PDA

Pogledaj cijelu verziju : PC Play odsada i na Twitteru!



IgGy
27-01-2010, 16:15
Kako bi na pravi način unificirali svu našu zajednicu, PC Play je odsada raspoloživ, pa... skoro posvuda.

PC Play odsada možete pratiti standardno putem ovog foruma, zatim putem Facebooka (http://www.facebook.com/pages/PC-Play-magazine/174996442250), te konačno i putem Twittera (http://twitter.com/pcplaymag).

Ubrzo ćemo na PC Play web portal postaviti i Twitter widget koji će streamati sve ono što PC Play prati na vlastitom twitteru, a to je - sve iz gaminga. Putem widgeta moći ćete pratiti što tweetaju izdavači, proizvođači, drugi korisnici itd, a postupno će se u widget stalno dodavati novi izdavači i novi izvori novosti iz gaminga.

Osim toga, sve što objavimo na PC Play web portalu, biti će objavljeno i na Twitteru i na Facebooku, i naravno, i na Forumu, tako da vam u ovom slučaju apsolutno ništa neće moći promaknuti.

Stoga, što još čekate?

Pridružite se PC Playu na Facebooku (http://www.facebook.com/pages/PC-Play-magazine/174996442250)Si Twitteru (http://twitter.com/pcplaymag)!

fear
27-01-2010, 19:50
Dude IgGy ja sam mislio da si ti mrtav ili da su te rusi oteli!
Širite se, ha? Jel to još jedan pokušaj da zavladate planetom? :bravo:

The Boz
27-01-2010, 20:04
Da, da, širimo se ko kuga. Steam, Facebook, Twitter...
Al zavjetujemo se na neširenje na myspace. Za sada :p

Kid A
27-01-2010, 20:09
Jesam li ja totalno pogresno shvatio poentu/svrhu Twittera ili sta?
Par puta sam na netu nasao Twitter screenshotove poznatih i nepoznatih sve je u fazonu poruka tipa:"pijem kafu u tamo nekom kaficu","upravo sam dosla iz LA,bilo je super","iskipila mi kafa na stednjaku brb".....?
Kako sam skontao,cijeli Twitter je jedan veliki status update....

IgGy
27-01-2010, 20:09
Dude IgGy ja sam mislio da si ti mrtav ili da su te rusi oteli!
Širite se, ha? Jel to još jedan pokušaj da zavladate planetom? :bravo:

Jes, bio sam u stand-by modu mjesec dana, no I'm back :-)

IgGy
27-01-2010, 20:12
Jesam li ja totalno pogresno shvatio poentu/svrhu Twittera ili sta?
Par puta sam na netu nasao Twitter screenshotove poznatih i nepoznatih sve je u fazonu poruka tipa:"pijem kafu u tamo nekom kaficu","upravo sam dosla iz LA,bilo je super","iskipila mi kafa na stednjaku brb".....?
Kako sam skontao,cijeli Twitter je jedan veliki status update....

U pravu si, Twitter i služi za status apdejtove, no može biti prilično koristan pratiš li određene kanale. U našem slučaju, primjerice što govore izdavači, što je novo iz gaminga itd, a i čitateljima će (nadamo se) biti zanimljivo iz razloga što ćemo uskoro početi nuditi stalan update svega što se zbiva u, na i oko PC Playa. Isto to ćemo raditi i putem Facebooka.

Deadwalker
28-01-2010, 12:37
Evo, sad vas pratim i na Twitteru. Genijalna stvar za pracenje novosti posto si gotovo sve sajtove i njihove updejtove stavis na jedno mjesto.^^

W1k1n6
28-01-2010, 12:49
Jel ima neko tko koristi Twitter na mobu?

Deadwalker
28-01-2010, 12:55
Budem, kada si kupim novi mob koji koristi neki mobile OS.

rudeboy95
28-01-2010, 19:26
Facebook :( Razočaranje. Prodali ste dušu vragu. Čitaj sig.

Kid A
28-01-2010, 19:31
Odavno su oni na facebooku.
Jedna od malobrojnih korisnih grupa gdje sam uclanjen.

unknown
29-01-2010, 02:02
sada više od pola pcplaya nema koristi.... Stavljati ćete stvari u pcp koje ste već stavili na tweet, a u tome nema poante

IgGy
29-01-2010, 11:31
sada više od pola pcplaya nema koristi.... Stavljati ćete stvari u pcp koje ste već stavili na tweet, a u tome nema poante

Na PCPlay.hr zasad još ne stavljamo vijesti zbog nekih tehničkih zavrzlama, no ideja je da sve bude usuglašeno.

W1k1n6
29-01-2010, 12:27
sada više od pola pcplaya nema koristi.... Stavljati ćete stvari u pcp koje ste već stavili na tweet, a u tome nema poante
U časopis nećemo stavljati ono što objavimo na webu, u tome i je stvar da uz pomoć portala, fejsa, twittera ostavimo čim više mjesta u časopisu za druge tekstove. Dakle u časopisu ćemo smanjiti a na webu povećati vijesti, jer obzirom da smo mjesečnik, s njima gubimo na aktualnosti ako ih ne objavimo na vrijeme. Sve ove servise uključujući naravno i forum smo zamislili zato da okupljamo, informiramo i proširujemo čim više gamersku zajednicu, jer se gameri u zadnje vrijeme sve više individualiziraju umjesto da pripadaju jednoj te istoj galaksiji :)

SirZizzy
29-01-2010, 14:10
zivio pcplay, najbolji ste i najaktualniji casopis/portal/panteon bogova u hrvatskoj i regiji.

Svi ste pozvani u moj krevet!

Viper33
29-01-2010, 14:48
Jel ima neko tko koristi Twitter na mobu?
ja ga nekad koristim...iam onaj samsung s5230..iam facebook myspace photobucket twitter..itd (msm ne da imam acc na myspcae itd nego imam aplikacije koje dodu s mobom koje te direktno spajaju s tim stranicama :) )

CheeseW01f
29-01-2010, 16:42
Opa, i twitter je došo na red. Fino, fino.

Kid A
03-02-2010, 04:02
Evo napravio sam acc samo zbog vas i dodah vas.
Budite ponosni.

W1k1n6
03-02-2010, 09:21
zivio pcplay, najbolji ste i najaktualniji casopis/portal/panteon bogova u hrvatskoj i regiji.

Svi ste pozvani u moj krevet!
Hvala na pozivu, naša gospođa Minka će te rado posjetiti ovih dana :)

Grammar nazi
26-02-2010, 10:17
Brijem da ću i i ja napraviti Twitter acc.