PDA

Pogledaj cijelu verziju : intro video-info o igri



Fireblade
01-03-2010, 17:03
bok
koja je ovo igra na pocetku videa???
pls nemojte closeat temu ni nis,ionako nisam odavno bio na forumu :D

2c1GjQRCKCw

treba mi ova igra obavezno pls reci ko zna,ty

Fireblade
03-03-2010, 22:27
bump

C
07-03-2010, 21:18
To ti je Final Fantasy VII: Crisis CoreSza PSP.

Ako ga misliš prelaziti s razumjevanjem, prvo prijeđi Final Fantasy VIISkoji je za PlayStation 1, zatim pogledaj film Final Fantasy: Advent Children, i tek onda si spreman da razumiješ priču u Crisis Core-u.
BTW Prije filma Advent Children, možeš pogledati i Dirge of Cerberus, traje kojih tridesetak minuta, ali se svrstava u film.

Znači, u FFVII ćeš upoznati sve likove i priču. Nakon toga ćeš pogledati film šta se desilo nakon FFVII, i onda ćeš tek poigrati CS, u kojemu se radi "šta je bilo prije FFVII."
Znači, u CS nećeš imati priliku upoznavati likove. Kao niti u filmu AC i DoC.

Cijelu priču saznaješ u FFVII za PS1. I ako baš želiš prijeći cijelu igricu najtočnije, da budeš upoznati i sa svim sporednim pričama, trebati će ti jedno godina dana, da to sve magistriraš. XD

Znači, ako ne prijeđeš FFVII, nećeš znati u filmu kada se pojavi 10 likova, ti im ne znaš niti imena, a kamoli šta drugo o njima, a kod Crisis Core-a još manje. Čak ako poigraš Crisis Core, neće ti biti zanimljivo, i reći ćeš da priča ne valja. A zašto? Zato što si ti jedan vojnik, imaš svoju družinu, dobijaš zadatke, obavljaš ih, i to sve popraćeno pričom s "krilima", koju nećeš razumjeti. Kao npr., zapitati ćeš se, wtf, zašto je Buster Sword tako popularan, a najslabiji mač?
Ili npr. dobiti ćeš uvid u Sephirotha kako je on dobar lik, i od nekuda ćeš još saznati kako se on pozlikovčio, itd., a od toga ne znaš cijelu priču s znanstvene strane kada su ih pravili, i šta se dogodilo da on izgubi razum. Na kraju krajeva, ti s glavnim likom nećeš znati odakle si, niti išta o tom glavnom liku. Npr. glavni lik Cloud, tko su mu roditelji, mama, tata, zašto se pridružio vojsci, zašto sada bježi od vojske, zašto ga agenti ganjaju, zašto doživljava šokove i gubi duha u sebi, gdje se rodio, koja je graška u njegovoj glavi, itd., to su totalno jednostavna pitanja, na koja ti nećeš znati odgovore.
To ti je kao da ideš igrati neku igru, u kojoj si ti glavni lik, i nemaš pojma ništa, pa ni svoje ime, tog lika. Kao u igri MIST, startaš bez uvodne animacije, startaš na otoku, gdje si ti "netko" i koji ne znaš "šta radiš tu", i koji ne zna "šta mu je činiti", te "koji mu je cilj." Vrlo zajebana situacija, da igraš jednu takvu igru, gdje padneš s Marsa i igraš. :)

Fireblade
12-03-2010, 10:46
fala na eseju,samo mi je trebo org video :D
ipak sam ja fireblade,a on vadi jedan ^^