PDA

Pogledaj cijelu verziju : comodo firewall



VCOnaab
01-02-2010, 19:08
formatirao komp pa stavio neke nove stvari ukljucujuci i comodo firewall.Naime pokrenem wow,sve stavim allow i udem u igru logiram se itd....ali u igi mi je sve 2-3 sek zakasnjenje,tako kada npr idem udrit nekoga frostboltom (attack skillom) vidim da char radi taj napad ali nema dole da broji koliko mu treba da baci taj attack na protivnika ali jednostavno ima zakasnjenja od jedno 2-3 sek.Prije sam imao avira premium security suite a sada samo aviru + comodo,odkad sam stavio comodo primjetio sam razlike u igri.Firewall je namjesten sve po defaultu tako da nista nisam dirao.Cak sam iskljucio firewall i defense+ zastitu. Moze li mi netko pomoci?

fear
01-02-2010, 19:14
Koristio sam taj firewall i prešao sam na ZoneAlarm,ako ne uspiješ riješiti problem možda da razmisliš o promjeni.

VCOnaab
01-02-2010, 19:37
Koristio sam taj firewall i prešao sam na ZoneAlarm,ako ne uspiješ riješiti problem možda da razmisliš o promjeni.
Citam ves godinama da neke igre imaju problema sa zonealamom a i svi hvale comodo jer je free :/

Frky
01-02-2010, 19:49
Možda ti je windowsow firewall uključen pa se "kolju" njih dva ili probaj staviti u comodou staviti very high prioritet propusnost za wow (tj. da ga nedira uopće)!

VCOnaab
01-02-2010, 20:13
windows firewall je iskljucen,a kako staviti visoki prioritet na wowu neznam kako to jer samo gdje mogu viditi visoki prioritet je firewall

Čux
03-02-2010, 15:16
Nisam nikad naišo na tak neš s comodom, a koristio sam ga dosta dugo.

Vedro
03-02-2010, 15:24
ja sam ga morao disable-at da bi igrao preko xfirea ali sad sam ga ubacio u "Define a New Trusted Application" pa ne moram više,jedino mi je izbacivao exe.problem od igre ali sam restartao komp i radi normalno.

VCOnaab
03-02-2010, 17:32
ja sam ga morao disable-at da bi igrao preko xfirea ali sad sam ga ubacio u "Define a New Trusted Application" pa ne moram više,jedino mi je izbacivao exe.problem od igre ali sam restartao komp i radi normalno.

ma ja sam probao ubaciti wow.exe i launcher u trusted applications pa mi nesto govori da nije nasao neku licencu sto ti ja znam pa da ih nemogu staviti u trusted applications.Iako sam mislio da je zonealarm sh1t pa gledao sam drugo forum pa su mi opet rekli probaj zone alarm,sva sreca nasao sam nekoga na xfireu tko ima zonealarm i rekao mi je da ima full licencu za zonealarm firewall ali antivirus,parental control i browser security nema,tako da moras imati 3-4 licence (koliko sam skuzio....) da imas full zastitu.Jos jedna losa strana toga je da iako nema antivirus licencu svako malo mu pokazuje neki warning da updejta antivirus na zonealarm iako je sve warninge iskljucio....

Pa sam prešao na druge metode poput Kaspersky 2010 to cudo ima sve u sebi :) ali naravno....meni steka neznam zasto,imam P4 3GHz 2Gb RAM i znam da je to 20 puta vise dovoljno nego sto treba da bi kaspersky radio kako treba.

Vedro
03-02-2010, 17:57
ja sam ga morao disable-at da bi igrao preko xfirea ali sad sam ga ubacio u "Define a New Trusted Application" pa ne moram više,jedino mi je izbacivao exe.problem od igre ali sam restartao komp i radi normalno.

ma ja sam probao ubaciti wow.exe i launcher u trusted applications pa mi nesto govori da nije nasao neku licencu sto ti ja znam pa da ih nemogu staviti u trusted applications.Iako sam mislio da je zonealarm sh1t pa gledao sam drugo forum pa su mi opet rekli probaj zone alarm,sva sreca nasao sam nekoga na xfireu tko ima zonealarm i rekao mi je da ima full licencu za zonealarm firewall ali antivirus,parental control i browser security nema,tako da moras imati 3-4 licence (koliko sam skuzio....) da imas full zastitu.Jos jedna losa strana toga je da iako nema antivirus licencu svako malo mu pokazuje neki warning da updejta antivirus na zonealarm iako je sve warninge iskljucio....

Pa sam prešao na druge metode poput Kaspersky 2010 to cudo ima sve u sebi :) ali naravno....meni steka neznam zasto,imam P4 3GHz 2Gb RAM i znam da je to 20 puta vise dovoljno nego sto treba da bi kaspersky radio kako treba.
ja sam stavio "xfire exe." u Trusted Applications u Comodo firewallu.

VCOnaab
03-02-2010, 18:17
ja sam ga morao disable-at da bi igrao preko xfirea ali sad sam ga ubacio u "Define a New Trusted Application" pa ne moram više,jedino mi je izbacivao exe.problem od igre ali sam restartao komp i radi normalno.

ma ja sam probao ubaciti wow.exe i launcher u trusted applications pa mi nesto govori da nije nasao neku licencu sto ti ja znam pa da ih nemogu staviti u trusted applications.Iako sam mislio da je zonealarm sh1t pa gledao sam drugo forum pa su mi opet rekli probaj zone alarm,sva sreca nasao sam nekoga na xfireu tko ima zonealarm i rekao mi je da ima full licencu za zonealarm firewall ali antivirus,parental control i browser security nema,tako da moras imati 3-4 licence (koliko sam skuzio....) da imas full zastitu.Jos jedna losa strana toga je da iako nema antivirus licencu svako malo mu pokazuje neki warning da updejta antivirus na zonealarm iako je sve warninge iskljucio....

Pa sam prešao na druge metode poput Kaspersky 2010 to cudo ima sve u sebi :) ali naravno....meni steka neznam zasto,imam P4 3GHz 2Gb RAM i znam da je to 20 puta vise dovoljno nego sto treba da bi kaspersky radio kako treba.
ja sam stavio "xfire exe." u Trusted Applications u Comodo firewallu.
da ali ja nepokrecem igre preko xfirea nego preko ikona na desktopu :D