PDA

Pogledaj cijelu verziju : OPREZ NA usenasepodase1!



Filip_k
22-02-2010, 21:27
sry moderatori, al nezz gdje ovo stavit pa onda neka bude: Pomagaj brate da ga nađem...
Duboko preporučujem da se ne petljate s njim! Poslao sam mu 50$ na Starse u dogovoru da će on meni poslat 260 HRK na račun. Međutim kako to već biva, nisam nakon tjedan dana ništa dobio, makar je on meni poslao na mail uplatnicu da je poslao novac. Ja sam naravno vidio da nigdje ne piše da je to provedeno, iliti poslano, al reko čovjek nezna da sam mislio tako pa ok. Nakon toga sam ja njemu poslao 50 na starse i onda sam dobio poruku u inbox da navodno on nije dobio pare, a ja vidio da je odigrao turnir za 40$ i pravio se glup, te samo kopirao potvrdni mail da je on dobio, te je on rekao da je ipak dobio novac. Priča ide dalje... Kad je rekao da je dobio onda je nejednom poslao da će kao tek sad uplatit, nešt u tom smislu, nisam ga baš točno razumio, al kao da će direkt poslat novce(makar ne vidim kako ovo prkeko internet bankarstva nije direkt al ok svako ima svoje veselje... ). Nakon 2 dana meni ponovo nie ništa došlo, pa sam rekao da mi pošalje novac ili ću u protivnom napsiat ovdje na forum i na ostale forume da ga se paze(makar znam da mi to nemože vratit 50$, al da drugi ne nasjednu kao ja). On je na to odgovorio da kao kak mu mogu ja prijetit, da on nije kriv što mi to nije došlo, jer mu je poziv na broj bio krivi i ako oću novac na račun onda ću morat čekat do drugog dana, jer ''tad će otič uplatit direktno u banku novce''. Evo prošla su već 3 dana, a naravno ni lipa nije sjela, te sam mu ja poslao poruku nek mi on to ipak vrati na starse... međutim, ja sam vidio da mu je stigla poruku ali nije ništa odgovorio i naravno, nema novaca...
predstavlja se kao: Marko Pejić iz Kaštel gomilice,Jurija Klovića 2 ... nemam blage dal mu je to ime ili nije, malo sam googlao, ali ništa nisam našao tak da može bit bilo tko... jedino kaj imam to je njegov broj mobitela, pa čekam još kojih par dana da ga objavim ukoliko ne dobijem ono što je trebalo doč već odavno, te naravno da ću proširit njegoo ime na ostale forume, bilo je to pokeraške ili one just for fun...

Nezz dal je on na ovom forumu ili nije, al evo vam neke podatke od njega tak da nebi još nekog zajebo:
pokerStars acc:makisplit
broj mobitela:0959145074
mail sam imao, al sam ga izbrisao... mislim da je bilo nešt u stilu njegovog ili imena i prezimena ili nešt u vezi ovog makisplit...

nadam se da sam nekome pomogao...

MasaKrisT
22-02-2010, 21:31
ja nikome ne uplacujem,em nemam,em su nepoznati,ta gamad se na pokeru nazalost razmnozila uzasno,svi bi samo varali, sta je on mislio osvojit turnir od 40$ buyin, em nema bankroll za to,ocito mu je to bio one-shot,nekog sjebat pa probat.Osobno bi provjerio u policiji ime i prezime i poslao mu ih na vrata.

SkunK
22-02-2010, 22:01
ja nikome ne uplacujem,em nemam,em su nepoznati,ta gamad se na pokeru nazalost razmnozila uzasno,svi bi samo varali, sta je on mislio osvojit turnir od 40$ buyin, em nema bankroll za to,ocito mu je to bio one-shot,nekog sjebat pa probat.Osobno bi provjerio u policiji ime i prezime i poslao mu ih na vrata.
:bravo:

Filip_k
23-02-2010, 15:06
ja nikome ne uplacujem,em nemam,em su nepoznati,ta gamad se na pokeru nazalost razmnozila uzasno,svi bi samo varali, sta je on mislio osvojit turnir od 40$ buyin, em nema bankroll za to,ocito mu je to bio one-shot,nekog sjebat pa probat.Osobno bi provjerio u policiji ime i prezime i poslao mu ih na vrata.
broj mobitela ću definitivno provjerit, a ime ne mora bit istinito tak da mu mogu jedino ukokat susjeda :)

Frky
23-02-2010, 15:08
Ok, nekužim zašto si išao slati nekom nepoznatom novac??

Inače, ako već nekom plaćate na daljinu, platite nakon što dobijete željeni paket/robu/novac...

Filip_k
23-02-2010, 15:34
Ok, nekužim zašto si išao slati nekom nepoznatom novac??

Inače, ako već nekom plaćate na daljinu, platite nakon što dobijete željeni paket/robu/novac...
to inaće i radim i već je puno puta sve bilo ok., ali sad mi je po prvi puta neko slao iz druge banke i pitao sam staru kolko treba da dođe na račun i rekla je da bi trebalo drugi dan doč jer šalje iz druge banke( stara mi radi u banci). I onda sam mu rekao da mi pošalje samo sliku da je PROVEDEA transakcija, međutim on je poslao samo ispunjenu uplatnicu i ajd kao nezz čovjek pa nek mu bude...bome to nije bilo koji frajer, misli na sve

Systematic Reverse
23-02-2010, 19:44
jebote kurac kad dajes lovu nepoznatim likovima :E

VCOnaab
23-02-2010, 22:35
na pogreskama se uci :)
nikada neznancu