PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zatvaranje teme



Zabrinuta Majka
05-02-2010, 17:56
Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.

fear
05-02-2010, 18:02
Ako tone pobrinite se da potone kako treba.

flander
05-02-2010, 18:04
jooooj umirem

Niko Bellic
05-02-2010, 18:05
Lažeš. Kako loš trolling. Zabrinuta majka se piše sa malim slovom m, ali ti si balavac pa ti takvi detalji ne upadaju u oči. Imaš sina, jea rajt...

Aral
05-02-2010, 18:05
Da se mene pita trebali ste to riješit još u startu. Nadam se da on ima oca, nek ga on stegne ako nemožete vi i gotovo, balavce s 15. god se lako može kotrolirat. I nekako mislim da ovo nije pravo mjesto da to pitate, svi su kroničari ovdje od reda :)

Evo ja dao odgovor :D

Vedro
05-02-2010, 18:06
Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
Mislim da nema doktora na ovom forumu.

fear
05-02-2010, 18:07
U posljednje vrijeme nešto se opako počelo trollat,još da se to radi kak se spada,ali svejedno trollovi se množe,gamad mala balava.

Niko Bellic
05-02-2010, 18:11
Rješenje je prodati kompjuter i kupiti mu godišnju kartu u pretplati za kazalište.

Aral
05-02-2010, 18:16
Ili društveno koristan rad i tako to.

fear
05-02-2010, 18:19
Neka ga natjera na igranje dok mu oči ne ispadnu iz glave ili barem dok ne izgubi vid.

McPingvin_v2.0
05-02-2010, 18:20
Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
Poštovana Zabrinuta Majko!

Kupite sinu pojas za spasavanje ili ga ispišite iz škole plivanja.

Pozdrav,
Nikola

Zabrinuta Majka
05-02-2010, 18:25
Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
Mislim da nema doktora na ovom forumu.
Pa,mislila sam da je ovo ipak forum o igricama,i da bi vi trebali nešto znati o tome?

angel eye
05-02-2010, 18:31
Lol Pingu XD

Jednostavno, u slučaju ako ne trollaš: uzmi mu matičnu,i razbij mu je sa čekićom, po mogućnosti neka gleda. Problem rješen-nema igrica: nema problema. I budite brutalni, jer nekad djeca to zaslužuju. Ako kojim slučajem bude histeričan- nedajte mu jest, ili tek nešto sitno da ipak ne umre. KadaSse popravi u školi, recite mu da će dobiti pizzu ili jedan sat igranja na kompu- tjedno. Ili možda mjesečno, ovisno o zaslugama

Bon apetit!

Jašar
05-02-2010, 18:43
To je D.E.M.O. sto posto :rotfl:

GDra
05-02-2010, 18:44
@ McPingvin :pray:
Banajte Zabrinutu Majku!

1GBRAM
05-02-2010, 19:14
draga Zabrinuta Majko(jest vraga zabrinuta)...šta mislite,da li vaš sin ima problema sa vršnjacima u školi?da li je napokon pronašao ekipu,ali preko neta,pa se zabavljaju u videoigrama?znate da ako je imao petice i bio pristojan,da ga garantirano vršnjaci nisu podnosili...a sada si je našao kompanjone prek neta,pa deru nove igre...i protiv toga mu neće pomoći nikakvi antidepresivi,odlasci kod psihologa i takve gluposti(za neke stvari valjaju,ali za ovisnosti o videoigrama nikako)...to će njega proći kad-tad...ne želite valjda da vam sin sa 70 godina visi na Call Of Duty serverima,gdje ima jako puno tinejdžera...sve je to dio "modernog"puberteta...prvo se zapitajte kakav ima odnos sa učenicima u školi,a tek onda o videoigrama...

p.s.nemojte više govoriti da je ovo forum o igricama,ne igramo se školice...igramo virtualne igre koje koštaju više nego pola nekog kvarta(kao npr.moj kvart)...

Arbiter of Change
05-02-2010, 19:21
Ode komp na selo i gotovo. :eyebrows:

Vedro
05-02-2010, 19:34
[quote="Zabrinuta Majka":251e3zgb]Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.
Mislim da nema doktora na ovom forumu.
Pa,mislila sam da je ovo ipak forum o igricama,i da bi vi trebali nešto znati o tome?[/quote:251e3zgb]
Bio je Dr.Freak član foruma ali su ga najurili i obrisani su mu svi postovi.

TeraBajt
05-02-2010, 19:45
draga Zabrinuta Majko(jest vraga zabrinuta)...šta mislite,da li vaš sin ima problema sa vršnjacima u školi?da li je napokon pronašao ekipu,ali preko neta,pa se zabavljaju u videoigrama?znate da ako je imao petice i bio pristojan,da ga garantirano vršnjaci nisu podnosili...a sada si je našao kompanjone prek neta,pa deru nove igre...i protiv toga mu neće pomoći nikakvi antidepresivi,odlasci kod psihologa i takve gluposti(za neke stvari valjaju,ali za ovisnosti o videoigrama nikako)...to će njega proći kad-tad...ne želite valjda da vam sin sa 70 godina visi na Call Of Duty serverima,gdje ima jako puno tinejdžera...sve je to dio "modernog"puberteta...prvo se zapitajte kakav ima odnos sa učenicima u školi,a tek onda o videoigrama...

p.s.nemojte više govoriti da je ovo forum o igricama,ne igramo se školice...igramo virtualne igre koje koštaju više nego pola nekog kvarta(kao npr.moj kvart)...
http://images3.wikia.nocookie.net/pcplay/hr/images/c/c8/4672_1034908847990_1683527980_69571_2775584_n.jpg
GIMME FIVE!

1GBRAM
05-02-2010, 20:05
hahahahahahaha TeraBajt...baš me moraš podsjećat na to....

rudeboy95
05-02-2010, 22:27
Šta je najgore, Zabrinuta Majka će sad doć sinu i reć da se treba počet družit sa vršnjacima, ovaj će skužit da nema prijatelja i još više past u depresiju > igrat igre.

1GBRAM
05-02-2010, 22:29
a šta ćeš...nije trebala tražiti mišljenja ovdje :pray: :rotfl:

bezimeni
05-02-2010, 22:29
Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.

Zašto ste sinu kupili računalo na kome se mogu igrati igre ? Instalirajte mu Linux da se može služiti računalom za školske potrebe i sve 5 .Ulazak u operacijski sustav zaštite šifrom i imajte ga pod nadzorom .Tako će koristiti računalo samo u vašoj prisutnosti. Ako zbog toga bude nasilan ili bezobrazan uskratite mu novac , izlaske, slobodne aktivnosti , nepotrebnu odjeću i sl. Poanta je da budete dosljedni i nepopustljivi i to do kraja .Nema popuštanja ni pod kojim uvjetima.

cham3leon
05-02-2010, 22:30
Mislim da je to ista osoba koja je koristila ivan94 account. Nekome je jako zabavno.

Raz
05-02-2010, 22:31
Mislim da je to ista osoba koja je koristila ivan94 account. Nekome je jako dosadno.
Fix'd :P

1GBRAM
05-02-2010, 22:33
hahahahahahahahhaha

rudeboy95
05-02-2010, 22:41
Negdje se otvorio spawning pit odkuda izlaze svi mogući najgadniji trollovi i slična stvorenja. Smrde i prde. Vikendom se našikaju i prave haos.

Chappi
06-02-2010, 00:41
Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.

Zašto ste sinu kupili računalo na kome se mogu igrati igre ? Instalirajte mu Linux da se može služiti računalom za školske potrebe i sve 5 .Ulazak u operacijski sustav zaštite šifrom i imajte ga pod nadzoromS.Tako će koristiti računalo samo u vašoj prisutnosti. Ako zbog toga bude nasilan ili bezobrazan uskratite mu novac , izlaske, slobodne aktivnosti , nepotrebnu odjeću i sl. Poanta je da budete dosljedni i nepopustljivi i to do kraja .Nema popuštanja ni pod kojim uvjetima.

Ako je imalo pametan i kad vec toliko igra igre ovo mu nebi trebao biti problem kao ni svima nama ovdje...Jednostavno je prelagano probit sifru u windowsima...
Ako ženo ne trolaš napravi ovo...Dodji kod njega dok igra igre reci mu da se makne s kompa ako nece onda povikni malo jace a ako i tada nece lupi ga po glavi s kuhačom ili nečim drugim ali pazi da ti glavu ne propuca pištoljem koji mu je stric kupio za 13 rođendan :) ...Ako se to ne dogodi morat ce se dic..reci mu da nema vise kompa za tebe dok se ne popravu ocjene i da kad se popravu imat ce pravo na komp 2 sata na dan..Ako ga ikad vidite za to vrijeme zabrane na kompu lupite ga toliko jako da zapamti za cijeli život...Nasreću batine su i dalje najbolja metoda odgoja...

W3DR4N
06-02-2010, 00:50
Dobar dan.Upravo sam otvorila temu gdje sam tražila pomoć zbog ovisnosti moga sina o igrama,no ona je sad zatvorena.Voljela bih znati zašto,jer su to ipak ozbiljni problemi i moj sine tone u školi.

Zašto ste sinu kupili računalo na kome se mogu igrati igre ? Instalirajte mu Linux da se može služiti računalom za školske potrebe i sve 5 .Ulazak u operacijski sustav zaštite šifrom i imajte ga pod nadzorom .Tako će koristiti računalo samo u vašoj prisutnosti. Ako zbog toga bude nasilan ili bezobrazan uskratite mu novac , izlaske, slobodne aktivnosti , nepotrebnu odjeću i sl. Poanta je da budete dosljedni i nepopustljivi i to do kraja .Nema popuštanja ni pod kojim uvjetima.

To bi bio nadasve praktičan i koristan savjet, kad bi računalo bilo u kuhinji.

bezimeni
06-02-2010, 07:45
Pih...nadzorne kamere su danas bagatela .Ima ih koje rade preko adsla-a putem običnog ip protokola sa senzorom pokreta .Dobiješ poruku na mobitel kada je netko ušao ili izašao iz određene prostorije .Živu sliku možeš pogledati sa bilo kojeg računala u bilo kojem dijelu svijeta i sve to ispod 1000 kn. Stao bi ja njemu na kraj.Ne bi taj išao ni pišati bez mog znanja :D .

rudeboy95
06-02-2010, 14:22
24 satnim nadzorom ništa neće postić jer kad tad će ovaj uvatit vremena da zaigra. Ja bi mu rađe dao kaznu da MORA igrat sljedećih pet dana, da mu se gejmanje zgadi zauvijek.

Razzarach
06-02-2010, 15:48
daj en mu mater prestani trollat...
msm retardirano je više

Human m0nst3r
06-02-2010, 19:41
Gospodo vama fali kurac da ostavite sina na miru. :*