PDA

Pogledaj cijelu verziju : Čovjek nije sletio na mjesec!!!



Berax0r
11-07-2006, 16:25
Evo zaključite sami: http://video.google.com/videoplay?docid ... q=man+moon (http://video.google.com/videoplay?docid=4135126565081757736&q=man+moon)

Dovoljno je da pogledate prvih pet minuta a ne svih 43 jer u tih pet minuta receno je zasto covjek mozda nije bio na mjesecu!!!!!

Rocchiro
11-07-2006, 16:57
znam tu storiju...ako nismo na mjesecu bili,onda smo totalno u qurcu

Babitz
11-07-2006, 17:00
znam za ovo

gogs
11-07-2006, 18:50
E ovo je poprilično čvrst dokaz da NISMO bili gore... :(

Gaas
11-07-2006, 18:54
ja sikreno mislim da jesmo..ali mozda ne te godine

Prince-Artas
11-07-2006, 19:39
znam za tu teoriju ali ne vjerujem u to

Kron
11-07-2006, 19:47
E ovo je poprilično čvrst dokaz da NISMO bili gore... :(
signature

Alpha1
11-07-2006, 20:03
Točno!Amerika je trebala nekako uzvratiti Rusiji jer oni su imali prvog čovjeka u svemiru!Ja mislim da je sve to snimano i da imamo čvrste dokaze da nismo bili na mjesecu!Ono puše vjetar na Mjesecu!Ono sranje nema motora i ne vide se zvijezde!Ono sranje:Jedan mali korak za čovjeka a veliki
za čovječanstvo bilo je snimano u studiu!SAD(dickheads)E ovo snimanje je bilo u Holywood-u! :yuck:

goGAMERo
11-07-2006, 20:06
Ja mislim da je to iscenirano američko sranje, kojim bi oni pridobili malo veću pozornost!

Prince-Artas
11-07-2006, 20:08
nemoguće je bilo lažirat stijene sa mjeseca i radio signal koji su uhvatile radio stanice diljem svijeta 8)

Alpha1
11-07-2006, 20:20
nemoguće je bilo lažirat stijene sa mjeseca i radio signal koji su uhvatile radio stanice diljem svijeta 8)

Evo ti šljunka i pijeska i sive boje!A za ovo se ne kužim!I kaj vjetar tam puše i u svemiru nema zvijezda?!??! :?

Hadunn
11-07-2006, 20:22
Mislim da nismo. Ima smisla da je sve izmišljeno jer su tada rusi sramotili amerikance šta se tiće putovanja u svemir a moćna amerika je trebala nešto učinit tako da skrene pozornost na sebe. Dobro je reka Black-knight, pogledaš 5min i imaš dovoljno za barem posumljat. Pogotovo mi je dobro što nema zvijezda. Mislim da bi pogled trebao biti božanstven a ono samo crnilo. :?

v4MP1r3
11-07-2006, 21:54
NIJEEEEE

TEORIJA ZAVJERE!

SVE ZNAM! a i drugi bi trebali znati PRAVU ISTINU!!!

DAJMO IM DA CUJU!!!


---


?? ROFL, aha da, nije!

D.E.M.O.
11-07-2006, 22:33
nemoguće je bilo lažirat stijene sa mjeseca i radio signal koji su uhvatile radio stanice diljem svijeta 8)
zasto ne?

Tyrant
12-07-2006, 05:23
Pa naravno da je lazirano, sta vi mislite da bi nama vanzemaljci dopustili da sletimo tamo...

Luka
12-07-2006, 08:00
znam za tu teoriju ali ne vjerujem u to

me2

m777
12-07-2006, 09:27
Čovjek je bio na Mjesecu, ako ne '69. onda poslije....

v4MP1r3
12-07-2006, 10:08
Pa naravno da je lazirano, sta vi mislite da bi nama vanzemaljci dopustili da sletimo tamo...

pa kaj ih ima i na mjesecu?
sumnjam, iako ja smatram da ZvanZemaljci su s marsa, i nigdje drugdje, al bila bi dobra brija da ima s venere i plutona, a s urana, URANUS ^^

hellrider
12-07-2006, 10:12
ja sikreno mislim da jesmo..ali mozda ne te godine

I ja isto tako mislim

MindReader
12-07-2006, 11:04
a ko zna... možda ni Rusi nisu ošli na mjesec :?
možda su to samo još jedne cake Hladnog rata... a ko ga jebe, ja znam da neću ići gore :D

mEtAXa
12-07-2006, 11:42
a zapravo koje godine??? p.s.ja san glasa da nismo nikad bili na misecju

IgGy
12-07-2006, 12:30
Posto sami Ameri demantiraju kako oni sami nisu sletjeli na Mjesec... ne, ne vjerujem u tu teoriju :)

Ova emisija je samo dokaz kako iz apsolutno svega zele zgrnut pare, sto doista i cine na izvrstan nacin.

Rocchiro
12-07-2006, 12:52
Posto sami Ameri demantiraju kako oni sami nisu sletjeli na Mjesec... ne, ne vjerujem u tu teoriju :)

Ova emisija je samo dokaz kako iz apsolutno svega zele zgrnut pare, sto doista i cine na izvrstan nacin.

pa MOZDA...MOZDA stvarno postoje posteni ameri? :wink:

Maloki
12-07-2006, 16:33
Čovjek je bio na Mjesecu, ako ne '69. onda poslije....

Slažem se s tobom




Posto sami Ameri demantiraju kako oni sami nisu sletjeli na Mjesec... ne, ne vjerujem u tu teoriju :)

Ova emisija je samo dokaz kako iz apsolutno svega zele zgrnut pare, sto doista i cine na izvrstan nacin.

pa MOZDA...MOZDA stvarno postoje posteni ameri? :wink:

:shock: :shock: Nemisliš valjda stvarno to kaj si rekl??!! :shock: :shock:

Spookshow baby
12-07-2006, 16:39
Posto sami Ameri demantiraju kako oni sami nisu sletjeli na Mjesec... ne, ne vjerujem u tu teoriju :)

Ova emisija je samo dokaz kako iz apsolutno svega zele zgrnut pare, sto doista i cine na izvrstan nacin.

pa MOZDA...MOZDA stvarno postoje posteni ameri? :wink:

MOZDA postoje al to su sigurno neki izuzetci :wink:

Prince-Artas
12-07-2006, 19:53
[quote="Prince-Artas":pmjn6zrs]nemoguće je bilo lažirat stijene sa mjeseca i radio signal koji su uhvatile radio stanice diljem svijeta 8)
zasto ne?[/quote:pmjn6zrs]

zato što je nemoguće

Orla
12-07-2006, 20:21
[quote="D.E.M.O.":3vy631af][quote="Prince-Artas":3vy631af]nemoguće je bilo lažirat stijene sa mjeseca i radio signal koji su uhvatile radio stanice diljem svijeta 8)
zasto ne?[/quote:3vy631af]

zato što je nemoguće[/quote:3vy631af]

Sve je moguće.Oni su mogli angažirat profiće da sve to simuliraju,ali ništa nije savršeno,pa su zaboravili na detaljčiće,kao što je vjetar na planeti bez atmosfere...

Alpha1
12-07-2006, 20:39
[quote="D.E.M.O.":2w8tkxpd][quote="Prince-Artas":2w8tkxpd]nemoguće je bilo lažirat stijene sa mjeseca i radio signal koji su uhvatile radio stanice diljem svijeta 8)
zasto ne?

zato što je nemoguće[/quote:2w8tkxpd]

Sve je moguće.Oni su mogli angažirat profiće da sve to simuliraju,ali ništa nije savršeno,pa su zaboravili na detaljčiće,kao što je vjetar na planeti bez atmosfere...[/quote:2w8tkxpd]

Al to su morali u vodi snimat!!!I onda je površina trebala viti od plastike sive boje jer da su stavili pjesak znate kaj bibilo!

D.E.M.O.
12-07-2006, 20:40
[quote="D.E.M.O.":9vk2b24o][quote="Prince-Artas":9vk2b24o]nemoguće je bilo lažirat stijene sa mjeseca i radio signal koji su uhvatile radio stanice diljem svijeta 8)
zasto ne?

zato što je nemoguće[/quote:9vk2b24o]

Sve je moguće.Oni su mogli angažirat profiće da sve to simuliraju,ali ništa nije savršeno,pa su zaboravili na detaljčiće,kao što je vjetar na planeti bez atmosfere...[/quote:9vk2b24o]
tako je. :bravo: nista nije nemoguce... bar ne za film.

Orla
12-07-2006, 21:32
[quote="D.E.M.O.":1i2wz7fi][quote="Prince-Artas":1i2wz7fi]nemoguće je bilo lažirat stijene sa mjeseca i radio signal koji su uhvatile radio stanice diljem svijeta 8)
zasto ne?

zato što je nemoguće

Sve je moguće.Oni su mogli angažirat profiće da sve to simuliraju,ali ništa nije savršeno,pa su zaboravili na detaljčiće,kao što je vjetar na planeti bez atmosfere...[/quote:1i2wz7fi]

Al to su morali u vodi snimat!!!I onda je površina trebala viti od plastike sive boje jer da su stavili pjesak znate kaj bibilo![/quote:1i2wz7fi]

Oni su htjeli da se njihova zastava vijori,jer su oni moćni Ameri i nek cijeli svijet vidi kako njihova zastava u punom sjaju stoji na Mjesecu...
da su jednostavno isključili ventilator u tom Hollywoodskom podrumu,spasili bi se od mnogih komentara...

GrannyKiller
12-07-2006, 21:45
hmmm...pitam se zašto Amere više ne interesira Mjesec...hmmm....

možda su skužili da previše riskiraju jeftinim forama

Necto
17-07-2007, 21:11
Ja san odvalija na ovaj filmic
http://youtube.com/watch?v=94QBDW7ro34S <--- ovaj :rotfl: :rotfl:

Aerial
17-07-2007, 21:28
Inače, falsificiranje cijelog događaja je još teže i skuplje nego zapravo sletjeti na Mjesec :roll:

Dreadlock
17-07-2007, 21:46
Ok,ja mislim da su bili na mjesecu.
-zastava se vijori zato sto su je oni micali,tj.dirali,i mice se kad je zabija u mjesec...
-Ovaj astronaut koji je zivio 60-tih i radio tamo je ljubomoran jer njega nisu uzeli za mjesec...
-Nisam gledao cijeli filmic,molim objasnjenje kako je onda raketa dosla u svemir i snimala Zemlju...
-Takoder molim objasnjenje kako su doneseni uzorci sa mjeseca...
-Ako je sve snimano u pustinji...kako to da se tamo ne vide zvjezde??
-Ok,pita se kako se tako tesko vidi snimka...pa neznam...mozda samo zato sto je mjesec udaljen oko 350 000 km...a da ne spominjem tehnologiju tog doba...
-sjene su drugacije jer SE MJESEC SA ZEMLJOM MICE OKO SUNCA(!!!) i mjenja polozaaaj...
-slike mogu biti lazirane isto kao i brojne slike nlo-a...
nisam dalje gledao...

i da,ak covjek nije bio na mjesecu,onda nije bio u svemiru uopce(ajd dokazite da je gargarin bio u svemiru)


edit:nitko od vas ne vjeruje nakon gledanja filmica...prije ste vjerovali

Tri66a
17-07-2007, 21:53
Jurij GAGARIN (ne GARGARIN)

Dreadlock
17-07-2007, 21:54
Jurij GAGARIN (ne GARGARIN)

sorry

Aerial
17-07-2007, 22:00
Jurij Gargantua.

Što se mene tiče, jedina stvar koja ide u korist zavjeri je onaj omotač teškog solarnog zračenja oko Zemlje, iako veliki dio znanstvenika tvrdi da nije zapravo toliko opasan...

Blaster32
17-07-2007, 22:12
Zašto se ne vide zvijezde?

Recimo da je kamera bila losa, a i davno je to bilo jel. I bilo je to podosta udaljeno. Ermh.. taman i da su snimali gore u nebo mislim da se nis nebi vidlo, pogotovo ne s mjeseca.

Uzmite kamkorder, uperite ga u nebo, i snimajte zvijezde..

Javite rezultate :wink:

a btw. dal su bili il ne, zaboli me.. ko sto je neko reko, ja nisam niti cu ikad biti.. pa ono cemu razbijat glavu :D

Dreadlock
17-07-2007, 22:13
Zašto se ne vide zvijezde?

Recimo da je kamera bila losa, a i davno je to bilo jel. I bilo je to podosta udaljeno. Ermh.. taman i da su snimali gore u nebo mislim da se nis nebi vidlo, pogotovo ne s mjeseca.

Uzmite kamkorder, uperite ga u nebo, i snimajte zvijezde..

Javite rezultate :wink:


e da...to dodajte u moj tekst iznad :D ovo je trebalo pisati :D

Sterpo
17-07-2007, 22:28
ma gluposti...
kao ono da je zemlja ravna ploča :)

Dreadlock
17-07-2007, 22:38
http://www.alaska.net/~clund/e_djublons ... ociety.htm (http://www.alaska.net/~clund/e_djublonskopf/Flatearthsociety.htm)


zemlja ravna ploca....?

Joco
18-07-2007, 06:23
nisu bili na mesecu (barem ne te godine)

miro u sutonu tihom
18-07-2007, 09:22
Alaj,pa ovo je strasno...
Samo malo...tu neki na forumu spominju neki vjetar,zvijezde i ostale stvari koje ajmo tako reci ne idu u korist Americi..pa dajte ljudi...da neki tu klinci (od kojih 90% nema blage veze o astronomiji i inim stvarima)sa foruma pokusavaju demantirati neke stvari,to je u najmanje smijesno :D
A i da ste to procitali neznam ni ja gdje,pa ljudi Bozji dajte mi i jedan dogadaj koji se tice Amerike,a da taj dogadaj nije sagledavan sa tisuca razlicitih stajalista...tako da su vam ovakve teme bas smijesne :yuck:

Booby
18-07-2007, 10:36
Ok, jedno je sigurno, Ameri nisu sletjeli na mjesec TE GODINE, ali možda neke druge godine jesu.

Zašto? E pa, onaj famozni otisak koji je na Mjesecu će ostati zauvijek tamo dok ga netko ne makne zato što NEMA VJETRA NA MJESECU. Ok, to je savršeno logično. Ali što je onda sa Američkom zastavom koja se veselo njiše na vjetru???? Malo bolje pogledajte snimku!!

I za kraj, citat onog vremešnog astronauta:

If you can't make it, fake it!

Dreadlock
18-07-2007, 10:41
Gledaj,naravo da se zastava mice dok god je ASTRONAUT pomiceeee!

Ja sam svoje rekao za vremesnog astronauta...Reci mi ovo: kako osoba koja je zivjela u to doba i radila sa astronautima koji su bili na mjesecu,te ih je dobro poznavala,moze reci da je to laz? To je kao da si ti sudjelovao u izradbi nekog projekta i onda kazes da je to fake...

medusa
18-07-2007, 11:44
slušajte, da je to zbilja fejkano, zar ne mislite da bi rusi skočili i demantirali to sve?
btw, probajte mahati zastavom ispod vode, miče se. isto je tako i na mjesecu. ne vidim u čemu je problem s time.

Dreadlock
18-07-2007, 12:18
da i jos jedna stvar....cekic...mislimd a su takoder imali neki cekic koji su bacili u daljinu i oso je u svemir....sad,ili su bili na mjesecu ili cekic moze letjeti na zemlji (ako je put na mjesec fake)...

Sgt. Bull
18-07-2007, 12:38
Iskreno to da li je ili nije čovjek stao na Mjesec je manje-više nevažno jer sama ta ideja o odlasku čovjeka na Mjesec je doprinjela i to mnogo je doprinjela razvoju tehnologije tako da čak i ako nije stao sigurno će to uraditi u dva-tri sljedeća desetljeća upravo zahvaljujući toj ideji i progresu napravljenom ne bi li se konačno približili tom cilju...

Outmind
18-07-2007, 12:38
Osim toga, vele da je u to vrijeme bilo mnogo kompliciranije izvesti takav tip video montaže nego stvarno napraviti taj podvig.

bounce
18-07-2007, 12:46
nemoguće je bilo lažirat stijene sa mjeseca i radio signal koji su uhvatile radio stanice diljem svijeta 8)

moguće je bilo... navodno satelitske snimke pokazuju da je takvo stjenje na području area 51 .. što se tiče zastave, ok, možda se viori zbog vuče vakuma i trešnje zastave.. a kako su onda s tom tankom opremicom prošli van allenov prsten radijacije? pogledaj cijeli dokumentarac, ima mnogo zanimljivih dokaza..

Tuco [o]_[O]
18-07-2007, 12:55
a i što se tiče otiska, kada se shuttle spuštao jačina njegovog motora bi raspuhala svu prašinu, a kod shuttla se prašina nije ni malo pomaknula.
Zatim svjetla, jasno se vidi kada se astronaut kretao da je svjetlo iza njega a on se opet vidi jasno.
Onda se ponavlja jedno te isto mjesto, prvo tu stoji jedan astronaut, onda slijedeći dan, oni su rekli da su se kretali 1 km a ono se jedno te isto mjesto pokazuje.

Ajde dobro mozda ovo jest ovako na mjesecu iako sumnjam, ali kako su onda prošli kroz radijaciju...

Neven <R>
18-07-2007, 13:01
Ma joj bounce daj nemoj molim te. Kako ne shvaćaš da dokumentarac eksploatira tvoje neznanje o funkcioniranju svemira.


This is complete and utter nonsense. The van Allen belts are regions above the Earth's surface where the Earth's magnetic field has trapped particles of the solar wind. An unprotected man would indeed get a lethal dose of radiation, if he stayed there long enough. Actually, the spaceship traveled through the belts pretty quickly, getting past them in an hour or so. There simply wasn't enough time to get a lethal dose, and, as a matter of fact, the metal hull of the spaceship did indeed block most of the radiation. For a detailed explanation of all this, my fellow Mad Scientist William Wheaton has a page with the technical data about the doses received by the astronauts. Another excellent page about this, that also gives a history of NASA radiation testing, is from the Biomedical Results of Apollo site. An interesting read!

Ja ću ipak vjerovati školovanim astrofizičarima.

@Tuco:

When someone driving a car pulls into a parking spot, do they do it at 100 kilometers per hour? Of course not. They slow down first, easing off the accelerator. The astronauts did the same thing. Sure, the rocket on the lander was capable of 10,000 pounds of thrust, but they had a throttle. They fired the rocket hard to deorbit and slow enough to land on the Moon, but they didn't need to thrust that hard as they approached the lunar surface; they throttled down to about 3000 pounds of thrust.

A da ne govorim o tome kako je prošle godine letjelica ESA-e snimila tragove slijetanja na Mjesec, ffs.

Tuco [o]_[O]
18-07-2007, 13:06
Ja ću ipak vjerovati školovanim astrofizičarima.

@Tuco:

When someone driving a car pulls into a parking spot, do they do it at 100 kilometers per hour? Of course not. They slow down first, easing off the accelerator. The astronauts did the same thing. Sure, the rocket on the lander was capable of 10,000 pounds of thrust, but they had a throttle. They fired the rocket hard to deorbit and slow enough to land on the Moon, but they didn't need to thrust that hard as they approached the lunar surface; they throttled down to about 3000 pounds of thrust.

Dobro rekao sam da je to možda i točno, ali opet nakon putovanja bi se razboljeli, bilo bi im barem muka, ali oni kada su se vratili kao da su bili na odmoru

Black Hawk Down
18-07-2007, 14:11
Imam jedno pitanje-gdje je kamera?
Oprotite ja ne razumijem otkuda je tamo kamera to je prvi put čovjek bio na mjesecu i ono je bio prvi korak a kako to onda da je kamera bila tamo,a meni se ne čini da je bila na letjelici



PS.ovo je FOX,pa znate nisam baš siguran,ali znate kaj SAD je manipulativan

bounce
18-07-2007, 14:28
Ma joj bounce daj nemoj molim te. Kako ne shvaćaš da dokumentarac eksploatira tvoje neznanje o funkcioniranju svemira.


možda, ali radije vjerujem svom neznanju nego nekom drugome koji me možda mulja... ja sam ko nevjerni toma - daj mi dokaz i prihvatit ću ga ako smatram da stoji.. :roll:

D.E.M.O.
18-07-2007, 14:31
neka nije 8)

Rex Regis.cro
18-07-2007, 15:29
Ako malo pozornije gledate na NITI JEDNOJ snimci iz svemira se ne vide zvijezde. NITI JEDNOJ. Evo bilo je nedavno na svim vjestima ona snimka iz svemira na ISS-u (International Space Station) i zvijezde se ne vide. To ne znači da niti jedna snimka iz svemira nije prava, zvijezde se jednostavno nemogu snimiti kamerom kao što se zvijezde ne vide preko dana.
Što se tiće zastave i sami će te vidjeti da se vijori na vrlo, vrlo čudan način, može biti od motora letjelice.
Eeee sada što se tiče motora i kratera ispod njega to neznam.

Black Hawk Down
18-07-2007, 15:42
Ako malo pozornije gledate na NITI JEDNOJ snimci iz svemira se ne vide zvijezde. NITI JEDNOJ. Evo bilo je nedavno na svim vjestima ona snimka iz svemira na ISS-u (International Space Station) i zvijezde se ne vide. To ne znači da niti jedna snimka iz svemira nije prava, zvijezde se jednostavno nemogu snimiti kamerom kao što se zvijezde ne vide preko dana.
Što se tiće zastave i sami će te vidjeti da se vijori na vrlo, vrlo čudan način, može biti od motora letjelice.
Eeee sada što se tiče motora i kratera ispod njega to neznam.

da moš misliti,ako moj digitalac može vidjeti zvijezde zakaj ne bi neki fotić za 20000 dolara

Babitz
18-07-2007, 15:44
jer je to bilo... davno?

Arbiter of Change
18-07-2007, 15:44
Yo, check it i onda promisli bi li to radilo i na mjesecu (uz još neke faktore):
http://curious.astro.cornell.edu/question.php?number=174

Black Hawk Down
18-07-2007, 15:46
jer je to bilo... davno?


ma rekao sam za ovu ISS postaju

Tuco [o]_[O]
18-07-2007, 16:09
Vidite možda su ameri pokrenuli priču o izvanzemaljcima u Area 51 tako da bi zataškali priču o mjesecu (prema filmu to su snimali kraj Area 51), ili se govorilo o izvanzemaljcima prije leta na mjesec?

Sonic_Moronic
18-07-2007, 16:26
I onda se smiju na teoriju da je zemlja ravna... :pray:

Btw. Arbiter, dobar link.

Armachus
18-07-2007, 16:28
Vjerujem da je bio (glede ankete)

Neda mi se čitat vaše postove i gledat onaj video... možd to dokazuje da nije bio, ali nikad neću znat jer ne msilim pogledat :P

Black Hawk Down
18-07-2007, 17:47
ako ne znate ameri su imali negdje posebno područje koje točno izgleda kao mjesec,navodno je bilo za vježbe

Blaster32
18-07-2007, 17:51
ako ne znate ameri su imali negdje posebno područje koje točno izgleda kao mjesec,navodno je bilo za vježbe

neki cak tvrde da postoje tocno takva mjesta kakva su bila prikazana na snimci

a mozda su ipak rusi bili prvi:

http://www.pizdaus.com/pics/7Q337ZYl7LV8.jpg

Sterpo
18-07-2007, 18:06
pa možda su snimali vježbu, a ne pravo spuštanje na mjesec

DrunkyDuck
18-07-2007, 18:49
_[O]]Dobro rekao sam da je to možda i točno, ali opet nakon putovanja bi se razboljeli, bilo bi im barem muka, ali oni kada su se vratili kao da su bili na odmoru

Prolaskom kroz Van Allenov prsten su primili oko 150 puta manje radijacije od kolicine koliko je potrebno da bi covjeku bila muka.

Takodjer, astronauti se znaju vratiti sa mucninom zbog stanja slicnom morskoj bolesti (koja ne djeluje na sve) i oslabljenim kostima zbog nedostatka opterecenja na njih.


možda, ali radije vjerujem svom neznanju nego nekom drugome koji me možda mulja... ja sam ko nevjerni toma - daj mi dokaz i prihvatit ću ga ako smatram da stoji..
Ma daj, samo si fasciniran teorijom zavjere. Ako nisi primjetio i to je takodjer djelo "nekog drugog tko te mozda mulja", a dokazi su losiji od onih koji ju pobijaju.


Imam jedno pitanje-gdje je kamera?
Jedna kamera je bila na donjem djelu letjelice i izvucena je nakon slijetanja - valjda da bi snimila prvi korak na Mjesecu.


da moš misliti,ako moj digitalac može vidjeti zvijezde zakaj ne bi neki fotić za 20000 dolara
Kad si ti to sa svojim foticem slikao nesto iz svemira? Mora da sam propustio taj thread u "kako ste proveli dan" temi.

Archil
18-07-2007, 19:46
hmm... evo jedan od mogucih dokaza da Ameri nisu sletjeli na Mjesec: jel se ja varam il se na slici viorila zastava? e pa kako kad na Mjesecu nema vjetra :?

Neven <R>
18-07-2007, 19:50
Evo dokaza da nisi čitao topic.

Jopax
18-07-2007, 20:19
Bilo je jednom da kad je skakao onaj astronaut nije mu bilo nista iznad glave dok je u isto vrijeme sniman sledja vidjeo se veliki komad tkanine koji mu ide preko glave
neda mi se gledat film pa cu rec i da jesu bili vjerovatno druge godine ili su dio snimili ovdje a dio tamo

Dreadlock
18-07-2007, 22:28
ovako,vidio sam da se "snimalo" u area 51,ali sam negdje vidio slike (neznam vise di,sjecam ih se9 da se "snimalo" u nekom studiju u londonu,sto opet mislim da je izmisljotina

v4MP1r3
19-07-2007, 12:36
nije, zastava je vijugala, na mjesecu nema vjetra... ah...

Tri66a
19-07-2007, 12:41
Čovjek je bio na Mjesecu. Točka.

Neven <R>
19-07-2007, 12:41
Ideš već dvojica koja nakon objašnjenja zašto je zastava vijugala, opet koriste taj argument. Je'l vi imate kakve poremećaje ili jednostavno ne čitate topic?

Toxic
19-07-2007, 13:59
LOL a najbolje mi je kada su neki dali dobre argumente i kao vidi se kako se kuze u ta njasra o mjesecu a kazu da je mjesec planeta :).
Nemam neko posebno misljenje o tome. Ne bi me cudilo da covjek nije sletio na mjesec. Jednom je bilo na pcplay dvdu video clip kada izlazi Neil Armstrong i izgovara onu svoju recenicu a odozgo padnu kulise ili sta je vec :D.

Sterpo
19-07-2007, 20:44
a to je jako čvrst dokaz da nismo bili na mjesecu tj. ameri

Aerial
19-07-2007, 20:50
Ultimatum za teoretičaer zavjere:

Pokažite mi gravitacijsku komoru u kojoj su snimili sletanje na mjesec :wink:

FG
23-07-2007, 08:22
AK smo fakat bili,zakaj više nejdemo?Kaj oni su išli tam,ono,čist rekreativno glet kaj ima gore i to je to ko da su bili na pikniku?I više nema nikakvih istraživanja s mjeseca ko da sve znaju o njemu,a neznaju jel to gore zbilja pijesak ili kaj već..

str33t6l0w
23-07-2007, 15:11
AK smo fakat bili,zakaj više nejdemo?Kaj oni su išli tam,ono,čist rekreativno glet kaj ima gore i to je to ko da su bili na pikniku?I više nema nikakvih istraživanja s mjeseca ko da sve znaju o njemu,a neznaju jel to gore zbilja pijesak ili kaj već..

hmm.. postigli su onaj "WOW" efekt.. pobjedili u utrci u svemiru... vise nemaju potrebe ic svaki dan gore... kad imaju opremu za istrazivanje svemira odavde....

uglavnom.. bili su.. mozda ne te godine.. i mozda to nije prava snimka.. ali sigurno smo bili gore...tj. oni...

medusa
23-07-2007, 18:58
AK smo fakat bili,zakaj više nejdemo?Kaj oni su išli tam,ono,čist rekreativno glet kaj ima gore i to je to ko da su bili na pikniku?I više nema nikakvih istraživanja s mjeseca ko da sve znaju o njemu,a neznaju jel to gore zbilja pijesak ili kaj već..
si čuo za satelite?
usput, par puta su se dogodile gadne nesreće pa su onda odustali. astronauti moraju biti najbolji od najboljih, uvježbani disciplinirani, biti znanstvenici, formu kao sportaši etc.
u njih se utuče ogromna lova, i vrijeme, i onda postoji dobar rizik da poginu. preriskantno

Xenon Demon
23-07-2007, 20:36
Pogledao sam anketu teme zaista zaprepastilo koliko vas vjeruje da je sve urota.Zdrav razum nalaže da se to dogodilo jer kako onda oni na stanici žive......ako su mogli napravit ogromnu svemirsku stanicu mislim da im je čista zajebancija otič na Mjesec.

Arkham
23-07-2007, 21:01
AK smo fakat bili,zakaj više nejdemo?Kaj oni su išli tam,ono,čist rekreativno glet kaj ima gore i to je to ko da su bili na pikniku?I više nema nikakvih istraživanja s mjeseca ko da sve znaju o njemu,a neznaju jel to gore zbilja pijesak ili kaj već..
zašto bi išli?

Black Hawk Down
23-07-2007, 21:02
AK smo fakat bili,zakaj više nejdemo?Kaj oni su išli tam,ono,čist rekreativno glet kaj ima gore i to je to ko da su bili na pikniku?I više nema nikakvih istraživanja s mjeseca ko da sve znaju o njemu,a neznaju jel to gore zbilja pijesak ili kaj već..
zašto bi išli?


zakaj bi išli uopće u svemir?

Sterpo
23-07-2007, 21:04
da stvarno ovo za anketu
pa šta vjerujete u svaku glupost koja vam se servira

Black Hawk Down
23-07-2007, 21:05
tosam samo rekao jer je on rekao zakaj da idemo na Mjesec,a možemose i na Mjesecu naseliti tamo napraviti kupole i prilagoditi kupole životu za ljude

FG
25-07-2007, 08:59
AK smo fakat bili,zakaj više nejdemo?Kaj oni su išli tam,ono,čist rekreativno glet kaj ima gore i to je to ko da su bili na pikniku?I više nema nikakvih istraživanja s mjeseca ko da sve znaju o njemu,a neznaju jel to gore zbilja pijesak ili kaj već..
si čuo za satelite?
usput, par puta su se dogodile gadne nesreće pa su onda odustali. astronauti moraju biti najbolji od najboljih, uvježbani disciplinirani, biti znanstvenici, formu kao sportaši etc.
u njih se utuče ogromna lova, i vrijeme, i onda postoji dobar rizik da poginu. preriskantno
Al im je sprve sve svršeno funkcioniralo s prastarom tehnologijom(s pretjerivanjem),a danas im se sve krši i nikak da se prošetaju gore.. :eyebrows:

FG
25-07-2007, 09:04
AK smo fakat bili,zakaj više nejdemo?Kaj oni su išli tam,ono,čist rekreativno glet kaj ima gore i to je to ko da su bili na pikniku?I više nema nikakvih istraživanja s mjeseca ko da sve znaju o njemu,a neznaju jel to gore zbilja pijesak ili kaj već..
zašto bi išli?SPa da ''neko'' sleti na zemlju i nasere se baš na antartik kaj bi videl?Kur*c od ofce.

Ps1ho
25-07-2007, 10:59
Gle, iskreno mi puca kuratz jesmo bili il nismo, sve dok mi jaja kipe na +40°C, a pola Britanije je potopljeno i dok nas planet propada, zaista me boli za to...

D.E.M.O.
25-07-2007, 11:16
ocemo na mjesecu imati forume? :o

FG
25-07-2007, 12:22
ocemo na mjesecu imati forume? :o
probaj stavit topic+anketa na tu ideju :) :)

medusa
25-07-2007, 13:11
ocemo na mjesecu imati forume? :o
ako odemo tamo, ja sam da napravimo jedan.
zvat će se Moon play :D

Wolfwrath
25-07-2007, 13:40
Proćito sam prve tri stranice ove teme,i nije mi se dalo dalje.

Čovjek je kročio na mjesec,možda ne te godine,ali je bio na mjesecu.

A radio signal se NIJE mogao krivotvoriti,zato što je svaka zemlja (ili samo rusija i SAD,no i to je dovoljno) imala svoj vlastiti radio komunikacijski satelit,koji je primao signale direktno sa mjeseca, dakle vjerujem da je armstrong bio na mjesecu onda. Da ruski satelit nije primio signal sa mjeseca nego sa američkog satelita,rusi bi napravili veliku frku,i onda bi bilo jasno da ameri nisu stali na mjesec.No rusi nisuSnapravili frku,dakle ameri jesuSugazili tamo gdje jesu.

Također se slažem sa svime što su rekli prince artas i dreadlock,iako nisam sve pročitao. :D

Black Hawk Down
25-07-2007, 16:12
Oprosti ovo zadnje kaj si rekao Rusi nisu napravili frku je dokaz da nisu bili na Mjesecu Ameri

D.E.M.O.
25-07-2007, 16:35
ocemo na mjesecu imati forume? :o
probaj stavit topic+anketa na tu ideju :) :)
bojim se da me ionako ceka ban :( :)

Wolfwrath
25-07-2007, 17:42
Oprosti ovo zadnje kaj si rekao Rusi nisu napravili frku je dokaz da nisu bili na Mjesecu Ameri

Uh,ovako-

1.Rusi napravili frku-ameri nisu ugazili

2.Rusi nisu napravili frku-ameri jesu ugazili


To su dvije mogućnosti što se moglo dogoditi.A dogodila se druga.

flander
25-07-2007, 18:21
moje mišljenje je da je bio, mada uz one sve silne snimke se i ne dokazuje tako, ustavri kaj me briga, i ovak mi nema neke koristi da smo i bili na mjesecu :D

btw, daj skuži rank hehe fak yea :D :wink:

Death By Sexy
25-07-2007, 18:31
ti si mister pcplay foruma???!?!!!?!?!?! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

on topic: čovjek nije sletio na mjesec





:rotfl: :rotfl:
mister... :rotfl: :rotfl:
:pray: :pray: :rotfl:


aaaaaaaaaa

sad sam bolje...pardon

Đeri
25-07-2007, 18:31
al rank mu owna

K4ciga
25-07-2007, 22:18
al rank mu owna
da lol :rotfl:

Čux
25-07-2007, 22:53
gledo sam neš slično na discovery chanelu

tam se neki lik, iz NASA-e naravno, trudio pomlatit sve skeptičare i njihove teorije.

čak je uspio ponudit logično objašnjenje na sve iz ovih prvih 5 minuta.

jedino šta nije uspio objasnit je ovu fotografiju koju neki smatraju ključnom.

http://www.conspiracy-theories-hoax.com/images/c.jpg
http://www.jyi.org/volumes/volume10/iss ... /cull8.jpg (http://www.jyi.org/volumes/volume10/issue1/images/cull8.jpg)

kao i kad snimaju filmove predmete označavaju sa A,B,C,.... ali ta slova inače okrenu tak da se ne vide. NASA se pravda da je to dlaka na objektivu, al šta je taključite sami

ewok
25-07-2007, 22:54
al rank mu owna
bas je gay

Dreadlock
25-07-2007, 23:00
@Čux

Montaza? :roll:

Mislim,i nemora bit...mozda su je tak oznacili sa slovom...al sumnjam da je dlaka...

Black Hawk Down
26-07-2007, 00:09
[quote="Black Hawk Down":183nx5a1]Oprosti ovo zadnje kaj si rekao Rusi nisu napravili frku je dokaz da nisu bili na Mjesecu Ameri

Uh,ovako-

1.Rusi napravili frku-ameri nisu ugazili

2.Rusi nisu napravili frku-ameri jesu ugazili


To su dvije mogućnosti što se moglo dogoditi.A dogodila se druga.[/quote:183nx5a1]


ne da mi se svađati,ti imaš svoje mišljenje,a ja svoje

FG
26-07-2007, 07:23
@Čux

Montaza? :roll:

Mislim,i nemora bit...mozda su je tak oznacili sa slovom...al sumnjam da je dlaka...
Pa da im je to neka oznaka sigurno bi mogli objasnit kakva oznaka,a ne izvlačit se sa ''dlaka''.

Lord Jambrek
26-07-2007, 09:09
gledo sam neš slično na discovery chanelu

tam se neki lik, iz NASA-e naravno, trudio pomlatit sve skeptičare i njihove teorije.

čak je uspio ponudit logično objašnjenje na sve iz ovih prvih 5 minuta.

jedino šta nije uspio objasnit je ovu fotografiju koju neki smatraju ključnom.

http://www.conspiracy-theories-hoax.com/images/c.jpg
http://www.jyi.org/volumes/volume10/iss ... /cull8.jpg (http://www.jyi.org/volumes/volume10/issue1/images/cull8.jpg)

kao i kad snimaju filmove predmete označavaju sa A,B,C,.... ali ta slova inače okrenu tak da se ne vide. NASA se pravda da je to dlaka na objektivu, al šta je taključite sami


Šta nitko nikad nije čuo za prljavštinu na senzoru, filmu, diapozitivu :?

Dreadlock
26-07-2007, 09:20
E al....sto se tice ovh dviju slika...mozda nitko nije skuzio al se radi o istom kamenu.....pa me zanima kako se moze objasniti to da je na prvom kamenu dolje oznacena i povrsina a na drugom nije....??

Wolfwrath
26-07-2007, 14:23
Nisam baš skontao ovo zadnje pitanje. :?


Na fotografiji,po mom mišljenju,doljnje c je kamenčić,a ono drugo se armstrong išao zajebavat pa uklesao c da bi kasnije to sjebalo NASU. 8)

Čux
27-07-2007, 22:35
nekak mi je prepravilno to C

Jopax
27-07-2007, 22:45
moze bit bilo sta ali ja mislim da je to prasina ili dlaka palla na negativ tijekom razvijanja
ionako ima boljih teorija i razloga sto nisu bili na mjesecu od toga

paradayz333
03-08-2007, 11:08
ovo nije fotomontaza: http://img514.imageshack.us/img514/4494/manonmoonwn3.th.jpg (http://img514.imageshack.us/my.php?image=manonmoonwn3.jpg)

JA sam bio na Mjesecu!!

Maloki
03-08-2007, 11:39
http://www.conspiracy-theories-hoax.com/images/c.jpg
http://www.jyi.org/volumes/volume10/iss ... /cull8.jpg (http://www.jyi.org/volumes/volume10/issue1/images/cull8.jpg)


http://i109.photobucket.com/albums/n51/HY8R1D/kam1.png

http://i109.photobucket.com/albums/n51/HY8R1D/kam.png

Moze se i uvjerljivije napravit (ko da je bas urezano), al neda mi se potrosit vise od minutu na ovo :roll:

Kostolomac
03-08-2007, 11:59
Vjerujem da je bio

ali što ja imam od toga. tako da mi je svejedno jel bio ili ne :|

Orehovac
05-08-2007, 09:44
covac nije sletio 68 godine ali zato je kasnije

Maloki
05-08-2007, 10:31
da, nije sletio 68. vec je najvjerojatnije sletio 69. :roll:

RIPtheREAPER
05-08-2007, 18:33
Covjek je bio na mjesecu, bit ce i na marsu al na veneri definitivno nece bittockatockatocka

marijanovic
12-08-2007, 16:26
Gledao sam nekoliko emisija koje se bave ovom temom; jeli čovjek uopće
bio na mjesecu ili u svemiru...
Ima jako puno dokaza da nije:
1. Zastava se vijori na Mjesecu
2. Na snimci se vidi jasan otisak stopala na mjesecu a prvi korak jos nije ucinjen
3. Na mjesecu se ostavljaju vozila i predmeti; astronauti se vraćaju na ista mjesta a predmeta nigdje !!!
4. Astronaut pri hodu po povrsini mjeseca baca 4 sjene, na nekim mjestima i više (dokaz reflektora u studiju)
5. Kamera astronaute prati iz trećeg lica
6. Nema nikakve šanse da čovjek preživi pri tolikoj količini zračenja ni pri ulasku u zemljinu atmosferu (Pa olovo i beton debljine do 6m nemogu zaustaviti zračenje jedne obične atomske bombe, a kamoli i do 1000 puta jača zračenja, a astronauti nose tanke, perolake kosime)
7. Astronauti rade kontrolirane skokove - ko na užetu, uvijek ista visina skoka ko da plešu balet...
8. Kako potisnuti letjelicu s površine Mjeseca i vratiti ju na Zemlju ako je vatra u svemiru beskorisna jer gdje je kisik? A osim toga te njihove "kapsule" za spuštanje na mjesec ni nemaju nikakve potisnike...
9. A za Radiokomunikaciju što se čula diljem svijeta - jel nikome nije bilo čudno što se čuje čim se događa, a u biti bi trebalo biti vremenske razlike zbog tolike udaljenosti...

Ako sam šta zabravio, podsjetite me.

Prince of Persia freak
12-08-2007, 16:33
Gledao sam nekoliko emisija koje se bave ovom temom; jeli čovjek uopće
bio na mjesecu ili u svemiru...
Ima jako puno dokaza da nije:
1. Zastava se vijori na Mjesecu
2. Na snimci se vidi jasan otisak stopala na mjesecu a prvi korak jos nije ucinjen
3. Na mjesecu se ostavljaju vozila i predmeti; astronauti se vraćaju na ista mjesta a predmeta nigdje !!!
4. Astronaut pri hodu po povrsini mjeseca baca 4 sjene, na nekim mjestima i više (dokaz reflektora u studiju)
5. Kamera astronaute prati iz trećeg lica
6. Nema nikakve šanse da čovjek preživi pri tolikoj količini zračenja ni pri ulasku u zemljinu atmosferu (Pa olovo i beton debljine do 6m nemogu zaustaviti zračenje jedne obične atomske bombe, a kamoli i do 1000 puta jača zračenja, a astronauti nose tanke, perolake kosime)
7. Astronauti rade kontrolirane skokove - ko na užetu, uvijek ista visina skoka ko da plešu balet...
8. Kako potisnuti letjelicu s površine Mjeseca i vratiti ju na Zemlju ako je vatra u svemiru beskorisna jer gdje je kisik? A osim toga te njihove "kapsule" za spuštanje na mjesec ni nemaju nikakve potisnike...
9. A za Radiokomunikaciju što se čula diljem svijeta - jel nikome nije bilo čudno što se čuje čim se događa, a u biti bi trebalo biti vremenske razlike zbog tolike udaljenosti...

Ako sam šta zabravio, podsjetite me.

8. Gorivo ti je pomiješano s kisikom
9. Radiovalovima treba oko 5-6 minuta da dođu sa Mjeseca do Zemlje i to nije ništa čudno i kolko ja znam čula se samo u americi.

DrunkyDuck
12-08-2007, 16:36
Ako sam šta zabravio, podsjetite me.
Zaboravio si procitati temu prije postanja vec postanog.

cropir
12-08-2007, 17:26
pa nisu bili šezdeseddevete nego kasnije, ipak su kasnije imali tehnologiju a prije su sa rusima se utrkivali...i cheatali su :roll:

pstrebs
12-08-2007, 17:38
dajete tamo nekakve dokaze o lažiranju itd, a samo na osnovu jednog jedinog videa!!! možda je taj video fake, ali čovjek je sigurno bio na mjesecu i bez dotičnoga videa.
p.s. zar vi diosta mislite da se vlada US-a i NASA ne bi pobrinule napraviti bolji video za "najveće lažiranje u povijesti"??? da je se stvarno htjelo lažirati cijeli svijet, ne bi napravili te sitne propuste kao vijorenje zastave, izostanak zvijezda... mogli bi oni snimiti i bolje.

LeftY
12-08-2007, 18:39
bili su tamo i tocka.

:) :)

DrunkyDuck
12-08-2007, 19:26
da je se stvarno htjelo lažirati cijeli svijet, ne bi napravili te sitne propuste kao vijorenje zastave, izostanak zvijezda... mogli bi oni snimiti i bolje.
:D Zasto bi napravili bez toga kad je to dokaz da je snimka stvarna?

LeftY
12-08-2007, 19:47
da je se stvarno htjelo lažirati cijeli svijet, ne bi napravili te sitne propuste kao vijorenje zastave, izostanak zvijezda... mogli bi oni snimiti i bolje.
:D Zasto bi napravili bez toga kad je to dokaz da je snimka stvarna?

da se samo malo bolje razmisli bi mogli zakljuciti sljedece:
da za ono vrijeme nije bilo kamera kao sto ih imamo danas,
drugo; pitanje dal su oni opce imali kameru kad su sljetali na mjesec,
a kao trece; mogli su napraviti "remake" tog sljetanja na mjesec da se
ljudima prikaze kako je to izgledalo sto netreba odma znaciti da
covjek nije bio na mjesecu...

TheJopa
12-08-2007, 20:07
Možda je kamera u 69 bila toliko loša da se ne može vidit, a i radiosignal se nije prenosio 100% čisto?
Živciraju me likovi koji u svemu traže zavjere i oće ocrnit sva tehnološka čuda i vratit nas sto godina nazad.
A i da nije bio na misecu šta ima veze jer bilo je 7 (?) ekspedicija od tad do danas, druga je sigurno bila stvarna.
I ako je vjerojatno da su lažirali zbog rusa itd. onda je isto tako vjerojatno i da su stvarno otišli na misec posli onoliko potrošenih milijardi.

RayDX
14-08-2007, 12:17
Ova tema je sranje jer ljudi jesu eventualno sletjeli na mjesec, a to što Ameri nisu prvi i što su kenjali, boli me k... A volio bih da ih razotkriju. NASA je zakurca već godinama... JAXA i ESA puno više napreduju i ne seru... Rusija također....

kowE
14-08-2007, 12:20
Možda je kamera u 69 bila toliko loša da se ne može vidit, a i radiosignal se nije prenosio 100% čisto?
Živciraju me likovi koji u svemu traže zavjere i oće ocrnit sva tehnološka čuda i vratit nas sto godina nazad.
A i da nije bio na misecu šta ima veze jer bilo je 7 (?) ekspedicija od tad do danas, druga je sigurno bila stvarna.
I ako je vjerojatno da su lažirali zbog rusa itd. onda je isto tako vjerojatno i da su stvarno otišli na misec posli onoliko potrošenih milijardi.
i mene isto zivciraju takvi... jos pogotovo oni silovani mozgovi - by david icke... kak bi klao :twisted: :wink:

Dweller
14-08-2007, 13:05
nesto ste zaboravili americka vojska i ostale organizacije americke su imali 68 godine istu tehnologiju kao obicni ljudi u 80/ima ili ranim 90/ima
I REST MY CASE

4 now

RayDX
14-08-2007, 13:57
Ma oni misle da će stara tehnologija dugo dotrajati jer se pokazala sigurnom. Treba gurati naprijed nove materijale, nove tehnologije i tehnike. Touch screen monitori otporni na temparaturu moraju se razvijati jer puno bolje mogu funkcionirati od starih sklopki mehaničkih, novi dizajnovi brodova. Također novi pogon, astrofizičari moraju prestati sliniti nad warp jezgrama i shvatiti da je to neizvedivo jer se u potpunosti protivi teoriji relativizma, jer kada bi se objekt/čestica/čovjek uspio postići brzinu preko 300000 km/s iliti brzine svjetlosti to bi značilo putovanje kroz prostorno/vremenski paradoks, jednostavno warp motori su neizvedivi. Ono na čemu se treba raditi jest na nama samima, na način na koji razmišljamo... Kako dovesti objekt/čestice bez mijenjanja i rušenja svih zakona fizike koji postoje. To praktički dolazi do nivoa teleportacija i prebacivanje čestica s jednog mjesta na drugo. Treba naučiti manipulirati česticama, atomima na načine koje ljudi smatraju sada nezamislivima... A samo treba malo sjesti i razmisliti kako razmišljamo sada i kako možemo razmišljati... Ma dobro, sada sam počeo pretjerivati, ipak je ovo gamerski phorum, isprike :D

Dweller
14-08-2007, 15:48
ah dosta smo napradovali,izmislili smo teleporter,(teleportirali su kutiju na udaljenost od nekoliko centimetara),japanci izmislili onu stvar koja cita misli...

Frky
14-08-2007, 15:53
Teleporteri su teško izvedivi uređaji! 1. stvar je ta što prilikom teleportacije trebate rastaviti neku stvar na male čestice a za to vam treba ogromna količina energije. 2. stvar - ikad bi uspjeli izvesi rastavljanje slijedi sastavljanje a tu vam također treba ogromna količina energije! Za čovjeka ta količina energije je kobna (i više od toga)!

Inače , uspješno je teleportirana laserska zraka!

Frky
14-08-2007, 15:57
da...ali ostoji problem...teleportacijom te zrake je napravljena njena kopija...original je uništen...a se nemam namjeru teleportirati...


Nećeš biti u mogućnosti jer će trebati još mnogo god da naprave tp pogodan za ljude!

DrunkyDuck
14-08-2007, 16:07
ah dosta smo napradovali,izmislili smo teleporter,(teleportirali su kutiju na udaljenost od nekoliko centimetara),japanci izmislili onu stvar koja cita misli...
McPingvine, evo ti jos materijala za sig.

Osim 2 navedena problema kod teleportiranja (kolicina energije i brisanje originala), spomenuo bih jos jedan. Potrebno je zapamtiti polozaj svake subatomske cestice i sastaviti ih na isti nacin. Mislim da hard-disk takvog kapaciteta jos nije napravljen.

McPingvin_v2.0
14-08-2007, 16:43
fala ducky, morat ću kresat kvalitetu slika u sigu da sve stane u <30 kb :)

RayDX
14-08-2007, 17:10
Pa je, svuda ima problema, no da se to srediti... Ima vremena...

Samael
28-08-2007, 09:45
Ovaj, jel postoji neka novija snimka hoda po mjesecu?

GrimReaper
28-08-2007, 09:57
ja osobno ne vjerujem da je bio. pogledajte kolko problema ima samo u orbiti zemljinoj, a kamoli da idu dalje.. još to nije moguće(barem u praksi)..

pogledajte kolko ameri lažu u špijunskom svijetu, tajnih agencija..ni nasa nie izuzetak.

sexy peace
28-08-2007, 10:10
Tada nisu sletjeli al vjerujem da jesu u novije doba.

medusa
28-08-2007, 11:08
ja osobno ne vjerujem da je bio. pogledajte kolko problema ima samo u orbiti zemljinoj, a kamoli da idu dalje.. još to nije moguće(barem u praksi)..

pogledajte kolko ameri lažu u špijunskom svijetu, tajnih agencija..ni nasa nie izuzetak.
problema? o kakvim problemima ti pričaš? ako misliš na vrućinu- lako se to sredi. ne reagiraju svi materijali na vrućinu isto. znači postoje metali koji mogu podnijeti astronomske temperature prije nego što počnu mijenjati agregatno stanje.

Tri66a
28-08-2007, 11:34
Ovaj, jel postoji neka novija snimka hoda po mjesecu?
Ima jedna iz 88'

GrimReaper
28-08-2007, 11:45
problemi fizika prirode, komunikacije i još mnogi. nije sad da mi se tu nabraja al zaista svašta se može u svemiru očekivati (expect unexpected)

zamisli samo tehnologiju šezdesetih..zašto u današnje vrijeme ne šalju astronaute na mjesec ? ima milijon pitanja, odgovora je malo, a sve se taji

prcko
28-08-2007, 11:46
Nije bio nema zvjezda lol,zastava viori ko da je tornado gore :rotfl:

mravojed20
28-08-2007, 11:50
problemi fizika prirode, komunikacije i još mnogi. nije sad da mi se tu nabraja al zaista svašta se može u svemiru očekivati (expect unexpected)

zamisli samo tehnologiju šezdesetih..zašto u današnje vrijeme ne šalju astronaute na mjesec ? ima milijon pitanja, odgovora je malo, a sve se taji

Zato jer se sad pripremaju za otić na Mars!! :D

medusa
28-08-2007, 12:02
problemi fizika prirode, komunikacije i još mnogi. nije sad da mi se tu nabraja al zaista svašta se može u svemiru očekivati (expect unexpected)

zamisli samo tehnologiju šezdesetih..zašto u današnje vrijeme ne šalju astronaute na mjesec ? ima milijon pitanja, odgovora je malo, a sve se taji
komunikacija- moglo se komunicirati, pretpostavljam da su imali odašiljač dolje, i jedan na letjelici. fizički- nema baš, ionako su to sve stručnjaci bili, jedini pravi problem je kad se letjelica odvaja od zemlje, jedanput je jednostavno pala, to se mora točno izračunati (snaga, smjer, mora se uračunati otpor zraka + gravitacija). s dovoljno priprema i novca može se koristiti i tehnologija iz 60-tih.
a danas ih ne šalju jer nema previše smisla, amerikanci se više ne moraju isfuravati, astronauti moraju imati sreće, lako se pogiba, hrpetina novaca se mora uložiti, vrijeme....
lakše je poslati robota, zar ne?

Sterpo
28-08-2007, 12:21
čim se raspao sssr prestao je hladni rat i time svemirska utrka

RayDX
28-08-2007, 13:21
Ma bili su milju puta nakon tog famoznog američkog...

Korpse
06-10-2007, 22:16
i dont give a fuck about moon.
meni je zakon ovdje u sobi sa svojim kompom :wink:

Aerial
06-10-2007, 22:39
Quite so, if I may add...

Ne zanimaju me previše stvari izvan troposfere... :)

MoNDi
06-10-2007, 23:14
To je zapravo ista stvar kao prehlada. Prije, kada nisu postojile maramice za nos nije niti postaljala prehlada. Tek kada se taj novi put industrije otvorio se pojavila prehlada zato jer ju je poznata tvornica maramica stvorila u laboratoriju i pustila na ljude da zarade novce kupljenjem njihovih maramica za nos.

Happy Little Boozer
06-10-2007, 23:19
viewtopic.php?t=14739&start=1245 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=14739&start=1245)
za mondi
a on topik,inače sam stalno gledo sve te zavjere i itd...
a sada mislim da sam te zavjer su zavjere

RIPtheREAPER
06-10-2007, 23:21
/cut

Umm...rajt

Aerial
07-10-2007, 12:58
Just for the info, cijena cijelog projekta lažiranja sletanja na Mjesec i održavanje tog fejka bi bila viša nego zapravo otići na Mjesec :wink:

Happy Little Boozer
07-10-2007, 16:58
imam pitanje,a otkud vi to znate?
Kako vi znate najveće tajne SAD-a?
Kojom tehnologijom raspolažu i kako zante njihovu računicu?
ne znate,zar ne...

MoNDi
07-10-2007, 22:27
imam pitanje,a otkud vi to znate?
Kako vi znate najveće tajne SAD-a?
Kojom tehnologijom raspolažu i kako zante njihovu računicu?
ne znate,zar ne...

On s maramicama sa skuzila sama.

The truth is out there...
(sorry m777 ali morala sam citirati the x files)

Neven <R>
08-10-2007, 12:56
Prije maramica su ljudi brisali nos u rukav. I to je to.

Happy Little Boozer
08-10-2007, 13:09
imam pitanje,a otkud vi to znate?
Kako vi znate najveće tajne SAD-a?
Kojom tehnologijom raspolažu i kako zante njihovu računicu?
ne znate,zar ne...

On s maramicama sa skuzila sama.

The truth is out there...
(sorry m777 ali morala sam citirati the x files)

jađ govrio o aerialu 51

Korpse
08-10-2007, 14:01
netko nam tamo radi pa smo bili u posjeti. je si li ikad čitao teorije zavjera??????

THUNDER_DINIX
08-10-2007, 14:11
vjerujem da je bio? sta vi mislite da je to izmisljeno?!?

ChR0NoS
08-10-2007, 15:40
u jednu ruku da

m777
08-10-2007, 16:18
The truth is out there...
(sorry m777 ali morala sam citirati the x files)
Samo ti daj. Ne smeta mi sve dok je točno.

A pogreške ću ti naplaćivati u obliku raznih materijalnih dobara i... usluga.

Aerial
08-10-2007, 17:41
imam pitanje,a otkud vi to znate?
Kako vi znate najveće tajne SAD-a?
Kojom tehnologijom raspolažu i kako zante njihovu računicu?
ne znate,zar ne...

jađ govrio o aerialu 51

Meni?..

Sorry, nisam skužio da je pitanje meni upućeno, jer ... well.. ne mogu skužiti što me i zašto pitaš :)

ZorgTheBorg
08-10-2007, 17:50
Just for the info, cijena cijelog projekta lažiranja sletanja na Mjesec i održavanje tog fejka bi bila viša nego zapravo otići na Mjesec :wink:
Normalno, kad koriste Teslinu teleportaciju...

Aerial
08-10-2007, 18:19
A wha-?

Koriste je za što? Za "sletanje" na Mjesec? :)

Korpse
08-10-2007, 18:20
A wha-?

Koriste je za što? Za "sletanje" na Mjesec? :)
nisu se "prošetali" nego su sletjeli na mjesec. :rotfl:

Aerial
08-10-2007, 18:44
A wha-?

Koriste je za što? Za "sletanje" na Mjesec? :)
nisu se "prošetali" nego su sletjeli na mjesec. :rotfl:

:o

ZorgTheBorg
08-10-2007, 18:51
A wha-?

Koriste je za što? Za "sletanje" na Mjesec? :)
Pa to kazem jer se razvija toliko besmislenih teorija i nagađanja, mislim, teleport, fejk slijetanja na mjesec, zivot na marsu... jedna zajebantskija od druge.

MoNDi
08-10-2007, 19:28
[quote="Happy Little Boozer":1wgte9p0]imam pitanje,a otkud vi to znate?
Kako vi znate najveće tajne SAD-a?
Kojom tehnologijom raspolažu i kako zante njihovu računicu?
ne znate,zar ne...

On s maramicama sa skuzila sama.

The truth is out there...
(sorry m777 ali morala sam citirati the x files)

jađ govrio o aerialu 51[/quote:1wgte9p0]

Si cuo mozda ikada nesto o sarkazmu? E, to ti je bio. :wink:




The truth is out there...
(sorry m777 ali morala sam citirati the x files)
Samo ti daj. Ne smeta mi sve dok je točno.

A pogreške ću ti naplaćivati u obliku raznih materijalnih dobara i... usluga.

Nema nikakvog naplacivanja ili usluga.Ljepo me onda nauci kako se kaze tocno. :P To ti je onda kao dar kada postane sve biti tocno. hehe :D

Mozda taj tip (http://video.google.com/videoplay?docid=2270121261891148179)Sima veze s tim tajnim stvarima (jebeno dobro plese). :p :D

Lord AngelRI
08-10-2007, 20:04
nije sletio to je izmišljotina!!!!

pitanje zašto kinezi imaju namjeru tek 2011 (tako negdje) poslat ljude na mjesec a ameri su kao koje ono godine sletili na mjesec sa kakvom tehnologijom... ma da sletio je kako da ne...

Lord AngelRI
08-10-2007, 20:11
nebi naravno.... no šta misliš od kud amerima tehnika opet iz kine pa sve se tamo proizvodi....

Fenrir
08-10-2007, 20:14
@ LordAngel

Vjerojatno je to zato što ih je komunizam kao i sve ostale komunističke diktature unazadio ne samo tehnološki, nego u svim pogledima.

@ Hell
E, sigurno je ista tehnika u rađenju šlapa za 15 kuna i svemirskog šatla xD
To kaj ti vidiš Made in China na ovim plastičnim kvazi-poluproizvodima, nije baš odraz kineske tehnološke snage, jel, u kaj se novac uloži, to se i razvije.

A malo općenito ovako, kaj Amerima znači kaj su sletjeli prije 30 godina, kad od onda nisu ulagali ni prebite pare u to, i tehnologija u šatlovima im je u principu ista, sve su ulagali/ulažu u skupe prekomorske ratove i vojnu snagu.

Nightyx
08-10-2007, 20:16
da...ovaj...a kad su sletjeli na mjesec što su napravili?

uzeli nešto kamenja i sl. :rotfl:

Fenrir
08-10-2007, 20:17
da...ovaj...a kad su sletjeli na mjesec što su napravili?

uzeli nešto kamenja i sl. :rotfl:

Jbg, Zorane, ne pratiš priču :(

m777
08-10-2007, 20:29
The truth is out there...
(sorry m777 ali morala sam citirati the x files)
Samo ti daj. Ne smeta mi sve dok je točno.

A pogreške ću ti naplaćivati u obliku raznih materijalnih dobara i... usluga.
Nema nikakvog naplacivanja ili usluga.Ljepo me onda nauci kako se kaze tocno. :P To ti je onda kao dar kada postane sve biti tocno. hehe :D
To bi bilo točno da u meni postoji makar i trunka altruizma.

Da citiram onog malog iz reklame za onaj smrad u spreju:


Nema ga.

Sterpo
08-10-2007, 20:58
nebi naravno.... no šta misliš od kud amerima tehnika opet iz kine pa sve se tamo proizvodi....

da, baš su ameri od kineza kupili raketu saturn 5 :?

SnowFlake
08-10-2007, 21:07
ma nisu,ali di su kupili,gumu,titan,metal,plastiku itd...
nemoj mi reći da je to bilo iz tajvana...

B4j4
08-10-2007, 21:08
nasli na ta(j)vanu

Aerial
08-10-2007, 21:10
Ameri (ni itko drugi) u međuvremenu nisu išli na Teh Moon jer nemaju razloga ići gore.
Na Mjesecu nema baš bogzna čega pametnoga... kamenje.. prašina ... krateri... i to je to.

Kažu da bi sljedeći razlog odlaska na Mjesec trebao biti pronalazak vode na Mjesecu.
Eventualni pronalazak vode...

Do tad, mogu jedino ići po prašinu. A ne isplati se baš trošiti milijarde dolara za 2 kg prašine :wink:

Sterpo
09-10-2007, 13:58
ma nisu,ali di su kupili,gumu,titan,metal,plastiku itd...
nemoj mi reći da je to bilo iz tajvana...

a šta misliš da ameri nemaju tvornice toga što si naveo??

@Aerial_51
pa onda su imali razloga da se skurče pred rusima :wink:

Aerial
09-10-2007, 14:21
@Aerial_51
pa onda su imali razloga da se skurče pred rusima :wink:

Pa da... danas više nema neke hladnoratovske utrke.
Barem ne s komunistima :)

Lord AngelRI
09-10-2007, 19:47
a dobro nisu kupili od kineza ali su onda na tajvanu ista pašta samo drugo pakovanje...

ma 99% sam siguran da ameri nisu sletili na mjesec...

Sterpo
09-10-2007, 19:49
ma da
ljudi nisu nikad bili u svemiru to je prepucavanje velikih sila :wink: :?

GrimReaper
09-10-2007, 19:50
@Aerial_51
pa onda su imali razloga da se skurče pred rusima :wink:

Pa da... danas više nema neke hladnoratovske utrke.
Barem ne s komunistima :)

sad je zapad vs. muslimani...

brane im nuklearne programe da bi im guzice još godinama ostale diktirati svijetu

Lord AngelRI
09-10-2007, 19:52
ma da
ljudi nisu nikad bili u svemiru to je prepucavanje velikih sila :wink: :?

drugo je to dali su bili u svemiru a drugo je slijetanje na mjesec...

ti vjeruješ da se to desilo ok ja ne vjerujem jer nema logike...

GrimReaper
09-10-2007, 19:55
da...i to...odakle amerima pravo da diktiraju tko će imati nuklearni program a tko neće...stoka...ali da su sletjeli na mjesec to vjerujem...kog bi vraga fejkali

ne vjerujem da su sletjeli...fejkanje...pa život nam je fejk... lažu o svemu i svačemu, a o ovome mogu lagat a da nitko ne skuži(barem ne sa 100% dokazima)

Lord AngelRI
09-10-2007, 19:57
da...i to...odakle amerima pravo da diktiraju tko će imati nuklearni program a tko neće...stoka...ali da su sletjeli na mjesec to vjerujem...kog bi vraga fejkali

ne vjerujem da su sletjeli...fejkanje...pa život nam je fejk... lažu o svemu i svačemu, a o ovome mogu lagat a da nitko ne skuži(barem ne sa 100% dokazima)

slažem se 100%



ali kog vraga bi fejkali...netko je rekao već, to bi ih došlo skuplje od stvarnog odlaska gore...

a da jel netko to izračunao?? mi smo svi ekonomisti pa znamo šta bi kolko stajalo... :rotfl:

Neven <R>
09-10-2007, 20:43
viewtopic.php?p=438007#438007 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=438007#438007)

Ekipa, pronađite sebe u ovom postu! :]

GrimReaper
09-10-2007, 20:48
ali kog vraga bi fejkali...netko je rekao već, to bi ih došlo skuplje od stvarnog odlaska gore...

zamisli kolko košta stvaranje jednog filma.... i usporedi ga s putom na mjesec, treniranjem za to, svi programi bla bla...

hollywood je čudesa činio,pa zašto nebi i tako nešto ..naranvo NASA ima para ko blata pa nije problem napraviti jedan filmić od cca 20 min gdi se zastava viori, di nema zvijezda i di se nijednom ne vidi Zemlja.. :rotfl:

medusa
09-10-2007, 20:48
ovaj topic je endless loop.
pročitajte temu, o vi koji tvrdite da homo sapiensi na mjesec ne sletiše, i pronađite istinu, jer avaj, meni se ne da pisati jebeni esej od 500 jebenih redova kako bih jebeno objasnio da su jebeni ljudi sletjeli na jebeni mjesec.

Aerial
09-10-2007, 20:54
hollywood je čudesa činio,pa zašto nebi i tako nešto ..naranvo NASA ima para ko blata pa nije problem napraviti jedan filmić od cca 20 min gdi se zastava viori, di nema zvijezda i di se nijednom ne vidi Zemlja.. :rotfl:

Ekšuali, malo je zajebanije.
Prvo i osnovno, pokaži mi gravitacijsku komoru u kojoj su snimali film :roll:

Mali problem bi mogla predstavljati činjenica da ni danas takvo što ne postoji.

GrimReaper
09-10-2007, 20:55
ovaj topic je endless loop.
pročitajte temu, o vi koji tvrdite da homo sapiensi na mjesec ne sletiše, i pronađite istinu, jer avaj, meni se ne da pisati jebeni esej od 500 jebenih redova kako bih jebeno objasnio da su jebeni ljudi sletjeli na jebeni mjesec.

dokaži ti da su sletjeli...

medusa
09-10-2007, 20:58
slušaj, dokazi su tu, jesi pročitao cijeli topic? ako nisi, dio dilema je objašnjen. a kao drugo, ako kaniš nešto pobijati, prvo se moraš upoznati s tim, zato odi prouči dokaze, koji su prezentirani očima javnosti već 40-ak godina, proučavaj to, nađi mane, pa se vrati, i prezentiraj zašto je to fejk

GrimReaper
09-10-2007, 21:03
ako te zanimaju činjenice moje teorije imaš youtube.com i ukucaj moon landing hoax, ili apollo fake bla bla...

imaš stotine dokaza i činjenica...

http://uk.youtube.com/watch?v=wdMvQTNLaUE
http://uk.youtube.com/watch?v=ZxdPP7DdieI

Neven <R>
09-10-2007, 21:35
To nisu dokazi, to je izvrtanje činjenicama i manipulacija neukim masama.

Nevjerojatno je kako ljudi popuše razne gluposti ako su prezentirane na jednostavan i uvjerljiv način, malo researchajte riječ pseudoznanost. Zapravo svaki idiot može diskredirati bilo koju teoriju ako ne razumije dokaze, ali naravno potporu za svoju teoriju nema.

GrimReaper
09-10-2007, 21:50
To nisu dokazi, to je izvrtanje činjenicama i manipulacija neukim masama.

Nevjerojatno je kako ljudi popuše razne gluposti ako su prezentirane na jednostavan i uvjerljiv način, malo researchajte riječ pseudoznanost. Zapravo svaki idiot može diskredirati bilo koju teoriju ako ne razumije dokaze, ali naravno potporu za svoju teoriju nema.

pa isto tako ja nemogu opipat da su oni bili..sve kaj pruže mogu manipulirat... nema tu bili ili ne bili..pitanje je samo kolko seru

GrimReaper
10-10-2007, 13:27
oke...ajmo opet...kog...vraga...bi nam srali o tome...što imaju od fejkanja?

fejkanjem su dobili "pobjedu" nad rusima u svemirskoj utrci, i strahopoštovanje od cijelog svijeta...danas plasirati nešto moćno(makar i neistinito) znaci vladati i manipulirati ljudima..a moon landing je samo jedan u nizu pokušaja manipulacije sad-a svijetom.. naravno zašto kažem pokušaja..jer ima još uvijek ljudi poput mene koji ne vjerujem u sve što se plasira i uzima zdravo za gotovo...

SnowFlake
10-10-2007, 18:11
oke...ali ne misliš li da bi bilo jeftinije otići na mjesec nego to fejkati i tu laž održavati već 40 godina?ž


a kako ti znaš koje je skuplje,daj računicu!

medusa
10-10-2007, 18:58
mda ajd objasnite zašto onda rusi nisu demantirali to kao fake? zašto nisu ni pokušali?

GrimReaper
10-10-2007, 19:04
mda ajd objasnite zašto onda rusi nisu demantirali to kao fake? zašto nisu ni pokušali?

zato jer se rusi ne opterećuju tuđim stvarima nego svojima... briga njih za amere kaj su "sletjeli" njima je cilj imat bolju raketu a ne se kačit s prepotentnim amerima...

inace rusi bi po mojem prije došli na mjesec, u raketama su mnogo jači i oduvijek no.1...

odg na ono zašto je jeftinije fejkat...pa lakše je snimiti jedan "film" nego financirat sve treninge za astronaute..mnogo osoblja, materijale za raketu..pa zna se kolko para treba za svemir..milijarde dolara... a film snimiš za bagatelu

medusa
10-10-2007, 19:07
gle, oni su to napravili da skure ruse, a rusi i amerikanci su imali svoje prste u cijelom svijetu. stoga, rusi bi prvi napali amerikance i osramotili ih.
a za film- pa treba tu laž održavati, misliš da je lako prevariti cijeli svijet. na kraju krajeva 100 puta skuplje ti dođe održavanje laži nego samo slijetanje na mjesec

Lord AngelRI
10-10-2007, 20:29
ma tom sa filmom sumljam...


pa teško je povjerovat da su bili gore zato jer ono tehnologija je malo jača bila al recimo zašto sada nakon tolko god niko ne ide gore?? nije im zanimljiv ma da ne mogu...

a zastava zašto se vijorila?? je netko puho u nju?? možda neki marsovac :rotfl:

GrimReaper
10-10-2007, 20:36
nije im lakše gore otic nego održavati laž jer je nemoguce otic gore i vratit se po mome...

sad su japanci rekli da ce do 2025 na moon pa cemo vidjet... japanci su po meni i prvi narod poslije rusa koji bi mogli zaista otic gore..japanci imaju svu tehničku nadmoć kakvu ameri i rusi mogu sanjat

Sterpo
10-10-2007, 20:54
ma tom sa filmom sumljam...


pa teško je povjerovat da su bili gore zato jer ono tehnologija je malo jača bila al recimo zašto sada nakon tolko god niko ne ide gore?? nije im zanimljiv ma da ne mogu...

a zastava zašto se vijorila?? je netko puho u nju?? možda neki marsovac :rotfl:

ma lol ne ide se više gore jer se nema para
ustvari možda se ima para ali nema se više pred kome skurčit ( SSSR-u)

GrimReaper
10-10-2007, 21:01
zašto je nemoguce..pa zato sto nam znanstvenici mogu prodat zakone ovakve onakve,fizika ovakva onakva..

po meni je slijetanje na mjesec 1969 fantastika,dok danas više nije.... a danas nitko nejde...halo :D

Electromaster
08-11-2007, 15:29
Ja za čovjeka neznam, ali vuk je sigurno sletio. Istina živa! Vidite samo reklamu za kiki bombone! :D

Electromaster
10-11-2007, 00:36
Evo imam ja prijedlog: nemojte par stoljeća kupovat cugu, pivo, ćevape, šarene ''made in čajna'' pi**arije ili što sve već kupujete, pa skupite love i platite rusima, japancima, meksikancima ili kome već i skoknite na misec na piknik pa pogledajte sami jeli tamo sve ono smeće što su ameri (ako su bili na misecu) ostavili...

Lord Ragnarok
10-11-2007, 01:25
aj nemoj revivati topice i puniti ih glupostima

GrimReaper
27-11-2007, 01:34
hehe odlicno Sch3l3

možda uposle toma cruisea,armstrong je prestar za glumu :D

vidjet cemo kak ce bit sad krecu napredni japan i koreja/kina u osvajanje mjeseca... da vidimo kaj ce sve od toga bit

GrimReaper
27-11-2007, 01:41
neznam, iskreno japan i rusi da se udruže mogu i mars začas osvojiti...

trebali bi to napravit i spwnat amere

GrimReaper
27-11-2007, 01:51
ma ja kažem da se čelnih pozicija( s kojih moš kontrolirat sve) dočepaju ljudi koji tak gledaju na stvari..vojska,moc..

a oni mravi,marljivi i radni,šute i istraživaju za sebe, u nemogucnosti napraviti nes vece(makar ima iznimaka)..

želja je u nama, al vode nas krivi ljudi ,a vode nas u propast

King tiger
27-11-2007, 10:01
i ne spominjite mi vise zastave na topicu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:As11-40-5874-75.gif

Vorban
27-11-2007, 18:47
Osobno vjerujem da nisu bili, ali znastvenici su se složili da je bilo previše stvari vezano uz tu misiju, koje se nisu mogle iscenirati (radio signali i kamenje s mjeseca)