PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s mišem



Unkn0wN
07-02-2010, 11:33
Evo ovako, imam miša (točnije MX518) malo više od godine dana. Prije nekih tjedan dana mi se počeo pojavljivati problem. Kada stisnem lijevu tipku miša kompjuter to registrira kao dva klika. Prvo sam mislio da je problem u softweru ali sam probao na više računala i na svakome isto. Je li netko imao sličan problem, kako ga rješiti?

mrxilix
07-02-2010, 11:44
Odeš na opcije miša i tamo gdje je jedan folder na kojem oprobavaš otvoriti folder biti će ti traka
Slow....................Fast ti stavi točno na sredinu,pa onda probaj,

P.S. i meni se to dogodilo!

Unkn0wN
07-02-2010, 12:21
Ma probao sam i to, skoro sam na sve pozicije na toj traci stavio ali uvijek isto. Ali kada zamjenim strane miša(da lijeva bude desna, a desna lijeva) onda se to ne događa, desna tipka sasvim dobro radi. Sve mi se čini da je otkazala lijeva tipka

Niko Bellic
07-02-2010, 13:32
Daj mu sira. Gladan je sigurno, pa te malo zajebava. Probaj ga reklamirati tamo gdje je kupljen, jer ako je tako na svim računalima na koja ga spojiš, mislim da ćeš bez problema dobiti novi.

Čux
09-02-2010, 09:29
tak je meni jednom davno microsoft intelli 3.0 počeo zajebavat. Fora je bila da je riknula plastika ispod tipke koja zapravo switch stisne. Al reklamiraj ga ti samo.

Unkn0wN
09-02-2010, 22:39
Problem je samo što je miš iz dućana koji više ne radi :-x