PDA

Pogledaj cijelu verziju : MetallicA



Stranica : 1 2 [3]

Gregor847
08-10-2009, 22:47
Prije sam slušao više od njih, sada samo prva dva albuma i pokoju sa Justice i Master

sorzous
14-12-2009, 22:23
DA, DA DOLAZE U HRVATSKU !!!

http://www.metallica.com/page.asp?id=13367
# May 16 Zagreb, Croatia - Hippodrome

* Tickets on sale December 18 at 9am local time. (this is an end-stage stadium show)
* Met Club presale begins on December 16 at 9am local time and ends December 17 at 8pm local time.
Ticket Limit: 4 tickets per person

http://www.muzika.hr/clanak/24260/najav ... reb.aspxDA (http://www.muzika.hr/clanak/24260/najave/world-magnetic-tour-metallica-na-hipodromu-zagreb.aspxDA)
:pray:

vidimo se :thumbs2:

MAFNi
14-12-2009, 22:57
Sve mi se više čini da ću ići :friends: , ali me je strah da me netko ne satare s nogama tamo jer... slab sam :(

Norther
15-12-2009, 13:27
DA, DA DOLAZE U HRVATSKU !!!

http://www.metallica.com/page.asp?id=13367
# May 16 Zagreb, Croatia - Hippodrome

* Tickets on sale December 18 at 9am local time. (this is an end-stage stadium show)
* Met Club presale begins on December 16 at 9am local time and ends December 17 at 8pm local time.
Ticket Limit: 4 tickets per person

http://www.muzika.hr/clanak/24260/najav ... reb.aspxDA (http://www.muzika.hr/clanak/24260/najave/world-magnetic-tour-metallica-na-hipodromu-zagreb.aspxDA)
:pray:

vidimo se :thumbs2:
znaci, 100% je potvrdjeno ?

kolko ce karte biti ?

jedan od linkova ne radi..muzika.hr

Worthaur
15-12-2009, 13:56
Samo makni ono DA nakraju i proradit ce
http://www.muzika.hr/clanak/24260/najav ... agreb.aspx (http://www.muzika.hr/clanak/24260/najave/world-magnetic-tour-metallica-na-hipodromu-zagreb.aspx)

whiskey
15-12-2009, 14:09
Nemojte se previše haypati jer svi znamo šta se prošli put desilo. Fool me once shame on you, fool me twice shame on me.. Stara karta je i dalje neiskorištena, pare mi nisu vratili. Demon u meni trenutno spava ali ponovi li se isti scenario postat ce ozbiljno. 8)

Medolina
15-12-2009, 23:33
Čini mi se da je u pitanju bila puknuta žica na gitari... Ak su Maidenovci mogli održat koncert u Zagrebu, dok sam ja još slinila po sebi, onda bi mogli i ovi....

whiskey
16-12-2009, 15:51
Bili su određeni "tehnicki problemi". Neznaju se pravi razlozi odustajanja, postoje samo nagađanja.. Da je sve otkazano zbog žice na gitari bilo bi glupo i nerealno.

Maloki
16-12-2009, 18:12
Ja se još premišljam hoću li ić.
Je da su mi jedan od prvih bendova koje sam počeo slušat i je da mi je Ride the Lightning jedan od najboljih albuma ikad, ali Death Magnetic mi je ogavan (kao i St. Anger), a James jednostavno više ne zna pjevati.
Cijena karte je prihvatljiva, očekivao sam da će ju nabiti i da će najjeftinija varijanta biti oko 400kn.
Čut će se.

Sickmanno1
16-12-2009, 20:45
Ja idem definitivno....

Ipak je to Metallica...band koji je postavio nekakve standarde....

baldrick_
17-12-2009, 14:03
Sve mi se više čini da ću ići :friends: , ali me je strah da me netko ne satare s nogama tamo jer... slab sam :(
nema da se brineš ništa ako budeš u prvim redovima, neće da bidne mesta da se digne noga.. al bogami, ima da letiš levo desno, al je zabavno i ne boli, samo što se brzo umoriš, a i teško će da headbanguješ ako voliš..

baldrick_
17-12-2009, 14:05
[quote="Medolina"][color=#8000BF]Čini mi se da je u pitanju bila puknuta žica na gitari.../quote]
to sa žicom je glupost, em što je mogo da je zameni, em sa sobom vuču milion drugih gitara. ja sam čuo da je otkazano zbog slabe prodaje karata, pa je organizator hteo da premesti cert u neki klub, a metallica u klubovima tad nije svirala, nemaju prikladno ozvučenje za takvu vrstu lokacije.

baldrick_
17-12-2009, 14:07
nego, što se metallice u zagrebu tiče.. postoji šansa da dođe big four plus još neki bendovi (u igri su motorhead, heaven and hell i mastodon za sada, a ko zna šta sve može da se pojavi) u bugarsku na sonisphere festivalu, što je mnogo bolje nego samo metallica, pa ako se bugarska potvrdi idem tamo, ako ne palim na metallicu u hrvatskoj.. mada, da sam iz hrvatske išo bih na oba.

osvetnik_sch3l3
17-12-2009, 16:18
sutra kupujem ulaznicu :thumbs2:

Norther
18-12-2009, 18:16
heaven and hell
zasto to radis, znas da nece doci :(

MasaKrisT
18-12-2009, 22:09
fan pit karta u djepu.

Karlo_from_Bjelovar
18-12-2009, 23:21
ako odem i sviraju pun kurac stvari s novih albuma koje su ispod razine - kukat cu... possible...
ako ne odem - kukat cu... zasto? nisam iso...

prva solucija - 300-360kn
druga solucija - 0kn...


vjerojatno bude prva... :D

baldrick_
20-12-2009, 14:25
brate, lepo odeš na live metallica i vidiš dal ti odgovara to što sviraju.. imaj na umu da je svaki koncert različit za, ne znam, desetak stvari..

Neven <R>
05-05-2010, 11:59
Evo kog zanima možete se prijaviti na Guitar Hero turnir i osvojiti karte za koncert + upoznavanje benda:

http://gamereport.tportal.hr/metallica/prijava

baldrick_
05-05-2010, 14:09
oEnFfO_lGE8&feature=related

osvetnik_sch3l3
06-05-2010, 16:26
zna li itko ista o bitnijim popratnim sadrzajima vezanim uz koncert?

whiskey
06-05-2010, 18:53
Nacuja sam da ce bit klaun koji žonglira jajima.. Zbog toga idem ranije ;)
Al bez zaebancije i mene zanima šta se nudi :)

Medolina
09-05-2010, 19:28
Štandovi s majicama i tim glupostima bi trebali biti, ovo za klauna mi je prvi glas, ali nemam pojma iskreno, tko je predgrupa?

Duke of Earl
09-05-2010, 19:33
ovo za klauna mi je prvi glas, ali nemam pojma iskreno
U jebo te.

Medolina
09-05-2010, 19:40
Duke, ja ti samo radim i nemam vremena za komp uopće. Vidiš da me ni na forumu nema.. a i prilično sam inače potištena, pa ne pratim.......S:(

hacker
09-05-2010, 21:00
Predgrupe su Volbeat i High On Fire. Al po meni je Hetfield još davno izgubio glas, tak da mislim da će biti loše :(

MasaKrisT
09-05-2010, 21:43
Gledao sam dva koncerta sa ove turneje,zacudo glas mu je puno bolji nego 2004 i ta faza.

Duke of Earl
09-05-2010, 22:35
Predgrupe su Volbeat i High On Fire. Al po meni je Hetfield još davno izgubio glas, tak da mislim da će biti loše :(
Uživo sam ih gledao 2008.(ili 2007.) u Beču, i začudilo me kolko se još dobro drži, od live videa na jutubu sam očekivao nešto puno, puno gore.

Jopax
09-05-2010, 23:40
Planira li se ikakvo okupljanje forumaša na dan koncerta pošto izgleda da vas dosta ide, iz Mostara nas stiže 25 busom tako da će put biti vesel :D

Feanor
09-05-2010, 23:44
Ja bih rado, ali isto dolazim s ogromnom ekipom pa neznam kako da vremena odvojim, a bilo bi glupo da njih povlacim za sobom, bit ce dobro ako uspijem popit vec dogovorenu pivu sa Str1k3rom....

pozz Str1k3r, iako sumnjam da budes zalazio u ovu temu haha

osvetnik_sch3l3
09-05-2010, 23:45
Planira li se ikakvo okupljanje forumaša na dan koncerta pošto izgleda da vas dosta ide, iz Mostara nas stiže 25 busom tako da će put biti vesel :D

moze, sam otrebamo osmisliti znak raspoznavanja, tipa slamnati sesiri ili cvijet u kosi :D

Feanor
09-05-2010, 23:50
Jel tko ide na Pipse dan prije Metallice? Ja cu najvjerovatnije ic, doduse morat cu jos dobro razmislit o tome jer su tjedan dana kasnije u Zadru a nebih bas davo 80kn dvaput. Pipsi su pipsi, al 80kn je 80kn.

Da_killah
10-05-2010, 08:50
obožavam te bendove koji negdje nastupaju besplatno, a negdje za 80, 100kn :) dobro, znam da im se i ti besplatni koncerti plate, al ono...

Medolina
15-05-2010, 20:46
Društvo, trebam pomoć i to hitno i ovih koji se snalaze u zg. JA vam ne znam doći do hipodroma, pa bi bilo fora kada bi mi netko objasnio kuda dalje poslije vlaka. Dakle, kad izađem na željezničkoj, ima li kakav bus direkt tam ili moram presjedat?Hvala unaprijed!

P.S.Mislim da je Pingu bio danas u Kutini, al nisam sure....

15-05-2010, 20:54
jedva sam čeko metalicu da se riešim brata barem za 2 dana

Scourge92
15-05-2010, 21:19
Društvo, trebam pomoć i to hitno i ovih koji se snalaze u zg. JA vam ne znam doći do hipodroma, pa bi bilo fora kada bi mi netko objasnio kuda dalje poslije vlaka. Dakle, kad izađem na željezničkoj, ima li kakav bus direkt tam ili moram presjedat?Hvala unaprijed!

P.S.Mislim da je Pingu bio danas u Kutini, al nisam sure....

ima ovdje (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=34&t=39332)Svec objasnjeno

Jopax
17-05-2010, 09:54
Evo vratili se prije koji sat vremena, moram reći bilo je jako dobro, definitivno su premašili moja očekivanja što se tiče glazbe ali je organizacija nenormalno podbacila, prostor koncerta je bio nemoguće blatnjav i bilo je nenormalno teško kretati se, znali su da će biti kiše, mogli su nekakve ploče bar staviti, sve u svemu jako dobar koncert

Outmind
17-05-2010, 10:08
Ajd nek netko nabaci set listu. Čujem da su bili creeping death i fade 2 black, zbog čega mi je čak malo i žao kaj nisam bio tamo...

Da_killah
17-05-2010, 11:11
ovo je playlista valjda, nisam bio pa ne znam (http://www.setlist.fm/setlist/metallica/2010/hipodrom-zagreb-croatia-5bd4db0c.html)S:)

Karlo_from_Bjelovar
17-05-2010, 11:14
set lista je bila po meni fantasticna!

da, blato je bilo mali problem, al kad smo se jednom utaborili, zaboravio sam na njega... ;)

Jopax
17-05-2010, 11:16
Mi smo bili lijevo od bine, ispred onih WC-a, tamo je bila trava uglavnom pa se moglo normalno kretati, ali ići po piće je bila noćna mora

Chuky
17-05-2010, 12:00
Da, ono gore je ispravna setlista, meni je bilo fenomenalno, čak sam i izbjegao blato jer sam bio uz ogradu između fan pita i ostatka prostora, jedini je bio problem što sam morao pomagat negdje 10-orici ljudi da preskoče ogradu i to usred pjesme ali to su sitnice. Sve u svemu od mene od mene za Metallicu jedan veliki :bravo:

cviki23
17-05-2010, 13:06
awesome bio sam pre zakon je dao chuck norris da opet dođe oprostite na pravopisu još sam pijan od koncerta

Duke of Earl
17-05-2010, 13:20
awesome bio sam pre zakon je dao chuck norris da opet dođe oprostite na pravopisu još sam pijan od koncerta
Daj ne seri govna.

cviki23
17-05-2010, 13:25
awesome
:ekipa:

Feanor
17-05-2010, 19:11
Bilo je odlično, i bio sam u blatu do koljena, dobio sam po nosu (mislim da nije slomljen) i dobio sam po ustima, te mi otpada vrat ali sve u svemu bilo je perfektno + odlična playlista i odlično izveden fuel (znam stvar sama po sebi nije nesto, ali poslusajte mexico 09 live verziju pa usporedite s ovim na Zagrebu...)

BTW ja sam bio tamo kod one kabine od tonaca di je bio onaj ogroman toranj sa rasvjetom, nekih 100 metara od stagea, sva sreća pa sam gromada pa sam sve vidio i na stageu i na screenu...

Pozdrav cijeloj ekipi koja je cugala ispred Avenue Malla.... :D

MasaKrisT
18-05-2010, 00:01
fan pit, blatom smo se barem osigurali od raznih sponzorusa i slicnih kao na U2. Atmosfera prva liga,stvarno nije bilo lako u tim uvijetima.Lars malo usrao One,al oprastam mu, svirka jebacka,setlist jos jaci.Tuzno je da pola publike nije znalo nista osim Sad but true,nothinga i sandmana.Al ajd.Noc prije svirao koncert mi isto odsvirali Battery pa spojili nothing,kad gle vraga i oni:)))Ugl naslov Tko je bio pricat ce i unucima definitivno stoji,jedva cekam da ih vidim opet,pa makar na oprostajnoj turneji.

also: pozdrav feanoru,isprika jer te nisam skontao, jebiga u zadru se malo popilo,noc,i sjedio si cinio si mi se nizi.
Stojimo u Avenue mallu cekamo wc,kad odjednom se ori We Come One,gledam wtf, kad ono gore navedeni pijanac.

Medolina
18-05-2010, 09:58
Bilo je prejebeno, mada sam se izgubila i odgulila koncert sama. Došla sam u 20h, u biti među zadnjima, ali sam se uspjela progurati do ograde fan pita, okupala se u blatu ,a cipele su mi bile tako teške da više nisam mogla u njima. BIlo je fenomenalno, sve moje najdraže stvari su odsvirane i čak i one s novog albuma! Bez obzira na vremenske uvjete, lošu organizaciju i to što su dečki fulali(mislim, tko to gleda uopće???) bilo je za pamćenje i IMAM SE S ČIM KURČIT PRED DJECOM I UNUCIMA!!!! :D

Na odlasku sam zamolila par krasnih ljudi da me prebace preko ograde, jer nisam mogla dizati noge zbog količine blata na sebi. Što se tiče hlača, one su uništene kompletno, ali ću ih sačuvati za uspomenu, kao i ulaznicu. Malo je blatnjava, al očistit ću je!

osvetnik_sch3l3
18-05-2010, 12:07
zabava vrhunska, no moglo je biti malo glasnije, mi smo bili kod lijevog rasvjetnog stupa par metara iza ograde od fan pitta

Feanor
18-05-2010, 14:22
fan pit, blatom smo se barem osigurali od raznih sponzorusa i slicnih kao na U2. Atmosfera prva liga,stvarno nije bilo lako u tim uvijetima.Lars malo usrao One,al oprastam mu, svirka jebacka,setlist jos jaci.Tuzno je da pola publike nije znalo nista osim Sad but true,nothinga i sandmana.Al ajd.Noc prije svirao koncert mi isto odsvirali Battery pa spojili nothing,kad gle vraga i oni:)))Ugl naslov Tko je bio pricat ce i unucima definitivno stoji,jedva cekam da ih vidim opet,pa makar na oprostajnoj turneji.

also: pozdrav feanoru,isprika jer te nisam skontao, jebiga u zadru se malo popilo,noc,i sjedio si cinio si mi se nizi.
Stojimo u Avenue mallu cekamo wc,kad odjednom se ori We Come One,gledam wtf, kad ono gore navedeni pijanac.

Hahha, kazem ja frendu samo me prati ajmo viknut We Come One sada, on nista ne konta, heheh, doduse on i nezna tko ste, ali smo ipak viknuli. Nemas beda sto me nisi skuzio, ti si bio na TV-u pa mi je trebalo 2-3 minute da te uberem bez onog skafandera :D

EDIT: @osvetnik, ja sam isto bio tamo, malo lijevo od lijevog rasvjetnog stupa, ako si ubro dva tipa koji pokusavaju napravit mosh, pa im se ljudi razmiču i nežele upast unutra onda smo to bili mi. Pokušali smo par puta, svaki puta neuspješno :(

EDIT2: jeli tko kod avenue m-a. ubro onog tipa sto izgleda isto ko James u 80-im godinama, ugl. sliko sam se s njim pa budem posto u slike forumaša. Prelegendarno...

Jopax
18-05-2010, 15:18
Trebali ste doći lijevo od bine, tamo je nas 5 pokušavalo to isto za vrijeme čitavog koncerta, nije baš fora kad se samo pet ljudi šuta :(

Medolina
19-05-2010, 11:07
Mislim da sam čak i vidjela taj vaš pokušaj...S:D

Smeagoul
19-05-2010, 11:52
Oci su mi bile uperene samo prema pozornici, tak da iza sebe nis nisam vidio :<

whiskey
19-05-2010, 12:09
Otiša sam pre optimisticno sa obicnim patikama i bez kabanice. Još se nisam osušija kako triba :) 5 sati na prokletoj kiši i blatu.. nakon drugog sata bol je vec otupila i samo je muzika bila bitna. Moja šema upada u fan pit: zaštitarima kupija hot dogove vrlo rano tako da uvatim dobra mista sa svojom ekipom koja je imala fan pit ulaznice..
Jako mi je koliko se blighta proširilo zagrebom nakon koncerta.. mokri blatni demoni poput sjenki šire se gradom i vracaju se u svoje rupe di ce spavat do iduceg demonskog okupljališta ;)

osvetnik_sch3l3
19-05-2010, 17:19
bas smo komentirali ekipa i ja kako se hipodromsko blato razvuklo po cijeloj ex-yu :D

Feanor
19-05-2010, 19:14
Meni je frend ekšuli sačuvo komadić s marte i ubacio ga u malu staklenkicu, kao onu di stoje grafiti za šestar pa ce si to nekako složit u privjesak :D

Smeagoul
27-05-2010, 21:15
I da, izbaceni snimci napokon ;)

http://www.livemetallica.com/live-music ... b-HRV.html (http://www.livemetallica.com/live-music/0,348/Metallica-mp3-flac-download-5-16-2010-Hippodrome-Zagreb-HRV.html)

King tiger
27-05-2010, 23:02
Bar nisam dobio upalu slijepog crijeva 5 dana pred koncert.
Ostala mi karta :( :( :(

Rang€r
28-05-2010, 19:54
I da, izbaceni snimci napokon ;)

http://www.livemetallica.com/live-music ... b-HRV.html (http://www.livemetallica.com/live-music/0,348/Metallica-mp3-flac-download-5-16-2010-Hippodrome-Zagreb-HRV.html)

sad bi kupio da imam viška para... prejebeno zvuči