PDA

Pogledaj cijelu verziju : Web portal



unknown
21-01-2010, 21:54
može netko poslati link za tutorial ili nešto slično izradu web portala(ako može bez programinga(free skripte, template, itd.) nisam upoznat sa time znam samo c++ a time sam se bavio davnih dana)

Luka
21-01-2010, 21:56
Izradu CMSa ili samo sklapanje kroz već gotov CMS?

unknown
22-01-2010, 10:56
rješio sam....

C
26-01-2010, 13:58
Ako baš ne znaš, uvijek možeš uzeti Microsoft Office - Word, napraviti u njemu, i napraviti detaljni export za web stranice. U ostalom, MS Office i Adobr imaju dosta jednostavnih paketa za izradu web stranica.

unknown
27-01-2010, 01:48
koristim http://www.websitex5.com

preodličan program... ako si daš malo turda možeš odlične stranice napraviti

C
27-01-2010, 10:16
Da, pogotovo ako ga modificiraš.

streetrace777
27-01-2010, 14:59
Ili jednostavno upalit Fireworks u kombinaciji sa Dreamweaverom i napravis nes originalno heh
Naravno ak imas volje :)

C
27-01-2010, 16:53
To i ja kažem. MS Office i/ili Adobe.

Izgubljeni
06-03-2010, 20:22
e sry što oživljavam staru temu, ali hto bih pitat koji alat još dobar za radstranica, zasad koristim dreamweaver cs 4 i photoshop cs4, sa dreamweavorm jos ucim,ali sam znam tu ti tamo neke trikove, nacucio sam o htmlu, css, a i s kodovima se malo igram, pa pogledam ako sam sta pogrjesia u design view, iako vise korisitm naravno design viem, jednostavnije je, ugl bio bih zahvalan npr ako mi objasnite za sta je taj fireworks i koje bi moga jos korstit i za sta sluze, također kad bi mogli dat par dobrih besplatnih hr domena i domena koje se placaju. hvala

C
06-03-2010, 21:08
To ti je OK.
Od Adobe-a, Dreamweaver, Photoshop i Flash.
Pomoću toga možeš napraviti šta god ti hoćeš, samo trebaš znati.

Ako imaš Adobe-oc MC, nema ti kraja, ne samo za web stranice, nego i za puno veće projekte.

Izgubljeni
07-03-2010, 16:09
Pa da, kazem koristim kombinaciju Dreamweaver + Photoshop. Nego je mene zanimalo šta je taj Fireworks. Malo sam guglo i i koliko san svatia to je nešto ka Photoshop samo, šta se ovde onda to converta u dreamwaver i editira jos malo s njim.. hh, no dobro zasad san ja zadovoljan s kmobinacjiom Photoshop+Dreamweaver, ka sta si i sam reka ako se zna neam granica. Vjereujem da je Flash malo kompliciraniji ali ajde, nije valjda nesto sta se neda naucit. Nego još me samo zanima neke dobre hr besplatne domene i neke koje se placaju. Hvala unparijed ;)

streetrace777
07-03-2010, 16:25
heh nemati su tu bas puno obasnjavat graficki alat za izradu web sadrzaja (logo, headeri, footeri, izbornici, buttoni...).Jako dobar alat i jako napredan, kad se pocne ozbiljnije raditi sa njim. Inace ja ti imam medunardone certifikate za Adobeove web alate (Fireworks, Flash, photoshop, i Dreamweawer ) pa pitaj ak sta treba:)

P.S. Da hvalim se :D

streetrace777
07-03-2010, 16:27
heh nemati su tu bas puno obasnjavat graficki alat za izradu web sadrzaja (logo, headeri, footeri, izbornici, buttoni...).Jako dobar alat i jako napredan, kad se pocne ozbiljnije raditi sa njim. Inace ja ti imam medunardone certifikate za Adobeove web alate (Fireworks, Flash, photoshop, i Dreamweawer ) pa pitaj ak sta treba:)

P.S. Da hvalim se :D

Edit: I da flash je jako mocan alat, ali tek nakon sto naucis programirat u njegovom Action Scriptu ;)
Nije u potpunosti točno. Mi na faxu ne znamo programirati Flash, ali ćemo ovaj semestar raditi u Flashu, kao i u Photoshopu... :)