PDA

Pogledaj cijelu verziju : Evnuh, promaseni zivot



Kid A
05-02-2010, 22:50
Na ovu temu me navela izjava jednog mog prijatelja.On na pitanja tipa, kako si i jesi li dobro, obicno odgovara:"dobro je sve samo da mi se penis hoce spustiti".

Evnuh potice od grcke rijeci eune(postelja) i ekhein(cuvati).Procitah na vikipediji,da su u Italiji vekovima kastrirali dečake kako bi im očuvali glasove soprana kad odrastu.Ne bih ja sad nesto puno o tome,termin i znacenje, pa i istorijat su manje-vise poznati, nego, sta bi se vama licno trebalo desiti da se odlucite za tako nesto?Postoji li novac na svijetu ili sta vec, za koji bi sebe uskratili iskonske zelje za najvecim uzivanjem na planeti?Ja bih volio da to bude tema i jos recimo, poznajete li nekog evnuha?

Kostolomac
05-02-2010, 22:57
Ne i ne. Nedam svoj alat za sve blago ovog svijeta.

Electromaster
05-02-2010, 23:03
Eheh... Znaš ono, ljudi uglavnom na to ne pristaju svojevoljno. Naprimjer, robovi koji rade u sultanovom haremu su odmah po rođenju kastrirani, kako se sultanove žene ne bi zabavljale sa strane... :3

Raz
05-02-2010, 23:05
O_O

Ježim se od same pomisli, nedam.

str1k3r
05-02-2010, 23:07
U Kini si bio veći kurac ako si bio Enuh.

Ozbiljno, ti tipovi su imali veće pozicije u vladi, jer su kastrirani i nemaju erm... "pomagalo" za dobivanje djece ( u narodu poznato kao kurac), a to bi u konačnici značilo da ne mogu osnovati dinastiju.

hrčak
05-02-2010, 23:25
Nepoznajem nikog takvog, a nema te love ili dara da to napravim.

Outmind
05-02-2010, 23:39
Čuj, ak mi to ponude tam negdje kad budem imao 65g, i to me nekak spasi od raka prostate... zakaj ne?

rudeboy95
06-02-2010, 00:53
U Kini si bio veći prozor ako si bio Enuh.

Ozbiljno, ti tipovi su imali veće pozicije u vladi, jer su kastrirani i nemaju erm... "pomagalo" za dobivanje djece ( u narodu poznato kao prozor), a to bi u konačnici značilo da ne mogu osnovati dinastiju.
Pravilni hrvatski naziv za prozor je nježnik. Molim te ubuduće upotrebljavaj taj izraz.

Ja se nebi nikad kastrirao.[točka]

Kalhant
06-02-2010, 02:28
Procitah na vikipediji,da su u Italiji vekovima kastrirali dečake kako bi im očuvali glasove soprana kad odrastu.

Vjerojatno si cito o kastratima.
http://wapedia.mobi/sh/Kastrati

McPingvin_v2.0
06-02-2010, 03:05
Najdraži dio mog tijela je moj prepucij. I NE DAM GA!

Isto vrijedi i za ostale dijelove mog reproduktivnog sustava, kthnxbai.

Niko Bellic
06-02-2010, 08:42
Kako to uopće funkcionira? Pišanje ofkors...

Aral
06-02-2010, 09:12
Valjda imaš neku malu cijevćicu koja ti dole viri, isto kao i da doživiš neku nesreću, recimo da te napadne morski pas i baš ti to odgrize :) Pa vi odite na operacije promjene spola...over my dead body.

loo
06-02-2010, 13:18
Erm.... vama je jasno da je kastriranje odstranjivanje testisa, a NE falusa? :D
Očito nekima do sad nije bilo...

Aral
06-02-2010, 16:00
Ma ja bi dao odma sve, ovak se još više mučiš :D

McPingvin_v2.0
06-02-2010, 19:52
Erm.... vama je jasno da je kastriranje odstranjivanje testisa, a NE falusa? :D
Očito nekima do sad nije bilo...
Je, ali jedno bez drugog nema svrhu postojanja :)

cham3leon
06-02-2010, 22:43
Da, grozno, nezamislivo... nikako. Život bi mi bio... pa, isti.

Jašar
07-02-2010, 11:25
Čekaj..ne znači li kastracija capanje testisa, a ne prozora kao što neki ovdje navode? Ako sam u pravu, pristao bih na to uz prethodno darivanje sperme (+jedna bočica za eventualnu buduću gospođu suprugu) i koji milijunčić naknade.

Karlo_from_Bjelovar
07-02-2010, 18:21
nesto ste falili...

kastratima nisu reezani testisi, nego bi im prije puberteta odrezali neku zlijezdu koja luci hormon za razvoj glasnica... eh sad, ne znam da li taj hormon omogucava razvitak organa potrebnih za dolazenje do "vrhunca", ali ti likovi bi gotovo uvijek bili visoki i "mase", ali sa zenskim glasovima..

cham3leon
07-02-2010, 18:52
Žlijezda o kojoj pričaš je spolna žlijezda, a to bi valjda bili testisi. Antropologija mi nije draga, ali ipak.

A o načinu izvođenja kastracije ne želim znati. Pretpostavljam da nisu odsjecali bilo šta dole, jer onda čovjek iskrvari. Samo znam da su naši stari bikovima i magarcima obavljali kastraciju tako da su im stavili testise na panj i mlatili čekićem. Dosta o tome, jel?

Jašar
08-02-2010, 00:08
Žlijezda o kojoj pričaš je spolna žlijezda, a to bi valjda bili testisi. Antropologija mi nije draga, ali ipak.

A o načinu izvođenja kastracije ne želim znati. Pretpostavljam da nisu odsjecali bilo šta dole, jer onda čovjek iskrvari. Samo znam da su naši stari bikovima i magarcima obavljali kastraciju tako da su im stavili testise na panj i mlatili čekićem. Dosta o tome, jel?
rofl

osvetnik_sch3l3
08-02-2010, 00:14
odstranjivali su testise,
nemozes iskrvariti prilikom navedenog postupka, cak ne bi ni u nesvjest pao,
u pocetku ti se to ne bi svidjelo, no kasnije bi ti bilo svejedno,
izgubio bi vecinu nagona koji se odnose na prokreaciju te bi te jednostavno za takve stvari bolio miško.
U pravilu ne bi vise bio agresivan, poceli bi ti se svidjati roza odjevni predmeti i to je to.
U konacnici bi postao bolja osoba :thumbs2:

Kid A
08-02-2010, 00:18
A sta mislite o.....recimo obrezivanju?
iliti circumcision-u?

osvetnik_sch3l3
08-02-2010, 00:24
A sta mislite o.....recimo obrezivanju?
iliti circumcision-u?

zbog medicinsko/zdravstvenih razloga da,
pretpostavljam da ciljas i na neke vjerske obicaje,
no koliko god nekome bilo uvrnuto, mislim, nije u redu omalovazaviti i dovoditi u pitanje tudje obicanje,
bas me zanima sto bi bilo kada bi nekakav fini svicarac dosao kod nas na svinjokolju, ista reakcija

FaTaL_mRkvA
08-02-2010, 00:30
Osobno mi se to sve gadi, ali tko voli nek izvoli!

osvetnik_sch3l3
08-02-2010, 00:37
Osobno mi se to sve gadi, ali tko voli nek izvoli!
aj reci zasto, ja uvijek volim znati zasto se nesto nekome gadi :wink:

McPingvin_v2.0
08-02-2010, 09:43
[quote="McPingvin_v2.0":3vzw1ubg]Najdraži dio mog tijela je moj prepucij. I NE DAM GA![/quote:3vzw1ubg]

FaTaL_mRkvA
08-02-2010, 12:26
Osobno mi se to sve gadi, ali tko voli nek izvoli!
aj reci zasto, ja uvijek volim znati zasto se nesto nekome gadi :wink:
Jer je gadno.

Sonic_Moronic
08-02-2010, 17:14
Mislim da je grozno raditi bilokakve promjene na tijelu osobe bez njenog pristanka, bila to kastracija, obrezivanje ili nešto treće.

FaTaL_mRkvA
08-02-2010, 21:44
Mislim da je grozno raditi bilokakve promjene na tijelu osobe bez njenog pristanka, bila to kastracija, obrezivanje ili nešto treće.
Čuo sam da obrezivanje povećava moć.
Al' mi se ipak gadi. :(

Anarion.Umarth
08-02-2010, 21:50
Smanjuje osjetljivost pa poveća izdržljivost. Doduše, vjerovatno je kontraproduktivno u nekoj dobi.

FaTaL_mRkvA
08-02-2010, 21:54
Al kak se onda...samozadovoljava?

GeraltofSmeg
08-02-2010, 21:56
Al kak se onda...samozadovoljava?
Drka? Masira se? Dok ne pukne.

McPingvin_v2.0
08-02-2010, 22:13
Podmazivanje.

loo
08-02-2010, 22:28
Često se kod obrezivanja odstrani i ona kožica kao koja spaja glavić... s... ostatkom falusa xD zbog čega se intezitet orgazma dosta smanji...

Kid A
08-02-2010, 22:34
Ne bih rekao













































http://21.media.tumblr.com/4lbkkvzyTp4b1yjdSa0fi3ato1_500.gif

McPingvin_v2.0
08-02-2010, 22:44
Rofl, silly Muslim, like you have coitus.

osvetnik_sch3l3
09-02-2010, 02:03
ma mislim da nije tako, rekao bih da je to u danasnje vrijeme tek simbolicno
zarezivanje, ono, radi reda, malo krvi da se vidi i to je to :fof:

Jopax
09-02-2010, 22:15
NE

Nemesis
10-02-2010, 04:29
A sta mislite o.....recimo obrezivanju?
iliti circumcision-u?

zbog medicinsko/zdravstvenih razloga da,
pretpostavljam da ciljas i na neke vjerske obicaje,
no koliko god nekome bilo uvrnuto, mislim, nije u redu omalovazaviti i dovoditi u pitanje tudje obicanje,
bas me zanima sto bi bilo kada bi nekakav fini svicarac dosao kod nas na svinjokolju, ista reakcija

Ja sam bratića,finog Švicarca odveo kod frenda na svinjokolju i namazao mu facu krvlju.I onda se zapili :D

Btw,netko je spomenuo...Kakve veze imaju glasnice sa razvijanjem muškosti?Presmiješno.To je isto kao da ti čistačica hoće zaključiti jedinicu iz matematike.Podrezivanje je najčešće zbog higijene (sa strane vjerski obred),plus obrezani su izdržljiviji.
Kastracija je užasna,ja svoj falus minimus ne bi dao ni za koje novce na svijetu.Ona kožica na glaviću se koristi u medicinske svrhe,tj. plastični kirurzi ju koriste u operacijama nosa,usana itakodalje zato što je to najčišća koža na tijelu.I navodno vrijedi skoro kao bubreg.

Btw,pišao sam u bocu od piva jer mi se nije dalo prošetat do WC-a.Daleko je,jebiga.

McPingvin_v2.0
10-02-2010, 10:38
Kakve veze imaju glasnice sa razvijanjem muškosti?
Ti imaš isti glas kao i prije ulaska u pubertet?

Thought so.

osvetnik_sch3l3
11-02-2010, 22:38
A sta mislite o.....recimo obrezivanju?
iliti circumcision-u?

zbog medicinsko/zdravstvenih razloga da,
pretpostavljam da ciljas i na neke vjerske obicaje,
no koliko god nekome bilo uvrnuto, mislim, nije u redu omalovazaviti i dovoditi u pitanje tudje obicanje,
bas me zanima sto bi bilo kada bi nekakav fini svicarac dosao kod nas na svinjokolju, ista reakcija

Ja sam bratića,finog Švicarca odveo kod frenda na svinjokolju i namazao mu facu krvlju.I onda se zapili :D

Btw,netko je spomenuo...Kakve veze imaju glasnice sa razvijanjem muškosti?Presmiješno.To je isto kao da ti čistačica hoće zaključiti jedinicu iz matematike.Podrezivanje je najčešće zbog higijene (sa strane vjerski obred),plus obrezani su izdržljiviji.
Kastracija je užasna,ja svoj falus minimus ne bi dao ni za koje novce na svijetu.Ona kožica na glaviću se koristi u medicinske svrhe,tj. plastični kirurzi ju koriste u operacijama nosa,usanaSitakodalje zato što je to najčišća koža na tijelu.I navodno vrijedi skoro kao bubreg.

Btw,pišao sam u bocu od piva jer mi se nije dalo prošetat do WC-a.Daleko je,jebiga.

hehehe, poslije operacije kihnes i otpadne ti komad ***** s nosa,
ili, poljubi me u usne :P

sumnjam da je kozicha skupa poput bubrega posto se danas umjetno uzgaja u labosima bas sa potrebe presadjivanja

Nemesis
15-02-2010, 18:04
Kakve veze imaju glasnice sa razvijanjem muškosti?
Ti imaš isti glas kao i prije ulaska u pubertet?

Thought so.


A šta ti hoćeš reći,da ti razvijanje glasa utječe na razvijanje spolnog uda?

cham3leon
15-02-2010, 18:29
Ne nego obratno. Na neki način.

Nemesis
15-02-2010, 18:38
Još gore,onda bi po glasu žene mogle skužiti koliko su muškarci obdareni xD

cham3leon
15-02-2010, 18:41
Točnije, spolna žlijezda među ostalim uzrokuje promjene na glasu. To valjda znaš iz biologije?

Nemesis
15-02-2010, 18:44
Pretpostavljao sam da je tako.Ali eto,podsjetio si me.
Ionako se naša educiranost zasniva na onome što smo zaboravili.

bornathepicek
17-02-2010, 18:16
Da, grozno, nezamislivo... nikako. Život bi mi bio... pa, isti.
Da, samo kaj bi posto turbo osjećajan, rasplako bi se svaki put kad bi gledao neki ljubić, čak i poslije puberteta ako se ocepaju jajca ti glas ode u visine(ja mislim barem). Itd :P

FaTaL_mRkvA
17-02-2010, 18:43
Da, grozno, nezamislivo... nikako. Život bi mi bio... pa, isti.
Da, samo kaj bi posto turbo osjećajan, rasplako bi se svaki put kad bi gledao neki ljubić, čak i poslije puberteta ako se ocepaju jajca ti glas ode u visine(ja mislim barem). Itd :P
Gle, istina je da spolne žlijezde i njihovi hormoni utječu na razvoj glasnica (ili čega već), ali kada se glasnice jednom razviju, mislim, tj. siguran sam da odsjecanje jajca ne bi promijenilo glas jerbo on ne dolazi iz njih nego iz glasnica.

Devil Dog
17-02-2010, 18:46
Znaci odsjecanje jajaca bilo je posve normalno...

cham3leon
17-02-2010, 18:48
Da, grozno, nezamislivo... nikako. Život bi mi bio... pa, isti.
Da, samo kaj bi posto turbo osjećajan, rasplako bi se svaki put kad bi gledao neki ljubić, čak i poslije puberteta ako se ocepaju jajca ti glas ode u visine(ja mislim barem). Itd :P
Gle, istina je da spolne žlijezde i njihovi hormoni utječu na razvoj glasnica (ili čega već), ali kada se glasnice jednom razviju, mislim, tj. siguran sam da odsjecanje jajca ne bi promijenilo glas jerbo on ne dolazi iz njih nego iz glasnica.

Ne bi. U tome i jest problem. U pubertetu ti se glas mijenja čisto zahvaljujući spolnim žlijezdama, odnosno kad bi ostario, imao bi dječački glasić.

bornathepicek
18-02-2010, 16:14
Ne bi. U tome i jest problem. U pubertetu ti se glas mijenja čisto zahvaljujući spolnim žlijezdama, odnosno kad bi ostario, imao bi dječački glasić.
Dobro al svejedno bi se rasplako na prvu zgaženu životinju na cesti :P