PDA

Pogledaj cijelu verziju : sjebani komp :S



Rang€r
09-02-2010, 17:03
evo sad igro hon i onak prvo mi se net crasha, oke ja se reconnectam, i onda mi iz čista mira zaledi se ekran na 20s(to mi se u zadnje vrijeme često događa), za to vrijeme su me ofc ubili :-x

zatim mi se katkad winzi upale i onak zaštekuju svakig 2 sekunde, nakon što restartam komp bude ok.

onda mi također s vremena na vrijeme komp totalno "zablokira" iz kučište počne dolazit čudan zvuk, i bilokaka akcija je nemoguća, jedino rješenje je restart...

sad kad sam izašo iz hona onak idem vidit perfomanse i dobim ovo

http://www.imagesforme.com/upload/347626e2.jpg

jel to normalno da prva jezgra pati ko mutava dok ostale nerade niš i koji mi qrc tolko jede RAMe, ako su ono dole rami :/

zoky
09-02-2010, 17:17
Kakav čudni zvuk dolazi iz kučišta? Da nije možda disk?

Jesi probao windowse reinstalirati?? Sumnjam da je riječ o hardveru...

Rang€r
10-02-2010, 17:36
hmm evo sad mi se opet to dogodilo, s čudnim zvukom.

nisam siguran jel dolazi iz kučišta il iz slušalica jer sam onak reflexno puko po restartu(zbrekiralo me taman usred cant stop soloa :twisted: )... ak je disk, kak to da to radi, i još bitnije kako ga popravit?

rekoh frendu da mi sutra donese win7/vistu, pa ću formatirat C i instalirat winze.

armagedon
10-02-2010, 19:27
jesi probao sa combofixom ?

Macolla
10-02-2010, 19:30
i ja dobijam skoro identicne probleme na win7, obicno mi koristi oko 500tinjak mb rama ali onda potrosnja skoci naglo na 1gb u random trenutcima. ne pojavi se nijedan novi proces i imam 2 gb rama... ideas?