PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što će fejlat od igara u 2010.?



W3DR4N
26-01-2010, 09:36
Nabrijane, skupe, nastavci, nove franšize, traileri i hrpa skrinšota.
Sve je upućeno prema hitu.

No, imate veliki predosjećaj da će masivno failati.

Moji FAIL favoriti:
1. Splinter Cell: Conviction - sneaker koji je postao pucačina, uveo usporavanje vremena i autotarget - Massivfail
2. Bioshock 2 - napraviti identičan nastavak igre koja je bila predugačka i prejednolična. Prestrašno.
3. Star Trek Online - jednostavno loša ideja. Privući će jedino Trekkije, koji će pak od igre pobjeći prije nego dobije veću pažnju publike.

Arbiter of Change
26-01-2010, 09:42
Conviction više ni sam ne zna što je ili što pokušava biti, a STO bi lagano mogao popiti nagradu za najgore iskorišten IP godine. :(
Što bi moglo failati? Alpha Protocol ima dobre šanse da faila (ako ga javnost vidi kao ME-wannabe i ako to bude) ili briljira zbog samog settinga.

Aral
26-01-2010, 09:48
Da, ni ja neznam kaj da mislim za Conviction, totalno čudno. STO mi se isto baš ne sviđa, šteta, pogotovo kad se uzme u obzir da sam ST fan. Za Bioshock2 pak očekujem da bude na razini jedinici odnosno bolji, a jedinica je bila fenomenalna, što su pokazale brojne ocjene; dvojka bi mogla biti jedna od kandidata za najbolji sp FPS 2010. Bojim se kakav će ispast novi te ujedno i zadnji C&C te Max Payne 3, ak uopće izađe ove godine.

Raz
26-01-2010, 09:56
Da, gore nabrojani naslovi imaju dobru šansu da fejlaju. Lista mi je trenutno ovakva:


1. Call of Duty 7
2. Splinter Cell: Conviction
3. Bioshock 2
4. Max Payne 3
5. Deus Ex 3
6. C&C

... a bojim se polako i za Project Offset, nisam pošteni gameplay filmić vidio već dugo.

mr. Pink
26-01-2010, 10:45
splinter cell bi mogao failat,cod7 također.

Babitz
26-01-2010, 15:11
1. Deus Ex 3 - ma bit će smeće. Jebem ti cover i autoregen u Deus Exu.
2. Splinter Cell Conviction - serijal ionako predugo traje da bi valjao.
3. Max Payne 3 - prva dva su bila kulna, ne vjerujem da će tradicija ić dalje.


Htio sam napisat i CoD, al svi su smeće pa to i nije fail.

Kid A
26-01-2010, 15:16
Max Payne 3

Chupacabra
26-01-2010, 20:24
L4D3

Bio bi epic fail, nema šta.

baldrick_
26-01-2010, 20:43
Što bi moglo failati? Alpha Protocol ima dobre šanse da faila (ako ga javnost vidi kao ME-wannabe i ako to bude) ili briljira zbog samog settinga.
hah, meni se baš setting ne sviđa. čitah intervju sa krisom aveloneom i voda mi pošla na usta, ideja je mnogo dobra, igra je mnogo dobra, ako ne useru nešto baš žešće tehnički, igra će da bidne dojajna totalno. samo setting bzvz.

šta će fejla? ne znam, recimo haunted, to prave tvorci ankha i jack keane, četiri totalno retardirane igre, mada kažu da će da bude mračniji ton, pa možda i bude dobro. onda, the book of unwritten tales or something.. još jedna nemačka fantasy parodija??? fuck that, smorili su više s tim.

GDra
26-01-2010, 20:57
Max Payne 3.
Trebaju se dobro potruditi ako se žele barem približiti prijašnjim nastavcima.
I CoD7.

Arbiter of Change
26-01-2010, 22:15
[quote="Arbiter of Change":2ol9062z]
Što bi moglo failati? Alpha Protocol ima dobre šanse da faila (ako ga javnost vidi kao ME-wannabe i ako to bude) ili briljira zbog samog settinga.
hah, meni se baš setting ne sviđa. čitah intervju sa krisom aveloneom i voda mi pošla na usta, ideja je mnogo dobra, igra je mnogo dobra, ako ne useru nešto baš žešće tehnički, igra će da bidne dojajna totalno. samo setting bzvz.[/quote:2ol9062z]
Shvaćam subjektivan stav prema settingu, ali ozbiljno - espionage RPG u modernom, sadašnjem settingu? To mi ne zvuči nimalo loše, posebno ne pored svih fantasy i SF (dobro, nisu česti, ali ME je glavna konkurencija AP-u i smješten je u SF setting) RPG-ova koje smo do sada imali priliku igrati.

croat1gamer
26-01-2010, 22:24
espionage RPG u modernom, sadašnjem settingu
Bojim se za realizaciju istoga.
Ako bude kvalitetno odradeno, pohvale.

CoD7 cemo vidjeti, sve ovisi o devsima.

Max Payne 3, SC:Conviction i Deus Ex 3 ce bolovati od snaznog konzolitisa, dodirne tocke sa originalima ce biti najvjerovatnije samo u imenima.

Grim
26-01-2010, 22:32
CoD7.

hrčak
26-01-2010, 22:44
CoD 7 će biti VELIKI fail, mogao bi se kladiti u to.

hansi
26-01-2010, 22:58
1. Deus Ex 3 - ma bit će smeće. Jebem ti cover i autoregen u Deus Exu.
2. Splinter Cell Conviction - serijal ionako predugo traje da bi valjao.
3. Max Payne 3 - prva dva su bila kulna, ne vjerujem da će tradicija ić dalje.


Htio sam napisat i CoD,Sal svi su smeće pa to i nije fail.
Ne, nisu.

baldrick_
26-01-2010, 23:19
[quote="baldrick_":1zlp4rm4][quote="Arbiter of Change":1zlp4rm4]
Što bi moglo failati? Alpha Protocol ima dobre šanse da faila (ako ga javnost vidi kao ME-wannabe i ako to bude) ili briljira zbog samog settinga.
hah, meni se baš setting ne sviđa. čitah intervju sa krisom aveloneom i voda mi pošla na usta, ideja je mnogo dobra, igra je mnogo dobra, ako ne useru nešto baš žešće tehnički, igra će da bidne dojajna totalno. samo setting bzvz.[/quote:1zlp4rm4]
Shvaćam subjektivan stav prema settingu, ali ozbiljno - espionage RPG u modernom, sadašnjem settingu? To mi ne zvuči nimalo loše, posebno ne pored svih fantasy i SF (dobro, nisu česti, ali ME je glavna konkurencija AP-u i smješten je u SF setting) RPG-ova koje smo do sada imali priliku igrati.[/quote:1zlp4rm4]
jeste tako objektivno, al ne znam, meni taj špijunski fazon ne deluje kao plodno tlo za jedan rpg.. al eto, to je čisto subjektivno, bez obzira na to, mislim da će igra da bude super.


Max Payne 3 ce bolovati od snaznog konzolitisa, dodirne tocke sa originalima ce biti najvjerovatnije samo u imenima.
max payne 3 bi trebalo da bude klasična pucačina u trećemu licu, samo što je drukčiji setting u odnosu na prva dva dela, pa ga sad svi pljuju.. dodirna tačka sa originalom - cela igra minus setting. kakav crni konzolitis?

Raz
27-01-2010, 00:28
max payne 3 bi trebalo da bude klasična pucačina u trećemu licu, samo što je drukčiji setting u odnosu na prva dva dela, pa ga sad svi pljuju.. dodirna tačka sa originalom - cela igra minus setting. kakav crni konzolitis?

Upravo to, klasična pucačina u 3. licu koja ne nudi ništa novog osim drugi setting + mrzim silovanje serijala + GTA 4 je užasno optimiziran isključivo zbog lijenosti, tako da su PC igrači trebali pričekat brdo patcheva prije no što su uspjeli normalno zaigrat... to ne ulijeva ni najmanje nade da će sa Max-om biti drugačije.

Grim
27-01-2010, 09:28
Max Payne je doživio veliku promjenu, tako da ga ne bih mogao nazvati Max Payneom.

Kada ga budem igrao, neću na njega gledati kao Max Payne 3, niti ću ga ikako povezivati s prijašnjim dijelovim (isto sam napravio s Far Cry 2), tako da će mi se vjerojatno svidjeti. Ne vjerujem da će ispasti fail, ali prosjek nekakav, možda.

baldrick_
27-01-2010, 12:40
max payne 3 bi trebalo da bude klasična pucačina u trećemu licu, samo što je drukčiji setting u odnosu na prva dva dela, pa ga sad svi pljuju.. dodirna tačka sa originalom - cela igra minus setting. kakav crni konzolitis?

Upravo to, klasična pucačina u 3. licu koja ne nudi ništa novog osim drugi setting + mrzim silovanje serijala + GTA 4 je užasno optimiziran isključivo zbog lijenosti, tako da su PC igrači trebali pričekat brdo patcheva prije no što su uspjeli normalno zaigrat... to ne ulijeva ni najmanje nade da će sa Max-om biti drugačije.
pazi, pošto je tolko promenjem setting, kako meni deluje (a kao što i grim reaper kaže) to više neće da bidne max payne, tako da ti to u suštini nije silovanje serijala.. ako si mislio na to da prave stalno istu igru. a ako si mislio da samo iskorišćavaju ime radi zarade, onda ok, to da.. verovatno. možda ipak i bude pravi good ole max payne, nikad se ne zna.

loša optimizacija.. jeste, u pravu si, a i sad sam se setio onih konzolaških menija iz san andreasa (četvorku nisam igrao, ne znam kako je tamo?).. svejedno, meni neće da bidne problem da sačekam da izbace patchove. da će da naprave dobru igru, to je sigurno, ljudi iz rockstara koji rade na dizajnu su genijalci, sve njihove igre imaju stila za izvoz.

Raz
27-01-2010, 12:47
ako si mislio da samo iskorišćavaju ime radi zarade, onda ok, to da.. verovatno.

Da, na to sam mislio. :)
Neću prerano sudit igri, no djeluje mi kao generičan tps shooter. S druge strane, kao što kažeš... ljudi iz rockstara prave stvarno dobre igre (ukoliko zanemarimo loše portanje zadnjih par igara) tako da je možda malo pretjerano reći da će biti fail. Vidjet ćemo, nadam se najboljem, no za svaki slučaj ne želim imat nikakva očekivanja od igre da na kraju ne ostanem razočaran.

Bartuc
27-01-2010, 13:08
Ja mislim da nisam niti znao da izlazi DeusEx 3, osim ako sam potpuno zaboravio da sam to ikada čuo :D Uglavnom, možda i neće failati ali bome niti nema šanse da bude do koljena jedinici, tako da će u tom segmentu failati.

Raz
27-01-2010, 13:10
Ja sam ga odmah otpisao čim sam čuo da će bit ubačen health regeneration sistem. :yuck:

Bartuc
27-01-2010, 13:15
Možda si zabrijao, možda su mislili da ćeš morati ugraditi neki nanomod za autoregen :(

la50
27-01-2010, 13:19
Epicfail će biti naravno Max Payne 3,umjesto našeg legendarnog lika dolazi neka debela ninja,brijem da je već odavno izgubljena stvorena atmosfera iz jedinice i duje,sad je sve nešto šareno....

@ KingMortal to što ti njaške po CoDu to je samo zato jer si malo mako,je da je CoD WaW bio više manje fail i da MW2 nije nešto extra ali CoD 4 je igra koja jednostavno owna,također i CoD 2 tako da to tvoje što si napisao u postu nema veze s pameti...

cham3leon
27-01-2010, 13:22
Sespionage RPG u modernom, sadašnjem settingu?

Špijunska igra? Još k tome RPG? U današnjem settingu? To je totalno za mene! Ako bude ispalo šta od toga.

W3DR4N
27-01-2010, 14:25
Ja sam ga odmah otpisao čim sam čuo da će bit ubačen health regeneration sistem. :yuck:
90% RPG-ova ima health regen

Bartuc
27-01-2010, 14:26
E, ali drugo je ako imaš Health Bar i recimo 2HP/s regenraciju i ako imaš regeneraciju kao u Rainbow Sixu ili CoDu...

W3DR4N
27-01-2010, 14:45
Mass Effect 2 korektno funkcionira s brzim health regenom.

Raz
27-01-2010, 14:46
Mass Effect 2 nije RPG. Deus Ex je... bar je bio.

Bartuc
27-01-2010, 14:51
ME2 još nisam vidio ali u ME1 je odlično napravljeno. Ili imaš talent ili imaš Armor Upgrade, sve je u duhu RPG-a.

W3DR4N
27-01-2010, 14:56
Mass Effect 2 nije RPG. Deus Ex je... bar je bio.

Deus Ex je pucačina. Deus Ex je možda i najbolji primjer nostalgičnog precjenjivanja igre.
Katastrofalan AI, nepostojeća optimizacija igre, mnoštvo bugova i rušenja.
Lako je gledati s deset godina odmaka, i sjećati se dobrih stvari, no Deus Ex je površno odrađena pucačina s ogromnim potencijalom. Mass Effect 2 je više RPG od Deus Exa, mada istina, obje nisu ni malo.

Sonic_Moronic
27-01-2010, 15:17
Katastrofalan AI, nepostojeća optimizacija igre, mnoštvo bugova i rušenja.

Od te 3 mane pate mnoge stare igre. Pa su opet genijalne.

Raz
27-01-2010, 15:51
Mass Effect je bio u srži tps sa rpg elementima i u nastavku je ostao isto, sa tek nekim preinakama koji ne mjenjaju samu strukturu igre. Umjesto da isto naprave i sa Deux Ex-om (ispravljanje mana i ostajanje pri istoj formuli) oni će vjerojatno napravit klasičnu pucaljku "na tračnicama". Dobro, neznam... vidjet ćemo. Nadam se naboljem.

Babitz
27-01-2010, 15:56
Mass Effect 2 nije RPG. Deus Ex je... bar je bio.

Deus Ex je pucačina. Deus Ex je možda i najbolji primjer nostalgičnog precjenjivanja igre.
Katastrofalan AI, nepostojeća optimizacija igre, mnoštvo bugova i rušenja.
Lako je gledati s deset godina odmaka, i sjećati se dobrih stvari, no Deus Ex je površno odrađena pucačina s ogromnim potencijalom. Mass Effect 2 je više RPG od Deus Exa, mada istina, obje nisu ni malo.Deus Ex je bio najgori za igrati ako ga igraš drito kao pucačinu. Ako ga igraš uz sneakanje + haxanje, retardan AI primjećuješ mnogo, mnogo rjeđe. I osobno nisam naišao ni na jedan bug ili rušenje. No da, optimizacija je bila katastrofa u ono vrijeme, ali danas ga svatko vrti na uredskoj konfi bez problema.

Još jedan primjer loše optimizirane igre s najvećim bugovima ikada imaš u Planescape Tormentu koji je, unatoč svemu tome, jedna od najboljih igara ikad.


@CoD fenboji
:(

Bartuc
27-01-2010, 17:17
Ja u DeusExu nisam naišao na niti jedan jedini bug ili rušenje igre, igrao sam ga svega par mjeseci otkako je izašao i NIKADA mi štucnuo nije na tada prosječnom kompu, a AI zbilja je loš no svi ostali elementi igre su toliko prokleto savršeni da me briga za AI. I današnje igre imaju AI za qurac, bome ne znam igru sa dobrim AI-em :D

hansi
27-01-2010, 19:07
Demons souls. Uncharted 2. Forza motorsport 3. Ninja gaiden 2/ninja gaiden sigma 2... i još puno igara.

hansi
27-01-2010, 19:10
Mass Effect 2 nije RPG. Deus Ex je... bar je bio.

Deus Ex je pucačina. Deus Ex je možda i najbolji primjer nostalgičnog precjenjivanja igre.
Katastrofalan AI, nepostojeća optimizacija igre, mnoštvo bugova i rušenja.
Lako je gledati s deset godina odmaka, i sjećati se dobrih stvari, no Deus Ex je površno odrađena pucačina s ogromnim potencijalom. Mass Effect 2 je više RPG od Deus Exa, mada istina, obje nisu ni malo.Deus Ex je bio najgori za igrati ako ga igraš drito kao pucačinu. Ako ga igraš uz sneakanje + haxanje, retardan AI primjećuješ mnogo, mnogo rjeđe. I osobno nisam naišao ni na jedan bug ili rušenje. No da, optimizacija je bila katastrofa u ono vrijeme, ali danas ga svatko vrti na uredskoj konfi bez problema.

Još jedan primjer loše optimizirane igre s najvećim bugovima ikada imaš u Planescape Tormentu koji je, unatoč svemu tome, jedna od najboljih igara ikad.


@CoD fenboji
:(
Koji jebeni fenboji jedino sam ja rekao da nije istina to što si rekao. Jer to što si rekao je glupo ko kurac i forsiraš taj jebeni :( kao terabajt humor ( loš, naravno). I retajan si sa tim " hehehe ja sam old stari mega kul retro game player i boli me kurac za sve nove igre i idem igrat pokemone"

Grim
27-01-2010, 19:42
Demons souls. Uncharted 2. Forza motorsport 3. Ninja gaiden 2/ninja gaiden sigma 2... i još puno igara.
Ehm, te igre su izašle prošle godine?

I fail zasigurno nisu bile, Uncharted 2 je među najboljim PS3 igrama.

hansi
27-01-2010, 19:45
Ne, ne. To je bio reply na bartucov post.

Arbiter of Change
27-01-2010, 19:53
Demons souls. Uncharted 2. Forza motorsport 3. Ninja gaiden 2/ninja gaiden sigma 2... i još puno igara.
Nevezano, ali kad si već počeo. Niti jedna od tih igara nema nešto posebno dobar AI.

Nemoj me krivo shvatiti, imaju dobro skriptirane AI UZORKE (patternse) po kojima neprijatelji reagiraju unutar definiranih parametara, ali da imaju stvarno dobar AI koji će se sa prilagoditi situaciji, to nemaju (osim Forze o kojoj ništa ne znam jer nisam ljubitelj žanra pa ne mogu ni tvrditi suprotno). Ako želiš vidjeti kako izgleda dobar AI na djelu odigraj prvi FEAR.

cham3leon
27-01-2010, 20:02
Onda nijedna od igara nema dobar AI, jer sve su to samo polovično napravljeni botovi koji služe jednoj svrsi i koje nikad nećeš naučiti da peku jaja, primjerice. AI ne mora biti savršen da bi bio dobar, samo da čini ono što bi trebao vezano za situaciju, bile to male skripte koje mu samo govore da hoda s vrećicom po ulici u GTA i povremeno se javi na mobitel, ili skripta iz Mass Effecta zahvaljujući kojoj NPC traži zaklon.

Mene je recimo oduševila AI u STALKER-u, SoC. Nikad prije nisam našao igru gdje bi se botovi tako ponašali. Kao prvo, oprezni su, ne lete ko muhe bez glave uokolo i drže distancu. Kao drugo, ne vide te kroz zidove i slično, što znači da ih možeš prevariti kao i pravog protivnika. Jednom sam gađao nekolicinu protvinika iz velikog željezničkog skladišta, sa gornjeg kata. Kad se jedan ohrabrio da krene prema skladištu, maknuo sam se s prozora, spustio u prizemlje i čučnuo iza jedne bačve. Lik je uletio unutra nišaneći prema prozoru na katu gdje je mislio da još uvijek stojim, i tek kad je skužio da me nema, vidio je da se zajebo. No onda je naravno već bilo kasno :P

bezimeni
27-01-2010, 20:02
FEAR ima dobar ai ali zadnji stalker COP u onim rijetkim borbama protiv ljudi briljira. Odeš klasično iza prvog ćoška i očekuješ da će glupo pratiti pa da ćeš ih slagati poput drva...moš misliti .Zaklone se gadovi i dostave ti bombicu pa si ti misli .Također ne izletavaju iz zgrade ko budale nego čekaju da ti dođeš njima i sl. A znaju i pogoditi kada treba :D .

Deadwalker
27-01-2010, 23:11
Slazem se vecinom s prvim Vedranovim postom. Najvise me strah za SC Conviction jer Ubisoft vec jako dugo nije napravio dobru igru. :(

mr. Pink
27-01-2010, 23:25
mene je najvise strah za AC2,sudeci po onome sto sam citao igra ce biti prosjek,neke stvari su popravili ali je vecina ostala ista.

cham3leon
27-01-2010, 23:49
kako kome. Igra je inače izašla za konzole, i kažu da je obogaćena sa mnogo više dodatnih sadržaja, čime je iskustvo igranja raznovrsnije. Taman ono šta je falilo jedinici.

hansi
28-01-2010, 00:12
mene je najvise strah za AC2,sudeci po onome sto sam citao igra ce biti prosjek,neke stvari su popravili ali je vecina ostala ista.
A gdje si ti to pametno moje čitao?

Kid A
28-01-2010, 00:49
Na internetu.

baldrick_
28-01-2010, 13:36
Nemoj me krivo shvatiti, imaju dobro skriptirane AI UZORKE (patternse) po kojima neprijatelji reagiraju unutar definiranih parametara, ali da imaju stvarno dobar AI koji će se sa prilagoditi situaciji, to nemaju (osim Forze o kojoj ništa ne znam jer nisam ljubitelj žanra pa ne mogu ni tvrditi suprotno).
reagovanje unutar definisanih parametara je isto što i prilagođivanje situaciju.. tipa ti uletiš, on se sakrije.. prilagodio se situaciji, reagovao unutar parametra koji je kad igrač uleti, ti se sakri.

Raz
28-01-2010, 14:28
[quote="Arbiter of Change":1pex2kbu]
Nemoj me krivo shvatiti, imaju dobro skriptirane AI UZORKE (patternse) po kojima neprijatelji reagiraju unutar definiranih parametara, ali da imaju stvarno dobar AI koji će se sa prilagoditi situaciji, to nemaju (osim Forze o kojoj ništa ne znam jer nisam ljubitelj žanra pa ne mogu ni tvrditi suprotno).
reagovanje unutar definisanih parametara je isto što i prilagođivanje situaciju.. tipa ti uletiš, on se sakrije.. prilagodio se situaciji, reagovao unutar parametra koji je kad igrač uleti, ti se sakri.[/quote:1pex2kbu]
Ne baš... ako je skriptirano, on će uvijek napravit istu akciju bez obzira što igrač napravio, AI bi se s druge strane morao prilagodit situaciji zavisno o odlukama igrača.

Babitz
28-01-2010, 17:19
Koji jebeni fenboji jedino sam ja rekao da nije istina to što si rekao. Jer to što si rekao je glupo ko kurac i forsiraš taj jebeni :( kao terabajt humor ( loš, naravno). I retajan si sa tim " hehehe ja sam old stari mega kul retro game player i boli me kurac za sve nove igre i idem igrat pokemone"
Ne znam, zbilja ne znam. :(

Probati ću napisati razumljivije.


neznam ali mislim da su pomalo lejm sve ww2 igre forsaju setting koji postoji već u pecto igara priča je sasvim predvidljiva i nezanimljiva nabrijavanje na klanje nacista isfurano i retardirano multiplayer se sastoji od gomile retarda neznam ali ja to nebi igro hehe lol

W3DR4N
28-01-2010, 17:41
Ajde, ako ništa drugo, bar je Modern Warfare WW2 igra.

Babitz
28-01-2010, 17:51
Kako neočekivano.

baldrick_
29-01-2010, 00:04
[quote="Arbiter of Change":202nkqob]
Nemoj me krivo shvatiti, imaju dobro skriptirane AI UZORKE (patternse) po kojima neprijatelji reagiraju unutar definiranih parametara, ali da imaju stvarno dobar AI koji će se sa prilagoditi situaciji, to nemaju (osim Forze o kojoj ništa ne znam jer nisam ljubitelj žanra pa ne mogu ni tvrditi suprotno).
reagovanje unutar definisanih parametara je isto što i prilagođivanje situaciju.. tipa ti uletiš, on se sakrije.. prilagodio se situaciji, reagovao unutar parametra koji je kad igrač uleti, ti se sakri.
Ne baš... ako je skriptirano, on će uvijek napravit istu akciju bez obzira što igrač napravio, AI bi se s druge strane morao prilagodit situaciji zavisno o odlukama igrača.[/quote:202nkqob]
pa valjda ima skripte da radi drugu akciju u zavisnosti od toga šta igrač uradi.. sve to može da se predvidi.

El Klinjo
21-03-2010, 13:12
CoD7
Kao i svaki nastavak u sljedećim godinama.

Sgt. Bull
21-03-2010, 13:14
Ako CoD7 padne u ruke Treyarchu, siguran sam da igra neće fejlat jer za razliku od IW-a oni znaju što rade.

Aral
21-03-2010, 14:02
Meni je pak upravo suprotno, cod5 je najgori cod ikad a Treyarch su takve njubine da je to prestrašno. IW je jedini koji može radit na CoD naslovu, kakav god on bio.

TeraBajt
21-03-2010, 15:14
Koji jebeni fenboji jedino sam ja rekao da nije istina to što si rekao. Jer to što si rekao je glupo ko prozor i forsiraš taj jebeni :( kao terabajt humor ( loš, naravno). I retajan si sa tim " hehehe ja sam old stari mega kul retro game player i boli me prozor za sve nove igre i idem igrat pokemone"

sta nisi ti livo forum jer ti je neko uvrijedio neki tokio hotel vonabi bend? svejedno, otidji, ides mi na kurac.

Assasin`s
22-03-2010, 15:40
Meni je pak upravo suprotno, cod5 je najgori cod ikad a Treyarch su takve njubine da je to prestrašno. IW je jedini koji može radit na CoD naslovu, kakav god on bio.
Zaboravio si CoD3. A CoD5 i nije tako loš.

la50
22-03-2010, 15:44
O CoDu 3 nemožemo ni pričat pošto nije ni izašao za PC.A što se tiče fejlanja svakog slijedećeg nastavka CoDa,neznam može bit svega-vidjet čemo.

Rang€r
24-03-2010, 16:42
baš sam se ponado da će bit neka lista hajpanih igara za 2010. :S

Sonic_Moronic
24-03-2010, 19:29
Majketi, šta smo već došli do sedmog COD-a, fascinantno, okrenem se i već 3 nastavka su naštancali.

Sjećam su nekih kolumna koje su u šaljivom tonu spominjale kako ćemo za 20 godina igrati Call Of Duty 16, i naravno nisam zaista mislio da će dotle nagurati iako je trakavica. Ali sad bome ne bih se čudio da doguramo do 20. nastavka, ako igrači i dalje nastave pušiti i hajpati sve što na sebi ima logo COD.

Stvarno zanimljivo.

Systematic Reverse
24-03-2010, 19:31
Majketi, šta smo već došli do sedmog COD-a, fascinantno, okrenem se i već 3 nastavka su naštancali.

Sjećam su nekih kolumna koje su u šaljivom tonu spominjale kako ćemo za 20 godina igrati Call Of Duty 16, i naravno nisam zaista mislio da će dotle nagurati iako je trakavica. Ali sad bome ne bih se čudio da doguramo do 20. nastavka, ako igrači i dalje nastave pušiti i hajpati sve što na sebi ima logo COD.

Stvarno zanimljivo.

+1

no3225
24-03-2010, 20:15
diablo 3 ce da bude smece od igre

Dania
19-02-2012, 02:39
upomoć!!! zarobljena sam u prošlosti!

MasaKrisT
19-02-2012, 03:38
Poslušaj Đuku Ćaića i oslobodit ćeš se.
PI4Hlstkcmc

Dania
19-02-2012, 04:06
Hvala Masa, baš si drag momak. :|