PDA

Pogledaj cijelu verziju : Monitor problem



Dabro
23-01-2010, 22:08
Imam jedan HUGE problem s monitorom. Sestra mi dobila svoju sobu pa tako i komp naš stari(ATI 9550, 1gb nznm napamet ostalo).Al zato je dobila novi monitor: LG M237WDP TV tako da ujedno ima TV i monitor. Tv normalno radi. Palim komp, windowsi se normalno bootaju. I sad kad treba doc welcome screen pojave se horizontale crno bijele crte s malim tockicama. Ono wtf?!? Probao sam spojit i monitor od 19 inca Lg-ov i isto, tako da nije problem u monitoru. Taj komp je prije bio spojen na CRT. Pokusavao sve u opcijama monitora i nista. Help meeeh pls :cry:

Chappi
23-01-2010, 22:13
Naslov teme i opis koji si dao opće se ne slažu...Vjerovatno je problem u grafičkoj...probaj stavit nove drivere,možda se pregrijava...

Dabro
23-01-2010, 22:20
A kako da stavim nove drivere kad nemogu nit uc u windowse normalno?? I ne pregrijava se jer sam spojio drugi monitor kao sto sam napisao, a on normalno radi na drugom kompu.

Chappi
23-01-2010, 22:22
Ma mislio sam da se grafička pregrijava...Neznam probaj onda sa safe modo with network pa onda skini drivere..

Dabro
24-01-2010, 11:40
New problem.... Usao sam u safe mode, izbrisao stare drivere i kreno restartat. I sad se nece bootat. Samo se odma na pocetku pojavi crni ekran i ona crta kao za pisat... :yuck:

cham3leon
24-01-2010, 12:12
Windowsi sjebani? Na koncu je problem maksimalno daleko od monitora. Ako ti grafička ne radi kojim slučajem, svejedno bi mogao ući u Windows pomoću safe moda.

Dabro
25-01-2010, 09:16
Problem solved. Nekim čudom sam ušao, instalirao nove drivere od grafe i sve super. Moze lock

Mr_Chili
25-01-2010, 10:01
ati -.-

nedavno sam na jednoj masnoj konfi instalirao catalyste, komp se restarta i kad se ponovno windowsi išli dizat ekran samo šaren bio, šarene crte, pa resetirao i onda dobro bilo. Ati ima katastrofalnu softwaresku podršku, svaki put kad stavljam catalyste imam problema, ili javlja error, ili se windowsi poslije nemogu normalno dič :thumbs1:

Anarion.Umarth
25-01-2010, 10:57
Ili ne.