PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gametracker



Ivan_87
20-02-2010, 16:16
poz ljudi , imam ovako je dno noobovsko pitanje :) gledam neki dan listu igraca na game trackeru i i vidim kraj nekih imena koja trenutno igraju pise bot ? nije mi jasno što bi to značilo za igrača koji igra možda da ima neki hack tipa aimbot tj da automatski ubija ? i kako gametracker može znati to .. rječ je o swat4 Tss

Razzarach
20-02-2010, 16:41
bote jedan ;D

Ivan_87
20-02-2010, 17:24
bote jedan ;D

ajde bez spama molim .. ukoiko netko zna neka mi odgovori na pitanje da znam dali se radi o cheateru ili je to nešto sasvim drugo

hvala ljepo

Vedro
20-02-2010, 22:07
mislim da su to igrači koji nisu regani ili nisu ubacili IP servera na kojem igraju u svoj profil,ali nisam siguran.

C
25-02-2010, 10:10
Bot ti može značiti više toga.

Evo tri primjera...

1. Igraš Counter Strike, ideš na WC na 5 min...ukucaš bota da igra s tvojim playerom, jer nema pauze, kada se vratiš, ti nastaviš igrati tamo gdje je bot stao.

2. Bot ili Mob, sve jedno, to ti je igrač koji igra kao totalni debil ili kao umjetna inteligencija. Mnogi takve igrače nazivaju Noob-ovima, jer je čak i AI bolji od njih.

3. Bot može biti i onaj koji stalno igra jednu te istu igru. Drugim riječima, može biti da je neki pro.