PDA

Pogledaj cijelu verziju : Castle of Heroes



DJ Not Nice
14-02-2010, 21:52
Pa kad neće taj HoMM Online više van za nas ovdje u EU,
pa onda ćemo igrati neš drugo,
jel?

..

I tako,
pogledajte što vas zanima na službenoj stranici igre;
Castle of Heroes (http://en.heroes.gpotato.eu)

Od nedavno u OB.

Slična već navedenoj gore igri,
pa onaj tko voli tak neš nek proba.

BFazUpU889o
eB-Otwi379M

rudeboy95
15-02-2010, 19:08
Izgleda super, art je prekrasan, a trailer je, how do i put it, sladak.

Igra mi se blago rečeno sviđa. Napokon malo drugačiji f2p MMO (mislim na to da ne baca na WoW).

Iščekujem. Hvala na info-u Cherry :oops: .

rudeboy95
16-02-2010, 15:33
Edit na prošli post. Probao sam igru i moram reći: Igra je smeće. Samo još jedna browser igra, razočarao si me kad si stavio ovo u MMOG podforum.

Spoj vektor i pixel arta nikada nije dobar.

Arbiter of Change
16-02-2010, 15:45
Šta nije ovo više HoM&M nego MMO? :)

DJ Not Nice
16-02-2010, 16:22
Pa i napisao sam HoMM,
rude,
očito je da ne kužiš takve igre te da ti nisu neš,
ne vidim zašto si uopće išao igrati xD

rudeboy95
16-02-2010, 16:30
Ma ja samo oću reć da je ovo browser igra i nema veze sa MMOG. I da, igrao sam HOM&M, no ovo je jednostavno loša online kopija predobre igre.

SirZizzy
16-02-2010, 18:45
Pa kad neće taj HoMM Online više van za nas ovdje u EU,


I lol'd

other then that, bas fora, heroes III je bila jedna od najvise atmosfericnih igara, jooj bas sam danas slusao soundtrack iz onih dvoraca :pray: :pray:

nadam se da ce igra imat teritorry i castle control! I da ce bit vise kustomizacija kod radjena castle-a (da svi ne izgledaju isto)

edit: ovo sto sam gore napisao je bilo prije nego sto sam pogledao malo o igri. :nonono:

theplaya
22-02-2010, 14:51
neznam što je vas sve odbila toliko igra, meni je ok, nije možda toliko kompleksna koliko bi mogla biti, cak i izgleda ok s obzirom da je browser igra. anyway ja je igram cisto razbribrige radi kad cekam da mi se nesto sprzi ili dok surfam bezveze. uglavnom javite se ako jos igrate
IGN: Dalthor

rudeboy95
28-02-2010, 22:08
Mene je najviše odbilo to što je borba automatska. Ima još puno stvari, al neda mi se sad ulazit u raspravu.