PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prdenje



Mirko L
23-02-2010, 16:00
OK...danas prije škole se nisam posrao.
Mislio sam se bili srao ili ne, ali mi nije bilo baš sila i nisam imao vremena jer bi zakasnio na bus.

Samo sam otišao iako sam znao da će to imati posljedice.
Onda, kad je počelo bolit...u području zdjelice.

Morao na satovima stiskat, izržavat, boli, ja da se ne userem prdio pa prdio, dušio pa dušio.
Svako nekoliko sekundi bi izdušio jednoga i zasmrdilo bi sve.
Neznam kako je ovi do mene izdržao.

Kad je napokon sve bilo gotovo, i kad su moji plinovi vjerojatno postali jedni od najzastupljenijih u smjesi zraka, krenuo na bus.
Jedva čekao doć kući.
Morao sam biti zgrbljen kako je bolilo.

Bus je kasnio šugavih 20 minuta.
U busu sam se fokusirao na jednu jedinu stvar- srati.
Premještao sam se i namještao u busu da manje boli...ljudi su me gledali.
Izdušio sam jednog velikog taman kad je došla ženska i sjela kraj mene.

Put do kuće busom se činio duži od puta za Mordor.
Kad sam napokon došao na glupu stanicu, hodao sam do kuće kao Gollum.
Sve više me tjeralo, bio sam kao Sauron...fokusiran samo na jednu stvar i željan je obaviti.
I do kuće hodam, još malo, još malo...

Penjem se uz stepenice i...WC!
Kad sam ja izašao iz WC-a osjećao sam se kao Frodo kad je ubacio prsten napokon...i bar 10 kila lakši.

OK, ovo nema direktne veze s prdenjem ali pričajte svoja iskutstva, koliko često prdite, kada, suzdržavate li se, ovo ono?

1GBRAM
23-02-2010, 16:04
:rotfl:

GDra
23-02-2010, 16:08
:rotfl: OMG

1GBRAM
23-02-2010, 16:12
pa volim pustiti jače prdeže...tako ako mi netko smeta da se makne od mene...

System
23-02-2010, 16:13
Mirko nemoj dzaba da blasfemises po Gospodaru Prstenova...
Mislim da i nije bas najbolje i najpametnije pisati o svojim nevoljama sa svojim sisemom za varenje.
Ja bas i nisam dosao na forum i ne placam internete da bih citao o tebi i i tome kako si se namjesto u autobusu jer ti je bila frka. Ovo jeste GMK ali covjece imaj malo obzira... Btw. Zbog cega bi pravio temu o prdenju, malo logike Mirkec i malo zdravog razuma i odraslijeg razmisljanja...

Mirko L
23-02-2010, 16:16
Im...imaš pravo...

:'(

Kid A
23-02-2010, 16:17
Mirko molio bih te za malo kulture

str1k3r
23-02-2010, 16:18
Stup morala ima loše temelje.

Mirko L
23-02-2010, 16:28
Možda se sruši.

str1k3r
23-02-2010, 16:30
Samo ako je temelj samac, onda ga potres sruši.

Mirko L
23-02-2010, 16:31
A što ako pukne bomba kraj njega?

Razzarach
23-02-2010, 16:32
Daj jebote
Mirko pglu si totalno

str1k3r
23-02-2010, 16:33
Takve stvari nisu predviđene u statičkom proračunu.

Mirko L
23-02-2010, 16:34
Onda može dotrajati.

str1k3r
23-02-2010, 16:34
Za nekih 100 godina.

Mirko L
23-02-2010, 16:37
Može ga pogoditi munja.

cham3leon
23-02-2010, 16:37
Što li majka sve ne rodi...

str1k3r
23-02-2010, 16:42
Da, i...

Aral
23-02-2010, 16:47
Dobro da niste počeli stavljat slike...

streetrace777
23-02-2010, 18:16
Dobro da niste počeli stavljat slike...

Bravo, daj im ideje... :D

cham3leon
23-02-2010, 18:23
Ne, ali stvarno. Mirko, ti koji se držiš ko intelektualac i moralni prozor, od pametnih i smislenih postova koje si pisao kad si tek došao na forum, sad si spao na ovakva sranja, doslovce. Još da si to stavio kao jedan post u Što ste danas spoznali ili nešto, već bi bilo čudno, ali cijelu temu otvarat, e...
Gori si od Terabajta postao.

angel eye
23-02-2010, 18:25
Možda je čovjeku samo dosadno? :,(

Raz
23-02-2010, 18:25
Pošto nitko neće dat ću ja nešto u obliku slike. :P

http://www.imagesforme.com/upload/cc456dc0.jpg

Kid A
23-02-2010, 18:26
mirko stvarno si presao svaku mjeru i za dosta forumasa si se srozao u ocima.
razmisli malo o svom ponasanju i da li je dobro to sto radis za forum.

Maloki
23-02-2010, 18:58
Meni samo nije jasno zašto nisi obavio nužudu u školi ako te tako jako stisnulo.

Sonic_Moronic
23-02-2010, 19:14
Znam kako ti je, to mene ponekad uhvati pa ili izdržim neljudske muke do kraja škole ili odem kući.

Inače, veliki :pray: na temu.

Jopax
23-02-2010, 21:19
Stvarnop mirko, jest hrvatska zaostala ali mora va škola imat bar wc, odeš na malom odmoru, istovariš se i miran, ako neko pita ko se posro u wc-u(koji nije predviđen zato) praviš se glup

Mirko L
23-02-2010, 21:30
Ne, ali stvarno. Mirko, ti koji se držiš ko intelektualac i moralni prozor, od pametnih i smislenih postova koje si pisao kad si tek došao na forum, sad si spao na ovakva sranja, doslovce. Još da si to stavio kao jedan post u Što ste danas spoznali ili nešto, već bi bilo čudno, ali cijelu temu otvarat, e...
Gori si od Terabajta postao.

Ovako...tebi i xarabasu...

Meni non stop govore kako sam ''moralni stup'' foruma i sličnno, što me i živcira.
Kažite što hoćete, ali ovo da su me prije ljudi poštovali ili nešto je jedan LOL.
Isto kao i sada, non stop su mi isto govorili.

A kad drugi otvaraju neke random teme, nitko ništa, trolla se.
Primjetio sam baš da kad sam ja ozbiljan (uglavnom uvijek, jel) da su drugi neozbiljni i trollaju, a kad sam ja neozbiljan, onda svi govore da sam debil, ono...koji lik, stvarno je užasan, tko ga rodi...

Ne volite me ni kad sam ozbiljan ni kad sam neozbiljan.Odlučite se.
A ti, xarabase, ista stvar je s tobom...

@maloki, Jopax- Radije bih skočio sa škole nego srao tamo ^^
Prije si bio potpuno normalan i poštovao sam te.Sad si...pa, neznam što bih rekao.
Troll moderator koji zajebaje ljudi koji su praktički djeca prema njemu.
Ali dobro, odlučio sam da te više neću zadirkivat jer si i ti prestao, pa smo even, svak na svoju stranu.
Možda se i budemo podnosili.

Mislim, ja nemogu biti neozbiljan na forumu jer sam debil, a kad su drugi neozbiljni, onda je to je to, forum je za zajebanciju ovo ono.
Neznam što da ti kažem, xara, ti si gori, samo trollaš, iako me iznenađuju tvoji ozbiljni (?) postovi sada.

Ono, kakvi bi vi da sam ja?
Debil sam kad izražavam svoja mišljenja i moralfag (usput, promjenio sam stavove o ''ženama'' i mislim da su mi oni bili pomalo glupi), a kad se zajebavam, onda sam neodgojen.

angel eye
23-02-2010, 21:33
Mirko, ja sam uz tebe. <3
No matter what...

GeraltofSmeg
23-02-2010, 21:33
Preporucam ti da si nabavis jedan skolski vece, kameleon bi te mogao poduciti tome. Ako se bojis djevojaka u njemu, ne moj. Zapravo, odmah se okani bojazni, preporucujem iz iskustva.

Mirko L
23-02-2010, 21:38
Ma dobro djevojke, nije problem ako mi ga one vide... :)
ma prvo, što tamo ima više bakterija nego u kanalizaciji.

Nema papira.
Sapuna nekad ima, nekad nema.
Ista stvar je sa salvetama s kojima se, kao, brišu ruke, iako ljudi uzmu cijelu rolu pa je iskidaju.
I najvažnije, kad bi mi netko uletio...pamtila bi me cijela škola do kraja života.
A da ne spominjem ako je brzo odmor :shock:

cham3leon
23-02-2010, 21:40
Stvar je u tome da si prije bio ful ozbiljan i pisao si pametne postove. Ovakve stvari nitko nije očekivao. A kad si ponavljao iste rantove o droljama i slično, postao si pak dosadan. Tema je bezveze inače.

Nije da se ne slažem sa tvojim pogledima na fejsbuk generaciju, ali nema potrebe to stalno ponavljat. A ovakve stvari je previše postat i jednom...

Što se tiče školskog vecea, to što ga svaka škola ima ne znači da je uporabljiv. Da dođete u onaj u PSHG, izrigali biste se. Ali kroz prozor jer bi vam samo pogled na onaj čučavac izazvao gađenje. Iz srednje mi je zato ostala navika da veliku nuždu uvijek obavim ujutro prije svih obaveza. Geralte, jesi zauzeo vece?

Mirko L
23-02-2010, 21:43
Pa da, mislio sam se bili ili ne, čitaj :)

Also...znam da sam tebi izgledao dobro i OK tada, ti meni isto ali drugima nisam.
Oduvijek su mi oni ovo govorili.

Da, sad kad čitam ovo što pišem, isto sve.
Jebiga...greška :/

Promjenih stavove, govorim.


E da, nisu me volili isto zato što sam bio tako ozbiljan.
Znam da je tema bezvezna, to je i poanta ^^
GMK, ovo ono...nije baš ozbiljan podforum.

Arbiter of Change
23-02-2010, 21:48
Damn, dobar ti je preokret bio za 180.

GeraltofSmeg
23-02-2010, 21:52
Pa da, mislio sam se bili ili ne, čitaj :)

Also...znam da sam tebi izgledao dobro i OK tada, ti meni isto ali drugima nisam.
Oduvijek su mi oni ovo govorili.

Da, sad kad čitam ovo što pišem, isto sve.
Jebiga...greška :/

Promjenih stavove, govorim.


E da, nisu me volili isto zato što sam bio tako ozbiljan.
Znam da je tema bezvezna, to je i poanta ^^
GMK, ovo ono...nije baš ozbiljan podforum.
Zauzmi neutralan stav i reci da se sprdas.
Ne, ne mogu se natjerati da uđem, previse je ljudi unutra, a ne zelim biti hrana njihovim nemilosrdnim pogledima :(

Jašar
23-02-2010, 21:52
mirko nema wc u školi.

Mirko L
23-02-2010, 21:54
Pa da, mislio sam se bili ili ne, čitaj :)

Also...znam da sam tebi izgledao dobro i OK tada, ti meni isto ali drugima nisam.
Oduvijek su mi oni ovo govorili.

Da, sad kad čitam ovo što pišem, isto sve.
Jebiga...greška :/

Promjenih stavove, govorim.


E da, nisu me volili isto zato što sam bio tako ozbiljan.
Znam da je tema bezvezna, to je i poanta ^^
GMK, ovo ono...nije baš ozbiljan podforum.
Zauzmi neutralan stav i reci da se sprdas.
Ne, ne mogu se natjerati da uđem, previse je ljudi unutra, a ne zelim biti hrana njihovim nemilosrdnim pogledima :(
Pa, u tome i je stvar :)

System
23-02-2010, 21:56
Mirko ja nisam dugo na forumu ali jesam citao neke tvoje ranije postove i kada ih uporedim sa ovim novim zapitam se jel ti neko hakao acc...

Evo sta mi je zapalo za oko...

1.
Moralfag si sto bas i nije pozeljno na ovom forumu posebno u GMK-u gdje se to najvise izrazilo...

2.
Da mi se cini ili si ti uber nevidjeni master attention whore, malo malo postas teme tipa: Usro sam se u skoli, dize mi se na frenda s kojim sjedim i slicne gluposti, ne treba ti to, nikome preko interneta nije stalo do tvojih Irl problema, i preporucujem ti da ne radis to...

3.
Isuvise si pederkast...

GeraltofSmeg
23-02-2010, 21:58
Hrvatski politicari usutkavaju kolege lupanjem po stolu.

mrxilix
23-02-2010, 22:01
Stvarno si zmaj kad si otvorio ovu temu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

cham3leon
23-02-2010, 22:04
Ne, ne mogu se natjerati da uđem, previse je ljudi unutra, a ne zelim biti hrana njihovim nemilosrdnim pogledima :(

Pa to i je problem kod nas... jer praktički nemamo wc-e. Ono što bi trebali biti wc-i su prostorije za druženje xD

GeraltofSmeg
23-02-2010, 22:06
Ne, ne mogu se natjerati da uđem, previse je ljudi unutra, a ne zelim biti hrana njihovim nemilosrdnim pogledima :(

Pa to i je problem kod nas... jer praktički nemamo wc-e. Ono što bi trebali biti wc-i su prostorije za druženje xD
Kako da se infiltriram u takvu instituciju, instituciju djevojaka koje smatraju da je idealni nacin provođenja vremena tjeranje prvasica pogledom i astmaticnim napadima i pušenje.

System
23-02-2010, 22:07
Kod nas kad udjes u WC izgines ko jevrej od dima...

cham3leon
23-02-2010, 22:07
Zaposjedni vece kao mi. Samo što naš nije imao nijedna vrata pa ti je opet bio bed za velike nužde. Da ne spominjem da imaju jebene ČUČAVCE!

Mirko L
23-02-2010, 22:09
Mirko ja nisam dugo na forumu ali jesam citao neke tvoje ranije postove i kada ih uporedim sa ovim novim zapitam se jel ti neko hakao acc...



1.
Moralfag si sto bas i nije pozeljno na ovom forumu posebno u GMK-u gdje se to najvise izrazilo...

Sudeći po vama, to sam oduvijek.Dobro, ti nisi na forumu dugo pa neznaš, ali meni se to uvijek govorili.Ja govorim svoje mišljenje o stvarima, kako ja to razmišljam, ne kako bi drugi trebali...pa sam opet moralfag...jer iznosim svoje mišljenje, što bi se i trebalo na forumu radit.


2.
Da mi se cini ili si ti uber nevidjeni master attention whore, malo malo postas teme tipa: Usro sam se u skoli, dize mi se na frenda s kojim sjedim i slicne gluposti, ne treba ti to, nikome preko interneta nije stalo do tvojih Irl problema, i preporucujem ti da ne radis to...

lol, problemi?
I ako to shvaćaš ozbiljno, onda neznam šta da ti kažem.
Mislim, to je iz čiste zajebancije...i cijela ova tema.
Nisu to nikakvi problemi lol.


3.
Isuvise si pederkast...
Da, preosjećajan sam.Znao bi kad bi me upoznao.Ali nije to nužno loše.


Pa, sudeći po vama, to sam oduvijek.

GeraltofSmeg
23-02-2010, 22:09
Zaposjedni vece kao mi. Samo što naš nije imao nijedna vrata pa ti je opet bio bed za velike nužde. Da ne spominjem da imaju jebene ČUČAVCE!
Kako ste tocno organizirali tu akciju, prilagodi mi plan za dvojicu, malcice sam homogeniziran, kako bi rekla X.p. - kem.

Raz
23-02-2010, 22:11
Don't go to the dark side!

GeraltofSmeg
23-02-2010, 22:12
Lol, mirko argumentirano brani svoj karakter. Zapravo, kazuje da se ne mjenja.

cham3leon
23-02-2010, 22:15
Zaposjedni vece kao mi. Samo što naš nije imao nijedna vrata pa ti je opet bio bed za velike nužde. Da ne spominjem da imaju jebene ČUČAVCE!
Kako ste tocno organizirali tu akciju, prilagodi mi plan za dvojicu, malcice sam homogeniziran, kako bi rekla X.p. - kem.

Dvojica? Hell no, treba ti više ljudi. Moraš prikazati brojčanu nadmoć da označiš taj vece kao svoj. Taktika je ta da uzmeš najiritantnije kolege iz razreda, koji mnogo puše, glasno pričaju, prde poput mirka i slično, tako da nikome ne bude ugodno kad uđe u taj vece, nego nadalje idu samo u onaj mainstream wc na prvom katu desno kad dođeš sa stepenica. Najizgledniji ti je onaj na drugom katu desno. Tamo rijetko ima koga pa ti je najlakša meta. Ili možda onaj u prizemlju, ali mislim da su tamo medicinari uglavnom.

Lord Ragnarok
24-02-2010, 00:12
o bokte, zal mi je kaj sam procital 1. post.

SirZizzy
24-02-2010, 12:24
lord antares neznam tvoje ranije postove, al porastao si mi u ocima nakon ove teme :thumbs2:

prdenje i sranje je vrlo zdravo, i kad pricate o tome to je kao da pricate o jedenju mrkvi i brokula.

inace sto se mene tice, ja pustam "tihomire" i cesto trollam ljude u tramvaju, onako okinem pa onda sa gadjenjem gledam u covjeka pored mene i na kraju se cijeli tramvaj okrene prema njemu sa 'onim' pogledom.

System
24-02-2010, 12:27
lord antares neznam tvoje ranije postove, al porastao si mi u ocima nakon ove teme :thumbs2:

prdenje i sranje je vrlo zdravo, i kad pricate o tome to je kao da pricate o jedenju mrkvi i brokula.

inace sto se mene tice, ja pustam "tihomire" i cesto trollam ljude u tramvaju, onako okinem pa onda sa gadjenjem gledam u covjeka pored mene i na kraju se cijeli tramvaj okrene prema njemu sa 'onim' pogledom.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Frky
24-02-2010, 12:58
E, kad se meni dogodi da moram hitno na wc, jednostavno zabijem petu u pakšu i spriječim nadiranje smeđeg! 8)

Što se tiče prdenja, prdim redovito!

Mirko L
24-02-2010, 13:17
lord antares neznam tvoje ranije postove, al porastao si mi u ocima nakon ove teme :thumbs2:

prdenje i sranje je vrlo zdravo, i kad pricate o tome to je kao da pricate o jedenju mrkvi i brokula.

inace sto se mene tice, ja pustam "tihomire" i cesto trollam ljude u tramvaju, onako okinem pa onda sa gadjenjem gledam u covjeka pored mene i na kraju se cijeli tramvaj okrene prema njemu sa 'onim' pogledom.

Sad si me sjetio...
Kad su moji tetak i tetka bili mlađi, bili oni negdje u sred grada, ljudi bezbroj oko njih, kad on okine jednog glasnog.
Svi ljudi se okrenu a on govori tetki ''Ako ti je neugodno, reci da sam ja.'' :D

SirZizzy
24-02-2010, 13:45
Sad si me sjetio...
Kad su moji tetak i tetka bili mlađi, bili oni negdje u sred grada, ljudi bezbroj oko njih, kad on okine jednog glasnog.
Svi ljudi se okrenu a on govori tetki ''Ako ti je neugodno, reci da sam ja.'' :D

to me podsjeca kad je moj deda na radnim akcijama pljuvao drugim ljudima u tanjur da bi mogao pojest njihovo :D

SirZizzy
01-03-2010, 10:31
evo upravo sam okinuo jedan, htio sam vas izvjestiti.

bio je tihomir, jedan od onih koji se polako ispustaju. Koeficijent smrada 4/10.