PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windows colour scheme



Hidraulicar Kreso
21-02-2010, 22:17
Dakle imam jedan banalan problem, i trebala bi mi pomoć. Išao sam nešto gledati na internetu i monitor mi se odjednom na sekundu zacrnio monitor i pisalo je windows colour scheme has been changed to basic. To mi se događalo prije ali bi se vratilo na staro, a sada se ne vrać. Googlam i uglavnom ne mogu riješiti problem, pa ako netko zna kako da mi pomogne. Windows 7 professional 64 je u pitanju.

dmy
22-02-2010, 16:40
To sse i meni desavalo. Al manje vise kad ides igrat igre ili...?

Hidraulicar Kreso
22-02-2010, 20:18
Riješeno...

D.O.M.I.
22-02-2010, 23:22
ajd reci kako jer se i meni ponekad to dogodi..

Hidraulicar Kreso
22-02-2010, 23:42
restart PC-a pomaže :D , nije mi baš ništa uspijevalo. Probao sam i temu mijenjati ali je taskbar uvijek ostajao standardni a ne aero. Napravio sam restart i vratilo se. Inače mi se to samo vraća na def, ali ovaj sam put šao gledati televiziju preko interneta pa mi je to ostalo. Ali sada je sve opet ok.

C
25-02-2010, 10:21
Brate, odeš u personalize, tamo na prvom mjestu, prva opcija ti je za colour, theme i sl. Odabereš onaj koji je default, ako baš hoćeš dodatne opcije koje ti daju mogućnost izbora mnogo nijansi boja i baza, onda odabereš aero, OK, izađeš, i opet odeš na personalize, opet na prvu opciju, i nećeš dobiti izbor thema, nego izbor nijansi i baza boja, a thema je ista, defaultna.