PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cro Cop



MasaKrisT
21-02-2010, 05:25
Jel gledao tko meč?konačno pravi Mirko,makar protivnik nije bio dostojan,al prvi put je ubio nekog meni najdrazom tehnikom muai thai, kako su njega ubijali-laktom.go mirko.

vex
21-02-2010, 08:05
Drago mi je što se vratio u igru. Sretno mu bilo.

Death By Sexy
21-02-2010, 08:15
Wat? To je jučer bilo?? Šteta što se nije borio protiv onog lika, al ae dobro je da je nekog namlatio.

Ako neko naiđe na filmić nek ga posta. Tnx

la50
21-02-2010, 08:47
Evo ja sam sad pogledao šta je bilo,uf dobro ga je riješio,mirko is back :D.
btw evo ti videa (http://videos.sapo.pt/Z8g6LTZkZ46swWU3ZIdv)(nisam našao na youtubu)

Jopax
21-02-2010, 09:59
Jebote ovo postaje ko Rocky, kladim se da je mlatio mrtve krave tijekom treninga

la50
21-02-2010, 10:12
Haha al kako ga je riješio laktom,btw se meni čini ili je Mirko dobio na kilama(čini mi se kao da prije nije bio onako nekako sav nabildan i jak).

Death By Sexy
21-02-2010, 10:19
Uuuuu dobro ga je... Sviđa mi se agresivnost.

Kostolomac
21-02-2010, 11:06
Evo i ja pogledao link. Stvarno ga je Mirko namlatio. Dominirao je cijeli meč.
A tek onaj lakat, bum, i krv posvuda 8)

osvetnik_sch3l3
21-02-2010, 14:45
Haha al kako ga je riješio laktom,btw se meni čini ili je Mirko dobio na kilama(čini mi se kao da prije nije bio onako nekako sav nabildan i jak).

ojacao je, ali nije dobio na kilama vec samo na misicnoj masi.

Nije mi se svidjeo tempo i njegova "nezainteresiranost"

MasaKrisT
21-02-2010, 20:33
dobio je 8 kila,puno je mocniji.Nadam se da mu je sljedeca bitka neki pravi borac,realno Perosh nije imao sanse:( al ono sto je Mirko pokazao na kraju druge runde je onaj stari zivotinjski nagon gdje ljudima gazi po faci, i to potice moje sokove:)

GDra
21-02-2010, 21:17
Sad je bio na TV-u. Kako ga je razbio. :D

osvetnik_sch3l3
21-02-2010, 22:34
dobio je 8 kila,puno je mocniji.Nadam se da mu je sljedeca bitka neki pravi borac,realno Perosh nije imao sanse:( al ono sto je Mirko pokazao na kraju druge runde je onaj stari zivotinjski nagon gdje ljudima gazi po faci, i to potice moje sokove:)

no svejedno mi je mirko bio... ide mi na zivce taj kavez, nemozes nikoga u kut stjerati


off.
danas sam nabavio kompletan gran prix iz 2006-e koji je mirko osvojio.
jednostavno je pride bio nesto posebno gdje su navijaci nagradjivali svaki dobar potez.

MasaKrisT
21-02-2010, 23:16
istina,pride je bio pun fanatika i druga vremena su bila,al ja sam valjda jedan od rijetkih koji vjeruje da mirko moze razbit sve redom,pa pobogu 35godina nije starost,amen.

la50
21-02-2010, 23:19
Pazite Peroša budale što je izjavio (http://www.index.hr/sport/clanak/pokrajac-iz-australije-za-index-trebao-sam-pobijediti-sudac-je-bez-razloga-prekinuo-borbu/477024.aspx)....mislim ono,koji ti je,nisi mirka u dvije runde jedanput pošteno udario xD.Da je išao do kraja jako loše bi se proveo.

MasaKrisT
21-02-2010, 23:34
To je Pokrajac, drugi hrvat koji se borio...

Maloki
21-02-2010, 23:39
Pazite Peroša budale što je izjavio (http://www.index.hr/sport/clanak/pokrajac-iz-australije-za-index-trebao-sam-pobijediti-sudac-je-bez-razloga-prekinuo-borbu/477024.aspx)....mislim ono,koji ti je,nisi mirka u dvije runde jedanput pošteno udario xD.Da je išao do kraja jako loše bi se proveo.

Haha, malo si pobrkao lončiće :)

Inače, dobra borba bila, Mirko ga dobro namlatio. Udarac laktom je izgledao jako, jako bolno :)

la50
22-02-2010, 00:20
U jbt Maloki da mi nisi rekao da sam pobrkao lončiće još uvijek bi bio u zabludi :D.

osvetnik_sch3l3
22-02-2010, 23:11
pise se uokolo da c eiduca borba biti sa rotwellom kao i planirano,
a da bi mu kasnije mogli napraviti jedan ex pride matchup najvjerojatnije sa noguierom

pimp
22-02-2010, 23:54
wtf vi pricate koji k? jel se vi imalo razumijete u mms osim sto pogledate 2 mirkove borbe godisnje?

stari mirko? agresivni mirko? da je ovo stari mirko to bi zavrsilo TKO u prvoj rundi...pa samo krenite od staredowna , stari mirko je jeo pogledom i ubijao protivnika , ovo je sad mlako , baš kao da razmislja o pecanju u privlaci , početak borbe opet isti , ruke skupljene na prsima , prednja noga ful naprijed i kretanje protivnika u lijevo mu onemogucava upucivanje korisnik LHK ili zadnjih lijevih direkata , drugi udarac mu je školski isforsiran i telegrafiram , kao da mu prvo na telefon javi , sad ces dobiti lijevi kick i onda ga uputi , onda pogledajte klinčeve kad ga stisne uz ogradu , nikad ga ne gura okomito da si čuva snagu , neg je uvijek s desna , protivnik ode u lijevo iz izvuče se iz situacije , u prideu mu nitko nije bježao tako... cim protivnik napadne kod mirka se ukljuci panic mode te pokrivanje glave i trzaji ruke bez da prati protivnika , ili ak su blizu mirko ulazi u klinč , nedaj bože da izmjeni seriju udaraca iako mu je stand up jača strana , bolje da uđe u razmjenu udaraca jer em što ima bolji stand up ima i čvrstu bradu i može podnesti 2-3 solidna krošea/direkta/uperkata , protiv perosha je imao jednu giljotinu ali nije imao muda baciti se na pod na leđa kako bi ju dovršio , low kickovi ga iznenađuju i uopce ih ne brani iako je dosao iz K-1 , nakon minute je vec bio uspuhan, i pobogu zasto kad napravi takedown ne skoci na lika i malo ga GnP-ounda , nego ga pusta gore , cim ga je jednom GnP odmah je bio gotov meč jer mu je razbio arkadu...to je odmah trebalo
negdje oko 3.30 perosh zamahuje otvorenim dlanom a Mirko pokriva glavu lijevom rukom i povlaci se natrag. tako je otvorio i mec protiv Dos Santosa, da je prihvavio boksat u tom trenutku, mec bi bio gotov (i jedan i drugi).

kraj prve runde , mirko umoran i iscrpljen , da ga neki 120kilaš uhvati u klinč i nabije na ogradu mirko bi u trenu bez zraka ostao
nabacio je masu koju nemoze nositi i striking mu pati , a jos je uvijek fizicki preslab za hrvanje sa UFC teškašima

ovo je bila pirova pobjeda i želim mirku još jedan lagani meč koji ima po ugovoru i neka ide u privlaku pecati...

osvetnik_sch3l3
23-02-2010, 00:00
@ pimp

skuliraj se

MasaKrisT
23-02-2010, 00:13
Pimp neznam sto si nabrijan tako,pa nije ni protivnik za bacit,jui jitzu majstor,mirko ga je savrseno poklopio na svaki pokusaj rusenja,apsolutno nijedan nije prosao,to se do sada nije vidjelo.Istina nema vise one razmjene udaraca kao prije,ali vidjet cemo kamo to vodi.Ja sam siguran da moze odraditi vrhunske meceve.

pimp
23-02-2010, 00:55
Pimp neznam sto si nabrijan tako,pa nije ni protivnik za bacit,jui jitzu majstor,mirko ga je savrseno poklopio na svaki pokusaj rusenja,apsolutno nijedan nije prosao,to se do sada nije vidjelo.Istina nema vise one razmjene udaraca kao prije,ali vidjet cemo kamo to vodi.Ja sam siguran da moze odraditi vrhunske meceve.


nabrijan sam zato sto mirko uvijek proda neku foru nama fanovima koju mi naravno popušimo...i uvijek mu pruzimo šansu i vjeru u njegov fascinantni comeback ali nikad ništa od toga ,kao opametio se , treninzi u amsterdamu sa hypoliteom koji je muay thai borac ali jednostavno nije kompetentan za biti u kutu usred mma borbe...onda psihicki se promjenio my ass...strah je u njemu i to ga koci jos uvijek....

masakrist - vise manje 60% boraca su bjj majstori ali to nije od prevage u mma..istina mirko je napravio par dobrih sprawlova ali ga je perosh i uspio par puta uhvatiti u double ili single leg i srusiti , ali perosh je drugorazredni borac , vrhunski ufc borac bi ga rusio bez problema i to kaznio , iako nebi imao potrebe posto bi ga dokrajcili stand up borbom, ovo sto je do sada pokazau u ufc nikamo ne vodi , mirovini jedino

mislim da rothwell sad lupa glavom sto nije prihvatio borbu jer bi ovakvog mirka pojeo


osvetniče schele - napiši nešto pametno za promjenu :thumbs2:

MasaKrisT
23-02-2010, 01:15
vidim ja da ti to kuzis bolje od mene, ja sam dajem svoje vidjenje:)neke izraze ni nerazumijem.ali recimo trenirao je kratko sa muay thai borcem,i odma je upotrijebio tehniku laktova, ako se dobro sjecam to nikad kod njega nisam vidio.also, na kraju me bas raznjezio jer je izudarao perosha od pod iako je bio gotov,kao nekad kad je gazio ljudima po faci. I mislim da treba za dozu neagresivnosti uzeti u obzir da je nakon pola prve runde znao da je dobio meč,cemu riskirati kad ionako nije to prava borba,plus hrvat je covjek,pa ajmo to lagano dovrsit i na pivu:)Ali eto ja sam optimist, mirko mi je jedini borac koji uz minotaura koji se uvijek borio srcem,i ozljedjen i svakakav.

pimp
23-02-2010, 01:22
vidim ja da ti to kuzis bolje od mene, ja sam dajem svoje vidjenje:)neke izraze ni nerazumijem.ali recimo trenirao je kratko sa muay thai borcem,i odma je upotrijebio tehniku laktova, ako se dobro sjecam to nikad kod njega nisam vidio.also, na kraju me bas raznjezio jer je izudarao perosha od pod iako je bio gotov,kao nekad kad je gazio ljudima po faci. I mislim da treba za dozu neagresivnosti uzeti u obzir da je nakon pola prve runde znao da je dobio meč,cemu riskirati kad ionako nije to prava borba,plus hrvat je covjek,pa ajmo to lagano dovrsit i na pivu:)Ali eto ja sam optimist, mirko mi je jedini borac koji uz minotaura koji se uvijek borio srcem,i ozljedjen i svakakav.


Pozlatile ti se ove riječi , jednim dijelom sebe se nadam da je ovo istina i da je išao lagano odraditi borbu da ne riskira kakvu ozljedu etc. vjeruj mi nitko ovdje nebi bio sretniji od mene da je tako i da u sljedecoj borbi sastavi protivnika sa zemljom, ali kad jednostavno uzmem u obzir sve ove greške koje je napravio, male su šanse za to :( , vjeruj ja sam bio takav optimist prije svake mirkove borbe u ufcu i razočarao bi me big time, zato ovo gledam iz realne perspektive , a ne kao njegov obožavatelj i navijac


btw.
sprawl ti je obrana od rušenja , ono sto ti zoves
Smirko ga je savrseno poklopio na svaki pokusaj rusenja

double leg - kad ga protivnik uhvati za oba dvije noge i ruši
single leg - isto kao ovo gore samo za jednu nogu

osvetnik_sch3l3
23-02-2010, 04:24
@pimp**

neznam zasto bi trebao biti nabrijan i imati osjecaj da me mirko kao navijaca iznevjerio,
naravno da bih htio da je mentalno spreman kao i prije, no to trenutno nije slucaj. Tuzno je to,
no i dalje cu navijati za njega koliko god ljudi pljuvali po njemu, a pljuju zato sto se sjecaju kako je lijepo
bilo gledati Mirka dok pobjeđuje sto i nije bilo tako davno. Uglavnom, kod nas postoje određeni hvaljeni
"evropski" klubovi koji mnogo duze zive na staroj slavi od mirka

MasaKrisT
23-02-2010, 17:32
''Što da vam kažem, nisam nešto prezadovoljan. Pokušao sam posao odraditi što korektnije. Da on nije prihvatio borbu ispalo bi da sam bez veze trenirao četiri mjeseca. Žao mi je što sam mu laktom rasjekao čelo. Nakon posjekotine mi je bilo muka od svega i nisam ga više htio udariti. Ja sam više puta ponovio da mi je svaka borba jednako bitna."

http://www.index.hr/sport/clanak/video- ... 77302.aspx (http://www.index.hr/sport/clanak/video-tamburasi-docekali-cro-copa-na-plesu-zao-mi-je-sto-je-minotaur-tako-zavrsio/477302.aspx)S video ako koga zanima,eto kaze mirko cak da ga je Dana pitao zasto ga tamo nije dovrsio, rekao je da mu je zao bilo sto je rasjekao covjeka..

flander
23-02-2010, 17:39
potpis na pimpa, prvi post

di je ta borba bila od "starog" Mirka

čudim se što ga je opće i dobil

pimp
23-02-2010, 18:00
pa nemos mi se baviti mma-om i da ti bude žao protinika :S , za taj sport treba brutala i surovost da ga se tambura dok sudac ne prekine , druga je stvar kadm i na treningu spariramo pa neko nekog raskrvari i teže odalami pa ti bude žao jer ti je frend, ali na turnirima radiš sve da bi ubio protivnika

Razzarach
23-02-2010, 18:58
o6RhFScgL8k
Mirko FTW!

Kostolomac
23-02-2010, 19:41
Mirko legenda :D

bezimeni
23-02-2010, 22:37
Mirko se suzdržavao i to je cijela istina.Prvi ga popljujem ako kukavički uđe u meč .Svima je bilo jasno a Mirku potpuno jasno da je velika razlika u klasi između njih dvojice.Cijenio je što mu je uopče ušao u ring .Tek kada je vidio da ovaj baš izaziva batine te želi još nakon puknutog čela krenuo je punom snagom i samo ga je gong spasio da ga ne rasturi ko beba zvečku.

Nije to bio pravi ispit ali vjerujem da se Mirko vrača .Ipak konkurencija je toliko jaka da nema šanse da dođe do titule.Ipak nekakav dostojanstveni oproštaj bi bio jako poželjan.

Velasquez je totalna životinja , tu je izvrsni Mir , životinja Lesnar a i Fedor bi mogao konačno u UFC ako želi otići kao neprikosnovena legenda kojoj se ništa ne može osporiti.

U takvom društvu Mirko može eventualno biti odlična partija .Ali nada umire zadnja .


Evo malo legende i današnjeg Muhammad Alia

3lqNYvdpm-g