PDA

Pogledaj cijelu verziju : wireless



Kron
06-07-2006, 21:01
Evo ovak: imam onaj router preko kojeg normalno idem na interenet.
E sad, imam i onaj mali, veličine trećine dlana. Sad mane zanima sto ja sve mogu s tim (imam jos i laptop).
Probajte mi jos odgovorit na ova pitanja:
1. jel ja mogi ici na net s tim malim, da ga samo priključim (na laptop) i upalim router?
Ako da, je li to drukčije tereti račun i kolika je brzina?
Je li trebaju neke postavke ili ga samo pristekam?
2.Je li se mogu preko toga spojit dva kompa za multiplay? (router + mali)
3.Vidim, ovdije na routeru imaju 4 izlaza za lan. Je li mogu preko toga umrežit laptop?

PS. nemam blage veze o ovom, pa pliz help. Hvala!

Gaas
06-07-2006, 22:45
Evo ovak: imam onaj router preko kojeg normalno idem na interenet.
E sad, imam i onaj mali, veličine trećine dlana. Sad mane zanima sto ja sve mogu s tim (imam jos i laptop).
Probajte mi jos odgovorit na ova pitanja:
1. jel ja mogi ici na net s tim malim, da ga samo priključim (na laptop) i upalim router?
Ako da, je li to drukčije tereti račun i kolika je brzina?
Je li trebaju neke postavke ili ga samo pristekam?
2.Je li se mogu preko toga spojit dva kompa za multiplay? (router + mali)
3.Vidim, ovdije na routeru imaju 4 izlaza za lan. Je li mogu preko toga umrežit laptop?

PS. nemam blage veze o ovom, pa pliz help. Hvala!

pa ovako
1.imas noviji ili stariji laptop..ako je noviji mozda vec ima wireless karticu unutra pa netrebas taj mali iskopcavat iz kompa i ukopcavat u njega..a ako nemas a onda iskopcaj iz koma i ustekaj u njega...sto se tice racuna nema nista to je sad sve tvoje mozes ti 50kompova spojit ako oces...
2.mozes...samo na nkompovima trebas wireless..ili kao ces iz rutera kablom spajat...
3.mopzes ako ti laptop ima LAN karticu uzmi kabel pici u laptop

samo ta ti pojasnim da LAN sa kabelom ti je isto kao i taj ruter plus ta mala wireles kartica...znaci nije to nista drukcije osim sta je ovo bezicno a ovo kabelom...

Kron
07-07-2006, 08:25
Ok, thx, znači mogu igrat multiplay pomoću toga?