PDA

Pogledaj cijelu verziju : gaming...discusion



xtali
01-03-2010, 14:37
YKBRG_QgEAM

pogledajte vid...

Delirium
01-03-2010, 14:46
RtAekyECDEA

Durin
01-03-2010, 14:53
YKBRG_QgEAM

pogledajte vid...zbilja zanimljiv...

Ako je takav prosječan gamer, onda ih žalim. Niti sam predebeo, studiram, ne provodim dane igrajući, nego učeći, nisam nikada igrao WOW, niti nešto slično, niti planiram, igre mi služe za (zdravu) zabavu, nisu mi život, internet mi je koristan a ne nazadan, nisam na facebooku, niti mi on treba. Tako da nemam što komentirati o videu. Ako je takav život prosječnog gamera, onda :thumbs1:

Sve je dobro dok je umjereno. Poput nečije zainteresiranosti za aute ili motore. Samo što ovdje možeš posjedovati afto. :D

Rang€r
01-03-2010, 14:57
YKBRG_QgEAM

pogledajte vid...zbilja zanimljiv...

lik je naporan ko qrc, ugasio sam nakon 30 s, ono trebaš bit jebeni šerlok da tak šta zaključuješ, igre su krive, nije se sjetio da je njegova samokontrola il jednostavno on kao osoba kriv za tako šta, igraš ak ti je zabavno, a vrijeme provedeno zabavljajući se, nečeš požalit... kako volim te ex gamere kad počnu srat kak bi im bilo bolje da se nisu igrali >.>

Bara
01-03-2010, 19:33
Good point ali, ja vjerujem da sam ja umjeren :). Naravno da sam ovaj vikend što sam igrao 6 sati godfathera mogao provesti čitajuć novo Drvo Znanja koje sam kupio, ali to ću drvo znanja pročitati sljedeći vikend, a 6 sati godfathera predstavilo mi je više zadovoljstva nego sjedenja na kavi 6 sati. Good point too right :)

ScorpiuS
01-03-2010, 19:59
Kao što je i taj tip rekao. Igre mogu razviti i veliku komunu, a to ti je PCP. Nećeš ovdje naći puno ovisnika o igrama. Istina ja sam potrošio prošli tjedan 21h na igre, ali ne smatram da mi imaju štetnog utjecaja na život.

Bara
01-03-2010, 20:01
Ne računa se to za Korčulanine... To se odnosi na ove građane, jelte...

rudeboy95
01-03-2010, 20:15
a 6 sati godfathera predstavilo mi je više zadovoljstva nego sjedenja na kavi 6 sati.

Mah da, još reci da ti je 6 sati godfathera predstavilo više zadovoljstva nego u krevetu sa ženskom. Dobro je.

Bara
01-03-2010, 20:24
xD

rudeboy95
01-03-2010, 20:26
Ne stvarno, ne slaže ti se baš kad u istom postu napišeš da si umjeren i to.

Bara
01-03-2010, 20:35
Pazi nije u istom danu, nego u jednom vikendu, to jest, 2 dana. To znači 3 sata igranja na dan, to je i manje nego prosječno. Ustaneš se ujutro u 7, igraš sat i po vremena, izađeš vani. Vratiš se u 12 sati na ručak koji ti je mama spremila :), nakon ručka umjesto spavanja igraš još 1 i po do 2 sata, onda izađeš vani ili odeš na sport sa prijateljima (ili možda učiš za školu jelte), i onda navečer vani. Što je u tome neumjereno molim?

Chappi
01-03-2010, 20:36
YKBRG_QgEAM

pogledajte vid...zbilja zanimljiv...

Ako je takav prosječan gamer, onda ih žalim. Niti sam predebeo, studiram, ne provodim dane igrajući, nego učeći, nisam nikada igrao WOW, niti nešto slično, niti planiram, igre mi služe za (zdravu) zabavu, nisu mi život, internet mi je koristan a ne nazadan, nisam na facebooku, niti mi on treba. Tako da nemam što komentirati o videu. Ako je takav život prosječnog gamera, onda :thumbs1:

Sve je dobro dok je umjereno. Poput nečije zainteresiranosti za aute ili motore. Samo što ovdje možeš posjedovati afto. :D

Slažem se s tobom..jedino što ja imam facebook :)Ali on mi najčešće služi samo za nekakve dogovore oko izlaska i takvih stvari

rudeboy95
01-03-2010, 20:58
Pazi nije u istom danu, nego u jednom vikendu, to jest, 2 dana. To znači 3 sata igranja na dan, to je i manje nego prosječno. Ustaneš se ujutro u 7, igraš sat i po vremena, izađeš vani. Vratiš se u 12 sati na ručak koji ti je mama spremila :), nakon ručka umjesto spavanja igraš još 1 i po do 2 sata, onda izađeš vani ili odeš na sport sa prijateljima (ili možda učiš za školu jelte), i onda navečer vani. Što je u tome neumjereno molim?
A neznam kako da ti objasnim... Jednostavno nemožeš gejmanje stavljat ispred druženja s prijateljima (iako sam ja danas nešto tako slično napravio, ali trebao sam učit umjesto gejmat :D).


A što se mene tiče, ja igram najviše sat vremena dnevno. A ovaj CirrusEpix, sjećam se da je prije imao dobre videe, a sad je postao moralfag, jebiga.

Arbiter of Change
01-03-2010, 20:59
Ajmo se sad natjecati tko manje gejma jer je to kul... dajte molim vas, ne bi se maknuo od kompa da nemam druge RL obveze. :)

rudeboy95
01-03-2010, 21:02
Nismo rekli na šta drugo trošimo vrijeme na kompu. :evil:

Aral
01-03-2010, 21:29
Lik je serator. Ako ima boga igrat ću se i sa 60god. Evo mu kifla od mene.

Bara
01-03-2010, 21:31
Ajmo se sad natjecati tko manje gejma jer je to kul... dajte molim vas, ne bi se maknuo od kompa da nemam druge RL obveze. :)

Upravo tako :).

Samo što je stvar u mene, ja imam neku prirodnu granicu. Nakon što sjedim od 2-3 sata za kompom igrajuć, ovisi o raspoloženju, više ne mogu, moram se dignuti i raditi nešto drugo. To se najviše ogledalo kada sam igrao sa prijateljima 2007 WOW The Burning Crusade. U instanci smo, Black Templeu točnije, tučemo Mother Sharazz (ili tako nešto), health joj je već gadno pao, spuštamo se na 20 %, a meni se neda više igrati, te izađem.

Ne tipično za čovjeka koji je igrao wow zar ne. Jednostavno imam neku granicu.

rudeboy95
01-03-2010, 22:02
Lik je serator. Ako ima boga igrat ću se i sa 60god. Evo mu kifla od mene.
Pa sa 60 god i treba igrat. Šta češ sa 60 god radit? Ić po Pashama?

bezimeni
01-03-2010, 22:16
Ja se igram od svoje desete godine .ZX Spectrum je bio prvi stroj koji sam imao.Ali to igranje je bilo povremeno.U stvari , kao klinac sam po cijele dane provodio vani.Nije se štrebalo kao danas po školama .Učilo se ali ni upola kao danas .Imao si vremena za sve .
Povremeno igranje se protezalo tijekom odrastanja da bi skroz prestalo kada sam izrastao u klipana .Kao klipan sam Amigu koristio tek povremeno.Dva /tri puta tjedno .Ekipa, izlasci i provodi su mi bili daleko zanimljiviji .
Intezivno se igram zadnjih 8 godina .Tek nakon što sam navršio tridesetu .Tada sam već bio oženjen , sa djetetom , višegodišnjim stalnim poslom .Izlaziti više nije bilo smisla ...nije bilo ni pristojno .I što mi ostaje ? Nisam tip koji trči za lovom .Nisam tip koji trči za suknjama .Cuganje me odaaaaavno ne zanima.Ostaje igranje do besvjesti :D .

Želim reći da nisam propustio ništa bitno u životu .U svakoj životnoj fazi sam radio ono što bi radio svaki prosječni čovjek .Nisam gubio dane ispred kompa kao današnji klinci .Ne mogu si zamisliti da sam propustio djetinjstvo , adolescenciju te sazrijevanje ispred kompa .

Bara
01-03-2010, 22:44
Majko zamislite se sa 60 godina (ako još budemo živi). Nekima će već biti ugrađen i kateter, osteoporoza u punom mahu, da ne spominjemo arterosklerozu, još moram 5 godina raditi ali what the heck, znamo da nas poslije čeka poštena mirovina od 1034 kn... Zavaliti se ispred računala, direct X 343 je na snazi, i tko zna šta još, i igrati najnovije a i one stare o kojima danas pričamo gamerske hitove.

Tako sam sentimentalan prema tom razdoblju da je to za nevjerovat :)

.Shepard
01-03-2010, 23:07
Evo moj stari ima 56 godine i igra se, pa kaj sad? Rec da on nema zivot, kao sto neki ljudi izjave je idiotski. A ovaj s tim videom pretjeruje, pa pobogu igram 1.5 h CoD npr i dosadi mi, odem negdje van. Previse je zasro al u nekim stvarima ima pravo. :D

Kid A
02-03-2010, 02:14
Malo jebem malo igram.Doduse, vise ovo prvo u zadnje vrijeme zbog high-end igara koje ne mogu pokrenuti.
Uglavnom,stigne se sve.

Deadwalker
02-03-2010, 12:41
Koji pizdarija od videa :(
Ma ono, igranje mi je samo opustanje i omiljeni hobi kojega prakticiram koliko stignem od obveza koje imam. Nekad sam igrao daleko vise, ali sada breme starosti je donijelo odredene obveze :) Svu u svemu, ne planiram prestati i igrat cu igre dok god ce mi to biti cin za zabavu i opustanje. Kako svugdje, treba i tu biti kontrole, a ovo je rijec o izoliranom slucaju. Vecina ljudi nema problema s takvom "ovisnoscu".

baldrick_
02-03-2010, 14:09
lik ima baš kul kolekciju.. primećujem gun, kolko je dobra igra, moram ponovo da je odigram, baš sam je setio danas.

ScorpiuS
02-03-2010, 15:16
Ajmo se sad natjecati tko manje gejma jer je to kul... dajte molim vas, ne bi se maknuo od kompa da nemam druge RL obveze. :)
Ni ja, ali gledaj starije ljude. Njima je komp ĐAVAO!!!

Pioneer
02-03-2010, 15:21
I cigareta je samo za opuštanje,guštanje i uživanciju pa izaziva ovisnost.

Djeco samo si zapamtite. "Pravi ovisnik nikada ne priznaje da je ovisnik jer misli da je to što radi sasvim normalno i da to rade ili bi trebali raditi svi oko njega."

rudeboy95
02-03-2010, 15:47
I cigareta je samo za opuštanje,guštanje i uživanciju pa izaziva ovisnost.

Djeco samo si zapamtite. "Pravi ovisnik nikada ne priznaje da je ovisnik jer misli da je to što radi sasvim normalno i da to rade ili bi trebali raditi svi oko njega."
Kladim se da si došao iz kluba liječenih alkoholičara.

SkunK
02-03-2010, 16:54
Vožnja iz NYC-a do LA-a tri puta je sigurno korisnije od gaminga... :?

Delirium
02-03-2010, 16:57
razmišljam o tome kako cu za 50 godina razmišljat o jednom krajsisu

na čem ću ga uopce igrat

DL-DVD ce onda bit ono na cem ti prabaka slusa ledi gagu (to je neka baba iz prve polovice stoljeca)

baldrick_
02-03-2010, 19:38
Ajmo se sad natjecati tko manje gejma jer je to kul... dajte molim vas, ne bi se maknuo od kompa da nemam druge RL obveze. :)
Ni ja, ali gledaj starije ljude. Njima je komp ĐAVAO!!!
to je zato što su glupi, inteligencija (sposobnost učenja) opada posle 25-e, tako da ovi likovi u šezdesetim nisu stanju da nauče išta komplikovanije od menjanja kanala na tv-u.

rudeboy95
02-03-2010, 20:00
Nije nego zato jer nisu next gen.

Ma jednostavno im je cijela generacija zatupljena.

Rang€r
02-03-2010, 20:07
ne več zato što ne žele naučit... ista stvar ti je i kod mladih, ja npr. nisam znao qrca o matematici ovo polugodište, i vikend prije testa 1 popodne sjeo i naučio gausovu metodu eliminacije i jedini sam to rješio u razredu :D ugl. sve ti je stvar percepcije.

ovo što neki kažu da je gejmanje=no life, pa dobro koji qrc, meni osobno nema bolje neg da s frendovima razbacim dotu dok baljezgamo o nečem na tsu, ono jedini razlog zaš igram doti i zaš ju igram zadnjih godinu i po dana su frendovi koje sam dobio dotom, neki su čak i iz istog grada pa se nekad nađemo na igralištu i razbacimo nogomet uz zajebanciju i sl.

@rudeboy lol sad vidio ovo tvoje, pa dota koja sad ima oko 8 godina nisam više ni siguran, a frendovi iz mojeg razreda uopče nemogu skužit sistem igre, igraju cod i sl. pizdarije, što je više next gen to je sve jednostavnije

Bara
02-03-2010, 21:19
to je zato što su glupi, inteligencija (sposobnost učenja) opada posle 25-e, tako da ovi likovi u šezdesetim nisu stanju da nauče išta komplikovanije od menjanja kanala na tv-u


Stani bola gdje ćeš :). Fluidna inteligencija počinje opadati sa 40, zato nam se tate ne žele igrati, ipak vjerujem da ljudi od 25-40 prihvaćaju nove stvari.

Deadwalker
02-03-2010, 21:20
Ne vrijeđajte mi profaca iz statistike :(

bezimeni
02-03-2010, 21:29
Igranje je kakti nešto inteligentno ? Ja to vidim samo kao zabavu jednako kao i praćenje dnevnopolitičkih tema , gledanje filmova , kartanje ili sl.Što je to inteligentno u igranju osim što teško neznaje engleskog može biti prepreka.Čak ni to nije nikakav prepreka kod akcijskih igara .Igranje je stvar "treninga" a ne neke inteligencije.

Deadwalker
02-03-2010, 21:31
Igranje je samo zabava. Nista vise, nista manje

Arbiter of Change
02-03-2010, 21:41
Igranje je stvar "treninga" a ne neke inteligencije.
Myst serijal ulaže pritužbu... iako, tamo je pak više stvar živaca nego inteligencije tako da si ipak u pravu. Možda. :)

Bara
02-03-2010, 22:16
Ja sam uvijek svoj veoma prošireni vokabular riječi u engleskom jeziku zahvaljivao igranju video igara i gledanju filmova, to bar mi Hrvati možemo navesti kao prednost.

A kada Nijemci, Talijani, Rusi, igraju igre i gledaju filmove koji su sinkronizirani na njihov jezik pa onda ne znaju beknit engleskoga, a dobro, njihov problem.

rudeboy95
03-03-2010, 14:40
Ja sam uvijek svoj veoma prošireni vokabular riječi u engleskom jeziku zahvaljivao igranju video igara i gledanju filmova, to bar mi Hrvati možemo navesti kao prednost.
Baš to. A uostalom, neke igre, pogotovo indie, povećavaju kreativnost. I ko onda kaže da nema prednosti?

baldrick_
03-03-2010, 15:16
Igranje je kakti nešto inteligentno ? Ja to vidim samo kao zabavu jednako kao i praćenje dnevnopolitičkih tema , gledanje filmova , kartanje ili sl.Što je to inteligentno u igranju osim što teško neznaje engleskog može biti prepreka.Čak ni to nije nikakav prepreka kod akcijskih igara .Igranje je stvar "treninga" a ne neke inteligencije.
naravno da tu ima inteligencije, to je duhovna inteligencija.. neko ko je duhovno glup neće da shvati igru, film, šta god na pravi način, tj- neće da je shvati uopšte.. eo, sad igram sabotera, takav seljo neće da svati da igra ima stil, on će u njoj da vidi samo ubijanje nemaca. a za avanture treba inteligencije, nema možda.

u svakom slučaju, inteligencija ima ulogu u razumevanju novih stvari, snalaženju u novim situacijama (to je iq).. zato kažem, starcima je opala ta opšta inteligencija za učenje (iq.. što ne znači da su glupi, imaju druge vrste inteligencije). nema to veze isključivo sa igrama, njima je isto teško da nauče bilo šta drugo (možda manje nego kompjutere, ali dobro).

ne več zato što ne žele naučit... ista stvar ti je i kod mladih, ja npr. nisam znao qrca o matematici ovo polugodište, i vikend prije testa 1 popodne sjeo i naučio gausovu metodu eliminacije i jedini sam to rješio u razredu :D ugl. sve ti je stvar percepcije.

da, samo što ti imaš kolko 16 godina, pa ti je mnogo lakše da učiš nego nekom starcu (eto, kako beba nauči ceo jezik, a glupa je ko kurac).. daj čoveku od šezdeset godina koji nema pojma matematiku, pa znaš kad bi naučio za jedan vikend za pet.. druga je stvar ako već ima iskustva sa matematikom, to mu olakšava stvar. ali eto, sa kompjuterima nemaju iskustva, sa ničim sličnim se nisu susreli, pa im je to mnogo zajebano.. mogu naučiti, ali za to treba golemi trud.


to je zato što su glupi, inteligencija (sposobnost učenja) opada posle 25-e, tako da ovi likovi u šezdesetim nisu stanju da nauče išta komplikovanije od menjanja kanala na tv-u


Stani bola gdje ćeš :). Fluidna inteligencija počinje opadati sa 40, zato nam se tate ne žele igrati, ipak vjerujem da ljudi od 25-40 prihvaćaju nove stvari.
to je jedna teorija, po drugoj pada oko 40.. slažem se sa ovom za 40, no nebitno je, pričamo o ljudima starijim od 60.

bezimeni
03-03-2010, 17:11
Gle , znam tipa koji je prešao šezdesetu odavno a pegla RPG-ove bolje nego ja .Počeo se igrati kada je izašla PS 1 konzola.Dogurao je do PC bez da se oznojio od nekog napora.I nitko mu ništa nije morao puno objašnjavati a tip je prosječno inteligentan .Radio u vojsci ali ne kao nuklearni fizičar .Stvar je interesu za neku stvar a ne u inteligenciji.

rudeboy95
03-03-2010, 17:19
Baš to, oni nemaju interesa jer jednostavno kompovi ne spadaju u njihovu generaciju.

ScorpiuS
03-03-2010, 17:27
Ali nije pitanje dali će tvoji starci naučit igrat se na komp, pitanje je dali ćeš ti moć naučit koristit naprednu tehnologiju koja će postojati kada ti budeš imao 60 godina.

bezimeni
03-03-2010, 17:35
Ako ćeš zarađivati kruh tom tehnologijom ili ako će ti biti preokupacija iz nekog drugog razloga naučiti ćeš .Naravno da postoji limit sa godinama ali pričamo o sasvim prosječno zahtjevnim stvarima.

Ja npr ne znam jahati konja ili obrađivati njivu , klati svinje , sušiti meso , praviti kobasice , uzgajati vinograd i sl.moj pokojni deda je to sve znao kao piti vodu sve do svoje smrti .Jesam li ja glup nasuprot njega.Jesam .To što se ja znam služiti kompovima je samo jedan segment života i ako ne zarađuješ sa tim znanjem , jako nevažan dio života.

GODSKILLER
03-03-2010, 17:37
Igranje je samo zabava. Nista vise, nista manje


TETRIS nije da ga možeš igrati ako isključiš mozak,ili ŠAH..........ustvari koju to igru možeš igrati bez uporabe sivih stanica...jedino ako igraš na Easy

GODSKILLER
03-03-2010, 17:40
Ali nije pitanje dali će tvoji starci naučit igrat se na komp, pitanje je dali ćeš ti moć naučit koristit naprednu tehnologiju koja će postojati kada ti budeš imao 60 godina.


pa normalno da svi mi koji smo sada u tim vodama,za 40-50 godina to i neće biti napredna tehnologija jer nećemo sad ovog trenutka biti poslani u tu budućnost nego idemo polako i spontano usvajamo sve što dolazi..mada kako je krenulo.dolazimo do kraja razvoja ništa revolucijski se nije desilo u elektronici,samo dolazi do smanjivanja procesa proizvodnje ali samo to.

bezimeni
03-03-2010, 17:42
Pa ni živjeti ne možeš od svoga rada ako ne uključiš sive stanice .Naglašavanje prosječno inteligentnih svari je nepotrebno .Ali kad netko kaže da je nešto inteligentno onda valjda misli na nešto iznad prosječno...nešto za što ti treba neka posebna vještina koja te izdvaja od ostalih.Gaming to sigurno nije.

baldrick_
03-03-2010, 21:10
Gle , znam tipa koji je prešao šezdesetu odavno a pegla RPG-ove bolje nego ja .Počeo se igrati kada je izašla PS 1 konzola.Dogurao je do PC bez da se oznojio od nekog napora.I nitko mu ništa nije morao puno objašnjavati a tip je prosječno inteligentan .Radio u vojsci ali ne kao nuklearni fizičar .Stvar je interesu za neku stvar a ne u inteligenciji.
ti znaš jednog koji zna i milion njih koji ne znaju. i to sad znači da inteligencija s tim nema veze.. izuzetak potvrđuje pravilo. ti mene ne razumeš. ne kažem da stari ljudi to ne mogu naučit, samo im je puno teže, zato što kako stariš, to sve teže učiš. kad si beba učiš najlakše. to je činjenica. to ja pričam. to se zove iq, on raste do 40. godine, a onda opada. činjenica. zato što je opao, starcu je teže to da nauči. ali ne i nemoguće. samo teže, jer što si stariji, to teže učiš. ako hoćeš, naravno da možeš. samo ti je teže, a oni se onda ne trude dovoljno, i prc.

pisao sam u prošloj poruci o duhovnoj inteligencija koja je potrebna za gaming (ne i nužna, no potrebna je da bi se doživelo to kako treba).. dao sam primer sabotera, glupak tu igru neće doživet kao duhovno pametna osoba. kontaš, on neće da provali da igra ima stila, njemu je to samo ubijanje nemaca. on neće da sluša priču. isto je za filmove, ne može svako da svati felinijev film. može samo duhovno pametna osoba. zato inteligencija igra ulogu, kad je testiraš oni ti postavljaju pitanje iz opšte kulture (u koju spadaju i filmovi i igre), tako da opšta kultura spada u inteligenciju, tvoja razumevanje filma ili igre spada u inteligenciju, potrebna je inteligencija da bi se igra shvatila na pravi način.. vinogradarstvo i sl. spada u praktičnu inteligenciju, ali to nije jedini vid inteligencije.. ne znam kako drugačije da objasnim, nadam se da sad razumeš šta hoću da kažem, ako ne probat ću bolje objasnit.

bezimeni
03-03-2010, 21:21
Razumijem ja tebe ali ponavljam , to je najprosječnija inteligencija koju ne treba ni isticati .Ističe se natprosječna inteligencija a gaming to sigurno nije.Sabotera će sasvim dobro razumjeti 99% gamera ako ih ta igra interesira.Razumjet će ju i 99% prosječno inteligentnih ljudi koji prvi puta zaigraju baš tu igru pod uvjetom da im ju sinhroniziraš ili titlaš .Ne vidim što se to ekstra ima za razumjeti u toj ili nekoj drugoj igri .

Osobno smatram da Saboter ima stila ali je ukopno gledajući prosjek ili ispodprosječna igra.Ako ju uspoređujemo sa GTA IV onda je loša.Jesam li glup zbog toga ili neinteligentan ?

baldrick_
03-03-2010, 21:26
ne pričam o radnji kad govorim o razumevanju, pričam o onome šta je pisac hteo da kaže.. poenta. u saboteru toga nema, to je tačno, no garantujem da ima puno ljudi koji neće provaliti da u njoj ima stila. oni i ne znaju šta je to. bolji primer je bunjuelov film - hoćeš da kažeš da ti ne treba visoka duhovna inteligencija da bi taj film razumeo?

ovo sa prosečnim i natprosečnim inteligencijama ne razumem.. hoćeš da kažeš da je duhovna prosečna i da je ima svako? u tom slučaju ne bih se složio sa tobom. srećem puno totalno duhovno glupih ljudi, seljaka.. a šta, ona praktična je natprosečna? takvo gledište stavlja jednu vrstu inteligenciju ispred druge, što je po meni glupo, jer su sve podjednako bitne (društvena, duhovna, praktična, matematička i opšta, tj. iq).

bezimeni
03-03-2010, 21:32
Isticanje inteligencije duhovne ili bilo koje druge kod gaminga koje je danas postao mainstream je bespredmetno povlađivanje samome sebi .IMAHO.
EOD.

W3DR4N
03-03-2010, 21:32
Igranje je samo zabava. Nista vise, nista manje

Meni igranje pokriva mjesečnu ratu kredita za auto. Pa mi više dođe kao potreba. :)

baldrick_
03-03-2010, 21:34
u pravu si za gaming.. nema tu toliko toga koliko ima u knjigama, filmovima, ali nađe se i u igrama ponešto..

bezimeni
03-03-2010, 21:38
Igranje je samo zabava. Nista vise, nista manje

Meni igranje pokriva mjesečnu ratu kredita za auto. Pa mi više dođe kao potreba. :)


Nije ni čudo što više ne možeš naći zadovoljštinu u gamingu kada si ga pretvorio u posao :killyou: .Posao i ljubav postoji samo u bajkama.Vjerujem samo porno glumcima da uživaju dok rade.

Bara
04-03-2010, 13:23
Vjerujem samo porno glumcima da uživaju dok rade


Never underestimate the power of denial. (American Beauty 1999. 5 oscars)

:)