PDA

Pogledaj cijelu verziju : John Frusciante



Stryder
21-01-2010, 21:31
John Anthony Frusciante (5. ožujka 1970., Astoria, Queens, New York City), američki je gitarist, kantautor i glazbeni producent. Rođen je 5. ožujka 1970.g. u New Yorku, SAD. Najveću je slavu stekao kao gitarist rock grupe Red Hot Chili Peppers, s kojima je svirao na pet studijskih albuma (Mother's Milk, Blood Sugar Sex Magik', Californication, By the Way i Stadium Arcadium). Ostvario je i aktivnu solo karijeru u kojoj je izdao 10 albuma kako samostalno, tako i surađujući sa svojim prijateljima Joshom Klinghofferom i Joeom Lallyem.

Frusciante je poznat po svojim kompleksnim ritmovima i melodijama koje čini mješavina funk i rock zvuka, zaslužna i za prepoznatljivost zvuka Red Hot Chili Peppersa. Glazba u njegovim solo albumima spoj je mnogih glazbenih stilova, od eksperimentalnog rocka i ambientalne glazbe, pa sve do synth rocka i elektroničke glazbe. Kao vrlo poštovan i utjecajan gitarist, Frusciante je zauzeo 18. mjesto na na listi 100 najboljih gitarista svih vremena časopisa Rolling Stone.

Albumi
Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt
Smile from the Streets You Hold
To Record Only Water for Ten Days
Going Inside
From The Sounds Inside
Shadows Collide with People
The Will to Death
Automatic Writing
DC EP
Inside of Emptiness
A Sphere in the Heart of Silence
Curtains
AW II
The Empyrean

http://www.redhotchilipeppers.it/images/frusciante/images/john4.jpg
http://7.media.tumblr.com/JnJq8wWEap8esdbhCthhaoXto1_500.jpg

Sluša li ga itko? Meni je jedan od najboljih gitarista, songwritera, vokala ... Potpuno mi leži njegov stil , obožavam njegovu solo karijeru ali i rad u RHCP. Pjesme su mu pune emocjia i svatko bi mu trebao dat priliku i poslušat ga.

John Frusciante - Anne
FPmDhWBGOJ0

John Frusciante - The Will To Death (live)
tZzSvDNIG_o


A zbog ovog mi se najviše sviđa, jednostavno covijek voli male nastupe, gdje ostvaruje interakciju sa publikom. Nadam se da ce doci jednom i u Europu.
John Frusciante - Tiny Dancer Live
Dg-65sjgVyM

Kid A
21-01-2010, 21:50
Prije cu se naterati da dva sata buljim u ovu temu nego da nesto napisem.....ne zelim zvucati kao fanboy ali malo koji komentar moze iskazati kolicini postovanja koju osjecam prema ovom covjeku.
Osoba cija je glazba enormno utjecala na moj zivot i umjetnik u pravom smislu te rijeci.
Da biste upili sve njegove albume i dozivjeli ga u potpunosti,moraju se kronoloski slusati uz pozeljno informisanje o pozadinskoj prici iza svakog albuma.
Zivuci dokaz da je ljudski duh nevjerojatna sila koji nikako ne treba podcjenjivati.

Rang€r
21-01-2010, 21:53
isus bog krist, šteta što napustio rhcp, ko što sam več reko xy puta :<

sad sam baš tražio what i saw na utubu, al ga i dalje nema, tak da se snađite i poslušajte pjesmu jer totalno owna, meni njegova najbolja

Kid A
21-01-2010, 22:00
Ne vidim kakve veze ima njegov odlazak iz RHCP,stvari koje je radio sa njima i njegovi solo radovi su dva razlicita svijeta

Rang€r
21-01-2010, 22:44
nisam ni reko da ima, več mi više brine kako će peppersi bez njeg :/

System
21-01-2010, 22:49
Hmmm neznam sta bih rekao za njegov projekat.
Nista negativno uglavno. Medjutim cuo sam da je mnogo istripovan lik.
I zubi su mu od heroina poispadali.: D

Rang€r
21-01-2010, 23:05
a kak je tek žgoljav e, to mu sve zato što je 16h na dan vježbo gitaru :D

Durin
21-01-2010, 23:06
Lijepo svira, ali uvijek na drogama kao i cijeli RHCP. Žao mi ih je gledati takve.

Kid A
21-01-2010, 23:08
I ne samo zubi
http://www.imagesforme.com/upload/97e4faec.jpg?id=3783e8a8ddf2876c313131313632
KEIKnApSx9s
preskocite na 0:30 pa dalje...

Taj John i ovaj danas su dve razlicite osobe.
Opet se vracemo na ono o ljudskom duhu sto sam spominjao,kad sve uzmemo u obzir taj covjek ne bi danas trebao biti ziv ali eto ga...i pravi odlicnu glazbu.
Ali dobro,malo smo odlutali od teme.....za pocetnike,preporuka na The Will To DeathSalbum iako ni ostali nisu za baciti,svaki je prica za sebe.


Lijepo svira, ali uvijek na drogama kao i cijeli RHCP. Žao mi ih je gledati takve.
Meni je zao citati ovakav primitivizam.

System
21-01-2010, 23:11
Ima jedan dokumentarac o RHCP-u dje on prica nesto tipa - "Man... Fourth dimension... man" i sve tako nesto istripovano u tom filmu Flea svira bas u wc i onu su u nekoj ogromnoj kuci. Pomozi mi da se sjetim. I da to je raniji dio njihove kariere.

Kid A
21-01-2010, 23:13
Funky Monks dokumentarac
6yepbVCHRAI

Durin
21-01-2010, 23:19
Lijepo svira, ali uvijek na drogama kao i cijeli RHCP. Žao mi ih je gledati takve.
Meni je zao citati ovakav primitivizam.

Zbog čega je to primitivizam? Ja sam izrazio mišljenje da droga uništava čovjeka i da mi je žao tako talentiranog glazbenika.

System
21-01-2010, 23:25
@Xara

Eee to



Lijepo svira, ali uvijek na drogama kao i cijeli RHCP. Žao mi ih je gledati takve.

Ajde barem nam je zivot ispunjeniji zbog ovakvih konstatacija.

Druze oni bili ili nebili na drogama ili tebi bilo zao njih ili ne ti nikada neces njihovu slavu i velicinu uspjeti da dosjegnes. Uostalom zbog cega ti njih ima da zalis zbog uspjesne karijere zbog odlicne muzike koja se mjenjala sa godinama ali je ipak ostala odlicna? Mozda i nije bas tako lako biti jedan Flea,Chad, John ili Anthony.

Durin
21-01-2010, 23:31
Lijepo svira, ali uvijek na drogama kao i cijeli RHCP. Žao mi ih je gledati takve.

Ajde barem nam je zivot ispunjeniji zbog ovakvih konstatacija.

Druze oni bili ili nebili na drogama ili tebi bilo zao njih ili ne ti nikada neces njihovu slavu i velicinu uspjeti da dosjegnes. Uostalom zbog cega ti njih ima da zalis zbog uspjesne karijere zbog odlicne muzike koja se mjenjala sa godinama ali je ipak ostala odlicna? Mozda i nije bas tako lako biti jedan Flea,Chad, John ili Anthony.

Druže, ja nisam rekao da sviram kao Chad ili da sam genijalan glazbenik, ili da su oni loši. Dapače, odlični su. Ja samo kažem da mi je žao što si uništavaju život, a droga lako može utjecati i na kvalitetu glazbe.

Ajmo čitati sa razumijevanjem: ja sam rekao da mi je žao što se drogiraju jer ne bih volio da se sa njima ponovi slučaj kao sa nekim uspješnim glazbenicima koji su prerano umrli zbog takvih stvari. Tko zna koliko su još mogli obogatiti svijet da se duže poživjeli.

Kid A
21-01-2010, 23:32
Lijepo svira, ali uvijek na drogama kao i cijeli RHCP. Žao mi ih je gledati takve.
Meni je zao citati ovakav primitivizam.

Zbog čega je to primitivizam? Ja sam izrazio mišljenje da droga uništava čovjeka i da mi je žao tako talentiranog glazbenika.
Mozda sam prije trebao napisati neinformiranost.
Za Chada se ne bih definitivno slozio,lik je osim sto konzumira alkohol,totalni straight edge po pitanju droga(mislim da je u jednom intervjuu rekao da je samo 2-3 puta povukao dim i to je to).
Flea je imao susrete s heroinom sve do Hilelove smrti,od tad ne pomislja na to.
Jedino tu neces pogrijesiti za Anthonya(koje cist jos od zavrsetka By The Way albuma).
John je inace u takvom stanju da mu metabolizam vise nista ne bi podnio,svaka igla bi mu bila kao zlatni sut.
Ne bi sad unatoc tome trebalo pomisliti da je u losem fizickom stanju-naprotiv...vegetarijanac je i cist je jos od izlaska iz Las Encinasa.

I don't need to take drugs. I feel so much more high all the time right now because of the type of momentum that a person can get going when you really dedicate yourself to something that you really love. I don't even consider doing them, they're completely silly. Between my dedication to trying to constantly be a better musician and eating my health foods and doing yoga, I feel so much more high than I did for the last few years of doing drugs.

At this point I'm the happiest person in the world. These things do not fuck with me at all, and I'm so proud of that—you don't know how proud I am. It's such a beautiful thing to be able to face life, to face yourself, without hiding behind drugs; without having to have anger towards people who love you. There are people who are scared of losing stuff, but you don't lose anything for any other reason than if you just give up on yourself.
Jednostavno mi se digne zivac kad ljudi pisu takve gluposti....zamisli komentar tipa:"Cuj,Queen mi je inace jako dobar bend i Freddie je jedan od najboljih vokala u istoriji rock muzike,steta samo sto je peder zato ih ne slusam.Tko ce ga znati,mozda su i svi pederi"

Svakakvih gluposti se covjek nacita ovde.

flander
22-01-2010, 02:39
uživam u svakom njegovom solo uradku, a to što se puca sa asvim i svačim osobno njegov problem, da mu mogu pomoć pomogal bi ovako samo uživam u njegovim skladbama, Bože moj svatko je kovač svoje sreće

Kid A
22-01-2010, 02:46
Otkud ti uopce ideja da on trenutno konzumira to?
Inace,ovaj album je uradio 2001-e za fanove
http://2.bp.blogspot.com/__et5TFrXPEw/SgoSp3eGZLI/AAAAAAAAFq8/GG_3uFYqBdw/s400/john-frusciante---from-the-sounds-inside-front.jpg
Mozete ga besplatno skinuti ovde (http://www.invisible-movement.net/download/audio/internet-album)

Kid A
21-02-2010, 18:23
Jedna od njegovih najljepsih pjesama i tekst je tako...ne znam,melodija,sve
YHNq2Mo2Wjo
Tacno ti dodje da ostavis sve sto radis i slusas ovo

Duke of Earl
21-02-2010, 18:28
u72nMAIJkno


Frusciante svira gitaru ovdje.

Kid A
21-02-2010, 18:44
Da da,znam :)
http://www.discogs.com/artist/John+Frusciante
Radio je takodje i sa Raekwonom,Kristen Vigard,Mars Voltom,Lydiom Lunch,Glen Hughesom,Vincent Gallom,Michael Rotherom,Omar Rodriguez Lopezom,Trickyem,Johnny Cashom i Millom Jovovich

Rang€r
21-02-2010, 22:20
Jedna od njegovih najljepsih pjesama i tekst je tako...ne znam,melodija,sve
YHNq2Mo2Wjo
Tacno ti dodje da ostavis sve sto radis i slusas ovo


kako podsječa intro na scar tissue...

inače od popisa svih ljudi s kima je surađivo jedino sam čuo za casha i jovovičku :>

Duke of Earl
21-02-2010, 22:22
inače od popisa svih ljudi s kima je surađivo jedino sam čuo za casha i jovovičku :>
Pohvalno.

Stryder
22-02-2010, 11:26
stavio sam u prvom postu will to death live...stvar je premocna :)

hansi
16-03-2010, 14:29
Evo baš poslušao par pjesama. Super mi je lik, sviđa mi se.

Kid A
04-04-2010, 02:48
KONACNO!
oMGgi4VhfQo

Dreamer Deceiver
04-04-2010, 10:49
meni je odlična obrada Song to the siren

Rang€r
04-04-2010, 22:27
xZNgRn20 ... re=related (xZNgRn2054Y&feature=related)


I ripped off the song called rip off, so I though that was interesting
:pray:
nikad ga dosad nisam čuo solo live, zanimljivo kak komunicira s publikom, kolko sam skužio svira puno pjesama i pita publiku šta bi htjeli čut.. isus

Kid A
20-04-2010, 17:15
Kako dobra stvar
cMzOmZe7xFY

Grim
20-04-2010, 17:27
Kako dobra stvar
cMzOmZe7xFY
Lajkam, mnogo.

Može preporuka jednog njegovog albuma, neznam od kuda da počnem.

Kid A
20-04-2010, 17:31
Hm....za tebe, recimo da moze album Curtains
Past Recedes (4v9CfE90Sts)

Grim
20-04-2010, 17:33
Hvala, bacam se na slušanje. :)

El Klinjo
24-04-2010, 12:33
Strašan muzičar, pogotovo gitarist.
Drago mi je zbog njega što je već više od desetljeća čist, treba se moći izvući iz takve stvari kao što je droga.

Inače ova obrada mi je predobra:

-tKQWvNZ ... r_embedded (-tKQWvNZT0k&feature=player_embedded)

Death By Sexy
24-04-2010, 15:32
Rula lik mnogo. Neke pjesme su predivne, no ipak, ima dosta pjesama koje meni nisu slušljive..

Feanor
26-04-2010, 09:50
Najslicniji Fruscianteu mi je Eliott Smith, nije toliki virtuoz na gitari kao Frusciante naravno, ali onako, poslušajte.

EW8wPxW0e2c

INače preporuka njegovog albuma ''From a Basement on a Hill'', prezakon je

Stryder
26-04-2010, 13:27
U izboru za najboljeg rock gitaristu u proteklih 30 godina pod nazivom 'The Axe Factor', koje je organizirao BBC Radio 6 Music, pobijedio je bivši gitarist Red Hot Chili Peppersa, John Frusciante.

Tijekom ožujka publika je mogla glasovati za jednog od 40 gitarista, među kojima su se našli: Kurt Cobain (Nirvana), PJ Harvey, Kevin Shields (My Bloody Valentine), Joey Santiago (Pixies), Bob Mould (Husker Du), Jeff Buckley, Stephen Malkmus (Pavement), Bernard Butler (Suede), J Mascis (Dinosaur Jr.), Richard Hawley (Pulp), James Dean Bradfield (Manic Street Preachers), Nick Zinner (Yeah Yeah Yeahs) i dr.

Prva tri mjesta zauzeli su Frusciante, Slash (Guns N'Roses) i Matt Bellamy (Muse).

"Najveća pohvala je da ljudi koje poštuješ poštuju i tebe te da utječeš na njih. Ali ne mogu misliti previše o tome jer bi za analiziranje toga trebalo imati ogroman ego. Ja sam vrlo zahvalan i pokušavam ne uprskati" rekao je Johnny Marr (The Smiths) povodom osvajanja četvrtog mjesta.

U anketi je sudjelovalo 30.000 ljudi, a konačna lista glasova može se vidjeti na siteu radija. (http://www.bbc.co.uk/6music/events/theaxefactor/)

10 najboljih rock gitarista u proteklih 30 godina:
1. John Frusciante (Red Hot Chili Peppers)
2. Slash (Guns N'Roses)
3. Matt Bellamy (Muse)
4. Johnny Marr (The Smiths)
5. Tom Morello (Rage Against The Machine)
6. Kirk Hammett (Metallica)
7. Jonny Greenwood (Radiohead)
8. Prince
9. Jack White (The White Stripes)
10. Peter Buck (R.E.M.)

Kid A
26-04-2010, 13:29
Nikad nisam nesto gledao na te liste i sl....kad ih svaka budala moze sastavljati.

Stryder
26-04-2010, 13:35
Ma znam. Ali cudno mi je sto je rijetko tko znao za Johna kad bi ga upitao a ova lista govori da je on dosta popularan jer je ipak bazirana prema glasovima publike.

Kid A
26-04-2010, 13:39
Ma to ljudi samo klikaju sto ga znaju iz RHCP, cisto sumnjam da je polovina od tih ispitanika upoznata sa njegovim solo radovima

Rang€r
27-04-2010, 00:46
to ti zvuči kao da kažeš da njegov rad s rhcpom nevalja, normalno da će ga znat po tome, da nije bilo frušantea nebi bilo ni rhcpa kao takvog...

inače što se tiče liste, čudno mi je da cobain nije među prvih 10, on mi ima baš zakon stil sviranja gitare, nekak ko da izbacuje ljutnju iz sebe dok svira mi se čini :/

Kid A
11-05-2010, 01:11
John i Omar objavili novi album (http://www.b92.net/kultura/pop/vesti.php?nav_id=429002)
Iako su neke stvari poput 0 i 0=2 vec poznate osobama koje su pratile scenu, sad imamo i sve to u albumu za download gde sami odredjujemo cenu(Radiohead fazon :D )
I da, mozete staviti 0.00 i skinuti album za dzabe ako zelite.

Rang€r
12-05-2010, 11:05
kul, idem sad to preslušat :))

Korpse
12-05-2010, 17:37
Preporučite album za početak, molim vas.

Feanor
12-05-2010, 17:40
To record only water for 10 days.... Ali ako ga zelis slusat za ozbiljno kreni iz početka, čisto da vidiš kako mu se mjenjala mentalna slika, sa drogom, bez droge,mlad, star, ovo, ono....

Kid A
12-05-2010, 17:44
To record only water for 10 days.... Ali ako ga zelis slusat za ozbiljno kreni iz početka, čisto da vidiš kako mu se mjenjala mentalna slika, sa drogom, bez droge,mlad, star, ovo, ono....
this

Feanor
12-05-2010, 17:47
Eh i da svaki put kad se revajva ova tema, ja pocmem slusat neki fruscianteov album... Grrrr, zaraza.But ''I'm lovin' it'' :D

EDIT: + prvi post u temi hahaha

Prije cu se naterati da dva sata buljim u ovu temu nego da nesto napisem.....ne zelim zvucati kao fanboy ali malo koji komentar moze iskazati kolicini postovanja koju osjecam prema ovom covjeku.
Osoba cija je glazba enormno utjecala na moj zivot i umjetnik u pravom smislu te rijeci.
Da biste upili sve njegove albume i dozivjeli ga u potpunosti,moraju se kronoloski slusati uz pozeljno informisanje o pozadinskoj prici iza svakog albuma.
Zivuci dokaz da je ljudski duh nevjerojatna sila koji nikako ne treba podcjenjivati.

Korpse
12-05-2010, 21:05
Ako bi me tko još mogao linkati gdje ima to da pročitam. :D

Stryder
18-06-2010, 19:02
Kako mu coveri rulaju, pa to je za nepovjerovat
eAtEK1ObWPM&feature=related

a zbog ovoga mi je jebeno žao što nisam isao u srbiju na koncert
79fLzqwdePE

lulix
18-06-2010, 21:53
The Will to Death

Kid A
19-10-2010, 23:55
tz8kNe9Pc_I
nevjerovatno

Rang€r
20-10-2010, 08:56
več smo zaključili da mu svi coveri rulaju x)

inače
sHswOjTbnCE

po meni najbolji intro jam. u komentarima su neki tipovi rekli da ga je prije tog koncerta cura ostavila, pa se zato tako "ponašao".

Kid A
20-10-2010, 09:00
A znam , bio sam na tom koncertu.
Ma kakva cura, on je jos uvijek s onom Emily sto je sad u bendu Swahilli Blonde (gdje je i on radio nesto na njihovom debi albumu)

Rang€r
20-10-2010, 09:04
u svakom slučaju ovakog ga još nisam vidio :)

kad je počeo mahat gitarom tamo na kraju intro jama mislio sam da če ju razbit kao što su the who radili.

btw, ne kužim zaš svi s balkana govore da je koncert u inđiji bio loš?O.o

Kid A
20-10-2010, 09:13
Kao, prvo organizacija je bila uzasna.
Raka Maric je ekvivalent Peter Molyneuxu po pitanju obecanja, bila je uzasna guzva na putu iz BG ka iNdjiji i tri sata sam se izvlacio iz prometnog cepa nakon koncerta + koncert im je bio neki bezvoljan, kao da su dosli odraditi tezgu. Ali na Fleau i Johnu se vidjelo da su bas dali sve od sebe. Zapravo, i na Chadu, jedino je Anthony bio sav neki u prozoru.
Ali imam DVD koncerta koji je ukraden iz studija RTS-a i samim tim nikad emitiran na televiziji haha :D

Rang€r
20-10-2010, 09:19
-pazi sta pises ubuduce-

a zašto je anthony reko na kraju give it awaya goodbye john?(ili tako nešto:S)

Kid A
20-10-2010, 09:24
Nemam blage, ja to nisam cuo a bio sam skoro pa u prvim redovima :D

Rang€r
20-10-2010, 09:35
možda im je več tad reko da odlazi iz benda nakon turneje?! koja teorija.

P.S. kaže good night john, na 4:39, poslušaj na jutubu.

Kid A
20-10-2010, 09:45
Pa koji je smisaoa da to Antony kaze na koncertu, onako javno, publici koja uopste nije u toku.
Nema mi logike :P

Rang€r
20-10-2010, 10:02
puno stvari kod njih nema logike :D

npr. cant stop lyrici.

Razzarach
20-10-2010, 14:12
Solaza od californication
_sxTF_WRF-Q
epic.

Rang€r
20-10-2010, 19:31
lulz sad sam skužio da neki tip iza svira klavijature.

Kid A
03-11-2010, 14:11
J-KJZu0Klnc

bornathepicek
23-01-2011, 18:49
Kako me nerviraju postovi sa prve strane :P
Sve nešto dobro i onda kliknem spoiler i nema slike, il kliknem video i on nije više na youtubeu
AAAAAAAA
Al u zadnje vrijeme sve više volim Frusciantea i njegov stil, i u pepersima i u solo stvarima.
Konstantno skidam neke stvari na gitari od njega, frajer je bog. Samo kaj ono, 15 svirat GEEZUS! Nisam nikad uspio više od 5 sati.
Nebih volio imati gitarske sposobnosti, jer znam da ću doć do toga jednog dana, neg bi htio imat njegov genijalni um za muziku.
W604Va9Lmjg

Kid A
23-01-2011, 19:00
To je vjerojatno zato sto je tada pola foruma uploadalo na imagesforme a znamo kako je to neslavno zavrsilo
Btw, evo one slike iz prve strane koja se ne vidi u spoileru, reupao sam je
http://i.imgur.com/cBK9N.jpg

Kenyi
23-01-2011, 19:02
Rhcp nije moj tip hljeba . Izuzetno su mi precijenjeni i razvikani. Dajem Frušijanteju šansu. Preporucite mi nešto, znate šta volim.
I da ona lista je retajna. Slash u top tri lol.

Kid A
23-01-2011, 19:05
Cinjenica je da i sam Radiohead ima najretajniju bazu fenbojeva ikad, i svejedno ih slusam. Kakve to veze ima s tobom sto su razvikani? Najgluplji argument ikad

Kenyi
23-01-2011, 19:06
Zgadili su mi pomalo, ocekivao sam dosta više pa zato.
Enivejz preporuci mi nešto.

Kid A
23-01-2011, 19:12
Ne znam sta, svaki album lici kao da ga je druga soba radila pa je malo teze..hm hm hm
TROWFTD ti je onako malo elektronika, slicna Radioheadu i njihovom eksperimentiranju u Kid A fazi.
Shadows Collide With People takodjer (njegova prva kolaboracija s Josh Klinghofferom, sadasnjim gitaristom RHCP)
Smile From The Streets You Hold je cisto uradio da zaradi nesto kad je bio u stisci s heroinom pa ako hoces da vidis sta se covjeku tada mota po glavi, ovaj album je way to go (q2ovPs8WeDg)
Zapravo, pocni s Empyrean (ovaj zadnji) pa ako ti se svidi sto cujes, nastavi s Will To Death ili Inside of Emptines albumima

bornathepicek
23-01-2011, 19:57
Aj sad malo mozganja i retadiranih pitanja koja su me uvijek mučila o Fruscianteu.
Lik je svaki dan vježbao od 8-15 sati right?
Mr_uHJPUlO8&ob=av3el

E pa na koju faking foru je onda bio ovak sklesan. Pločice ko u apoljona. WADAFAK?!

Kid A
23-01-2011, 20:02
Zadnji put kad sam se bavio takvim pitanjima poceo sam ozbiljno preispitivat svoju seksualnost, tak da ne

bornathepicek
24-01-2011, 12:16
Ma lol, samo me zanima na koju foru je on stizao još i trenirat, uz svo to silno vježbanje gitare.

Off topic:
I zbog kojih to pitanja možeš preispitivat svoju seksualnost?

Kid A
24-01-2011, 12:17
:oops:
--------------------------------------
Al da ne offtopicarimo, evo nesto lijepo
_1eGIIPtn-s

bornathepicek
24-01-2011, 12:41
E da ovak sam malo promislio. Baš me zanima koliko će se vas složiti. Ako itko :P

Smatram da Frusciante uopće nije toliko talentiran za gitaru kolko svi govore. Jer iskreno, probajte nešto raditi 2-3 dana po 8-15 sati na dan. Pogledajte kolko ćete biti bolji u tome. A on je vježbao tako godinama. Svatko bi dostigao tu razinu, samo treba određena doza ludosti u čovijeku.
Al smatram da je jako talentiran za samu muziku i stvaranje nje, da se nebi krivo shvatili.

4v9CfE90Sts
Jednostavna i fakat dobra stvar :)

Kid A
02-04-2011, 12:46
dR53pfkWXro

.
02-04-2011, 16:07
E da ovak sam malo promislio. Baš me zanima koliko će se vas složiti. Ako itko :P

Smatram da Frusciante uopće nije toliko talentiran za gitaru kolko svi govore. Jer iskreno, probajte nešto raditi 2-3 dana po 8-15 sati na dan. Pogledajte kolko ćete biti bolji u tome. A on je vježbao tako godinama. Svatko bi dostigao tu razinu, samo treba određena doza ludosti u čovijeku.
Al smatram da je jako talentiran za samu muziku i stvaranje nje, da se nebi krivo shvatili.

4v9CfE90Sts
Jednostavna i fakat dobra stvar :)


zapravo ti tolko sviranje gitare nepomaže previše, jer češ večinu vremena lupat glavom u zid. jednostavno dođeš do nekog osobnog zenita kojeg nemožeš proč. jednostavno mi je to bila najzabavnija stvar za radit, bilo je lakše onda, nisu imali internet :(

Death By Sexy
02-04-2011, 16:15
Aj sad malo mozganja i retadiranih pitanja koja su me uvijek mučila o Fruscianteu.
Lik je svaki dan vježbao od 8-15 sati right?
Mr_uHJPUlO8&ob=av3el

E pa na koju faking foru je onda bio ovak sklesan. Pločice ko u apoljona. WADAFAK?!


Brijem da je to Hilel...

EDIT: Ipak nije, moj bed.

.
02-04-2011, 16:21
also, normalno da ima pločice kad svira, odi pogledaj can't stop live pa vidi kakve vratolomije izvodi.

P.S. also, sex dude.

bornathepicek
04-04-2011, 22:53
@ .
Moram priznat da nisam skužio :/

.
05-04-2011, 17:44
jebiga onda

bornathepicek
06-04-2011, 19:47
Pa ne neg, kakve veze imaju pločice sa sviranjem instrumenta? :?

Kid A
30-04-2011, 23:55
aFBVrbZcNug
bog

slusat cu ga par minuta pred suicid

Kid A
01-08-2011, 16:31
tz8kNe9Pc_I

Kid A
25-05-2012, 22:07
http://stadium-arcadium.com/18-05-2012/ ... ticle18928 (http://stadium-arcadium.com/18-05-2012/letur-lefr-john-frusciante-ep-july-9th-2012/red-hot-chili-peppers-news/article18928)

Kid A
04-07-2012, 20:37
aTayMKCHHus
Skoro kao TROWFTD, savrseno je :cry:

Shaggy
10-07-2012, 10:16
iako sam veliki fan johna moram priznat da mi se ne svida njegov novi album, totalno se maknuo od gitare i presao na rap/techno scenu.

Death By Sexy
10-07-2012, 10:26
IT WASSN'T MEE : DDDDD

hansi
09-07-2015, 21:42
https://www.youtube.com/watch?v=dYbdVsWRqEQ

vjerovatno medu top 10 glazbenika svih vremena