PDA

Pogledaj cijelu verziju : Samoubojstva



Mirko L
09-02-2010, 17:52
Obožavate li kada se netko ide ubit pa ga moraju prijatelji moraju odgovarati? I thought so.
Ajd, ajd' da su to neki dobri razlozi, ali ima ih toliko retardiranih da ti dođe da ih ti ubiješ toljagom, da se oni sami nemoraju.

Jedna ženska se u 8. razredu pokušala ubit jer je prekinila s momkom.Kojeg je ona ostavila.Koji je bio uber debilan.Jej.
Možete je zamisliti.

Evo, potiče me to što sam morao sad odvraćati nekoga.Inače dobar lik ali ovo mu je glupo.
Ajd', sreća da sam ga uspio u zadnji čas spriječiti, jer ga čak nije ni cura ni najbolja prijateljica mogla, iako ja lika neznam (od prijateljice momak).
Ali drago mi je da sam uspio.

Što vi kažete na takve stvari?

Jašar
09-02-2010, 17:59
Koga god imaš šansu (pokušati) odgovoriti, nije se ni naumio ubiti. Ljudi koji se stvarno žele ubiti učine to na brzinu i u tišini :)

angel eye
09-02-2010, 18:00
Djeca. I dobro je da si uspio. Nekada jednostavno trebaš čuti te riječi: nemoj, ne zavrijeđuje te, koliko god da je klišej, to TREBAŠ čuti (iako znaš...)
Mogu reć da je kužim (donekle), i ja sam se isto htjela bacit kroz prozor *ovo je bez cenzure*, da nije bilo frendice- neznam... Pošto sam bila na 1katu vjerojatno bi si nogu slomila xD. Netko me trebao dobro išamarat, što sam uopće to i pomislila, jer se sama nisam mogla.
Ponavljam-glupo i zaljubljeno dijete...

Duke of Earl
09-02-2010, 18:01
Koga god imaš šansu (pokušati) odgovoriti, nije se ni naumio ubiti. Ljudi koji se stvarno žele ubiti učine to na brzinu i u tišini :)
Otprilike to, oni koji to naglašavaju su samo željni pažnje.

Arbiter of Change
09-02-2010, 18:02
Mirko je novi mesija.
Oh noes - osoba koja mi nije obitelj, koja mi ne duguje pare i do koje mi nije nimalo stalo će se ubiti? Hmm.

Mirko L
09-02-2010, 18:06
Da, ali važno je to što bi prijateljica bila tužna i još jedna.Nemogu si to priuštit.One to ne zaslužuju.A i nebih volio da se donekle dobar lik ubije, pa što da ga neznam.

fear
09-02-2010, 18:06
Ljudi koji pukušaju samoubojstvo i ne zaslužuju život.
Samo pomisliti da život nema smisla zato jer ti je cura/dečko dala/o nogu ili nešto treće je glupost.
Ljudi se dnevno trude preživjeti i ne uspjevaju a tamo nekom papku ne ne da živjeti jer ga je cura prevarila.
Takve ljude uopće ne treba žaliti.

Jašar
09-02-2010, 18:13
Ljudi koji pukušaju samoubojstvo i ne zaslužuju život.
Samo pomisliti da život nema smisla zato jer ti je cura/dečko dala/o nogu ili nešto treće je glupost.
Ljudi se dnevno trude preživjeti i ne uspjevaju a tamo nekom papku ne ne da živjeti jer ga je cura prevarila.
Takve ljude uopće ne treba žaliti.
Ne treba žaliti nikog...ali ponavljam; Ljudi koji nisu uspjeli u samoubojstvu nisu se ni htjeli ubiti, a oni koji o tome pričaju, to neće ni učiniti (osim ako su superkul pa to žele napraviti live :) )

loo
09-02-2010, 18:18
Koga god imaš šansu (pokušati) odgovoriti, nije se ni naumio ubiti. Ljudi koji se stvarno žele ubiti učine to na brzinu i u tišini :)

Potpis. Pokušavam to svima odavno reć u emo temi...

Kid A
09-02-2010, 18:35
Koga god imaš šansu (pokušati) odgovoriti, nije se ni naumio ubiti. Ljudi koji se stvarno žele ubiti učine to na brzinu i u tišini :)
Ovim je sve receno u temi,sve drugoje manje-vise bespotrebno spamanje.

Bartuc
09-02-2010, 18:40
...i ja sam se isto htjela bacit na prozor *ovo je cenzura*, da nije bilo frendice...


xD



Nego, mislim da je više manje normalno u mlađoj dobi razmišljati o tim samoubojstvima pošto misliš da prolaziš kroz ne znam kakve muke, a kad odrasteš skužiš koliko si glup bio. Barem u 90% slučajeva je tako i to su ti ljudi koji se nemaju muda ubiti već samo glumataju. Dok mali postotak mladih ljudi zbilja ima takve probleme da se žele i pokušaju ubiti, ali bez najave. Znam curu koja si je rezala žile, ali kada sam čuo razlog tome bilo mi je i jasno zašto se pokušala ubiti. Tako da nije baš uvijek samo glumatanje i želja za slušanjem koliko si "dobar/poseban"...

angel eye
09-02-2010, 18:53
Nego,Smislim da je više manje normalno u mlađoj dobi razmišljati o tim samoubojstvima pošto misliš da prolaziš kroz ne znam kakve muke, a kad odrasteš skužiš koliko si glup bio. Barem u 90% slučajeva je tako i to su ti ljudi koji se nemaju muda ubiti već samo glumataju. Dok mali postotak mladih ljudi zbilja ima takve probleme da se žele i pokušaju ubiti, ali bez najave. Znam curu koja si je rezala žile, ali kada sam čuo razlog tome bilo mi je i jasno zašto se pokušala ubiti. Tako da nije baš uvijek samo glumatanje i želja za slušanjem koliko si "dobar/poseban"...
Slažem se sa Bartucom, da si sklon tako razmišljati, i meni je to bio kao instinkt- odma na prozor- samo sam dosla i pogledala dolje, mislim da možda nebi imala muda se bacit/neznam. A frendica me vuče nazad...
Smiješno je to za reći-što te ne ubije to te ojača- ali je istina. Nakon toga nikad u životu mi nije palo na pamet da to i pomislim. Kad si zaljubljen svašta ti pada napamet. Ali ne razumjem one koje staaalno to pričaju i imaju potrebu to nekom kažu- napravi to i bok. Ako se nekim slučajem pojavi netko i spriječi te, dobro. Ako ne, a u prozor i sve xD


@Bartuc- xD zloćo, sad sam skužila

TeraBajt
09-02-2010, 19:10
ovaj forum je los i idem se ubit.

angel eye
09-02-2010, 19:19
Ne zaboravi:
http://i50.tinypic.com/34sie0j.jpg

cham3leon
09-02-2010, 19:53
:pray:

Inače više nikad neću nikoga odvraćat od samoubojstva. Koliko god treba ću bilo kome reći kako je samoubojstvo najgore što možeš napraviti u životu, i točka. Ako želiš attention whoreati s time, odjebi. Ako si zbilja tako tvrdoglavo naumio, do it faggot. Upozorio te jesam.

Dakako da bi zapravo trebalo dat 100% od sebe da odvratiš bilo koga od takvih primisli, ali šta kad je 90% ljudi koji prijete samoubojstvom attention trollovi.

Hermes
09-02-2010, 19:56
Bleh, fora mi je kako ljudi ne shvacaju da im pozornost nece biti prekorisna nakon smrti, ali nvm. U svakom slucaju, samoubojstvo je glupavo i nelogicno, umires u svakom slucaju, bez obzira na preranu - samosmrt, ekivivalent je bacanja polupune biljeznice u smece :(

Maloki
09-02-2010, 20:04
dEck8bm6x-s

W3DR4N
09-02-2010, 20:10
samoubojstvo je nelogicno

http://c2.api.ning.com/files/qjnvvhPvsUlxSTxS5Z80atD45Fv2wLVhRlE3B88X4AUE1rB2np l40M4nXdb8MWRXnBMjlEamava0hEvLHZfF1vceMFhZHoEy/spock1.jpg

Mirko L
09-02-2010, 20:20
Dobro, to je ona ženska...ali ovaj nešto je govorio da ima problema, da ga svi tretiraju kao govno i da je tako bilo od djetinstva.
Mislim, ajde, malo bolji razlog od prije navedenog, ali svejedno nedovoljno.

Ono da se stvarno netko hoće ubit da bi to odmah napravio je donekle istina, ali većina bi se prvo pozdravila od prijatelja.Tada ih odvraćaju.Al svejedno.

E, ima jedna uber glupa drolja. Nedavno je srala da će učinit samoubojstvo, pričala mi prijateljica.

A ženska je ono...

'' Anamarija×technoFreak× ×electrohousetechnotrance× ×walemeposlalaukurac×Pujanke | Jednostavno mi se neda živit ! a i neman zašta živit tako da .. mrzin samu sebe i mater NEK CRKNE PRIE MENE DA JOJ MOGU sRAT PO GROBU ! ... drolja neobrazowana kurva glupa retaridrana smrdljiwa mala balawica debela jedna njemacko hitlerska lezbača..ajmee mrzin je!!!!!''
Komentari:
''Mirko Laušić
i šta je bilo?
January 30 at 4:42pm ·
Tomislav Miketek

zas????????
January 30 at 4:43pm
Anamarija×technoFreak× ×electrohousetechnotrance× ×walemeposlalaukurac×Pujanke

neda mi wanka wcrs..subota popodne ja stoin doma ko penzić neki !?
January 30 at 4:43pm
Tomislav Miketek

hhhh
January 30 at 4:44pm
Mirko Laušić

Podigni se sa stolice.
Okreni se prema najbližoj prostoriji koju vidiš.

Skreni malo desno od vrata i budi okrenuta prema zidu.
Udri se najjače šta možeš u zid....

Ako ne umreš, ponovi proces.''

Nije to sve.
Sljedeći status:

'' Anamarija×technoFreak× ×electrohousetechnotrance× ×walemeposlalaukurac×Pujanke Jes..znala san ako izvriđan mater da ce me pustit vcrs wanka hah ♥ obozawan je ♥ ''

OK, to je samo da vam dočaram...trunak njene gluposti.Inače je pijandura i često divlja i radi sranja.
Pitam se zašto se ona htjela samoubit.
Šta bilo da bilo, ohrabrio bi je.

Idem pitat prijateljicu pa ću podjelit s vama.

Hermes
09-02-2010, 20:22
samoubojstvo je nelogicno

http://c2.api.ning.com/files/qjnvvhPvsUlxSTxS5Z80atD45Fv2wLVhRlE3B88X4AUE1rB2np l40M4nXdb8MWRXnBMjlEamava0hEvLHZfF1vceMFhZHoEy/spock1.jpg
Indeed. http://www.drevo.se/~mats/Cult/Tuvok/tuvok2.jpg

Kid A
09-02-2010, 20:22
Daj nek netko locka ovo prelose je.
Boli me mozak :(

Jašar
09-02-2010, 20:26
Mirko, količina tvog smeća zasjenit će svaku ovdje iznesenu činjenicu :(

str1k3r
09-02-2010, 20:28
Neto, novi si, reći ću ti samo da se navikneš na to. :)

Mirko L
09-02-2010, 20:28
Mog smeća?

Kid A
09-02-2010, 20:29
Uostalom koga briga za tvoje msn convove tebe i tamo nekog retarda
Shvati da ljudima nije stalo

Hermes
09-02-2010, 20:31
Uostalom koga briga za tvoje msn convove tebe i tamo nekog retarda
Shvati da ljudima nije stalo
Za sto na ovom forumu ljude, skupno, jeste briga? Mene bas interesiraju mirkove elokventne govornicke vjestine.

Mirko L
09-02-2010, 20:36
Pa, bokte, to je moj poticaj da otvorim temu.
To objašnjava neke stvari bolje od mojih riječi.
Primjeri...

Karabašu, ti nemaš više po čemu bičat, pa tražiš gluposti.Zbog toga, molim gospodina Vedrana ili nekog drugog admina da mu promjeni nick u Karabaš!

Jašar
09-02-2010, 20:39
Pa, bokte, to je moj poticaj da otvorim temu.
To objašnjava neke stvari bolje od mojih riječi.
Primjeri...

Karabašu, ti nemaš više po čemu bičat, pa tražiš gluposti.Zbog toga, molim gospodina Vedrana ili nekog drugog admina da mu promjeni nick u Karabaš!
Mislim da nije stvar samo u njemu, nego jednostavno boli mozak kako na bilo što izneseno odgovaraš istim glupostima.

Kid A
09-02-2010, 20:45
Pa, bokte, to je moj poticaj da otvorim temu.
To objašnjava neke stvari bolje od mojih riječi.
Primjeri...

Karabašu, ti nemaš više po čemu bičat, pa tražiš gluposti.Zbog toga, molim gospodina Vedrana ili nekog drugog admina da mu promjeni nick u Karabaš!
Tvoj poticaj je bio sto je neka balavica koja jos ne zna ni gdje je suplja stavila u status na fejsu da se zeli ubiti.
Divno.

Mirko L
09-02-2010, 20:46
Nije.Ova spada u primjer :)
Gluposti, jel...

Neto, kakve iste gluposti ponavljam? Daj mi...primjer.

Hermes
09-02-2010, 20:48
Dajte jebote, svatko ima pravo dati svoj doprinos temi, ne sprjecavajte ga.

Electromaster
09-02-2010, 20:50
Mirko je novi mesija.
Oh noes - osoba koja mi nije obitelj, koja mi ne duguje pare i do koje mi nije nimalo stalo će se ubiti? Hmm.
Lol, ovo zvuči kao da je Sonik pisao. :)

Enihau, mislim da su tinejđ samoubojstva i pokušaji istih uglavnom nevjerojatno glupi, ali eto- tko voli nek izvoli. Ako nije netko do koga mi je stalo- nije mi stalo, a ako je pak netko tko mi je blizak, prije bi ga jednostavno klepio nego išao odgovarati.

loo
09-02-2010, 20:51
Ima pravo na primjer, ali o ovoj temi se već jako puno raspravljalo, a i odma slijedeći post nakon uvodnog je razriješio sve dileme. Ako netko na FEJSBUK napiše da se želi ubit, onda je OČITO da je željan/na pažnje i da to neće zapravo napravit.

Sumnjam da su oni koji su se nedavno ubijali pisali takve stvari u statuse. Jednostavno su izašli van, skočili sa tornja i gotovo.

Jašar
09-02-2010, 20:51
Nije.Ova spada u primjer :)
Gluposti, jel...

Neto, kakve iste gluposti ponavljam? Daj mi...primjer.
npr. ti logovi s random glupačama iako smo već svi utvrdili njihove motive?

cham3leon
09-02-2010, 20:52
Nije.Ova spada u primjer :)
Gluposti, jel...

Neto, kakve iste gluposti ponavljam? Daj mi...primjer.

Uvijek si okružen nekim tardovima koji attention whoreaju ili seru gluposti, ili se jebu nekontrolisano, slušaju cajke i slično. Imao si pun k takvih tema.

OT: inače su samoubojstvu skloni ljudi koji imaju neke razloge za to, tipa traume iz djetinjstva, nesretna mladost, ljubav, i sve, ali što god bilo, treba se oduprijet tome i živit dalje. Ponekad je to teže, ponekad lakše, ali suicid se nikad ne isplati. Mislim da smo gotovi.

Hermes
09-02-2010, 20:52
Ima pravo na primjer, ali o ovoj temi se već jako puno raspravljalo, a i odma slijedeći post nakon uvodnog je razriješio sve dileme. Ako netko na FEJSBUK napiše da se želi ubit, onda je OČITO da je željan/na pažnje i da to neće zapravo napravit.

Sumnjam da su oni koji su se nedavno ubijali pisali takve stvari u statuse. Jednostavno su izašli van, skočili sa tornja i gotovo.
Postoje izuzetci, a i mozda je taj post htio potkrijepiti dokazima, pokazati kako mladenacki um funkcionira.

Mirko L
09-02-2010, 20:55
Dobro, ako je završila rasprava, lokajte.
Nisam otvorio temu da bi raspravljali tko je u pravu i dokazali da je netko u pravu...čisto da čujem različita mišljenja.Pobogu.

Mislim da već i svi znamo da je tako nešto retardirano činit, nije nitko ništa novo napisao ako to reče.

loo
09-02-2010, 20:55
Ti ljudi NISU SKLONI SAMOUBOJSTVU. Samo žele vidjeti komentare tipa: 'joj nemoj se ubit, kako ćemo mi bez tebe' i takve stvari. Željni su ljubavi, a ne da se žele ubit zbog nekih problema.

Već smo 100 puta rekli - ako se netko želi ubit, ubit će se bez obzira na sve i pazit da ga nitko ne spriječi, a ako netko okolo priča i 'planira' kako će se ubit, taj samo privlači pažnju i njega bi trebalo stavit u situaciju da se boji za svoj život pa da vidimo koliko je ozbiljan.

Kid A
09-02-2010, 20:56
Otvorio si temu da postas svoje seksi msn chatove.
mirko LUKAVA LIJO

Hermes
09-02-2010, 20:56
Ti ljudi NISU SKLONI SAMOUBOJSTVU. Samo žele vidjeti komentare tipa: 'joj nemoj se ubit, kako ćemo mi bez tebe' i takve stvari. Željni su ljubavi, a ne da se žele ubit zbog nekih problema.

Već smo 100 puta rekliS- ako se netko želi ubit, ubit će se bez obzira na sve i pazit da ga nitko ne spriječi, a ako netko okolo priča i 'planira' kako će se ubit, taj samo privlači pažnju i njega bi trebalo stavit u situaciju da se boji za svoj život pa da vidimo koliko je ozbiljan.
Ja sam kao klinac rekao da mogu letjeti.

Jašar
09-02-2010, 20:57
Ti ljudi NISU SKLONI SAMOUBOJSTVU. Samo žele vidjeti komentare tipa: 'joj nemoj se ubit, kako ćemo mi bez tebe' i takve stvari. Željni su ljubavi, a ne da se žele ubit zbog nekih problema.

Već smo 100 puta rekli - ako se netko želi ubit, ubit će se bez obzira na sve i pazit da ga nitko ne spriječi, a ako netko okolo priča i 'planira' kako će se ubit, taj samo privlači pažnju i njega bi trebalo stavit u situaciju da se boji za svoj život pa da vidimo koliko je ozbiljan.
potpis.


Otvorio si temu da postas svoje seksi msn chatove.
mirko LUKAVA LIJO
potpis.

mirkovi postovi samo odvlače od teme.



Ti ljudi NISU SKLONI SAMOUBOJSTVU. Samo žele vidjeti komentare tipa: 'joj nemoj se ubit, kako ćemo mi bez tebe' i takve stvari. Željni su ljubavi, a ne da se žele ubit zbog nekih problema.

Već smo 100 puta rekliS- ako se netko želi ubit, ubit će se bez obzira na sve i pazit da ga nitko ne spriječi, a ako netko okolo priča i 'planira' kako će se ubit, taj samo privlači pažnju i njega bi trebalo stavit u situaciju da se boji za svoj život pa da vidimo koliko je ozbiljan.
Ja sam kao klinac rekao da mogu letjeti.

OFMOMFOMGOMFOGMOFMG MIRKO SI JE NAŠAO PRIJATELJA!!1111 :pray: :pray:

MasaKrisT
09-02-2010, 20:58
tko se ubije, nevoli hrvacku.

Hermes
09-02-2010, 21:00
Otvorio si temu da postas svoje seksi msn chatove.
mirko LUKAVA LIJO
potpis.

mirkovi postovi samo odvlače od teme.
Ne, mirkovi postovi govore bas sadrze ono sto ova tema treba, dokaze sve rastuce mladenacke zelje za paznjom/sve snaznijem atrofiranju umova (a sada cijem, mirkov postov iznosi nekoliko sumnjivaca :P ) Ono sto odvlaci od teme oftopici su svih momaka s izuzetnom zeljom da mirku dokazu da njegov post ne govori o pravom obliku prijetnje samoubojstvom - tome, njegovi subjekti nisu dovoljno suicidalni da budu spomenuti u samoubilackom topicu.

Mirko L
09-02-2010, 21:01
Ti ljudi NISU SKLONI SAMOUBOJSTVU. Samo žele vidjeti komentare tipa: 'joj nemoj se ubit, kako ćemo mi bez tebe' i takve stvari. Željni su ljubavi, a ne da se žele ubit zbog nekih problema.

Već smo 100 puta rekli - ako se netko želi ubit, ubit će se bez obzira na sve i pazit da ga nitko ne spriječi, a ako netko okolo priča i 'planira' kako će se ubit, taj samo privlači pažnju i njega bi trebalo stavit u situaciju da se boji za svoj život pa da vidimo koliko je ozbiljan.

I to smo utvrdili.
Mišljenja.

Ne, uskoro Karabaše, nisam, niti sam se uopće sjetio ove lude kada sam otvarao temu.A ti nauči pljuvati.

loo
09-02-2010, 21:04
Pa šta ih onda imaš odgovarat? Svi znamo da se neće ubit

Hermes
09-02-2010, 21:08
Pa šta ih onda imaš odgovarat? Svi znamo da se neće ubit
Napisao je to zato da pruzi profesionalne primjere psihologije takvih umova pcp forumu, jebote.

Mirko L
09-02-2010, 21:09
Pa naprimjer da prijatelji prestanu biti tužni i plakati radi njih.
Mislim, sami im to rade...rastužuju ih s takvim nekim wannabe samoubojstvima.

Jeli lakše sve odmah rješiti, nego da bude svačega.Još su se mogli i posvađat.

@Hermes: <3

Maloki
09-02-2010, 21:11
Ah, vi tinejđeri.

Electromaster
09-02-2010, 21:11
@Hermes: <3
Lol.

Hermes
09-02-2010, 21:13
@Hermes: <3
Lol.
viewtopic.php?f=19&t=15091&start=4425 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=19&t=15091&start=4425)S:P

Jašar
09-02-2010, 21:13
Ne, mirkovi postovi govore bas sadrze ono sto ova tema treba, dokaze sve rastuce mladenacke zelje za paznjom/sve snaznijem atrofiranju umova (a sada cijem, mirkov postov iznosi nekoliko sumnjivaca :P )
Onda je mogao otvoriti thread /čežnja mladih za pažnjom/, a ne "samoubojstva".

Electromaster
09-02-2010, 21:16
@Hermes: <3
Lol.
viewtopic.php?f=19&t=15091&start=4425 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=19&t=15091&start=4425)S:P
Kurac pička dinamo. Šta?

Hermes
09-02-2010, 21:16
Ne, mirkovi postovi govore bas sadrze ono sto ova tema treba, dokaze sve rastuce mladenacke zelje za paznjom/sve snaznijem atrofiranju umova (a sada cijem, mirkov postov iznosi nekoliko sumnjivaca :P )
Onda je mogao otvoriti thread /čežnja mladih za pažnjom/, a ne "samoubojstva".
Povezano je :/ Mogli smo otvoriti Moj Lastfm profil za svakog usera ili jednostavno otvoriti lastfm temu.

Chappi
09-02-2010, 21:17
Prije malo više od dvije godine su su se moje poznanice ubile skočivši sa zvonika.Bile su samo 8 razred.Neznam šta im je bilo...

cham3leon
09-02-2010, 21:18
Jep, čuo za to. Zanimljiv slučaj. Reklo bi se da attention whoreaju, ali attention whoreovi nikad zapravo to ne učine.

Horny Devil
09-02-2010, 21:19
Htio sam postati nesto smisleno, ali ova tema je nabrzinu propala pa cu samo napisat RIP, tema, RIP.

Electromaster
09-02-2010, 21:19
Prije malo više od dvije godine su su se moje poznanice ubile skočivši sa zvonika.Bile su samo 8 razred.Neznam šta im je bilo...
Bile su yuri i mislile su da će ih se obitelji odreći!
Mda, čitao sam o tome, blesavo.

Mirko L
09-02-2010, 21:19
Ala, idete pljuvat a nemate uopće argumenata.

Neto, kakve veze ima? Ne radi li se ovdje o mladim wannabe samoubojicama koji samo seru.Nije li to bolji naslov.
I ti xarabase, kažeš da pišem nepotrebne i glupe postove, nađi mi barem jedan svoj koji je barem malo pametan ili ima smisla.

fear
09-02-2010, 21:20
Sekte, za sve su krive sekte i slovenci.

Raz
09-02-2010, 21:20
Bile su yuri i mislile su da će ih se obitelji odreći!

:))))

Hermes
09-02-2010, 21:21
Bile su yuri i mislile su da će ih se obitelji odreći!

:))))



@Hermes: <3
Lol.
viewtopic.php?f=19&t=15091&start=4425 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=19&t=15091&start=4425)S:P

Jašar
09-02-2010, 21:26
Ne, mirkovi postovi govore bas sadrze ono sto ova tema treba, dokaze sve rastuce mladenacke zelje za paznjom/sve snaznijem atrofiranju umova (a sada cijem, mirkov postov iznosi nekoliko sumnjivaca :P )
Onda je mogao otvoriti thread /čežnja mladih za pažnjom/, a ne "samoubojstva".
Povezano je :/ Mogli smo otvoriti Moj Lastfm profil za svakog usera ili jednostavno otvoriti lastfm temu.
To ti je kao da imaš jedan thread za muziku i u njega trpaš cajke i metal. Takva podjela ima neke poveznice, ali svaka je daleko šira tema no što si naveo i mislim da svatko normalan može prosuditi eventualnu potrebnost zasebne teme kako ne bi postala nešto apsolutno drugo (ala tema o emojima iznad).

Mirko L
09-02-2010, 21:28
To što si napisao nema nikakvog smisla.
Nisam ja kriv za ovo što govore o emoima...offtopic, što ja mogu.
Isto se tako u ''pojam emo'' temi prošlih nekoliko stranica raspravlja o religiji.Nije kriv onaj tko je otvorio temu niit je to zamislio...jednostavno offtopic.

Raz
09-02-2010, 21:37
ot:

Sjećam se da se u 4. razredu osnovne jedan kolega iz razreda htio na maturalcu bacit kroz prozor zbog cure... attention whoring much.

Hermes
09-02-2010, 21:39
Onda je mogao otvoriti thread /čežnja mladih za pažnjom/, a ne "samoubojstva".
Povezano je :/ Mogli smo otvoriti Moj Lastfm profil za svakog usera ili jednostavno otvoriti lastfm temu.
To ti je kao da imaš jedan thread za muziku i u njega trpaš cajke i metal. Takva podjela ima neke poveznice, ali svaka je daleko šira tema no što si naveo i mislim da svatko normalan može prosuditi eventualnu potrebnost zasebne teme kako ne bi postala nešto apsolutno drugo (ala tema o emojima iznad).
Ako se netko moze snaci u jednom threadu za glazbu (glazba je puno opcenitija od samoubojstva, i vidi cuda-pokusaja samoubojstva). Neznam, ti ne vidis povezanost između mirkove analize o potencionalnom samoubojici s ovim threadom?

Jašar
09-02-2010, 21:48
Povezano je :/ Mogli smo otvoriti Moj Lastfm profil za svakog usera ili jednostavno otvoriti lastfm temu.
To ti je kao da imaš jedan thread za muziku i u njega trpaš cajke i metal. Takva podjela ima neke poveznice, ali svaka je daleko šira tema no što si naveo i mislim da svatko normalan može prosuditi eventualnu potrebnost zasebne teme kako ne bi postala nešto apsolutno drugo (ala tema o emojima iznad).
Ako se netko moze snaci u jednom threadu za glazbu (glazba je puno opcenitija od samoubojstva, i vidi cuda-pokusaja samoubojstva). Neznam, ti ne vidis povezanost između mirkove analize o potencionalnom samoubojici s ovim threadom?
Vidim, samo što ne znam kako ti ne vidiš i ogromnu razliku među tim? Kako ne vidiš poveznicu između cajki i metala? Ili vidiš, ali svejedno misliš da zaslužuju biti odvojeni jer ti je glazba daleko širi pojam od društvenih znanosti... :)

Aral
09-02-2010, 22:23
Meni se je jedan od najboljih frendova ubio kad smo imali oko 20godina. Tablete i te fore, depresija i sl. Tolko o tome, još se nisam pomirio s time :(

Mirko L
09-02-2010, 22:27
Jel ozbiljno? :(

Pa što je bilo?

Hermes
09-02-2010, 22:35
[
To ti je kao da imaš jedan thread za muziku i u njega trpaš cajke i metal. Takva podjela ima neke poveznice, ali svaka je daleko šira tema no što si naveo i mislim da svatko normalan može prosuditi eventualnu potrebnost zasebne teme kako ne bi postala nešto apsolutno drugo (ala tema o emojima iznad).
Ako se netko moze snaci u jednom threadu za glazbu (glazba je puno opcenitija od samoubojstva, i vidi cuda-pokusaja samoubojstva). Neznam, ti ne vidis povezanost između mirkove analize o potencionalnom samoubojici s ovim threadom?
Vidim, samo što ne znam kako ti ne vidiš i ogromnu razliku među tim? Kako ne vidiš poveznicu između cajki i metala? Ili vidiš, ali svejedno misliš da zaslužuju biti odvojeni jer ti je glazba daleko širi pojam od društvenih znanosti... :)
Onako, uzroci samoubojstava i samoubojstava podosta su vise povezani od cajki i metala, ali glazba je subjektivna, ovo je ocito.

Raz
09-02-2010, 22:37
Lol, kako ste vi pak došli s teme o samoubojstvima na metal i cajke?

Mirko L
09-02-2010, 22:39
A kako sam trebao nazvati temu?

''Mladi ljudi, attention whoreovi, samoubojjstva, uzroci samoubijanja, emoi, sve vezano za samoubojstva, retardirana mladež, alternativnost, trabunjanje xarabasa kojeg će admin upravo nazvat Karabaš''?

Mislim, očito je da se u temi priča o samoubojstvima i svime vezano za samoubojstva.Ostalo je offtopic.

Jopax
09-02-2010, 22:42
Čitava tema je offtopic, čak i prvi post, jedino čemu je koristila je istjerivanje mirkovog fana na svjetlo dana

Mirko L
09-02-2010, 22:43
Dajte, objasnite, kako je 1. post offtopic?

Hermes
09-02-2010, 22:45
JImPMQDHiGMSOvo ste vi.

Maloki
09-02-2010, 23:01
Mislim, očito je da se u temi priča o samoubojstvima i svime vezano za samoubojstva.
Ako želiš da se priča o samoubojstvima, onda si definitivno fulao podforum jer to jednostavno nije stvar na koju možeš doći i reći "fuj to, to ne valja, ti ljudi su glupi". Upravo se po tome vidi da si najobičnija pubertetlija koja svijet vidi crno-bijelim, bez ikakvog sivila.
Ti ne možeš znati kroz što su sve ti ljudi prolazili u tom trenutku niti zašto su to počinili te samim time nemaš pravo ni osuđivati ih.
Prije par mjeseci se jedan dečko koji je odrastao u domu ubio jer ga je cura ostavila. Hoćeš sada i za njega reći da je budala jer se ubio zbog ljubavi?
Prije par tjedana se jedan čovjek ubio jer je dugo vremena konstantno imao svađe sa suprugom. Isti dan kada je supruga pokupila djecu i otišla, ubio se. Hoćeš sada reći da je budala jer se ubio zato što su ga najdraži napustili?
Ubuduće dobro razmisli o čemu želiš da se raspravlja u temi koju otvoriš, a ne da budeš nekakav prokleti padobranac koji je popio svu pamet svijeta i zna u svakom trenutku prepoznati svačije motive.

Ako želiš raspravljati o attention whoringu, onda otvoreni temu o tome.

Jašar
09-02-2010, 23:03
Vidim, samo što ne znam kako ti ne vidiš i ogromnu razliku među tim? Kako ne vidiš poveznicu između cajki i metala? Ili vidiš, ali svejedno misliš da zaslužuju biti odvojeni jer ti je glazba daleko širi pojam od društvenih znanosti... :)
Onako, uzroci samoubojstava i samoubojstava podosta su vise povezani od cajki i metala, ali glazba je subjektivna, ovo je ocito.
Mislim da postoji bitna razlika u tematici između samoubojstva i attention whoringa (koje nikako ne dovodi do istog) te mirkovih chat logova s random osobama.

Hermes
09-02-2010, 23:04
Vidim, samo što ne znam kako ti ne vidiš i ogromnu razliku među tim? Kako ne vidiš poveznicu između cajki i metala? Ili vidiš, ali svejedno misliš da zaslužuju biti odvojeni jer ti je glazba daleko širi pojam od društvenih znanosti... :)
Onako, uzroci samoubojstava i samoubojstava podosta su vise povezani od cajki i metala, ali glazba je subjektivna, ovo je ocito.
Mislim da postoji bitna razlika u tematici između samoubojstva i attention whoringa (koje nikako ne dovodi do istog) te mirkovih chat logova s random osobama.
A tema chat logova su...Samoubojstva, prijetnje istima i analiza attention whoringa

Jašar
09-02-2010, 23:08
A tema chat logova su...Samoubojstva, prijetnje istima i analiza attention whoringa
Tebi očito cijelo ovo vrijeme nije jasno o čemu se priča. Mirku nije prvi put da ostavlja random chat logove s random glupačama ovdje, umjesto da napiše nešto produktivno za svoj i tuđi um.

Mirko L
09-02-2010, 23:24
Mislim, očito je da se u temi priča o samoubojstvima i svime vezano za samoubojstva.
Ako želiš da se priča o samoubojstvima, onda si definitivno fulao podforum jer to jednostavno nije stvar na koju možeš doći i reći "fuj to, to ne valja, ti ljudi su glupi". Upravo se po tome vidi da si najobičnija pubertetlija koja svijet vidi crno-bijelim, bez ikakvog sivila.
Ti ne možeš znati kroz što su sve ti ljudi prolazili u tom trenutku niti zašto su to počinili te samim time nemaš pravo ni osuđivati ih.
Prije par mjeseci se jedan dečko koji je odrastao u domu ubio jer ga je cura ostavila. Hoćeš sada i za njega reći da je budala jer se ubio zbog ljubavi?
Prije par tjedana se jedan čovjek ubio jer je dugo vremena konstantno imao svađe sa suprugom. Isti dan kada je supruga pokupila djecu i otišla, ubio se. Hoćeš sada reći da je budala jer se ubio zato što su ga najdraži napustili?
Ubuduće dobro razmisli o čemu želiš da se raspravlja u temi koju otvoriš, a ne da budeš nekakav prokleti padobranac koji je popio svu pamet svijeta i zna u svakom trenutku prepoznati svačije motive.

Ako želiš raspravljati o attention whoringu, onda otvoreni temu o tome.

Mene fascinira kako ti samo trollas i pišeš gluposti onda uletiš s nekim ultra ozbiljnim nabrijanim postom.
Mi bičamo po ''pubertetlijama'' koji se ubijaju iz glupih razloga.
Ne, zbog ljubavi se nije glupo ubit.Zbog jlubavi.

Ali ovo nema veze s ljubavi.
Neke wannabe ljepotice koje su 1-2 dana s likom kojeg je u međuvremenu 3-4 puta prevarila i s kojim je samo jer je lijep...nema apsolutno nikakve veze s ljubavi.
Sad bi mogao doć Pingvin i uletit ''ali to je za njih ljubav, tako je definiraju''.
Ali nisu.

Oni kažu kao, ljubav najljepša stvar na svijetu, kada samo možeš na njega mislit, kad ti je jedina misao u glavi, kad ga voliš...bullshit.E da je tako...Al sad smo već u mojoj temi ''ljubav''.

Neto, postovi ti nemaju smisla i pljuješ da bi nešto pljuvao.

cham3leon
09-02-2010, 23:26
Ljubav kao sex + prateći elementi je sve samo ne vrijedna samoubojstva.

Outmind
09-02-2010, 23:29
Samoubojstvo je super, sve dok se ne događa meni xD

Maloki
09-02-2010, 23:30
Prvo, drago mi je što te fasciniram.
Drugo, objasni ti meni na koju fintu ti znaš da su se oni ubili iz glupih razloga?
Citirat ću jednog frajera:

Ti ne možeš znati kroz što su sve ti ljudi prolazili u tom trenutku niti zašto su to počinili te samim time nemaš pravo ni osuđivati ih.
Treće, odluči se već jednom jel bičaš po samoubojicama, ilitiga onima koji su zbilja počinili samoubojstvo, po onima koji prijete da će se ubiti ili po svima?
Jer potpuno si mi nejasan što se toga tiče. Prvo kažeš da pljuješ po attention whoringu, pa općenito po samoubojstvima, pa onda opet nešto treće.

I ne,nisu netovi postovi ti koji nemaju smisla, već tvoji. Zašto? Zato jer se uglavnom baziraju na tvojim razgovorima preko fejsa/msn-a/skajpa/neko treće govno sa tvojim prijateljima i prijateljicama koje smatraš budalama, ali opet su ti dragi pa ih zoveš prijateljima i ne želiš da se pate. Drugim riječima, tipični tinejđerski klišeji.

Mirko L
09-02-2010, 23:33
Pišeš prvo jer očito nisi dobro čitao.

I kakve veze ima što je nešto s chata?
Kakve i što vam to smeta?

To su šugavi primjeri.Mogao sam samo prepričati što su rekli, a onda se nebi bunili.

W3DR4N
09-02-2010, 23:33
Mene fascinira kako ti samo trollas i pišeš gluposti onda uletiš s nekim ultra ozbiljnim nabrijanim postom.

Hej, ja sam mislio da je to moj posao.

croat1gamer
09-02-2010, 23:38
@ Mirko/Cijenjeni clan Velikog Albanskog naroda, Maloki- Neko od vas dvojice ocito previdi neke dijelove od drugih postova.
@ Mirko- Cisto da se zna, ako ne napises sve sto mislis, vecina nece znati na sto mislis.

Uglavnom, ubojstva ne mozete generalizirati jer svaka osoba drugacije prolazi vlastitu krizu, i zajdno sa time ne moze se znati sto je potaknulo osobu na taj korak, te da nismo mi oni koji bi trebaliSsuditi.

Mene najvise smeta sto se samoubojstva cesto pocine spontano, iznenadno, bez ikakvog promisljanja kakve ce to posljedice imati na drugeSosobe.
Vrhunac egoizma, jelte.

Moram jos napomenuti da se ljubav moze opisati kao uzajamna pozrtvovnost, sto dovodi u pitanje pojam "samoubojstva zbog ljubavi".



edit:
Gaddemit, ubacili ste se. >:U
~pisano je nakon kameleoncekovog posta

Paran0a
10-02-2010, 11:15
Ti ne možeš znati kroz što su sve ti ljudi prolazili u tom trenutku niti zašto su to počinili te samim time nemaš pravo ni osuđivati ih.

Znaci samoubojstvo je ok.

McPingvin_v2.0
10-02-2010, 11:42
Ne, nije, ali njihova psiha je u takvom stanju da više ne znaju što je OK.

Paran0a
10-02-2010, 11:56
Znaci samoubojstvo nije ok.
Ne kuzim..
Neznam dal sam u pravu.Ali Maloki , ti smatras da ih netrebamo osudjivati jer ne znamo sto su oni prosli?
To bi opravdavalo njihove postupke?
Ispravi me ako grijesim

McPingvin_v2.0
10-02-2010, 12:00
Ne trebaš ih osuđivati jer ne možeš biti u njihovoj koži i ne možeš shvatiti da u njihovoj glavi oduzimanje vlastitog života ima smisla :)

Paran0a
10-02-2010, 12:11
I drogiranje im moze imat smisla u tom trenutku.
Opravdavas i to?

Ali slazem se da nemogu govoriti o tome ,ako nisam "osjetio" sto i oni.

McPingvin_v2.0
10-02-2010, 12:21
Ne opravdavam ni samoubojstvo ni drogriranje, ali mi je jasno zašto ljudi posežu za time :)

Jašar
10-02-2010, 12:35
I drogiranje im moze imat smisla u tom trenutku.
Opravdavas i to?

Ali slazem se da nemogu govoriti o tome ,ako nisam "osjetio" sto i oni.
Kakve veze ima opravdava li to on ili ne? Ne možeš nekoga spriječit da se ubije ili drogira.

Maloki
10-02-2010, 14:06
Ne opravdavam ni samoubojstvo ni drogriranje, ali mi je jasno zašto ljudi posežu za time :)
This.
Možeš ti te osobe nazivati kretenima, budalama, kukavicama i ne znam čime sve ne, ali je to besmisleno jer ne znaš njihove motive. Psiha im je u tom trenutku bila totalno razorena da su jednostavno posegnuli za tim riješenjem problema.
Kao što rekoh, nije sve crno i bijelo.

Mirko L
10-02-2010, 16:08
E, baš ovo što je croati rekao.
Mislim, istina da neznan koliko im je loše u tom trenutku.
Istina da meni se možda nešto može činit bezveze a njima kao užas i grozota, ali...

Mislim, ako se ideš ubit zbog neke takve stvari...umjesto da stisneš zube i ne budeš kukavica, ti samo odustaneš a što je najgore prijatelji ti svi padnu u depresiju kao i obitelj.

Na tu sam kartu sam lika uspio ''odgovoriti'' od toga.
Mislim, koliko se meni sranja događalo...ništa, nastavio sam.
Bilo mi teško u tom trenutku.Bude bolje kasnije i ništa.

I dajte više ljudi, ne shvaćam što vam smetaju ovi chat logovi.
U nekom od sljedećih postova sam ga ubacio kao primjer, i to primjer kako je jedna ženska...glupa.
Samo je bilo zato.

Bolje ovako dočaram nego da kažem da je glupa.

Jašar
10-02-2010, 16:15
Na tu sam kartu sam lika uspio ''odgovoriti'' od toga.
Nisi ti nikog odgovorio <.<

edit. -jel možeš pejstat i čet log kako si to uradio? >.>

cham3leon
10-02-2010, 16:20
Pwnd!

Mirko L
10-02-2010, 16:55
Zato sam i stavio navodnike.

Sonic_Moronic
10-02-2010, 18:39
tko se ubije, nevoli hrvacku.


Ja sam osobno snimao video Mirkovog odgovaranja tinejdžera od samoubojstva, voljan sam ga podijeliti uz određenu nadknadu.

Arbiter of Change
10-02-2010, 19:07
tko se ubije, nevoli hrvacku.
Ne potiči ljude.

Paran0a
10-02-2010, 19:19
I drogiranje im moze imat smisla u tom trenutku.
Opravdavas i to?

Ali slazem se da nemogu govoriti o tome ,ako nisam "osjetio" sto i oni.
Kakve veze ima opravdava li to on ili ne? Ne možeš nekoga spriječit da se ubije ili drogira.
Mozes.

MILF hunter
10-02-2010, 20:08
Svaka osoba je autentična i drugačije doživljava svijet oko sebe. Naravno da će mnoge čuditi kako si netko može oduzeti život zbog gluposti, ali ono što je tebi glupost drugog očito ozbiljno pogađa. Ne smatram ih kukavicama i slabićima.

Nemesis
15-02-2010, 19:33
Pa to je samo stvar karaktera.Meni osobno nije jasno zašto bi se netko ubio.Pa ja sam odrastao bez roditelja,evo zadnje 3 godine se vučem po gradovima,uvijek tažim neki posao,neki smisao,neki razlog.I uopće mi nije lako,no idem dalje.I uvijek će biti situacija kad će ti sve propasti,kad će te cura ostaviti,prijatelj iznevjeriti.To je,nažalost,normalno i treba se naviknuti na to.

cham3leon
15-02-2010, 23:10
Svaka osoba je autentična i drugačije doživljava svijet oko sebe. Naravno da će mnoge čuditi kako si netko može oduzeti život zbog gluposti, ali ono što je tebi glupost drugog očito ozbiljno pogađa. Ne smatram ih kukavicama i slabićima.

Ne zbog toga, u životu postoji jako puno teških stvari. Ali svemu se treba othrvati.

POSA
23-02-2010, 09:24
ma da othrvati, šta fali dobrom starom odustajanju?
ako se netko želi ubiti "budi moj gost", mi uopće nismu u stanju shvatiti što nekome ide kroz glavu ili kako se osjeća, pa nek ih voda nosi, komadiće života ćemo kupiti kasnije. tak to ide

MILF hunter
23-02-2010, 14:01
Svaka osoba je autentična i drugačije doživljava svijet oko sebe. Naravno da će mnoge čuditi kako si netko može oduzeti život zbog gluposti, ali ono što je tebi glupost drugog očito ozbiljno pogađa. Ne smatram ih kukavicama i slabićima.

Ne zbog toga, u životu postoji jako puno teških stvari. Ali svemu se treba othrvati.

Svašta bi u životu "trebalo", pa jebiga. Vremena su takva kakva jesu, društvo je takvo kakvo jest.

cham3leon
23-02-2010, 16:35
Ali slažete se da su ti ljudi ipak mogli biti dovoljno jakog uma da nađu nadu i u onome što smatraju najtežim životnim izazovima?

System
23-02-2010, 17:52
Ovdije kod mene u blizini jedan lik fejlo iz muzickog (WTF muzickog) i ubio se. :pray: :pray:

Ko oce ne se ubija ne branim im, i onako je planeta prenaseljena.

SirZizzy
25-02-2010, 11:32
Ko oce ne se ubija ne branim im, i onako je planeta prenaseljena.

bas zato ljudi trebaju dobit dozvolu ako zele imat djecu, ne samo da ce drasticno smanjit populacija nego ce djeca imat normalne roditelje

angel eye
25-02-2010, 12:08
Ko oce ne se ubija ne branim im, i onako je planeta prenaseljena.

bas zato ljudi trebaju dobit dozvolu ako zele imat djecu, ne samo da ce drasticno smanjit populacija nego ce djeca imat normalne roditelje
Nisam sigurna, ali mislim da u Kini nesmiju imati više od jednog djeteta (ili dva?) i ako im se koje zalomi :D moraju plaćati neku kaznu ili ne znam šta, ali neka vrsta sankcije postoji...

MILF hunter
25-02-2010, 12:17
http://en.wikipedia.org/wiki/One-child_policy