PDA

Pogledaj cijelu verziju : Techno!



ivan94
05-02-2010, 15:40
Tko sve ovdje voli tehno,house,trance,dance i drugu električnu muziku?Evo ja slušam David Guetta,David Morales,Armin Van Buuren,Nikki Belucci,Gigi Dagustino,Freemasons,jel još netko sluša?

Lord Ragnarok
05-02-2010, 15:42
to nije glazba. samo random nabacani tonovi. svaki debil moze biti techno-muzičar

Gu$ht3r
05-02-2010, 15:47
to nije glazba. samo random nabacani tonovi. svaki debil moze biti techno-muzičar

i svaka budala moze mlatit po gitari i bubnjevima.

ivan94
05-02-2010, 15:50
U potpunosti se slažem.I moraš biti dosta pametan da bi znao praviti tehno pjesmu,zato se i zove tehno,tehnološka,znači treba biti puno pametan,to ne može svatko.

MasaKrisT
05-02-2010, 15:50
ali samo odabrani mogu shvatiti da se lord zeza vezano uz nesto drugo:P

Lord Ragnarok
05-02-2010, 15:55
ja? ja sam uvijek mrtav ozbiljan. ja se niakd nisam zajebavao. pogotovo ne na forumu. nikada.

a sada, realno gledajuci, ko je sad spomenuo bubnjeve i udaranje gitare?

techno se zove jer moras biti dosta pametan? daj isuse :pray: :pray: :pray: :pray:
prije cu ja napisati tehnološku pjesmu koju ce zavoljeti milijarde ljudi nego ti otsvirati 2 akorda na gitari/bubnjevima.
iz togam ogu logickom dedukcijom doci do logickog zakljucka da si glup ko kurac

e i
<3 gushter

edit za masu: sad vidil post njegov: kaj si tek sad skuzil :D

Aral
05-02-2010, 16:20
Klanjam ti se bogu Lord Ragnarok, ti si postavio novi temelj orijentacije :pray:

šut jorself in d hed

cham3leon
05-02-2010, 16:24
U potpunosti se slažem.I moraš biti dosta pametan da bi znao praviti tehno pjesmu,zato se i zove tehno,tehnološka,znači treba biti puno pametan,to ne može svatko.

Ništa zahtjevnije od bilo kojeg drugog glazbenog žanra.

Ali da ispravim. Ti ne slušaš tehno, ti slušaš komercijalu.

Aral
05-02-2010, 16:29
Danas je sve komercijala. Uvijek se potragam na ekipu koja kaže da ne sluša komercijalu. JiB.

cham3leon
05-02-2010, 16:52
Naravno. Meni je uobičajeno komercijalom zvat tzv. "pop" muziku današnjice. Obilježja su uberskupi spotovi, vjerojatno podjednako skupe pjesme, još skuplja produkcija, i tako dalje. Predstavnika ima koš i još, od Rihanne, preko svih onih repera ko šta je 50cent, pa nadalje, Justina Timberlakea, pa i do onog nekakvog kao benda One Republic koji se neko vrijeme vrtio po svim muzičkim kanalima.

Kid A
05-02-2010, 16:57
Danas je sve komercijala. Uvijek se potragam na ekipu koja kaže da ne sluša komercijalu. JiB.
Grijesis sinak, ovaj grijesis

Aral
05-02-2010, 17:24
Ja ne griješim, ja znam. Neznam jel me više iritiraju ljudi koji kao neće slušat komercijalu pa slušaju nekomercijalu i time si mire dušu jer nisu isti kao drugi...o ček, jel su to oni alternativni. Never mind, svima kad tad dođe iz gaća u mozak.

Vedro
05-02-2010, 17:40
Dobro zboriš Aral.
Inače...Trance addict!
Jeli ovo komercijala?
LZSnoaLWCVU

Kid A
05-02-2010, 17:41
Ja ne griješim, ja znam. Neznam jel me više iritiraju ljudi koji kao neće slušat komercijalu pa slušaju nekomercijalu i time si mire dušu jer nisu isti kao drugi...o ček, jel su to oni alternativni. Never mind, svima kad tad dođe iz gaća u mozak.
Nemoguce je da sve bude komercijala...ili pak nije.Onda je svaki bend underground dok ima 1 view na youtubeu :)

Vedro
05-02-2010, 17:45
Ja se vodim time da komercijala znači biznis.

Aral
05-02-2010, 17:46
Ja ne griješim, ja znam. Neznam jel me više iritiraju ljudi koji kao neće slušat komercijalu pa slušaju nekomercijalu i time si mire dušu jer nisu isti kao drugi...o ček, jel su to oni alternativni. Never mind, svima kad tad dođe iz gaća u mozak.
Nemoguce je da sve bude komercijala...ili pak nije.Onda je svaki bend underground dok ima 1 view na youtubeu :)
Hehe da da, dobro razmišljanje :) Inače, kaj se tiće muzike baš i ne slušam, više volim house te lagani trance.

Niko Bellic
05-02-2010, 17:47
Meni najviše ide na živce što se od glazbe radi sveta krava. Ona je tu da nas zabavlja i opušta, a ne da gubimo živce i vrijeme na to tko šta sluša i koliko je to kvalitetno. Također, makar vam zvučalo nevjerojatno, mnogo je teže napraviti komercijalno uspješnu glazbu od one alternativne. Kod alternative ne postoji tolika težnja uspjehu i zgrtanju gomile para, tj. to nije onaj primarni cilj. Prva ima primarni cilj da postigne uspjeh, a druga nastaje eto tako, sama radi sebe. Ipak, unatoč svemu, loše glazbe ima i među jednom i drugom.

Sranje je sranje, bilo ono alternativno ili komercijalno...

Aral
05-02-2010, 17:48
Baš sam htio reć kak se u svakoj temi u glazbi počne pričat jel je komercijala ili ne...zaboli te ona stvar, slušajte i uživajte :thumbs2:

Vedro
05-02-2010, 17:50
Ja ne griješim, ja znam. Neznam jel me više iritiraju ljudi koji kao neće slušat komercijalu pa slušaju nekomercijalu i time si mire dušu jer nisu isti kao drugi...o ček, jel su to oni alternativni. Never mind, svima kad tad dođe iz gaća u mozak.
Nemoguce je da sve bude komercijala...ili pak nije.Onda je svaki bend underground dok ima 1 view na youtubeu :)
Hehe da da, dobro razmišljanje :) Inače, kaj se tiće muzike baš i ne slušam, više volim house te lagani trance.
Ima i ljudi koji nisu čuli za youtube i nemaju internet. :D

Sonic_Moronic
05-02-2010, 19:26
Meni najviše ide na živce što se od glazbe radi sveta krava. Ona je tu da nas zabavlja i opušta

Glazba je umjetnost, ali izgleda da su to svi zaboravili i sada je jedino bitno da bude zarazno i zabavno. Kada čitaš poveću knjigu nećeš svršavati na svaki redak, ali kad je dovršiš osjećat ćeš se ispunjeno, možda će te emocionalno pogoditi ili ćeš biti zapanjen kako je radnja završila.

Eto to ja želim od glazbe.

Maja
05-02-2010, 20:34
Jej elektronika!
Slušam ovakav 'techno', najbolja glazba evah.
-rDMRIrZHdc

rudeboy95
05-02-2010, 21:46
Napokon techno tema... yaaay!

Od techna slušam uglavnom housićak. R.I.O., Yves Larock, Yanou, Gigi, MYPD, Lowrider, Stereo Palma, Manian i slični izvođači. I to uglavnom slušam radio edite. Originalni mixovi su uglavnom dosadni. Osim RIO-a i Larocka naravno.
Tu i tamo dođem u raspoloženje da trance slušam.. i to ova playlista: KLIK! (http://www.youtube.com/view_play_list?p=8098FFFB29E1AB92&search_query=hardtrance&rclk=pti)

Kostolomac
05-02-2010, 22:45
Preferiram trance ali poslušam i house. Tiesto, Armin van Buuren, Armand van Helden, ATB, Rush, Chicane i Guetta su mi među dražim izvođačima.

Kid A
05-02-2010, 22:46
[quote="Talični Tom":atofwall]Meni najviše ide na živce što se od glazbe radi sveta krava. Ona je tu da nas zabavlja i opušta

Glazba je umjetnost, ali izgleda da su to svi zaboravili i sada je jedino bitno da bude zarazno i zabavno. Kada čitaš poveću knjigu nećeš svršavati na svaki redak, ali kad je dovršiš osjećat ćeš se ispunjeno, možda će te emocionalno pogoditi ili ćeš biti zapanjen kako je radnja završila.

Eto to ja želim od glazbe.[/quote:atofwall]
Zasto sam se odmah sjetio W3DR4Na

Systematic Reverse
07-02-2010, 14:48
x-iReYSZpyw

ovo je primjer techna..

ovo sto ste vi naveli je vecinom losi eu dance..

inace, neslusam bas techno, ali zna se zalomit..

Kostolomac
07-02-2010, 15:12
@Systematic Reverse, nije loše, ali previše hc za mene.

serijski samoubojica
07-02-2010, 15:14
Tko sve ovdje voli tehno,house,trance,dance i drugu električnu muziku?Evo ja slušam David Guetta,David Morales,Armin Van Buuren,Nikki Belucci,Gigi Dagustino,Freemasons,jel još netko sluša?

Super. Još jedan koji sluša Guetta i odma misli da sluša house...

Inače nitko nije spomenuo Deadmau5a...

2KTxNTxTtm0

Systematic Reverse
07-02-2010, 15:59
6jKhevRd2bg

sSRBB3BVwCw

8isKJsCV ... re=related (8isKJsCVWcg&feature=related)

this is house!

deadmau5 mi je lejm, ima jednu/dvije dobre, ostalo recycle bin odma..

Vedro
07-02-2010, 17:02
x-iReYSZpyw

ovo je primjer techna..

ovo sto ste vi naveli je vecinom losi eu dance..

inace, neslusam bas techno, ali zna se zalomit..
istina
evo još techno i house
uNje1dOMXBU
IYCV4xXH6eo
e6ldfHoR2_w

rudeboy95
07-02-2010, 18:25
x-iReYSZpyw

ovo je primjer techna..

ovo sto ste vi naveli je vecinom losi eu dance..

inace, neslusam bas techno, ali zna se zalomit..
Takvo nešto mi pušta DJ koji živi do mene, trese se pod od bassova! :D

Neven <R>
07-02-2010, 18:49
Od elektroničke glazbe mogu poslušati psytrance, psybient i srodne im žanrove.

NwdkexdiHh8

Niko Bellic
07-02-2010, 19:23
Glazba je umjetnost.
Nope. Glazba je biznis. Jebiga... :(

Mafioz0r
07-02-2010, 19:27
Danger - 11h30 (ugxTsl8_ZuI)

Zašto mi ovo ne izlazi iz glave? :(

Systematic Reverse
07-02-2010, 20:19
[quote="Sonic_Moronic":2q78oezt]Glazba je umjetnost.
Nope. Glazba je biznis. Jebiga... :([/quote:2q78oezt]

Ovisi kod koga..

solo
07-02-2010, 20:21
Jedina pjesma na njemačkom jeziku da mi se sviđa...

FWsQQgbKkjc

Niko Bellic
07-02-2010, 20:24
[quote="Talični Tom":23ll5e5l][quote="Sonic_Moronic":23ll5e5l]Glazba je umjetnost.
Nope. Glazba je biznis. Jebiga... :([/quote:23ll5e5l]

Ovisi kod koga..[/quote:23ll5e5l]
Svi žele novac. Žene pogotovo. Skuži sam... :wink:

Systematic Reverse
07-02-2010, 20:31
Svi žele novac. Žene pogotovo. Skuži sam... :wink:

A gle stari moj, nije vazno jel zele novac ili ne, vazno je jel rade kvalitetnu muziku ili ne..

I oni moraju od neceg zivit..

pogotovo kad je doba ovakve hiperprodukcije..

boli me kurac koliko neko zaradjuje, ako radi/pusta dobru muziku slusat cu ga, ako ne - jbg..

Sonic_Moronic
08-02-2010, 13:36
[quote="Sonic_Moronic":2ndb6xkw]Glazba je umjetnost.
Nope. Glazba je biznis. Jebiga... :([/quote:2ndb6xkw]

Većina popularne glazbe je biznis, naravno.

TeraBajt
08-02-2010, 15:18
[quote="Sonic_Moronic":1s2hrhpv]Glazba je umjetnost.
Nope. Glazba je biznis. Jebiga... :([/quote:1s2hrhpv]
oces reci da ja doma sviram radi para a ne radi toga sto mi je zabavno i zanimljivo? GG al nisam vidio jos pare.


[quote="Lord Ragnarok":1s2hrhpv]to nije glazba. samo random nabacani tonovi. svaki debil moze biti techno-muzičar

i svaka budala moze mlatit po gitari i bubnjevima.[/quote:1s2hrhpv]

gg, ajde skini neku solazu iommija za par minuta ako je tako lagano, a ja cu rado u rebirthu slozit u sest minuta par beatova na koje ces moci manicno pomicati glavu gore dolje.

Kid A
08-02-2010, 15:25
oces reci da ja doma sviram radi para a ne radi toga sto mi je zabavno i zanimljivo? GG al nisam vidio jos pare.
Kako mi je ovo prejako :rotfl:

Sonic_Moronic
08-02-2010, 15:29
Dobra. :)

Systematic Reverse
08-02-2010, 16:08
i svaka budala moze mlatit po gitari i bubnjevima.

gg, ajde skini neku solazu iommija za par minuta ako je tako lagano, a ja cu rado u rebirthu slozit u sest minuta par beatova na koje ces moci manicno pomicati glavu gore dolje.

obadvoje ste budale..

prestanite vise sa tim brijama ko ce sta slozit za 5-10-15min i kako svaka budala moze ovo - ono..

jer niti ti budes napravio sta pametno u elektronickom smislu za toliko vremena, niti on bude odsvirao sta pametno na bubnjevima/gitari..

jesus..

rudeboy95
08-02-2010, 17:12
Pa gle, svatko može i jedno i drugo, no kvaliteta je ključna, koja je proporcionalna sa vještinom talenta i kvalitete (u svakom žanru muzike, bio to techno ili metal). Uostalom šta uopće gledate šta je lakše, a šta teže napravit? Rađe gledajte ša vam se više sviđa. Mogu se ja istrenirat da poserem najveće govno na svijetu, no šta će mi to kad nitko ne voli govna.

Niko Bellic
08-02-2010, 17:35
Mogu se ja istrenirat da poserem najveće govno na svijetu...
Moš mislit...

Sonic_Moronic
08-02-2010, 17:37
IT'S A CHALLENGE!

Systematic Reverse
08-02-2010, 17:43
Pa gle, svatko može i jedno i drugo, no kvaliteta je ključna

exactly my point..

rudeboy95
11-02-2010, 00:50
http://www.youtube.com/DjPygme

Lik je predobar, ali je jako malo ljudi uopće čulo za njega :( .

snowblind
11-02-2010, 11:28
simpatično mi

MILF hunter
11-02-2010, 14:19
Općenito gledajući elektroniku:

PpYVZfyYAk4

Dxx3NOS1gU8&feature=related

WMgejzO_LZU&feature=related

Ovakve stvari su mi ok.

Riga mi se od Guette.

Vedro
11-02-2010, 17:47
ovo mi je super MILF hunteru
poslušaj ovo ako nisi,mislim da će ti se svidjeti,evo samo jedan ima ih još na youtubeu,inače imam od njih doma album na 3cd-a(DJ Miko & Har El Prusky)
gfnhD07HDAg
evo moro sam i ovu staviti
DxguOqNEfjU&feature=related

Sonic_Moronic
11-02-2010, 18:55
MILf, već otkad planiram poslušati Hallucinogen i dobro što si me podsjetio. Evo nabavlja se album. :)

Systematic Reverse
11-02-2010, 19:13
Hallucinogen - In Dub

jeben album, try it!

rudeboy95
11-02-2010, 22:01
Sere mi se od takvog psihodeličnog granja. To je predepresivno.

Sonic_Moronic
11-02-2010, 22:04
Psihodelično je depresivno? To mi je novo.

Systematic Reverse
11-02-2010, 23:22
...

rudeboy95
12-02-2010, 11:25
Psihodelično je depresivno? To mi je novo.
Neznam kako da objasnim taj osijećaj kad slušam psihodeličnu muziku. Uglavnom, negativan je.

Sonic_Moronic
12-02-2010, 13:19
Kako god. Depresivno je dobro, dajte depresivne stvari.

Ogg The Dogg
12-02-2010, 14:49
[quote="Sonic_Moronic":29zxxqjp]Glazba je umjetnost.
Nope. Glazba je biznis. Jebiga... :(
oces reci da ja doma sviram radi para a ne radi toga sto mi je zabavno i zanimljivo? GG al nisam vidio jos pare.


[quote="Lord Ragnarok":29zxxqjp]to nije glazba. samo random nabacani tonovi. svaki debil moze biti techno-muzičar

i svaka budala moze mlatit po gitari i bubnjevima.[/quote:29zxxqjp]

gg, ajde skini neku solazu iommija za par minuta ako je tako lagano, a ja cu rado u rebirthu slozit u sest minuta par beatova na koje ces moci manicno pomicati glavu gore dolje.[/quote:29zxxqjp]
ista stvar. mogu i ja uzet gitaru(nikad ju nisam sviro) i bezveze za 2 min složit neku pizdariju koja će dobro zvučat i moć ćeš se umiru nadrogirat, pokazat sve svoje pirseve na tijelu i popit par litara svinjeske krvi.
ovo je sam primjer, ja to ne mislim zaozbiljno nego trebaš shvatit da neko i po tvojoj glazbi može pljuvat. pokaži poštovanje prema ljudima i njihovom poslu.
isto tako, zašto bi sve što se svidi ljudima morala bit komercijala? :?

i zakraj evo jedan link, house, noncomercial
xzQt0aDtFY4

Systematic Reverse
12-02-2010, 16:08
Commercial je, i lose je ._.

Vedro
12-02-2010, 16:55
Psihodelično je depresivno? To mi je novo.
Neznam kako da objasnim taj osijećaj kad slušam psihodeličnu muziku. Uglavnom, negativan je.
evo poslušaj onda ovo i opusti se :D
vqp2M6PV5Dw

TeraBajt
12-02-2010, 19:57
ista stvar. mogu i ja uzet gitaru(nikad ju nisam sviro) i bezveze za 2 min složit neku pizdariju koja će dobro zvučat i moć ćeš se umiru nadrogirat, pokazat sve svoje pirseve na tijelu i popit par litara svinjeske krvi.
ovo je sam primjer, ja to ne mislim zaozbiljno nego trebaš shvatit da neko i po tvojoj glazbi može pljuvat. pokaži poštovanje prema ljudima i njihovom poslu.
isto tako, zašto bi sve što se svidi ljudima morala bit komercijala? :?
Moze, reci mjesto i vrijeme, dolazim te gledat kako za 2 min slazes pizdariju koja dobro zvuci. moze. Ako cak uspijes i odsvirati koju smisleni skup nota aplaudirat cu ti i aveat tehno kao najvecu bozju stvar na svijetu jebenom.

"pokazi postovanje prema ljudima i njihovom poslu"

ako se vec ide na to da je tehno muzika i umjetnicki izrazaj, zasto referiras istom kao poslu? nisam cuo ikog da postuje hendrixa zbog njegovog posla, vec zbog umijeca sviranja. to nije posao, to je umjetnost. tehno, to je komercionalni stroj za retaje kojima je 30 minutno ponavljanje istog beata umijece samo takvo.

rudeboy95
12-02-2010, 20:24
Ajme meni majko moja. :(

Shvati da ti njega nećeš uvjeriti da je metal/rock/šta već nije dobar, niti češ ti njega uvjerit da je techno loš.

And for you tero, vidi se da nisi baš puno techna/housa/trancea u životu čuo, tako da nemaš šta pričat.

TeraBajt
12-02-2010, 20:50
da, trebam lekciju iz tehna, poucite me. zelim najbolji house koji mi mozete nac. da vidim i ja tu umjetnost.

The Great Duck
12-02-2010, 22:30
I ja još uvijek čekam dan kad ću čuti neku tehno/house stvar koja se ne sastoji od ponavljanja iste stvari kroz cijelu pjesmu.Čak sam čuo i neke stvari koje se svode na čisto tup-tup.

Vedro
13-02-2010, 10:10
da, trebam lekciju iz tehna, poucite me. zelim najbolji house koji mi mozete nac. da vidim i ja tu umjetnost.
evo,meni je recimo ovakav House vrh
fPK2br5v7nU&feature=related
:D

TeraBajt
13-02-2010, 12:09
al kontas da se to sastoji od vec snimljenih samplova koji ovaj nabacuje kako mu volja. iskreno to moze svatko tko se barem iole upozna sa miks plocom.

Vedro
13-02-2010, 12:22
da,izgleda da je jednostavnije svirati na mikseti nego na gitari.
meni su ovi prelazi koje radi između semplova totalno cool.
EDIT:i sam Bog zna koliko je gitara stariji instrument od miks ploče.

TeraBajt
13-02-2010, 12:24
al skuzi da on ne svira, on samo pusta stvari koje mu se svide. to nije umijece, covjek se samo zabavlja. gg, al ne mozes mi reci da to parira nekome sa dugogodisnjim iskustvom sviranja bilokojeg instrumenta.

Vedro
13-02-2010, 12:30
i sam Bog zna koliko je gitara stariji instrument od miks ploče.

rudeboy95
13-02-2010, 13:13
Tero šta koji prozor uopće postaš u ovoj temi ako mrziš tehno.. Otvori temu u Pljuvačnici i onda tamo prozoruj.

Maloki
13-02-2010, 13:17
I ja još uvijek čekam dan kad ću čuti neku tehno/house stvar koja se ne sastoji od ponavljanja iste stvari kroz cijelu pjesmu.Čak sam čuo i neke stvari koje se svode na čisto tup-tup.
Rofl, da, zato se u rocku/punku/bluesu/svim-ostalim-glazbenim-usmjerenjima-koje-vi-glazbeni-znalci-slušate ništa ne ponavlja, nego je svaka nota u svakoj pjesmi jedinstvena.

Neven <R>
13-02-2010, 13:21
Vratite se na topic, brišem apsolutno sve postove koji će spominjatu temu prežvakanu 758437598 puta.

snowblind
13-02-2010, 16:55
@ terabajt

Vjeruj mi umjeće znati puštati glazbu koja prezentira nešto i to ne možeš nikako uspoređivati sa sviranjem insturmenata jer ću ti ja uvijek dat protuagrument na svako tvoje da se to ne može usporediti sa sviranjem ubaci rendom insturment, tak da to dvoje ne mješaj. Druga stvar je što svaka budala može stat pred mixer i playere pa drkarit okolo i što su ljudi priglupi pa puše sve što je popularno (primjer Guetta, ljudi ga puše nenormalno, a čovjek je kao producent i dj pišo od ovce). Pogledaj malo Gaisera, Hawtina, Adventa, Snea, Rothera + još mnogo njih koji su tehnički nevjerovatno potkovani.

I da techno je techno, house je house, što puno ljudi po techno baca sve to je njihov problem, a ako želiš neke house stvari poslušaj Justice, Cassius, Lawnchair Generals, Simian Mobile Disco, Swedish House Mafia, Shapeshifters, Freemasons...

Vedro
13-02-2010, 17:09
Shapeshifterse imam doma :pray:

Systematic Reverse
13-02-2010, 18:04
A jbt ko mi je obrisao post?

Nije bio offtopic..

Samo sam htio da terabajt vidi da nije sve jednostavno kao sto on misli, a i da je jednostavno, koga boli kurac ako dobro zvuci?

potpis na snowblinda :thumbs2:

btw progressive i techhouse ownaju.

evo jos jednom par linkova..

http://www.dancetrippin.tv/lib.cfm/5863 ... nson/Ibiza (http://www.dancetrippin.tv/lib.cfm/5863/dj_set_episodes_102/Mathew_Jonson/Ibiza)S- techno

http://www.dancetrippin.tv/lib.cfm/5912 ... terdam,_NL (http://www.dancetrippin.tv/lib.cfm/5912/dj_set_episodes_105/Robert_Babicz/Rotterdam,_NL)S- tech, acid haws ^^

uW0glhDejV4S- progressive house

pogledaj si to terabajt..

@Snowblid dobro da si spomenuo Rothera, ovi ostali nisu bas my cup of tea, ali sve redom dobri producenti/dji/live acteri

pali se odma nesto od Rothera sad!!

btw, kad bi morao izdvojit najdrazeg DJ/Producenta, definitivno James Holden, medju hrpom mikseva, njegovi su uvijek prepoznatljivi, kvaliteta na visokom nivou!

Zapravo, cijeli Border Community mi je higher level..

Niko Bellic
13-02-2010, 22:25
cOrc37wNUqU&feature=related

Ima kaki remiks?

MTF*
14-02-2010, 15:46
ja sam vise za hardstyle... brennan heart, zatox, tatanka, dark oscillators, blutonium boys, donkey rollers, activator, noisecontrollers, zany, headhunterz i tak to...

rudeboy95
14-02-2010, 20:55
Ja kad slušam hardstyle slušam uvijek neki random, ionako je sve to slično. Znači hard.fm i tup tup tup tup tup tup tup.

MTF*
14-02-2010, 23:06
pa i ne bas... kad bi trebo nes izdvojit, bio bi to zatox i noisecontrollers... nije bas sve kak kazes "tup tup tup"... po meni je hardcore monotoniji od hardstylea... meni...

Maja
14-02-2010, 23:10
Ponekad i je, ali hardcore je... Jači, pa to zvuči bolje. Barem meni ^^