PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa slušalicama



solo
22-01-2010, 15:38
E ovako, kad pričam na teamspeaku dosta mi se ljudi žalilo da se prejako čuje igru koju igram, čak više od mog glasa, tako isto i kad smanjim ingame sound skoro do kraja, ni ja nečujem kako treba a oni cuju. Nekužim u cemu je problem i kako to srediti. Imam najnovije sound drivere.

SkunK
22-01-2010, 16:24
E ovako, kad pričam na teamspeaku dosta mi se ljudi žalilo da se prejako čuje igru koju igram, čak više od mog glasa, tako isto i kad smanjim ingame sound skoro do kraja, ni ja nečujem kako treba a oni cuju. Nekužim u cemu je problem i kako to srediti. Imam najnovije sound drivere.

A da probaš podešavati opcije jačine mikrofona unutar Windowsa i Teamspeaka?

Lord Ragnarok
22-01-2010, 18:57
start->programs->Accessories->Entertainment->Volume Control

odi pod options->properties-> sad tu namjesti da ti nije namjesteno na playback neg na record (mislim da sam tak ja namjestaval, ali to je vec bilo davno pa nisam 100%siguranu u to).
onda stavi kvacicu pokraj "microphone", odi na options->advanced controls. onda ti se ispod mic otvorilo da otvoris optionse. tam odi i makni kvacicu sa mic boost (to JAKO povecava osjetljivost mica, pa je mozda i u tome problem). sad nisam siguran za stereo mic dal ima veze, nemogu se sjetiti nikako.
uz to probaj na ts-u u opcijama srediti osjetljivost

TheBorg
23-01-2010, 23:53
Možda ti je stereo mix uključen. Ja sam imao isti problem.