PDA

Pogledaj cijelu verziju : Roršakov ultimativni rage guide



r0rschach
24-01-2010, 00:47
Prije čitanja pročitajte ovo
tl;dr postovi mogu sakati ananase, ako vas ovo ne zanima slobodno se možete uključiti u snošaj sa kaktusom.

Uvodnik
Jedan dobar dio vas zna da ja u slobodno vrijeme igram igre na način na koji se ne bi trebale. Da, upravo tako, ja iskorištavam svaku mogućnost u bilo kojoj igri da svoje teammateove i druge ljude na serveru razbjesnim.
No pred neki dan mi je na Steam pokucao Grim i pitao me da li koristim WH, jer sam mu nedavno bio klimao glavom kroz zid. Odgovor je potvrdan, koristio sam WH. Ali zašto? Sigurno zato jer nemam skilla i jer sam 'noob', zaključili bi neki. Ne, imam ja podosta skilla u sebi, jednostavno je fora kada wallhack i aimbot ne skrivate od ostalih te blatantno dijelite headshotove dok se pritom vrtite za 360 stupnjeva brzinom svjetlosti.
U ovom vodiču ću vas probati naučiti što i kako koristiti da bi izludili ljude na serveru i time nahranili svoj ego, te eventualno snimili video i podijelili sa drugima geekovski bijes onih koji igre shvaćaju preozbiljno (disi Hansi).

Što trebate imati na umu
- IQ sobne temperature (poželjno je i više)
- Poznavanje igrinih elemenata i njenih nedostataka
- Malo volje

Part 1: Exploitanje igrinih elemenata
Mnogi misle da bi za dobar griefing bili potrebni samo aimbot i/ili wallhack sa public cheat siteova. Nije tako, svaka igra ima elemente koji se mogu koristiti u podle svrhe.
1.SVećina igara se smješta na mape u kojima ima mnogo uskih hodnika i vrata, iskoristite to, stanite nasred vrata i ne dajte nikome da prođe. Pritom se vadite da ste zapeli i da se ne možete maknuti.
2.STeamattack i teamkill su dva pojma koja se danas često spominju u FPS igrama namjenjenima za online play. Team attack koristite na temparamentnim osobama koje će vaš 1 metak u njih pretvoriti 100 metaka u vas, što će rezultirati psovanjem na mikrofon i njegovu smrt. Primjer možete vidjeti ovdje:
quJTFwVAO4Y
3.SNije svaka mapa savršena, pa tako u svakoj mapi ima barem jedan glitch koji će vam dozvoljavati da izađete iz mape ili nešto tome slično. Za primjer potražite Team RoombaSna YouTubeu.

Part 2: CHEETS H4X OMG
Ono što svima diže tlak preko 9000 je definitivno aimbot, posebice kada ga blatantno ističete i samo dijelite headshot do headshota. Nema se tu šta posebno naglašavati i objašnjavati, osim da ne koristite pub hackove, već kupite privatne. Preporučujem enhancedaim.com ili privatehax.com, jer sam oba koristio i podosta su dobri. Također, ako imate skill u programiranju u C++ ili srodnim mu jezicima, možete si dati oduška i sami napraviti svoj hack, reverse engineering danas nije nešto odviše teško. Primjer ispod prikazuje rezultat speedhacka i aimbota u jednom (pogledajte killnoteove u gornjem desnom kutu):
http://i47.tinypic.com/2n7dv5v.jpg

Part 3: Trashtalking i micspam
Mikrofoni su zakon, koriste ga osobe koje vole taktiku i koje vole drugima naglašavati kako su njubovi. Ali zašto ograničavati upotrebu samo na osobe koje možete rageati, ako i sami možete koristiti funkciju mikrofona da bi drugima digli tlak.
1.STrolajte ljude i pričajte sranja, to je najosnovniji oblik voice harassmenta.
2.SAko igrate CS Source ili bilo koju drugu igru baziranu na Source engineu, obratite pozornost na HLSS ili HLDJ, nabavite par iritantnih zvukova ili pjesama i puštajte drugim osobama na serveru (kombinirajte to i gore navedeni unconnected exploit).
3.SSlužite se unconnected exploitom (zahvale wav-u na tome) kako bi mogli micspammati do mile volje. Ovaj exploit vas izlista kao nespojenog i ne prikazujete se u 'mute player' izborniku. Kako bi izveli ovo, upišite u konzolu ovu komandu prije ulaska u server:

setinfo "name" ""
Ako radite svoj hack, a želite forsirati unconnecteda u igrama baziranim na Orange Box Source engineu, PMajte me za code snippet.

Part 3: Konzola - vaš prijatelj i serverov neprijatelj
Ako vas ne zanimaju tehnikalije preskočite ovo poglavlje.
Nitko nije savršen, pa tako ni jedan game developer. Najviše zabave garantiraju konzola i njezine komande. Današnji developeri se sve više forsiraju da čim prije izdaju igru, te pritom zaborave zaključati kritične komande. Kada je CS Source izašao, mogli ste cijeli server pauzirati jednom komandom, pritom zbunjujući igrače. Ne zaboravimo ni dan kada je Infinity Ward zaboravio zaključati dvarove koji so omogućavali instantno crashanje servera. Ni ovdje se nema šta posebno objašnjavati, tražite listu svih komandi i eksperimentirajte, nešto ćete naći kad-tad.

Riječ za kraj
Ne budite lijeni i pomaknite to svoje lijeno dupe. Također, ako ikada naiđete na neki exploit, nemojte ga odmah svima pokazati, samo osobama kojima vjerujete i za koje znate da ga neće proširiti dalje, u suprotnom će i najmanji patch fixati taj exploit, and that makes me a sad panda.

Ovaj guide je posvećen Grimu, koji me pred neki dan gnjavio da mu pošaljem svoj hack. Nisam mu ga dao, niti ću vama. A sad odoh spavati.

hansi
24-01-2010, 00:52
"JEBENTI MATER JESI RETARDIRAN" :pray: :pray: :pray: :pray:
E pati njegovu pati njemu smjesti metak u čelu ne banat čovjeka bezveze.
ISUSE KOJI BOGOISUSI :pray:
IEEEBENTI MATER
AJME MENI
:pray:

Kid A
24-01-2010, 00:56
Volim citati ovakve stvari,pisi jos kad nadjes vremena

Grim
24-01-2010, 09:19
Oh, nice guide. :D

Moram probati, Balkanski serveri prvo(pošto su tamo najveći tardovi, kao onaj primjer od nopea). ^^

wavefunct
24-01-2010, 10:25
Riječ za kraj
Ne budite lijeni i pomaknite to svoje lijeno dupe. Također, ako ikada naiđete na neki exploit, nemojte ga odmah svima pokazati, samo osobama kojima vjerujete i za koje znate da ga neće proširiti dalje, u suprotnom će i najmanji patch fixati taj exploit, and that makes me a sad panda.

KOJI CAR! :pray:

croat1gamer
24-01-2010, 11:20
Kraj. :D