PDA

Pogledaj cijelu verziju : MetallicA



Stranica : [1] 2 3

mEtAXa
07-07-2006, 08:22
imali ko da sluša ? ja da!!! 8) :gitara:

Jerry
07-07-2006, 09:21
Lol pitanja ti pa naravno da. DA[

Babitz
07-07-2006, 09:45
ja se smijem kad vidim njihove tužbe :rotfl:

Rocchiro
07-07-2006, 11:25
naravno,uz mejdene naj :pray:

L3VI4TH
07-07-2006, 11:49
To ko da me neko pita dal jedem :D

Naravno da jedem,jer moram jest

mEtAXa
07-07-2006, 12:48
naravno,uz mejdene naj :pray:

ja nevolim baš maidene...

ewok
07-07-2006, 13:51
naravno,uz mejdene naj :pray:

ja nevolim baš maidene...
ja obrnuto > volim maidene, metallicu ne volim

Om3G@
10-07-2006, 14:02
Prije sam ih slusao.
Najbolji njihov album mi je ...And Justice for All

L3VI4TH
10-07-2006, 14:06
Najbolji njihov album mi je ...And Justice for All

signed

Rocchiro
10-07-2006, 14:09
albumi meni redom

1.Ride the lightning
2.Master of Puppets
3.Kill em all
4.And Justice for all
5.Black album
6.Load
7.St. Anger
8.Reload

garage inc i S&M nisam ubrajal jer prvi su samo obrade a drugi live :pray:

Dreamer Deceiver
10-07-2006, 15:01
ja ih ne slušam jak ali odlični su mi albumi ...and justice for all i Black album

hellrider
10-07-2006, 16:17
imali ko da sluša ? ja da!!! 8) :gitara:

Ja san je prije sluša,a sad slušan Rammstein oni su mi naaajbolji... :gitara:

v4MP1r3
10-07-2006, 17:18
imali ko da sluša ? ja da!!! 8) :gitara:

my fav band uz Marilyn Mansona ^^

GrannyKiller
10-07-2006, 21:56
ja ih lsušam od dana #1

http://angernet.org/?id=extras&page=Kirk_Hammett_-_Master_Of_Puppets_riffs

MindReader
10-07-2006, 22:06
Metallica - Moj dobar drugar :rotfl:

hm.. najbolje su mi Blitzkrieg, Seek and destroy, Whiskey in the jar, Wherever I may roam, Enter sandman, Nothing else matters, iako n druge ne kaskaju :pray:

Rocchiro
10-07-2006, 23:49
Metallica - Moj dobar drugar :rotfl:

hm.. najbolje su mi Blitzkrieg, Seek and destroy, Whiskey in the jar, Wherever I may roam, Enter sandman, Nothing else matters, iako n druge ne kaskaju :pray:

Blitzkrieg i Whiskey in the jar su obrade

btw. blitzkrieg je meni bolji originalan (od blitzkriega) dok je whiskey meni jedna od naj obrada(jeste culi original od thin lizzya?!?)

W1k1n6
11-07-2006, 11:04
imali ko da sluša ? ja da!!! 8) :gitara:
Premalo...

v4MP1r3
11-07-2006, 21:33
imali ko da sluša ? ja da!!! 8) :gitara:
Premalo...

ma kuzimo te w1k, posao ti je vrlo stresan, i odna ne mozes pisati/ici na sajmove/slusati i to...vjeruj znam, ja poludim...

no sto ces, to je zivot novinara ^^

magggot
12-07-2006, 10:39
najbolja stvar od metallice je Dyers Eve i Am I Evil,Battery,Disposable Heroes ,

pozz

hellrider
12-07-2006, 10:51
ja ih lsušam od dana #1

http://angernet.org/?id=extras&page=Kirk_Hammett_-_Master_Of_Puppets_riffs

Snimka je zakoooon.Kirk Hammett rastura električnu gitaru u Metallici,ali najbolje svira Master of Puppets!!

MetallicA rullesssss..!!! :killyou:

Om3G@
12-07-2006, 12:00
A kako tek svira Stefanovski... :P

Jerry
12-07-2006, 12:07
šta je vama¨!A kako tek sviraju Slash,Duff i Izzy

Rocchiro
12-07-2006, 12:58
ako trazite naj virtuoze,tu su Satriani,Malmsteen i Vai :pray:

inace,Kirk Hammet je predobar gitarist,znam da je jedne godine proglasen naj gitaristom :pray:

Stiffy
12-07-2006, 13:52
šta je vama¨!A kako tek sviraju Slash,Duff i Izzy

oni mu nisu ni do koljena...velika je razlika između rock i trash metala..trash je teži za svirat

mEtAXa
12-07-2006, 19:08
http://angernet.org/?id=extras&page=Kirk_Hammett_-_Master_Of_Puppets_riffs[/quote]

nemogu se čudu načudit... :bravo:

Stiffy
12-07-2006, 20:30
prva 4 albuma su najbolje od Metallice možd čak i u povijesti metala...po uspjeha se prije vidjelo

Berax0r
12-07-2006, 20:49
Nazalost ja ne slusam :(

kec
12-07-2006, 21:34
prelazio sam diabla uz metallicu, nikad nisam bolje kliko u zivotu!

GrannyKiller
12-07-2006, 21:51
inace,Kirk Hammet je predobar gitarist,znam da je jedne godine proglasen naj gitaristom :pray:

navodno ga je Satriani učio svirat :pray:


By the late '70s, however, Satriani had relocated to Berkeley, CA. With his sights set on his own musical career, "Satch" kept teaching others, including such future rock notables as Kirk Hammett (Metallica), Larry LaLonde (Primus), David Bryson (Counting Crows...

Om3G@
12-07-2006, 22:41
šta je vama¨!A kako tek sviraju Slash,Duff i Izzy

oni mu nisu ni do koljena...velika je razlika između rock i trash metala..trash je teži za svirat

Trash teze svirati od rocka?
Sad brzo po baseball palicu i reci mami sta si rekao!
....
BTW, ako se u nesto ne razumijes bolje ni ne pricaj!

Rocchiro
12-07-2006, 22:44
šta je vama¨!A kako tek sviraju Slash,Duff i Izzy

oni mu nisu ni do koljena...velika je razlika između rock i trash metala..trash je teži za svirat

Trash teze svirati od rocka?
Sad brzo po baseball palicu i reci mami sta si rekao!
....
BTW, ako se u nesto ne razumijes bolje ni ne pricaj!

krivo si ga skuzil,nije covjek mislil na hendrixa nego na gunse

Stiffy
13-07-2006, 03:44
šta je vama¨!A kako tek sviraju Slash,Duff i Izzy

oni mu nisu ni do koljena...velika je razlika između rock i trash metala..trash je teži za svirat

Trash teze svirati od rocka?
Sad brzo po baseball palicu i reci mami sta si rekao!
....
BTW, ako se u nesto ne razumijes bolje ni ne pricaj!

(mislio sam samo na Gunse):fof: pa izgleda kad si ovo napisao i ti se isto baš i nekužiš.....usporedi rock solaže i trash metal solaže (metallice i slayer) mislim da je ipak svirat teže ono što je najbrže ...a to je trash 8) (ne kažem da je rock lagano svirat,ali trash je teže)

neznam kako sam zaboravio spomenuti svoju najdražu pjesmu od Metallice-ONE ...premočno

Om3G@
13-07-2006, 15:43
šta je vama¨!A kako tek sviraju Slash,Duff i Izzy

oni mu nisu ni do koljena...velika je razlika između rock i trash metala..trash je teži za svirat

Trash teze svirati od rocka?
Sad brzo po baseball palicu i reci mami sta si rekao!
....
BTW, ako se u nesto ne razumijes bolje ni ne pricaj!

(mislio sam samo na Gunse):fof: pa izgleda kad si ovo napisao i ti se isto baš i nekužiš.....usporedi rock solaže i trash metal solaže (metallice i slayer) mislim da je ipak svirat teže ono što je najbrže ...a to je trash 8) (ne kažem da je rock lagano svirat,ali trash je teže)

neznam kako sam zaboravio spomenuti svoju najdražu pjesmu od Metallice-ONE ...premočno

LoL... covjece, kreativnost se ne ocjenjuje brzinom. Osim toga, malo poslusaj kako svira Stefanovski i vidjet ces kak Hammett ne moze ni sanjati takve svirke.

Cinjenica je da su solaze u metalu brze, ali nije nuzno ni da su kompleksnije. ŽIŠKU? Osim toga, u metalu ti se javlja mala akusticna varka te ti opcenito brzina ritma nadodaje brzinu solo izvedbe.

Jedno je sigurno: pricas gluposti!

Rocchiro
13-07-2006, 18:21
imas i u metalu virtuoza koji vrhunski sviraju...recimo Satriani i Malmsteen :pray:

Dreamer Deceiver
13-07-2006, 18:51
By the way Satriani je podučavao Cliffa....

Rocchiro
13-07-2006, 19:55
By the way Satriani je podučavao Cliffa....

jesi siguran?pa cliff je bil bassist...wierd :o

Dreamer Deceiver
12-08-2006, 14:22
znam..isto je meni to cudno,ali nema veze Cliff je na boljem mjestu sada :cry: :cry:

Ps1ho
21-08-2006, 13:18
ovaj...jel ko čuo šta novo o njihovom novom albumu?
Ja sam znam da ga neće prodicirati Bob Rock, već Rick Rubin (SYSTEM OF A DOWN, SLIPKNOT, SLAYER, AUDIOSLAVE, RED HOT CHILI PEPPERS) te da se očekuje negdje u početku 2007...

GrannyKiller
21-08-2006, 14:27
By the way Satriani je podučavao Cliffa....

šta nije Satriani podučavao Kirka?

Dj_Morales
21-08-2006, 15:04
ne slusam!!! nisu nesto posebno!!! :(

mEtAXa
21-08-2006, 15:18
By the way Satriani je podučavao Cliffa....

šta nije Satriani podučavao Kirka?

da satriani je podučavao kirka :pray:

Fencing_LORD
21-08-2006, 16:25
ne mogu se prisiliti da slušam metallicu(više preferiram AC/DC)

Rocchiro
21-08-2006, 16:49
By the way Satriani je podučavao Cliffa....

šta nije Satriani podučavao Kirka?

da satriani je podučavao kirka :pray:

vidi se :wink:

btw. evo slika iz nadolazece epizode simpsona s metallicom

http://www.metallica.com/ivergence/image/Metallica_Simpsons_600.jpg

21-08-2006, 22:42
Hvala,meni je najbolje kada sretnem "pravog" fana metallice,i kaze mi da je st.anger naj album :rotfl:

Ps1ho
22-08-2006, 01:47
jel neko uopće primjetio moj post?! :?
Zna li neko ovdje nešto više od onoga što sam ja postao, admini možda?!

Rocchiro
22-08-2006, 10:45
jel neko uopće primjetio moj post?! :?
Zna li neko ovdje nešto više od onoga što sam ja postao, admini možda?!

mislis ovo s producentima?hvala bogu da nebude Bob Rock producent jer radi sranje iz metalike i nema pojma.ovo kaj je Rick Rubin produciral slayera me jos dodatno ohrabruje da bi ovo mogel biti...metallica album,a ne šrotallica

Ps1ho
22-08-2006, 10:57
jel neko uopće primjetio moj post?! :?
Zna li neko ovdje nešto više od onoga što sam ja postao, admini možda?!

mislis ovo s producentima?hvala bogu da nebude Bob Rock producent jer radi sranje iz metalike i nema pojma.ovo kaj je Rick Rubin produciral slayera me jos dodatno ohrabruje da bi ovo mogel biti...metallica album,a ne šrotallica

To i umeni budi nade, al mislim da je St.Anger bio nužan jer kad je James bio na rehabilitaciji puno se sranja nagomilalo i to su ispucali na St.Anger koji je sranje...

Rocchiro
22-08-2006, 11:12
[quote="Lunatic_777":33jewjc6]jel neko uopće primjetio moj post?! :?
Zna li neko ovdje nešto više od onoga što sam ja postao, admini možda?!

mislis ovo s producentima?hvala bogu da nebude Bob Rock producent jer radi sranje iz metalike i nema pojma.ovo kaj je Rick Rubin produciral slayera me jos dodatno ohrabruje da bi ovo mogel biti...metallica album,a ne šrotallica

To i umeni budi nade, al mislim da je St.Anger bio nužan jer kad je James bio na rehabilitaciji puno se sranja nagomilalo i to su ispucali na St.Anger koji je sranje...[/quote:33jewjc6]

st anger jeste sranje,ali u odnosu na jedan reload je remek djelo.ja mislim da bi ekipa iz metallice trebala poceti opet piti,jer su bili bolji dok su pili :friends:

Samael
16-10-2006, 16:42
st anger jeste sranje,ali u odnosu na jedan reload je remek djelo.ja mislim da bi ekipa iz metallice trebala poceti opet piti,jer su bili bolji dok su pili :friends:[/quote]

E ova je dobra :D
Jednim dijelom se slažem, jer je teža istina da su bili bolji dok su pili, no da su nastavili piti sad bi vjerojatno slušati nešto slično kao Tribute to...
jer bi bila velika vjerojatnost da bi netko od njih sad bio mrtav, pa bi bilo ono ,, Za kim zvona zvone " (For Whom The Bells Tools).
Ovako bar sviraju nešto, no i ne trebamo se brinuti da neće biti dobrih albuma.

Kenyi
16-10-2006, 19:08
naravno,uz mejdene naj :pray:

ja nevolim baš maidene...
ja obrnuto > volim maidene, metallicu ne volim

olio
16-10-2006, 19:11
naravno,uz mejdene naj :pray:

ja nevolim baš maidene...
ja obrnuto > volim maidene, metallicu ne volim

DrunkyDuck
16-10-2006, 19:15
st anger jeste sranje,ali u odnosu na jedan reload je remek djelo.
Ne znam bas, Load i Reload jesu totalno drugaciji od prijasnih albuma (daleko od thrash metala), ali imaju inteligentno (iskreno) napisane tekstove i glazbu. Dok St. Anger nema. Cini mi se da je St.A. samo forsiranje da bi se zadovoljila djeca koja su od starijih metalaca cula da se je Metallica prodala.

Nazalost, ljudi previse sude glazbu po brzini udaranja bas bubnja i kolicini distorzije.

16-10-2006, 19:26
A taki ljudovi se zovu pozeri :D
Inače naj album po meni je Master Of Puppets,obozavam metallicu,volim pjesme tipa. sad but true,master of pupets,creeping death,the one :wink:

Dreamer Deceiver
16-10-2006, 19:26
preokret im je definitivno Black Album,meni najbolji album

Jerry
16-10-2006, 19:44
preokret im je definitivno Black Album,meni najbolji albummeni također

Ps1ho
26-10-2006, 17:05
RXEDzNEL6Hc
...........................R.I.P.................. ..................

Asai
26-10-2006, 17:26
Do Blacka su bili zakon,a poslije se počeo miješat country zbog Jamesovih nebuloznih ideja...pa je sve išlo u kurac...

kikl0p
26-10-2006, 17:50
po meni je metalica teska komercijala a i njihoe pjesme mi suckaju

DrunkyDuck
26-10-2006, 19:37
Jos jedan nadasve inteligentan komentar potkrijepljen odlicnim argumentima.

...

Da...

kikl0p
26-10-2006, 19:53
Jos jedan nadasve inteligentan komentar potkrijepljen odlicnim argumentima.

...

Da...mislim prije su stalno bili na mtv znaci komercijala a pjesme su mi lose ne svida mi se njihov stil to je sve

DrunkyDuck
26-10-2006, 20:41
Spotovi su im na MTV-u jer su popularan band. Uostalom, to je samo odraz njihove kvalitete.

Takodjer je na MTV-u bilo i Maidena, Judas Priesta, Manowara, Cradle of Filtha, Megadetha, pa cak i Cannibal Corpsea i da ne nabrajam dalje. Dobro, to jesu komercijalni bandovi, ali ne zato jer MTV pusta njihove spotove.


A ako ne volis Thrash Metal niti ti se svidja vrsta glazbe kakvu Metallica svira, stvarno ne vidim razlog postanja u ovoj temi.

Helena
26-10-2006, 20:57
Ne slušam ih. Ali sviđa mi se Saint Anger.

26-10-2006, 21:23
:rotfl:

Hahhaa, pravi fanovi se kunu da je StAnger piece of crap album, inače prehebeni su

Helena
26-10-2006, 21:23
:rotfl:

Hahhaa, pravi fanovi se kunu da je StAnger piece of crap album, inače prehebeni su

Pa velim ti da ih ne slušam. Čula sam tu stvar i ok mi je.

Asai
27-10-2006, 04:38
:rotfl:

Hahhaa, pravi fanovi se kunu da je StAnger piece of crap album, inače prehebeni su

Definiraj prave fanove...!? :? St.Anger je sranje od albuma,ali opet ukusi su različiti...ako netko voli St.Anger ne znači da nije "pravi" fan Metallice...ja osobno ih slušam od 4. osnovne pa prilično poznam njihov način rada te opet tvrdim da su bili najkvalitetniji speed metall band do 1991. godine...poslije toga se upleo country...recimo to ovako... vatra i led ne idu zajedno,osim ako ne želiš uništit i vatru i led...znači niti country niti metall...

27-10-2006, 07:40
Kak si ti kul :o

Ps1ho
27-10-2006, 13:27
@ Kiklop - ovako, drunkyduck hvala, ja se tu nemoram upletat...
@ Asai - meni su osobno albumi do blacka bolji, ali i ovi poslije imaju odlicnih pjesama, slusam ih od kad znam za sebe (hvala buraz) tako da i ja znam ponesto i oni su mi najbolji bend, jer imaju dosta razlicitih pjesama i svako se moze nac u njima, St.Anger mi je ok album, sad cekam novi i nadam se da ce se vratit u svoju formu i nac svoj stari zvuk
:roll:

Om3G@
27-10-2006, 14:04
Ne znam, vidim da vecina vas pljuje po Loadu i Reloadu, ali tim albumima je Metallica dala do znanja da nije komercijala. Bili bi veca komercijala da su nastavili svirati heavy metal ili trash metal, odnosno ono po cemu ih je publika zapamtila. To bi znacilo da su isli ma cijedjenje love od "fanova", ali ovako su u dva albuma dusu otvorili i na jedan lagan nacin dokazali da su sazrijeli i da su daleko od neinteligentnih i nekreativnih glazbenika.

Oni koji kazu da im su im Load i Reload prelosi albumi, vjerojatno ne vide u nijednoj glazbi umjetnicku crtu, vjerojatno su jos djeca na pjesmama tipa "udri" i tim nabijenim svarima. Da me ne biste krivo shvatili, slusao sam Metallicu od 5. razreda osnovne i prestao tek prije dvije godine. I smatram da su neke njihove trash metal stvari jednostavno remek-djela (One, To Live is to Die, Orion,...). Ali ako ne vidite nista u Loadu i Reloadu, onda se niste glazbeno razvili.

Asai
27-10-2006, 15:19
Kak si ti kul :o

Jel tako!? Ne bi li volio bit poput mene!? :D

@Om3g@-Pazi ima fora pjesama na svim albumima,ali jednostavno to više nije metal kakav bi trebao bit,već neki hibridi...ne želim se upuštat u rasprave koji je album bolji itd.,jer opet ću reć da su ukusi različiti,nekome je fora nekome je sranje...

Ps1ho
27-10-2006, 15:45
ali sve u svemu, svi se slazemo da su bili najjutjecajniji bend, a jos i jesu 8)

DrunkyDuck
27-10-2006, 18:14
Ne znam, vidim da vecina vas pljuje po Loadu i Reloadu, ali tim albumima je Metallica dala do znanja da nije komercijala. Bili bi veca komercijala da su nastavili svirati heavy metal ili trash metal, odnosno ono po cemu ih je publika zapamtila. To bi znacilo da su isli ma cijedjenje love od "fanova", ali ovako su u dva albuma dusu otvorili i na jedan lagan nacin dokazali da su sazrijeli i da su daleko od neinteligentnih i nekreativnih glazbenika.

Oni koji kazu da im su im Load i Reload prelosi albumi, vjerojatno ne vide u nijednoj glazbi umjetnicku crtu, vjerojatno su jos djeca na pjesmama tipa "udri" i tim nabijenim svarima. Da me ne biste krivo shvatili, slusao sam Metallicu od 5. razreda osnovne i prestao tek prije dvije godine. I smatram da su neke njihove trash metal stvari jednostavno remek-djela (One, To Live is to Die, Orion,...). Ali ako ne vidite nista u Loadu i Reloadu, onda se niste glazbeno razvili.

:pray:

Sa svim se slazem 100%


Smijem pitati kakvu glazbu sad slusas?

Om3G@
27-10-2006, 22:13
Ne znam, vidim da vecina vas pljuje po Loadu i Reloadu, ali tim albumima je Metallica dala do znanja da nije komercijala. Bili bi veca komercijala da su nastavili svirati heavy metal ili trash metal, odnosno ono po cemu ih je publika zapamtila. To bi znacilo da su isli ma cijedjenje love od "fanova", ali ovako su u dva albuma dusu otvorili i na jedan lagan nacin dokazali da su sazrijeli i da su daleko od neinteligentnih i nekreativnih glazbenika.

Oni koji kazu da im su im Load i Reload prelosi albumi, vjerojatno ne vide u nijednoj glazbi umjetnicku crtu, vjerojatno su jos djeca na pjesmama tipa "udri" i tim nabijenim svarima. Da me ne biste krivo shvatili, slusao sam Metallicu od 5. razreda osnovne i prestao tek prije dvije godine. I smatram da su neke njihove trash metal stvari jednostavno remek-djela (One, To Live is to Die, Orion,...). Ali ako ne vidite nista u Loadu i Reloadu, onda se niste glazbeno razvili.

:pray:

Sa svim se slazem 100%


Smijem pitati kakvu glazbu sad slusas?

Slusam svakakvu glazbu osim RnB-a, rapa i narodnjaka ofkors... Jednostavno vise nemam odredjenu vrstu glazbe koja mi se svidja. Na svakom koraku cujem nesto novo, uvijek se fokusiram na to i tak. Mislim da je prije svega vazno izbaciti kod glazbe ono stalno "komercijala", jer, mora se priznati, nisu svi (ovo govorim za onu glazbu koju slusam) poceli svirati iz toga da zarade brdo love. Sjednes sa gitarom sa ciljem da sam sebe impresioniziras... Ne znam, jednostavno je rock odradio svoje, na redu su indie rock, electro rock... Treba stalno mijesati!

Ps1ho
27-10-2006, 22:41
Slusam svakakvu glazbu osim RnB-a, rapa i narodnjaka ofkors... Jednostavno vise nemam odredjenu vrstu glazbe koja mi se svidja. Na svakom koraku cujem nesto novo, uvijek se fokusiram na to i tak. Mislim da je prije svega vazno izbaciti kod glazbe ono stalno "komercijala", jer, mora se priznati, nisu svi (ovo govorim za onu glazbu koju slusam) poceli svirati iz toga da zarade brdo love. Sjednes sa gitarom sa ciljem da sam sebe impresioniziras... Ne znam, jednostavno je rock odradio svoje, na redu su indie rock, electro rock... Treba stalno mijesati!

:pray: :pray: :pray:

28-10-2006, 09:40
Ja nemam nista protiv Reload itd., svaka ti čast :pray:

Dreamer Deceiver
28-10-2006, 09:46
meni reload ne valja,dobrami je samo inforgiven2 i the memory remains,ali ipak svako ima svoj ukus

toca
01-11-2006, 12:56
umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju

narodnjaci the best

Dreamer Deceiver
01-11-2006, 12:58
umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju

me zanim šta ti slušaš...

Jerry
01-11-2006, 12:59
toca obrisan post,ne radi double postove !!!!
što se tiče metalike,previše mi je isfurana,iako sam ju prije slušao,sad mi je crap,

Dreamer Deceiver
01-11-2006, 13:00
umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju
narodnjaci the best



AJde idi ti lijepo pjevat o tome kako te je cura pustila pa kad si išo pomuzat kerravu,zamislio si se da ti je to cura,a krava je zamislila da je to njen Bikić kojeg šte predvečer ubili jer je napao glavnog farmera kad je vido da ga kravica vara te ste se onda ti i ona našli utjehu jednom u drugom...

molim ne obazirite se na ovog tipa

Asai
01-11-2006, 15:28
umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju

narodnjaci the best

Dečko poštuj tuđa mišljenja kao što i drugi poštuju tvoja. Nije u redu da kenjaš po nečemu samo zato jer su ti slušno/vokabularne sposobnosti na razini plasta sjena sa dotične farme par postova iznad.

MiNdBrEaKeR
02-11-2006, 10:17
najbolja stvar od njih mi je The Unforgiven II predobra stvar :pray: :pray: :pray: :pray:

Dreamer Deceiver
02-11-2006, 10:18
najbolja stvar od njih mi je The Unforgiven II predobra stvar :pray: :pray: :pray: :pray:

isto jedinica mi je odlična

Rocchiro
02-11-2006, 10:41
ma naj stvar od metallice je DAMAGE Inc. i tocka http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

Gothmog
02-11-2006, 11:24
ma naj stvar od metallice je DAMAGE Inc. i tocka http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

Čuo sam verziju od Napalm Deatha...uništili su je toliko,da me boli...

Ps1ho
02-11-2006, 12:12
umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju

narodnjaci the best

Dečko poštuj tuđa mišljenja kao što i drugi poštuju tvoja. Nije u redu da kenjaš po nečemu samo zato jer su ti slušno/vokabularne sposobnosti na razini plasta sjena sa dotične farme par postova iznad.

Master Kajla :pray:

MiNdBrEaKeR
02-11-2006, 13:07
najbolja stvar od njih mi je The Unforgiven II predobra stvar :pray: :pray: :pray: :pray:

isto jedinica mi je odlična
dobra je i jedinica al mi je 2 bolja :)

Bob Dylan
02-11-2006, 13:39
Stone Cold Crezy,Last Caress...itd. the best!!

Bob Dylan
02-11-2006, 13:40
umri ko može slušat to sranje niš ne razumiješ kaj pjevaju

narodnjaci the best





Kolki Ti je IQ bi volio znati. :twisted: :D :D :D :D

Rocchiro
02-11-2006, 13:49
Stone Cold Crezy,Last Caress...itd. the best!!

to su obrade :roll:

Samael
09-01-2007, 17:43
Uzmite od Joela McIvera njihovu biografiju Justice for all; Istina o bendu.
Prva četiri albuma: NENAD*JEBIVA

Rocchiro
09-01-2007, 18:36
Uzmite od Joela McIvera njihovu biografiju Justice for all; Istina o bendu.
Prva četiri albuma: NENAD*JEBIVA

imam 8) fenomenalna knjiga :pray:

Samael
10-01-2007, 17:26
Preporuči mi koji dobar DVD ili video.
Gledao sam Binge & Purge...

Rocchiro
10-01-2007, 17:31
Preporuči mi koji dobar DVD ili video.
Gledao sam Binge & Purge...

Cliff Em All :pray:

Samael
11-01-2007, 17:14
Hvala

Duke of Earl
12-01-2007, 09:45
neznam, meni su noviji albumi malo glupavi ,prva 4. su najjaca :pray:

Valnjes 666
12-01-2007, 09:52
Zadnji albux sux-st.anger

meni se ne sviđa.

al oni su više band s imenom nego s mjuzo.

jel bi ih ko slušo da se zovu "roza gay boja"?

mislim da ne bi.

Iron Maiden su 100 puta bolji-metalica mi nije nekakav power-prije su bili trash metal-sad su smeće.

St. Jude
12-01-2007, 09:57
Zadnji albux sux-st.anger

meni se ne sviđa.

al oni su više band s imenom nego s mjuzo.

jel bi ih ko slušo da se zovu "roza gay boja"?

mislim da ne bi.

Iron Maiden su 100 puta bolji-metalica mi nije nekakav power-prije su bili trash metal-sad su smeće.

:rotfl: lol dobra usporedba,samo me zanima na šta će ličit ovaj novi abum...

Valnjes 666
12-01-2007, 10:00
[quote="Valnjes 666":rhwrwhz9]Zadnji albux sux-st.anger

meni se ne sviđa.

al oni su više band s imenom nego s mjuzo.

jel bi ih ko slušo da se zovu "roza gay boja"?

mislim da ne bi.

Iron Maiden su 100 puta bolji-metalica mi nije nekakav power-prije su bili trash metal-sad su smeće.

:rotfl: lol dobra usporedba,samo me zanima na šta će ličit ovaj novi abum...[/quote:rhwrwhz9]

riskiram ban,ali evo,kad baš oćeš znat-ličit će na KURAC!

šteta,mogli su bit dobar band.

Rocchiro
12-01-2007, 20:06
[quote="St. Jude":26h8lkan][quote="Valnjes 666":26h8lkan]Zadnji albux sux-st.anger

meni se ne sviđa.

al oni su više band s imenom nego s mjuzo.

jel bi ih ko slušo da se zovu "roza gay boja"?

mislim da ne bi.

Iron Maiden su 100 puta bolji-metalica mi nije nekakav power-prije su bili trash metal-sad su smeće.

:rotfl: lol dobra usporedba,samo me zanima na šta će ličit ovaj novi abum...[/quote:26h8lkan]

riskiram ban,ali evo,kad baš oćeš znat-ličit će na *****!

šteta,mogli su bit dobar band.[/quote:26h8lkan]

piše se thrash a ne trash ko smeče

kaj se metallice tiče-oni su bend koji eksperimentira,ne žele se ponavljati i meni je st. anger skroz ok album.Uostalom to rade i guardiani i maideni,ali se ekipa okomila na metallicu jer su ameri

St. Jude
12-01-2007, 20:13
[quote="St. Jude":1ol8as56][quote="Valnjes 666":1ol8as56]Zadnji albux sux-st.anger

meni se ne sviđa.

al oni su više band s imenom nego s mjuzo.

jel bi ih ko slušo da se zovu "roza gay boja"?

mislim da ne bi.

Iron Maiden su 100 puta bolji-metalica mi nije nekakav power-prije su bili trash metal-sad su smeće.

:rotfl: lol dobra usporedba,samo me zanima na šta će ličit ovaj novi abum...

riskiram ban,ali evo,kad baš oćeš znat-ličit će na *****!

šteta,mogli su bit dobar band.[/quote:1ol8as56]

piše se thrash a ne trash ko smeče

kaj se metallice tiče-oni su bend koji eksperimentira,ne žele se ponavljati i meni je st. anger skroz ok album.Uostalom to rade i guardiani i maideni,ali se ekipa okomila na metallicu jer su ameri[/quote:1ol8as56]

ok,to šta neki naprave skroz loš album je dobro da malo okuse "dno" ali ako se zadrže na toj razini,to onda nije dobro.

Ps1ho
12-01-2007, 20:19
ma šta vi to men Metallicu dirate, ljdi jednostavno nežele zvučati isto sad i za 20 godina (ako budu živi, jelte), eksperimentieaju nekad to ispadne dobro a nekad loše, meni su albumi do 5 odlični, a dalje su mi svi ok, ono nadje separ dobrih pjesama, premda sad i negledam vise tolko na to, sad mi je sve ok...ma metalika moj dobar drugar, a novi album bi trebo bit bolji od St.Angera, buduci da ga producira Rick Rubin il kak se vec covjek zove...

Outmind
12-01-2007, 22:33
Meni su na stt angeru bili dobri jedino st anger i ona zadnja pjesma koja ima genijalan početak, ostatak je manje više bez veze...

Ps1ho
13-01-2007, 00:11
Meni su na stt angeru bili dobri jedino st anger i ona zadnja pjesma koja ima genijalan početak, ostatak je manje više bez veze...

Meni se sa St.Angera Unnamed Feeling najvise istice...

DrunkyDuck
13-01-2007, 00:18
Black, Load, Reload - eksperimentiranje
St. Anger - forsiranje

Trash - smeche
Thrash - zvuk razbijanja

Ps1ho
13-01-2007, 00:22
Ok, jel imas neku pojedinu pjesmu da ti se svidja ili?

Om3G@
13-01-2007, 02:38
[quote="St. Jude":jwciqmdh][quote="Valnjes 666":jwciqmdh]Zadnji albux sux-st.anger

meni se ne sviđa.

al oni su više band s imenom nego s mjuzo.

jel bi ih ko slušo da se zovu "roza gay boja"?

mislim da ne bi.

Iron Maiden su 100 puta bolji-metalica mi nije nekakav power-prije su bili trash metal-sad su smeće.

:rotfl: lol dobra usporedba,samo me zanima na šta će ličit ovaj novi abum...

riskiram ban,ali evo,kad baš oćeš znat-ličit će na *****!

šteta,mogli su bit dobar band.[/quote:jwciqmdh]

piše se thrash a ne trash ko smeče

kaj se metallice tiče-oni su bend koji eksperimentira,ne žele se ponavljati i meni je st. anger skroz ok album.Uostalom to rade i guardiani i maideni,ali se ekipa okomila na metallicu jer su ameri[/quote:jwciqmdh]

Potpisujem!
:pray:

[_[_[Sk8man]_]_]
14-01-2007, 00:59
Meallica je jedan od naj bendova(barem meni).
Naj bolji abum mi je And Justice for All.
Naj bolje pjesme su mi Die Die Darling i Am I Evil.

Ps1ho
14-01-2007, 01:04
to nisu njihove pjesme, te pjesme su prepjevali, Die die die my darling je od misfitsa ak se nevaram po meni Metallica ju je izvela 10 puta bolje, a Am I Evil neznam od kog su prepjevali...

Rocchiro
14-01-2007, 01:18
to nisu njihove pjesme, te pjesme su prepjevali, Die die die my darling je od misfitsa ak se nevaram po meni Metallica ju je izvela 10 puta bolje, a Am I Evil neznam od kog su prepjevali...

diamond head

14-01-2007, 09:21
Da, imaju po meni previše covera, od predobrog Diamond Head-a.

Ps1ho
14-01-2007, 11:42
Da, imaju po meni previše covera, od predobrog Diamond Head-a.

Pa cijeli Garage Inc. su coveri...

Rocchiro
14-01-2007, 11:42
Da, imaju po meni previše covera, od predobrog Diamond Head-a.

meni su naj coveri i motorheada.stvarno su odlicno obradili,meni zvuce bolje nego originali :wink: pogotovo Too late,Too late

Pudli
04-02-2007, 20:16
Ma metallica je zakon ja imam album st.anger :wink:

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 21:16
OMG, ja se nesjecam da sam ja vidio ovaj topic. ja ga jos i htio otvorit, LOL.
ma Metallica je naj bend na svijetu, predobri su. imam sve albume, a od koncerata S&M i Cunning Stunts. James ima premocan glas, Lars owna na bubnjevima, a Kirk pwna na gitari. jedino me njihov basist malo nervira, neznam zasto. naj albumi su mi Master of Puppets i Black album. iako vecina govori da St. Anger nije bas nesto, meni je baš zakon album. dobre pjesme na njemu su mi St.Anger, Frantic, Some kind of Monster... inace naj pjesma mi je FADE TO BLACK.

Metallica PWNZ.... :pray:

MindReader
04-02-2007, 21:18
OMG, ja se nesjecam da sam ja vidio ovaj topic. ja ga jos i htio otvorit, LOL.
ma Metallica je naj bend na svijetu, predobri su. imam sve albume, a od koncerata S&M i Cunning Stunts. James ima premocan glas, Lars owna na bubnjevima, a Kirk pwna na gitari. jedino me njihov basist malo nervira, neznam zasto. naj albumi su mi Master of Puppets i Black album. iako vecina govori da St. Anger nije bas nesto, meni je baš zakon album. dobre pjesme na njemu su mi St.Anger, Frantic, Some kind of Monster... inace naj pjesma mi je FADE TO BLACK.

Metallica PWNZ.... :pray:
meni je isto fade to black naj :pray: :pray: to sutra snimam i stavljam za ivana.. danas nisam stigo..

a od ostalih mi je predobra so what :rotfl: "so fuckin' what?!" pregadno :pray:
a od prerada Blitzkrieg pa Wiskey :wink:

Ps1ho
04-02-2007, 21:20
NIKO NIJE SPOMENIO WELCOME HOME!!!

THUNDER_DINIX
04-02-2007, 21:28
NIKO NIJE SPOMENIO WELCOME HOME!!!

mislis Sanitarium? zakon pjesma

Simon the Dreamer
04-02-2007, 23:06
Ma Beatallica je zakon.
Itz a garage dayz nite!
Hey dude!
Rulaju...

Sgt. Bull
04-02-2007, 23:25
Nothing else matters;Whiskey;Mamma Said; najdraža mi je kolekcija the Best 2001(jer mi je mama poklonila);imam sve skoro cdove osim loada i reloada(nema ih nigdje);

THUNDER_DINIX
11-02-2007, 15:28
kako je zakon pjesma ''Tuesday's Gone'' sa Garage Inc. bas je fora pjesma

BOOM!
11-02-2007, 15:41
ma dobri su mi oni, al neslušam ih sad nešto previse, naj pjesme su mi Wherever I may roam i Unforgiven I i II..

_MoRTeM_
11-02-2007, 15:43
NIKO NIJE SPOMENIO WELCOME HOME!!!

to te ja pitam

podsjeca me na stara vremena - prejebena mi je metallica

zakon je i uvijek ce biti jer ce me podsjecat na proslost (moglo bi se tako reci) - valjda zato sto sam to prije stalno slusao u djetinjstvu pa mi je sve ostalo zacrtano u mozgu - sve pjesme i melodije - vecina pjesama me sada podsjeca na nesto dobro u starim danima

Ice-Cube
11-02-2007, 15:53
ma dobri su mi oni, al neslušam ih sad nešto previse, naj pjesme su mi Wherever I may roam i Unforgiven I i II..
LOAD I RELOAD Odlicni albumi

THUNDER_DINIX
11-02-2007, 15:53
[quote="BOOM!":jxal3owr]ma dobri su mi oni, al neslušam ih sad nešto previse, naj pjesme su mi Wherever I may roam i Unforgiven I i II..
LOAD I RELOAD Odlicni albumi[/quote:jxal3owr]

ma svi su dobri na svoj nacin

Duke of Earl
14-02-2007, 12:43
Samo prva 4 albuma :pray: :pray: poslije sve losije i losije a st. anger je definitivno najgori album :twisted:

THUNDER_DINIX
14-02-2007, 12:46
u zadnje vrijeme samo slusam Garage Inc. kako odlicne pjesme ima:

Tuesday's gone,
Die, die, my darling
Lover man
Turn the page
Whiskey

ma da nenabrajam dalje, sve su super, odlican album. :pray:

Lord of Darkness
14-02-2007, 13:23
Mislim da je ovo dovoljno

METALICAAAA!!!!!!!! :pray: :pray:

Rocchiro
14-02-2007, 16:51
u zadnje vrijeme samo slusam Garage Inc. kako odlicne pjesme ima:

Tuesday's gone,
Die, die, my darling
Lover man
Turn the page
Whiskey

ma da nenabrajam dalje, sve su super, odlican album. :pray:

još da su njihove

Armachus
14-02-2007, 16:55
Ne slušam Metallica-u, ali dobra im je: Nothing Else Matters !!! :pray:

14-02-2007, 19:33
Meni nije ta nešto posebno, ali kao ljubavna je O.K.
Sjecam se kada sam prvi puta dobio "Black Album", opalim Exiiitt light.... enter night... Fak jea.

THUNDER_DINIX
14-02-2007, 21:30
Mislim da je ovo dovoljno

METALICAAAA!!!!!!!! :pray: :pray:

dovoljno je :pray:

inace Maze, pjesma se zove Enter sandman

14-02-2007, 21:44
HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH.
Misliš da to nisam znao..

Bartuc
14-02-2007, 22:53
Obožavam Metallicu!!!

Ali joj nikad nebum oprostil za Saint Anger, vrag je odnio sa trash metala na prokleti nu metal. Pizdolisci jedni, idu za lovom a ne za fanovima, postali su čista komercijala!

Al sve jedno ih obožavam, do tog albuma :D

Rocchiro
14-02-2007, 22:54
ja bi rekel da je st.anger moderan americki thrash.nije bas da repaju na albumu

Bartuc
14-02-2007, 23:00
ja bi rekel da je st.anger moderan americki thrash.nije bas da repaju na albumu

Nije bitno dal repaju ili ne repaju. Bitno je to da više nemaju nikakvog ritma niti solaža! A James se dere ko da mu depiliraju jajca vručim voskom za vrjeme pjevanja!

Kad se tak bend iz korjena promjeni da bi smogao nešto para onda postaje komercijala i gubi na milijune vjernih fanova ali zato dobiva nove fanove kaj vole glupu dernjavu a ne muziku!!!

Rocchiro
14-02-2007, 23:04
ja bi rekel da je st.anger moderan americki thrash.nije bas da repaju na albumu

Nije bitno dal repaju ili ne repaju. Bitno je to da više nemaju nikakvog ritma niti solaža! A James se dere ko da mu depiliraju jajca vručim voskom za vrjeme pjevanja!

Kad se tak bend iz korjena promjeni da bi smogao nešto para onda postaje komercijala i gubi na milijune vjernih fanova ali zato dobiva nove fanove kaj vole glupu dernjavu a ne muziku!!!

ma koje prodavanje,vjeruj mi oni su dobivali dosta para i dok nisu bili "prodani".oni su jednostavno odlucili raditi jednostavniju mjuzu (isto ko i maideni u zadnje vrijeme npr.),svi su prestali piti,ostarili su (imaju ti po 4 i pol banke) i tak...to tak ide u zivotu,nemozes stajati ko govno na mjestu i ne mijenjati se...cak se i govno mijenja,sprhne zapravo

Bartuc
14-02-2007, 23:10
Pa znam, ali svirka koju je Metallica nudila prije nije bila zahtjevna za izvesti al je dobro zvučila. Pa ljudi kaj sviraju gitaru mjesec dana mogu svirat njene stvari jer ima ful jednostavne rifove i solaže kaj se svode na brzinu a ne na tehniku! Koliko god stari oni bili nisu trebali iznevjeriti tolike fanove s takvom drastičnom promjenom!

Maiden nije toliko podbacio koliko je Metallica podbacila! Ipak je Maiden bio i uvjek če biti/ostati čisti Heavy Metal! Zato ga cjenim daleko više od Metallice!

Sgt. Bull
14-02-2007, 23:11
ma koje prodavanje,vjeruj mi oni su dobivali dosta para i dok nisu bili "prodani"
slazem se...load i reload su im donjeli brdo para a tek ostalo,pa onda oni the best i ostali albumi...huh imaju oni novaca nego su jednostavno tak,kao sto si rekao sve se mijenja pa i oni

Rocchiro
15-02-2007, 00:07
Pa znam, ali svirka koju je Metallica nudila prije nije bila zahtjevna za izvesti al je dobro zvučila. Pa ljudi kaj sviraju gitaru mjesec dana mogu svirat njene stvari jer ima ful jednostavne rifove i solaže kaj se svode na brzinu a ne na tehniku! Koliko god stari oni bili nisu trebali iznevjeriti tolike fanove s takvom drastičnom promjenom!

Maiden nije toliko podbacio koliko je Metallica podbacila! Ipak je Maiden bio i uvjek če biti/ostati čisti Heavy Metal! Zato ga cjenim daleko više od Metallice!

heh,mjuza netreba biti komplicirana da bi bila dobra

St. Jude
15-02-2007, 07:11
ma koje prodavanje,vjeruj mi oni su dobivali dosta para i dok nisu bili "prodani"
slazem se...load i reload su im donjeli brdo para a tek ostalo,pa onda oni the best i ostali albumi...huh imaju oni novaca nego su jednostavno tak,kao sto si rekao sve se mijenja pa i oni

load je prilično ok album,dobro su prodani jer su ljudi masovno počeli kupoat metallicu nakon black albuma.
St. anger već ponavljam da je smeće.drek,bogohulnost,šta novac radi od ljudi

Ps1ho
17-02-2007, 14:40
Jos jednom, LJUDI IMAJU ZENE I DJECU sad ako ti mislis da im netreba novac...mene boli qurac, st.anger mi je cisto ok album...

THUNDER_DINIX
17-02-2007, 14:43
meni isto, ima dobrih pjesama. nekontam sta imate protiv tog albuma :?

Silventus
17-02-2007, 14:44
http://www.flashasylum.com/db/files/Comics/Dave/comictallica6.png

DrunkyDuck
17-02-2007, 14:50
Maiden nije toliko podbacio koliko je Metallica podbacila! Ipak je Maiden bio i uvjek če biti/ostati čisti Heavy Metal! Zato ga cjenim daleko više od Metallice!
Maideni jos uvijek rade glazbu s kakvom su i poceli, vise-manje. Kod njih nema razocaranja jer nisu niti pokusali sa drugacijim stilom glazbe. Takodjer, nema niti napredka. Samo dobri stari Maideni.

St. Jude
17-02-2007, 15:17
nema naprdtka ? nema exšeremnetiranja ? poslušaj Iron MAiden album i powerslave album, em šta je razlika u vokalu velika je razlika i u glazbi, usporedi piece of mind sa seventh son of the sventh son,razlika je isto tako velika,jer su sa Spmewhere in Time počeli eksperementirat,a kad smo već kod Somwhere,usporedi ga s No PRayer For A dying,razlika je velika, a također usporedi bilo koji album s Xfactorom i Virtual XI, em šta je razlika u vokalu,jasno se vidi sda je razlika u glazbi jer su pjesme mračnije,nekako "tiše" od prethodnih albuma, a sad usporedi number of the beast ili bilo koji stariji album sa Brave NEw World ili bilo kojim novijim albumom,razlika je prevelika.

Lord of Darkness
17-02-2007, 15:20
:bravo: Prestigo si me.

Om3G@
17-02-2007, 17:25
nema naprdtka ? nema exšeremnetiranja ? poslušaj Iron MAiden album i powerslave album, em šta je razlika u vokalu velika je razlika i u glazbi, usporedi piece of mind sa seventh son of the sventh son,razlika je isto tako velika,jer su sa Spmewhere in Time počeli eksperementirat,a kad smo već kod Somwhere,usporedi ga s No PRayer For A dying,razlika je velika, a također usporedi bilo koji album s Xfactorom i Virtual XI, em šta je razlika u vokalu,jasno se vidi sda je razlika u glazbi jer su pjesme mračnije,nekako "tiše" od prethodnih albuma, a sad usporedi number of the beast ili bilo koji stariji album sa Brave NEw World ili bilo kojim novijim albumom,razlika je prevelika.

Lol, ti biljezis napredak u vokalu...
Maideni su uvijek isti

St. Jude
17-02-2007, 17:26
a daj ti molim te šuti,ja sam napisao iako je drugi vokal da se čuje i drugačiji stil sviranja

Om3G@
17-02-2007, 17:27
Kad je pola benda bilo onda drugacije.

St. Jude
17-02-2007, 17:36
[quote="St. Jude":10d784t1][quote="Om3G@":10d784t1][quote="St. Jude":10d784t1]nema naprdtka ? nema exšeremnetiranja ? poslušaj Iron MAiden album i powerslave album, em šta je razlika u vokalu velika je razlika i u glazbi, usporedi piece of mind sa seventh son of the sventh son,razlika je isto tako velika,jer su sa Spmewhere in Time počeli eksperementirat,a kad smo već kod Somwhere,usporedi ga s No PRayer For A dying,razlika je velika, a također usporedi bilo koji album s Xfactorom i Virtual XI, em šta je razlika u vokalu,jasno se vidi sda je razlika u glazbi jer su pjesme mračnije,nekako "tiše" od prethodnih albuma, a sad usporedi number of the beast ili bilo koji stariji album sa Brave NEw World ili bilo kojim novijim albumom,razlika je prevelika.

Lol, ti biljezis napredak u vokalu...
Maideni su uvijek isti[/quote:10d784t1]

a daj ti molim te šuti,ja sam napisao iako je drugi vokal da se čuje i drugačiji stil sviranja[/quote:10d784t1]

Kad je pola benda bilo onda drugacije.[/quote:10d784t1]

killersi -> number of the beast -> razlika samo u pjevaču,stil glazbe se promijenio
powerslave->somewhere in time -> postava je ista ( samo drugi bubnjar ) ali sviraju drugačije
seventhson-> noprayerforadying->odlazi jedan gitarist,zamjenjuje ga drugi ali ipak album različitiji od prethodnika
fearofthedark->xfactor->drugi vokal,ostala postava je ista,ali ipak sviraju različitije od prethodnika
virtual->bravenewworld->vraća se dickinson,i sad imaju tri gitarista,

THUNDER_DINIX
17-02-2007, 17:41
e ljudi, imate Maiden topic, tamo postajte, ovo je Metallicu

Bartuc
17-02-2007, 17:49
Nego ljudi koje tri pjesme su vam najdraže od Metallice??

Meni:

1) Enter Sandman
2) No Leaf Clover
3) Nothing Else Maters

17-02-2007, 18:26
1) Master Of Puppets
2) Enter Sandman
3) Sad But True

Bartuc
17-02-2007, 18:29
E da, umjesto Nothing... bi stavio rađe Seek&Destroy, odlična pjesma, pogotovo zadnja minuta s onim ludo dobrim rifom!!!

St. Jude
17-02-2007, 18:34
1)Fade To Black
2)One
3)Sad But True

makar ih imaju još pun kurac odličnih

Silventus
17-02-2007, 18:50
1.Master of Puppets
2.Whiskey in the yar
3.Nothing else matters

Rocchiro
17-02-2007, 18:59
samo dam vam velim da metallicu slusam od 3. razreda osnovne (znaci oko 9 godina sad) i da mi je vrlo tesko izabrati 3 naj pjesme,al ajde...

Damage, Inc. - pjesma koja mi stvarno puno znaci u zivotu iz meni nepoznatog razloga :rotfl:

EscapeS- suze mi idu na oci dok cujem ovu pjesmu,neam blage zasto :rotfl:

Of wolf and manS- pošto sam ja vukodlak :rotfl:

vjerojatno budem se za koju minuti po glavi lupal jer nisam stavil ovu ili oni stvar,al jebiga :)

Bartuc
17-02-2007, 19:14
samo dam vam velim da metallicu slusam od 3. razreda osnovne (znaci oko 9 godina sad) i da mi je vrlo tesko izabrati 3 naj pjesme,al ajde...

Damage, Inc. - pjesma koja mi stvarno puno znaci u zivotu iz meni nepoznatog razloga :rotfl:

EscapeS- suze mi idu na oci dok cujem ovu pjesmu,neam blage zasto :rotfl:

Of wolf and manS- pošto sam ja vukodlak :rotfl:

vjerojatno budem se za koju minuti po glavi lupal jer nisam stavil ovu ili oni stvar,al jebiga :)

Joj to je svima nama problem, vjeruj mi :rotfl:

Om3G@
17-02-2007, 19:19
Tri najjace stvari od Metallice:

1.) To Live is to Die
2.) Orion
3.) The Call of Ktulu

Ps1ho
17-02-2007, 20:26
1)Welcome Home (Sanitarium)
2)Orion
3) tu ide jedno 10etak pjesama

St. Jude
17-02-2007, 22:18
Tri najjace stvari od Metallice:

1.) To Live is to Die
2.) Orion
3.) The Call of Ktulu

meni najbolja instumentlaka koju sam ikad čuo

Om3G@
17-02-2007, 23:01
[quote="Om3G@":20hyck8l]Tri najjace stvari od Metallice:

1.) To Live is to Die
2.) Orion
3.) The Call of Ktulu

meni najbolja instumentlaka koju sam ikad čuo[/quote:20hyck8l]

Steta sto To Live is to Die nije prava instrumental stvar, jer ima teksta, ali ovak je savrsena... Meni je Orion bolji od The Call of Ktulua jer ima bass dionicu koju je Cliff savrseno odsvirao.

THUNDER_DINIX
18-02-2007, 11:06
1. Fade To Black
2. Master of Puppets
3. Nothing Else Matters

Rocchiro
01-03-2007, 12:18
Datum: 05.07.'07.
Mjesto: Bec/Austrija
Koncert: Metallica

:o

THUNDER_DINIX
01-03-2007, 20:08
ko ce do Beca?! da je bar negdje u HR

Om3G@
01-03-2007, 20:10
ko ce do Beca?! da je bar negdje u HR

Pa da opet organizatori zajebu.

Rocchiro
01-03-2007, 20:13
bec je valjda najblize kaj budu prislinili tu na ovo podrucje

THUNDER_DINIX
01-03-2007, 20:14
nemos vjerovat u kojoj smo mi wukojebini! bas nemamo srece :(

Lord of Darkness
02-03-2007, 08:58
nemos vjerovat u kojoj smo mi wukojebini! bas nemamo srece :(

Ja se slim odavde čim budem mogao.

THUNDER_DINIX
02-03-2007, 10:04
ma da, van Hrvatske sto prije. kako kaze Pervan, ''cestitam vam sto ste prezivili jos jedan dan u HR''

Rocchiro
16-03-2007, 19:33
evo konacno,otisli su u LA i poceli snimati.14 stvari bude na novom albumu

Maze
16-03-2007, 19:35
Samo da ne bude ko' St.Anger

Rocchiro
16-03-2007, 19:48
briga me,samo da je metallica

i da,da vam srusim snove,vjerojatno bude ko st.anger.ne ocekujte previse

Om3G@
16-03-2007, 20:19
Ja nikada nista ne ocekujem. Tako da se uvijek u prosjeku manje razocaram. Meni osobno Master of Puppets nije bas neki album - - Orion je stvarno dobar stvar, ali ostalo mi onak zvuci utopijski. ...And Justice for All je ipak dosta zreliji.

Rocchiro
16-03-2007, 20:26
Ja nikada nista ne ocekujem. Tako da se uvijek u prosjeku manje razocaram. Meni osobno Master of Puppets nije bas neki album - - Orion je stvarno dobar stvar, ali ostalo mi onak zvuci utopijski. ...And Justice for AllSje ipak dosta zreliji.

metallica je izjavila da se srami tog albuma...ne zbog pjesama nego zvuka,uopste nema bassa(vidi se da nema cliffa)

Đeri
16-03-2007, 20:28
meni se od mettalice sviđa samo blek album,i sad but true :pray:

Om3G@
16-03-2007, 21:56
Ja nikada nista ne ocekujem. Tako da se uvijek u prosjeku manje razocaram. Meni osobno Master of Puppets nije bas neki album - - Orion je stvarno dobar stvar, ali ostalo mi onak zvuci utopijski. ...And Justice for AllSje ipak dosta zreliji.

metallica je izjavila da se srami tog albuma...ne zbog pjesama nego zvuka,uopste nema bassa(vidi se da nema cliffa)

Album je pun pogodak. Pjesme predobre, nabrijane - - nema basa, jer je ipak rijec o drugom basistu. A izmedju ostalog, Cliff mi nije neki za dodavanje basa na riffove. Meni Cliff super svira bass, ali bez uvrede, nije on meni za Metallicu, dosta je razdvajao zvuk.

Rocchiro
16-03-2007, 21:59
[quote="Om3G@":24an3lvn]Ja nikada nista ne ocekujem. Tako da se uvijek u prosjeku manje razocaram. Meni osobno Master of Puppets nije bas neki album - - Orion je stvarno dobar stvar, ali ostalo mi onak zvuci utopijski. ...And Justice for AllSje ipak dosta zreliji.

metallica je izjavila da se srami tog albuma...ne zbog pjesama nego zvuka,uopste nema bassa(vidi se da nema cliffa)

Album je pun pogodak. Pjesme predobre, nabrijane - - nema basa, jer je ipak rijec o drugom basistu. A izmedju ostalog, Cliff mi nije neki za dodavanje basa na riffove. Meni Cliff super svira bass, ali bez uvrede, nije on meni za Metallicu, dosta je razdvajao zvuk.[/quote:24an3lvn]

ne,nisi me shvatil,znam da je basist drugi ali mix je takav pa je bas vrlo slab.a kaj se tice cliffa-cliff je metallica

Ps1ho
16-03-2007, 22:11
a kaj se tice cliffa-cliff je metallica

e to nisi mogo bolje reć :pray:

Om3G@
16-03-2007, 22:39
a kaj se tice cliffa-cliff je metallica

e to nisi mogo bolje reć :pray:

Nisam od onih koji pati za starim danima...

Ps1ho
16-03-2007, 23:22
Ni ja nepatim previše, ali da je Cliff osto Metallica bi danas imala drugačiji zvuk

Om3G@
16-03-2007, 23:24
Ni ja nepatim previše, ali da je Cliff osto Metallica bi danas imala drugačiji zvuk

Al meni se taj ne bi svidjao.

Rocchiro
16-03-2007, 23:44
meni je dobar i ovaj i onaj zvuk :)

@ Om3G@ - orion ti je skoro kompletno skladan od cliffa...osim solaza fkors

Om3G@
16-03-2007, 23:46
meni je dobar i ovaj i onaj zvuk :)

@ Om3G@ - orion ti je skoro kompletno skladan od cliffa...osim solaza fkors

Znam... i "To Live is to Die".

MarkaN
18-03-2007, 22:13
Nema... nakon Justice-a otišla naša Metallica... po meni su neslavno propali, a mogli su biti najveći Heavy Metal bend svih vremena, no sad to mjesto potpuno zasluženo ima Iron Maiden. :killyou:

Om3G@
19-03-2007, 14:34
Nema... nakon Justice-a otišla naša Metallica... po meni su neslavno propali, a mogli su biti najveći Heavy Metal bend svih vremena, no sad to mjesto potpuno zasluženo ima Iron Maiden. :killyou:

Njima nije bio cilj biti "heavy metal bend", vec svirati... A to je ogromna razlika.

Rocchiro
19-03-2007, 14:48
Nema... nakon Justice-a otišla naša Metallica... po meni su neslavno propali, a mogli su biti najveći Heavy Metal bend svih vremena, no sad to mjesto potpuno zasluženo ima Iron Maiden. :killyou:

Njima nije bio cilj biti "heavy metal bend", vec svirati... A to je ogromna razlika.

pogledaj filmic Cliff em all i iznenadio bi se... Hetfield:"This song is deticated to all posers,all the fake people...we fucking hate them" :rotfl:

Om3G@
19-03-2007, 15:53
Nema... nakon Justice-a otišla naša Metallica... po meni su neslavno propali, a mogli su biti najveći Heavy Metal bend svih vremena, no sad to mjesto potpuno zasluženo ima Iron Maiden. :killyou:

Njima nije bio cilj biti "heavy metal bend", vec svirati... A to je ogromna razlika.

pogledaj filmic Cliff em all i iznenadio bi se... Hetfield:"This song is deticated to all posers,all the fake people...we fucking hate them" :rotfl:

Ta recenica uopce nema veze sa onime sto sam ja naveo!

Rocchiro
19-03-2007, 18:35
[quote=MarkaN]Nema... nakon Justice-a otišla naša Metallica... po meni su neslavno propali, a mogli su biti najveći Heavy Metal bend svih vremena, no sad to mjesto potpuno zasluženo ima Iron Maiden. :killyou:

Njima nije bio cilj biti "heavy metal bend", vec svirati... A to je ogromna razlika.

pogledaj filmic Cliff em all i iznenadio bi se... Hetfield:"This song is deticated to all posers,all the fake people...we fucking hate them" :rotfl:

Ta recenica uopce nema veze sa onime sto sam ja naveo![/quote:gl7p3w4o]

mislim da ipak ima.tom recenicom hetfild pokazuje da ne voli one koji nisu "true"

ali dobro,istina je da metallici nikad nije stalo do misljenja drugih,sto je u pocetku stimalo ali kasnije dok su se skroz promijenili izgubili su hrpu fanova

MarkaN
19-03-2007, 18:56
[quote=MarkaN]Nema... nakon Justice-a otišla naša Metallica... po meni su neslavno propali, a mogli su biti najveći Heavy Metal bend svih vremena, no sad to mjesto potpuno zasluženo ima Iron Maiden. :killyou:

Njima nije bio cilj biti "heavy metal bend", vec svirati... A to je ogromna razlika.

pogledaj filmic Cliff em all i iznenadio bi se... Hetfield:"This song is deticated to all posers,all the fake people...we fucking hate them" :rotfl:

Ta recenica uopce nema veze sa onime sto sam ja naveo!

mislim da ipak ima.tom recenicom hetfild pokazuje da ne voli one koji nisu "true"

ali dobro,istina je da metallici nikad nije stalo do misljenja drugih,sto je u pocetku stimalo ali kasnije dok su se skroz promijenili izgubili su hrpu fanova[/quote:hw4b08l2]

e o tome pričam. Jedno je na što su oni ciljali, a drugo je "šta bi bilo da je bilo" ;-)

Om3G@
19-03-2007, 20:36
[quote=MarkaN]Nema... nakon Justice-a otišla naša Metallica... po meni su neslavno propali, a mogli su biti najveći Heavy Metal bend svih vremena, no sad to mjesto potpuno zasluženo ima Iron Maiden. :killyou:

Njima nije bio cilj biti "heavy metal bend", vec svirati... A to je ogromna razlika.

pogledaj filmic Cliff em all i iznenadio bi se... Hetfield:"This song is deticated to all posers,all the fake people...we fucking hate them" :rotfl:

Ta recenica uopce nema veze sa onime sto sam ja naveo!

mislim da ipak ima.tom recenicom hetfild pokazuje da ne voli one koji nisu "true"

ali dobro,istina je da metallici nikad nije stalo do misljenja drugih,sto je u pocetku stimalo ali kasnije dok su se skroz promijenili izgubili su hrpu fanova[/quote:8e44tevu]

E pa po tome je Metallica sentimentalan i originalan bend: boli ih briga sto drugi misle o njima, oni rade ono sto im se svidja. Nema tu neke teznje onome da nesto bude prilagodjeno.

Rocchiro
24-04-2007, 19:03
ekstremno rare ntervju sa Burtonom!

Jl-HsPgwIQ4

Dreamer Deceiver
24-04-2007, 19:17
ama

Rocchiro
24-04-2007, 19:31
ovo je metallica tema inache hehe :wink:

Dreamer Deceiver
24-04-2007, 19:38
ovo je metallica tema inache hehe :wink:

ui my bad :cry: :oops:
idem copy paste u emtal temu...
jebem ti metallicu, šta baš moraju imati METALlica u svom imenu...
ispričavam se ponovno.
Khm da se vratim na temu, šta očekujte od novog albuma *? Neki govore da će se vratit starom stilu ( MoP era )

Rocchiro
24-04-2007, 19:46
ovo je metallica tema inache hehe :wink:

ui my bad :cry: :oops:
idem copy paste u emtal temu...
moju ti metallicu, šta baš moraju imati METALlica u svom imenu...
ispričavam se ponovno.
Khm da se vratim na temu, šta očekujte od novog albuma *? Neki govore da će se vratit starom stilu ( MoP era )

brijem da bude novi album MoP+Black+St.Anger.sto je po meni zadovoljavajuce,i jedva cekam

Ps1ho
24-04-2007, 20:55
također 8)

Outmind
24-04-2007, 21:13
Ak će biti nešto kao MoP, ili, ne usuđujem se ni pomisliti, nepto kao AJFA, obavezno to nabavljam.

THUNDER_DINIX
25-04-2007, 09:28
kad bi trebao otprilike izaci album?!?

Rocchiro
25-04-2007, 10:55
kad bi trebao otprilike izaci album?!?

Summer/fall 2007

Ps1ho
25-04-2007, 14:27
kad bi trebao otprilike izaci album?!?

Summer/fall 2007

jeote ne necu gustat uz Metallicu i Hladno Pivo prek ljeta :)

Om3G@
25-04-2007, 17:49
Ja nikad nista ne ocekujem. Zato uvijek budem relativno zadovoljan.

MasaKrisT
25-04-2007, 21:49
ak bude ko blek bice dobar.ostalo..kme...

Om3G@
25-04-2007, 21:57
Vama je Metallica samo 3 albuma, a meni Metallicu cini sve sto su dosad napravili!

Rocchiro
25-04-2007, 22:02
Vama je Metallica samo 3 albuma, a meni Metallicu cini sve sto su dosad napravili!

meni nije,i vec sam to napisal u ovom topiku

Ps1ho
25-04-2007, 22:17
men su oni carevi pa makar poceli suradjivat sa Milem Kiticem

MasaKrisT
27-04-2007, 07:48
meni valjaju samo prva tri albuma.ostalo je smeche: )

Om3G@
27-04-2007, 13:27
Meni su prva tri albuma najgora jer - pjesme koje bih izdvojio: The Call of Ktulu, Orion i eventualno Welcome Home (Sanitarium) i Master of Puppets zbog genijalne solo dionice.

Frky
27-04-2007, 14:22
men su oni carevi pa makar poceli suradjivat sa Milem Kiticem

Milom Kitićem :P

Ps1ho
21-05-2007, 19:52
kru masni, aj skuzajte nove pjesme? O_o

new song
hwsbUUEOT9g

the other new song
snPAOzp2YOA

neznam sta da mislim, pocetak u obadvije mi vuce na stare dana al kasnije :(
*sam da kazem u ovoj drugoj, vecina misli da je pun ku**c ovih ''whoooa'' posljedica nedostatka teksta koji je naknadno dodan

Rocchiro
21-05-2007, 20:26
da,ovu prvu sam vec prije nekih godinu dana cul,odlicno zvuci ovak live...meni zvuci malo Load meets Black

a ova druga stvar je :o jebamupas ako ja tu ne cujem misfitse unutra...i solaza,hvala bogu da su vratili solaze... haha,neki lik skomantiral :

\,,/, PunkrockicA :)

kao sto rekoh,cuju se nutra misfitsi i drugi punk uzori.da je zvuk malo losiji i da james nema tolko zmutirani glas,rekel bi da je stvar sa Kill em all-a :wink:

THUNDER_DINIX
21-05-2007, 20:59
kako je ostario James... BTW, ta brada mi se uopce ne svidja, puno mi je bolji njegov stari imidž...

Rocchiro
21-05-2007, 21:38
meni je hetfield najbolje izgledal u justice i load/reload "mafiozo" fazi

astralus
15-06-2007, 22:03
evo da ozivim temu
kada izlazi novi album?

Rocchiro
16-06-2007, 00:33
evo da ozivim temu
kada izlazi novi album?


Summer/fall 2007

Dreamer Deceiver
16-06-2007, 08:20
neznam ko sam napisao ali meni je Ride The Lightning najdraži album :pray:
black mi je ok, a i load, dok su mi reload i st. anger sranje.
Inače koja vam je najdraža njihova instrumentalka ? meni definitvno call of ktulu, jer baš im a nešto u njoj, nešto mistično :pray:

astralus
16-06-2007, 09:01
neznam ko sam napisao ali meni je Ride The Lightning najdraži album :pray:
black mi je ok, a i load, dok su mi reload i st. anger sranje.
Inače koja vam je najdraža njihova instrumentalka ? meni definitvno call of ktulu, jer baš im a nešto u njoj, nešto mistično :pray:

to live is to die je meni najbolji instrumental i pjesma uopce.. :P

THUNDER_DINIX
16-06-2007, 09:15
"call of ktulu" i "To live is to die", premocno!

Kenyi
16-06-2007, 09:25
ne volim metaliku, to je bend bez duse, jednostavno cisti pozeri i komercijala, i nemogu podnjet James-a nikako.

RIPtheREAPER
16-06-2007, 09:33
to je tocno, ali imaju ono nesto
barem ja mislim tako :D

Ps1ho
16-06-2007, 10:48
ne volim metaliku, to je bend bez duse, jednostavno cisti pozeri i komercijala, i nemogu podnjet James-a nikako.

Aj ne seri, si cuo nove pjesme, bar se trude vratit korijenima, meni su isusi i tocka, "nema duse", aj ti meni pojasni a koji to bend ima "dusu", demo bendovi? jebo ti to, normalno da su komercijala, imaju obitelji jebote, moraju zarađivat, st. anger, da, nije na razini ali tu je bila stanka od nekoliko godina,
James se napokon sredio i sad nes pokusavaju, na tome im svaka čast. Pozeri? Aj pojasni, kako su to oni pozeri...

Rocchiro
16-06-2007, 12:21
ne volim metaliku, to je bend bez duse, jednostavno cisti pozeri i komercijala, i nemogu podnjet James-a nikako.

Aj ne seri, si cuo nove pjesme, bar se trude vratit korijenima, meni su isusi i tocka, "nema duse", aj ti meni pojasni a koji to bend ima "dusu", demo bendovi? jebo ti to, normalno da su komercijala, imaju obitelji jebote, moraju zarađivat, st. anger, da, nije na razini ali tu je bila stanka od nekoliko godina,
James se napokon sredio i sad nes pokusavaju, na tome im svaka čast. Pozeri? Aj pojasni, kako su to oni pozeri...

ma pusti,vidis da prica gluposti


naj instrumentala:The call of Ktulu i Orion

Om3G@
16-06-2007, 12:45
Glupo je reci da je Metallica bend bez duse. Jer Metallica se toliko mijenjala da ih se moze svrstati u red umjetnika.

Ps1ho
16-06-2007, 12:52
fala kurcu, nda, da odgovorim na pitanje, Hanzaplast je naveo i meni najdraže instrumentale

Maloki
17-06-2007, 00:37
meni To Live is to Die naj instrumentalka...

Đeri
17-06-2007, 08:11
ne volim metalku..prije jesam

[_[_[Sk8man]_]_]
17-06-2007, 08:37
Ja obozavam Metallicu.Prvi HM bend koji sam slusao(a od tad samo HM slusam)
Naj album:Master of Puppets
Naj pjesma:Turn the Page

Đeri
17-06-2007, 12:12
što metalka nije thrash?*

Death By Sexy
17-06-2007, 12:48
metalika moj dobar drugar dobro peva samo tu i tamo zabušava.. zaboravio na njih. prije 5 god samo oni su na playlistu bili

Rocchiro
17-06-2007, 13:57
što metalka nije thrash?*

jeste

DrunkyDuck
17-06-2007, 14:02
Naj pjesma:Turn the Page
Nije njihova stvar. Cak se Jamesu gadi ali je Lars inzistirao da i nju obrade na Garage INC.

Dreamer Deceiver
30-06-2007, 13:40
šta se samo meni gadi pjesma Enter Sandman ?
Inače rumori se da dolaze 2008 u hrvatsku.
Inače od covera, Astronomy mi je PREEEJEBEN :pray: :pray:

MasaKrisT
30-06-2007, 13:56
nek dodju al nek stave ko manowar ulaz 10 eura a ne 350kn...

Duke of Earl
01-07-2007, 20:05
hehe, ja idem na koncert u Beč za 4 dana :D :D Radi njih sam moro korn otpisat, al je.biga tak se poklopilo.

Rocchiro
02-07-2007, 14:04
hehe, ja idem na koncert u Beč za 4 dana :D :D Radi njih sam moro korn otpisat, al je.biga tak se poklopilo.

mudra odluka ti je to bila

HF

Duke of Earl
02-07-2007, 14:18
hehe, ja idem na koncert u Beč za 4 dana :D :D Radi njih sam moro korn otpisat, al je.biga tak se poklopilo.

mudra odluka ti je to bila

HF
Znam da je :D :D

06-07-2007, 00:13
Eh,jel volite live albume od Metallice?

Ja imam 824 live albuma! :P :P :P

Rocchiro
06-07-2007, 01:23
Eh,jel volite live albume od Metallice?

Ja imam 824 live albuma! :P :P :P

dobar je S&M

speaking of live,se ko vec vratil mozda iz beca pa da podijeli dojmove s nama?

bounce
06-07-2007, 01:26
ma kakva metallica ljudi, dražen zečić, milo hrnić, jasmin stvaros i ostala glazbena elita zbog koje ćemo zampu plačat sve veće i veće naknade za audio/video opremu, ima sve više i više live nastupa, skoro pa u vašem gradu... njihov scenski nastup, live izvedba i styling nemože metallica ni sanjat.. :D

Duke of Earl
06-07-2007, 14:39
Metallica je stvarno napravila predobar koncert, svirali su puna 2 sata i 30 min :pray: Svirali su i Orion i Justice for all. Nisu svirali nijednu stvar sa zadnja 3 albuma, Svaka im cast na ovom koncertu :D

Rocchiro
06-07-2007, 23:53
Metallica je stvarno napravila predobar koncert, svirali su puna 2 sata i 30 min :pray: Svirali su i Orion i Justice for all. Nisu svirali nijednu stvar sa zadnja 3 albuma, Svaka im cast na ovom koncertu :D

jebenica covjece.jos uvjek neznam zakaj zapravo nisam isel :/

07-07-2007, 03:37
Eh,jel volite live albume od Metallice?

Ja imam 824 live albuma! :P :P :P

dobar je S&M

speaking of live,se ko vec vratil mozda iz beca pa da podijeli dojmove s nama?

Ono,imam 824Sriječima OSAMSTO DVADESET I ČETIRI live albuma i nastupa metalice!

Jel treba kome? Stavio sam na megaupload! :D

W1k1n6
07-07-2007, 03:40
Seek And Destroy. Zbog te sam ih pjesme počeo slušati prije jedno 120 godina.

07-07-2007, 03:44
Hey w1k1!

Dobar jutar! :D

Om3G@
07-07-2007, 09:03
Mislim ono, nisu toliko losi koncerti Metallice, ali su mi vec toliko dosadni sa tim live nastupima da mi je sad 1000000000 puta draze poslusat studijsku verziju neke pjesme nego live.. Kao da su im skripte za live izvedbe uvijek iste...

07-07-2007, 17:20
Heh,kad poslušaš 824 live izvedbe,onda ćeš vidjeti da to nije točno! :rotfl:

whiskey
07-07-2007, 23:49
Da bar dođu na balkan ponovo i da ja iskoristim onu kartu za koju mi još nisu vratili pare! Al svejedno Metallica rules! :pray:

Sickmanno1
08-07-2007, 22:25
Metal up your Ass :pray:

Carevi :D

Rocchiro
08-07-2007, 22:49
di si legendo?

Sickmanno1
10-07-2007, 11:09
di si legendo?

evo me, vracam se korijenima :P