PDA

Pogledaj cijelu verziju : OptimaTV



la50
15-02-2010, 16:22
Došo je danas paket od optime tj OptimaTV i sad u paketu sam dobio D-Link wireless,valjda wireless net i sad ja to pospajam normalno i instaliram sa CDa neki program što se dobije u paketu od toga.I ugl upute slijede da se radi internet konekcija bla bla a ja kad stisnem connect ono se nemože konektirat a ustvari kad upalim wireless adsl,router i kad mi zastalno onaj DSL ikonica svijetli onda mogu ić na net bez ikakvih problema a još uvijek se nemogu Connectat.Sad iz tog wireless adsl,routera ide u prijemnik koji sam isto dobio u paketu i ostalo znam ali sad je moje pitanje dal će meni to sve šljakat na kraju tj dal ću moć pratit tih 60-70 programa kolko bi trebao?

Aral
15-02-2010, 16:34
Ako je spojeno sve kak treba onda za TV nema problema, a za komp pretpostavljam da router radi u router modu, što znači da bi se trebao spojit automatski pri svakom ulasku u win, moraš samo provijerit postavke modema te pročitat uputstva. Govorim iz iskustva jer istu stvar imaju moji starci i radi sve super, a ista stvar je i kod mene na netu. Jednom riječju, ako su takve postavke više se nebudeš spajao preko connect iz win nego će sve radit automatikom.

A možda netko i zna dalje kak treba...

la50
15-02-2010, 16:39
Da ja sam izgasio komp i router i komp pa sam komp upalio i onda i router i kad je zasvjetlila DSL onda sam mogao ić na net.A one upute su me malo bacile u bunilo ali eto još samo da odem po ETH kabel od 20-30 metri i deri peri :D.
Hvala Aral