PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s mobitelom



T1N1
20-02-2010, 21:54
Kupio sam Nokiu 5800 Xpress Music u dućanu Rogers Wireless u Kanadi. Kupio sam samo uređaj bez ugovora te ga dao otključati tako da mogu koristiti karticu od T-Mobilea. Sad sam primjetio sa kad se želim konektirati na internet otvori mi se izbornik Select Connection na kojem su tri izbora:search for WLAN, Internet "Rogers Internet" i WAP Services "Go Rogers". Ne mogu nikak promijeniti da se konektiram na mežu od T-Mobilea. Kad pritisnem na Internet "Rogers Internet" piše Packet data connection not available. Isti problem je kad si želim updatat software, aplikacije ili nešto treće. Drugi problem je kad oću poslat Multimedia message, pritisnem na send i onda ona čitavo vrijeme ostane u outbox folderu. Nikak da se pošalje. Dajte mi pliz što brže pomognite.

Bartuc
20-02-2010, 22:20
Pogledaj ovdje, pošalji poruku (besplatno) i trebao bi dobiti upute kako podesiti uređaj za internet/mms i sl.


http://www.t-mobile.hr/2/20-70-15-00-00.asp

T1N1
21-02-2010, 09:03
Hvala puno, sad mi sve radi kak treba. :D


EDIT:


Sad bas prčkam po mobitelu i sve i sad normalno radi osim kad idem na device updates i onda na check for updates da mogu instalirat novi softver samo mi izbaci connection error. Kaj da napravim?



EDIT:


Riješio sam problem. Još jednom hvala Bartucu

Bartuc
23-02-2010, 14:05
Nema na čemu :friends: