PDA

Pogledaj cijelu verziju : Planovi za buducnost



Paran0a
12-03-2010, 20:42
Dakle,zelio bih vidjeti planove za buducnost od ostalih fanova.
I nemojte pisat lejm postove ako ce vam buducnost biti dosadna.U tom slucaju pokusajte naci inspiraciju u meni.
Dakle.Ekipa i ja imamo uber plan kako postat bogati.
1. Dobit gro love ...Oko 20k kna.Kako? U kladionici lezi kruh kolko sam cuo.Najdemo neku dojavu,brzo dignemo lovu i toeto.
2.Kupit droge u vrijednosti od 20kna.Tipa marije i belog. No kako bi vise zaradili razdrijedit cemo sa brasnom o origanom il cim se vec moze.Tako da dobijemo na kolicini.+ Povecat cemo cijenu za 15%.
3.Gdje prodat to smece? Naravno pale su nam prilicno glupe ideje no na kraju smo se odlucili da cemo prodavat isred osnovne skole.Djeca su glupa . + Posao ce nam jos bolje ic kad su informacije,jerbo frustrirani roditelji trebaju nesto za smirenje. Pa mi tu odmah uskocimo kada su slabi.

Nakon sto smo se obogatili i posao nam procvao na jos par kontinenata vrijeme je za fazu 4.

4. Okupit znanstvenike i financirat ih . Za sto? Pa naravno za stroj za zamrzavanje.Smrznemo se na oko 10k godina. ( sve zalihe droge idu sa nama(tu smo prestali razrijedjivat jer je posao postao ozbiljan ))

Kada se odledimo pocinje faza 5

5. Ocekujemo da su se ljudi naselili vec preko 100planeta,galaksija,pizdi materini. E i da .Ocekujemo da su digimoni stvarni tada. Bar je to normalno za ocekivat.
Ugl.Ponovno pocinjemo sa dilanjem , a kad se posao prosiri na intergalakticke razmjere pocinjemo dilat drogu i digimonima.

+ Svako ce imat svog napusenog digia.

Eto ,moj san kako postati intergalakticni diler sa digimonom.

TeraBajt
12-03-2010, 20:45
ja sam se nasao u tvom postu.

Lord Ragnarok
12-03-2010, 20:59
i liek u
can has a cookie?

TeraBajt
12-03-2010, 21:11
eda dibs na onog digiboga.

Lord Ragnarok
12-03-2010, 21:53
You've had a lotta dick
Had a lotta dick
I've had a lotta time
Had a lotta time
You've had a lotta dick Chasey
But you ain't had mine

Maloki
12-03-2010, 22:05
Zašto digimone a ne pokemone?
Zasada mi je plan da frend i ja, kad odemo na faks, promjenimo prezimena u Glembaj i budemo cimeri, pa da si na vrata stavimo "Gospoda Glembajevi".
Također kad budem imao sina, mjenjam prezime u Prime i sina nazivam Optimus. Ili to ili mjenjam prezime u Mario i sina nazivam Super.

Paran0a
12-03-2010, 22:06
Digimoni su alternativni.

Korpse
13-03-2010, 23:56
Zašto digimone a ne pokemone?
Zasada mi je plan da frend i ja, kad odemo na faks, promjenimo prezimena u Glembaj i budemo cimeri, pa da si na vrata stavimo "Gospoda Glembajevi".
Također kad budem imao sina, mjenjam prezime u Prime i sina nazivam Optimus. Ili to ili mjenjam prezime u Mario i sina nazivam Super.
Ako bude kćerka?

la50
14-03-2010, 00:02
Planiram otić u svemir na onu stvar zvanu Mesec i otamo želim okinut put ka suncu,ali problem je u tome što neznam kolko će me gorivo doć...a kad bi došao tamo igrao bi se sa Tintilinićima.
jel ko ide samnom

W3DR4N
14-03-2010, 00:07
Zašto digimone a ne pokemone?
Zasada mi je plan da frend i ja, kad odemo na faks, promjenimo prezimena u Glembaj i budemo cimeri, pa da si na vrata stavimo "Gospoda Glembajevi".
Također kad budem imao sina, mjenjam prezime u Prime i sina nazivam Optimus. Ili to ili mjenjam prezime u Mario i sina nazivam Super.
Ako bude kćerka?

Onda mijenja prezime u Archer, pa će imati malu Katicu. <3

TeraBajt
14-03-2010, 00:13
ne nego u gaga.

pa ce imat malu ledi.

angel eye
14-03-2010, 00:50
Planiram otić u svemir na onu stvar zvanu Mesec i otamo želim okinut put ka suncu,ali problem je u tome što neznam kolko će me gorivo doć...a kad bi došao tamo igrao bi se sa Tintilinićima.
jel ko ide samnom
o/ Samo ako ti plaćaš kartu :D

Ja bih htjela ići ovdje (EkHTsc9PU2A)Sbar na tjedan dana i maximalno uživati ...
<3!!

McPingvin_v2.0
14-03-2010, 01:09
Angel eye, za tebe. (rIWgaqKgqhg&feature=related)

angel eye
14-03-2010, 01:12
:))))))) Uljepsao si mi večer, sada mogu odsanjati ono što se sanja :wink:

Paran0a
14-03-2010, 08:29
http://images3.wikia.nocookie.net/digimon/images/b/b1/Viximon_b.jpg
<3

majstoro
14-03-2010, 09:45
ja cu napravit robota da imam svog Bendera iz futurame
toliko od mene :D

Lord Ragnarok
24-03-2010, 15:42
ja bi htjel jedan leteci tepison iz s arabije ili otkud. a to cu si i nabaviti

Paran0a
24-03-2010, 19:45
A jeste neorginalni..:(
Ugl na popis dodajem tenk koji cu si kupit sa prvom miljom koju zaradim...

hans
24-03-2010, 22:11
Upisati fakultet (strojarstvo ili računarstvo), zaposliti se negdje, patentirati neki cool izum, zaraditi brdo love, kupiti zabaćeni otok u tihom oceanu, tamo sagraditi bazu, razviti najmodernije i najoriginalnije oružje za masovno uništenje i ucijenjivati sve države i kraljevine. (Do zaposlenja je izvedivo a dalje ćemo vidjeti) :)

Maloki
24-03-2010, 23:34
Gdje na strojarstvo, Zagreb ili?

hans
24-03-2010, 23:44
Zagreb.