PDA

Pogledaj cijelu verziju : RHS Coolektiv snimili spot za hit-singl Chikita



Peyo
27-01-2010, 13:06
Prvo da se pohvalim da su to moji ljudi s kojima se znam i družim oko 8 godina, osim moga bratića koji je njihov producent, kojeg znam cijeli svoj život, a sad ono glavno :D

Prepisano iz podravskog lista:

RHS Coolektiv iz Koprivnice najpopularnija je grupa na našem području. Nastala je u glavi dvojice članova. Raula Peice (Rayye) i Bojana Horvata (Horza) prije sedam godina, ali zaživjela je zajedničkim radom još trojice članova kolektiva, Eduarda Mjede (Mongrela), Matije Premca (B-Doga) i Nikole Feliksa (Felixa). Poznati su po uvježbanom, otkačenom i energičnom nastupu, ali i korištenju raznih scenskih rekvizita poput umjetnih lutki i raznih haljina. Dosad smo nastupili više od 50 puta u Zagrebu, Osijeku, Koprivnici, Puli, Zadru, Požegi, Virovitici, Križevcima, Bjelovaru, Čakovcu i drugim hrvatskim gradovima. Isto tako, nekoliko smo puta bili predgrupa popularnoj grupi Connect, Edi Maajki, TBF-u, Generalu Woo, Elementalu, i drugim zanimljivim grupama i pjevačima - kazao nam je Bojan Horvat, član i menadžer grupe te dodao kako je RHS Coolektiv snimio i video spot za svoj hit-singl Chikita. Premijerno gledanje spota upriličili smo u subotu (23.01. 2010.) u Koprivnici jer smo željeli da ga prvo vide naši prijatelji i obožavatelji - kazao je Bojan koji se nada da će im jesen obilježiti objavljivanje albuma prvijenca, ali i suradnja s poznatim glazbenicima.


Spot: RHS Coolektiv - Chikita [OFFICIAL VIDEO HQ]

wI4_lvVik8U

P.S. Goran Betlehem (Pseto) (ovaj sa crnom kapom i crvenom majicom je samo gost u pjesmi, te nije član RHS Coolektiva)

streetrace777
27-01-2010, 14:13
Odlicna stvar :)
Inace znam se sa Horzom, jos odavno :)

Maloki
27-01-2010, 20:32
RHS Coolektiv iz Koprivnice najpopularnija je grupa na našem području.

Što se podrazumjeva pod "našem području"?

Lord Ragnarok
27-01-2010, 20:58
bljak, totalno nije moj tip glazbe.
cestitke inace na uspjehu

TeraBajt
27-01-2010, 23:34
prelose.

Niko Bellic
28-01-2010, 00:38
Okej. Osjeti se Connect influesa... :P

Peyo
28-01-2010, 00:59
RHS Coolektiv iz Koprivnice najpopularnija je grupa na našem području.

Što se podrazumjeva pod "našem području"?

Koprivničko-križevačka županija. Inaće u KC ima dosta ljudi, kao i svakom drugom gradu koji bi željeli uspjeti preko glazbene scene, zato sam i tako napisao.


prelose.

Mogao si barem navest razlog zašto. Onda ti napravi bolje od njih.

Aral
28-01-2010, 01:01
U hrvatskoj je hip-hop umro kad se raspao Tram11. Jedino ga održavaju Nered,Stoka,Elemental i pomalo Connect. Sve ostalo nije vrijedno spomena. Al pohvala dečkima, trude se.

Peyo
28-01-2010, 01:08
U hrvatskoj je hip-hop umro kad se raspao Tram11. Jedino ga održavaju Nered,Stoka,Elemental i pomalo Connect. Sve ostalo nije vrijedno spomena. Al pohvala dečkima, trude se.

Problem je u tome što diskografske kuće danas samo pucaju na pjesme za širu publiku. Ne za užu. Prije nije tako bilo. Vidiš kak su Tramovci i Nedred i Stoka mogli izdati svoje bez beda. Al to je bilo prije danas ne. Kako i u cijelom svijetu tako i kod nas. Diskografske kuće ne zanima TRUE HIP HOP, nego pare od glazbe za širu publiku. :wink: Dovoljno je napomenuti kako je bila popularna stvar od Shortya - Zeka (ili kako već se zove, a to recimo slušaju i likovi koji vikendom odu na cajke) HINT: to je bilo prije nekoliko godina i dan danas je tako, daleko popularnija od recimo Tram 11 - Vrućina gradskog asfalta HINT: To je bilo prije 10 i više godina

Duke of Earl
28-01-2010, 17:02
U hrvatskoj je hip-hop umro kad se raspao Tram11. Jedino ga održavaju Nered,Stoka,Elemental i pomalo Connect. Sve ostalo nije vrijedno spomena. Al pohvala dečkima, trude se.
Ma Connect su kuruza, povode se za ovim novonastalim američkim trendovima koji ubijaju moždane stanice brže nego film s Dolph Lundgrenom. Zaboravio si spomenuti i TBF, koji su doduše dosta proširili svoje vidike, ali i dalje je to u srži vrhunsi Hip-Hop. Još su tu odlični Dječaci, kao i Sinestet (U kojem je jedino Alejandro Buendija (Saša iz TBF-a) debelo iznad prosjeka), ali nemogu ih slušat zbog odvratno iritantnog člana zvanog Inkognito Popara, koji fura rukavice i grill na zubima :( :(

oDglnIuPn3E

Od 3:10 gledat, slušat i plakat nad tekstom i pojavom.



ONTOPIC: Chikita mi je očajna. :)

Aral
28-01-2010, 17:19
Da, TBF sam zaboravio, oni svakako. A američki orijentiran Connect uopće nije loša stvar, ima ljudi koji to vole, da ih nema ne bi bili tu di jesu. Nemoramo svi bit početnici u tome koji pokušavaju uspijet te furat neke hardcore underground sheme, to su davna vremena; danas jesi ili nisi.

Maloki
28-01-2010, 17:32
St!llness any1?
Iako i oni, poput TBF-a, pokrivaju malo veći spektar :)

Duke of Earl
28-01-2010, 17:33
A američki orijentiran Connect uopće nije loša stvar, ima ljudi koji to vole, da ih nema ne bi bili tu di jesu
Normalno da ima ljudi koji ih vole, takva glazba nažalost uvijek nađe veliku publiku. Ja sam samo komentirao njihovu kvalitetu i neorginalnost.

Aral
28-01-2010, 17:39
Ah, kad bi o tome pričali onda je pola svijeta takvo :) Ja baš ne razmišljam o tome, ak mi je pjesma ok poslušat ću je ^^ Iako, u zadnje vrijeme sam sve manje orijentiran na jednu vrstu glazbe i slušam općenito širi spektar svega.

Kid A
28-01-2010, 18:18
link

Od 3:10 gledat, slušat i plakat nad tekstom i pojavom.
Boze moj dragi,pa sta je ovo :(

Duke of Earl
28-01-2010, 18:32
Boze moj dragi,pa sta je ovo :(
On ti je inače suosnivač i bivši član Elementala :D :D

MasaKrisT
28-01-2010, 18:48
Bože, ovo zadnje je...neznam kako bi to opisao, blagi užas.
Nikad nisam bio ljubitelj tih hip-hop grupa kod nas, preferiram solo izvođače ili duete. Tram 11,Bolesna braca, Edo, marčelo,frenki,i sad u zadnje vrijeme Ante Cash koji me ugodno iznenadio, to sam slusao oduvijek i slusat cu zauvijek. Connect i ostala sranja nepodnosim.TBF mi je odlican ali oni su davno osli u neke druge sfere koje mi jako odgovoaraju.

Ontopic: cestitke RHS coolektivu, al meni je ovo onak,brojalica.Mrzim rep iz zajebancije(osim ajsa i brace),ono pricaj da pricas i to je to.

TeraBajt
28-01-2010, 22:34
tram11, tbf, elemental, edo. sve sto valja(lo) u nas.

Peyo
29-01-2010, 02:27
Hvala na ćestitkama, no dečki se moraju potruditi da naprave još dvije pjesme kojoj bi se moglo sviđat acquarius recordsu i ako im se svidi, dolaze na scenu :D jer su potpisal predugovor, a ne ugovor.

MasaKrisT
29-01-2010, 02:36
gramatika pls:)