PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pirates of Caribbean: The Legend of Jack Sparrow



Harry
10-07-2006, 10:15
Evo,danas prvi puta čujem za ovu avanturu,gledam okolo po netu,ocjene između 85 i 94%. Gledam screenshotove,sviđa mi se engine,dosta jednostavan a svejedno je grafika na razini. Jel tko probao ovo igrati? Tražit ću okolo po trgovinama za kupnju,ok mi se čini. Grafika je slična Narnijskim kronikama. Bilo bi fora kad bi igra bila moguća i u kooperativnom modu,sve rijeđe imamo takve igre i još da su pritom avanture.

dabl eM
10-07-2006, 10:22
igro sam jedinicu i dopala mi se,osim sta me je svako malo izbacivala,to mi je jako pokvarilo igru...

sta vec je izasla nova....prva vijest,meni

goGAMERo
10-07-2006, 10:40
Gledao sam prezentaciju na E3-u ove godine, super je, ali nekako mi najviše leži da je odigram na PS2 konzoli . . .!

dabl eM
10-07-2006, 10:48
Gledao sam prezentaciju na E3-u ove godine, super je, ali nekako mi najviše leži da je odigram na PS2 konzoli . . .!

cek,jesi ti bijo na e3-ju ili sam skinio trailer??

Rocchiro
10-07-2006, 12:42
moram to nabaviti,jedinica mi je bila odlicna :pray:

v4MP1r3
10-07-2006, 13:22
moram to nabaviti,jedinica mi je bila odlicna :pray:

iskreno, nisma ni igrao ;((

Rocchiro
10-07-2006, 13:32
moram to nabaviti,jedinica mi je bila odlicna :pray:

iskreno, nisma ni igrao ;((

iskreno, moras ju odigrati ;)

goGAMERo
10-07-2006, 13:32
Gledao sam prezentaciju na E3-u ove godine, super je, ali nekako mi najviše leži da je odigram na PS2 konzoli . . .!

cek,jesi ti bijo na e3-ju ili sam skinio trailer??


Da jesam! :rotfl: LoL, pa ofkorz da sam skinuo trailer u kojemu se prezentira! Igra je čista akcijska avantura, baš je onakava kavu tražim! KUL!

Rocchiro
10-07-2006, 13:33
Gledao sam prezentaciju na E3-u ove godine, super je, ali nekako mi najviše leži da je odigram na PS2 konzoli . . .!

cek,jesi ti bijo na e3-ju ili sam skinio trailer??


Da jesam! :rotfl: LoL, pa ofkorz da sam skinuo trailer u kojemu se prezentira! Igra je čista akcijska avantura, baš je onakava kavu tražim! KUL!

daj neki link

goGAMERo
10-07-2006, 13:51
Evo ti link (http://www.youtube.com/results?search=Pirates+of+Caribbean%3A+The+Legend+ of+Jack+Sparrow&search_type=search_videos&search=Search)

Rocchiro
10-07-2006, 14:03
haPZY0at5Tg&search=the%20legend%20of%20jack%20sparrow%20game
Tr0dAYYyxJM&search=the%20legend%20of%20jack%20sparrow%20game

moram priznati da mi se ovaj drugi filmic nimalo ne sviđa...

a)Igra izgleda totalno linerano,nemozes ni lijevo ni desno dok je u 1. dijelu bila ogromna suma za lutanje

b)Macevanje je totalno konzolsko,svodi se samo na klikanje misem dok u 1. djelu je billo realnije i nije se svodilo na bezvezno lamatanje

c)Glavni lik je Jack Sparrow,nama poznati lik iz filma tak da odma znas da bude prica totalno linearna dok u 1. djelu si nepoznati tip koji pocinje od pocetka

jako sam razocaran...ja sam se nadal cistokrvnom nastavku dok je ovo ruzna konverzija

ali dobro,mozda se varam (i iskreno se nadam da se varam)

v4MP1r3
10-07-2006, 14:18
moram to nabaviti,jedinica mi je bila odlicna :pray:

iskreno, nisma ni igrao ;((

iskreno, moras ju odigrati ;)


imam ja CDe i sve...no nije mi se dalo ;P
sad cu kada mi crkava DSL vise biti offline ;(

goGAMERo
10-07-2006, 14:25
haPZY0at5Tg&search=the%20legend%20of%20jack%20sparrow%20game
Tr0dAYYyxJM&search=the%20legend%20of%20jack%20sparrow%20game

moram priznati da mi se ovaj drugi filmic nimalo ne sviđa...

a)Igra izgleda totalno linerano,nemozes ni lijevo ni desno dok je u 1. dijelu bila ogromna suma za lutanje

b)Macevanje je totalno konzolsko,svodi se samo na klikanje misem dok u 1. djelu je billo realnije i nije se svodilo na bezvezno lamatanje

c)Glavni lik je Jack Sparrow,nama poznati lik iz filma tak da odma znas da bude prica totalno linearna dok u 1. djelu si nepoznati tip koji pocinje od pocetka

jako sam razocaran...ja sam se nadal cistokrvnom nastavku dok je ovo ruzna konverzija

ali dobro,mozda se varam (i iskreno se nadam da se varam)




Sve je to istina što si naveo, ali opet kupiš si onu verziju i zabaviš se na kratko vrijeme! 8)

Prince-Artas
10-07-2006, 18:19
moram to nabaviti,jedinica mi je bila odlicna :pray:

također

Jerry
10-07-2006, 18:47
moram nabaviti obje igre!Zan entko gdje se legalnoSmože skiniti DEMO ako postoji igre Pirates of The Carribien

Babitz
10-07-2006, 18:48
prvi dio suxa teško

Pirates je bolji

dabl eM
10-07-2006, 19:08
Gledao sam prezentaciju na E3-u ove godine, super je, ali nekako mi najviše leži da je odigram na PS2 konzoli . . .!

cek,jesi ti bijo na e3-ju ili sam skinio trailer??


Da jesam! :rotfl: LoL, pa ofkorz da sam skinuo trailer u kojemu se prezentira! Igra je čista akcijska avantura, baš je onakava kavu tražim! KUL!

sta mi tu meces ovog zelenog...
pa svi imaju mogucnost da budu tamo,jošak imaju koju vezu....
a igru nabavljam obvezatno