PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gunsi u Zagrebu



W3DR4N
01-03-2010, 13:33
Najgori i najprecjenjeniji band ikad dolazi u Zagreb u lipnju.

Babić i ja smo u prvom redu. Ide još tko?

McPingvin_v2.0
01-03-2010, 13:34
Ja idem na Plavi orkestar.

angel eye
01-03-2010, 13:42
o/

T1N1
01-03-2010, 13:47
Ja idem garant. Joj treba skupit pare, trebao bi ić i na Gunse i na Bon Jovija i na Metallicu. :D

Outmind
01-03-2010, 14:29
Wow, 20 godina pre kasno, kao u ostalom i bilo koji drugi bend. Nisu mi nikad bili neš, tak da me ta vijest ostavlja ravnodušnim.

Lord Jambrek
01-03-2010, 19:12
Da su to Gunsi išao bi, ovak ne.

The Great Duck
01-03-2010, 19:55
Od svih članova iz vremena kad su Gunsi bili Gunsi,Axl mi jedini suxa,tako da nikako ne idem.

hrčak
01-03-2010, 19:56
Možda idem, neodlučan sam.

MasaKrisT
01-03-2010, 20:21
no thx.

Kid A
01-03-2010, 21:06
Ne bi pa da mi plati neko ne bi isao

Sgt. Bull
01-03-2010, 21:07
I couldn't agree more.

Aral
01-03-2010, 21:24
Nit slušam nit idem :)

Ray
02-03-2010, 11:56
Najgori i najprecjenjeniji band ikad.

/signed

mortician
02-03-2010, 13:23
God no.
Onak, upad je od 300 - 500 novaca i jos kad pogledas koncerte i festivala u to vrijeme (i to samo u Hrvackoj!) bas me interesira kak misle napuniti arenu lol
Mislim stoji to da ima pun q fanova Gunsa, al poprilicno sam siguran da vecina njih bas i ne stuje Axla.
I jos vrhunac, Chinese Democracy turneja, a album je osrednja zalost...

Maloki
02-03-2010, 16:33
Najgori i najprecjenjeniji band ikad dolazi u Zagreb u lipnju.

Babić i ja smo u prvom redu. Ide još tko?

Idem i ja s vama, čujem da Babić plaća upad.

Durin
02-03-2010, 19:05
Nit slušam nit idem :)

Rang€r
07-03-2010, 13:52
Najgori i najprecjenjeniji band ikad dolazi u Zagreb u lipnju.


lololol

Kid A
07-03-2010, 13:54
Sta je tu sad cudno?

McPingvin_v2.0
07-03-2010, 14:12
Pusti, to je lik koji tvrdi da nakon ET: QW-a nije izašla dobra pucačina za komp.

Rang€r
07-03-2010, 17:24
reko sam za ut 3 i l4d da su dobri, samo mi se take igre neigraju, cod4 je još jedini na tragu dobrog, čist svojim SPom, a mp je tuga plač i jad isto ko community..

nekužim sam kak su gunsi precjenjeni il najgori, pogotovo zato jer cjelo vrijeme tupite kak nema najboljeg najgoreg ovo ono, da je to sve stvar subjektivnosti..

McPingvin_v2.0
07-03-2010, 17:30
nekužim sam kak su gunsi precjenjeni il najgori, pogotovo zato jer cjelo vrijeme tupite kak nema najboljeg najgoreg ovo ono, da je to sve stvar subjektivnosti..
Zato jer im je najpoznatija pjesma obrada. Takve treba odmah prekrižiti.

Neven <R>
07-03-2010, 17:47
Nije ti november rain obrada.

Da_killah
07-03-2010, 17:47
samo jedna?

Paran0a
07-03-2010, 18:10
No thx...
Prelose.

McPingvin_v2.0
07-03-2010, 18:11
Nije ti november rain obrada.
Bar im je novembarska kiša najpoznatija pjesma :)

Neven <R>
07-03-2010, 18:20
Bar im je knocking on heavens door, no vjerojatno je da si ti mislio da im je to original pjesma pa ostao razočaran kad si shvatio da je original od boba dylana. Naravno ta činjenica te toliko uzdrmala, jer si tu pjesmu slušao na repeat 20 puta dnevno (zato i misliš da im je to najpoznatija pjesma), da si zamrzio sve vezano uz taj bend.

The Great Duck
07-03-2010, 18:22
Gunsi su u jednome slični Beatlesima i Metallici:ok bend s ok pjesmama,mediji ga napumpaju do krajnosti,i poslije ga svi počinju pljuvati zbog toga.

McPingvin_v2.0
07-03-2010, 18:27
Bar im je knocking on heavens door, no vjerojatno je da si ti mislio da im je to original pjesma pa ostao razočaran kad si shvatio da je original od boba dylana. Naravno ta činjenica te toliko uzdrmala, jer si tu pjesmu slušao na repeat 20 puta dnevno (zato i misliš da im je to najpoznatija pjesma), da si zamrzio sve vezano uz taj bend.
Nope, znao sam da je od Dylana :)

Gunsi su u jednome slični Beatlesima i Metallici:ok bend s ok pjesmama,mediji ga napumpaju do krajnosti,i poslije ga svi počinju pljuvati zbog toga.
Dobro, jesi ti normalan? Beatlesi?!

Rang€r
07-03-2010, 20:44
bitlsi sakaju.

lol kohd najpoznatija pjesma, poznatija im je obrada mama kin od aerosmitha... onak one balade su im totalno za qrc oke za poslušat par puta, s tim da imaju neke dobre djelove, npr. november rain, ima jedan od najboljih ak ne i najbolji solo, dont cry moraš voljet jer ga sve cure vole, onak svršavaju na tu pjesmu, a estranged je isto zakon dok god axl ne deformira glas do te mjere da postane bolno za uši..

al ono appetite for destruction, po meni najbolji album svih vremena, jednostavno na njem nema loše pjesme

McPingvin_v2.0
07-03-2010, 21:03
bitlsi sakaju.
Upravo si rekao da jedan od najboljih bendova svih vremena saka. Da smijem, banao bi te zbog toga.

Daj napiši da Rammstein saka da te smijem banat, pliz.

Duke of Earl
07-03-2010, 21:13
bitlsi sakaju.
Pametan si ti momak, vjerojatno si kroz svoje silno glazbeno iskustvo i tisuće preslušanih izvođaća iz raznih glazbenih perioda došao do ovakvog nadasve kontroverznog zaključka, ali kojeg vjerujem možeš potkrijepiti neoborivim argumentima.

Maloki
08-03-2010, 00:13
Pusti, to je lik koji tvrdi da nakon ET: QW-a nije izašla dobra pucačina za komp.
Kojemu je, također, Assassin's Creed najbolja igra ikad i Off Duty odličan hard rock/metal bend koji jednostavno mora uspjeti inače će se dokazati da je hrvatska hard rock/metal scena loša.


Gunsi su u jednome slični Beatlesima i Metallici:ok bend s ok pjesmama,mediji ga napumpaju do krajnosti,i poslije ga svi počinju pljuvati zbog toga.
Nikako. Beatlesi su zabavni i ugodni, a Metallica ima odlične glazbene uratke (Ride the Lightning <3). Do sada još nisam naletio na nekoga tko pljuje po Beatlesima, a po Metallici se opravdano pljuje jer su im zadnja dva albuma ogavna i jer su gladni para.


bitlsi sakaju.
Op, ipak sam naletio na nekoga tko sere po Beatlesima ali dobro, isti je fanboy GnR-a.


onak one balade su im totalno za qrc oke za poslušat par puta
Ti si ozbiljan? Upravo su im balade najpoznatije i najpopularnije stvari.


al ono appetite for destruction, po meni najbolji album svih vremena, jednostavno na njem nema loše pjesme
Isuse. Ti definitivno nemaš nimalo ukusa.


Daj napiši da Rammstein saka da te smijem banat, pliz.
Bend na čiji se koncert ide da bi se gledao a ne da bi se slušao nije dobar bend.
8)

Rang€r
08-03-2010, 13:51
ono o bitlsima sam napiso tek tak bezveze, poslušo sam par njihovih pjesama tak da niš nemogu reč, ono nemojte me banat :(


Kojemu je, također, Assassin's Creed najbolja igra ikad i Off Duty odličan hard rock/metal bend koji jednostavno mora uspjeti inače će se dokazati da je hrvatska hard rock/metal scena loša.

ac mi više nije najbolja igra, witcher je, ofduti owna

a ukus je također stvar oko koje se može objektivno raspravljat :roll:


Ti si ozbiljan? Upravo su im balade najpoznatije i najpopularnije stvari.

ženska publika.. :(

McPingvin_v2.0
08-03-2010, 14:24
ono o bitlsima sam napiso tek tak bezveze, poslušo sam par njihovih pjesama tak da niš nemogu reč, ono nemojte me banat :(
Onda nemoj pričati o stvarima o kojima nemaš pojma. Bitlsi su jedan od najboljih bendova ikad, gledano čisto s muzičkog stajališta. Ako nekom ne pašu u uhu, to je druga stvar. Ne paše ni meni, ne znam, opera na svakodnevnoj bazi, ali znam da je to jebeno kvalitetno :)

Eksplojter
08-03-2010, 16:20
Bitlsi su popasti, ne sviđa mi se to, ali eto, po vedranovom nacelu kvalitete, rangirali bi visoko (mnostvo prodanih albuma i to)

horacije
08-03-2010, 19:05
Tokio Hotel su zapravo Beatlesi 21. st.

The Great Duck
08-03-2010, 21:22
Gunsi su u jednome slični Beatlesima i Metallici:ok bend s ok pjesmama,mediji ga napumpaju do krajnosti,i poslije ga svi počinju pljuvati zbog toga.
Nikako. Beatlesi su zabavni i ugodni, a Metallica ima odlične glazbene uratke (Ride the Lightning <3). Do sada još nisam naletio na nekoga tko pljuje po Beatlesima, a po Metallici se opravdano pljuje jer su im zadnja dva albuma ogavna i jer su gladni para.

OK,možda nešto manje ljudi pljuje po Beatlesima,al sam po raznim forumima često vidio ljude da govore kako Beatlesi,Led Zeppelin i AC/DC sakaju,dok neki čak i tvrde da ono što je Metallica radila 80-ih nije valjalo (BTW,jesi mislio reći da Metallicini albumi od Loada do St.Angera ne valjaju,ili da ne valjaju St.Anger i Death Magnetic?Jer sam čuo da govore kako je zadnji album iskupljenje za sva ona sranja poslije Black Albuma).
Ne mojte me krivo shvatit,poštujem i cijenim sve navedene bendove,mada nisam neki veliki fan nijednog od njih,ali ih smatram precijenjenima u odnosu na npr. The Who i Stonese,odnosno Megadeth i Anthrax,no opet smatram da su podcijenjeni u nekim krugovima,a isto važi i za Gunse (nisam slušao Chinese Democracy,ali sam čuo da je album teško sranje,dok su mi ove starije stvari iz vremena kad je Slash bio gitarist ok).

crnisokol
08-03-2010, 21:23
Tokio Hotel su zapravo Beatlesi 21. st.

:rotfl: :rotfl:
jesi ti normalan?????

The Great Duck
08-03-2010, 21:28
Ne.Jonas Brothersi su.

Inače,čuo sam da su neki to doista izjavili.

Kid A
08-03-2010, 21:31
Odgodjeno na jesen.

horacije
08-03-2010, 21:33
Tokio Hotel su zapravo Beatlesi 21. st.

:rotfl: :rotfl:
jesi ti normalan?????


Molim te usporedi: wM0IDLAn ... re=related (wM0IDLAntVM&feature=related)SiSJWPDPKXk-bs

TeraBajt
08-03-2010, 21:38
ODGODILI NAM TOKIO HOTEL :(

Lord Ragnarok
08-03-2010, 21:42
vi se zajebavajte kolko hocete, ali th je pre epic da bi to bilo za smijanje. beatlesi su nista za th, a jos manje i ramstein. jedini bend koji je podcjenjeniji od th su GnR

TeraBajt
08-03-2010, 21:43
ICH LIEBE DICH BILL.

W3DR4N
08-03-2010, 21:47
bitlsi sakaju.
Op, ipak sam naletio na nekoga tko sere po Beatlesima ali dobro, isti je fanboy GnR-a.

Beatlesi su glazbena biblija. U svojoj osebujnoj karijeri su snimili odgovor na svaku životnu situaciju u kojoj se čovjek može pronaći.
Svakako najznačajniji glazbenici ikad.
Nisu mi omiljeni, ali respekt je nemjerljiv.

Kid A
08-03-2010, 21:49
ODGODILI NAM TOKIO HOTEL :(
Nije odgodjeno nego otkazano.

TeraBajt
08-03-2010, 21:52
OVO JE MOJ ZADNJI POST NA OVOM FORUMU.

McPingvin_v2.0
08-03-2010, 21:54
ok.

Aral
08-03-2010, 21:55
Mislim da svijet neće propast ako odgode i gunse i tokio hotel. Poznavajući naše luđake tokio hotel bi mogao postat girlie band...permanentno.

Lord Ragnarok
08-03-2010, 21:56
steta sto nije istina

e i pingu, imo rammstein saka. ali ozbiljno :(

Aral
08-03-2010, 22:02
Šteta što ti to ne želiš priznat. Odoh, ovdje ima pametnijih od mene.

Maloki
08-03-2010, 22:22
BTW,jesi mislio reći da Metallicini albumi od Loada do St.Angera ne valjaju,ili da ne valjaju St.Anger i Death Magnetic?Jer sam čuo da govore kako je zadnji album iskupljenje za sva ona sranja poslije Black Albuma
Load i Reload su mi puno bolji od Death Magnetica koji je do bola isforsiran, pokušavajući se istaknuti kao "povratak korjenima" i slične gluposti.
Metallica umrla sa Cliffom (iako ajd, AJFA je isto gg), black album je čisti prosjek, a Load i Reload je pravac kojim je bend trebao nastaviti kasnije, uz dodatak stoner elemenata. To bi rulalo.

Feanor
08-03-2010, 22:27
bitlsi sakaju.
Op, ipak sam naletio na nekoga tko sere po Beatlesima ali dobro, isti je fanboy GnR-a.

Beatlesi su glazbena biblija. U svojoj osebujnoj karijeri su snimili odgovor na svaku životnu situaciju u kojoj se čovjek može pronaći.
Svakako najznačajniji glazbenici ikad.
Nisu mi omiljeni, ali respekt je nemjerljiv.

Ja ih volim samo u i nakon faze eksperimentiranja s psihodelicima, prije toga su mi bili nekako pre hmmmm, ajmo reći preneiskusni, ali da to nebi izvučalo čudno ne mislim na njihov život već glazbeni pravac s kojim su krenuli nakon Sgt. Peppersa.

Rang€r
10-03-2010, 14:23
kladim se kad bi wedran reko da bitlsi sakaju da bi ga svi samo ignorirali... anyway još jednom, ono sam reko tak iz puke dosade, a osim toga znao sam da će te popizdit na to pa mi je na neki način bilo zabavno čitat o tome kak nemam glazbenog ukusa, nadam se da vam nisam pao u očima :(

kad smo več kod podcjenjenosti, rhcp su jedan od najpodcjenjenijih bendova, onak do stadium arcadium pravo nisu ni dobivali nikakve nagrade, a opet se za njih govori da im je californication najbolji album i jedino vrijedno slušanja što je jedan veliki lol...

McPingvin_v2.0
10-03-2010, 14:28
kad smo več kod podcjenjenosti, rhcp su jedan od najpodcjenjenijih bendova, onak do stadium arcadium pravo nisu ni dobivali nikakve nagrade, a opet se za njih govori da im je californication najbolji album i jedino vrijedno slušanja što je jedan veliki lol...
Zbog tebe sam tužan na tako mnogo razina :(

Stadium arcadium je takav ekstrakt komercijale da mi se gadi slušati ga s pozornošću, a RHCP mi je najdraži bend :(

Da_killah
10-03-2010, 15:06
teško da imaš više di past ;)

rhcp podcijenjeni? lol

RIDER32
10-03-2010, 15:49
...nesjecam se kada sam zadnji puta u temi vidio da je netko spomenuo ganse... :D


OT: ofc da idem samo nemam blage odakle mi pare da si to sve isfinanciram :) al to se nepropušta... nije da idem zbog axla i njegovih placenika vec zbog starih dobrih pjesama i ekipe...

btw. prijatelj mi je natuknuo neku vjest da su se axl i slash izgleda nešto pomirili... dalje ništa neznam... :roll: