PDA

Pogledaj cijelu verziju : Brijanje



Stranica : [1] 2

Niko Bellic
29-01-2010, 09:54
Yo dawgz!

Evo jedne kewl teme u kojoj bumo mal pospikali o tome kako i s čim brijemo dlake.

Podijelite s drugim alfa mužjacima sve znane vam tajne brijačkog zanata i zatražite ili pak dajte savjet u vezi hardvera ili tehničke izvedbe samog čina uklanjanja dlaka.

Razmjenjujte s ostalom dlakavom braćom informacije o povoljnim ponudama za kupnju najmodernijeg hardvera i zabogamiloga ne ustručavajte se tražiti savjet pri kupnji i održavanju, ukoliko niste majstor brijač s godinama iskustva.

McPingvin_v2.0
29-01-2010, 10:10
Inb4 Helena.

Niko Bellic
29-01-2010, 10:26
Danas sam se obrijao na suho. Kupio sam jednokratnu britvicu za tri ipo kune. Prošlo je bezbolno. Lijen sam inače, bar što se brijanja tiče...

SirZizzy
29-01-2010, 11:09
brijanje kojeg dijela tijela?











































hurr hurr

SkunK
29-01-2010, 11:20
Neka talijanska pjena za brijanje, Gillette Mach3 i Ralon aftershave :rambo:

Niko Bellic
29-01-2010, 11:42
E to sam čekao. Kako očistiti Mach 3 i slične od dlaka? Ja sam nešto petljao sa čačkalicama, ali mora postojati bolje rješenje. ReiKo, koliko često mijenjaš nastavak i zašto pobogu pjena? Meni ona samo smeta. Bolje se brijem na suho i onda nabacim onaj Nivea after bijeli sa plavim čepom... Legendaran je.

angel eye
29-01-2010, 11:43
Dečki,a zašto ne probate vrući vosak? xD
:>

Arbiter of Change
29-01-2010, 11:50
Inb4 Helena.
New kids won't get it. :)

Kupiš brijaći aparat i osiguran si, ne paziti hoćeš li se ubiti žiletom.

McPingvin_v2.0
29-01-2010, 11:52
Dečki,a zašto ne probate vrući vosak? xD
:>
Jer ne moramo brijati velike površine :)

FaTaL_mRkvA
29-01-2010, 11:53
Neki ljudi dobe nekakav osip od aparata, neznam točno o čemu se radi...
(nisam ja...)

Niko Bellic
29-01-2010, 12:03
[quote="McPingvin_v2.0":3ia4b13c]Inb4 Helena.
New kids won't get it. :)

Kupiš brijaći aparat i osiguran si, ne paziti hoćeš li se ubiti žiletom.[/quote:3ia4b13c]Pojasni Helenu!

Brijači aparat sam imao. Troglavi Phillips neki. Nikad mi utičnica nije bila blizu. Oni na baterije nemaju enough power, pa užasno sporo briju i slabo režu dlake. Uglavnom, dao sam troglavi Phillips starome, a ja se brijem žiletima od par kuna ili samo skratim bradu i brkove mašinicom za šišanje kad brijem glavu...

Niko Bellic
29-01-2010, 12:05
Neki ljudi dobe nekakav osip od aparata, neznam točno o čemu se radi...
(nisam ja...)
Kako se ti briješ LinkEX?

FaTaL_mRkvA
29-01-2010, 12:07
Flexom. :D







Just kidding.
Britvica+pjena... :(

Raz
29-01-2010, 12:10
Hurr durr, pravi muškarci se ne briju, već puštaju bradu do poda. :rambo:

FaTaL_mRkvA
29-01-2010, 12:15
Nije loša brada do poda.
Poslije ručka ti netreba krpa samo bradu iskoristiš...

SkunK
29-01-2010, 12:21
E to sam čekao. Kako očistiti Mach 3 i slične od dlaka? Ja sam nešto petljao sa čačkalicama, ali mora postojati bolje rješenje. ReiKo, koliko često mijenjaš nastavak i zašto pobogu pjena? Meni ona samo smeta. Bolje se brijem na suho i onda nabacim onaj Nivea after bijeli sa plavim čepom... Legendaran je.


Ovako, to je malo diskutabilno pitanje no dobro ti je jer sam i ja imao sranja sa čestim mjenjanjem nastavaka.


Dakle, naglasiti ću prvo da sam počeo koristiti Gillete Fusion, puno mi je bolji nego Mach 3. Nadalje, što se tiče pjene - jednostavno mi je lakše obrijati bradu tako, pogotovo donji dio. Na suho se znam i zarezat ako žurim (što je često slučaj). Ovako samo klizi :)


Oko čišćenja:

Nakon što se obrijem, 4 puta prođem kroz vodu "nastavak" i to kroz vruću vodu (skoro pa kipuću stoga pazi da se ne opečeš), nakon toga jako snažno protresem sam žilet i nakon toga u 90% slučajeva nema više ničega (nikakvih dlaka ili sličnog) na njemu. Ako ima, ponovi postupak. Ovo je po meni najbolja tehnika, niti ne pokušavaj sa nekakvim krpicama, ručnicima i ostalom tkaninom brisati žilet jer ćeš em na njega nanjeti svakave bakterije i vrlo vjerovatno će još više toga ostati na njemu nego što je prethodno bilo (razni "trunčići", konci i slično).

Nadam se da je ovo pomoglo :)

Niko Bellic
29-01-2010, 12:32
Brada iritira, jerbo raste posvuda. Jedino je Soul Patch megakul!

Raz, neki ljudi i rade, pa moraju izgledati pristojno na poslu...

Herr Schnitzel
29-01-2010, 12:36
Nema ništa nepristojno u nošenju brade, pogotovo ako je dobro održavana. Nepristojnim to nazivaju samo oni ljudi koji su ljubomorni na awesome faktor koji bradonosač ima.

Arbiter of Change
29-01-2010, 12:41
Ili oni koji imaju prerijetku bradu pa i kad je najbolje održavaju izgledaju kao odrpanci. :)

Windwalker
29-01-2010, 12:46
Brada je potpuno prirodna stvar na muškarcima, i po meni ljudi bez brade izgledaju ko odrpanci. :D

Uostalom, warriors and kings of the old, svi su imali brade i bili cool.

Da_killah
29-01-2010, 12:54
Brijači aparat sam imao. Troglavi Phillips neki. Nikad mi utičnica nije bila blizu. Oni na baterije nemaju enough power, pa užasno sporo briju i slabo režu dlake. Uglavnom, dao sam troglavi Phillips starome, a ja se brijem žiletima od par kuna ili samo skratim bradu i brkove mašinicom za šišanje kad brijem glavu...

ovo i ono od LinkEXa su razlozi zašto ne koristim aparat. isto imam troglavi philips, i iako ga mogu stavit u utičnicu svejedno sporo brije i slabo reže dlake, a od njega mi koža jako pocrveni, posebno na vratu. Zato koristim Mach3 Turbo(nikako da prijeđem na Fusion :( ) i Palmolive ili Gilette pjenu, a aftershave kako kad, ovisi ako gdje idem nakon brijanja. Inače sam se u srednjoj brijao svaka 2 dana, sad sam se ulijenio i brijem se recimo svaka 3,4 (da četvrtkom i subotom nemam veliku bradu :D ), al recimo sad se nisam obrijao već tjedan dana i danas je krajnje vrijeme. Inače brada mi jako brzo raste, gusta je i crna, ali svejedno mi se ne da nikakve kerefeke s njom izvoditi, najčešće samo pustim kozju bradicu i to je to

SirZizzy
29-01-2010, 13:14
ja bi se obrijao al se bojim da si sa ziletom ne oderem jaja, mozda da uzmem vosak? to bi bilo jos vise bolno

Da_killah
29-01-2010, 13:19
prvo škaricama

Arbiter of Change
29-01-2010, 13:19
Već vidim na vijestima: "Čovjek umro usred krvarenja na mošnji". :)
Isprike ako sam ikome sada zgadio pojam brijanja.

McPingvin_v2.0
29-01-2010, 13:26
ja bi se obrijao al se bojim da si sa ziletom ne oderem jaja, mozda da uzmem vosak? to bi bilo jos vise bolno
Prvo s mašinicom skratit dlake, a onda kvalitetnim žiletima polako i temeljito strugati. Jaja su posebno zajebana jer se non stop mrdaju pa ih ne možeš savršeno namjestiti za brijanje. Also, urastanje dlaka je grozno...



... Barem tako kažu.

Niko Bellic
29-01-2010, 13:29
Mene isto strah jaja brijat. Jel ima tu u ZG nekakav salon di ti teta frizerka obrije jajca? Bed mi je pitat običnu frizerku. Aj zamislite, uletim u salon i pitam trebu "Može brijanje?" i nakon "Da." počnem skidat hlače...

McPingvin_v2.0
29-01-2010, 13:34
Imaš salone za trajno uklanjanje dlaka, mogli bi ti oni pomoći :)

Niko Bellic
29-01-2010, 13:40
Najradije bi uklonio one dlake ispod pazuha i sa guzice. Mrzim kad serem, a govno se zalijepi za dlake i onda kad to skidaš papirom iščupaš dlaku i joj.

Kid A
29-01-2010, 13:43
:pray: na temu

McPingvin_v2.0
29-01-2010, 13:44
Najradije bi uklonio one dlake ispod pazuha i sa guzice. Mrzim kad serem, a govno se zalijepi za dlake i onda kad to skidaš papirom iščupaš dlaku i joj.
Shit nuggets/ Tarzani. Probaj nanjet regenerator za kosu na to područje da ti dlake bude meke i glatke, moglo bi spriječiti te probleme...




... Barem tako kažu.

Niko Bellic
29-01-2010, 13:49
:pray: na temuŠta se ti ne briješ? Hm?

SirZizzy
29-01-2010, 13:51
Najradije bi uklonio one dlake ispod pazuha i sa guzice. Mrzim kad serem, a govno se zalijepi za dlake i onda kad to skidaš papirom iščupaš dlaku i joj.

ono prvo sto sam rekao sam se zezao, al bi stvarno mogao to ucinit :P
uklonio bi si sve dlake osim kose i obrva :D

koliko kosta ono trajno uklanjanje laserom? I pitam se dal mogu bit sam u sobi dok se to radi, necu da mi gledaju little dirty harry-a. (zovem ga tako jer je malen i prljav)

cham3leon
29-01-2010, 13:55
Moj pradjed se brijao onom ogromnom starinskom britvetinom, ne znam je li na suho ili kako, ali za aftershave je koristio rakiju, i to tako da je potego gut, dio progutao, ostalo pljunuo na dlanove i namazao po faci.

Maloki
29-01-2010, 13:57
Gilette pjena + Gilette žileti za jednokratno.
Inače sam jako lijen, brijem se jednom na tjedan, a ponekad ni toliko. Zna se dogoditi da se 2 - 2 i pol tjedna ne obrijem pa me drugi potjeraju na brijanje.
Brada mi naginje ka gustom, ali opet nije dovoljno gusta da bih mogao uzgojiti nešto ozbiljnije.
Imam neki Old Spice aftershave i dobar je.

Arbiter of Change
29-01-2010, 14:02
Vidiš, ja uopće ni ne koristim aftershave... nemam potrebe, samo se umijem. Onda opet, ja sam na elektrici pa nemam opasnosti od otvorenih rana.

@cham3leon:
Je, samo što je njemu koža na licu vjerojatno bila kao moja na tabanima. Svi preparati danas su ciljani prema tome da imaš baby face.

bzz-tup-mrtva-muha
29-01-2010, 16:26
zasto vecina muskaraca(i zene u klimaksu) briju bradu i brkove u kadi ili iznad lavaboa? do su one sitne dlacice koje se godinama skupljaju u koljenima odvodnih cijevi dok ne naprave poplavu i rusvaj.dalje, zasto koristite jednokratne brijace?to se odnosi ne samo na eko-baljezganja vec je i stvar etike...al`,da predjem na problem: ponosno uzgajam svoje brkove i bradu nepuna 3 mj. i imam problema u savladavanju posljedica gravitacije.naime,brada mi zahvaljujuci g. Njutnu raste prema dole,tj. od usta, i pokriva mi nezasticeni dio vrata tako da na -17 stepeni c ustedim na shalu oko vrata(kad vec spominjem,namjeravam prsni persijaner nadograditi do brade,tako da cu i zimi moci nositi dekolte).e,sad, kao sto mi brada ljubi niz prsa,tako se i brkovi spustaju ipocinju da upadaju u usta i zacinjavaju svaki obrok sa par dlacica. zanima me da li bi trebalo da sljedeca 3 mj. pola dana dubim na glavi kako bi neutralisao efekte gravitacije ili bi pak trebalo da nepuna tri mjeseca dubim na glavi. hvala.

Kostolomac
29-01-2010, 16:37
@bzz-tup-mrtva-muha, zakači špangicama brkove za bradu.


onT:
Mach3/Fusion + Gilette/Nivea pjena + Nivea aftershave. Brijem se cirka dvaput tjedno.

Što se tiče ispiranja žileta, jednostavno pod jaki mlaz vruće vode provučeš i ispereš sve, sa prednje i sa stražnje strane.
Ako ja tako uspijem Fusion sa 5 oštrica isprat, onda sa nijednim žiletima ne bi trebalo bit problema :)

Aral
29-01-2010, 16:52
Imam Braunov aparat za brijanje, britvice nemogu smislit. Ne koristim nikakav aftershave niti kremu, samo se umijem pod hladnom vodom. Brijem se svaki dan u pravilu, al nekad se zapustim i po 10 dana xD

Niko Bellic
29-01-2010, 17:01
Jel taj Fusion valja išta? Ja popizdim zbog one trakice njakaste koja je tamo iznad žileta ako znate na što mislim.

Volio bih taj Fusion isprobat, ali ne volim pazit na britvice i takve stvari.

Jednokratne su jako jeftine (super prednost) i briju skoro jednako dobro. Okej, Fusion ima onu odvojenu britvicu koja nekad zna bit ful korisna, ali opet...

Jeste zadovoljni sa Fusion britvicama?

flander
29-01-2010, 17:16
taj Fusion sam nedavno kupil dao nekih 60 kuna za njega, dobiš jedan žilet gratis, dakle jedan je odma na brijaču drugi je iza u patroni, patrone su ti 50 kuna, 3 komada e sad učinkovitos :

11/10 al doslovce, reže ko blesavo i jako lako se isplahne, pod mlazom vruče vode ide sve dole, imaš 5 oštrica i reže do dna :D

inaće se brijem kad mi se da, nekad pustim bradu nekad se znam brijam svaki drugi dan, sve ovisi o raspoloženju, trenutno "uzgajam" zbog zime :D malo da grije, jednom sam se obrija, a sljedeće jutro išal na posal ^^ naravno vani bilo -15 ^^

tako da sada nek raste pa kad dosadi bum srizal

Kostolomac
29-01-2010, 17:22
Ha, čuj, Mach3 mi je prilično dobar, a Fusion je još bolji. Zaključi sam :)
A i patrone traju poprilično. Oni jednokratni brijači su mi smrt.

King tiger
29-01-2010, 17:24
mach 3 i pjena.
Imam i elektricni Philipsov ali buduci da mi je brada na vratu prejaka i raste nekako ukrug moram se patit po 5 minuta samo za taj dio s elektricnim tako da je zilet way to go.

WannabeClone
29-01-2010, 19:01
Pfffff, ne znate vi.

http://www.biggerbetterbeards.org/

angel eye
29-01-2010, 19:45
http://www.biggerbetterbeards.org/
Reason 7 :D

Outmind
29-01-2010, 20:58
Meni se to tak neda... Zapustim se po 4 tjedna jer mi se neda to strugat sa sebe.

loo
29-01-2010, 21:30
Imam Gillette Fusion Power (oko 120 kn, nisam siguran), Gillette Fusion hydra gel pjenu za brijanje za osjetljivu kožu :D i Nivea mild after shave...

Kol'ko često mjenjate žilete? Ja se brije jednom tjednom i imo sam jedan žilet godinu dana. Neki dan sam stavio novi i nisam baš primjetio neku razliku...

I ozbiljno... može malo više informacija o brijanju 'bikini zone'? :D :D

MILF hunter
29-01-2010, 21:33
U zadnje vrijeme se brijem uglavnom jednokratnom britvicom jer me je počeo iritirati zvuk mašinice. Ne sviđa mi se kako brada & brkovi izgledaju nakon duljeg vremena, pa ih ni ne uzgajam dulje od 4-5 dana.

Inače, ne morate se bojati za muda jer su dlake lakše, mekše i puno manje gustoće nego na bradi, što olakšava brijanje. Naprosto klizi, osobito s pjenom :P

Aftershave ne koristim, peče.

Netko je pitao kako najbolje očistiti dlake. Ja bih rekao da je najbolje kroz mlaz vode + nekakva četkica; ja sam uz mašinicu dobio nekakvu sitnu četkicu baš za to.

Death By Sexy
29-01-2010, 22:29
Brijanje? :?

weird1
29-01-2010, 22:29
Ja koristim ovo, ili nekoristim kako se uzme.

http://www.imagesforme.com/upload/c4a6212e.jpg

Rezultat je inace bolji ali eto netko rece zima je :p

http://www.imagesforme.com/upload/7360fba3.jpg
jos
http://www.imagesforme.com/upload/bd246024.jpg

Pjena, hm zar se to bira? Sto zgrabim na polici. Aftershave ne.

LD
29-01-2010, 23:32
Wilkinson jednokratne koristim, pokazale se kao najbolji izbor. Ne koristim aftershave ni pjenu, umijem se prije i poslije.

Deadwalker
29-01-2010, 23:55
Koristim žilete za jednokratnu uporabu. Brijem se kad me primi volja. Nekad se potpuno zapustim, a nekad sam pak jedno 2 mjeseca uredno obrijan.

Lord Ragnarok
30-01-2010, 12:31
this
http://3.bp.blogspot.com/_VEOklBf4Ek8/RzZjawjn--I/AAAAAAAAAw8/mD898dUwBvg/s320/Gillette%2BMach%2B3%2BDrugstore.com
'n'
http://ecx.images-amazon.com/images/I/31CztoTzTnL._SL500_AA280_.jpg
'n'
http://www.tjhughes.co.uk/pws/client/images/catalogue/products/020918/x_large/020918.jpg

NJABOLJI aftershave ikada. tak sexy miris da bi se sam mogao polizati.
i aftershave ne pece, osim ak se porezete negdje ili jako nadrazite kozu. neznam odkud vam takve fantazije da to jako pece.

Da_killah
30-01-2010, 12:46
pa ovisi koliko alkohola ima :)

Grammar nazi
30-01-2010, 20:35
E da, Wilkinson jednokratni. Brijem se jednom mjesečno :)

la50
30-01-2010, 20:42
Meni onaj jednokratni traje jako puno xD,a kad mi nemere više poslužit ukradem bratov neki ultra žilet.Afteršejv ne koristim.

LD
31-01-2010, 18:08
Bacite malo dojmove o brijacim aparatima, jel se isplati uzimat?

Niko Bellic
31-01-2010, 18:37
Isplati se ako se briješ svaki dan. Da se svaki dan stružeš žiletom baš i nije pametno...

Dreamer Deceiver
31-01-2010, 19:00
http://www.pillowmint.co.uk/wordpress/wp-content/uploads/2009/09/mach3fusion.bmp

ovaj desni je nakon 4-5 godina otišao u penziju, al još uvijek je u svom pedastelu na vrhu ormarića, čekajući kad ću ga ponovno pozvat. Koristim sad ovaj fusion, ok je, al nije mi toliko prirastao srcu ko ovaj desni.

Od aftershave koristim AXE-ov touche

armagedon
31-01-2010, 21:12
:D :pray: --> tema

hmm...gillete fusion + pjena + aftershave gel :rambo:

streetrace777
31-01-2010, 21:16
Kupio sam si neki aparat za brijanje. ALi svejedno nema do zileta ...

Dreamer Deceiver
31-01-2010, 21:50
istina, nema do žileta i pjevanja pjesma iz sweeneya todda :D

Arbiter of Change
31-01-2010, 23:37
Foo, to je britva (žileti su isto old school, ali nisu britva). :)
Ne znam jeste li se ikada probali obrijati s njom, ali pored kulnosti (30 stupnjeva, baby) možeš biti i ponosan što si se uspio obrijati i ostati živ. Bar možeš skinuti dužu bradu kao čovjek, a ne kad ti se sve zaštopa kao kod ovih modernih žileta i aparata.

Electromaster
31-01-2010, 23:44
Bleh, ja sam prije koristio žilete, porezao bi se svako malo, ali to je samo zato što sam lijeno đubre i tlaka mi se uopće brijati, da se malo potrudim i ne bi bili neš opasni.
Sada koristim neke random ''moderne žilete'' Gillete srednje klase [ni prejeftino ni preskupo]Si to mi sasvim paše.
Kakogod, i dalje sam lijeno đubre, te koliko god ne volim imati bradu, rijetko kad se uspijem natjerati na brijanje više od jednom tjedno. A mogao bi komotno svaki drugi dan. Bleh.

Usput, samo da spomenem, ''žilet'' je generično ime, koje nije samo po sebi naziv za oštricu za brijanje, već je došlo iz tržišne prevlasti branda ''Gillete'', te se tako zadržalo kao naziv. Isto tako imate naprimjer ''eurokrem'', što je također naziv samo jednog proizvoda, ali ljudi tako zovu većinu čokoladinh namaza... Osim Nutele, naravno. :P
Dosta pametovanja za danas...

Kid A
31-01-2010, 23:46
Nemoj,izgledaces ozbiljnije kad gledas animeje neobrijan.

armagedon
01-02-2010, 15:13
Bleh, ja sam prije koristio žilete, porezao bi se svako malo, ali to je samo zato što sam lijeno đubre i tlaka mi se uopće brijati, da se malo potrudim i ne bi bili neš opasni.
Sada koristim neke random ''moderne žilete'' Gillete srednje klase [ni prejeftino ni preskupo]Si to mi sasvim paše.
Kakogod, i dalje sam lijeno đubre, te koliko god ne volim imati bradu, rijetko kad se uspijem natjerati na brijanje više od jednom tjedno. A mogao bi komotno svaki drugi dan. Bleh.

Usput, samo da spomenem, ''žilet'' je generično ime, koje nije samo po sebi naziv za oštricu za brijanje, već je došlo iz tržišne prevlasti branda ''Gillete'', te se tako zadržalo kao naziv. Isto tako imate naprimjer ''eurokrem'', što je također naziv samo jednog proizvoda, ali ljudi tako zovu većinu čokoladinh namaza... Osim Nutele, naravno. :P
Dosta pametovanja za danas...


eurokrem je meni izraz za sve jeftine kopije Nutelle :D

nutella --> :pray:

Death By Sexy
01-02-2010, 15:46
Spoznao sam da mi je brada duža od frizure.

EDIT: Kriva tema :(. Mislio sam da je što ste danas spoznali.

EDIT2: Ustvari je dobra tema :(

cham3leon
01-02-2010, 15:56
Da... Uglavnom, koristim Gilette Blue - dva - turbo - max - uber- nešto, pjenu ili gel koja mi se već nađe pod rukom, uglavnom dvaput sedmično. Obično se bar na jednom mjestu porežem.

Inače mi rastu ta sranja dosta brzo, ali nikad ne izraste puno, tako da ne bih mogao pustit bradu ko bradati Pingvin, čak ni brkove.

bananac
02-02-2010, 20:18
ma najbolje su ona britvice kaj ih dobis 20 u paketu
prodaju se na kile

Jopax
03-02-2010, 11:51
U zadnje vrijeme bih se trebao češće brijati ali sam kao i predo lijeno đubre, rijetko se brijem više od 2-3 puta mjesečno, izgledam smješno sa brčićima(XD) a neda mi ih se brijati.Također nemogu skužiti kako se netko može porezati(osim naravno ako vas netko prepadne), i ja sam imao sličnih problema, ali sam shavtio tajnu, idite polako !!!!!!!!!!!

Feanor
03-02-2010, 11:55
Gillete mach 3 turbo(crveni, ferrari verzija :D ), i neka no name pjena za brijanje, inače je gel bolji, al valjda imam neku alergijsku reakciju na njega pa mi izbiju prištići. Jednom tjedno i miran sam.

flander
03-02-2010, 11:58
evo tjedan dana se nisam brijal, fak yea, budem do kraja tjedna tak :D

toplije mi je ujutro kad malo zapuše, nije drito po licu nego Brada Šild !!

SirZizzy
03-02-2010, 13:23
evo tjedan dana se nisam brijal, fak yea, budem do kraja tjedna tak :D

toplije mi je ujutro kad malo zapuše, nije drito po licu nego Brada Šild !!

dal si znao da ti se kukci gnijezde u bradi dok spavas? posvuda se seve i seru po tvojoj bradi, to je dovoljan razlog da je maknes.

Anarion.Umarth
03-02-2010, 14:41
Svaki drugi/treći dan sa gillette fusionom i gillette pjenom ili gelom kad ćaća kupi, aftershave neki jeftini axe. jedino zulufe ne brijem. Malo me nervira šta mi ne raste svuda brada, tako da ne mogu više od 10ak dana puštat jer izgleda glupo.
Nisan zadovoljan ni sa fusionom, jer je dobar samo za redovito brijanje, a i žileti za njega su jebeno skupi a i kratko traju, i nema ih svagdi niti kupit. Čak mi je stari mach 3 bolji, morat ću ga uzet ponovo.

gothic45
22-07-2010, 12:05
Za mene osobno najbolja kombinacija:

Mach3 (Turbo)+Palmolive pjena od mentola+bezalkoholni aftershave, najčešće Gillette Fusion Hydra Soothe.

Brijem se uglavnom jednom tjedno.

Systematic Reverse
22-07-2010, 12:12
mach3 / pjena ili gel od gillette / aftershave bilokoji samo da nije prejak miris

brijem se uglavnom u pon i cet. to mi je dosta.

ali nekad sam ljen, pa to bude jednom tjedno.. :<

Niko Bellic
22-07-2010, 12:14
Brijem se zadnjih par tjedana s onim vragom što prima po 1 žilet. Dobro funkcionira, ali TREBAM PREPORUKU ZA DOBAR AFTER SHAVE KOJI JE NJEŽAN ZA KOŽU I DA NIJE MASTAN KAO BUREK!

Electromaster
22-07-2010, 12:58
Da, takva preporuka bi i meni dobro došla...

Što se tiče oštrica, u zadnje vrijeme koristim Gillete Blue 3 i sasvim je okej. :3

Silvery
22-07-2010, 13:10
Jednokratne Gilette koje traju po 2do3 brijanja.

S tim da imam bradu tipa stubble.

Deadwalker
22-07-2010, 13:13
Sad preko ljeta smanjio sam na jedamput tjedno, inace radim 2 puta. Obican jednokratni zilet mi je dovoljan.

KI KI
22-07-2010, 13:17
hmm ajdmo rec jednom u 2 mjeseca xD zapravo sve brze i brze... sa razmakom od 9mj je palo na 2mj pa mj i pol pa sada guram nekak vec mj i pol al bi se trebo obrijati

gothic45
14-08-2010, 02:00
Brijem se zadnjih par tjedana s onim vragom što prima po 1 žilet. Dobro funkcionira, ali TREBAM PREPORUKU ZA DOBAR AFTER SHAVE KOJI JE NJEŽAN ZA KOŽU I DA NIJE MASTAN KAO BUREK!

Probaj

http://ecx.images-amazon.com/images/I/318n%2BmQrVNL._SL500_AA300_.jpg

Nije jako mastan i brzo se upije u kožu a sensitive je.

sickpetey
14-08-2010, 07:27
Ja se moram brijati svako jebeno jutro zbog posla a obicno se obrijem na suho i bjezim a ponekad i stavim aftershave od Nivee il koga vec za osjetljivu kozu =/

beba nema zvečku
07-04-2011, 19:37
nekrofilija.

narasle mi neke dlake po licu i trebalo bi ih malo poštucat, prevenstveno brkove. kolko dobro mislite da se to more napravit s škaricama i još nekakvim pomagalom iz grupe "predmeti koje možete naći u prosječnom rvackom kućanstvu"

Totoro
07-04-2011, 19:39
sickpetey, jel ti koza još osjetljiva ili je sad možeš bez problema?

Kenyi
07-04-2011, 19:56
Brijem se zadnjih par tjedana s onim vragom što prima po 1 žilet. Dobro funkcionira, ali TREBAM PREPORUKU ZA DOBAR AFTER SHAVE KOJI JE NJEŽAN ZA KOŽU I DA NIJE MASTAN KAO BUREK!
Ovo ja koristim, http://asset1.wellmedia.ca/images/large/products/nivea-for-men-sensitive-after-sh_1247579644_LRG.jpg

Da_killah
07-04-2011, 22:34
nisam se već 15 dana brijao, mislim da mi je to rekord. (otkad sam se počeo brijat, dakako)

Chappi
07-04-2011, 23:32
Brijem se zadnjih par tjedana s onim vragom što prima po 1 žilet. Dobro funkcionira, ali TREBAM PREPORUKU ZA DOBAR AFTER SHAVE KOJI JE NJEŽAN ZA KOŽU I DA NIJE MASTAN KAO BUREK!
Ovo ja koristim, http://asset1.wellmedia.ca/images/large/products/nivea-for-men-sensitive-after-sh_1247579644_LRG.jpg

Takodjer

Electromaster
08-04-2011, 09:02
+1

Iako mi nekak koža ima čudan filing poslije, bar ne bude sjebana. :/

Death By Sexy
08-04-2011, 09:46
nekrofilija.

narasle mi neke dlake po licu i trebalo bi ih malo poštucat, prevenstveno brkove. kolko dobro mislite da se to more napravit s škaricama i još nekakvim pomagalom iz grupe "predmeti koje možete naći u prosječnom rvackom kućanstvu"


Ak imaš ona "šišač" s nastavcima, al i škarice su ok - ovisi koliko si spraksiran... S tim ja znam podtrimat bradu kad je već hobo dužine.
A brijanja ima samo kad se uređuje brada (metalcore :rotfl: ). Ne koristim aftershave već 4 godine :{<}

sickpetey
08-04-2011, 17:47
sickpetey, jel ti koza još osjetljiva ili je sad možeš bez problema?

Još uvijek. Al manje se brijem jer ne iritira tolko al ako se 4-5 dana ne obrijem onda me vec koža počne iritirati.

Delirium
08-04-2011, 17:55
Brijem se jedanput u dva tjedna, nekako volim osjetit dlaku, čudan mi je osjećaj hodat okolo obrijan XD

Mirko L
08-04-2011, 19:20
sickpetey, jel ti koza još osjetljiva ili je sad možeš bez problema?

Još uvijek. Al manje se brijem jer ne iritira tolko al ako se 4-5 dana ne obrijem onda me vec koža počne iritirati.

Igra riječima :D

Bartuc
08-04-2011, 19:25
Ovo ja koristim, http://asset1.wellmedia.ca/images/large/products/nivea-for-men-sensitive-after-sh_1247579644_LRG.jpg

Takodjer

Ja ili taj ili Nivea Mild (sa plavim čepom). Taj je mrvu jači i vodenastiji, zato mi je i bolji. Probajte, odličan je.

Delirium
08-04-2011, 19:34
Ja koristim ovaj:

http://c1.soap.com/images/products/p/pg/pg-630_1z.jpg

Dosad najbolji koji sam imo

i ona Gillette gel za brijanje isto

Bas sam se obrijao, ostavio lagani shade na vrhu brade :D

Maja
09-04-2011, 16:50
Koja tema :D

Britvice, buu.

Cid
09-04-2011, 16:54
Jesam ja jedini čovjek u ovoj temi koji se brije bez pjena i gelova? 8)

cham3leon
09-04-2011, 17:14
Jesam ja jedini čovjek u ovoj temi koji se brije bez pjena i gelova? 8)
Ti kožu njeguješ krvlju 8)

I vjerojatno koristiš rakiju kao aftershave.

Niko Bellic
09-04-2011, 18:47
Jesam ja jedini čovjek u ovoj temi koji se brije bez pjena i gelova? 8)
Ne. Ja zadnjih godinu dana koristim...

http://img834.imageshack.us/img834/2397/unledp.gif (http://www.gillette.com/hr-HR/#/products/blue3/hr-HR/index.shtml/)

...i vodu iz vodovoda da isplahnem facu.

Dreadlock
10-04-2011, 16:51
bradat sam,a kratim bradu trimerom...prije sam koristio skarice,al bolji je trimer kad ti je sve na istoj duljini

blood4me
10-04-2011, 16:55
Jednom mjesecno, i to munem britvicu od starog, il kad sestra kupi ono za noge brijat pa joj uzmem par komada iz paketa i tak...
Nerva me kad imam ono "paperje" i onda izgleda ko da sam musav po licu.. >.<

FaTaL_mRkvA
10-04-2011, 23:57
Otprilike svakih 3 dana, lagana bradica mi ne smeta.

Tsaя
11-04-2011, 14:39
Brijem se svakih 4-5 dana.

Lord Ragnarok
14-04-2011, 10:49
upravo se obrijao vilicom. koristih od pribora jos ogledalo i sapun 8) goin hardkor :kill:

TheThoR
20-04-2011, 19:20
razbijem prozor i brijem se komadom stakla,svakih par dana novi prozor jbg

blood4me
20-04-2011, 19:24
razbijem prozor i brijem se komadom stakla,svakih par dana novi prozor jbg
:rotfl:

Electromaster
20-04-2011, 19:26
razbijem prozor i brijem se komadom stakla,svakih par dana novi prozor jbg
Forumska cenzura. Priceless. :)

Delirium
20-04-2011, 19:50
Slično ko i Prozori do poda u stanu Bartučeve cure? XD

Forengner
20-04-2011, 19:52
Wtf! xD Pa kakva je to cenzura? :D

Electromaster
20-04-2011, 19:57
Slično ko i Prozori do poda u stanu Bartučeve cure? XD
Slično ko i Fabijine ose pod prozorom koje mu idu na prozor. :D

W3DR4N
21-04-2011, 07:32
Kupio sam u Mulleru fantastičnu britvicu Raptor 6 za nekih 45 kuna.
Britvica ima šest oštrica i stvarno vrhunski obrije, a dodatne 4 patrone koštaju isto tako oko 45 kuna.
Puno, puno bolje od četiri puta skupljeg Guiletta. Preporuka.

Niko Bellic
21-04-2011, 08:12
Daj sliku. Google me mrzi, a bas me zanima kako to cudo izgleda.

SharpDressedChevap
10-08-2011, 15:20
Oživljavam temu jer mi treba savjet.

Dakle, područje "prozora i prozorskog okna". Sad (ljeti) kad idem u grad ili na more s prijateljima bude vruće pa se svi znoje, neki više neki manje. Pošto sam dlakav znojim se dosta, posebice u gore navedenom području. Znači, vrućina, dlake i izoliranost tog područja zbog mudanti zajedno reagiraju i rezultat toga zna biti crvenilo i lagano peckanje kože na preponama pa moram hodat kao kauboj da me ne peče. Prvo sam mislio da je to zbog običnih mudanti, pa da žuljaju ili tako nešta. Ali sam kasnije utvrdio da mi se isto događa i na moru kad nosim "havajke" a one nisu zatvorene kao obične kupaće.

Sad, jel problem do odabira donjeg rublja (jer možda je to i do materijala kupaćih?) ili da jednostavno obrijem te dlake? Ako je, kako i čime?

Molim samo ozbiljne odgovore.

croat1gamer
10-08-2011, 15:23
Nosi bokserice. Deal with it.

Mirko L
10-08-2011, 15:27
I beg your pardon...hlače?!
Budi muško.

SharpDressedChevap
10-08-2011, 15:29
Šta sa hlačama?
Ljeti nosim havajke uvijek, lol. Ali otkad je narasla šuma Striborova, nije mi baš ugodno ni u čemu ljeti.

System
10-08-2011, 15:35
Dole nikad, ali nikad nemoj brijat. Najgori dani mog zivota.

Al sam izgledo ko porn star.

Kenyi
10-08-2011, 15:47
Šta, oces cijeli život hodat dlakav kao majmun ?
Ja sam jedan od rijetkih koga ne pece niti iritira nakon brijanja dole.
Jebiga, koristi pjenu za osjetljivu kožu, budi njezan i stalno sapiraj vodom u procesu.
To nisu nikakve muke, cekaj dok pocnes guzicu brijat.

Duke of Earl
10-08-2011, 15:50
Koji kurac bi guzicu iso brijat :( Dlake oko tog područja se eventualno skrate, brijanje nema smisla.

System
10-08-2011, 15:51
Pa da budes lep. lol

SharpDressedChevap
10-08-2011, 15:54
Ček, kak se pakšu uopće brije/šiša?
Jedino da se oboružam ogledalima i nabacim neki strateški položaj pa da mogu pod pravim kutem naciljat i rezat, ali ovako...

Dakle, šta mi je sad opcija, da podšišam škarama pa da obrijem komplet ili?

Mirko L
10-08-2011, 15:55
Govorim o tome da pravi muškarac nema potrebu nositi hlače.

Duke of Earl
10-08-2011, 15:56
Pa da budes lep. lol
Svakom svoje, meni to nije lijepo ni na ženi ni na muškarcu. Skraćivanje i svakodnevna higijena je sasvim dovoljna.

SharpDressedChevap
10-08-2011, 15:59
Govorim o tome da pravi muškarac nema potrebu nositi hlače.

http://img220.imageshack.us/img220/5641/pict2114i.jpg


ŠTA JE SAD
IZRODE

McPingvin_v2.0
10-08-2011, 16:08
http://www.craigslist.org/about/best/lax/35274458.html

Devil Dog
10-08-2011, 16:11
Najradije bi uklonio one dlake ispod pazuha i sa guzice. Mrzim kad serem, a govno se zalijepi za dlake i onda kad to skidaš papirom iščupaš dlaku i joj.

:D

Kid A
10-08-2011, 16:12
As I pulled the two mounds of flesh apart, a horrible stench burst free and filled the room. Every dog within a 4 block radius started to howl.
:rotfl:

Niko Bellic
10-08-2011, 16:12
Ček, kak se pakšu uopće brije/šiša?
Jedino da se oboružam ogledalima i nabacim neki strateški položaj pa da mogu pod pravim kutem naciljat i rezat, ali ovako...

Dakle, šta mi je sad opcija, da podšišam škarama pa da obrijem komplet ili?
Najobicnija Philips masinica za sisanje sisa sve dlake na tijelu bez beda. Kakve skare su te spopale?!

Kenyi
10-08-2011, 16:18
Pa da budes lep. lol
Svakom svoje, meni to nije lijepo ni na ženi ni na muškarcu. Skraćivanje i svakodnevna higijena je sasvim dovoljna.
Ma užasno je kad se oznojiš pa ti sve ode dole, a i ne možeš se sa sa užitkom pocesati bez da ti se zgadi život.

Niko Bellic
10-08-2011, 16:26
Mene smara to sto je ljuska oko jaja tako mekana. Da je malo tvrdja poput crijepa ne bi me bilo strah da ih u potpunosti dedlakiziram. Ovako me strah da ne fulam pa da mi ne iscuri sav bjelanjak uludo.

Electromaster
10-08-2011, 16:49
Rofl kud ode ovaj thread.

Brijanje svugdje je supach jer su dlake gadost gadna, al zajebano je jer koža zajebava.

Inače ontopik, koji gel za brijanje smatrate da je najnježniji?
Ja trenutno koristim neki Nivea anti iritacijski i ok je. D:

Niko Bellic
10-08-2011, 16:59
Nivea bijeli s plavim cepom je vgg.

Devil Dog
10-08-2011, 17:04
Neki Gilletteov najobičniji. S dodatkom aloe vere.

Kenyi
10-08-2011, 17:35
http://asset1.wellmedia.ca/images/large/products/nivea-for-men-sensitive-after-sh_1247579644_LRG.jpg

Devil Dog
10-08-2011, 17:38
Čujem da je i Melvita aftershave gg.

Death By Sexy
10-08-2011, 17:39
Brijanje svugdje je supach jer su dlake gadost gadna

Fak :|

Sonic_Moronic
10-08-2011, 17:42
Nebi si ni ja brijo područje oko anusa lol, ne znam kako bi to izveo bez ozljeđivanja, a i ne vidim ga pa me zaboli.

Niko Bellic
10-08-2011, 17:51
Osjetis ga valjda dok sapunjas izmetni otvor.

Devil Dog
10-08-2011, 18:01
:rotfl:


Shave anal hair. +200 faggotry.

Kenyi
10-08-2011, 18:19
Ako si nesiguran u svoju seksualnost, onda nemoj

Sonic_Moronic
10-08-2011, 18:28
Ja nisam nesiguran, kome se to da - gg. Čisto stvar ukusa, na nekim mjestima ne volim vidjeti da ljudi imaju dlake, na nekima mi je privlačno, na nekima svejedno. Ne smetaju mi previše dlake oko anusa a i koliko sam o tome pričao, ni većini nije neki odlučujući faktor pa nemam frke :D

SharpDressedChevap
10-08-2011, 18:37
Ma i ja bih to skratio a ne odstranio u potpunosti. Znoji se dosta pakšu, jednom mi se desilo da su neke hlače bile... well, provodljive pa je ostala velika tamna mrlja na stražnjem dijelu hlača :oops:

Predo, dlake su gadosti gadne? Goni se, opet ti moram to reć. Nisi muško bez dlaka, lol.

I bonus pitanje: od "tog" područja mi prema gore dlake idu u crti prema pupku. Da i to odstranim il će narast brzo? Malo mi je bedasto to držat kad nemam još pristojne dlake na prsima :(

Sonic_Moronic
10-08-2011, 18:40
A jesi žensko sa dlakama?

SharpDressedChevap
10-08-2011, 18:42
Mora i ženska imat dlaka jebemu. Ne puno, ali nešto mora.
Ali, hej, pričamo o drugim stvarima.

Devil Dog
10-08-2011, 18:42
Nemoj niš brijat.

croat1gamer
10-08-2011, 18:42
Kad vec oces brijat kurcev put, napravi si i potpunu depilaciju tijela.

Sonic_Moronic
10-08-2011, 18:43
Ma najbolje imati šumu po cijelom tijelu i gušiti žene koje ti se pokušaju približiti.

Muški.

Devil Dog
10-08-2011, 18:46
Zašto ne? Dlake su jedan od elemenata koji te čini muškarcem.

SharpDressedChevap
10-08-2011, 18:47
Kad vec oces brijat kurcev put, napravi si i potpunu depilaciju tijela.

Zanimljiv mi je taj put... od kurca pa do pupka, tj. rupe na trbuhu, jel to neka insinuacija hohohoho :eyebrows:

sickpetey
10-08-2011, 18:48
Zašto ne? Dlake su jedan od elemenata koji te čini muškarcem.

Nije lose malo skratiti dlake na nekim mjestima il obrijati muda al depiliranje cijelog tijela itd mi je nekako...faggy :/ al barem meni

Devil Dog
10-08-2011, 18:49
Zašto brijat muda?

SharpDressedChevap
10-08-2011, 18:51
I meni je faggy, ali brijemS(gle me kako se vješto igram riječima) da će mi noge ličiti na Yetija za par godina ako ovako nastavim. Bar malo sredit, ako ništa drugo, inače su i meni obrijane noge kod muških sranje.

I moram bradu nekakvu održavat... ah, slatke brige.

Sonic_Moronic
10-08-2011, 18:55
Zašto ne? Dlake su jedan od elemenata koji te čini muškarcem.

Paranoično održavanje slike "muškarca" nema nikakve veze sa muškošću, samo iskazuje tvoj manjak samopouzdanja. :)

Od ovakvih vaših izjava se fejspalmam, totalna zatucanost iz srednjeg vijeka. Osim ako preživljavaš kao beskućnik u Sibiru, dlake su izgubile ikakvu funkciju za nas, i to hoćeš li ih ti brijati je pitanje osobne volje i želje.
Naravno, izgledati kao vukodlak nije baš prihvatljivo.

Znaš šta je muški? Živit kako želiš i ne brinuti se o tome.

Devil Dog
10-08-2011, 18:59
:rotfl: na zadnju rečenicu. Pobio si značenje cijelog posta.

Btw

http://axialclown.files.wordpress.com/2011/02/url-2.jpeg

Lord Ragnarok
10-08-2011, 19:03
[quote="Devil Dog":h28ufl9l]Zašto ne? Dlake su jedan od elemenata koji te čini muškarcem.

Paranoično održavanje slike "muškarca" nema nikakve veze sa muškošću, samo iskazuje tvoj manjak samopouzdanja.S:)
[/quote:h28ufl9l]

ne

SharpDressedChevap
10-08-2011, 19:04
Evo meni je takva brada ko u Isusa savršena. Tako nešto sam si uvijek htio.
I da, Soniče, gej si.

Vikinzi, barbari i razni vitezovi, svi su oni imali bradu.
Detektivi, ulični frajeri i Dumbledore, svi oni imaju bradu.
Što misliš, zašto ljudi koji završe u divljini ili na pustom otoku s vremenom dobiju bradu?

DA PREŽIVE

Sonic_Moronic
10-08-2011, 19:05
Jesam, a ti si nesiguran. :*

SharpDressedChevap
10-08-2011, 19:07
Ne, ja sam siguran da si gej.

Nee Joe
10-08-2011, 19:08
Ne'draj mi Tomicu, on je kulan momak i nije gej.

System
10-08-2011, 19:09
Ja sam protiv brijanja, ali to neznaci da ti ponos mora biti cetnik. Makaze pa skratim, to valjda svaka normalna osoba radi.

SharpDressedChevap
10-08-2011, 19:10
Gej je, jerbo su brade manly i tu nema spora.

Uostalom, nije meni zabadava ovaj nick:

http://www.todayifoundout.com/wp-content/uploads/2010/08/zz_top2crop1.jpg

croat1gamer
10-08-2011, 19:22
Ovaj tu thread hitno treba Sickmanna.

Devil Dog
10-08-2011, 19:23
Jesam, a ti si nesiguran. :*

Jebote čemu navlačiš tu tezu? Ne znam koje ti biljke pušiš jer ja ne vidim nikakvu vezu između dlaka i nesigurnosti.

Mi smo zatucani? Well, očito je da je brijanje čmara/prozora itd. "u modi", naravno, treba se brijat do krajnjih granica. :thumbs1:


Naravno, izgledati kao vukodlak nije baš prihvatljivo.

Tebi bi kao furfagu teško palo da vukodlaci šetaju ulicama?


Ja sam protiv brijanja, ali to neznaci da ti ponos mora biti cetnik. Makaze pa skratim, to valjda svaka normalna osoba radi.

Eo čovjek je završio raspravu.

Sonic_Moronic
10-08-2011, 19:41
Kako ništa ne kužiš http://virovitica.info/forum/images/smilies/facepalm.gif

Neću više uopće postat ovdje.

Lord Ragnarok
10-08-2011, 19:46
i bolje. tvoj pederluk nije dobrodoso ovdje!

Devil Dog
10-08-2011, 19:50
Kako ništa ne kužiš http://virovitica.info/forum/images/smilies/facepalm.gif

Jebi ga, zatucanost iz Srednjeg vijeka, ovo ono.

Mirko L
10-08-2011, 20:52
Kurčev put ne diraj.
Noge ne diraj.
Bradu podšišaj.
BRKOVE NE DIRAJ! (bok Death by sexy)
Privatne dlake podšišaj. EOD.

Niko Bellic
10-08-2011, 20:57
Kurčev put ne diraj.
Noge ne diraj.
Bradu podšišaj.
BRKOVE NE DIRAJ! (bok Death by sexy)
Privatne dlake podšišaj. EOD.
A prsa i ispod pazuha?

Nee Joe
10-08-2011, 20:58
[quote="Mirko L":lfawczpw]Kurčev put ne diraj.
Noge ne diraj.
Bradu podšišaj.
BRKOVE NE DIRAJ! (bok Death by sexy)
Privatne dlake podšišaj. EOD.
A prsa i ispod pazuha?[/quote:lfawczpw]

Ljubavni tepih u mom slučaju deri dolje.
Pazuhe isto, smrdi mucho ako se ne brije.
Higijenski je i metroseksualno.

Mirko L
10-08-2011, 20:59
Prsa još nema :)
Pazuh ja nebi, al kako hoćeš :)

SharpDressedChevap
10-08-2011, 21:18
E bravo Niko, pazuhe trebam obrijat. Tako ću se zaštititi od pazdušnih miomirisa.

Electromaster
10-08-2011, 22:17
Predo, dlake su gadosti gadne? Goni se, opet ti moram to reć. Nisi muško bez dlaka, lol.

Fala.

Nee Joe
10-08-2011, 22:21
Predo, dlake su gadosti gadne? Goni se, opet ti moram to reć. Nisi muško bez dlaka, lol.

Fala.

SAD MOREŠ BIT MOJA KUJA!

Electromaster
10-08-2011, 22:23
Tsk, muškarci. Ogavno.

Nee Joe
10-08-2011, 22:25
Tko je rekao da sam ja muško?

*lady gaga face= on

sickpetey
10-08-2011, 22:30
Brijanje pazuha O__o? Bokte potratim ponekad al nikad ne bi sve mako.

McPingvin_v2.0
10-08-2011, 22:43
Ni ja, imam trimer.

Mirko L
10-08-2011, 22:56
Ni ja, imam triper.
fix'd.

SharpDressedChevap
10-08-2011, 23:02
Hah Mirko šašavče.

Rijetko koja maloljetnica ima triper http://forum.gameplay.hr/images/smilies/2010/hiha.png

Razzarach
11-08-2011, 00:16
Moj pradjed se brijao onom ogromnom starinskom britvetinom, ne znam je li na suho ili kako, ali za aftershave je koristio rakiju, i to tako da je potego gut, dio progutao, ostalo pljunuo na dlanove i namazao po faci.
Tha man!

Babitz
11-08-2011, 03:14
Vi pričate ovdje o brijanju, a još vam dlake nisu ni počele rasti balavci jedni.

/amd

edit
Sonic je furfag il je ono bio neki sarkazam / nešto?

Devil Dog
11-08-2011, 08:29
Pa ušo mu stari u sobu dok je gledo yaoi furry :roll:

Lord Ragnarok
11-08-2011, 08:50
[quote="Niko Bellic":3i4ch6rn][quote="Mirko L":3i4ch6rn]Kurčev put ne diraj.
Noge ne diraj.
Bradu podšišaj.
BRKOVE NE DIRAJ! (bok Death by sexy)
Privatne dlake podšišaj. EOD.
A prsa i ispod pazuha?[/quote:3i4ch6rn]

Ljubavni tepih u mom slučaju deri dolje.
Pazuhe isto, smrdi mucho ako se ne brije.
Higijenski je i metroseksualno.[/quote:3i4ch6rn]

sry al mene su naucili kako se tusirati

Nee Joe
11-08-2011, 09:47
Ali dušen je fur fags!
http://desmond.imageshack.us/Himg850/scaled.php?server=850&filename=awesomeviralphotos11.jpg&res=medium

angel eye
11-08-2011, 14:05
:pray:
Samo sam u prolazu xD

Sonic_Moronic
11-08-2011, 14:25
Šta ti briješ?

sickpetey
11-08-2011, 14:50
:pray:
Samo sam u prolazu xD

Zasto te nema na skypu vise?

Kenyi
11-08-2011, 15:20
@ DevilDog, kad porasteš shvatices neke stvari oko dlaka i brijanja.

Electromaster
11-08-2011, 15:21
Preciznije, kad ih bude imao.

Kid A
11-08-2011, 15:22
:pray:
Samo sam u prolazu xD

Zasto te nema na skypu vise?
me so ronery

MILF hunter
11-08-2011, 15:44
Preciznije, kad ih bude imao.

Šta se ti javljaš, fegetu? Pa i tvoje lego kocke imaju više dlaka od tebe.

Kenyi
11-08-2011, 15:57
Nema potrebe za takvim komentarima.

Devil Dog
11-08-2011, 16:09
Jesi se i ti uvrijedio ;)

DJ Not Nice
11-08-2011, 17:39
Ouuuuuuuu right!
Zanimljiva tema, dakle, brijem većinu dlaka na telesu mom.
..brada, pazusi, prsa ponekad, okolica penisa i sam penis, čmar i okolica.

Neki dijelovi se depiliraju.

Death By Sexy
11-08-2011, 17:46
BRKOVE NE DIRAJ! (bok Death by Sexy)

bok bok

Electromaster
11-08-2011, 22:22
Preciznije, kad ih bude imao.

Šta se ti javljaš, fegetu? Pa i tvoje lego kocke imaju više dlaka od tebe.

Rofl.

Da bar jebote, onda ne bi u životu zašao u ovu temu.

Kenyi
11-08-2011, 22:24
Ouuuuuuuu right!
Zanimljiva tema, dakle, brijem većinu dlaka na telesu mom.
..brada, pazusi, prsa ponekad, okolica penisa i sam penis, čmar i okolica.

Neki dijelovi se depiliraju.
Soul mate <3
Usput, ljudi koji ne briju barem pazuh :(
@ Devil Dog
Shvatices valjda sam nekad <3
Ovako nema smisla raspravljati sa nekim o brijanju ko ima 15 godina i može izbrojati sve svoje dlake.

Nee Joe
11-08-2011, 22:34
Preciznije, kad ih bude imao.

Šta se ti javljaš, fegetu? Pa i tvoje lego kocke imaju više dlaka od tebe.

Rofl.

Da bar jebote, onda ne bi u životu zašao u ovu temu.

Rec' ti njima, Predo, sve su to dlakave muškarčine, nema s njima zajebancije....

angel eye
12-08-2011, 07:44
[quote="angel eye":1ihrkign]:pray:
Samo sam u prolazu xD

Zasto te nema na skypu vise?
me so ronery[/quote:1ihrkign]
Awww, nekom fawim ^^
Nema, bit ce. I guess :/

skitkid
12-08-2011, 08:12
ja se brijem škarama.

MILF hunter
12-08-2011, 08:39
Ovako nema smisla raspravljati sa nekim o brijanju ko ima 15 godina i može izbrojati sve svoje dlake.

Usput, ljudi koji ne briju barem pazuh :(

A koliko je tebi kad se već pozivaš na njegove - 16, 17?

Daj meni objasni u čemu je stvar, dovoljno sam star, a ne brijem ni dupe ni prsa. I kakvi su ljudi koji se ne briju ispod pazuha da to zaslužuje :( smajlić?

Kenyi
12-08-2011, 09:54
Ti ljudi su izuzetno prljavi onda.
Ne razumem kako neko može da ima šumu tu i kako mu nije užasno svaki put kad se oznoji.
To je van pameti.
Ne moraš da briješ ali depilacija je preporucena.
Ja to bar tako radim.
Meni je 19.

Nee Joe
12-08-2011, 10:04
Ti ljudi su izuzetno prljavi onda.
Ne razumem kako neko može da ima šumu tu i kako mu nije užasno svaki put kad se oznoji.
To je van pameti.
Ne moraš da briješ ali depilacija je preporucena.
Ja to bar tako radim.
Meni je 19.
+1
Sad će Ragnafag uletit sa svojim tuširanjem, ali slažem se sa svim ovim što Kenan kaže. I nakon tuširanja, bez obzira na deziće i antiperspirante, 2-3 sata poslije tijekom stanja mirovanja ili još dok se gibaš nema tog znoja koji neće iscuriti i za sobom pokupiti prašinu i napraviti smrad koji = smrt. To opet ne znači da je osoba prljava ili neodgovorna ako se ne brije/depilira, ali je daleko preporučljivije da se to radi.

MILF hunter
12-08-2011, 10:06
Vi ste u pubertetu, logično je da smrdite.

croat1gamer
12-08-2011, 10:07
Metroseksualci posvuda. :(

Nee Joe
12-08-2011, 10:08
Vi ste u pubertetu, logično je da smrdite.

O pa faco, ti se više ne znojiš niti prljaš kako si sad veliki i odrastao čovek.

MILF hunter
12-08-2011, 10:09
A meme? Daj ubaci i meme.

Nee Joe
12-08-2011, 10:10
http://www.netlore.ru/files/uploads/2007/05/orly-3.jpg

Sonic_Moronic
12-08-2011, 10:31
Smiješni ste, nemoš više ni higijenu održavat a da nije gej i metroseksualno.

Jel možda nemuški koristit šampon, pravi muškarac koristi sapun tvrd ko cigla.

MILF hunter
12-08-2011, 10:33
Šta je šampon?

sickpetey
12-08-2011, 10:51
Mora da vam i kosa smrdi pa ce te uskoro svi biti ćelavi jer vam se neda prat.

MILF hunter
12-08-2011, 11:00
Da, jer su kupanje i brijanje guzice ista stvar.

Lord Ragnarok
12-08-2011, 11:07
Ti ljudi su izuzetno prljavi onda.
Ne razumem kako neko može da ima šumu tu i kako mu nije užasno svaki put kad se oznoji.
To je van pameti.
Ne moraš da briješ ali depilacija je preporucena.
Ja to bar tako radim.
Meni je 19.
+1
Sad će Ragnafag uletit sa svojim tuširanjem, ali slažem se sa svim ovim što Kenan kaže. I nakon tuširanja, bez obzira na deziće i antiperspirante, 2-3 sata poslije tijekom stanja mirovanja ili još dok se gibaš nema tog znoja koji neće iscuriti i za sobom pokupiti prašinu i napraviti smrad koji = smrt. To opet ne znači da je osoba prljava ili neodgovorna ako se ne brije/depilira, ali je daleko preporučljivije da se to radi.

sry dusice, al ti imas nekih ozbiljnih problema ako 2 sata nakon tusa smrdis. jedino ti je opravdanje da se tusiras u 13 i ides kopati po polju. kad se ja otusiram sigura sam da necu smrditi po znoju barem narednih 8 sati, a s obzirom da se tusiram prije nego sto idem van, to je i vise nego dosta.
ne kuzim vi kaj se brijete tako, zas si i glavu ne obrijete? to su isto dlake koje ne sluze nekoj koristi, a samo poticu znojenje. kad se vec brijete, brijte se kako spada. ocekujem slike obrijanih glava il priznajte da ste pederi

also sonic, muski je prati se domestosom, sapun/sampon su za picke

Sonic_Moronic
12-08-2011, 11:12
Kosa ima svrhu da budeš lep.

System
12-08-2011, 11:13
Lol na raspravu sta je muski a sta nije. Ne brijem se zato sto mi iritira kozu i svrbi da hocu da umrem. A to sta je musko a sta ne, jel postoji neka komisija ili univerzalni kod muskosti ili nemuskosti pa da se odredju je sta je musko a sta ne.

Lord Ragnarok
12-08-2011, 11:13
hoces rec da je obrijano musko telo lepo?

Sonic_Moronic
12-08-2011, 11:15
:3

Lord Ragnarok
12-08-2011, 11:19
dosta tog anime feget smajlica. ne pricamo mi muskarci tim jezikom ovdje.
ajd vi kaj si tolko dlake brijete, obrijte glave. zasto uopce radite samo pola posla? zar se ne osjecate nedovrseno nakon toga?

Kenyi
12-08-2011, 11:22
Logika :pray:

Niko Bellic
12-08-2011, 11:26
Kosa je so last season. Obrijana glava, e to je stvar prava. Nije ti vruce i ne trebas gel, frizura je postojana i dok pada snijeg. Masinica za sisanje dostatna je za sve vrste brijanja, eventualno malo bradu i brkove popravis ziletom za potpuni dojam vrhunske kulnosti.

E da! Noge i ruke NIKAD nemojte brijat ili depilirat. To rade samo fegeti, pro plivaci i hajdukovi navijaci - hrpa invalida.

MILF hunter
12-08-2011, 11:29
Logika :pray:

Zapravo, logika je sasvim dobra. Kod aktivnosti gdje je intenzitet znojenja pojačan, talog sebuma ti može oštetiti kosu jer je po svojstvima praktički poput kiseline.

Niko Bellic
12-08-2011, 11:50
Koji skur! :pray:

Lord Ragnarok
12-08-2011, 12:16
totalno :pray:

Sonic_Moronic
12-08-2011, 12:21
http://virovitica.info/forum/images/smilies/facepalm.gif

Kenyi
12-08-2011, 12:22
Logika :pray:

Zapravo, logika je sasvim dobra. Kod aktivnosti gdje je intenzitet znojenja pojačan, talog sebuma ti može oštetiti kosu jer je po svojstvima praktički poput kiseline.
Znojenje je mnogo lakšeg intenziteta nego ispod pazuha, između guzova, i ostatku tijela.
Za ruke i noge nema potrebe da se briju, osim ako si pro plivac.
usput, strašni ste oratori.

croat1gamer
12-08-2011, 12:25
Noup. Znojenje je najizrazenije na pregibima te na glavi. Znas, da ne dozivis toplotni udar i te stvari.

Kenyi
12-08-2011, 12:28
Da kada je sunce direktno utice na glavu.
No recimo pazuh se znoji zbog motorike tijela a i zbog vrucine.
Ne vidim razlog zašto bi mi se glava znojila jer baš i nema nekog udjela u mom kretanju.

MILF hunter
12-08-2011, 12:33
Ček, sad je i razlog znojenja bitan?

Paran0a
12-08-2011, 12:38
Ne brijem pazuhe cisto iiz razloga sto apsolutno nikad ne dobijem bazene na majicama. Dok bi guzicu najradje obrijao :(

Kenyi
12-08-2011, 12:38
Da, više se znojiš ako se kreces.

Nee Joe
12-08-2011, 12:40
Sad ste se ukopali sa šugavom kosom i svime. Ne možete poistovjećivati brijanje koje utječe samo na higijenu i brijanje koje utječe na higijenu i izgled.... Da, kosa uzima i vremena i novaca, ali je estetski bitnija od žbunja ispod ruku koje možeš riješiti jednim mahom, a.k.a. brijanjem, a nije baš da ljudi žele dizati ruke uokolo i pokazivati svima dlakavi ponos ispod ruku....

SharpDressedChevap
12-08-2011, 12:40
Ne brijem pazuhe cisto iiz razloga sto apsolutno nikad ne dobijem bazene na majicama. Dok bi guzicu najradje obrijao :(

Ti si sretan, na svakoj iole svjetlijoj majici uvijek se vidi znoj, morao bih baš te dlake obrijat jerbo su za ništa ljeti :( Zimi mi ne smetaju.

MILF hunter
12-08-2011, 12:43
Da, više se znojiš ako se kreces.

Sasvim je nebitno zbog čega ti je glava znojna (nogomet po jakim vrućinama ili intenzivno vježbanje u teretani, svejedno) kad u oba slučaja ostaje mogućnost za ono što sam gore napisao. Logično da je veća šansa da se oznojiš poput svinje za vrijeme trčanja nego kad stojiš ili sjediš, al' mi nije jasno sa čime to točno ima veze?

MILF hunter
12-08-2011, 12:49
Sad ste se ukopali sa šugavom kosom i svime. Ne možete poistovjećivati brijanje koje utječe samo na higijenu i brijanje koje utječe na higijenu i izgled.... Da, kosa uzima i vremena i novaca, ali je estetski bitnija od žbunja ispod ruku koje možeš riješiti jednim mahom, a.k.a. brijanjem, a nije baš da ljudi žele dizati ruke uokolo i pokazivati svima dlakavi ponos ispod ruku....

Ako imaš problema sa znojenjem, to je tvoj problem. Mnogi muškarci nemaju te probleme i slobodno furaju bradu i ne gube previše vremena na depiliranje prsa i guzice. Ne samo da nema ništa nehigijenski u tome, već mnoge žene preferiraju upravo to nauštrb bebine guze. Nemoj misliti da se svima gadi taj tvoj tzv 'dlakavi ponos'. Nije dlakavost ništa majmunsko kao što se moglo pročitati ranije u temi.

Electromaster
12-08-2011, 13:13
Meni je baš smiješan postao ovaj thread.

Niko Bellic
12-08-2011, 13:38
Smijeh je zdrav! <3

Nee Joe
12-08-2011, 13:42
[quote="Nee Joe":2m9m986x]Sad ste se ukopali sa šugavom kosom i svime. Ne možete poistovjećivati brijanje koje utječe samo na higijenu i brijanje koje utječe na higijenu i izgled.... Da, kosa uzima i vremena i novaca, ali je estetski bitnija od žbunja ispod ruku koje možeš riješiti jednim mahom, a.k.a. brijanjem, a nije baš da ljudi žele dizati ruke uokolo i pokazivati svima dlakavi ponos ispod ruku....

Ako imaš problema sa znojenjem, to je tvoj problem. Mnogi muškarci nemaju te probleme i slobodno furaju bradu i ne gube previše vremena na depiliranje prsa i guzice. Ne samo da nema ništa nehigijenski u tome, već mnoge žene preferiraju upravo to nauštrb bebine guze. Nemoj misliti da se svima gadi taj tvoj tzv 'dlakavi ponos'. Nije dlakavost ništa majmunsko kao što se moglo pročitati ranije u temi.[/quote:2m9m986x]

Lol sad si i ti zabrijao (c what i.... nvm). Nema to veze sa problemom znojenja niti sam spomenuo da ga imam. Normalno znojenje je apsolutno neprimjetno i najmanji tragovi smetaju svakoj normalnoj osobi. Bradu nisam nigdje spominjao što se tiče toga, štoviše, preferiram bradu koju trenutno puštam, niti imam išta protiv dlaka na prsima i na guzici te se slažem s tobom u vezi ženskog izbora jer mi je i djevojka više puta naglasila sklonost prema meni dlakavom nego nedlakavom (har har har har har). Ne smatram dlakavost majmunskom niti sam igdje to naglasio, ja sam u ovoj temi samo naglasio da sam ZA brijanje pazuha i u nekim dijelovima međunožja zbog higijene, a ne zato što ne volim dlakavost. I sad na kraju svega se slažem i sa Predom, jer ovo je zaista prešlo u nadasve smiješan thread :D.

SharpDressedChevap
12-08-2011, 14:09
Al glavno da ja pitam za savjet i onda dežurni Predo uleti da su dlake gadne. Muško bez dlaka je isto ko i sirena bez glave, jer ako to nema onda jebiga, nije za ništa. Ali pustimo sad to.

Sad ću ubrzo brijat (sutra, možda i danas ako mi se bude dalo) pazdušni prostor (hvala Niko!) da se oslobodim muka sa znojem, ionako moram brijat i facu zbog neke proslave na koju idem. Nego, pošto sam noob u svemu tome zanima me slijedeće: ako želim određeni tip brade (koja će narast kroz dugo vrijeme, znam, ali meni se ne žuri...) moram li ju oblikovat prilikom brijanja da raste u "željenom smjeru"? Znači da se koncentriram na jedno područje a drugo samo skratim, pa bi u međuvremenu uvijek držao to područje skraćeno a ostalo strugao, a onda pustio da raste u normalnu bradu? Jedino su mi bedaste dlake koje mi "ocrtavaju" glavu, tj. kreću od kose kraj jednog uha do drugog, baš izgledam ko odrpanac samo zbog toga.

DJ Not Nice
12-08-2011, 14:21
ajd vi kaj si tolko dlake brijete, obrijte glave.

Challenge Accepted

Electromaster
12-08-2011, 14:25
Al glavno da ja pitam za savjet i onda dežurni Predo uleti da su dlake gadne. Muško bez dlaka je isto ko i sirena bez glave, jer ako to nema onda jebiga, nije za ništa. Ali pustimo sad to.

Nemam riječi. :pray:

Babitz
13-08-2011, 03:37
Svi pričaju ovdje o higijeni kao da ćeš umrijet u trideset drugoj ak ne depiliraš sve dlake na tijelu.

TeraBajt
13-08-2011, 13:15
al musko bez dlake je ko sirena bez glave babicu

Devil Dog
13-08-2011, 14:39
Ovoj temi fali Sova :P

armagedon
13-08-2011, 15:04
a cek, pa ak si brijete pazuhe, jel vas pecka onda kad stavljate deodorans nakon? XD

Kenyi
13-08-2011, 15:35
Noup, staviš pjenu i nježno se obriješ.
Barem mene ne pecka, ne znam za ostale.

Kostolomac
13-08-2011, 15:55
HA-HA! Nježno se obriješ. Ženo jedna!

Maloki
13-08-2011, 16:11
HA-HA! Nježno se obriješ. Ženo jedna!
:)

Inače, par puta obrijao pazuhe i odlučio da nema potrebe za tim. Em mi nisu predlakavi, em mi je ugodnije sa dlakama nego bez njih. Bez njih mi se koža iziritira i pecka.
A po pričama o smradu čovjek zbilja može zaključiti da imate nekih ozbiljnih zdravstvenih problema. Smrdim po znoju jedino ako se ne operem 2 dana. Vi ako smrdite čim se malo oznojite potražite stručnu pomoć.

I dajte mi još objasnite kakve veze ima brijanje prsa sa higijenom?

armagedon
13-08-2011, 16:32
Noup, staviš pjenu i nježno se obriješ.
Barem mene ne pecka, ne znam za ostale.

hmmm, mislim da cu probat 8)

croat1gamer
13-08-2011, 17:03
@ maloki-
Zato jer:

ćeš umrijet u trideset drugoj ak ne depiliraš sve dlake na tijelu.

armagedon
13-08-2011, 18:25
@ maloki-
Zato jer:

ćeš umrijet u trideset drugoj ak ne depiliraš sve dlake na tijelu.

hahahahah
zasto bas 32? :D

Mirko L
13-08-2011, 19:01
Ako smrdite, koristite onaj (old spice po mogućnosti) stick umjesto dezodoransa. Budete li tada kopali krumpire po 40 stupnjeva, nećete smrdit.

Otkad sam prešao na to, spasio sam se.
Problem solved. Ne morate mi zahvaljivat.