PDA

Pogledaj cijelu verziju : Guild Wars



Stranica : [1] 2 3 4

Gaas
30-11-2005, 22:38
Evo ne igram GW ali ga sutra namjeravam kuppit pa dajte se raspisite malo :D


P.S Zna se i nama kada napravit Croatian district ako server skuzi da nas je puno

Rocchiro
30-11-2005, 22:44
talijanski i španjolski districti zjape prazni al ok

preporučam svima koji nisu probali ovu igru da ju obavezno probaju(imate za skinuti trial na netau).

Odlična priča,ne plača se,fenomenalni PvP,novi chapter dolazi polovicom 2006. i u njemu bude među ostalim nova klasa ASSASIN

e da,puno CRO ekipe

Gaas
30-11-2005, 22:48
Sta assasin ce bit nesto ko rugue u WoWu ??? ja bi to igrao....sta da cekam novi chapter? kolko ce kostat?

aj z imam trku :D

Rocchiro
30-11-2005, 22:58
Sta assasin ce bit nesto ko rugue u WoWu ??? ja bi to igrao....sta da cekam novi chapter? kolko ce kostat?

aj z imam trku :D

chapter i dolazi sredinom 2006 i neznam kolko bu kostal,vjerojatno ko ekspanzija neke igre

Gaas
30-11-2005, 23:34
e kamo je taj trial za skinut?? kako to sljaka....

U kojem si ti guildu? i koje ti je ime

str33t6l0w
30-11-2005, 23:34
neće koštat puno...... sigurno manje nego orginalna verzija.......
a ovo uvuđenje assasin mi se čini kao super ideja...

Gaas
30-11-2005, 23:39
Pa da assain je super ideja.

Sta mislite o ranger/warrior
ili warrior/ranger kakva bi razlika bila......uglavnom ako ste skuzili volim rogua u wowu i pokusavam si tako nekakvog lika i u gw napravit....sta preporucate

Rocchiro
01-12-2005, 07:31
gle,za početak ti je najbolje biti Warrior/Monk ili Ranger/monk,uglavnom da ti je secondary monk da se možeš healati.No,pogledaj malo po netu,imaš dobrih buildova.Ak ti se nakon nekog određenog vremena lik više nebu sviđal,na polovici igre mu možeš zamijeniti secondary zanimanje

imaš i PvP only likove,al prvo pređi PvE da otključaš skillove,rune upgradeove itd itd

Gaas
01-12-2005, 11:49
Nas ce ti igrat otprilike 3-4 u isto vrijeme tako da cu imat healera uz sebe a ako igram sam uzmem si henchmane sta ne??? Sad neznam sta mi je bolje rander/warrior ili warrior/ranger.....u cemu ce biti razlika ajde malo pojasni
i daj te linkove za buildove ..sta je zabranjeno slat linkove?

Rocchiro
01-12-2005, 15:28
Nas ce ti igrat otprilike 3-4 u isto vrijeme tako da cu imat healera uz sebe a ako igram sam uzmem si henchmane sta ne??? Sad neznam sta mi je bolje rander/warrior ili warrior/ranger.....u cemu ce biti razlika ajde malo pojasni
i daj te linkove za buildove ..sta je zabranjeno slat linkove?

ma samo u google napisi guild wars bulds

ali ipak je najbolje svoj build napraviti

gle,ja sam na pocetku bil R/W i nije baš neka kombinacija

a niti W/R ti nije neka kombinacija,ali zavisi....

preporučam ti za ako početak ako baš hočeš biti warrior da napraviš tenka(W/Mo)

a ako očeš Rangera uzmi R/Elementalist ili R/monk

kod rangera moraš odlučit dal budeš trapper(postavlja zamke),spiker(u čim manjem roku više damage-a),interupter(ima skillove za ometanje napada) te tamer(maksimalno koristi svog ljubimca)

naravno,postoje i kombinacije,s vremenom budeš skužil kak sve funkcionira i tek onda budeš zapravo znal kaj stvarno hočeš biti

M@nkey
01-12-2005, 15:50
Ja ću biti Ranger/Elementalist. Meni bar najbolja kombinacija (zvuči mi dobro 8) ) A vi, kako oćete :fof:

Gaas
01-12-2005, 22:11
Hehe izgleda da jos neko dolazi igrat :D moj frend ce biti elementalis sigurno a pod klasa nemam pojma......svidja mi se onaj build spiker ono jako damage u malom vremenu...bas kao rogue

Gaas
01-12-2005, 22:21
E zanima me samo...zaboravio pitat....ranger/mesmer mesmer ima ono nes za usporavanje i takva sranja...je bi to bilo dobro?

Rocchiro
02-12-2005, 07:33
E zanima me samo...zaboravio pitat....ranger/mesmer mesmer ima ono nes za usporavanje i takva sranja...je bi to bilo dobro?

to ti je idealna kombinacija sa trappera

BraZ
02-12-2005, 09:15
ranger kao primarna profesija je bezveze... uzmi elementalist/ranger, ja sam igrao sa ranger/elemetalist ali sam vidio da je ranger kao primary bezveze... ocito i ti volis bow vise od mača... dobro dosao u klub ;)

Gaas
02-12-2005, 10:53
Covjece ovo je tesko za odabrat :D ... kazes da kombinacija sa mesmerom je za trappera?? a sta bi za spikera bilo??


Hmm a neki kazu da ranger je sranje?? hmm pa sta preporucate....ja sam vam vise melee tako da bas i ne volim bow ali nisam bas ni warrior :D
Al ga kompliciram LOL

Sta bi mi bilo najblize Rogue-u iz WoW-a ako je netko igro.....ajde mi pliz recite.

Ja mislim da cu veceras pocet igra :D

Rocchiro
02-12-2005, 14:33
ranger kao primarna profesija je bezveze... uzmi elementalist/ranger, ja sam igrao sa ranger/elemetalist ali sam vidio da je ranger kao primary bezveze... ocito i ti volis bow vise od mača... dobro dosao u klub ;)

možda je u PvE bezveze(izuzetak FoW u UW zbog trappanja) ali u PvP-u IWAY ranger teamovi su gadni da gadniji ne mogu biti

Rocchiro
02-12-2005, 14:35
za spikera po mojem je najbolje uzeti secondary Monk(treba ti samo radi ressurectanj) a svi ostali skillovi su ranger skillovi

REmix
02-12-2005, 22:35
GW je odlicna igra, skoro da moze da se meri rame uz rame sa WoW-om. Igram ga tamo negde od jula, presao sam sve misije sa dva lika, btw jedan je bio R/Mo.. tako da :)

Rocchiro
02-12-2005, 23:33
GW je odlicna igra, skoro da moze da se meri rame uz rame sa WoW-om. Igram ga tamo negde od jula, presao sam sve misije sa dva lika, btw jedan je bio R/Mo.. tako da :)

Rangers unite!

Gaas
03-12-2005, 02:15
Ej decki evo kupio sam ga :D i namucio sam se sa instaliranje...naime ja sam na dial upu koji radi jos slabije nego 28k tako da znate zasto mi je slabo doslo kad sam morao skidat 22mb onog cuda prije nego pkrenem igru....i onda udem unutra kriejtam lika...rangera i da cu uc u igricu ono opet skida neke filove...nije mi se vise dalo pa neznam mozda sutra ako budem od volje cekat opet da se to skine......najvj cu morat cekat sa igrom dok ne dode ADSL.
Ajde decki recite mi vasa imena tako da vas u friendove dodam ako moze :D i hanzaplast nes si za guild govorio?
aj pa se mozda uskoro vidimo

Rocchiro
03-12-2005, 10:38
Ej decki evo kupio sam ga :D i namucio sam se sa instaliranje...naime ja sam na dial upu koji radi jos slabije nego 28k tako da znate zasto mi je slabo doslo kad sam morao skidat 22mb onog cuda prije nego pkrenem igru....i onda udem unutra kriejtam lika...rangera i da cu uc u igricu ono opet skida neke filove...nije mi se vise dalo pa neznam mozda sutra ako budem od volje cekat opet da se to skine......najvj cu morat cekat sa igrom dok ne dode ADSL.
Ajde decki recite mi vasa imena tako da vas u friendove dodam ako moze :D i hanzaplast nes si za guild govorio?
aj pa se mozda uskoro vidimo

dok napravis lika whisperaj meni "Luke Hanzaplast,Suprajz Paradjaz ili Spiking Maiden" pa bumo nekaj sredili

Gaas
03-12-2005, 12:14
OK dogovoreno...vidimo se...valjda :S

fruit
03-12-2005, 18:44
Imam gw (i account s 4 chara i ponesto golda) viska pa ak nekom treba nek mi se javi s cifrom na PM(zapravo erm,radje email), fala i cheers :P

v4MP1r3
04-12-2005, 12:35
ja ti igram GW već oko 2mj, pa ok je igra, al čuj nemam vremena previše,

sad ču preko praznika raspalit do daske!

Gaas
04-12-2005, 15:51
E pa di si ti hanzaplast nikad te nema kad ja igram.
Evo ljudi moje ime pa me kontaktirajte ako ocete.....a bilo bi dobro kad bi postali svoja imena ovdje :D

Lexiar Stormgarde - moj lik

v4MP1r3
04-12-2005, 16:10
ja sam Vamp the Dark Angel

Gaas
05-12-2005, 20:35
Je ste vi decki da napravio jedan guild ili da se svi u isti prikljucimo???
Ajde recite...moj frend je u nekom guild pa cu vam javit koji je to guild i dal valja.....
8lvl sam i rasturam u areni lizu mi jaja elementalisti i drugi
casteri...warrrior malo teze ali i njega se da sredit

sh00le
06-12-2005, 17:13
Buduci da igram i GW da kazem koju i o tome..

Ranger ne suxa.. Najbolji dokaz za to jest u popisu updatoeva gdje se moze vidjeti da je ranger najvise nerfan (http://en.wikipedia.org/wiki/Nerf_%28computer_gaming%29). Isto tako primjer mogu biti i ranger buildovi (danas popularan ranger spike build). A da na govorimo o ulozi rangera u nekom timu koji moze biti dmg dealer, runner, interruptor etc.. Dakle, rangeri nisu losi.

Isto tako u PvE dijelu rangeri su najcesce ti koji luraju mob na sebe. Iako, mora se reci da su rangeri od vecine igraca u PvEu podcijenjeni.

Ako netko tko pocinje zeli brzo i lako naci ekipu s kojom ce prolaziti PvE neka si uzme monka.. Njih svi traze.. :)

M@nkey
06-12-2005, 22:33
Svi imaju GW samo ga ja nemam :shock:

TATA! ZAGRIJ KREDITNU!

[glas u pozadini]Ma koji vrag sada hoćeš, zar ti Warcraft nije bio dovoljan?[/glas u pozadini]

Gaas
07-12-2005, 00:09
HEhe WoW ili Warcraft? Daj pa sta nabavi nei polovni an netu i dodi igrat igruca je meni STRAVA BOLJA NEGO WoW.


Sto se rangera tice...istina je da rulaju uopce nisu slabi...ja ranger 8lvl sam zabijo 10lvl warriora i elementalista(ne u isto vrijeme i neznam moza su n00bovi ai i ja sam:D) sa svojim rangerom mogu u areni bilo kojeg 10lvl dobit osim ako nije monk pa se hila :) ali ako je manji lvl od meni ni monk profesija mu en pomaze :D. Dajte mi recite adl je normalno da na 8lvl radim jadnom elementalistu 70dmg?

Rocchiro
07-12-2005, 18:37
HEhe WoW ili Warcraft? Daj pa sta nabavi nei polovni an netu i dodi igrat igruca je meni STRAVA BOLJA NEGO WoW.


Sto se rangera tice...istina je da rulaju uopce nisu slabi...ja ranger 8lvl sam zabijo 10lvl warriora i elementalista(ne u isto vrijeme i neznam moza su n00bovi ai i ja sam:D) sa svojim rangerom mogu u areni bilo kojeg 10lvl dobit osim ako nije monk pa se hila :) ali ako je manji lvl od meni ni monk profesija mu en pomaze :D. Dajte mi recite adl je normalno da na 8lvl radim jadnom elementalistu 70dmg?

ako si ko ranger ubil Warriora,onda je tip vjerojatno bil nOOb

moj advice...cripplaj warriora ako te proganja i briši kud te noge nose,jer nemožeš 1na1 protiv iskusnog Warriora

Gaas
07-12-2005, 22:29
Cripple...taj skill jos nemam...koji je to skill elite ili?
Ej si izaso iz guilda ja sam uso u Dark Side of Fame tu su ljudi sa podrucja bivse juge....aj javi se malo .D

REmix
07-12-2005, 23:46
Slazem se sa hanzaplastom, iskusan i dobar war se tesko dobija..hvala bogu pa se takvi retko srecu :) . Ja najvise volim kad je war na pola na healtha pa mu uradim earthquake, pracen aftershockom i onda jedan obsidian flame :) , a najvise mrzim kad me neki war vija po celoj mapi :kill: i onda ne mogu ni spell da bacim

Rocchiro
08-12-2005, 15:56
Cripple...taj skill jos nemam...koji je to skill elite ili?
Ej si izaso iz guilda ja sam uso u Dark Side of Fame tu su ljudi sa podrucja bivse juge....aj javi se malo .D

imaš par skillova koji cripplaju,ja koristim PIN DOWN

RageR
08-12-2005, 16:50
Nisam igrao GW pa me jedna stvar zanima: jel to samo PvP ili ima i svijet, iteme, trade... :wink:

Rocchiro
08-12-2005, 19:25
Nisam igrao GW pa me jedna stvar zanima: jel to samo PvP ili ima i svijet, iteme, trade... :wink:

naravno.ima brdo questova,misija,rare itema,trejdanja...

str33t6l0w
08-12-2005, 21:26
po nekima je puno bolji od WoW-a....
i meni je :D

Rocchiro
08-12-2005, 21:32
po nekima je puno bolji od WoW-a....
i meni je :D

ha,zavisi kaj tražiš...

ovo je ipak igra više koncentrirana na PvP ali ima i razrađenu priču i questove

WoW je čisti RPG u kojem napumpavaš lika,i kolko si veći level to si jači dok kod GW-a neki nOOb na 20 lvl-u može biti slabiji od iskusnog igrača na 17 lvl-u

Gaas
09-12-2005, 19:49
NIKAD NEBI REKO DA JE WOW RPG JER MU NEMOZES NI ATRIBUTE STAVLJAT NEGO TI IH IGRUCA SAMA :twisted: :twisted: SRANJEEEE

GW RULZ jos nijedan cripple nisam dobio

sh00le
16-12-2005, 10:37
ako si ko ranger ubil Warriora,onda je tip vjerojatno bil nOOb

moj advice...cripplaj warriora ako te proganja i briši kud te noge nose,jer nemožeš 1na1 protiv iskusnog Warriora

Po mojim iskustvina iskusna ranger moze dobiti iskusnog warriora.

Sve je samo stvar builda. Ako si slozis anti warrior build warrior ce vecinu vremena mahati po zraku, a niti jednom te nece pogoditi..

Sve je stvar builda. Svaka profesija sa odredjenim buildom moze dobiti drugu profesiju. Upravo je u tome car igre. Izabrati 8 skillova od njih 150, a da ne govorimo o tome da ne postoji über build s kojim te nitko ne moze dobiti.

Ave Centurion
16-12-2005, 11:52
Najbolja klasa bar po meni je Ranger. Od hrpe conditona koje moze dijeliti pa onda do interup skillova pa jos tu su i stance-ovi koji su stvoreni kada je panika ili kada treba smugnut dalje i jos je tu i pet kojeg rijetko ko korist i takoder mislim da bi ranger mogo bez problema izac na kraj sa warrior-om

Rocchiro
16-12-2005, 16:48
ako si ko ranger ubil Warriora,onda je tip vjerojatno bil nOOb

moj advice...cripplaj warriora ako te proganja i briši kud te noge nose,jer nemožeš 1na1 protiv iskusnog Warriora

Po mojim iskustvina iskusna ranger moze dobiti iskusnog warriora.

Sve je samo stvar builda. Ako si slozis anti warrior build warrior ce vecinu vremena mahati po zraku, a niti jednom te nece pogoditi..

Sve je stvar builda. Svaka profesija sa odredjenim buildom moze dobiti drugu profesiju. Upravo je u tome car igre. Izabrati 8 skillova od njih 150, a da ne govorimo o tome da ne postoji über build s kojim te nitko ne moze dobiti.

znam jednu dobru ANTI WARRIOR foru:Uzmes lightning reflexes(znaci da on ima sansu 75 % da promasi) i konstanto pod njim trappas

Gaas
17-12-2005, 13:40
HEHE dobra fora samo nazalost to cu tek malo kasnije moc probat jer JOS nisam nabavio nikakav trapping skill.... a sto se tice dodgea i lightning reflexes to koristim kad idem u trcanje za otvaranje grada :D ...jako dobro dode :D uspio sam one wormse proc sa time kad sam trcao prema drakonaru ali su me kasnije zabili :( hehe

E je netko od vas voli vampiric stvari? imam jedan zlatni vampiric bow dmg 14-28 pa ako cete za 1k javite se :D

Gaas
17-12-2005, 13:46
Zaboravio sam vas pitat.....spiker skillovi...koji su glavni spiker skilovi?

noda
17-12-2005, 13:51
Sh00le desi, nisam te vidio da igraš već dugo.
Btw, da se predstavim Noda Lightbringer, Mo/Me lvl 20, guild BoA.
Igru igram već više od pol godine.
Pod 1. nemrete govorit da ranger suxa, jer većinu vremena HoH drži upravo Ranger spike, no i tomu će doći kraj (hope so).
2. nemoj govorit o 1 vs 1 borbama kao npr. R vs. W jer to ne postoji, kad se igra pvp, sve ovisi o cijelom timu, tako da zapravo 1 vs 1 ne postoji. Kombinacijom skillova i njihovih castanja u određeno vrijeme se može napravit jako puno dmg-a isto tako i u obrani itd.
3. što se tiče trapanja, R/Me napravit, mantra of resolve, spikie, flame, dust i barbed trap + mesmer staff sa +12 nrg

Rocchiro
17-12-2005, 14:58
Sh00le desi, nisam te vidio da igraš već dugo.
Btw, da se predstavim Noda Lightbringer, Mo/Me lvl 20, guild BoA.
Igru igram već više od pol godine.
Pod 1. nemrete govorit da ranger suxa, jer većinu vremena HoH drži upravo Ranger spike, no i tomu će doći kraj (hope so).
2. nemoj govorit o 1 vs 1 borbama kao npr. R vs. W jer to ne postoji, kad se igra pvp, sve ovisi o cijelom timu, tako da zapravo 1 vs 1 ne postoji. Kombinacijom skillova i njihovih castanja u određeno vrijeme se može napravit jako puno dmg-a isto tako i u obrani itd.
3. što se tiče trapanja, R/Me napravit, mantra of resolve, spikie, flame, dust i barbed trap + mesmer staff sa +12 nrg

he,ja sam isto u BoA :D
u zadnje vrijeme ne igram bas puno,ali pod praznicima budem

noda
17-12-2005, 15:56
Da, da, Luka Hanzaplast :)

Ave Centurion
17-12-2005, 15:59
Treba ga kick-at :D :D :D

noda
17-12-2005, 16:08
Kick = no Prince and Chaos theory :rotfl:

tenc
17-12-2005, 23:31
Ej ljudi i ja isto igram GW imam ranger / ele na 20lvl i trebam jedan dobar guild zato što se moj raspada , pa dečki koji imate guildove javite se

ThIeF
17-12-2005, 23:45
ja sam isto u BoA.... I deus(lider) je noob :D :D :D

Ave Centurion
18-12-2005, 00:06
Ajde odi svoj CoD 2 igrat i pusti normalne ljude da se zabavljaju. :D :D :D :D

ThIeF
18-12-2005, 00:59
hhaha njube.. :) neznam bas da si ti normalan :fof:

noda
18-12-2005, 12:30
Ej ljudi i ja isto igram GW imam ranger / ele na 20lvl i trebam jedan dobar guild zato što se moj raspada , pa dečki koji imate guildove javite se

Noda Lightbringer wm u igri pa ćemo vidjet šta se da složitit. Al ništa ne obećajem.. :wink:

tenc
18-12-2005, 17:15
moj nick je tenc kc

Gaas
22-12-2005, 14:36
Evo ja imam Guild Dark Side Of Fame koji broji oko 40 clanova sa podrucja bivse juge tako da tko oce nek se javi i dobit ce pozivnicu...moje ime je
Lexiar Stormgarde R/Mo 14 :D
Imamo forum stranicu u izradi ,hall,cape i uvjek pomazemo oko questova,gvg pokusavamo trebamo malo taktiku razradit i tako...samo se javite :D

Rocchiro
22-12-2005, 14:51
Evo ja imam Guild Dark Side Of Fame koji broji oko 40 clanova sa podrucja bivse juge tako da tko oce nek se javi i dobit ce pozivnicu...moje ime je
Lexiar Stormgarde R/Mo 14 :D
Imamo forum stranicu u izradi ,hall,cape i uvjek pomazemo oko questova,gvg pokusavamo trebamo malo taktiku razradit i tako...samo se javite :D

GvG? e to vec dugo nisam cul :)

v4MP1r3
23-12-2005, 20:49
neznam, ja sam u guildu, al da se uclanim, mozda ;;D

mujo
23-12-2005, 23:02
sorite djeco kaj vasm ometam temu al prebacite se na wow ;) :kill:

v4MP1r3
24-12-2005, 02:42
mujo, budes mi platio mozda 3 godine???

Ave Centurion
24-12-2005, 08:32
sorite djeco kaj vasm ometam temu al prebacite se na wow ;) :kill:

Bas pravi intelektualan odgovor.

v4MP1r3
24-12-2005, 12:16
sorite djeco kaj vasm ometam temu al prebacite se na wow ;) :kill:

Bas pravi intelektualan odgovor.

ma garant lik ima 17 i po

noda
24-12-2005, 12:24
Ne znam, možda je čovjek u pravu, čuj igru igraju sva djeca ovog svijeta, pa bi se i ja vjerojatno tamo uklopio i još k tomu se plača, znači da mora biti uber igra ako se plača.. Hmm, potaklo me na razmišljanje.. :roll:

v4MP1r3
24-12-2005, 13:18
mene ne mozes potaknut na razmisljanje da mi platis... ;;DDDD

BlueDragon
27-12-2005, 15:07
Imam jedne GW viska ako tko hoce otkupit neka posalje pm........cijena, sitnica :D

v4MP1r3
31-12-2005, 12:17
Imam jedne GW viska ako tko hoce otkupit neka posalje pm........cijena, sitnica :D

kupio zabunom 2 ili sto ;;DDD
a kolka je cijena?? sitnica ko i inace ili?? 50% za tebe ;;DDD

BlueDragon
31-12-2005, 12:28
150 čuna ili neka igra u zamjenu.
kako? vjerovali ili ne dobio sam igru, a u boxu dva serijska broja, a posto se igra moze skinuti kao original(provjereno) u biti treba samo serijski. Tako da mi box ne treba.

v4MP1r3
31-12-2005, 12:50
150 čuna ili neka igra u zamjenu.
kako? vjerovali ili ne dobio sam igru, a u boxu dva serijska broja, a posto se igra moze skinuti kao original(provjereno) u biti treba samo serijski. Tako da mi box ne treba.

:o :o :o

DVA SERIJSKA??????
TI SI KRUMPIR I POL!!!!

ja dobio 1, lol, i ono fucking sam moral grebat -neznam kak vi al moj special edition je imalneku karticu, ko bon za mob, koju moras oguliti da dobis broj, e tu je bio problem...
ta glupakartica se JEDVA ostrugala, a pogodite sto, KVALITETA VINDIJA!!! nista ne vrijedi tako da su brojevi svi neki ZHBLJ!!!
moral sam skenirati karticu i onda zooman 50% da vidim brojeve...koma...

ThIeF
31-12-2005, 12:51
pa kad si strugo ko seljak :D

v4MP1r3
31-12-2005, 13:02
pa kad si strugo ko seljak :D

imas ti special edition iz Zga , ne???
ONDA SUTI

:killyou:

kompanije uglavnom tako zaradjuju, daju ne kvalitetne stvari, i tako dobivaju lovu, jer koji ludjak bi kupio 2X istu igru ??? ja ne... a mozete misliti kako prihvacaju reklamacije...

REmix
31-12-2005, 15:26
Osim dobijanja kapica dolazak Grentha i Dwayne nije nista posebno..bash sam ocekivao vishe. Svi su mislili da ce sad tu oni boriti a usvari su samo stojali i dovikivali se. Mad King je bio 10x bolji pa zato
Wintersday update < Hallowen update ali gledano sve zajedno, znaci novi itemi(IDS), questovi Wintersday pwns Hallowen.

v4MP1r3
31-12-2005, 15:32
Osim dobijanja kapica dolazak Grentha i Dwayne nije nista posebno..bash sam ocekivao vishe. Svi su mislili da ce sad tu oni boriti a usvari su samo stojali i dovikivali se. Mad King je bio 10x bolji pa zato
Wintersday update < Hallowen update ali gledano sve zajedno, znaci novi itemi(IDS), questovi Wintersday pwns Hallowen.

...ja ne mogu ici u glavni grad GW...

pa ne mogu ni dobiti kapicu .... :cry: :cry: :cry:

NISAM GA JOS OTKRIOOOOOO!

ThIeF
31-12-2005, 16:36
igra je postala dosadna.. :( sam da dode taj jebe.i update...

W3DR4N
01-01-2006, 17:51
Taj mračni predmet želja...

http://img397.imageshack.us/img397/5071/gw0141rs.jpg

dFixxx3r
02-01-2006, 08:30
150 čuna ili neka igra u zamjenu.
kako? vjerovali ili ne dobio sam igru, a u boxu dva serijska broja, a posto se igra moze skinuti kao original(provjereno) u biti treba samo serijski. Tako da mi box ne treba.

2 serijska?? trebao si ih tužiti zbog neregularne igre :shock:
:pray:

W3DR4N
02-01-2006, 16:00
To je kolektorski guest key. Traje 10 ili 15 dana.

v4MP1r3
02-01-2006, 18:09
To je kolektorski guest key. Traje 10 ili 15 dana.

molim, a jesi faca

ja imam colectors edition i nisam dobio nikakav key za serial...

dobio sam jos nekoliko keyova al to je za otkljucavanje stvari, tako dakle... nema drugih serijskih u njihovim "kutijama"

W3DR4N
02-01-2006, 18:57
Ako imaš onu Specijalnu ediciju za 350 kuna, to nema nikakve veze s kolektorskom.

Postoje Guild Wars, Guild Wars: Collectors Edition i Guild Wars: Special Edition

Gaas
04-01-2006, 13:10
O di ste dugo nisam bio na forumu :P sta ima 2 cd keya? LOL strava...

Oce netko u guild :D ajde GvG nam je bjesno dobro poceo ic strava od kad su dobili trappera(mene) ssamo im na bolje ide :D

Oce tko kupit Gargashs Recurve Bow?


Lexiar Stormgarde- pa mi javite

v4MP1r3
04-01-2006, 13:20
O di ste dugo nisam bio na forumu :P sta ima 2 cd keya? LOL strava...

Oce netko u guild :D ajde GvG nam je bjesno dobro poceo ic strava od kad su dobili trappera(mene) ssamo im na bolje ide :D

Oce tko kupit Gargashs Recurve Bow?


Lexiar Stormgarde- pa mi javite

memememememememememeeee!!
ja cu ;;DD
javim ti se

Rocchiro
04-01-2006, 15:54
taj bow imam ja i toplo preporucam da ga ne kupujete jer je sranje

v4MP1r3
04-01-2006, 21:22
taj bow imam ja i toplo preporucam da ga ne kupujete jer je sranje

pa daj mi reci neki drugi, jer ja koji imam ima damage 7-10 a to suXXXXX

Rocchiro
04-01-2006, 21:50
taj bow imam ja i toplo preporucam da ga ne kupujete jer je sranje

pa daj mi reci neki drugi, jer ja koji imam ima damage 7-10 a to suXXXXX

http://www.guildwiki.org/index.php/Unique_items_list

v4MP1r3
04-01-2006, 21:55
taj bow imam ja i toplo preporucam da ga ne kupujete jer je sranje

pa daj mi reci neki drugi, jer ja koji imam ima damage 7-10 a to suXXXXX

http://www.guildwiki.org/index.php/Unique_items_list

je svi su mrak ;DDDD
al ja imam markmanship 6 !!! i to jedva................. ;;<<<<<
a i kak cu doci do tih bowowa ?? to je fucking tesko...

Rocchiro
04-01-2006, 21:57
farmaj po SF-u ili kupi :)

v4MP1r3
05-01-2006, 00:48
lol, nasao neki bow od 10-15... potrebno je 5 mark...
uglavnom na taj sam naisao na nekoj, mislim na 2 misiji kod onih northen wall... mislim da bi trebao pricekati da nabildam jos koji lvl da obavim sljedece questove... uglavnom.. 1 sam zavrsio ziv ;;DD
2 sam crko na pocetku al sams e onda ozivio kod 1 animacije, a onda sam izdrzao do kraja pokraj onih charrova (CUDO) a ova dva knight su ih sve porazbijala, ja samo healal kaj sam mogel i upadal u nevolju stim zvjerkama... i hate to be a ranger... nadams e da cu biti bolji an visem lvlu...

noda
05-01-2006, 12:39
Krump iz mog guilda je kupio za 35k ovo čudo.

Short bow max dmg (9 req)
5/1 life stealing
dmg 15% (forever)
-5nrg
armor +6 (vs. elemntal att.)

Ak se za ovo nemre dobit više od 300k, onda ne znam.

v4MP1r3
05-01-2006, 13:02
Krump iz mog guilda je kupio za 35k ovo čudo.

Short bow max dmg (9 req)
5/1 life stealing
dmg 15% (forever)
-5nrg
armor +6 (vs. elemntal att.)

Ak se za ovo nemre dobit više od 300k, onda ne znam.

O.O

ovo je garant neki rare ;;DDDD

a kolko se fakat moze dobiti, ma vise od 300k, mislim kad crknes ne mozes izgubiti oruzje pa je vrijednost veca...oko 500k, najmanje

W3DR4N
05-01-2006, 16:55
Krump iz mog guilda je kupio za 35k ovo čudo.

Short bow max dmg (9 req)
5/1 life stealing
dmg 15% (forever)
-5nrg
armor +6 (vs. elemntal att.)

Ak se za ovo nemre dobit više od 300k, onda ne znam.

To je Nienna, jelda?

Pričali smo već o tome...

Ne košta to više od 80k.

30k otpada na string, koji ima max učinak.
Short/req9 se cijeni, no to nije vrsta bowa za spike, pa tim igračima nije potreban.
Zgodan je taj always dmg, ali zbog ovog energy -5 je znatno lošiji od 15^50%. Kako rangeri po defaultu imaju 25 energije, minus ovih 5 je 20. Ukoliko ima druid armor, ispada da ima 27 energije. To je već prihvatljivo. Uz visok expertise (barem 10), neće biti većih problema s energijom. 6 elementalnog defensa znatno je lošije od 5 vs all. Znači, možda 100k, ali više od toga, po mojim i bilo kakvim pvp načelima, ne bi išlo.

Rocchiro
05-01-2006, 20:18
Krump iz mog guilda je kupio za 35k ovo čudo.

Short bow max dmg (9 req)
5/1 life stealing
dmg 15% (forever)
-5nrg
armor +6 (vs. elemntal att.)

Ak se za ovo nemre dobit više od 300k, onda ne znam.

:o

Gaas
06-01-2006, 19:10
daj covjece pa zasto govoris da je gargash sranje :D ja ga imam i meni je strava LOL malo me bode ono -1 enrgy regain ali on imam expertise 10 tako da neje problem :D
A ovaj bow o kojem pricat je SKUPP a meni se pretjerano ni ne svida..dragos mi je zakon :D

W3DR4N
09-01-2006, 01:59
Imate neki popis domaćih guildova? Da ljudi znaju pri odabiru.

Rocchiro
09-01-2006, 11:25
Imate neki popis domaćih guildova? Da ljudi znaju pri odabiru.

ko bi ga znal s obzirom na to kolko je cro guildova propalo...

Gaas
10-01-2006, 13:03
Eo ja ti mogu preporucit moj guild koji nije cro nego Ex jugoslavija znaci slovenci bosanci hrvati i 1 srbin ali u guildu nema svade oko toga :D ima nas oko 50 gvg svaku vecer i sta da ti jos kazem site ,hall, cape i VJERUJ UVJEK SPREMNI POMOC

Gaas
10-01-2006, 13:08
evo jedno konkretno puitanje...
Dal je netko mozda gledao koliko GW skine MB po satu ali molio bi odgovor od nekog koji je gledao a da mu je vec cjela igra skinuta sa neta a ne neki pocetkik koji svako malo nova podrucja skida...hvala

W3DR4N
10-01-2006, 15:21
Legalno je gw.dat zapržiti na dvd i nakon formata presnimiti novi gw.dat s tim s diska. Uštediš cca 500MB. Također, isti taj disk možeš dati prijatelju koji je tek kupio igru. gw.dat ne sadrži nikakve podatke o tvojem računalu ili igraču, tako da će na svim konfiguracijama isti gw.dat jednako raditi.

v4MP1r3
10-01-2006, 17:35
WOOOW, saljite onda meni te mape, 500mb kazes??? WOW, ajd neka mi neko posalje taj data, mislim, meni bi puuuno znacilo, dakle svi koji se znate sluziti postanskim maakrica,a otidjite na postu, zapakrijate u koFertu taj dvd sa mapama i posaljite ih meni :D ;;DDD fakat bi mi puno znacilo ;;DDD ajd PLEASE, posaljite mi privatnu poruku da vam dam adresu, fala pozz

;;DDD

HrcaPrca
16-01-2006, 21:30
Budem si nabavio GW,pa me samo zanima koliko trosi mb po satu?

Worthaur
16-01-2006, 21:33
Imam frenda koji želi kupiti GW, pa BlueDragon ako još prodaješ da se dogovorimo preko pp, ili ako netko drugi prodaje neka javi

BlueDragon
16-01-2006, 22:26
ok, vidi s njim ako ima kakvu dobru ideju pa posalji PM

Gaas
28-01-2006, 19:54
I Ljdui jete pokupili nove iteme u UW-u covjece ludi su...onaj victos axe je pre jeben.....jedva cekam da dobim dsl jer sa dial upom nemozes ic :D...totraje 3 i pol sata a carnet izbacije svaka 2h ROFL........

W3DR4N
30-01-2006, 21:41
Za sve koji traže igrače, guild ili samo dobar community, vrijeme je da se registrirate na gamerov forum. Tamo već godinu dana postoji podforum za GW i ima dosta aktivnih članova. Pošto je registracija na gamer često zaključana, javite se Twentyu u igri. Njegov nick je Kin Evenheart. Recite mu željeno ime i pass i registrirat će vas kroz par dana. A tamo, tamo je ekipa bolesna...

Exar
30-01-2006, 22:29
Eo ja ti mogu preporucit moj guild koji nije cro nego Ex jugoslavija znaci slovenci bosanci hrvati i 1 srbin ali u guildu nema svade oko toga :D ima nas oko 50 gvg svaku vecer i sta da ti jos kazem site ,hall, cape i VJERUJ UVJEK SPREMNI POMOCS
daj onda reci ime to SHS guilda..... već kad se nudiš....

MiniMe
30-01-2006, 23:10
Za sve koji traže igrače, guild ili samo dobar community, vrijeme je da se registrirate na gamerov forum. Tamo već godinu dana postoji podforum za GW i ima dosta aktivnih članova. Pošto je registracija na gamer često zaključana, javite se Twentyu u igri. Njegov nick je Kin Evenheart. Recite mu željeno ime i pass i registrirat će vas kroz par dana. A tamo, tamo je ekipa bolesna...aj javim vam se dok kupim igru

NITROS
31-01-2006, 09:07
wedran vise neg bolesna :D 8) :rotfl:

Gaas
31-01-2006, 17:05
Eo ja ti mogu preporucit moj guild koji nije cro nego Ex jugoslavija znaci slovenci bosanci hrvati i 1 srbin ali u guildu nema svade oko toga :D ima nas oko 50 gvg svaku vecer i sta da ti jos kazem site ,hall, cape i VJERUJ UVJEK SPREMNI POMOCS
daj onda reci ime to SHS guilda..... već kad se nudiš....



A cuj Ime je Dark Side OF Fame tag nam je XYU ja sam oficir D pa ako si voljan whispaj mi ja sam Lexiar Stormgarde pa da te invitam...sad nas ima vise od 50 :D

Exar
01-02-2006, 19:07
a dobro bumo vidli.... u među vremeno dok si odgovarao već sam ušo u guild ali možda izađem... neznam bumo vidli... dont call us will call u

Gaas
01-02-2006, 22:33
ok kad se odlucis samo javi...ljudi ima li tko dragos flatbow voljans am kupit od vas....ali nemam previse para...ako bi bilo oko 30k ok

MiniMe
01-02-2006, 22:49
mi može neko recm koliko mb-a troši po satu guild wars 8)

Exar
04-02-2006, 16:46
Eo ja ti mogu preporucit moj guild koji nije cro nego Ex jugoslavija znaci slovenci bosanci hrvati i 1 srbin ali u guildu nema svade oko toga :D ima nas oko 50 gvg svaku vecer i sta da ti jos kazem site ,hall, cape i VJERUJ UVJEK SPREMNI POMOCS
daj onda reci ime to SHS guilda..... već kad se nudiš....



A cuj Ime je Dark Side OF Fame tag nam je XYU ja sam oficir D pa ako si voljan whispaj mi ja sam Lexiar Stormgarde pa da te invitam...sad nas ima vise od 50 :DSa jel bi ti meni mogo reč kakav je vaš guild plaš... tj ono na leđima... ako je guild napravljen samo iz za*bancije onda ništa.... kada igram onda igram a ne pravim budalu od sebe..

Gaas
05-02-2006, 12:21
trenutno ti imamo crveno crny sa nekakvom glavom...nemogu ti a opisati...guild je very ozbiljan vjeruj mi neba nikakvih budala........uvjek ti neko pomaze redovito gvg...UW SF...i tako

noda
07-02-2006, 12:03
a jel bi ti meni mogo reč kakav je vaš guild plaš... tj ono na leđima... ako je guild napravljen samo iz za*bancije onda ništa.... kada igram onda igram a ne pravim budalu od sebe..

U da, baš je cape odraz ozbiljnosti guilda, a i uostalom to se lako isključi.

Snake The Best
07-02-2006, 14:30
Ja sam u Brotherhood of apocalyps ako se tako piše i guild je baš zakon

MiniMe
07-02-2006, 17:26
kupih igru....
mogu samo reci :slini: 8) 8) 8)

MiniMe
07-02-2006, 22:55
ok došo sam do lv6
i krenuo za onim kraljem i stigoh u ruins of ascalon.
sad me zanima kakomogu smanjiti naj umor dok me ubiju

ThIeF
07-02-2006, 23:34
lider od Brotherhood of apocalyps organizira orgije svaku subotu!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jel tak Noda? :fof:

noda
08-02-2006, 10:38
lider od Brotherhood of apocalyps organizira orgije svaku subotu!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jel tak Noda? :fof:

Nije ti dosta kaj smo te izbacili zbog tvojeg glupog i djetinjastog ponašanja.
Mislim, daj ono...

I btw, piše se Brotherhood of Apocalypse

sh00le
08-02-2006, 11:22
lider od Brotherhood of apocalyps organizira orgije svaku subotu!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jel tak Noda? :fof:

Orgije se organiziraju svaku 5 subotu u mjesecu od podne do 12 sati..

I naravno iskljucivo za clanove guilda.. :boohoo:

MiniMe
08-02-2006, 19:17
konačno sam skupio za gačice sa 30 defensa :D

v4MP1r3
10-02-2006, 20:26
konačno sam skupio za gačice sa 30 defensa :D

nice, nice

nego, ja imam sada modem pa malo stopiram GW i WoW karijeru...smrc :cry: :cry: :cry:

Gaas
11-02-2006, 01:15
http://www.darksideoffame.co.nr/

lostangel
11-02-2006, 01:34
kako extra site :friends:

v4MP1r3
11-02-2006, 11:12
http://www.darksideoffame.co.nr/
:bravo:

MiniMe
11-02-2006, 14:17
sad sam u onom gradu na onoj ledenoj planini ...
uuu kako rasturam :pray: :pray:

Lightning Divinity
14-02-2006, 12:40
Ja se več polako odvikavam od GW, naravno dok ne dođe Chapter 2.... :rambo:

Exar
14-02-2006, 21:14
upravo si počinio veliki grijeh sine.... treba te ubit što se očesš odreći GW.... SHAME ON YOU!!! :kill:

Rocchiro
17-02-2006, 17:34
meni je GW dosadil...zalosno...

v4MP1r3
17-02-2006, 23:34
nikad GWa dosta...al glupi TCom...znate razlog...

Rocchiro
18-02-2006, 09:56
nikad GWa dosta...al glupi TCom...znate razlog...

javi mi se za 7 mjeseci :)

MiniMe
18-02-2006, 23:05
nikad GWa dosta...al glupi TCom...znate razlog...

javi mi se za 7 mjeseci :)tad cu taman prijeci gw i drapati po factions :mig:

Exar
19-02-2006, 17:11
zakaj vi tak ne volite t-com? pa sta ti je kriv??? al ovo je malo off topic pa cu nastavit temu... guild wars je odlican :)

W3DR4N
19-02-2006, 18:38
Za sve bez guilda, da imate odabrati što.
Ovo je manje-više čisti C/P, ali daje uvid u veći dio hrvatske GW scene.
Nemojte da vas zavara ovo PvP/PvE. Čim guild radi oboje, obično ne čini to tako kvalitetno kao ovi opredjeljeni. Jednostavno ne mogu posvetiti toliko vremena.

Ime: Fame Is Not Everything
Tag: [fine]
Tip: Kazu ljudi Pvp

Ime:Guardians Of Sacred Ground
Tag:GODS
Tip:Trenutno PvE izgleda

Ime : Brotherhood Of Apocalypse
Tag : BoA
Tip : PvP/PvE

Ime: Croatian Angelic Order
Tag: CroA
Tip: PvP primarno, PvE sekundarno

Ime: Croatian Mighty Clan
Tag: [CroM]
Tip: PvE

Ime:Cro Lords
Tag:[LORD]
Tip: PVE

Ime: Wepars on Rampage
Tag: WoR
Tip: PvP

Ime: Croatian Royal Army
Tag: CRR
Tip: Zasad PvE

Ime: Rangers From Underworld
Tag:[HR]
Tip: PVE & PVP

Ime: Croatian Angelic Order
Tag: [CroA]
Tip: PVP

Gaas
20-02-2006, 10:04
Evo samo ti mogu rec da od svih ovih guildova najvise mi se svidja BoA koji su nenadjebivi HR guild u GvG imao sam cast igrat GvG protiv njih i stvarno su nas zabili....jes da mi nismo bili u punom izdanju sa igracima i jos nam fali dobre taktike ali jebiga...Svaka cas decki....
BTW ja neznam zas rade Guildove samo za PvE to je sranje napravite za boje pa tu i tamo neka oficiri odigraju kakav gvg da nas hrvater dignu na ranku a ne samo da oni koreanci dobivaju pare ;)

Gaas
20-02-2006, 10:10
ja tek sad skuzio ali ovo je najbolji thread na MMORPG forumi....vidise sta je najbolji mmo...a ne onaj kako se zove sa W? Ispod castim mi je rec ime....steta internet prometa

W3DR4N
20-02-2006, 10:42
Evo samo ti mogu rec da od svih ovih guildova najvise mi se svidja BoA koji su nenadjebivi HR guild u GvG imao sam cast igrat GvG protiv njih i stvarno su nas zabili....jes da mi nismo bili u punom izdanju sa igracima i jos nam fali dobre taktike ali jebiga...Svaka cas decki....


Nije da imam šta protiv BoA-e, ali WoR atm ima dvostruko viši rank.

noda
20-02-2006, 12:15
Evo samo ti mogu rec da od svih ovih guildova najvise mi se svidja BoA koji su nenadjebivi HR guild u GvG imao sam cast igrat GvG protiv njih i stvarno su nas zabili....jes da mi nismo bili u punom izdanju sa igracima i jos nam fali dobre taktike ali jebiga...Svaka cas decki....


Nije da imam šta protiv BoA-e, ali WoR atm ima dvostruko viši rank.

Sve ćemo s vremenom vidjeti. :wink:

sh00le
20-02-2006, 16:14
Nije da imam šta protiv BoA-e, ali WoR atm ima dvostruko viši rank.

Nije sve u ranku.. Osobno meni je vazniji fun factor u igri i ekipi s kojom igram, a sa BoAom se uvijek tako nasmijem i zabavim da to nema nigdje..

Ne zelim time umanjiti WoRov rank (kapa do poda) ili nesto u tom stilu (da se nebi krivo shvatilo).

Exar
20-02-2006, 19:46
trenutno sam u UKKC guildu... zakon su... daju mi ono cool stvari i svakakva sr**a..... United Kingdom Killing Crew.... :killyou: RULZ :killyou:

W3DR4N
20-02-2006, 20:41
Nije da imam šta protiv BoA-e, ali WoR atm ima dvostruko viši rank.

Nije sve u ranku.. Osobno meni je vazniji fun factor u igri i ekipi s kojom igram, a sa BoAom se uvijek tako nasmijem i zabavim da to nema nigdje..

Ne zelim time umanjiti WoRov rank (kapa do poda) ili nesto u tom stilu (da se nebi krivo shvatilo).

Ne ne ne. Onaj tip je prvi rekao da BoA ima najviši rank. Samo sam mu dao činjenicu.

Inače, BoA FTW!

Gaas
22-02-2006, 10:00
to sam ja rekao da je BoA najvisi rank ima lai izgleda da sam se zeznuo...ali nema veze igrali smo protiv njih i stvarno igraju super...

P.S dajte admini foruma WoW ima svoju sekciju a GW ne pa koji vam je...necu vise odlazit tu ocu Guild Wars Sekciju :kill:

Shadowhell
22-02-2006, 11:37
Nabavio sam Guild Wars prije 2 dana...lvl 8 Warrior / Monk ...trazim dobar hrvatski guild, preporuke?

Kibo
22-02-2006, 12:41
zanima jel itko cuo za hrvatski guild Croatian Lions(CroL) , kasnije promijenili ime u Croatian Legends

BIFTEK
22-02-2006, 16:31
Ima li jos koji hrvatski forum o Guild Wars-u? Znam da je gamerov jedan od najboljih ali se nemogu prijavit na njega.

Kibo
22-02-2006, 19:47
mislim da nema :boohoo:

W3DR4N
22-02-2006, 19:57
Ima li jos koji hrvatski forum o Guild Wars-u? Znam da je gamerov jedan od najboljih ali se nemogu prijavit na njega.

Da, gamerov je najbolji za to. Ima svakakvih temi, a i ekipa je luda ko noć.
Lako se prijaviti ako igraš GW. Pošalješ moderatoru GW podforuma na gameru whisper u igri da bi želio na forum i daš mu željeno ime i password i kroz dan dva možeš na gamer. Ime mu je Kin Evenheart

BIFTEK
22-02-2006, 21:08
Hej dali znate gdje se mogu nabaviti oni armori od 15k. Nisam nasao neke posebne za elem. kod colectora, a kod AI ne ispadaju pa ne znam gdje ga mogu kupiti. Da li se kupuju u kojem gradu na Fire Islands?

Büre
22-02-2006, 22:03
Shiverpeek mountains, seci se po sumi i naci ces kolektore koji posjeduju "zanimljive" armore- naravno moras imat dobar party sa sobom i doc do Droknara 8)

noda
23-02-2006, 12:09
Shiverpeek mountains, seci se po sumi i naci ces kolektore koji posjeduju "zanimljive" armore- naravno moras imat dobar party sa sobom i doc do Droknara 8)

Hench FTW?

Büre
24-02-2006, 17:52
Shiverpeek mountains, seci se po sumi i naci ces kolektore koji posjeduju "zanimljive" armore- naravno moras imat dobar party sa sobom i doc do Droknara 8)

Hench FTW?

Po mogucnosti ne.....no ako te nitko nevoli i nemas prijatelja onda i samo onda ih uzmi..... :wink:

noda
25-02-2006, 13:44
Mislim da bi trebalo nerfat henche, jer ima tolko debilnih igrača, da su henchi jednostavno IMBA.

Gaas
27-02-2006, 08:52
cuj u nekim situacijama....ne preporucam hencheve u GvG jer gledam kad igramo kako jadni henchmani neznaju za kojim ighracom da trce i onda nista ne napada...hehe onda on padne ko kruska i GG za nas _D :killyou:

Exar
28-02-2006, 08:13
ja njih samo koristim kad su mi frendovi offline.. a pretesko je da sam.. :)

Kibo
28-02-2006, 13:42
Mislim da bi trebalo nerfat henche, jer ima tolko debilnih igrača, da su henchi jednostavno IMBA.

:pray:

noda
28-02-2006, 15:15
cuj u nekim situacijama....ne preporucam hencheve u GvG jer gledam kad igramo kako jadni henchmani neznaju za kojim ighracom da trce i onda nista ne napada...hehe onda on padne ko kruska i GG za nas _D :killyou:

Nisam mislio na gvg... Pvp se igra samo s frendovima, ništa drugo ne dolazi u obzir tipa henchi, PuG itd.

REmix
03-03-2006, 11:32
Dobru stvar su uradili sa ovim novim updateom. Zao mi je samo za griffone ali ih svejdno nisam farmovao :) . Konacno mogu da kazem



IWAY R.I.P.

W3DR4N
03-03-2006, 15:48
IWAY R.I.P.



Bilo je i vrijeme.

v4MP1r3
03-03-2006, 20:46
mozda se vratim GWu

moram i hocu, al malo poslije, sada sam obecao Tibii malo da cu igrati, rofl ;;PP

Exar
03-03-2006, 20:58
bas kad sam poceo igra GW i kad mi se igra svidjela, bas onda mi je net krepo... nemrem belive it... sad moram na burazovom kompu na net.. koja sreca..

v4MP1r3
03-03-2006, 23:20
tak je i bUri krepo komp a ne moze igrati GW... rofl, ajd drzmo mu fige da se vrati!

Büre
04-03-2006, 09:28
USKORO!!!! se bure vraca......btw NENADJEBIVI STEVO JE NA RTLU DANAS SUTRA!!!! 8) 8) 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted:

Gaas
04-03-2006, 16:00
lol iway nije sjeban muahahahhaha...ali ga balanced sjebe muahahaha smesno...jebenu update sjebao ranger criplera....sad se trazi novi build...najvj ce beast mastera poboljsat pogledajte mu sad skillove sve poboljsani....gaile je nes govorio za bolju kontrolu ali nezna se kad...

C YA

Gaas
04-03-2006, 16:00
double...malo forum steka ^^

Gaas
08-03-2006, 10:08
E je netko od vas narucio pre-order pack factionsa? kolko para ste pljunili...ja iskreno milim da se ne isplati radi onih oruzja jer su malo smechasti ;)

MiniMe
08-03-2006, 13:12
čekam da prvo prijeđem obicni guildwars pa cu tek onda kupit factions. 8) 8)

sh00le
09-03-2006, 12:19
E je netko od vas narucio pre-order pack factionsa? kolko para ste pljunili...ja iskreno milim da se ne isplati radi onih oruzja jer su malo smechasti ;)

Preorderao.. Cekam da mi dodje..

Exar
09-03-2006, 22:32
da fakat kolko si to platio?... a kaj to ko nova igra ili samo expansion?

W3DR4N
09-03-2006, 23:24
E je netko od vas narucio pre-order pack factionsa? kolko para ste pljunili...ja iskreno milim da se ne isplati radi onih oruzja jer su malo smechasti ;)

Preorderao.. Cekam da mi dodje..

Također, još pred kraj siječnja.

Gaas
10-03-2006, 09:59
ma evo pre-order se ne isplati makar sam teski ovisnik GWa ne isplati mi se dat jer nisam siguran sta cu dobit sa tim ^^ bolje cekat da ona dode u ducan ;)

skuzio sad da sa preorderom dobis orzja bonus i 24h prije igras sta ne?...kolko para 350kn ili?

MiniMe
10-03-2006, 13:42
ma evo pre-order se ne isplati makar sam teski ovisnik GWa ne isplati mi se dat jer nisam siguran sta cu dobit sa tim ^^ bolje cekat da ona dode u ducan ;)

skuzio sad da sa preorderom dobis orzja bonus i 24h prije igras sta ne?...kolko para 350kn ili?
a jaka im je fora :rotfl: :rotfl:

Exar
13-03-2006, 21:48
a je** ga.. necu placat 350 ćuna ak mi se nece svidat..

Gaas
16-03-2006, 15:34
24.3 imas FACTIONS WEEKEND znaci moci ces preko vikenda igrat Canthu taj novi svijet sta ces dobit sa ekspanzijom....e pa odi odigraj i provjeri dal tis e svidja....a ako nemas uopce guild wars account javi poslat cu ti pozivnicu i dobit ces svoj acc za taj vikend

16-03-2006, 20:06
zelim GW... zelim GW.... zelim GW.... zelim GW... zelim GW...
Ali nemam love :twisted:

Worthaur
16-03-2006, 20:16
zelim GW... zelim GW.... zelim GW.... zelim GW... zelim GW...
Ali nemam love :twisted:
Imam love za GW ali mi roditelji nedaju da kupujem original igre :o

Master of Something
19-03-2006, 10:23
hi,zamolio bih za savjet.htio sam kupit WoW ali kad sam vidio cijenu,i jos onda pretplata,malo sam se pokolebao :( ...uglavnom sad sam cuo za GW(sve najbolje!),nema pretplate itd...ali zna li tko koja konfiguracija mi treba,i koliko brz internet???mislim,neda mi se dat 350 kn pa da mi igra ne radi,komp mi nije bas najnoviji,nesto sam nakrcao na njega pa jos uvijek drzi vodu... :cry: :cry: :cry:

W3DR4N
19-03-2006, 12:44
Minimum System Requirements
System: Pentium III 800MHz or equivalent
RAM: 256 MB
Video Memory: 32 MB
Hard Drive Space: 2000 MB
Other: 16-bit Sound Card, Internet Connection, Keyboard and mouse MB
Recommended System Requirements
System: Pentium III 1GHz or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 2000 MB
Other: 16-bit Sound Card, Internet Connection, Keyboard and mouse MB

Šta se tiče veze, na 56k modemu ide kako spada, tako da je sve bolje od toga san snova.

Gaas
23-03-2006, 10:51
kod dial upa nevalja samo to sta ser placa po satu inace je ludo za igrat lag ti je jako males s obziromd a je sto spora veza,,,btw mozes igrat ja mislim i na slabijoj konfi od ove koje su napisali

Gaas
23-03-2006, 10:53
BTW IMAM 3 POZIVNICA ZA OVAJ VIKEND IGRAT...AKO OCETE JAVITE MI MAIL DA VAM IH POSALJEM TO VAM JE KAO VLASTITI ACCOUNT ALI VRIJEDI SAMO TAJ FACTIONS VIKEND....MOCI CETE IGRAT TU NOVU EKSPANZIJU NOVI SVIJET I AKO VAAM SE SVIDI KUPITE XD

Exar
25-03-2006, 10:45
necu pozivnicu... mene zanima jel se gdje moze nabavit account za GW a da ne kosta.. uopce..

Gaas
25-03-2006, 11:07
cuj jedino sta ja znam i mozda ti mogu sredit je za pare u igrici..sad neznam dal tebi to spada ne platit UOPCE....ili imas jos 1 naci ali nije primjeren za PCPLAY forum...samo cu rec da je kupljen tudjom karticom i ANET ti nakon 3 ili 2 mjeseca skuzi da je ilegalo kupljen te ti onda banuje acc tako da ti uzalud igrat na njemu...

Exar
27-03-2006, 20:46
posalji ti meni PP pa cemo razgovarat... 8)

Biter
31-03-2006, 18:10
ja sam chosen nemesis ako me neko nađe pa možemo napraviti neke misije, ili mi se pridružite u guild

Barb.S
31-03-2006, 18:18
ja sam isto u njegovom guildu nek neko dođe, super je

Worthaur
01-04-2006, 05:31
cuj jedino sta ja znam i mozda ti mogu sredit je za pare u igrici..sad neznam dal tebi to spada ne platit UOPCE....ili imas jos 1 naci ali nije primjeren za PCPLAY forum...samo cu rec da je kupljen tudjom karticom i ANET ti nakon 3 ili 2 mjeseca skuzi da je ilegalo kupljen te ti onda banuje acc tako da ti uzalud igrat na njemu...
Ajd i meni posalji PP o tome

Gaas
01-04-2006, 18:55
eto svih sam ppovao XD sad nemam sta radit.... :twisted:

W3DR4N
06-04-2006, 21:37
prejako

http://www.inet.hr/~htoncic/annoy.jpg

Gaas
07-04-2006, 08:45
ja sam zaredom igrao 3 sata i dobio sam tu poruku...to je novi update...nakon tri sata te moli da pauzu napravis XD

Exar
07-04-2006, 10:09
:shock: woot?? jel se onda igra smrzne ili mozes i dalje igrat? lol...

Gaas
07-04-2006, 18:28
ma dalje igras ali te onda dalje svaki sat mole da odmoris,....

MiniMe
08-04-2006, 02:01
nakon 10h ti kaze get a life.
:rotfl: :rotfl:

Gaas
08-04-2006, 11:49
ti to ozbiljno ili*? :o
bas cu probat pustit 10 sati XD

MiniMe
08-04-2006, 23:50
a nakon puuuuno sati kaze tvoji su roditelji napravili veliku pogresku,
i nakon jos sati kaze zar nemas psa ili ribice koje moras nahraniti...
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

gargamel
10-04-2006, 19:00
Sam da kazem hy to all, danas se ragistrirao...
Greatings to W3dr4n ili ti ga shumar (ako si ti isti wedran.lol):D

Raggnor
11-04-2006, 14:03
ja sam se danas rego na forum. da li igra itko tko je u CroM-u? ja sam u tom savezu. javite se pls Charr Power Crusher-u ak ne bit će :twisted:

MMarko
12-04-2006, 12:43
evo moj prvi post na PCPlay forumu... Pratim rasprave vec neko vrijeme ali još nisam ništa postao.. Evo, prije par tjedana sam napokonSnabavio GW i oduševljen sam... Trenutno sam na lvl11 W/EL, i ide mi ok.. Ušao sam u savez CROM... Pa eto ako ima još koji kolega na nižem levelu nek mi se javi pa možemo zajedno u questove... moj IGN jeSMaksimillian Marko...



P.S. sad preko praznika me nema jer sam na moru... 8)

branches
21-04-2006, 21:00
Mislim dal da kupim igru...dajte mi recite koliko skida mb-a za sat vremena pošto sam ograničen paketom?

W3DR4N
21-04-2006, 22:56
2MB ako igraš PvE, PvP više

fresh101
23-04-2006, 09:04
gaas ,de reci da cu ponovo igrati sam da ispravim ocjene nemoj da me amir kicka :D,p.s guild wars rula :boohoo:

MiniMe
25-04-2006, 10:57
Mislim dal da kupim igru...dajte mi recite koliko skida mb-a za sat vremena pošto sam ograničen paketom?jaigrao oko 5h i ošlo sveukupno 20tak mb-a

Gaas
25-04-2006, 14:32
jo fresh opet ti XD...recic u mu da te ne kicka osim ako vec nisi kickan X javi kad se vratis da te invitamo,...............

branches...odgovor: igra ti skida cirka 5.5mb na sat...ja sam mijerio tako da sam isao u pve svijet obavljat misiju pa sam se neko vrijeme zadrzao i u gradovima trejdao pa sam isao pvp i tako...stos ti je u tome da u gradovima malo vise pije ako ti lik samo stoji onda pije sav taj chat i sve te ljude a li ako ides van uopce nista ne jede....ja sam ga pustio nekoliko sati izvan grada skinulo mi je 2mb ^^ tako da su ti gradovi mjesta di ti ide promet...stvarno za promet se nemoj brinuti ja ti igram svaki dan 5 do 7 sati i mjesecno jedva 2gb napunim tako da sad kad je skola igras 3-4 sta i neces nis prometa potrosit....

btw ako si zainteresiran za igricu ja imam 2 pa namjeravam jednu prodat ako tebe ili nekoga drugoga zanima nek mi posalje pp sve detalje cu vam objasnit

MiniMe
25-04-2006, 19:11
jo fresh opet ti XD...recic u mu da te ne kicka osim ako vec nisi kickan X javi kad se vratis da te invitamo,...............

branches...odgovor: igra ti skida cirka 5.5mb na sat...ja sam mijerio tako da sam isao u pve svijet obavljat misiju pa sam se neko vrijeme zadrzao i u gradovima trejdao pa sam isao pvp i tako...stos ti je u tome da u gradovima malo vise pije ako ti lik samo stoji onda pije sav taj chat i sve te ljude a li ako ides van uopce nista ne jede....ja sam ga pustio nekoliko sati izvan grada skinulo mi je 2mb ^^ tako da su ti gradovi mjesta di ti ide promet...stvarno za promet se nemoj brinuti ja ti igram svaki dan 5 do 7 sati i mjesecno jedva 2gb napunim tako da sad kad je skola igras 3-4 sta i neces nis prometa potrosit....

btw ako si zainteresiran za igricu ja imam 2 pa namjeravam jednu prodat ako tebe ili nekoga drugoga zanima nek mi posalje pp sve detalje cu vam objasnitradje si aktiviraj taj drugi acc i imt ces 4 dodatna slota za likove

Gaas
25-04-2006, 20:48
na njemu je vec 20lvl nwecro a mesmera i elementalista da mi platis ne bi igrao ^^ goni te krpene kuje koje poison ubije 60 armora pih ko karton su probijes ga sa granom

noda
26-04-2006, 14:52
Ovo me podsjeća na negdje 7. mjesec kad su svi tvrdili da mesmeru nije mjesto u GW-u. A sad.. nema bez mesa.. :roll:

Gaas
26-04-2006, 17:42
ma pusti dal je potreban ili ne ali ne volim takve likove da ga j**** stvarno..nek je on u gwu ali nema sanse da ga ja creatam i giram jednosatavno mi je dosadno to igrat

W3DR4N
26-04-2006, 19:30
Šta je zanimljivo, Warrior/Monk?

gargamel
30-04-2006, 00:37
OMFG, mesmer moze pobijedit svaku klasu bez beda !!!!
(samo da se zna)

Gaas
02-05-2006, 07:29
omg ranger pojedem svaku klasu bez beda....ma nije stos u tome dal mos dobit nego jedino netko nije za igrat takve likove a netko je...

Deno
06-05-2006, 15:40
Ej ekipa sto je bolje WoW ili GW???

Kibo
06-05-2006, 15:47
Ej ekipa sto je bolje WoW ili GW???

Igrao sam GW i WoW (Wow samo 10 dana na guest accountu) i morac rec da mi je WoW bolji. Sto me najvise smeta u GW-u sto nemozes ici solo nego moras uci u neki party a 80% igraca Gw-a su totalni debili. Naravno i wow je natrpan debilima ali mozes i igrat solo.

Ali ako nadjes dobar guild s kojim ces radit questove i ostalo onda ce ti Gw priutiti dosta zabave

Deno
07-05-2006, 07:58
Ej ekipa sto je bolje WoW ili GW???

Igrao sam GW i WoW (Wow samo 10 dana na guest accountu) i morac rec da mi je WoW bolji. Sto me najvise smeta u GW-u sto nemozes ici solo nego moras uci u neki party a 80% igraca Gw-a su totalni debili. Naravno i wow je natrpan debilima ali mozes i igrat solo.

Ali ako nadjes dobar guild s kojim ces radit questove i ostalo onda ce ti Gw priutiti dosta zabave

Ja igram WoW oko 7 mjeseci i DOSADIO mi je...zato želim kupit GW
Istina...WoW je odličan ali baš kao što rekao ima DEBILA

Gaas
07-05-2006, 11:12
ja prodajem Gw pa ako oces.....

v4MP1r3
07-05-2006, 14:25
ja prodajem Gw pa ako oces.....

MOLIM??

KAKO TO?

PA TI SI NAS LEADRE DRVENA MARIJOOOOO!!!

Gaas
07-05-2006, 16:48
imam dva acca :killyou:

MiniMe
07-05-2006, 22:31
kupih ce factionse...
ocekujem zmaja peta.....
:pray: :pray:

Deno
08-05-2006, 08:52
Kad će izaći factions????

Ej i da vas pitam ja imam GW ali nemam acc....Kad uđem u igru Piše mi "Guild Wars Factions" :shock: I kao neki otok nacrtan...je tako i vama??? LOL? 8)

MiniMe
08-05-2006, 10:21
pa factionsi su vec vani...

NITROS
08-05-2006, 11:07
Lol ja vec 2 dana igram Factions CE i lvl 11

Deno
09-05-2006, 08:01
I ja sam kupio factions...jučer Monk/Ritualist lvl 12

v4MP1r3
12-05-2006, 22:15
dobro vam krenulo ^^

Deno
13-05-2006, 17:50
20 sam lvl s monkom :) I imam još neke karaktere, ali mo/e je car :D

v4MP1r3
13-05-2006, 23:17
JA POCINJEM IZ POCETKA GW!
Danas sam igrao i nije re restartao ni1!!!

MUHAHAHAAAA, cini se da je iggyev savjet s monitorom pomogao, A LOT, a i cini se da kad pocne ferje, ja prasim na GWu, premda nemam faction...jedino ako mi ga neko ne zilu ustupiti, rofl

nego, gaas, ima jos tvojeg saveza?
mogu natrag u EXJU?

Worthaur
14-05-2006, 19:10
ja prodajem Gw pa ako oces.....
jel još uvijek prodaješ, ako prodaješ javi se na PP!

v4MP1r3
14-05-2006, 19:26
ja prodajem Gw pa ako oces.....
jel još uvijek prodaješ, ako prodaješ javi se na PP!

cini se da je gaas nasao kupca ^^

Gaas
14-05-2006, 19:56
eh mogli bi se rec da sam nasa kupca..axe nemoj da ti RL ode u kurac na tome meni je skoro...

sto se tice XYU I DALJE POSTOJI....Phoenix On Fire...whispaj ga reci da si od Lexija frend da oces u guild....eto kad mene opet uhvati gw lako ja dodem...iamm ja jos 1 acc :P

v4MP1r3
14-05-2006, 20:48
nemoj taj acc prodati, drago mi je kada zaigram s tobom ^^
tako sams e nasao s susjedima na GWu, umjesto da otidjemo u grad il kaj ja znam, mi visimo na GWu i pricamo lovacke price ^.-
NIKO nas ne kuzi a ja crkavam od smijeha

^^




e da, faction, jel s tim dobivamo novi acc il ne?
to samo update za vec postojeci acc??
e i da, ima mozda gold edition factiona ko gold edition (KOJEG IMAM) za "normalni" gW?

Worthaur
14-05-2006, 21:07
eh mogli bi se rec da sam nasa kupca..axe nemoj da ti RL ode u ***** na tome meni je skoro...


meni je RL u k**** zbog OGamea, teško da če GW to pogoršat :roll:

ghostgamer
17-05-2006, 22:14
eh mogli bi se rec da sam nasa kupca..axe nemoj da ti RL ode u ***** na tome meni je skoro...


meni je RL u k**** zbog OGamea, teško da če GW to pogoršat :roll:
same here ali mi sutra dolazi factions da popuni vrijeme između izgradnje građevina u Ogamu :)

Gaas
18-05-2006, 07:01
same here ali mi sutra dolazi factions da popuni vrijeme između izgradnje građevina u Ogamu :)

samo daj...ja sam odustao...mozda na ljeto...

Worthaur
18-05-2006, 19:47
Gaas, care, you're tha best :pray: :pray:
Napokon imam GW Special Edition 8)

Gaas
18-05-2006, 19:49
imas kutiju nemas acc ;)

Worthaur
18-05-2006, 19:51
imas kutiju nemas acc ;)
Gad me prevario :(


:rotfl:

Gaas
18-05-2006, 20:01
nemoj se zezat pa da jos dobim ban i da me ljudi pocnu lose gledat :P :o kad ja dobim pare tebi ide username i pass :P

Worthaur
18-05-2006, 20:29
nemoj se zezat pa da jos dobim ban i da me ljudi pocnu lose gledat :P :o kad ja dobim pare tebi ide username i pass :P
ma da, sad kao nisi dobio lovu , a meni preko MSNa rekao da si dobio i da mi nečeš dati username i pass :( :(





Samo se šalim, nemojte ovo shvatiti ozbiljno :rotfl:
Nadam se da če lova stiči sutra, želim igrati :(

v4MP1r3
19-05-2006, 16:11
imas kutiju nemas acc ;)
Gad me prevario :(


:rotfl:

ROFL, LMAO!
Ja imam i faction ^^
ako mozemo, igramo zajedno! mislim pocinjemo ^.-

ajd javi, pozz

Worthaur
20-05-2006, 18:10
Gaas je car, puno hvala :pray: :pray:
GW je ZAKON :pray:

v4MP1r3
20-05-2006, 18:40
a jeste neki...dobro je da znam srediti GW sam ;PP
ljencine

^^;

Gaas
20-05-2006, 19:08
ma vampir ja ne igram a ovaj je samo probao ne brini... :pray:

ghostgamer
23-05-2006, 19:44
evo nabavio i ja factions
Azame Laucian lv.5 ranger/mesmer

v4MP1r3
28-05-2006, 21:21
rofl, meni vec dosadno, rofl

sad radim misije za lurzicks-e,

a ja sam lvl 20, Assassin/ Warrior

Gaas
28-05-2006, 21:27
hehe vec ti je dosadilo ajme kakv si ti seljak..da sam ja imao sve petice u skoli ne bi prestao igrat GW i jos bi prao po HOH-u XD IWAY FTW :rotfl:

^B4$t4rD^
01-06-2006, 00:07
evo ljudi ja bi poceo igrati gw ... vidim da ima malo vise naslova pa me zanima kakva je razlika i koji da kupim ?

Gaas
01-06-2006, 20:42
pa ovako ima prvi dio Prophecies i drugi dio Factions...ovaj factions je novi izasao i u njemu su 2 nove profesije e sad...mislim ja bi preporucao da od nekoga kupis prvi dio i da kupis u ducanu i drugi dio jer stvarno u prvome ces otkrit sve o gwu a ovako kad samo odes na 2 dio to je malo glupo..

a gle ako kupis samo 2 dio ti neces imat taj stari dio..mislim na mapu i sve sta je postojalo u tom 1.svijetu..ti dobijas samo to novo...normalno imat ces sve profesije + te 2 nove....a ako kupis samo taj stari 1.dio neces moc igrat ovaj novi...i neces imat ove profesije ali jebiga imat ces pun k... toga

mislim nisam igrao previse factions ali nekako bi svima preporucio da kupe 1.dio i da onda njega igraju neko vrijeme da se upoznaju sa gwom i onda da krenu na factions

v4MP1r3
02-06-2006, 12:37
mislim nisam igrao previse factions ali nekako bi svima preporucio da kupe 1.dio i da onda njega igraju neko vrijeme da se upoznaju sa gwom i onda da krenu na factions

AGREE TOTALKA!

cak su i devolperi GW-a rekli da factions nije za pocetnike koji se tek upoznavaju s GWom, ;PP

^B4$t4rD^
02-06-2006, 13:39
a kak da kupim od nekog da budem siguran da me ne sjebe? u mom gradu se to neigra...

Gaas
03-06-2006, 16:46
Cuj neznam kako...mene naprimjer axe_wild preko MSNa kontaktirao ...poslao mi je pare na slijepo ja njemu kutiju dosle su apre i njeu kutija...ako je netkos a pcplay foruma nevjerujem da ce te zajebat..probaj i na gamerovom forumu naci

^B4$t4rD^
04-06-2006, 17:32
Cuj neznam kako...mene naprimjer axe_wild preko MSNa kontaktirao ...poslao mi je pare na slijepo ja njemu kutiju dosle su apre i njeu kutija...ako je netkos a pcplay foruma nevjerujem da ce te zajebat..probaj i na gamerovom forumu naci
ima pokvarenih ljudi ali ima i dobrih... :cry:
nego evo malo veselja, ja sam se upisao ziv od smijeha gledajuci ove filmice

http://video.google.com/videoplay?docid ... guild+wars (http://video.google.com/videoplay?docid=-8498202966492116737&q=guild+wars)S:rotfl: :rotfl:

Worthaur
04-06-2006, 18:23
zakon :rotfl: :rotfl:
ali moj lik pleše bolje od tih na filmicu :D

^B4$t4rD^
04-06-2006, 18:30
lol skinio mi je preko 100 mb :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
zakon mi je SMELLS LIKE GUILD WARS :fof: :fof: :boohoo:

Worthaur
04-06-2006, 19:16
OVO JE ZAAAAAAAKON :rotfl: :rotfl: :rotfl:
http://video.google.com/videoplay?docid ... guild+wars (http://video.google.com/videoplay?docid=-5473066589660060924&q=guild+wars)

^B4$t4rD^
04-06-2006, 19:24
da lol skinio sam si par filmica da pokazem mami pa da mi gw kupi :rotfl: :rotfl: :rotfl: