PDA

Pogledaj cijelu verziju : Traže se programeri za izradu 3D igre



ropp
25-02-2010, 21:29
Svi zainteresirani javite se na PM sa emailom.
Ako netko zna i 3D modelirati još bolje ali nije uvjet.

Luka
25-02-2010, 21:43
Jezici, enginei, SDKovi, APIi, komercijalnost, platforme, tip igre, iskustva...?

ropp
25-02-2010, 22:34
Baza bi trebao biti C++, iako ništa nije definirano, ako neki iskusan programer ima iskustva sa nečim drugim neka slobodna kaže i ukratko objasni. Sad se okuplja ekipa i tehnički detalji se mogu raspravljati.
O detaljima igre možemo na email/PM, ali prvo molim poslati iskustva, znanje, vještine...

Luka
26-02-2010, 10:39
Kakva su vaša iskustva/vještine? Zasad imam dojam da se radi o pokušaju kakvih je ovdje bilo nemalo - dobili ste ideju za napraviti igru, a neznate gdje i kako početi. Ispravi me ako sam u krivu.

ropp
26-02-2010, 13:47
Skroz suprotno imamo financije a nemamo stručnu radnu snagu :) dakle ovo NIJE projekt tipa dobit ćete nešto love kad se proda...

Luka
26-02-2010, 20:31
Možda sam se krivo izrazio, nisam niti mislio da je takav - da budem precizniji: nisam ništa mislio. Dakle, nemate nikakvog iskustva? U tom slučaju odmah odustanite, timovi u kojima će jedni u tjedan dana učiti ono što se uči godinama, a drugi morati raditi i svoj i njihov posao, i još objašnjavati, nemaju svijetlu budućnost. Ustvari, nemaju nikakvu budućnost.