PDA

Pogledaj cijelu verziju : Percepcija ljudi prema izgledu



SkunK
28-01-2010, 11:07
Dakle, dali ste ikad i dali danas precipirate ljude prema izgledu? Npr. odbijate ili smatrate da su "debeli" ljudi manje važni, gledate ih drukčije i slično? Ista stvar i sa "mršavima"? Smatrate da su jadni i nedovoljno jaki da bi opstali u današnjem društvu ljepote i modne "osvještenosti"? Dali kada prvi put vidite čovjeka razmišljate o tome dali je debel ili mršav, zgodan ili ružan?

Koliko je vaša percepcija nekog (i o tome ovisno koliko ćete se družiti sa njime itd.) prema njegovom izgledu?

Što se mene tiče, ja nikad nisam ljude percipirao prema izgledu nego čisto i isključivo prema tome kako se slažemo, imamo li zajedničke teme za razgovor, razmišljanja i slično. A opet, ima tu primjeraka koji će se samo družiti sa jednom vrstom ljudi i to zasnivano pretežno na njihovom izgledu.

W3DR4N
28-01-2010, 11:11
Vizuelna percepcija je prva i osnovna. Otvara pristup ljudima i na njemu gradimo prvi dojam.
Hej, vidi onu curu, sigurno imamo stotinu tema za razgovor. Sise > sve

Aral
28-01-2010, 11:20
A ono, s curama je jedno, s dečkima je drugo. Ipak, u redu bi bilo da darem minimum minimuma drže do svojeg izgleda i kako se prezentiraju pred drugim ljudima. Kod prvog kontakta, ako uopće dođe do njega, to definitivno ima veliku ulogu.

Bartuc
28-01-2010, 11:31
Sise > sve


A zato MC ima toliko prijatelja...


Nego, slažem se sa Aralom. Kod prvog dojma mi je higijena bilo muških ili ženskih na prvom mjestu, debljina/mršavost mi nije bitna ukoliko neide u ekstreme neukusa.

Niko Bellic
28-01-2010, 11:40
Najviše se divim ljudima kojima izgled uopće ne predstavlja nešto. Jel vidio netko jučer outfit od Stevea Jobsa na predstavljanju iFaila. Meni je to megazakon. Takav stil fura i moj stric. Izgledom i odjećom se najlakše istaknuti, ali ako je to jedina kvaliteta pojedinca koja je vrijedna spomena, onda je to tužno. Ljudi općenito radije idu linijom manjeg otpora kroz život... Jebiga

Primjer iz PC svijeta. Komponenta mrak izgleda brzo će privući pažnju, no ako njene karakteristike nisu jednake ili bolje od same estetike, teško da će polučiti zapažen uspjeh. Tako je i sa ljudima. Volimo lijepo i lako se naviknemo na to, ali kad WoW efekt splasne javlja se potreba za nečim dubljim i važnijim. Vrlo kompleksna tema ReiKo. Bravo!

SkunK
28-01-2010, 12:00
Najviše se divim ljudima kojima izgled uopće ne predstavlja nešto. Jel vidio netko jučer outfit od Stevea Jobsa na predstavljanju iFaila. Meni je to megazakon. Takav stil fura i moj stric. Izgledom i odjećom se najlakše istaknuti, ali ako je to jedina kvaliteta pojedinca koja je vrijedna spomena, onda je to tužno. Ljudi općenito radije idu linijom manjeg otpora kroz život... Jebiga

Primjer iz PC svijeta. Komponenta mrak izgleda brzo će privući pažnju, no ako njene karakteristike nisu jednake ili bolje od same estetike, teško da će polučiti zapažen uspjeh. Tako je i sa ljudima. Volimo lijepo i lako se naviknemo na to, ali kad WoW efekt splasne javlja se potreba za nečim dubljim i važnijim. Vrlo kompleksna tema ReiKo. Bravo!


Hvala, upravo iz razloga koje si naveo ali i sama prezentacija Jobsa koja i mene svaki put fascinira je povod otvaranju ove teme. Ako se zalaufamo, biti će dobre rasprave.

Raz
28-01-2010, 12:02
Mišljenja sam da se osoba ne može sudit po izgledu, no slažem se s Aralom. Prvi je dojam dosta bitan... ne mislim na sam izgled osobe, debljinu ili nešto, već koliko osoba drži do sebe i kako se ponaša.

Aral
28-01-2010, 12:09
Kalibar čovjeka kao što je Jobs nemora pazit na obleku, da je došao gol nitko mu niš ne bi rekao :)

W3DR4N
28-01-2010, 12:27
Jobs je ikona. Kult.

Niko Bellic
28-01-2010, 12:32
Mene živcira moda kao takva. Tip sam čovjeka kojemu je Earl iz serije My Name is Earl ideal nekog opuštenog izgleda. Žute Timberland čizme, svijetle izblijedjele trapke, nekakva random majica i košulja + komandosica/vijetnamka... To su sve klasični odjevni predmeti koji su uvijek nosivi i ne djeluju prenapadno.

flander
28-01-2010, 12:39
imam prijatelje različitih oblina i visina, super nam je, dokle god se slažemo super nam je, kad nekome zatreba pomognem ako mogu, kad meni treba neš pitam za pomoć, uvijek se nađe neki kompromis, zajednički interes kako god. Sad percepcija po izgledu kod cura to samo ako je na privlačnoj razini :D naravno da nebum bio sa curom koja mi nije atraktivna, to se valda podrazumijeva za svakoga kaj ne ? A što se prijateljstva tiće, to mi je tak nebitno, bio srbin,musliman,židov,kršćanin, vjehov svjednok, bijel,crn,žut....opće mi nije bitno

SkunK
28-01-2010, 12:46
imam prijatelje različitih oblina i visina, super nam je, dokle god se slažemo super nam je, kad nekome zatreba pomognem ako mogu, kad meni treba neš pitam za pomoć, uvijek se nađe neki kompromis, zajednički interes kako god. Sad percepcija po izgledu kod cura to samo ako je na privlačnoj razini :D naravno da nebum bio sa curom koja mi nije atraktivna, to se valda podrazumijeva za svakoga kaj ne ? A što se prijateljstva tiće, to mi je tak nebitno, bio srbin,musliman,židov,kršćanin, vjehov svjednok, bijel,crn,žut....opće mi nije bitno

Ma Jehovin Svjedok a ne vjehovin kvragu!




Allāhu Akbar :D

flander
28-01-2010, 12:48
a lol tak sve jedno xD svjedok je to znam ^^

Deadwalker
28-01-2010, 12:59
Pa prvi dojam je jako vazan. Posebice ako je zena u pitanju. Neznam, da vidim neku pretilnu curu sigurno necu s njom zapoceti razgovor ako je neznam, a tako vjerojatno i vecina misli. Kod muskih je vazno da budu uredni i pristojno odjeveni. Naravno, kod ljudi najvise cijenim karakter i inteligenciju, ali recimo da izgled igra dosta vaznu ulogu. Neznam, nije mi ugodno u drustvu osobe koja ne pazi na higijenu ili pak ima neke druge manjkavosti, kako god pametna ili duhovita bila.

Chupacabra
28-01-2010, 13:25
Ahaha. Debeli ljudi. :yuck: Samo to, inače ljude ne ocjenjujem po izgledu, ja nisam takav tip.

Aral
28-01-2010, 13:30
Aha, a mršavi i anoreksični su zakon. Guba.

Maloki
28-01-2010, 13:34
Ahaha. Debeli ljudi. :yuck: Samo to, inače ljude ne ocjenjujem po izgledu, ja nisam takav tip.
Ili si debil ili trollaš. Ili si debil.

Aral
28-01-2010, 13:36
I da, mislim da je sam sebe pobio u ovoj rečenici. :bravo:

Chupacabra
28-01-2010, 13:46
Lol e. U pravu ste svi.

croat1gamer
28-01-2010, 14:50
♥ Add Foe.

Sve ovisi zastoSpromatrate neku osobu.

Samo nek mi osoba ima zanimljiv karakter, neka je simpaticna na najmanje 1 nacin i da nije tipa "skartoc na glavu" i mirna bosna. :)

Wizard
28-01-2010, 15:39
Pa prvo dojam se najvise po izgledu stjece, u izgled je normalno uvrsten nacin odjevanja, sminka il sto vec, ako mi se neko nesidi tesko da ce ikad doc do nekog dubljeg razgovora koji bi mogli promjeniti moje misljenje prema toj osobi. Ali u drugu stranu ljudi koje sam upoznao kroz zivot, na skoli, poslu..., recimo prisilno upoznao, onda izgled postaje manje presudan, ali iopet ima nekog znacaja. Ali zato je tu internet di neznamo kako neko izgleda, mislim upoznao sam neke prijatelje preko interneta pa ih tek kasnije vidia u starnosti, u tom slucaju izgled ima minimalan utjecaj.

McPingvin_v2.0
28-01-2010, 17:38
Ahaha. Debeli ljudi. :yuck: Samo to, inače ljude ne ocjenjujem po izgledu, ja nisam takav tip.
Ubij se.




Negooo... Otkrio sam da izgled u većini slučajeva odgovara osobnosti. Naravno da tako ne mora biti i kad vidim neku osobu ne zapečatim ju, svatko se ima pravo dokazati :)

Babitz
28-01-2010, 17:41
Ja sam prokleto zgodan pa mi se svi obraćaju sa strahopoštovanjem.

Maloki
28-01-2010, 17:48
Kako prištevi?

McPingvin_v2.0
28-01-2010, 17:48
I herpes?

Niko Bellic
28-01-2010, 17:53
Ajde pustite Marka. Nije on kriv što je takav. Prestanite biti zločesti!

Babitz
28-01-2010, 17:59
Zaboravili ste na aliena.

Kid A
28-01-2010, 18:09
Sorry,morao sam
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1958/193/61/1043861119/n1043861119_30118556_4437.jpg

Babitz
28-01-2010, 18:11
Treba nać onu s velesajma gdje mi je herpes vidljiv iz aviona.

Bartuc
28-01-2010, 18:13
Treba nać onu s velesajma gdje mi je herpes vidljiv iz aviona.


Ne treba je naći, od tuda se vidi.

Kid A
28-01-2010, 18:16
Treba nać onu s velesajma gdje mi je herpes vidljiv iz aviona.
Ima se i ta ali nije mi vise fazon.
Jedan si od rijetkih forumasa koji mi se cini ok manje-vise pa necu da se naljutis ili tako nesto...

Babitz
28-01-2010, 18:24
Nije kao da imaš slike mene golog ili s crnim kurcem u šupku da bi se ljutio (očekuje vješt fotošop / pejnt).

Al aj, dosta o meni i mom grejtnesu prije nego neki mod / admin postane lock happy.

smartass
28-01-2010, 19:58
što se mene tiče, meni izgled nije na prvom mjestu, tj nije u prvom planu....daleko mi je važniji karakter osobe, tj moram ga proanalizirat....inače jako dobro kužim ljude.

bezimeni
28-01-2010, 20:04
Meni skoro ništa više od toga nije važno ...trudim se imati što manje posla sa bio kime bez obzira na izgled ili karakter.Jednostavno mi se ne da više od nužnog.Tak da me zaboli što netko oblači ili ako ima koju kilu viška.

Outmind
28-01-2010, 21:40
Ne znam zakaj, ali ljudi se nakon mog početno ne baš bog zna kakvog prvog dojma u meni pozitivno iznenade... šteta kaj to nije obrnuto, barem ne u većini slučajeva...

TeraBajt
28-01-2010, 22:41
ja sam toliko lijep da sam lijepsi od babica.

Kid A
28-01-2010, 23:18
e sad vec pricas nemoguce

angel eye
29-01-2010, 15:40
Naravno da je izgled bitan, ali duša je još bitnija:)

Kostolomac
29-01-2010, 16:27
Za druženje mi uopće nije bitan izgled, za barenje mi je previše bitan :(

Bartuc
29-01-2010, 17:47
Za druženje mi uopće nije bitan izgled, za barenje mi je previše bitan :(

Tako se i cure osjećaju, zato nema akcije za tebe :P

Niko Bellic
29-01-2010, 18:00
Za druženje mi uopće nije bitan izgled, za barenje mi je previše bitan :(

Tako se i cure osjećaju, zato nema akcije za tebe :PZašto si okrutan. Nismo ti mi krivi što imaš curu. Moj je idol Charlie iz serije Two and a Half Man. Lik je pravi BOG muško-ženskih odnosa. Legenda Charlie Sheen u toj je ulozi najbolji ikad i opako posjeduje.

Kostolomac
29-01-2010, 18:12
Tako se i cure osjećaju, zato nema akcije za tebe :P
Ma beži, papučaru jedan :D


@Talični, slažem se za Charlieja, legenda!

Arbiter of Change
29-01-2010, 18:14
Tako se i cure osjećaju, zato nema akcije za tebe :P
Ma beži, papučaru jedan :D
Da citiram AA-a: "It's better to be pussywhipped then pussyless". :)

Kostolomac
29-01-2010, 19:03
Slažem se donekle, ali nekad znaju stvarno pretjerat sa pussywhipanjem :P

Bartuc
29-01-2010, 19:10
Haha, ovo drito paše u ovu temu :pray:


1) Dečko bio zaluđen Jessicom Albom
2) Dečko htio da mu cura izgleda kao Jessica Alba pa je tjera da nosi perike i šminka se poput nje
3) Cura ga ostavi
4) Cura želi dečka nazad
5) Cura ide na plastičnu operaciju da se "pretvori" u Jessicu Albu.


- sve cure bi trebale biti tako dobre :cry: :D



http://www.24sata.hr/fun-i-sexy/pretvor ... ka/156295/ (http://www.24sata.hr/fun-i-sexy/pretvorit-ce-se-u-jessicu-albu-da-bi-vratila-bivseg-decka/156295/)

la50
29-01-2010, 19:55
Ma daj molim te Bartuče ovo nisam očekivao od tebe,šta bi ti zbilja na to pristao xD.
Nego meni je nije bitno kod osobe dal je izvana lijepa(imam dosta frendova koji nisu primjeri ljepote pa eto imam i ja sebe samog).Moje mišljenje je da na to možda više pate ljepši ljudi ali to je samo moje mišljenje...
Najvažniji je naravno karakter osobe s kojm se družim,pa tako nevolim umišljene razmažene i drske ljude(vjerujem kao ni većina ljudi).Skromne osobe,one koji su uvijek tu čovjeku na pomoći,ljudi na čiji se račun mogu šalit ali i koji se znaju šalit na tuđi račun respektiram do neba i s njima volim bit i s njima i jesam u društvu :D.

Bartuc
29-01-2010, 20:08
Čekaj, ti mene ozbiljno pitaš da li bi curi dopustio da se "pretvori" u Jessicu Albu?


:D

Niko Bellic
29-01-2010, 20:21
McDonald's je prepun pičaka. Percipiram po njihovom izgledu da bi ih više od pola natako na kurac. Jebena Noć Muzeja FTW! Osom najt tunajt...

MILF hunter
29-01-2010, 21:47
http://www.24sata.hr/fun-i-sexy/pretvorit-ce-se-u-jessicu-albu-da-bi-vratila-bivseg-decka/156295/

Ovo je toliko očajno da je žalosno, a ne smiješno. Žena nema ni trunke samopoštovanja.


Naravno da je izgled bitan, ali duša je još bitnija:)

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mislim, ok je ovo, ali nekako mi je bilo smiješno kad sam pročitao. :thumbs2:

Logično je da je izgled bitan i stvara određene dojmove.

Sve ovisi kako sam povezan s tom osobom. Kod frendova mi nije bitan, kod obitelji normalno da također nije bitan, kao ni kod kolega s posla. Kod cure je bitan, ali ne u toj mjeri da bih prešao preko karakternih mana. S druge strane, simpatične su mi one lagane škembice na ljudima, jer je ugodno vidjeti ljude koji ne robuju nekakvim nametnutim standardima i osjećaju se ugodno u svojem tijelu, no to je već druga tema. Osobito to vrijedi za djevojke.

Osobna higijena je stvar kulture, podrazumijeva se da mora biti na visini pa neću trošiti riječi na to.

TeraBajt
29-01-2010, 21:51
Naravno da je izgled bitan, ali duša je još bitnija:)
samo se tjesi.

FaTaL_mRkvA
29-01-2010, 21:52
Imam hrpu debelih frendova i stvarno su legende do suza se nasmijem kad god sam s njima.
A kod cure mi je najbitnije da je pametna i da nije rugoba, da drzi do higijene, itd.
Nemora baš biti u rangu s holivudskim glumicama, ali ne bi mi smetalo :wink:
Ako vidim da je cura glupa, npr. da je sve što zna raditi u društvu smijat se na sav glas ili da visi cijeli dan na fejbuku i ostavlja swatke powukice tipwa "Jow kaxi cakwani, vtpppppppp nnnncccssss, swatko <3<3<3 :DDD=))))", necu ni razmisljat o tom jel mi zgodna il ne. Ne bih s takvom izdrzao dulje od 1 dan :(
Tako da, po meni KARAKTER>izgled

Mirko L
29-01-2010, 22:00
Kao što je Smartass rekla, važniji mi je karakter osobe nego njen izgled.
I kod muških i kod ženskih.

cham3leon
29-01-2010, 22:05
To je komplikovana stvar. Da svi vole samo "lijepe" cure, što bi se dogodilo sa ostalima? Ljudi imaju drukčije ukuse.

Meni recimo uopće nije jasno šta drugi vide u onim trebicama visokim metar pedeset od četrdeset kila?
Nije da sam lud za bacačicama kladiva i to, ali opet ne podnosim ni takve cure džepnog formata.

Izgled, however, mi je prva prepreka, ako prođe na tom testu, ispitujem psihu koja mi je jednako bitna. Ni manje ni više. Najviše ne podnosim cure koje se glupavo ponašaju i koje se stalno smiju. To ne može biti ni u kom slučaju normalno.

Maloki
29-01-2010, 22:26
To je komplikovana stvar. Da svi vole samo "lijepe" cure, što bi se dogodilo sa ostalima? Ljudi imaju drukčije ukuse.

Zato se često kaže da ne postoje ružne žene, samo manje lijepe :)

cham3leon
29-01-2010, 22:38
Still, to nam još ne razjašnjava pojam onih cura koje su toliko grozne da ih ne možeš smjestit ni u jedan ukus. Znam, vjerujte, upoznao sam ih dovoljno.

Šta se s njima događa?

Kid A
29-01-2010, 22:40
Kao što je Smartass rekla, važniji mi je karakter osobe nego njen izgled.
I kod muških i kod ženskih.
Ti si biseksualac.

Niko Bellic
29-01-2010, 22:48
Meni recimo uopće nije jasno šta drugi vide u onim trebicama visokim metar pedeset od četrdeset kila?
Šta vide? Vide trebicu koju bi nategnuli na onu stvar da se sve praši... :P

Takve su mi najslađe. :oops:

Pjevao bi im pod prozorom "...medu moj i šećeru, ja bih te za večeru..." koliko me mantaju... :gitara:


Ima jedna zanimljiva misao o tome zašto se muški okreću za zgodnim komadima i zašto ih općenito pasu kao krave djetelinu, pa evo i nje, mojim riječima...

Svaki mužjak voli lijepu žensku, jer numero uno, lijepu je žensku lakše trpit zato što je ženska. Rijetko koji mužjak voli ženske rituale i razumije "žensku glavu", tak da mi usveziglede toga (htjeli to priznati ili ne) u svakoj zgodnoj trebici vidimo ono za čime težimo, a to je zgodna žemska koja nam paše karakterno i kod koje je omjer dobro loše 75 > 25, no uglavnom...

Kod ženskih koje ne spadaju u tu grupu "mega zgodnih" nažalost te "nedostatke" vidimo odmah i to nas istog trena ubode u oči. Ima li ta prosjek žemska prejeben karakter, to je sad već puno manje bitno, jerbo onaj misterij da smo (ja lovac ou jea) našli i spazili "mega zgodnog" komada čije bi "vrline" (izgled + karakter vs "ženska glava") zasjenile potencijalne mane odmah PADA U VODU...

Deadwalker
29-01-2010, 23:10
Izgled, however, mi je prva prepreka, ako prođe na tom testu, ispitujem psihu koja mi je jednako bitna. Ni manje ni više. Najviše ne podnosim cure koje se glupavo ponašaju i koje se stalno smiju. To ne može biti ni u kom slučaju normalno.

Tako nekako i kod mene. Neznam, vazno mi je da je cura vizualno privlacna(brineta, plave oci i to :) ), a onda je na redu ispit karaktera. To volim malo duze testirat jer tek nakon odredenog vremena vidis kakva je netko osoba zapravo. Ako je to u redu, onda se moze dalje... :)

cham3leon
29-01-2010, 23:21
Ne bi vjerovao koliko ima zgodnih cura a koje se stalno smiju. Šteta.

angel eye
30-01-2010, 00:22
@MILF hunter _ Da, šta sam krivo rekla? :?
Dečko može biti lijep, savršen po izgledu, mister svijeta, ali ako je đubre (ohol, provokativan, zajedljiv, škrt i sl.) u duši, džaba mu sva ta ljepota, nebi ga ni štapom:/
Bitna mi je i unutrašnja toplina, pozitiva, inteligencija, humor. Smijeh. Nema ništa bolje kada dečko valja gluposti, onda se ceriš po cijeli dan. :thumbs2: Nevolim likove koji su hladni mrgudi, koji se neznaju šaliti :/

@cham3leon_Ti nevoliš cure što se smiju? Što fali pozitivi? Ili pričaš o bazazlenom cerekanju?

Deadwalker
30-01-2010, 00:27
Bitna mi je i unutrašnja toplina, pozitiva, inteligencija, humor. Smijeh. Nema ništa bolje kada dečko valja gluposti, onda se ceriš po cijeli dan. Nevolim likove koji su hladni mrgudi, koji se neznaju šaliti :/

Apsolutno. Ali ako nema seksualne privlacnosti, badava :)
I tako, ja bi ti se onda dopal, a? :eyebrows:

McPingvin_v2.0
30-01-2010, 00:31
Dead, jesam ti rekao da ostaviš trinaestogodišnje curice na miru?

FaTaL_mRkvA
30-01-2010, 00:32
@MILF hunter _ Da, šta sam krivo rekla? :?
Dečko može biti lijep, savršen po izgledu, mister svijeta, ali ako je đubre (ohol, provokativan, zajedljiv, škrt i sl.) u duši, džaba mu sva ta ljepota, nebi ga ni štapom:/
Bitna mi je i unutrašnja toplina, pozitiva, inteligencija, humor. Smijeh. Nema ništa bolje kada dečko valja gluposti, onda se ceriš po cijeli dan. :thumbs2: Nevolim likove koji su hladni mrgudi, koji se neznaju šaliti :/

@cham3leon_Ti nevoliš cure što se smiju? Što fali pozitivi? Ili pričaš o bazazlenom cerekanju?
Svi vole cure koje se smiju, a nitko (aj, većina) ne voli praznoglave sponzoruše koje samo znaju HAHAHA da cijeli birc čuje da je njoj smiješno...
Malo je teško to izraziti preko foruma, a nikad mi nije išlo pismeno izražavanje i to...ali mislim da bi trebala shvatiti o čemu govorim :(
Inače, idemo u grđi offtopic, još samo da se fabija pojavi i podijeli opomene i lokote ...

Deadwalker
30-01-2010, 00:34
Dead, jesam ti rekao da ostaviš trinaestogodišnje curice na miru?

Poceo sam izostajati kod psihijatra... :(

angel eye
30-01-2010, 00:34
Apsolutno. Ali ako nema seksualne privlacnosti, badava :)
I tako, ja bi ti se onda dopal, a? :eyebrows:
:oops: :D
Hmm, čak iako postoji seksualna privlačnost, sve to pada u vodu ako je lik hladan i ako nema smisao za šalu. Pozitiva ispred svega?hm. Meni da. Naravno ako se uklopi i izgled, jel :eyebrows:

edit:@LinkEX_Naravno da nitko ne voli šupljoglave, isto vrijedi i za muškarce. Jako mi je bitna i inteligencija, čak i ona natprosječna :oops: Sve dok ne graniči sa nekim pametovanjem (kao npr. ja sve znam,i to je uvijek točno što ja kažem,ja sam najpametniji; ti nemaš pojma i sl. -->Big faild)

Deadwalker
30-01-2010, 00:36
Pa naravno. Nejde jedno bez drugog. Zato me zene vole toliko :eyebrows:

angel eye
30-01-2010, 00:39
Pa naravno. Nejde jedno bez drugog. Zato me zene vole toliko :eyebrows:
Zaboravio si napisati Har Har :D

Deadwalker
30-01-2010, 00:41
Nije bilo potrebno. To je cinjenica

:eyebrows:

hansi
30-01-2010, 00:41
otototo dead, sada ti samo fali mirko-ulet i yer in

Bartuc
30-01-2010, 00:49
Auu, vidio sam Deadwalkera... Dečko ima plava koljena zbog trčanja po nudističkoj plaži :pray:

Kostolomac
30-01-2010, 01:39
Eto ti uleta xD

cham3leon
30-01-2010, 13:04
@cham3leon_Ti nevoliš cure što se smiju? Što fali pozitivi? Ili pričaš o bazazlenom cerekanju?

Ne, nego cure koje se STALNO smiju i cere. Postoje dva razloga zašto bi se cura stalno smijala:

1. Život joj je savršeno blaženo iskustvo, nikad joj se ništa loše nije dogodilo, sve je veseli jer živi u nirvani.
2. Luđakinja je.

Sami procijenite šanse. Pogotovo ako se glasno i histerično smije na nešto što nije nikako smiješno ili je bilo smiješno u prošlom vijeku.

angel eye
30-01-2010, 13:15
Ne, nego cure koje se STALNO smiju i cere. Postoje dva razloga zašto bi se cura stalno smijala:

1. Život joj je savršeno blaženo iskustvo, nikad joj se ništa loše nije dogodilo, sve je veseli jer živi u nirvani.
2. Luđakinja je.

Sami procijenite šanse. Pogotovo ako se glasno i histerično smije na nešto što nije nikako smiješno ili je bilo smiješno u prošlom vijeku.

Ok, i ja se stalno smijem, možda sam samo luđakinja koja živi u nirvani... -.-"
To nemora značiti, možda je to samo obrambeni mehanizam od stvarnosti prihvaćanja svijeta takav kakav je, bez da se potrebno opterećuješ bezazlenim sitnicama koje ti žderu živce.Why?
Sve je u glavi, bro i ako želiš da ti jebeno bude dobro, bit će ti, kako god reagiraš na sitnice.

Ili, ako pogledaš drugu stranu, puno stvari me veseli, od sitnica pa do gluposti.
Smijeh sadrži različite percepcije primaoca ovisno o valnoj duljini i trenutku; meni će nešto biti urnebesno smiješno, dok će drugi reagirati -> -.-" . Iako nakraju se svi smiju. Win!

smartass
30-01-2010, 13:21
angel bari sve forumaše odreda :rotfl:

angel eye
30-01-2010, 13:22
angel bari sve forumaše odreda :rotfl:
Molim?! :? Kakvo barenje? O čemu pričaš ženo?

FaTaL_mRkvA
30-01-2010, 13:23
Gle možda smo mi muški glupi i ne shvaćamo baš najbolje, ali mislim da veći dio muške populacije iz daljine po smijehu prepozna praznoglavu. Jednostavno se osjeti, sis'. :D

McPingvin_v2.0
30-01-2010, 13:24
angel bari sve forumaše odreda :rotfl:
Rofl, pa ona ne bi mogla zbariti barsku žabu koja sjedi na barskoj stolici :>

smartass
30-01-2010, 13:27
uf that's good one :P

treba ju naučiti pravopisu :wink:

angel eye
30-01-2010, 13:27
Jebovas, konverzacija :( Nemožeš ni iznositi svoja mišljenja bez nekakvih uletavanja. No , nema veze, ja sam rekla što sam mislila.



angel bari sve forumaše odreda :rotfl:
Rofl, pa ona ne bi mogla zbariti barsku žabu koja sjedi na barskoj stolici :>

A ta žaba bi bio ti Pingu, prije nego si se pretvorio u Pingivina? :D

McPingvin_v2.0
30-01-2010, 13:39
Nisam žaba, ja sam princ na crnom skuteru :)

Death By Sexy
30-01-2010, 13:52
Ljudi koji mi neće pasati karakterno ili su moroni prepoznam po faci. 95% ljudi pogodim

Da_killah
30-01-2010, 14:44
i to je istina, nije teško prepoznati idiote

Mirko L
30-01-2010, 15:43
Ljudi koji mi neće pasati karakterno ili su moroni prepoznam po faci. 95% ljudi pogodim
This.

Uvijek vidim po kretanjuj i izgledu kakav je netko...nemojte to uzimati kao da sam neki vidovnjak, ali tako je, svi bi mogli, zapravo...
I neznam što je to angle eye krivo rekla, tako da... slažem se s njenim mišljenjem o osobnosti, djelim ga.

Jedino možda serete zbog ovoga o smijanju.

Niko Bellic
30-01-2010, 23:59
Ljudi koji mi neće pasati karakterno ili su moroni prepoznam po faci. 95% ljudi pogodim
Ja ne. So sad... :(

Grammar nazi
31-01-2010, 00:29
Nije mi mnogo bitan izgled, bitno je kako se slažem sa tom osobom i imamo li zajedničke interese.

Karlo_from_Bjelovar
31-01-2010, 02:17
ne znam... uvijek bih nakon 10 minuta razgovara, ili cisto slusanja razgovora, iako ja u njemu ne sudjelujem, usupio zakljucit kakva je koja osoba... i u 90% slucajeva sam u pravu, iako se u ni jednom trenutku nije iznjela konkretna cinjenica tipa:

facebook hooker yes/no
retard yes/no
wannabe thomsonovac yes/no
cajkas yes/no
dvolicnjak yes/no
opceniti karakter <>

iz govora tijela, nacina na koji ljudi pricaju, i na koji se odjevaju (a ovdje ne ciljam na kolicinu love utrosen u "outfit"), koliko se cini da drze do sebe, jednostavno nacina na koji se ponasaju etc uvijek uspijem izvuc ono najbitnije + puno previse toga, i ta me prosudba jos ni jednom nije prevarila... ni jednom...

Mirko L
31-01-2010, 17:12
Nije te nijedanput iznevjerila a success rate ti je 90%?

Uglavnom, meni je isto tako.
Jednostavno vidim odmah po izgledu kakav je netko.
A kada se odmah ne vidi sve po izgledu, vidiš po načinu na koji priča i o čemu/kako priča...

Dalje i možeš pogađat kakve statove ima i kako će reagirat na neke stvari...

Kostolomac
31-01-2010, 23:59
uf that's aSgood one :P

treba ju naučiti pravopisu :wink:
Fix'd :wink:

angel eye
01-02-2010, 00:02
uf that's aSgood one :P

treba ju naučiti pravopisu :wink:
Fix'd :wink:

Win!:D
<3

McPingvin_v2.0
01-02-2010, 00:05
Oh snap... :(

croat1gamer
01-02-2010, 00:50
His brain broke.

smartass
01-02-2010, 14:51
uf that's aSgood one :P

treba ju naučiti pravopisu :wink:
Fix'd :wink:

Win!:D
<3

da , jedino to znaš i napisat :thumbs2:

FaTaL_mRkvA
01-02-2010, 16:05
Nisam u tijeku, ali čini mi se da propuštam neki CHICK FIGHT? :(

angel eye
01-02-2010, 17:40
@LinkEX - Simple= Riječ je o bezazlenoj provokaciji, odnosno nepodnošenja mene (kao ženskog člana foruma) od strane te djevojke.

@smartass - Nisi baš smart, nego ono drugo :wink:

fear
01-02-2010, 17:45
Curke za ovo vidim samo jedan način kako riještit vaše nesuglasice,moj plan uključuje ulje,lagani fizički kontakt i malo/nimalo odjeće 8)

FaTaL_mRkvA
01-02-2010, 17:50
@LinkEX - Simple= Riječ je o bezazlenoj provokaciji, odnosno nepodnošenja mene (kao ženskog člana foruma) od strane te djevojke.

@smartass - Nisi baš smart, nego ono drugo :wink:
Nije me bilo neko vrijeme pa neznam točne brojke, ali uglavnom znam da ovdje ima 3,5 cura/djevojaka/žena i 523542363 dječaka/dečkiju/muškaraca, tako da, ne brinite, u našim srcima ima mjesta za sve vas. :oops:
Ali, slažem se i sa strahovim prijedlogom! :thumbs2:

croat1gamer
01-02-2010, 17:54
Curke nema potrebe za sukobljavanjem.
Aj, svaka u svoj kut kuhinje; ostali, razlaz.

angel eye
01-02-2010, 18:05
Kroati, ja se ne sukobljavam, ali mrzim kad me netko provocira bez razloga.
Sve u svemu, i da dođe do fizičkog kontakta, ja bi izgubila :( Smlavila bi me ta djevojka, ipak je deblja od mene..

fear
01-02-2010, 18:11
This is going to be fun :rotfl:

hansi
01-02-2010, 18:21
Čekaj samo sekund da donesem kokice.brbbrbrbrbrbrbrb

Kid A
01-02-2010, 18:22
Ajde prekinite vise.Al stvarno.

hansi
01-02-2010, 18:22
Pardon šefe nenčun nvišen

Lord Ragnarok
01-02-2010, 18:43
Nisam u tijeku, ali čini mi se da propuštam neki CHICK FIGHT? :(
mozda, ali se ovaj ne ispalti gledati


Curke za ovo vidim samo jedan način kako riještit vaše nesuglasice,moj plan uključuje ulje,lagani fizički kontakt i malo/nimalo odjeće 8)
da, imali bi reprizu titanica i sante leda. napomenut cu da fkt nebi bile vrijedne gledanja

@angel/smartass ak se ne podnosite, slobodno odjebite odavde. ni ja vas nevolim. ni podnosim.
a uz to imate i friend/foe listu.

Babitz
01-02-2010, 18:59
Ljudi koji mi neće pasati karakterno ili su moroni prepoznam po faci. 95% ljudi pogodim
Zato me nisi pozdravio u vlaku.

Međimurče.

Karlo_from_Bjelovar
01-02-2010, 19:50
Nije te nijedanput iznevjerila a success rate ti je 90%?

Uglavnom, meni je isto tako.
Jednostavno vidim odmah po izgledu kakav je netko.
A kada se odmah ne vidi sve po izgledu, vidiš po načinu na koji priča i o čemu/kako priča...

Dalje i možeš pogađat kakve statove ima i kako će reagirat na neke stvari...
u 90% slucajeva sam 100% u pravu..

ili tako nesto... :rotfl:

kasno sam pisao post...

smartass
01-02-2010, 20:33
angel ne bi ti znala isprovocirat osobu ni da ti ja dam upute kak da to napraviš. ps ovo je moja zadnja...

Raz
01-02-2010, 20:41
Curke smirite se, naljutit ćete nekog i onda će taj netko lockat temu. :)
Naravno uvijek postoji i ova solucija... :eyebrows:


Curke za ovo vidim samo jedan način kako riještit vaše nesuglasice,moj plan uključuje ulje,lagani fizički kontakt i malo/nimalo odjeće 8)

McPingvin_v2.0
05-02-2010, 15:36
Hvala vam što ste otjerali smartass. Mrzim vas. Idem si rezat žile. BRB FBI