PDA

Pogledaj cijelu verziju : Online Poker



Franz
06-07-2006, 21:50
Zanima me da li je mozda neko igrao poker preko neta za pravu lovu.

Glass
06-07-2006, 22:32
Ja hvala bogu još nisam i nemam namjeru, a i vjerujem da je ostatak foruma toliko pametan da se drži podalje od toga.

Gaas
06-07-2006, 22:35
ja sam nabavio offline iv jeruj bolje da ne nadjem za pravu lovu jer bi frend bankrotirao :D

dabl eM
10-07-2006, 10:36
poker sam karto za pare sam jedanput kod frenda...max zbrojadobitka je bio da svako na kraju u jednoj rundi da 10kn,zaradio sam 20kn i još mi ih taj covjek nije vratio....

v4MP1r3
10-07-2006, 13:23
prevelika steta, kada dobijem karticu znam da cu 1. naruciti neke majce preko neta... a onda dalje, BLA BLA BLA cde itd itd

no znam da necu pokre igrati, rpevise ti je to ovisno...
a i bankrotiras u 1 kliku misa, to je sigurno...

gogs
10-07-2006, 13:33
Bio kod frenda dok je igro... (Nije za javnost od kud mu kreditna!)
Uglavnom, našel je neki server, meni to i dan danas smrdi da je namješteno bilo, sumnjam da se igralo protiv računala, a ne protiv nekih drugih ljudi. I tak, u prvih par partija dobio 5 $, pa zgubio 10 $, pa onda počeo dobivat skale, tris, boju... i tak za nekih 6-7 minuta povečao račun za nekih 150 $ više nego na početku i lika boli briga (Nisu njegove pare) i uloži sve na par sedmica i izgubi, naravno.

2fast4u
01-08-2006, 09:56
Preporucio bih svima koji vole igrat poker ili ga tek namjeravaju igrat da posjete hrvatski poker forum http://onlinepokerforum.club7angels.com/.

Valtiel
01-08-2006, 15:38
Za poker online, kako za zamisljene pare, tako i za prave... najbolje POKERPARTY.NET Skinete igru, i igrate... zakon, najveci database. :wink:

2fast4u
03-08-2006, 08:48
Za poker online, kako za zamisljene pare, tako i za prave... najbolje POKERPARTY.NET Skinete igru, i igrate... zakon, najveci database. :wink:
Da tako je, meni je isto Party Poker najbolji.Jesi posjetio forum, bil bi odlicno ako te zanima poker, ili ga namjeravas igrat zaozbiljno, uglavnom mogu rec dobivat ces savjete od nekog ko vec dugo igra poker, i ima poprilicno $$$$, preporucio bih svima da posjete, imamo zivi dokaz kako neko sa balkana isto tako moze uspjeti, samo sto vi ne vjerujete u to, za poker treba znanje, strpljenje, iskustvo tek onda sreca, mrzim kad ga usporedjuju s obicnim kockanjem, poker bi vec trebao biti sport, postoji vec jako dugi niz godina.Jos jednom preporuceujm svima da posjete stranicu http://onlinepokerforum.club7angels.com/.