PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomagajte!



kundalino
01-02-2010, 20:12
Decki iman problem sa zvukom imam Windows 7 i ja ukljucim zvucnike u komp i nece da radi udem u options sound i pise da nije pronaden utor za zvuk..? ako mi netko moze pomoc molim vas :) :shock:

kundalino
02-02-2010, 07:38
Decki iman problem sa zvukom imam Windows 7 i ja ukljucim zvucnike u komp i nece da radi udem u options sound i pise da nije pronaden utor za zvuk..? ako mi netko moze pomoc molim vas :) :shock:
[right:2h33boab][/right:2h33boab]pa daj pls pomagajte :(

cham3leon
02-02-2010, 09:41
Možda da probaš stavit drivere za zvučnu? Čuo sam za jedan slučaj sa Acerovim laptopom gdje isto sedmica nije htjela prepoznati integrirani mikrofon.

kundalino
02-02-2010, 12:47
Možda da probaš stavit drivere za zvučnu? Čuo sam za jedan slučaj sa Acerovim laptopom gdje isto sedmica nije htjela prepoznati integrirani mikrofon.
a gdje mogu skinit drivere pls reci :)

cham3leon
02-02-2010, 12:55
Ako ti je zvučna Realtek (vjerojatno je, ali provjeri) imaš na njihovim stranicama drivere za sve zvučne za Windows 7 valjda.

Ja sam skužio da ti se to dogodilo kad si instalirao windows7, ako ti je kada prije na sedmici radilo, onda vjerojatno ni nije do toga.

kundalino
02-02-2010, 13:18
Ako ti je zvučna Realtek (vjerojatno je, ali provjeri) imaš na njihovim stranicama drivere za sve zvučne za Windows 7 valjda.

Ja sam skužio da ti se to dogodilo kad si instalirao windows7, ako ti je kada prije na sedmici radilo, onda vjerojatno ni nije do toga.
da meni je
reatlik kartica :) aj os mi dat str e i da te jos nesto pitan imam jos jedan komp i nemogu mu napravit internet i imam USB D-link i kako da spojim d link sa internet vezom :)

cham3leon
02-02-2010, 15:06
http://lmgtfy.com/?q=realtek+sound+drivers

Što se tiče ovog drugog, nije mi niš jasno. D link je pretpostavljam ruter. I ti njega želiš spojit na internet. Uđi na postavke rutera tako da upišeš njegovu IP adresu (probaj 192.168.1.1) i onda nađi negdje u postavkama opciju za spajanje na internet. Ne znam kakvo D Link ima sučelje, pa ne mogu reći detaljnije.

kundalino
02-02-2010, 16:47
http://lmgtfy.com/?q=realtek+sound+drivers

Što se tiče ovog drugog, nije mi niš jasno. D link je pretpostavljam ruter. I ti njega želiš spojit na internet. Uđi na postavke rutera tako da upišeš njegovu IP adresu (probaj 192.168.1.1) i onda nađi negdje u postavkama opciju za spajanje na internet. Ne znam kakvo D Link ima sučelje, pa ne mogu reći detaljnije.
ee vidi neradi ovo kaj sam skinil i vidi jel mozda zato sta moja graficka ima dx 10 a ja nakompu imam dx 11 i jel mozda do toga :( aj pls pomozi :)

cham3leon
02-02-2010, 16:59
Nemam pojma zašto imaš DX11 kad ti ga grafička ne podržava, niti znam kakve veze ovo ima sa grafičkom. Ne znam šta da ti kažem.

fear
02-02-2010, 19:47
Jesi siguran da is skinuo prave drivere(link (http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=23&PFid=23&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false)),pogleedaj malo po postavkama.

rudeboy95
02-02-2010, 20:31
a jesi siguran da si pravi jack u pravi utor tutnuo?