PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tomb Raider 9



armagedon
27-01-2010, 13:30
Upravo sam naišao na ovo

http://www.tombraider9.com/

nisam znao da se radi na 9!čak sam malo istraživao i očito će bit i nekakvog multiplayera :wink:

flander
27-01-2010, 13:42
ovo je sad ko FF

armagedon
27-01-2010, 13:42
lol, zakaj?

Grim
27-01-2010, 14:25
Vražija trakavica. :(

W3DR4N
27-01-2010, 14:47
fejk je dok god nema službenog dopisa s gamespressa

Raz
27-01-2010, 14:52
Koliko se sjećam po najavi, novi će Tomb Raider biti drugačiji od ovog čega smo navikli, sad kad je u rukama Square Enixa.

Tototo, lolicon Lara sa over 9000 mačom razaranja!!11 :)

Bartuc
27-01-2010, 14:53
Jel itko uopće igra Tomb Raider serijal?


Ja sam 2-3 nastavka igrao na "plejki" ali svaki mi je bio smeće i dosadio bi mi nakon par sati. Ne kužim od kuda toj igri takav "kultni" status, samo zbog velikih sisa ili...?

Raz
27-01-2010, 14:56
Probaj ovih par zadnjih... Legend, Anniversary, Underworld. Vrlo dobre igre ako mene pitaš, zabavne sa nešto sitno mozgalica i prelijepim lokacijama. Naravno, tu je i Lara :oops:

Ono, Indiana Jones igara. :)

armagedon
27-01-2010, 15:06
Jel itko uopće igra Tomb Raider serijal?


Ja sam 2-3 nastavka igrao na "plejki" ali svaki mi je bio smeće i dosadio bi mi nakon par sati. Ne kužim od kuda toj igri takav "kultni" status, samo zbog velikih sisa ili...?

očito nisi odigrao zadnjih par nastavaka...kao što raz kaže

Bartuc
27-01-2010, 15:16
Nisam da, budem probao :thumbs2:

ScorpiuS
27-01-2010, 15:18
Hey, nije fer! Lari su smanjili sise :(

armagedon
27-01-2010, 15:37
Nisam da, budem probao :thumbs2:

probaj 8)


Hey, nije fer! Lari su smanjili sise :(

još uvijek se nadam da je to neki dio tipa ''dok je bila mlada'' :D pa još nije bila razvijena :)

Raz
27-01-2010, 15:42
Lol, ova na artworku me podsjeća na francuskinju iz LOST-a.

Outmind
28-01-2010, 14:20
Jel itko uopće igra Tomb Raider serijal?


Ja sam 2-3 nastavka igrao na "plejki" ali svaki mi je bio smeće i dosadio bi mi nakon par sati. Ne kužim od kuda toj igri takav "kultni" status, samo zbog velikih sisa ili...?

BOGOHULJENJE! U vatru s tobom! Zezam se ofc.

Ali srsly, tr je jedna od najutjecajnijih franšiza ikad. Sise tu igraju sporednu ulogu. Igre su zabavne, i nabijene akcijom, mozgalice su izazovne i u pravilu originalne, a ne možeš reći ni to da sam indiana jones štimung nije super.

Ne znam kada si se ti počeo bavit gamingom bartuče, ali kada mi je jedan frend posudio originalni tr2 (još uvijek najbolja igra u serijalu ak se mene pita) početkom 98-e, to je za mene bila Amerika.
Igrat to sada po prvi put van vremenskog konteksta nebi ti moglo ni iz daleka predočiti kako je to velika stvar bila tada.

P. S. MULTIPLAYER??? WTF? Ak tr dobije mp, ozbiljno bum razmislio o vješanju tipkovnice o klin...

flander
28-01-2010, 15:26
lol, zakaj?


lol zake, pa već 9 dio, isto ko FF, kolko ih ima ? 14 ? ili 13 ?

odigram sam jedan nastvak na plejki, ovaj zadnji na PCu kaj je bio, došao do nekog dijela koje mi tolko razpizidl da sam uninstal odma

armagedon
28-01-2010, 17:06
BOGOHULJENJE! U vatru s tobom! Zezam se ofc.

Ali srsly, tr je jedna od najutjecajnijih franšiza ikad. Sise tu igraju sporednu ulogu. Igre su zabavne, i nabijene akcijom, mozgalice su izazovne i u pravilu originalne, a ne možeš reći ni to da sam indiana jones štimung nije super.

Ne znam kada si se ti počeo bavit gamingom bartuče, ali kada mi je jedan frend posudio originalni tr2 (još uvijek najbolja igra u serijalu ak se mene pita) početkom 98-e, to je za mene bila Amerika.
Igrat to sada po prvi put van vremenskog konteksta nebi ti moglo ni iz daleka predočiti kako je to velika stvar bila tada.

P. S. MULTIPLAYER??? WTF? Ak tr dobije mp, ozbiljno bum razmislio o vješanju tipkovnice o klin...

tr2 je i meni najbolji, i sad ga rado odigram čak!
a sta se tice MP, ne kuzim kak bi to uopce izgledalo, ali sam procitao kao da bi moglo bit :wink: