PDA

Pogledaj cijelu verziju : TV



Lord Ragnarok
19-02-2010, 18:32
trebam pomoc pri kupnji tv-a.
32'', po mogucnosti da ima USB te mogucnost da prikauje .avi (ako bi to moglo, bilo bi perfect). cjena 3-4k (4.5k bi bilo kao neki maximum maximuma).
ako sta jos treba pitajte jer fkt nemam ideje sta vise da kazem u vezi tv-a.
nemam nekog perferiranog proizvodaca, a ducan nije bitan, samo da ga ima za kupiti u zg

cham3leon
19-02-2010, 18:44
Jel mora biti FullHD? Iako mislim da su skoro sve televizije tog cjenovnog ranga FullHD, ali teško da imaju reprodukciju filmova na USB...

fear
19-02-2010, 19:06
Što kažeš na ovaj LG (http://www.lge.com/hr/tv-audio-video/televizori/LG-lcd-tv-32LH5000.jsp),meni je zapeo za oko i razmišljam o njegovoj kupnji.
Nabava.hr (http://www.nabava.hr/trazilica.php?q=32lh5000)

cham3leon
19-02-2010, 19:33
Prava stvar, nema šta. Ne znam točno kako se cijene tog modela kreću, ali mogao bi te također zanimati Philips 32PFL7404H. Koliko sam upuće, zvjerka od televizora. Nažalost ni za jedan od njih ne znam što im USB sve može, to bi se trebalo raspitat. U svakom slučaju, rijetki su oni koji imaju video reprodukciju na USB, a još kudikamo rjeđi oni koji mogu snimat na USB. Primjerice ja imam LG LH4000, dobar telkač, sve živo, FullHD, ali na USB se mogu gledati samo slike i slušat muzika, tako da...

Lord Ragnarok
19-02-2010, 20:41
kazem, bio bi to plus, no nije prijeko potreban. ak sma mogao do sada bez toga, mogu i odsada :p
hd ready/fll hd, koja je razlika?

fkt se lose kuzim u te tv-e tak da slobodno pojasnite

@fear zgodan tv, no mrcivu je van cjenovnog ranga. (ak je recimo +500kn tolerancija, nema jos tolerancije na tu toleranciju nazalost xD )
ako ima ko jos kakav priejdlog, samo pucajte.
tv mi ej a kabelsku tak da mi onaj digi nije priejko potreban

cham3leon
19-02-2010, 21:04
FullHD = max rezolucija 1920x1080
HDReady = max rez. 1300(i nešto)x720

Ovo prvo će doći do izražaja samo ako ćeš gledat FullHD filmove sa Bluraya, a HDTV programi mislim da imaju samo ovaj slabiji oblik HD-a.

DVB-T prijamnik imaju svi, a mnogi usto (tako piše u specifikacijama, ne znam pojedinosti) i DVB-C, a ti ako se ne varam imaš B.net na kojem se istovremeno puštaju i analogni i digitalni TV programi, s time da su digitalni u DVB-C formatu. Zašto gledat analogno kad možeš digitalno ;)

Lord Ragnarok
19-02-2010, 21:12
nisam nis od toga znal, a i sumnjam da je moj arhaicni crt mogo ista blizu digia reproducirati.
racunajte da je dosta i hd-ready, jer sumnjam da cu u dogledno vrijeme gledati ista sa blue-raya
sad kad smo to rjesili, moze jos mrvicu preporuka (ne samo ova 1, koja je mrvicu preko case) u vezi tv-a.
da jos jednom napomenem, usb je kao bonus ako ima, nista se nebi trebalo previse ravnati po tome.

C
25-02-2010, 10:12
trebam pomoc pri kupnji tv-a.
32'', po mogucnosti da ima USB te mogucnost da prikauje .avi (ako bi to moglo, bilo bi perfect). cjena 3-4k (4.5k bi bilo kao neki maximum maximuma).
ako sta jos treba pitajte jer fkt nemam ideje sta vise da kazem u vezi tv-a.
nemam nekog perferiranog proizvodaca, a ducan nije bitan, samo da ga ima za kupiti u zg
Uzmi samo HD za jeftine pare, svakako ćeš TV kanale gledati preko digitalnog prijamnika, i u tom slučaju uzmi digitalni prijamnik koji ima USB utor (najjeftiniji ti prijamnici, od 100 KN imaju USB utor), preko njega ti je puno bolje gledati filmove, nego preko integriranog USB-a od TV-a.