PDA

Pogledaj cijelu verziju : ps3 mi se jako zagrijava



Tin2816
25-02-2010, 21:35
neznam jeli to normalno,no ps3 mi je do sredine konzole hladan,a druga polovica konzole jjjaaaakkkkoooo vruća
pogotovo na otvoru za ventilaciju.i na otvoru za ventilaciju se ne osjeća puhanje zraka.dobio ga početkom ovog mjeseca(2 mjeseca)

molim da mi odgovorite

Arbiter of Change
25-02-2010, 21:42
Koji model? Slim ima, bar koliko ja znam, jedan od boljih fanova tako da to ne bi trebala biti briga, ali moguće je da je otkazao (koliko igraš, ima li cirkulacije zraka oko konzole, padovi napona?). Ako si tek kupio onda ti još traje garancija pa ga samo odnesi tamo odakle si ga kupio (ili pitaj ovoga tko ga je dao neki ti da račun). Ne postoji nikakav custom fix, a ni ne preporučam da ga nosiš nekom na crno.

I ovo provjeri:

If your PS3 slim is very hot then check your AC power cable and look for the white text printed on it, make sure that the white text is facing up both on the PS3 and outlet side. This is to ensure that your AC cable is going in the right direction and the +/- is going into your PS3 correctly.

Tin2816
06-03-2010, 16:12
dobro je napravil sam to kaj si napisal,i manje se grije ali na mjestu di se stavljaju kablovi je vruče ko pas još uvijek,i kad izvadiš recimo hdmi kabel skoro pa da se opečeš pliz odgovorite da ga dam na servis ili je to normalno.imam ps3 slim

W3DR4N
06-03-2010, 16:19
Normalno je. Tamo je centralna jedinica konzola. Igre bi se drastično usporavale da je problem.
Prednji dio konzole je rezerviran za optički čitač, ulazne jedinice i druge djelove konzole koje se ne griju.

Tin2816
06-03-2010, 17:45
pa kaj nije ulazna jedinica mjesto gdje se stavljaju kablovi mislim
ukopčavaju?