PDA

Pogledaj cijelu verziju : PSX emulator



Hidraulicar Kreso
22-02-2010, 20:25
Treba mi informacija u vezi navedenog emulatora. Može li mi ikako pokvariti PC, jer planiram igrati neke igre sa PS-a 1, a nisam siguran dali to 100% radi.

cham3leon
22-02-2010, 22:39
Ja sam igrao Gran Turismo 2 nekoliko dana, radilo sve kako treba. Mislim da nemaš razloga za strah.

Shaka
22-02-2010, 22:41
nee ne smijes to skurit ce ti graficku

cham3leon
22-02-2010, 22:46
Y? Meni se ništa nije dogodilo... Niti sam osjetio bilokakve probleme. O čemu se radi?

Raz
22-02-2010, 22:49
Ja sam svoje igre pokretao sa ePSXe. Nije bilo nikakvih problema, radi ko urica.

croat1gamer
22-02-2010, 23:09
Kad smo vec kod emulatora, jel postoji neki plugin koji moze omoguciti koristenje misa kao thumbsticka, nesto kao u pcsx2?

Ne, nema opasnosti za konfu, samo budi siguran da koristis ispravan bios za igru (PAL i NTSC).

cham3leon
22-02-2010, 23:13
Kad smo već kod toga, postoje li za ePSXe ili PCSX2 kakav plugin za volan? Ako tko slučajno zna, nek javi, trebalo bi mi tako nešto.

Hidraulicar Kreso
22-02-2010, 23:20
Evo riješio sam sve, samo mi se znaju događati da mi se neki zvuk javlja u pozadini ili mi se zna zablokat, ali onda izađem van i ponovno uđem pa je sve dobro opet.

C
25-02-2010, 09:24
Ja sam već par igri prešao na PS1 emulatoru, a imam i za PS2, ali slabije ga koristim.
U glavnom, neće ti ništa poremetiti, jedino čega se trebaš čuvati jesu Beta verzije. Zadnja verzija emulatora za PS2 je bila u beti kojih pola godine, do godine dana, a zašto? Upravo zbog toga što ti lako sjebe hardware. U mojem slučaju riknulo je napajanje, oštetila se matična, procesoru nije ništa, samo sam novo napajanje puk'o, na tadašnjoj pili i pol.

Što se tiče zblesiravanja. Prvo se poigraj jedno sat-dva s podešenjima. Znači stavi si plug-inove za zvuk, grafiku, joystick i sve ostalo, podesi, i pokreni neku igru kako bi vidio dali dobro radi, jer npr. plug-inovi za grafiku ne rade jednako dobro na svim igrama, npr. FF IX s svakim plug-inom ima probleme, grafičke, blokade, buggove, a s najlošijim plug-inom ta igra ima prekrasnu grafiku bez i najmanjeg bugga. Tako i zvuk, a svi ti buggovi su ti razlog zašto će se kad' tad' zblesirati, pa moraš ugasiti emulator i opet ga pokrenuti.