PDA

Pogledaj cijelu verziju : Is your son a computer hacker?



Tyrant
10-07-2006, 16:57
http://www.adequacy.org/stories/2001.12 ... .2147.html (http://www.adequacy.org/stories/2001.12.2.42056.2147.html)


:rotfl: :rotfl: :rotfl: znaci kake gluposti sve pisu, znam da je staro ali eto...

D.E.M.O.
10-07-2006, 17:25
idem nagovorit brata da kaze roditeljima da sam h@cker i ja cu doista biti hacker... :o

D.E.M.O.
10-07-2006, 17:36
[quote="http://www.adequacy.org/stories/2001.12.2.42056.2147.html":23d94c52]
If your son has requested a new "processor" from a company called "AMD", this is genuine cause for alarm. AMD is a third-world based company who make inferior, "knock-off" copies of American processor chips. They use child labor extensively in their third world sweatshops, and they deliberately disable the security features that American processor makers, such as Intel, use to prevent hacking. AMD chips are never sold in stores, and you will most likely be told that you have to order them from internet sites. Do not buy this chip! This is one request that you must refuse your son, if you are to have


If your son spends more than thirty minutes each day on the computer, he may be using it to DOS other peoples sites. DOSing involves gaining access to the "command prompt" on other people's machines, and using it to tie up vital internet services. This can take up to eight hours. If your son is doing this, he is breaking the law, and you should stop him immediately. The safest policy is to limit your children's access to the computer to a maximum of forty-five minutes each day. [/quote:23d94c52]


BSD, Lunix, Debian and Mandrake are all versions of an illegal hacker operation system, invented by a Soviet computer hacker named Linyos Torovoltos, before the Russians lost the Cold War. It is based on a program called "xenix", which was written by Microsoft for the US government. These programs are used by hackers to break into other people's computer systems to steal credit card numbers. They may also be used to break into people's stereos to steal their music, using the "mp3" program. Torovoltos is a notorious hacker, responsible for writing many hacker programs, such as "telnet", which is used by hackers to connect to machines on the internet without using a telephone.

Your son may try to install "lunix" on your hard drive. If he is careful, you may not notice its presence, however, lunix is a capricious beast, and if handled incorrectly, your son may damage your computer, and even break it completely by deleting Windows, at which point you will have to have your computer repaired by a professional.
koja propaganda bljuje mi se od ovoga...

POSA
10-07-2006, 17:54
a bože mili

10-07-2006, 18:22
ljudi očito ne shvačaju razliku između hakera i crackera :yuck: :yuck:

Glass
10-07-2006, 19:20
Jao kako sam se smijao dok sam čitao ovo, pa ovakve gluposti neizgovara trogodišnjak, favorit mi je ono da kompjter izaziva menengitis i ono o AMD-u.
Iako osobno mislim da je ovo smišljeno kao reklama AMD-u i "hakerskim" programima.

Rocchiro
10-07-2006, 19:52
bwahahaa....ovak dobro se vec dugo nisam nasmijal :rotfl: :pray:

GrannyKiller
10-07-2006, 21:09
Još jednom: dokaz da su Amerikanci najgluplja stvorenja u svemiru!!

Nefarnius
10-07-2006, 21:11
mi nevolimo hacker








































mi volimo PcPlay!

Spookshow baby
10-07-2006, 21:12
tako je

Babitz
10-07-2006, 21:16
:o
hacker>pcp


enivej, ovaj text je za posrat se :rotfl:
po skoro svemu sma haker :rotfl:

Gaas
10-07-2006, 21:18
ljudi očito ne shvačaju razliku između hakera i crackera :yuck: :yuck:

ili ti?
:D

Hadunn
10-07-2006, 22:28
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ovo je nešto epsko! Ono o AMD-u me srušilo sa stolice! Gleda sam smrt u oči koliko sam se smija! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

S4MUR41
10-07-2006, 22:30
a najludi su mi komentari... kako su ga ljudi popljuvali...

Babitz
10-07-2006, 22:35
ma to se netko zajebava

GrannyKiller
10-07-2006, 23:20
ma to se netko zajebava

je baš, kad sam malo bolje pročitao, i pogledao slike, skužio sma da se netko gadno zaj****a :rotfl:

D.E.M.O.
11-07-2006, 00:16
ja nemogu vjerovat kako sprdaju^^
You do realize that the whole internet, the servers/routers etc.. are using linux as its main operating system. What about google.com Thats linux.

But... but... but... Google is that search engine that hackers use to search for the anarchist's cookbook!

S4MUR41
11-07-2006, 08:58
mali OT: pokusajte si nabavit anarchist's coockbook... super je knjiga XD

unknown
11-07-2006, 11:29
držao sam je u rukama i to je glupost kakve nema . kome bi se dalo takvo što raditi ? osim debilima naravno.

Maloki
11-07-2006, 12:01
Ljudi, nemojte pljuvat po jadnom čovjeku, on je tu samo da bi nas prosvijetlio. Napokon znam što je zapravo Flash. To je ustvari hakerski program! I MP3 je zapravo softver za krađu glazbe iz tuđih stereo uređaja. I nesmijem nikad više moliti roditelje da sa T-coma prijeđemo u neki drugi pružatelj telekomunikacijskih usluga. Isto tako nesmijem tražiti nove grafičke kartice, posebno ne nVidiju 7900, kao što nesmijem tražiti još barem gigu RAM-a. Isto tako nesmijem kupovati AMD-ove procesore jer oni omogućuju hakiranje. Nesmijem igrati Quake jer to je zapravo glavni razlog zašto sam ja postao haker. Nikako nesmijem instalirati L U N I XS(da, ne LINUX, nego LUNIX :D kako je naš dragi mesija reko). Ali, napokon znam zašto su mi ocjene drastično pale! Naime, elektromagnetni valovi utječu na penkale mojih profesora, pa oni umjesto da upišu 5, upišu 4, 3, 2 ili, u onim najvećim i najgorim slučajevima, 1!!! Upravo sam razgovaro sa starim o tome da se predam policiji zato jer sam haker, no reko je da bolje ne i da ćemo razbit kompjutor. Ovo je moj posljdnje javljanje na PCP forum, jer želim se popravit, biti bolji čovjek, ne biti haker. Hvala ti dragi amerikanče iz najbolje američke obitelji što si mi pomogao da shvatim kako sam sve ove godine nesvijesno kršio zakon!! Zbogom moji dragi hakerski prijatelji, nadam se kako ste se i vi prosvijetlili i da ćete i vi odustati od hakiranja i prestati kupovati hakerski časopis, PC Play!!

Alpha1
11-07-2006, 12:09
Ljudi, nemojte pljuvat po jadnom čovjeku, on je tu samo da bi nas prosvijetlio. Napokon znam što je zapravo Flash. To je ustvari hakerski program! I MP3 je zapravo softver za krađu glazbe iz tuđih stereo uređaja. I nesmijem nikad više moliti roditelje da sa T-coma prijeđemo u neki drugi pružatelj telekomunikacijskih usluga. Isto tako nesmijem tražiti nove grafičke kartice, posebno ne nVidiju 7900, kao što nesmijem tražiti još barem gigu RAM-a. Isto tako nesmijem kupovati AMD-ove procesore jer oni omogućuju hakiranje. Nesmijem igrati Quake jer to je zapravo glavni razlog zašto sam ja postao haker. Nikako nesmijem instalirati L U N I XS(da, ne LINUX, nego LUNIX :D kako je naš dragi mesija reko). Ali, napokon znam zašto su mi ocjene drastično pale! Naime, elektromagnetni valovi utječu na penkale mojih profesora, pa oni umjesto da upišu 5, upišu 4, 3, 2 ili, u onim najvećim i najgorim slučajevima, 1!!! Upravo sam razgovaro sa starim o tome da se predam policiji zato jer sam haker, no reko je da bolje ne i da ćemo razbit kompjutor. Ovo je moj posljdnje javljanje na PCP forum, jer želim se popravit, biti bolji čovjek, ne biti haker. Hvala ti dragi amerikanče iz najbolje američke obitelji što si mi pomogao da shvatim kako sam sve ove godine nesvijesno kršio zakon!! Zbogom moji dragi hakerski prijatelji, nadam se kako ste se i vi prosvijetlili i da ćete i vi odustati od hakiranja i prestati kupovati hakerski časopis, PC Play!!

KOjI LoM!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
11-07-2006, 16:27
mali OT: pokusajte si nabavit anarchist's coockbook... super je knjiga XD
imas to za mene u pdfu? contact me via pm ^^

Gaas
11-07-2006, 16:36
a je ste vidjeli da je Quake ubiti virtualan svjet hakera :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

The Boz
11-07-2006, 19:22
BTW:
[/url]http://www.php.com/- jedna od meni najduhovitijih stranica na netu.

v4MP1r3
11-07-2006, 21:57
uff mene stari skroz gleda ispod oka

"di si?"
"na internestu"
"sto radis?
"svercam drogu"
"tako treba, bok"

to je normalan svakodnevni razgovor oca i sina...a meni kazu da mi je stari normalan (a njegova djeca ROFL)