PDA

Pogledaj cijelu verziju : NBA



Stranica : [1] 2 3

Big Al
06-07-2006, 18:30
Komentirajte događaje u NBA ligi, tradeove, igrače, koji su vam najbolji, najbolje momčadi, budučnost NBA-a, postavite pitanja... neznam...

goGAMERo
06-07-2006, 18:31
Najbolja momčad= San Antonio! 8)

Big Al
06-07-2006, 18:38
Dobar je San Antonio, ali mislim da neće tako brzo osvojiti još jedan naslov. Mislim da je problem što njihova momčad stari, tj ima puno starijih veterana! Mislim da bi Phonex mogo osvojiti slijedeče sezone ak ose Amare vrati, pogledaj do kuda su došli bez njega ove sezone sa slabijim igračima jer su dobro uvježbani.

Franz
06-07-2006, 18:42
Meni je najbolja Philadelphia,samo zato jer ima meni najdrazeg igraca Iversona.

Franz
06-07-2006, 18:48
Mislim da je Miami zasluzeno osvojio sezonu ipak imaju odlicne igrace i uz to imaju i igraca koji je bio MVP sezone.

goGAMERo
06-07-2006, 18:52
Meni je najbolja Philadelphia,samo zato jer ima meni najdrazeg igraca Iversona.

Iverson je legenda, nije uopce visok, a onako moćno zakucava1 :pray:

Jerry
06-07-2006, 18:56
meni su najbolji Rocketsi!

Franz
06-07-2006, 19:04
Znate da je Iverson najbrzi igrac u NBa-u,ima predobre pokrete i prelijep sut,on je legenda nema se tu sta.

Jerry
06-07-2006, 19:06
ej franz kako se zove onaj najbolji igrač rocketska nekako mc. ...

Franz
06-07-2006, 19:12
Mislis na Tracy-a McGrady-a, on mi je isto super.

Jerry
06-07-2006, 19:15
eh da najbolji meni NBa igrač legenda je a nije mi ni nowitzky loš a dobar mi je i iverson

Babitz
06-07-2006, 19:21
navijam za bullse, gordon im je prejeben igrač, a dolazi i ben wallace :pray:

omiljeni igrači: King James (aka LeBron James) i T-Mac (aka Tracy McGrady) i Ben Gordon

emperror
06-07-2006, 19:22
Iverson, Iverson i Iverson, nema boljeg od njega u nba-u
zatim Dwayne Wade, Vince Carter, Amare Stoudemire

Mrzim Duncana, covjek igra ko da je u 60-ima (1960)

Miami i Phili najbolji klubovi, al od ove sezone i Suns-i

Jerry
06-07-2006, 19:23
navijam za bullse, gordon im je prejeben igrač, a dolazi i ben wallace :pray:

omiljeni igrači: King James (aka LeBron James) i T-Mac (aka Tracy McGrady)Si Ben Gordon
hebemu kako sam zaboravio lrbron jamesa također zakon igrač u nba

Babitz
06-07-2006, 19:23
po meni su najbolji u nba Bryant, McGrady i James
daleko su najkompletniji igrači :boohoo:

Jerry
06-07-2006, 19:25
po meni su najbolji u nba Bryant, McGrady i James
daleko su najkompletniji igrači :boohoo:
potpisujem 8) 8)

goGAMERo
06-07-2006, 19:28
navijam za bullse, gordon im je prejeben igrač, a dolazi i ben wallace :pray:

omiljeni igrači: King James (aka LeBron James) i T-Mac (aka Tracy McGrady) i Ben Gordon


Lebron je legenda! Imam kući jedan njegov kratki filmić, neznam jeste ga/jesi li ga gledo/gledali! :) Evo vam link!




http://rapidshare.de/files/1442060/Basketball.wmv.html

Babitz
06-07-2006, 19:35
ma LeBron ima nevjerojatne poteze :pray:

al najjači potez ikad mi je najveći preokret ikad koji je napravio T-Mac
13poena u zadnjih 35sec što je donijelo pobjedu od 1 razlike :pray:

EDIT: ovo od lebrona je montaža :?
znam to s provjerenih informacija
ali inače ima tip jebene poteze

Big Al
06-07-2006, 20:13
Vidio sam Tmacai nerealno izgleda! Najbolje što sam ikad vidio je kada je Carter preskočio( doslovce, s raširenim nogama) tip koji je visok oko 214cm na olimpijskim igrama negdje 2002! Kenyon Martin mi je najluđi! Nikad me nisu interesirali oni najpoznatiji igrači (Lebron, Iverson, Tracy). Meni Lebron nema neke poteze. Izgleda mi dosta nespretno vjerojatno jer je velik!! Kaj zaleti se na obruč, fauliraju ga i zabi... Zna zakucat, al neče bit blizu Jordanu jer jači pa sporije i nespretno izgleda. Drago mi je da su Payton, Morning i Walker 1. put osvojili naslov. Znate tko sve igra za SAD na svjetskom koje počinje negdje sredinom 8. mjeseca?????

Franz
06-07-2006, 20:24
Jel igra mozda za SAD Žižić.

Franz
06-07-2006, 21:40
Ajd necu vise,steta sto hrvatska neide na svjetsko u Japan(U kosarci).Najgore od svega mi je sto se u hrvatskoj uopce ne prati kosarka samo nogomet,najgore su mi novine,stave na 20 stranica nogomet a kosarku na četvrtinu stranice,sramota.

Jerry
06-07-2006, 22:06
jA PRATIM NBA ali sad mi je satelitska u qurcu pa nemog pratit :( :(

kec
06-07-2006, 22:31
steta sto vise nema prijenosa nba tekmi na telki, prije su bili ali vise ih nema :( previse ima nogomet pozornosti :?

to je bio uzitak za gledat, predobri igraci...

Rope
06-07-2006, 22:45
Ljudi Wade RULEZ !!!! 8) Covek je najvise zasluzan sto je Miami osvojio prsten ! Pravi naslednik M.Jordana ! 8)

Franz
07-07-2006, 01:04
Inace navijam za Philu, ali moji glavni favoriti za ovogodišnji naslov su Lakersi, naravno ako budu kompletni. Takav izbor u napadu nema niti jedna momčad, a poznato je da se obrana u NBA bazira na jednom odnosno dvojici najboljih igrača, a ostali se samo lagano pokrivaju, a ti sad zaustavi Lakerse koji imaju 4 igrača za čuvat. U seriji od bolji u 7 mislim da ih nitko ne može zaustavit. Ostali favoriti u San Antonio na zapadu i Indiana na istoku zbog igre u obrani. Inače ne dajem previše šansi Sacramentu i Dallasu, jer se u play offu igra obrana, a Sacramentno i Dallas ne (znaju) igrati obranu. Nedavno sam u košarci pročitao da su u zadnjih 20-ak godina naslov osvajale momčadi koje su u top 10 po primljenim koševima, a Dallas je 25. a Sacramento 23. Stoga ne dajem im previše šanse. Što se tiče moje Phile, ova sezona je propala, neka Iverson, Robinson, Coleman zalječe ozljede do kraja, neka ne igraju, neka imaju što gori plasman, a s time i priliku za što boljim draftom, a onda im želim puno sreće i odabir pravog picka...
Pozdrav

Babitz
07-07-2006, 09:44
Vidio sam Tmacai nerealno izgleda! Najbolje što sam ikad vidio je kada je Carter preskočio( doslovce, s raširenim nogama) tip koji je visok oko 214cm na olimpijskim igrama negdje 2002! Kenyon Martin mi je najluđi! Nikad me nisu interesirali oni najpoznatiji igrači (Lebron, Iverson, Tracy). Meni Lebron nema neke poteze. Izgleda mi dosta nespretno vjerojatno jer je velik!! Kaj zaleti se na obruč, fauliraju ga i zabi... Zna zakucat, al neče bit blizu Jordanu jer jači pa sporije i nespretno izgleda. Drago mi je da su Payton, Morning i Walker 1. put osvojili naslov. Znate tko sve igra za SAD na svjetskom koje počinje negdje sredinom 8. mjeseca?????griješiš u vezi lebrona
ja sam gledao dosta njegove poteze i ima jako dobar dribling, brze poteze i jeben sprint
sjećam se clipa di je blokirao tipa sleđa i odsprintao do koša i zakucao, nitko ga nije mogao zaustaviti :pray:
jedan je od najkompletnijih igrača današnjice, a i ikada

inače, jedan prejebeni igrač koji isto zna sve o košarci je Kevin Garnett :pray:
negdje sam pročitao nešt tipa "the draft straight out of high school by Garnett gave hope to other young players to be drafted after high school but they forgot that they are not Garnett" :rotfl:

Rope
07-07-2006, 11:04
[/quote]griješiš u vezi lebrona
ja sam gledao dosta njegove poteze i ima jako dobar dribling, brze poteze i jeben sprint
sjećam se clipa di je blokirao tipa sleđa i odsprintao do koša i zakucao, nitko ga nije mogao zaustaviti :pray:
jedan je od najkompletnijih igrača današnjice, a i ikada

inače, jedan prejebeni igrač koji isto zna sve o košarci je Kevin Garnett :pray:
negdje sam pročitao nešt tipa "the draft straight out of high school by Garnett gave hope to other young players to be drafted after high school but they forgot that they are not Garnett" :rotfl:[/quote]
James je jedna velika 0 od igraca :yuck: ! Covek je previse ufuran, nikada u zivotu nije cuo za rec Teamplay, trosi previse lopti, i upste nema ni mrvu kreativnosti( zaleti se kao divlji vepar do kosa i zakuca, sto sa 205 nije neki preterani problem) :yuck:

Big Al
07-07-2006, 12:53
Rope je dobro reko za Lebrona :) Tome govori i činjenica da nakon ozlijede Lebrona Cleveland je prekinuo niz od 44 uzastopna poraza :yuck: ! Cle ima dobre igrače osim Jamesa- Larry Hughes!!, Gooden, Ilgauskas, D. Jones... Nemreš reči da Wade ne troši puno lopti! On drži negdje 70% Miamijeva posjeda lopti, al kažu da je skroman i tih pa je OK. 8)

Rope
07-07-2006, 13:02
Rope je dobro reko za Lebrona :) Tome govori i činjenica da nakon ozlijede Lebrona Cleveland je prekinuo niz od 44 uzastopna poraza :yuck: ! Cle ima dobre igrače osim Jamesa- Larry Hughes!!, Gooden, Ilgauskas, D. Jones... Nemreš reči da Wade ne troši puno lopti! On drži negdje 70% Miamijeva posjeda lopti, al kažu da je skroman i tih pa je OK. 8)

Bas sam ti hteo to reci. Wade je opusten momak, koga ne tresu pare i provod, covek stoji sa obe noge na zemlji, za razliku od nekih ranije pomenutih :D . Uostalom tu je citav niz drugih dobrih igraca (Shaq,Odom,Zo,Jones) koji zajedno cine jedan TIM= Miami Heat. Zato je Miami osvojio prsten, a ne LeBro... ovaj Clevland i sl. :D

Big Al
07-07-2006, 13:17
Odom više ne igra u Miamiu! :shock: Prije 3 sezone je prešo u LA Lakerse u trejdu za Shaqa! Melo je isto OK, on kao jako voli svoje fanove i timski igra. Mislim da je Denver s njim jako dobra momčad, jedino neznam ko im igra SG? E da na svjetsko za SAD igaju: Chris Bosh, Antawn Jamison, Lebron James, Dwyane Wade, Melo(mislim), Bryant, Arenas, Joe Johnson( Atlanta 8) ), Dwight Howard, Shane Battier!!! Bit će gadno!

Rope
07-07-2006, 13:30
V.Lenard, maybe :o ? Ne znam, lupam... A ta mi se repka cini nesto (pre)mlada, ne verujem da ce se bas provesti na SP...
Karmela bas i nisam nesto preterano gledao, tako da ti ne mogu dati svoj strucni sud :wink: ..

Big Al
10-07-2006, 15:46
Mislim da su trejdali Lenarda za Rubena Pattersona u Portland. Mrzim kad se to događa, onda trebam mijenjat rostere u igri!! Pogotova sad kad je nova sezona započela, sad treba izač NBA 2007! Negdje postoji patch kaj promijeni rostere! Što misliš o Hawksima? Najmlađa momčad u NBA, sad su 5. pickom izabraji nekog PF koji je bio najbolji obrambeni u NCAA ligi( college). Sam da Harrington ostane...

Babitz
10-07-2006, 15:59
@Rope
malo njegovih poteza si ti vidio
nisi vidio njegovu asistenciju koja je odlučila utakmicu s 1 razlike, tolko o timskom radu
a da znaš, i Jordan je u početku, dok još nije imao Pippena, jako škrtario
a James-ovi suigrači, ruku na srce, su qrac prema jednom suigraču tipa Pippen
Jednom će dobit jebenog suigrača i Cavsi će počet osvajat nešto
a za škrtarenje... nitko se nije žalio na Bryanta i njegovih 84 koša, sumnjam da je imao mnogo asistencija onda

ma kolko vi umanjivali James-ovu vrijednost kao igrača, on će činiti suprono i ušutkati vas
isto je radio i Jordan

Rope
10-07-2006, 16:00
Budale :? Lenarda za Pattersona ! Lenard je bio jedan od najboljih sutera lige... Za Atlantu bas i ne znam, PF i SF su dosta dobri igraci, ali ostatak ekipe malo "smrdi" :) ... Znam da je Johnson u repki, ali cini mi se da nemaju bas onog "star" igraca koji preuzima odg. u kljucnim trenucima.
E da, malopre sam se vratio sa kosa koji je btw. 3.00 visok., i imali smo kao slam dunk contest :) . Nas petorica (svi oko 190,gore-dole), kucali jedno pola sata ! Ja i ovaj jedan lik bili "u finalu". Ja uradio veternjacu, a on kolevku( iza ledja). Ja dobio 8, on 9 po oceni "sudije"( klinca koji stv. prati NBA i sve uz NBA :) ), on kao pobedio :D ....
Koliko si ti visok ? Je li mozes kucati (makar na 3.00) ?

Babitz
10-07-2006, 16:02
ja sam 1.75 tako da mi par cm fali do obruča pa ne mogu (još) zakucati :cry:

but one day...

Rope
10-07-2006, 16:11
Milslio sam Big Ala pitati, ali nema veze :) ... Pa ta ti visina i nije nesto za basketasa, moras priznati. A na znam da li ces jos rasti, zavisi od godista. Ja sam recimo '89 i imam tacno 190, ali ne rastem vise( zadnjih pola godine ni milimetar, a redovno se merim...). Doduse i ne treba mi vise...

Big Al
10-07-2006, 16:12
Sumnjam, imam 182cm i više ne rastem :cry: ! Imam ok odraz, dobro igram protiv viših(znam i skeljit). Sumnjam da si windmill napravio ipak je to 3 metra al moguće je :) . Kaj si treniro negdje?

Babitz
10-07-2006, 16:14
i ja sam '89., ne vjerujem da ću još rasti
imam dobar odraz, al ne dosta
znam da nije neka visina, al imam neke kul skillove za koje mi ne treba visina :boohoo:

Big Al
10-07-2006, 16:26
Moraš se ko ja pomirit s time da NEČEŠ NIKAD ZAKUCAT :) ! Nemaj svi te sreće da budu pek meta 90. To me jedino smeta na košarci, visina. Uvijek ti ostaju finte... Barem mislim da sam talentiran. Nemoj reč da ne igraš NBA 06!

Babitz
10-07-2006, 16:30
znao sam po 8h u komadu igrat 8)

finte su zakon, najdraže je dok im među noge uvalim loptu 8)

a visina je problem jedino kad igraš 1 na 1
jer ako ste recimo 3 na 3 svatko si može rasporedit poziciju tako da visoki skaču po loptu, dok 1 na 1 si sjeban. fulaš, on pobere loptu. on fula, on pobere loptu

Rope
10-07-2006, 17:03
Trenirao sam 2 god u lokalnom klubu (Borac Nektar), ali sam prestao kada sam krenuo u srednju... I ja sam poklonik And 1 fazona, ali za to moras imati sjajnu tehniku u OBE ruke. A sto se tice basketa najvise volim 1 na 1 :) .Nema tok lika koji ne padne na promenu (to sam najvise vezbo kad sam trenirao), ali uvek igram "americki basket"....
A vetrenjaca ti nije neki problem ako imas moju visinu, izmedju 65-70 cm odraz, i kos koji je na 3.00 (pravi je na 3.05 !!!).
Da se fino uraditi ako vezbas :wink: ...

Ementaler
10-07-2006, 18:09
a Isus? -> Ray Allen
:friends:

Nefarnius
10-07-2006, 21:15
Najbolja momčad: Detroit Pistonsi
Najbolji NBA igraći: Iverson,T-Mac,Kobe i LeBron

Babitz
10-07-2006, 21:20
A vetrenjaca ti nije neki problem ako imas moju visinu, izmedju 65-70 cm odraz, i kos koji je na 3.00 (pravi je na 3.05 !!!).
Da se fino uraditi ako vezbas :wink: ...treba mi tvoja visina, odraz imam 8)

Rope
10-07-2006, 21:25
Ikkk !! Wrong answer ! Momcad: Postoji mnogo boljih timova koji igraju 3x lepsi i efikasniji napad od Detroita.
Igraci: Sve jednog koji si naveo imaju procenat suta ispod 30 %, a asistiraju iskljucivo kada moraju, a neki ni tada (Kobe and James).
Ljudi ne znam da li znate ali Iverson ne zna polagati levom rukom :o !!!
Kaze kao da mu ne treba :? ... Istina je !!!

Nefarnius
10-07-2006, 21:30
Najbolja momčad: Detroit Pistonsi
Najbolji NBA igraći: Iverson,T-Mac,Kobe i LeBron

Ja volim Detroit i navijam za njih, i to je moje mišljene!
Zaboravio sam navesti: O`neila!

Big Al
11-07-2006, 08:41
Najbolja momčad: Atlanta Hawks
Naj igrači: Al Harrington, Kenyon Martin, Ray Allen, Josh Smith, Chris Bosh...

Rope
11-07-2006, 16:24
E ko je uzeo prvog pika na draftu ove god. onog italijana ? Neki Andrea... Cuo sam da mu je glavna karak. ubojit sut, a lik je visok 209 :o !
Ljudi izgleda da imamo novog Nowitzkog :) !
Ko su 2. i 3. pik, je li zna neko nesto o njima, jbg. ove god. nisam bas nesto pratio draft :( ...

Babitz
11-07-2006, 17:01
imaš sve na nba.com

Big Al
12-07-2006, 19:49
Di vi gledate NBA? Ja sam na sloveniji 2 ! Na kompu imam dost toga- mixeva igrača i cijelu utakmicu Rookie- Sophomore 05!

Orla
12-07-2006, 20:15
Meni je Nowitzki najjači

Babitz
12-07-2006, 22:33
Di vi gledate NBA? slovenija 2
prednosti zagorja 8)

scarface
14-07-2006, 01:15
Meni je najbolji igrac kluba Sirokog CENZURA. NIKAD TALENTIRANIJEG IGRACA NISAM VIDIO SAMO STO NEMOZE ZAKUCAT (BAS STETA IAKO PERFEKTNO IGRA KOSARKU JA MISLIM DA ON BOLJE IGRA TENIS)

ps:Sto je najbolje od svega najdrazi sport mu je nogomet.

:kill: :)

scarface
14-07-2006, 01:34
:rotfl:

Big Al
14-07-2006, 10:28
Kaj baš svugdj neš moraš napisat! Nemoj da mi i ovo lockaju! :twisted:
Hvala na pohvalama :) .Mislim da Kasun više ne igra u NBA.

Babitz
14-07-2006, 17:33
istina, otišao je natrag u Europu

je tko naš otišao u NBA ove godine?

Big Al
14-07-2006, 21:55
Mislim da nitko nije otišo. Neznam kad će Ukić doć. Mislim da Giriček mora bit jako sretan što igra u prvoj petorci! Jazz nema nikoga na njegovoj poziciji, a bojim se da će ga neko novi lako zamijeniti. Kukoč misli još jednu sezonu odigrati, a najviše bi htio u Bullsima. Izjavio je da bi kasnije htio bit izbornik Hr.

Big Al
18-07-2006, 19:23
istina, otišao je natrag u Europu

je tko naš otišao u NBA ove godine?

Markota će valjda sad u Millwakie, draftali su ga Spursi i trejdali Bucksima.
Kobe neće igrat na svjetskom. Nadam se da ćemo prenosit svjetsko.

Babitz
19-07-2006, 09:32
znaš postavu amerike na svjetskom?

KyleeX
19-07-2006, 09:37
ak nepovedu Ben Wallace stvarno su glupi :fof:

Babitz
19-07-2006, 09:38
ak nepovedu Ben Wallace stvarno su glupi :fof:ben wallace je u bullsima, inače 8)
ownamo, ownamo

Rope
19-07-2006, 10:36
Taj garant nece ici zbog:
a) terorizma
b) globalnog zagrijavanja :rotfl:
c) zato sto mu je daleko, i ne da mu se...

Svi su oni isti Papci, nikome se ne da igrati, mislite da je "povreda" razlog zasto Kobe ne ide ? Aha, malo sutra... Zato Ameri uvek popuse na Svetskom...

Sta mislite o reprez. Srbije ? Kakvi su pojedinci i kolektiv ? Da li ce proci grupu :cry: ? Ja kao za njih navijam (mada mi na skolskom bolje igramo)...

IgGy
19-07-2006, 10:58
Mike Bibby i Peja Stojakovic ftw

Big Al
19-07-2006, 13:40
Chris Bosh, Antawn Jamison, Lebron James, Dwyane Wade, Melo(mislim), Arenas, Joe Johnson( Atlanta ), Dwight Howard, Shane Battier...

Mislim da neće bit prvaci jer svi ovi ostali igraju pravu, tešku obranu na koju ovi iz NBA-a nisu navikli! Nemem pojma za Srbiju,
neke zvijezde mislim da ne igraju. Ja možda za Francusku navijam! Oće svi poznati igrat za Litvu(oni iz NBA)? Onda bi dobra bila Litva, možda prvak.

Rope
19-07-2006, 15:03
Chris Bosh, Antawn Jamison, Lebron James, Dwyane Wade, Melo(mislim), Arenas, Joe Johnson( Atlanta ), Dwight Howard, Shane Battier...

Mislim da neće bit prvaci jer svi ovi ostali igraju pravu, tešku obranu na koju ovi iz NBA-a nisu navikli! Nemem pojma za Srbiju,
neke zvijezde mislim da ne igraju. Ja možda za Francusku navijam! Oće svi poznati igrat za Litvu(oni iz NBA)? Onda bi dobra bila Litva, možda prvak.

Evo kompl. tima USA:
Carmelo Anthony F 6-8 Denver Nuggets
Gilbert Arenas G 6-4 Washington Wizards
Shane Battier F 6-8 Memphis Grizzlies
Chauncey Billups G 6-3 Detroit Pistons
Chris Bosh F 6-10 Toronto Raptors
Bruce Bowen F 6-7 San Antonio Spurs
Elton Brand F 6-8 Los Angeles Clippers
Kobe Bryant G 6-6 Los Angeles Lakers
Kirk Hinrich G 6-3 Chicago Bulls
Dwight Howard F-C 6-11 Orlando Magic
LeBron James F 6-8 Cleveland Cavaliers
Antawn Jamison F 6-9 Washington Wizards
Joe Johnson G-F 6-7 Atlanta Hawks
Shawn Marion F 6-7 Phoenix Suns
Brad Miller C 7-0 Sacramento Kings
Adam Morrison F 6-8 Charlotte Bobcats
Lamar Odom F 6-10 Los Angeles Lakers
Chris Paul G 6-0 NO/Okla. City Hornets
Paul Pierce F-G 6-6 Boston Celtics
J.J. Redick G 6-4 Orlando Magic
Michael Redd G 6-6 Milwaukee Bucks
Luke Ridnour G 6-1 Seattle Supersonics
Amare Stoudemire C 6-10 Phoenix Suns
Dwyane Wade

Najsmesnije je bilo kad su Ameri na proslom svet. par puta igrali Zonu :rotfl: !!! To je bilo valjanje.... :rotfl: .
Litvanija kao i Srbija dozivljava u potpunosti smenu generacija, tako da ne verujem da ce imati "star" igraca u timu (Jasikevicijus,Macijauskas,Stombergas i sl.)...

Big Al
19-07-2006, 20:44
U koja ekipa! Neznam zašto nebi bili prvaci? :? Znam da nisu bili uspješni zadnjih godina, al mislim da nebi smjeli igrat previše na Lebrona, Wadea i Anthonya! Vjerojatno budu. Možda im fali neki jači centar, npr Camby. Jako mi se sviđa što Redd igra 8) ! Zašto ih pljujete?

Rope
19-07-2006, 21:01
Ma fali njima nesto vise, nesto sto se zove kolektiv, timski duh... Veruj mi doci ce do polufinala i bice 4 ...
Jebote, sad bas gledam ja sam samo visi od ovog C.Paul-a :o , a kontao sam da sam visok :) ... Nisam znao da Melo ima 205 !!! LOL !!!
E Al kada igras basketa, na kojoj si poziciji ? Ja kad sam trenirao bio sam 2, i sada uvek igram 2. Nema nista bolje :D ... Samo ides pick'n'roll i sutas...
Danas sam 3 basketa tako resio (nema boljeg osjecaja :) )...

Big Al
19-07-2006, 21:16
Znam kaj misliš za kolektiv, gledo sam je Dream team u Barceloni mislim 92! Baš su imali onaj igrački duh :) . Mislim da se to možda nikad neće ponovitt u Americi. :( Kad sam ja treniro... Treniro sam od 98 negdje bio 5 razred do negdje 2001 u KKZagrb, bio udaljen 10 metara od stana. Nismo se tad uvježbavali za određene pozicije, svi smo bili tu negdje. Sad bi valjda dvojku igro zbog visine, al mislim da sam više za 3 ili 2! Nisam igro od onda neku utakmicu osim malo za školu( mislim da smo najlošiji u Zagrebu :) ) Kaj onda ak Melo ima 205? Carter ima oko 200!

Rope
19-07-2006, 21:29
Pa likovi sa 2 metra su "donekle" brzi i okretni, sve preko toga je uzasno sporo i tromo... Veruj mi znam, redovno igram sa takvima :) .
Ali dvaput razmislis da li ces sutati dok te jedan od takvih cuva...
Jedino se mogu uzeti na brzinu.
Sad imam u glavi sliku Mela sa 205 ! Mogu misliti kakva je to mrcina ! 15 cm vise od mene, :o LOL !!!! A igra kao moju poziciju 2 ili 3-ca :rotfl: ...

Big Al
19-07-2006, 21:43
Neznam kak izgledaš, al nemreš sebe uspoređivat s njima, pogledaj Lebrona kolki je, ko da je kao mali kopo u rudniku :) . Pogledaj npr. euroske igrače kak su slabi.

Big Al
20-07-2006, 20:04
Mike Bibby i Peja Stojakovic ftw


Stojaković ti više ne igra u Sacramentu, sad je u New Orleansu :) .

Rope
20-07-2006, 23:27
A pre toga je bio u Indiani... To ti je kad neko ko se ne kuzi u nesto, pocne raspravljati o tome :? , recimo ja nikada nisam previse pametovao u Har. and Softw. F.A.c.Q. , a nije bez razloga... Ne razumem se previse, priznajem :roll: , ali zato ne postujem...

Big Al
21-07-2006, 18:23
Izgleda da ćemo sam nas dvojca ovdje razgovarat! :) Nema veze. Kaj misliš ko će osvojit sad naslov i zašto?

Gu4rd14n
21-07-2006, 18:30
Pozz Big Al!!;)

Big Al
21-07-2006, 18:36
Pozz Big Al!!;)


Bog, ti!

Rope
21-07-2006, 21:01
Izgleda da ćemo sam nas dvojca ovdje razgovarat! :) Nema veze. Kaj misliš ko će osvojit sad naslov i zašto?

Jbg. kad izgleda jako malo ljudi ovde interesuje NBA :D ! Ja bih voleo da to bude Miami (prvenstveno zbog Wade-a, divim se stilu igre tog coveka), ali cisto sumnjam. Kad se inace desava da neka ekipa odbrani prsten, osim nekada Bullsa, afkors :pray: ....
Je li znas kada izlazi NBA 07 ? Ima li kakvih info. o igri ? Hoce li menjati sta, ili ce biti samo update :? ?

Big Al
21-07-2006, 23:12
Neznam kad će izać, mislim da je 06 izašo krajem 05e, pa valjda tak i ovo. Nisam gledo. Nek što prije izađe zbog raznih tradeova i rookija! Inače one trejdove kaj vidim odma obavim i u igri! U igri još Johnson i Richardson igraju u Sunsima! Jel ti to radiš il kak? S kim igraš koji ti je score?

Rope
22-07-2006, 07:51
Evo ga. Iskopao sam info. za NBA 07:
key Features

* EA SPORTS™ Total Freestyle Control: Take complete control of EA SPORTS™ Freestyle Superstars to perform the true-to-life moves of a High Flyer, Shooter, Scorer, or Playmaker, then elevate your game to the next level by changing skill attributes on-the-fly. Toggle through your Freestyle Superstar moves at any time to decide how your stars win the game.
* Take Over the Game: Use the all-new progressive control system to maneuver your Freestyle Superstars to elevate their play and take over the game. Perform a spectacular move to dazzle the crowd and boost your team's momentum. Feel the intensity rise as your defensive stopper, veteran leader, or fan favorite steps up in key situations.
* Hundreds of Moves: Freestyle Superstars now feature different levels of ability to replicate NBA players, giving you ultimate control over hundreds of moves. But only the game's greatest players can rise to the highest level so get the ball in their hands when the game is on the line.
* Signature Jump Shots: The game's best players have their signature jump shots replicated in-game for true-to-life authenticity.
* Unprecedented ESPN Integration: With the most advanced ESPN integration package ever offered, the worldwide leader in sports delivers updates, scores, breaking news, radio podcasts and ESPN Motion.
* New AI System: Introducing an intuitive game engine specifically designed for Next Generation consoles. Take full control of your offensive game with team-specific plays, such as the triangle offense and the pick-and-roll. Assert your dominance on defense with the ability to elevate into the air to block shots or grab one-handed rebounds.
* NBA All-Star Weekend: ESPN analyst Greg Anthony and TNT broadcaster Ernie Johnson call the action as you showcase your skills in the Slam Dunk Contest and 3 Point Shootout. The weekend includes the Rookie Challenge and the prestigious NBA All-Star Game.
* Advanced Dynasty Mode™: Take charge of your favorite team by becoming GM and experience the challenge of managing team chemistry throughout the season. Scout players, propose trades and investigate rumors to keep your team on track from the NBA Draft to the NBA Finals.
* Voices of the NBA: Former Chicago Bulls star Steve Kerr joins the legendary Marv Albert courtside. Together they call all the action from the best seats in the house, giving you expert insight on all the superstars.

Pa ne cini mi se da su se bas pretrgli od inovativnosti
:? , graf. engine jos jos isti :yuck: ....
I kazu da izlazi krajem 9 meseca....

Big Al
22-07-2006, 16:08
Malo sam se razočaro ! Sve je isto, sam mi je zanimljivo kaj će svaki igrač u igri imat isti šut ko zapravi i ovo da će oni posebni potezi postajat bolji što je bolji igrač,a ne ko sad da svi imaju isto! Sječam se onih filmića za nba06 zaa xbox-super grafika,hdr, znoj teče, a izgleda da niš od toga!

Big Al
24-07-2006, 19:37
Unprecedented ESPN Integration: With the most advanced ESPN integration package ever offered, the worldwide leader in sports delivers updates, scores, breaking news, radio podcasts and ESPN Motion.

Kaj to znači?


the ability to elevate into the air to block shots or grab one-handed rebounds.


:o

Babitz
26-07-2006, 08:59
to su idiotluci koji dizu prasinu, a stos je da ce animacije samo bit bolje

Big Al
26-07-2006, 19:34
to su idiotluci koji dizu prasinu, a stos je da ce animacije samo bit bolje

Ni to im ne uspjeva.

Harrington je prešo u Indianu :cry: ,di je i počo NBA karijeru. Čak mi je malo i drago da se tam vratio.
J.R. Smith u Denver! Danver ima meni super ekipu C Camby, PF Martin, SF Anthony, SG Smith, PG Miller! Ja navijam za njih u plejofu! :)

Big Al
30-07-2006, 20:25
Čuo sam da je Bryant mislio promijeniti svoj broj na dresu samo zato da više zaradi na prodaji tog "novog" dresa, jer inače njegov dres je najprodavaniji ikad! Sramota! Ko da nema dovoljno love!
Mislim da je ipak odustao.

Rope
30-07-2006, 21:26
Čuo sam da je Bryant mislio promijeniti svoj broj na dresu samo zato da više zaradi na prodaji tog "novog" dresa, jer inače njegov dres je najprodavaniji ikad! Sramota! Ko da nema dovoljno love!
Mislim da je ipak odustao.

Ja stvarno ne kontam koji ce mu djavo :? ... Ma meni se taj NBA iz dana u dan sve vise gadi, sve se izkomercijalizovalo, nema vise atraktivnosti i kreativnih igraca, igre timova se vrte oko jednog coveka, i sl. sranja.
Evropska kosarka je sada, makar po meni, mnogo bolja. Zivo me zanima kako ce sada Ameri proci na svetskom. Volio bih kad bi ih Portoriko poderao kao prosli put 8) ...

Babitz
31-07-2006, 05:49
Čuo sam da je Bryant mislio promijeniti svoj broj na dresu samo zato da više zaradi na prodaji tog "novog" dresa, jer inače njegov dres je najprodavaniji ikad! Sramota! Ko da nema dovoljno love!
Mislim da je ipak odustao.

Ja stvarno ne kontam koji ce mu djavo :? ... Ma meni se taj NBA iz dana u dan sve vise gadi, sve se izkomercijalizovalo, nema vise atraktivnosti i kreativnih igraca, igre timova se vrte oko jednog coveka, i sl. sranja.
Evropska kosarka je sada, makar po meni, mnogo bolja. Zivo me zanima kako ce sada Ameri proci na svetskom. Volio bih kad bi ih Portoriko poderao kao prosli put 8) ...nemos usporedivat europsku i americku kosarku jebote
americka je imho bolja jer je sve brze, dinamicnije, zakucavanja je vise, nemogucih suteva isto, jednostavno su igraci bolji u svakom segmentu u nba

Rope
31-07-2006, 11:05
Čuo sam da je Bryant mislio promijeniti svoj broj na dresu samo zato da više zaradi na prodaji tog "novog" dresa, jer inače njegov dres je najprodavaniji ikad! Sramota! Ko da nema dovoljno love!
Mislim da je ipak odustao.

Ja stvarno ne kontam koji ce mu djavo :? ... Ma meni se taj NBA iz dana u dan sve vise gadi, sve se izkomercijalizovalo, nema vise atraktivnosti i kreativnih igraca, igre timova se vrte oko jednog coveka, i sl. sranja.
Evropska kosarka je sada, makar po meni, mnogo bolja. Zivo me zanima kako ce sada Ameri proci na svetskom. Volio bih kad bi ih Portoriko poderao kao prosli put 8) ...nemos usporedivat europsku i americku kosarku jebote
americka je imho bolja jer je sve brze, dinamicnije, zakucavanja je vise, nemogucih suteva isto, jednostavno su igraci bolji u svakom segmentu u nba

Nekad je i bilo tako...

Babitz
31-07-2006, 14:57
pa i sad je
gledo sam neke europske tekme, ajme sto su neprecizni i spori prema NBA-u
sve unutar trice je sporo i tromo, nekak mi izgledaju ko cure kad igraju kosarku
nba>europa

Rope
31-07-2006, 15:36
pa i sad je
gledo sam neke europske tekme, ajme sto su neprecizni i spori prema NBA-u
sve unutar trice je sporo i tromo, nekak mi izgledaju ko cure kad igraju kosarku
nba>europa

Ajoj, ne da mi se sada raspravljati zasto je eurobasket bolji, ali sam ces sada videti kako ce "NBA Stars" proci na svetskom(sig. se nece proslaviti)... A vecina glavnih igraca iz NBA je tu, tako da se tu ne moze traziti opravdanje.
A sto se tice suta, pogledaj koliki procenat iz igre imaju Iverson i Bryant, uvek ispod 30% ...

Big Al
31-07-2006, 19:36
Europska košarka je dosadnija, svi igraju isto ko ovi stari kaj ih gledam po koševima! Nema rizika, zakucavanja i nisu tak opuštani ko u NBA! Atmosfera u NBA je punoo bolja, sve je raskošnije i zato je primamljivije. Smeta mi to što neke momčadi u NBA imaju svoje zvijezde i svi misle samo na njih! Mislim da će bit najbolji na svjtskom, ak nebudu igrali na Lebrona :) !

Babitz
31-07-2006, 21:59
pa i sad je
gledo sam neke europske tekme, ajme sto su neprecizni i spori prema NBA-u
sve unutar trice je sporo i tromo, nekak mi izgledaju ko cure kad igraju kosarku
nba>europa

Ajoj, ne da mi se sada raspravljati zasto je eurobasket bolji, ali sam ces sada videti kako ce "NBA Stars" proci na svetskom(sig. se nece proslaviti)... A vecina glavnih igraca iz NBA je tu, tako da se tu ne moze traziti opravdanje.
A sto se tice suta, pogledaj koliki procenat iz igre imaju Iverson i Bryant, uvek ispod 30% ...bryant ima 45% sut u karijeri, a iverson 42% 8)
pazi prije nek bulaznis

@big al, slazem se, nba je 100x napetije, a repka bi trebala biti

o'neal
garnett
lebron
mcgrady
iverson

iverson ne igra bas playa, al je dobar na toj poziciji

Big Al
31-07-2006, 22:55
.Pa Iverson samo i igra playa! Neću moć gleat sve tekme jer idem na neki maturalni :| Neznam tko će prenosit? Ko je zadnji put?

Babitz
31-07-2006, 22:58
hrt2? :o

vuleclan
08-08-2006, 12:08
ajmo jest jebote svinje

sexy peace
08-08-2006, 12:47
A sta cu rec osim sta je baza kad Shaq ruši koševe. :fof:

Big Al
10-08-2006, 14:05
Ovo bi bila moja ekipa:

C Jermaine O Neal
PF Al Harrington :)
SF Shawn Marion
SG Michael Redd
PG Steve Francis

C Chris Bosh
SG Jason Richardson
PG Baron Davis
SF Ricky Davis
PF Josh Smith
SF Ron Artest

Systematic Reverse
10-08-2006, 14:44
po meni su najbolji u nba Bryant, McGrady i James
daleko su najkompletniji igrači :boohoo:

Me2

Big Al
10-08-2006, 19:34
Zna ko di ima koji mix za skinut?
Tko sve više ne igra za Hrvatsku? Giriček, Rančić...?

Rope
10-08-2006, 20:32
Zna ko di ima koji mix za skinut?
Tko sve više ne igra za Hrvatsku? Giriček, Rančić...?

Ehh, ja mislim da ima na onoj str. dontblinkmixtape.com, al nisam bas 100% siguran, pogledaj... A And1 se naplacuje i to 20-30 zelembaca :-x !! Ja imam sve do 6 dela..
Jesi ti to bio na moru, pa te nije bilo ili... :o

Systematic Reverse
10-08-2006, 20:41
ajmo jest jebote svinje

Aj' ne :o

Big Al
10-08-2006, 20:41
Zna ko di ima koji mix za skinut?
Tko sve više ne igra za Hrvatsku? Giriček, Rančić...?

Ehh, ja mislim da ima na onoj str. dontblinkmixtape.com, al nisam bas 100% siguran, pogledaj... A And1 se naplacuje i to 20-30 zelembaca :-x !! Ja imam sve do 6 dela..
Jesi ti to bio na moru, pa te nije bilo ili... :o

Da, bio sam na moru malo kiša malo sunce...
Imam oko 8GB NBAa 8) : Od mixeva- Jason Richardson(meni najbolji mix), Kenyon Martin, Josh Smith, J. Oneal sve do J.R . Smith , Pietrus. Imam cijelu utakmicu divix Rookie- Sophomore 05(Lebron i ovi bili Soph), cijeli dumk ccontest 05, dunkove iz dunk contesta 06(trebaju ukinut ono da imaš attemptova kolko oćeš :-x , C. Andersonu trebalo 12 puta :rotfl: ).

Rope
10-08-2006, 20:51
[quote="Big Al":21kw56q6]Zna ko di ima koji mix za skinut?
Tko sve više ne igra za Hrvatsku? Giriček, Rančić...?

Ehh, ja mislim da ima na onoj str. dontblinkmixtape.com, al nisam bas 100% siguran, pogledaj... A And1 se naplacuje i to 20-30 zelembaca :-x !! Ja imam sve do 6 dela..
Jesi ti to bio na moru, pa te nije bilo ili... :o

Da, bio sam na moru malo kiša malo sunce...
Imam oko 8GB NBAa 8) : Od mixeva- Jason Richardson(meni najbolji mix), Kenyon Martin, Josh Smith, J. Oneal sve do J.R . Smith , Pietrus. Imam cijelu utakmicu divix Rookie- Sophomore 05(Lebron i ovi bili Soph), cijeli dumk ccontest 05, dunkove iz dunk contesta 06(trebaju ukinut ono da imaš attemptova kolko oćeš :-x , C. Andersonu trebalo 12 puta :rotfl: ).[/quote:21kw56q6]

Ja klipove dobijam od frenda, otprilike 2 po mesecu :D ... Zadnji su mi 100 najboljih poteza u NBA svih vremena (podeljenih u 10 kategorija) i Michael Jordan air time :pray: , sta je taj covek radio :cry: . Najbolja je utakmica bila protiv Nicksa '92, kad je Starks "cuvao" Jordana... Dao mu je 40 poena...
E da, kako mislis 12 pokusaja, zar nije ograniceno na 2 :o ? Ubedljivo najbolji dunk je Nate preko Spud Webba. Ono nisam mogao verovati kad sam prvi put video...

Big Al
10-08-2006, 21:05
Mislim da sam to vidio, najbolji mi od Ervinga dunk! Na dunk contestu 06 bili su Hakeem Warick( Memphis) Josh Smith(Atl) Andre Iguodali i Nate Robinson. Smith je bio zadnji :cry: , nije mu baš uspjelo! S dvije ruke je zakuco al je nagazio na liniju slobodnjaka! OD Iguodale mi je najbolje ono kad mu je Iverson bacio od stražnje strane table i zakuco(skoro se s glavom u tablu :) ) Jesi vidio dunkove Smitha 05? OD 2005. možeš imat attemptova kolko oćeš dok ti ne uđe u koš!! Chris Andersonu trebalo 9 puta(bacio si s centra od poda), zato više nije tako zanimljivo! One dunkove koje si vidio su oni koji su im uspjeli! Robinsonu je trebalo mislim 12 puta sveukupno na contestu!

Rope
10-08-2006, 21:36
Nemoj me zezat :o !!! Neograniceno pokusaja, bezveze :yuck: ... To samo debilnim amerima moze pasti na pamet :-x .
A sto se tice Smitha, stvarno mu nije islo. Imao je 2 bezveze zakucavanja (preko lika koji cuci, i sa isprekidane linije jer je ovu za bacanja debelo nagazio). Iguodala je bio kreativniji al jbg. kad neko od 175 pocne zakucavati kroz noge i preskakati ljude :D :o ! Obojica su zasluzili da pobede....
E je li svetsko 17. ili ... ?

Big Al
10-08-2006, 21:44
Može bit, znam da je SAD - Slovenija 22. SAD je jedva 2 razlike dobio Brazil :) . Ko igra za Srbiju?

Rope
10-08-2006, 22:02
Može bit, znam da je SAD - Slovenija 22. SAD je jedva 2 razlike dobio Brazil :) . Ko igra za Srbiju?

Ajoj, reci cu ti al nemoj se smijati. Naime, udarni tandem nam je Milicic(Orlando) i Raicevic (Zvezda), a navodno vodja tj. lider tima je I. Rakocevic :cry: ... Tom coveku bih zabranio prilazak repki, a kamoli ulogu lidera :twisted: . Ako se izblamiramo, to ce biti zbog njega... Inace ima tu par dobrih momaka kao npr. Tripkovic (Partizan) i Marinovic (FMP) koji stvarno dobro sutaju trojke, samo da se ne prepadnu Svetskog... Realno prolaz grupe je njihov TOP, ali ja mislim da mogu osvojiti svetsko :D :D ...

Big Al
10-08-2006, 23:04
http://www.slamdunk.ru/video/mix/kirilenko_mix.wmv

probaj ovo Kirilenko

Big Al
10-08-2006, 23:52
Jel dela? :|

emperror
12-08-2006, 01:45
kad ce prvestvo u kosarci (ovo koje se sad blizi, al neznamkad je)

Rope
12-08-2006, 10:18
kad ce prvestvo u kosarci (ovo koje se sad blizi, al neznamkad je)

Pogledaj par postova ranije...

Big Al
12-08-2006, 19:09
S kim igraš NBA dynasti ili sezonu? Kak ti ide?

Ja igram s Atlantom, oko 30W i 50L. Ne volim tak pobjeđivat :) .

Rope
12-08-2006, 20:02
S kim igraš NBA dynasti ili sezonu? Kak ti ide?

Ja igram s Atlantom, oko 30W i 50L. Ne volim tak pobjeđivat :) .

Igrao sam sa Majamijem i Detroitom. Sa Heatom osvojio bez problema, a sa Detroitom izgubio od Denvera :o u finalu... Inace ne igram NBA u zadnje vreme (u stvari ne igram nista :) ), cekam 2007-icu. Jesi li video onaj trailer na PcPlay DVD-u (EA E3 2006) kad prikazuju i NBA 2007. Ono kao McGrady probije sa strane i zakuca :D , koja grafika i animacija, hocu to na PC-u :cry: ... Ali po svemu sudeci, not gonna happen :-x ...
E mogli smo jednom, ako ja uvedem ADSL , poigrati na netu, Miami vs Atlanta :D , naravno Miami bi pobedio sa jedno 30 koseva razlike... Jesi li igrao ti sa nekim ???

Big Al
12-08-2006, 20:32
Ono iz 2007 možda će tak i izgledat, al oni trejleri za xbox(prošle godine!) su još bolji, znoj i sve to! Nemam internet na onom kompu, na ovom možemo NBA 01 :) . Sam s Atlantom igro možda ću s Denverom ili Seatleom. S Atlantim igro zadnjig 8 godina :) . Od NBA 98! Otkad ti?

Rope
12-08-2006, 20:40
Ma sigurno ce biti ista grafika kao i u 2006 :? ... Ali kad bi stavili ono sa 360 bilo bi zakon, mislim ono izgleda kao prava kosarka :) .
A stani, hoces reci da na ovom sada kompu nemas DSL, jel to ili ... I ja sam na modemu, ali valjda cu u skorije vreme preci na DSL, mada je skupo...

Big Al
12-08-2006, 20:47
Ja isto imam modem 8) 8) ! Pogledaj mi signature! Neće se niš na njemu promijenit osim da će Warcraft nestat slijedeći tjedan :) Jel dobar?

Rope
14-08-2006, 08:48
Al jesi cuo, Ameri ovako :kill: Litvaniju, jedno 30 koseva razlike :D :o .... Zvezda veceri, KaRaMela afkors- 20 poena, a iza njega Wade 17.... Bome sada vec pocinjem ozbiljnije racunati na Amere..

Babitz
14-08-2006, 16:25
karamela je carmelo anthony?

Big Al
14-08-2006, 19:15
Baš sam jučer došo iz bolnice s longetom na nozi :-x ! Na košu pao točno na loptu. Barem 2 tkedna ništa! To najviše mrzim još doma gledam mixeve i utakmice i stvarno mi se igra.
Svjetsko počinje u subotu i HRT2 će prenosit( hvala bogu da nije HRT plus). Baš gledo Dream team 92. dobili Litvu oko 50 razlike :) . Neznam zašto bi SAD bio loš kad ionako za ostale ekipe ne igraju najbolji igrači. Sadu je kao stvarao probleme neki centar... Kažem da nemaju prave centre u cijelom NBAu, večinom su PF koji igraju na poziciji C( npr. Bosh, JO, Duncan...).

Kaj mislliš tko je najbolji europski igrač u povijesti Petrović, Kukoč, Stojaković, Nowitzki?

emperror
14-08-2006, 19:22
petrovic i nowitzki

Babitz
14-08-2006, 19:34
Baš sam jučer došo iz bolnice s longetom na nozi :-x ! Na košu pao točno na loptu. Barem 2 tkedna ništa! To najviše mrzim još doma gledam mixeve i utakmice i stvarno mi se igra. meni je puno gore
ja sma zdrav, al sma u italiji i nikog ne poznam nit imam loptu...


a od europljana se slazem s emperrorom, petrovic i nowitzki

Big Al
14-08-2006, 19:52
Petrović i Nowitzki

2fast4u
14-08-2006, 20:19
Nowitzki i Parker.

Big Al
14-08-2006, 20:46
Rope, zaš si promijenio sliku? :(

Rope
14-08-2006, 20:55
Rope, zaš si promijenio sliku? :(

Sto zar nije Dexter cool :) ?? Ma ne znam, nisam mogao vise gledati u onu Wade-ovu pa rekoh "malo promene nece skoditi"...

Big Al
14-08-2006, 21:02
Onad sam ja jedini niger na forumu :) . Ona stranica http://www.dontblinkmixtape.comSje super. Odi na basketball, new clips i skini ono wade drops bell! Ima 1 MB. Nevjerojatno je!

Rope
14-08-2006, 21:05
Evo danas sam konacno nakon 4 dana ponovo bio na kosu (maderfakerska kisa mi je padala neprestano :twisted: ), i it's good to be back... resio jednu tekmu afkors (nije da se hvalim ali... :) )... Skontao sam da bez kompa i bez grada i mogu nekako, ali bez "raje sa igralista" no way....
Ha, a ko ti je rekao za stranicu :D ... Verovatno cu skinut, 1 MB mogu sebi priustiti :) ...

Big Al
14-08-2006, 21:07
Ajd sad skini pa reci jal dobro! :)

Rope
14-08-2006, 21:13
Ajd sad skini pa reci jal dobro! :)

:rotfl: :rotfl: A ludost !!! Gde proleti lik :D ... Ali da je pravi igrac dodao bi ovom do sebe, ali ja mislim da ja ne bih ni mogao odsutati, poceo bih se valjati od smeha :D ...

Big Al
17-08-2006, 19:42
Baš sad sad pogledao prijateljsku utakmicu Hrvatska- Rusija i stvarno sam se razočarao igrom naših! Mislim da ova reprezentacija nema neku svjetlu budućnost. Kaj ne?

Berax0r
17-08-2006, 21:31
LA Lakers :pray:
Minesota timber wolves

Rope
18-08-2006, 12:28
Al je li ustajes sutra u 7 :D ??? Ameri VS Portorico, tradicionalno neugodan protivnik. Secas se sta je bilo zadnji put :) ???

Big Al
18-08-2006, 17:25
Na kojem programu se prenosi SAD Portoriko? Na HRT ne, prva s SADom mi je 22. s Slovenijom. Sutra imam prijenos Španjolska mislim.Carlos Arojo :) .
Jesi vidio kakva zakucavanja od Josha Smitha a da nisu s dunk contesta?

2fast4u
19-08-2006, 20:17
Ja bi htio da na svjetskom bude prva njemacka, a onda SAD pa francuska.

Big Al
19-08-2006, 20:18
SAD bobio porto rico 11razlike, nažalost :D . Ja, iskeno nebi htio da SAD osvoji medalju. Živcira me kaj i Wade govori da on LeBron i Anthony da moraju vodit ovu ekipu.. Ja bi htio da Francizi :) budu 1. zatim Argentinci pa Španjolci!

mafijaš
20-08-2006, 17:02
ja i franz imamo ista stajališta volimo philadhelphiu zbog iversona-nije uopće visok ali igra vrhunski zakucava luđački ali šteta što u philadhelphie nema još par likova kao što je on.tek onda bi philadhelphia bila jedna među boljih momčadi u nba :cry: :shock: :D :) :o :( 8) :rotfl: :roll: :boohoo: :yuck: :| :-x :shock: :? 8)

Big Al
20-08-2006, 20:22
ja i franz imamo ista stajališta volimo philadhelphiu zbog iversona-nije uopće visok ali igra vrhunski zakucava luđački ali šteta što u philadhelphie nema još par likova kao što je on.tek onda bi philadhelphia bila jedna među boljih momčadi u nba :cry: :shock: :D :) :o :( 8) :rotfl: :roll: :boohoo: :yuck: :| :-x :shock: :? 8)

Philadelphia ima odlične igrače osim Iversona -Webera, Iguodalu, ne treba im još jedan ko Iverson jer on ionako previše lopti troši :) .

2fast4u
20-08-2006, 20:29
Neznam meni nije zato jer mi je najbolji igrac Iverson i on mi nema nis lose, da nema njega Philadelphia nebi dobila nikog, mozda u nekoj tekmi potrosi nak lopti, ali takvi igraci imaju pravo trosit, on zato i zabija vise od ikog u cijelom NBA, po meni je najbolji igrac, i mislim da mi niko nece nikad bit bolji, cak ni Jordan, jel ovaj igrako u AND1, ima poteze , izgleda predobro i sve, Iverson je ziva legenda, i jednostavno meni je sve gore, jer on svakom godinom sve vise stari i neznam, kada ga nebude vise bilo u NBA-u to vise nece biti to, biti ce mi jako zao.

Rope
20-08-2006, 22:25
Si mislim da mi niko nece nikad bit bolji, cak ni Jordan, .

Dete de otrci par krugova oko kuce da se presaberes malo...Ako imas 12 ili 13 god. onda te razumem jer ti nikada nisi ni gledao Jordana kako igra, jer da jesi skontao bi da Iverson ne vredi ni ko pola Jordanove leve ruke. Veruj mi znam. Bavim se kosarkom i redovno je pratim, tako da...

2fast4u
21-08-2006, 15:11
Si mislim da mi niko nece nikad bit bolji, cak ni Jordan, .

Dete de otrci par krugova oko kuce da se presaberes malo...Ako imas 12 ili 13 god. onda te razumem jer ti nikada nisi ni gledao Jordana kako igra, jer da jesi skontao bi da Iverson ne vredi ni ko pola Jordanove leve ruke. Veruj mi znam. Bavim se kosarkom i redovno je pratim, tako da...

Ali gle, ovako, cc. Ja sam rekao da je meni Iverson najbolji, znam da je Jordan bolji igrac inace bio normalno, on je legenda i uvijek ce bitit, ali MENI, to znaci ne da ja mislim da je bolji nego jednostavno je meniSbolji, jel sad kuzis, normalno da se nemoze usporedjivat s Jordanom, ne zelim uopce o tom pricat, niko se nikad s njim nikada nece moc usporediti, jer mislim da su prosla ta vremena kada jedan igrac moze toliko biti vazan, ali opet kazem meniSje Iverson najbolji igrac ikad, ima prelijep sut i sve sad ne zelim nabrajati zasto mi je najbolji... sljedeci put prvo procitaj tekst malo bolje i onda komentiraj.

Babitz
24-08-2006, 23:05
tebi je draži igrač Iverson, nema tu ništa lošeg...

Big Al
25-08-2006, 22:21
tebi je draži igrač Iverson, nema tu ništa lošeg...

Valjda. :)
Baš mi je zanimljivo bilo vidit kak su LeBron i Wade malo izgubili živce kad nisu više vodili protiv Italije. :)

Babitz
26-08-2006, 11:21
da sma bar gledao :(
nek netko napiše raspored utakmica 8)

Big Al
26-08-2006, 18:30
Suttra u 9.50 Francuska- Angola na Slo2
tak negdje ujutro SAD- Austalija. Gledao sam kak bi moglo ispast, mislim da će igrat Argentina- Španjolska , a s druge strane Grčka - SAD. Nakon toga neznam.

Big Al
29-08-2006, 18:15
Na kojim programima vi gledate NBA kad ima? Ja na sloveniji 2 samo.

Rope
29-08-2006, 19:43
E da se i ja javim ovde :) ! Si video Angolu kako izgledaju !? Ono sve kao reperski sorcevi i dresovi (ne znam po meni je to glupo, jer u tome ne mozes skakati kako treba, mada ja itekako gotivim "Gangsta look" ali za kosarku su mi onoliki sorcevi smesni :) ). Sutra igra Wade i co. Po mojoj slobodnoj proceni 110-80 rez. For USA, afkors :D ...Osvojice svetsko, nema sta...

Fenrir
29-08-2006, 19:55
E da se i ja javim ovde :) ! Si video Angolu kako izgledaju !? Ono sve kao reperski sorcevi i dresovi (ne znam po meni je to glupo, jer u tome ne mozes skakati kako treba, mada ja itekako gotivim "Gangsta look" ali za kosarku su mi onoliki sorcevi smesni :) ). Sutra igra Wade i co. Po mojoj slobodnoj proceni 110-80 rez. For USA, afkors :D ...Osvojice svetsko, nema sta...

Teško da će ga osvojit jer ne ulažu tolko u svjetsko prvenstvo, njima su zakon jedino Olimpijske igre.

Rope
29-08-2006, 20:22
E da se i ja javim ovde :) ! Si video Angolu kako izgledaju !? Ono sve kao reperski sorcevi i dresovi (ne znam po meni je to glupo, jer u tome ne mozes skakati kako treba, mada ja itekako gotivim "Gangsta look" ali za kosarku su mi onoliki sorcevi smesni :) ). Sutra igra Wade i co. Po mojoj slobodnoj proceni 110-80 rez. For USA, afkors :D ...Osvojice svetsko, nema sta...

Teško da će ga osvojit jer ne ulažu tolko u svjetsko prvenstvo, njima su zakon jedino Olimpijske igre.

Objektivno, ko je jaci i bolji od njih ? Ne ulazu u svetsko ? Cega novca, jer truda ulazu i previse...vidi se da im je stalo da svet zna da je USA "THE best"...

Fenrir
30-08-2006, 10:24
E da se i ja javim ovde :) ! Si video Angolu kako izgledaju !? Ono sve kao reperski sorcevi i dresovi (ne znam po meni je to glupo, jer u tome ne mozes skakati kako treba, mada ja itekako gotivim "Gangsta look" ali za kosarku su mi onoliki sorcevi smesni :) ). Sutra igra Wade i co. Po mojoj slobodnoj proceni 110-80 rez. For USA, afkors :D ...Osvojice svetsko, nema sta...

Teško da će ga osvojit jer ne ulažu tolko u svjetsko prvenstvo, njima su zakon jedino Olimpijske igre.

Objektivno, ko je jaci i bolji od njih ? Ne ulazu u svetsko ? Cega novca, jer truda ulazu i previse...vidi se da im je stalo da svet zna da je USA "THE best"...

Objektivno imaš pravo.
Kažeš da ulažu i previše truda, trebaš ih vidjet na olimpijskima :D

Big Al
30-08-2006, 19:17
Nemor bit da će osvojit. Kad ih neko pritisne dobrom obranom, tj kad igraju na polovici terena puno su slabiji i živčaniji, kao s Njemačkom. Šteta što Nowitzki nije zabijao kao inače. Mislim da bi Španolci mogli osvojit. Najsretniji bi još bio kad SAD nebi dobio medallju :) . Kaj vi ne?

Rope
30-08-2006, 22:30
Vala ja ne bih. Svidja mi se kako igraju Wade i Melo (mada protiv Svaba ih nije islo)... Go USA :D !!! Btw. Big Al kakav ti je to avatar ? Si to ti :) ?

Big Al
31-08-2006, 18:14
.
Vala ja ne bih. Svidja mi se kako igraju Wade i Melo (mada protiv Svaba ih nije islo)... Go USA :D !!! Btw. Big Al kakav ti je to avatar ? Si to ti :) ?

Da to sam ja. Kaj ti se ne sviđa? :) Oni dresovi Angole su OK. Imam ja jedne hlače koje su dost duže od koljena,al mislim da isto skačeš kao sa kračim hlačama, jedino ko da si mlo manje pokretljiviji :)

Rope
31-08-2006, 18:37
Ma nesto ti je mutna slika...ne vidi se dobro.. A na pokretlijvost sam i mislio, jednostavno sorcevi zapinju za koljena :) , ne mozes trcati kako spada... Mada izgleda cool...

2fast4u
01-09-2006, 11:12
I eto tako je ispao i SAD, nevjerojatno.

Europski prvak Grčka održao je košarkašku lekciju američkim profesionalcima u polufinalu Svjetskog prvenstva i svladao ih rezultatom 101:95. Grci su odigrali sjajnu utakmicu i apsolutno zasluženo slavili.
Spanoulis 22, Kakiouzis 15, Schortsanitis 14 i Diamantidis s 12 poena najefikasniji kod Grčke u čijem sastavu je Papaloukas upisao i 12 asistencija. Kod Amerikanaca Anthony 27, Wade 19, James 17 te Hinrich 12 poena.

Rope
01-09-2006, 14:10
Fu*k ! Nisam mogao verovati kad sam gledao Ameriku :cry: ! Izgubili su od grckih papaka :-x !!! Smeo sam staviti 1 000 000kn da ce USA osvojiti svetsko...steta...tako dobra generacija...
A mozda ne budu ni 3. Argentina je izgubila od Spanije, i sigurno ce imati veliki motiv da osvoji bronzu, za razliku od Amerike kojima se sada verovatno vise i ne igra...

P.S.
Fenrir, nazalost, bio si u pravu :cry: ...

Big Al
01-09-2006, 19:11
Ovo je bila najbolja utakmica kaj sam gledao! :) :) Grčka- SAD. Stvarno mi je drago kako su Grci pobijedili, nisam mislio da će povesti nakon 12 razlike za SAD. Onaj Baby Shaq je najjači( još je smršavio je još 25kg kažu) i Dijamantidis i Spanulis! Nitko ih nebi dobio da su ovako igrali! Gotovo mi je sad svejedno tko će bit prvak Španjolska ili Grčka, više me zanima 3. mjesto. :)

2fast4u
01-09-2006, 20:38
Big Al jel ti to slika od Lary Birda.

Big Al
01-09-2006, 20:42
Big Al jel ti to slika od Lary Birda.

Da, kak si pogodio? :) Baš prastaro izgleda ne? :)

2fast4u
01-09-2006, 20:46
Da lool.

sexy peace
01-09-2006, 20:48
Virujen da ce Grci dobit jer ako su Aerikance svaka in cast.Ginobili je odlican.A kod Amera mi je najbolji Carmelo Anthony.

Big Al
01-09-2006, 20:55
Bit će teško za 1. i za 3. mjesto. Bilo tko može pobijedit. Suta se za 3.mjesto igra u pola 13. Sječam se da se naši kao nisu mogli oporavit od nepravednog poraza od Španjolske s kojim nismo ušli una SP, pa smo izgubili slijedeću od Slovenije! Tako bi moglo biti s SADom. Na nekoj anketi na stranici Hawksa čak preko 90%ih misle da će USA osvojit zlato :fof: :fof: . Mislim da smo imali šansu protiv Španjolske unatoč krivom suđenju.

sexy peace
01-09-2006, 21:00
Najluđi su mi grčki centri onaj crnj neznam mu ime i Papadopulos.

Big Al
01-09-2006, 21:09
Najluđi su mi grčki centri onaj crnj neznam mu ime i Papadopulos.

Da onaj crni je najjači Baby shaq ga zovu ima 315lbs, :) Papadopulos je onaj centar sa znojnikom oko glave. Crni ih je vratio u igru zapravo. Kaj nije čudno da večina europskih igrača koji večinom samo griju klupu u NBA(zbog njihovih zvijezda) zabijaju najviše protiv tih NBA "zvijezda"? :)

Rope
01-09-2006, 21:31
@sexy peace- Ginobili je imao loptu za pobedu i usrao je da nije moglo gore :-x . Samim tim on je tragicar meca... sut za 2- 11/2..

@Big Al- nije cudno-tad su posebno motivirani, i kada krene sut onda je sve moguce :) ...

Big Al
01-09-2006, 21:42
Rope, kaj kažeš na ovaj sad avatar? :)

Rope
01-09-2006, 21:47
Al ako ces iskreno-onaj prvi ti je najbolji :) ! Ne znam zasto, valjda sam te tako naucio raspoznavati...

sexy peace
02-09-2006, 11:51
Al ako ces iskreno-onaj prvi ti je najbolji :) ! Ne znam zasto, valjda sam te tako naucio raspoznavati...

Potpisujem.

Rope
02-09-2006, 13:34
3. mesto-nije lose :) ... al opet zao mi je sto Amerika nije prva :cry: - ubili su Argentinu !!!
Za koga cete navijati sutra ? Ja za Greece, jer Spance mrzim iz dna duse :twisted: ...

2fast4u
02-09-2006, 13:39
3. mesto-nije lose :) ... al opet zao mi je sto Amerika nije prva :cry: - ubili su Argentinu !!!
Za koga cete navijati sutra ? Ja za Greece, jer Spance mrzim iz dna duse :twisted: ...

Drago mi je da neko mrzi spanjolce koliko i ja :) , Amerikanci su na kraju ove zgazili :) , dobro je da su 3 jer da su 4 to bi vec bila sramota, ali i ovo je za mene sramota, jer su oni ipak u kosarci No1, i tako ce vjerojatno uvijek i biti.

Rope
02-09-2006, 13:55
Ma Spanci su retardirani...pogotovo onaj Gasol :twisted: ... ja bih mu zabranio aktivno igranje kosarke. Izgleda da je s*ebo nogu pa nece igrati... to ga Bog kaznio :) .

Sledece godine Amerikanci dolaze sa "full opremom" na Olimpijske. Ako tada ne budu prvi, onda stvarno...

Big Al
02-09-2006, 18:21
Kaj fali Španjolcima? Gasol je u redu, malo je možda čudan,al je dobar! Mislim da bi zbog toga što ne igra Gasol , Grci mogli dobit. Mislim da i ako Ameri dođu s kompletnom ekipom neće bit niš bolji! Valjda ću vratit staog Big Ala, al bi se Amerikanci trebali ugledat na Birda! :)

sexy peace
02-09-2006, 21:19
3. mesto-nije lose :) ... al opet zao mi je sto Amerika nije prva :cry: - ubili su Argentinu !!!
Za koga cete navijati sutra ? Ja za Greece, jer Spance mrzim iz dna duse :twisted: ...

Ja sam za Grke.Legendarni su. :pray:

Rope
02-09-2006, 21:30
Izgleda da ovde niko ne voli Spance (sem Big Al-a koji je uvek diplomata :) ). Tako treba :fof: !

Sickmanno1
03-09-2006, 08:49
Navim za Lakerse jos od doba dok je igrao Magic :D


Svi koji prete NBA liku moraju se sloziti da je LAL dogurao daleko sa uzasno losom momcadi, ali spasava ju Kobe :D

sexy peace
03-09-2006, 10:43
Ja sam bija za Bullse dosta vrimena.

Big Al
03-09-2006, 17:52
Navim za Lakerse jos od doba dok je igrao Magic :D


Svi koji prete NBA liku moraju se sloziti da je LAL dogurao daleko sa uzasno losom momcadi, ali spasava ju Kobe :D

Da daleko su došli zbog Bryanta, sumnjam da mogu doć još dalje, mogu bit samo još gori. :)
Evo, reko sam, Španjolci su prvaci svijeta!! :) Neznam šta je bilo Grcima. Valjda je njima finale bila ona utakmica protiv SAD-a.

Babitz
03-09-2006, 20:11
Ja sam bija za Bullse dosta vrimena.ja još uvijek jesam 8)

sexy peace
03-09-2006, 21:05
Navim za Lakerse jos od doba dok je igrao Magic :D


Svi koji prete NBA liku moraju se sloziti da je LAL dogurao daleko sa uzasno losom momcadi, ali spasava ju Kobe :D

Da daleko su došli zbog Bryanta, sumnjam da mogu doć još dalje, mogu bit samo još gori. :)
Evo, reko sam, Španjolci su prvaci svijeta!! :) Neznam šta je bilo Grcima. Valjda je njima finale bila ona utakmica protiv SAD-a.

Ista stvar sta se dogodila tada i Amerikancima.Cobe je odličan i bija je najbolji za Lejkerse.

Big Al
06-09-2006, 15:34
Čuo sam da će Ameri na slijedeći turni doć samo a najboljim iz NBA! Tak da sve dobee! Lol, neznam kolko će biti uspješni,???? al se sječam da su 2000 na Olimpijadi igrali- Kidd, Iverson, J O'neal, Duncan, Garnett, Carter Tmac... i nisu dobili medalju! :fof: Lool.

WEASEL
06-09-2006, 15:42
lol, amerikanci su prenapuhani u svemu, tako i sa svim sportovima. Tko ne gleda mba i stuff, a nitko nema veze kada igraju protiv neke države
:X (svjestan sam da nba ima dost stranih igrača, ali ipak je najviše zvjezda iz amerike)

sexy peace
06-09-2006, 21:33
Pa i Carmelo Anthony je jedan od bolji i lebron James također.Ali O Neal i Iverson su odličan dvojac.

Big Al
07-09-2006, 18:06
Rope, u vezi AND1 mixtapea 7 i 8 . Imam obadva i puno su bolji od prošlih/na DVDu su, bolja slika, pnoo dulje traju i dosta utakmica su u dvorani). 7. je manja, pa ti se možda više isplati ( i meni je malo bolja od osmice).

Da. Jeste znali da je Petrović u Ciboni jednom zabio 120 koševa!? To mora bit svjetski rekord!

Babitz
07-09-2006, 18:16
da, to sma pročitao na wikipediji

sexy peace
07-09-2006, 19:38
Ali moramo se sitit Jordana ipak je i on jedan od kraljeva košarke.

Dj_Morales
07-09-2006, 21:30
a sta je sad mcgradyon?! najbolji igrac za mene!!!

Rope
07-09-2006, 21:43
Rope, u vezi AND1 mixtapea 7 i 8 . Imam obadva i puno su bolji od prošlih/na DVDu su, bolja slika, pnoo dulje traju i dosta utakmica su u dvorani). 7. je manja, pa ti se možda više isplati ( i meni je malo bolja od osmice).

Da. Jeste znali da je Petrović u Ciboni jednom zabio 120 koševa!? To mora bit svjetski rekord!

Ocu ja to :cry: !!! Gde si to uzeo i koliko si platio (jesu to orginali ili... :) ). Blago ti se... Cuo sam ima onaj novi fazon-pas nogom iza ledja, kewl :) (moram to uvezbati)....

Sickmanno1
08-09-2006, 15:39
a sta je sad mcgradyon?! najbolji igrac za mene!!!

nikad cuo :?

Rope
08-09-2006, 16:22
a sta je sad mcgradyon?! najbolji igrac za mene!!!

nikad cuo :?

Ma lik je mislio napisati McGrady-em, al se malo zajebo... Ali stvarno ne vidim poentu toga da u svojim postovima pisete ko su vam najbolji igraci. To je najobicniji spam, tako da... suzdrzite se od tih gluposti..

Fenrir
08-09-2006, 16:28
a sta je sad mcgradyon?! najbolji igrac za mene!!!

nikad cuo :?

Ma lik je mislio napisati McGrady-em, al se malo zajebo... Ali stvarno ne vidim poentu toga da u svojim postovima pisete ko su vam najbolji igraci. To je najobicniji spam, tako da... suzdrzite se od tih gluposti..

Nije se on zajebao pa vidis da je iz splita on tako govori.

Rope
08-09-2006, 16:40
LOL pa ne moze tako izmisljati !!! Nek napise kako spada... Sad ja trebam misliti sta je on htio reci, samo zato sto je iz Splita... Bezveze :) ..

Babitz
08-09-2006, 19:25
t-mac aka mcgrady je prejeban igrač mada je prošle sezone prolazio kroz neke krize
al jedan je od najsvestranijih igrača, čista elita

Big Al
08-09-2006, 19:37
Rope, u vezi AND1 mixtapea 7 i 8 . Imam obadva i puno su bolji od prošlih/na DVDu su, bolja slika, pnoo dulje traju i dosta utakmica su u dvorani). 7. je manja, pa ti se možda više isplati ( i meni je malo bolja od osmice).

Da. Jeste znali da je Petrović u Ciboni jednom zabio 120 koševa!? To mora bit svjetski rekord!

Ocu ja to :cry: !!! Gde si to uzeo i koliko si platio (jesu to orginali ili... :) ). Blago ti se... Cuo sam ima onaj novi fazon-pas nogom iza ledja, kewl :) (moram to uvezbati)....

Skinuto s neta valjda, kopiro na hard obadva,lol¨! Ono s nogom je u 8. neki novi tip ima neke finte kroz noge(ali drugačije). Sedmicu si uzmi ak ti se više isplati! Ja sam vidio prije u AND1 dućanu. Ipak neznam tko će skinut 3 i više gb! Evo prve petorke Atlante za ovu sezonu: C L.Wright PF M. Williams SF J.Smith SG J.Johnson PG S.Claxton, mislim da su još slabiji ove sezone, LOOL! Nemora bit, vidit ćemo.
BTW ja sam i ovdje- http://hoopcapital.ho.funpic.org/index.php?act=idx

Big Al
18-09-2006, 12:08
Oće tko možda igrat NBA protiv mene prek neta?? Dobit ću bolju vezu, al ne tako brzo? Ak može prek onog programa Hamat... ak ide?

Rope
18-09-2006, 13:56
Af kors :D !!!! Ja sam planirao uvodjenje DSL-a oko oktobra, sad sam na modemu :( ... Ima da te oderem ko jarca sa Miami-em :D :D !!!

Big Al
19-09-2006, 18:48
Af kors :D !!!! Ja sam planirao uvodjenje DSL-a oko oktobra, sad sam na modemu :( ... Ima da te oderem ko jarca sa Miami-em :D :D !!!

Dobro,neznam kad, budem ak se može prebacit s starog na novi komp bez otvaranja kučišta?? Možda izgubiš.

sexy peace
19-09-2006, 20:32
Koja NBA igra?

Big Al
22-09-2006, 19:59
Koja NBA igra?

LOOL Nba live 2006! Nemre se prek Hamatchia :( ! Kaj sad?

Eddie9
22-09-2006, 20:14
dwyane wade ruuuulz!!!
makar mrzim kosharku...






PC 500 !!!!!!!!!

Big Al
28-09-2006, 19:28
Vidio sam na netu da je sad izašo NBA07!

Kostolomac
28-09-2006, 19:39
jedva čekam nabavit :D

sexy peace
29-09-2006, 10:23
Me to!!

Armachus
29-09-2006, 16:18
Najbolja momćad= Phoenix

T.N.T.
29-09-2006, 17:14
dal je istina da su ove godine izašle dvije verzije NBA?

Big Al
30-09-2006, 00:59
Evo sad odiro NBA live 07. :) Nema (kao obično :D ) nekih velikih razlika. Grafika je bolja, ne puno, ali su animacije bolje(pogotovo zakucavanja i polaganja!! :D ). Mrežica i obruč su dosta bolji/fizika). Meni je odlično napravljen,! Kao teme 6 igrača, a u pozadini ide mali mix od svakog, predobro je!! Ima nekih dodatnih fora-npr. Atmosfera u ekipi... Iznenadilo me autentičnost šuteva, npr.Marvin Williams(nije poznat baš), ima drugačiji šut od ostalih, tj isti njegov pravi! Ima još dosta dodatnih bonusa... Jedino mi smeta tempo igre, ko da je sporiji i teže je...
I a Kobe nosi broj 24 :) !

Rope
30-09-2006, 08:38
Daj jos infa Big... Zanima me da li da uzimam ili ne... Velis grafika je ista :cry: ?Steta...

T.N.T.
30-09-2006, 11:25
dal je istina da su ove godine izašle dvije verzije NBA?pogledao samo ovo i istina je...

postoji NBA 2k7 od 2k gamesa
i NBA Live 07 od EASportsa

pitanje je, koji je bolji...

Rope
30-09-2006, 11:29
[quote="T.N.T.":1gvsfn35]dal je istina da su ove godine izašle dvije verzije NBA?pogledao samo ovo i istina je...

postoji NBA 2k7 od 2k gamesa
i NBA Live 07 od EASportsa

pitanje je, koji je bolji...[/quote:1gvsfn35]

Pa nije to "ove godine".. Svake god. imas te 2 verzije lol... Za komp je bolji od EA-a, a za konzole 2k7...

T.N.T.
30-09-2006, 11:31
nisam znao...

taj nba 2k7 ima i neki streetball mode...

bilo bi dobro da nba street izađe na pc...

Big Al
30-09-2006, 21:03
Likovi su nešto čšće napravljeni, malo više reflekcija, isto je zahtjevan, igram sve max, 4aa,8af! Meni , uvodni je super, pjesme meni neš lošije(normalnije su ,NBA 05 ima najbolje :) )! Povećat ću game speed malo! Ima nekih novih pokreta igrača kaj sami rade, neki x faktor kojeg dobi 1 igrač na početku tekme koji nije star player, ak dobro i dugo igraš s njim dobi zvijezdu(shooter, scorer...), al ako mu nejde niš ne dobi, to vrijedi samo za 1 tekmu. Što duže igraš to se mijenja team chemistry, kao igraju bolju obranu u 4 četvrtini... Zakucavanja su odlična jer su realn, ne s slobodnjaka :) ! Komentari su više manje isti, novo- slobodnjake normalo bacaš držiš tipku za gore dok mu ruka ne dođe u povoljan položaj i šutneš! To je dost dobro uvedeno :) ! Preporuča se gamepad- neke stvari možeš na njemu što nemožeš na tipkovnici, npr. promijenit shootera u scorera u utakmici! Vie vrsta dodavanja dugo, kratko(2 put klikneš) i zakucavanja po volji! Odlično je uvedeno da svi igrači nemaju ista zakucavanja ko dosad! Ima čak oko 15vrsta zakucavanja!...nisam sve još skužio :) ...

Rope
30-09-2006, 21:24
Ja iso danas do khm lokalnog dilera khm i kaze mi da jos nije izasao za PC :o ! WTF ???...
Pa Bogami po tom tvom utisku deluje mi dosta dobro :) !! Cuo sam da par igraca ima unikatnu kretnju i sut ? True or False ???

Big Al
30-09-2006, 21:31
Ja iso danas do khm lokalnog dilera khm i kaze mi da jos nije izasao za PC :o ! WTF ???...
Pa Bogami po tom tvom utisku deluje mi dosta dobro :) !! Cuo sam da par igraca ima unikatnu kretnju i sut ? True or False ???

ČRU! :) Ne samo par, nego dosta njih!
Lol za dilera! Prijavi ga policiji ak nema :) ! što kasni s poslom :)

Rope
30-09-2006, 22:02
Lol za dilera! Prijavi ga policiji ak nema :) ! što kasni s poslom :)

:rotfl: Ne smem ... obecao sam mu :rotfl: ... Hocu i ja to da igram, smrc :cry: !!!!

Big Al
30-09-2006, 22:08
Kak ćemo prek neta onda igrat?lool

Rope
03-10-2006, 18:02
Kupio sam NBA 07 ! Sve sto imam za reci je : Wauuuuuuu :) !!! Igra je nenad*ebivo dobra. Stvarno sam pozitivno iznenadjen. Animacije i kretnje igraca su za 5+ ! Grafika je isto vrlo dobra (sve max 4AA i 4AF), Dynasty mod je solidno uradjen, AI je vrlo dobar (imam 2 izgubljene i 1 dobijenu sa Lakersima :) :cry: )... Ma sve u svemu - SUPER... Preporuka :wink: .

sexy peace
03-10-2006, 19:01
Falša ili original?

Rope
03-10-2006, 20:54
A sta ti mislis :) ?

Babitz
03-10-2006, 21:16
nabavio nba07 8)

T.N.T.
03-10-2006, 21:36
nabavio nba07 8)me 4...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

Big Al
04-10-2006, 19:54
Hmm, bilo bi super kad bi se našli i prek neta igrali...
Malo je teže igrat(i Atlanta je malo slaba :) imam 2-5 dynasty!

Gu4rd14n
05-10-2006, 17:35
Hmm, bilo bi super kad bi se našli i prek neta igrali...
Malo je teže igrat(i Atlanta je malo slaba :) imam 2-5 dynasty!


Nemojte slusati kako da kazem...khmmm ovog 5hit Ala... To je defekt od covijeka koji je usto i prevarant, kradljivac i lopov...zovite ga kako ocete... Ovo nije sala... U stupid wanker...Zadnji put si me zajebo debilu jedan...vidit cemo oces li ikad vise dobit nesto od mene majmune primitivni (ispricavam se svim clanovima pc play foruma jer sam morao posegnuti za ovakvim primitivizmima,naravno ne i Alu...ali za Big Ala=Filipa Šiloboda normalne rijeci nisu jednostavno dovoljne...)!!!! Nije ni cudo sto se niko nece druzit s tobom (razmisli zasto te svi izbjegavaju....mali hint: thief?? jel te to podsjeca na nesto???) OMG, kako mrzim takve ljude kao sto si ti.... To ti prije nisam htio reci zato sto nisam znao kakav si kreten... ali ovo sto si napravio nikako nije u redu...nije to zbog onih bijednih para nego je ovo stvar principa i tvojega bezobrazluka neodgojeni kretenu!!! To je sve sto ces cut od mene ubuduce!! :yuck: :yuck: :yuck: :-x :-x

Big Al
05-10-2006, 18:42
Hmm, bilo bi super kad bi se našli i prek neta igrali...
Malo je teže igrat(i Atlanta je malo slaba :) imam 2-5 dynasty!


Nemojte slusati kako da kazem...khmmm ovog 5hit Ala... To je defekt od covijeka koji je usto i prevarant, kradljivac i lopov...zovite ga kako ocete... Ovo nije sala... U stupid wanker...Zadnji put si me zajebo debilu jedan...vidit cemo oces li ikad vise dobit nesto od mene majmune primitivni (ispricavam se svim clanovima pc play foruma jer sam morao posegnuti za ovakvim primitivizmima,naravno ne i Alu...ali za Big Ala=Filipa Šiloboda normalne rijeci nisu jednostavno dovoljne...)!!!! Nije ni cudo sto se niko nece druzit s tobom (razmisli zasto te svi izbjegavaju....mali hint: thief?? jel te to podsjeca na nesto???) OMG, kako mrzim takve ljude kao sto si ti.... To ti prije nisam htio reci zato sto nisam znao kakav si kreten... ali ovo sto si napravio nikako nije u redu...nije to zbog onih bijednih para nego je ovo stvar principa i tvojega bezobrazluka neodgojeni kretenu!!! To je sve sto ces cut od mene ubuduce!! :yuck: :yuck: :yuck: :-x :-x

Hmmmm...

Gu4rd14n
05-10-2006, 19:38
[quote="Big Al":29y90r84]Hmm, bilo bi super kad bi se našli i prek neta igrali...
Malo je teže igrat(i Atlanta je malo slaba :) imam 2-5 dynasty!


Nemojte slusati kako da kazem...khmmm ovog 5hit Ala... To je defekt od covijeka koji je usto i prevarant, kradljivac i lopov...zovite ga kako ocete... Ovo nije sala... U stupid wanker...Zadnji put si me zajebo debilu jedan...vidit cemo oces li ikad vise dobit nesto od mene majmune primitivni (ispricavam se svim clanovima pc play foruma jer sam morao posegnuti za ovakvim primitivizmima,naravno ne i Alu...ali za Big Ala=Filipa Šiloboda normalne rijeci nisu jednostavno dovoljne...)!!!! Nije ni cudo sto se niko nece druzit s tobom (razmisli zasto te svi izbjegavaju....mali hint: thief?? jel te to podsjeca na nesto???) OMG, kako mrzim takve ljude kao sto si ti.... To ti prije nisam htio reci zato sto nisam znao kakav si kreten... ali ovo sto si napravio nikako nije u redu...nije to zbog onih bijednih para nego je ovo stvar principa i tvojega bezobrazluka neodgojeni kretenu!!! To je sve sto ces cut od mene ubuduce!! :yuck: :yuck: :yuck: :-x :-x

Hmmmm...[/quote:29y90r84]

Vidim da se nemas nicim obranit (il nesto pametno rec)... zato sto je ono gore sto sam naveo naravno cista i neosporiva istina...

Rope
05-10-2006, 20:12
Dobro sad, ako vas dvojica imate nekih problema razjasnite to preko pp-a ili uzivo .... nemojte ovde.... Vidim da Al ne zeli da se svadja ... razumno ... pametniji popusta :wink: .

T.N.T.
05-10-2006, 22:49
Big Al je thug?

hoćeš mi biti best friend?
http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

Gu4rd14n
05-10-2006, 23:32
Dobro sad, ako vas dvojica imate nekih problema razjasnite to preko pp-a ili uzivo .... nemojte ovde.... Vidim da Al ne zeli da se svadja ... razumno ... pametniji popusta :wink: .

Kad bi ga upozno ono "real life" nebi tako mislio rope... a i znam da si fan nba-a pa je sasvim razumno da si uz njega...

Raoul Duke
06-10-2006, 06:59
Najbolji team u NBA su :
Rocketsi,Miami

Najbloji Igraci NBA su:
McGrady
LeBron James
Iverson
Garnett

Ima njih dosta.Svi :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Babitz
06-10-2006, 17:59
ma ben gordon sve owna 8)

IgGy
06-10-2006, 20:18
Hmm, bilo bi super kad bi se našli i prek neta igrali...
Malo je teže igrat(i Atlanta je malo slaba :) imam 2-5 dynasty!


Nemojte slusati kako da kazem...khmmm ovog 5hit Ala... To je defekt od covijeka koji je usto i prevarant, kradljivac i lopov...zovite ga kako ocete... Ovo nije sala... U stupid wanker...Zadnji put si me zajebo debilu jedan...vidit cemo oces li ikad vise dobit nesto od mene majmune primitivni (ispricavam se svim clanovima pc play foruma jer sam morao posegnuti za ovakvim primitivizmima,naravno ne i Alu...ali za Big Ala=Filipa Šiloboda normalne rijeci nisu jednostavno dovoljne...)!!!! Nije ni cudo sto se niko nece druzit s tobom (razmisli zasto te svi izbjegavaju....mali hint: thief?? jel te to podsjeca na nesto???) OMG, kako mrzim takve ljude kao sto si ti.... To ti prije nisam htio reci zato sto nisam znao kakav si kreten... ali ovo sto si napravio nikako nije u redu...nije to zbog onih bijednih para nego je ovo stvar principa i tvojega bezobrazluka neodgojeni kretenu!!! To je sve sto ces cut od mene ubuduce!! :yuck: :yuck: :yuck: :-x :-x


Stari, ovo nije mjesto ni nacin kako se odnositi prema drugim forumasima, stoga cu te zamoliti da vise ne gadis ovaj topic.
Ukoliko zelis ispoljiti svoje frustracije ili doista imas nesto protiv bigAla, predlozit cu ti da se konzultiras s naprednom i nadasve korisnom funkcijom PC Play foruma - Privatne Poruke.

Big Al
06-10-2006, 20:35
Nadalje :D . Frend kaže da ima AND1 mixtape9!! i da je na jednom cdu! kao divix format, pa je i lakše za skiinuti :) !

Jel vama NBA07 teži od 06? Meni je!
E da! Prije nego što nešto idete igrat u NBAu obavite obavezno ovo- Rooster menagment, sign/release players, Lorenzen Wright sign u atlantu, Edwards release iz atlante(da ima mjestaza wrighta), Payton u Miami sign, Bonz Wells u Houston! Odi save i sejvaj kao roostere, nakon toga možete dynasty!

Big Al
10-10-2006, 21:15
Upravo radim svoj 1.mix. Kad dobim maxadsl ću ga stavit na net da ga se može downloadat! Oće neko ga ovdje downloadat da znam? Mogo bi ga staviti na onaj natječej AMD!

Big Al
14-10-2006, 19:00
Evo vam mixeva koje sam izabro, meni najbolje:
Petrović mix-

http://rapidshare.de/files/19665673/Dra ... _.wmv.html (http://rapidshare.de/files/19665673/Drazen_Petrovic_Paving_The_Way_U.P_.wmv.html)

Kenyon Martin mix. obacezno skinut, i ima 18mb samo, da vidite zašto je najeksplozivniji u nba! :)
http://rapidshare.de/files/35652657/0705KM.zip
Josh i J.R Smith mix(190mb, ali 12 minuta, prebolesno)
http://www.sendspace.com/file/c1ov73

Možete ovdje napisat ak trebati mix od kojeg igrača pa da nađem!
Kad skinete napišite kakav vam je? :)

sexy peace
14-10-2006, 22:31
Odlična videa. :fof:

Babitz
15-10-2006, 16:15
Odlična videa. :fof:taj smajlić ne pokazuje palčeve...

T.N.T.
15-10-2006, 16:24
Evo vam mixeva koje sam izabro, meni najbolje:
Petrović mix-

http://rapidshare.de/files/19665673/Dra ... _.wmv.html (http://rapidshare.de/files/19665673/Drazen_Petrovic_Paving_The_Way_U.P_.wmv.html)

Kenyon Martin mix. obacezno skinut, i ima 18mb samo, da vidite zašto je najeksplozivniji u nba! :)
http://rapidshare.de/files/35652657/0705KM.zip
Josh i J.R Smith mix(190mb, ali 12 minuta, prebolesno)
http://www.sendspace.com/file/c1ov73

Možete ovdje napisat ak trebati mix od kojeg igrača pa da nađem!
Kad skinete napišite kakav vam je? :)evo...skidam...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

Big Al
18-10-2006, 14:16
Evo ak vam ovo nije impresivno onda neznam što je :)
3mb- http://www.sendspace.com/file/388ocr

I malo hot saucea usput: :)

4iwmJd9Uw9M

T.N.T.
18-10-2006, 19:44
sknuo sam ovaj od 3 mb...jebeno...tip skače k'o lud... :pray:

ovaj sa hot sauceom sam već vidio...

Big Al
21-10-2006, 10:14
Evo gotov je.

http://www.sendspace.com/file/ursvax

Komentiraj

Babitz
21-10-2006, 15:58
ne znma di drugdje bih to napisao, al ja sma uspio do obruča skočiti pod tjelesnim. konačno
visok sma 1.76

T.N.T.
21-10-2006, 16:16
ne znma di drugdje bih to napisao, al ja sma uspio do obruča skočiti pod tjelesnim. konačno
visok sma 1.76S:pray:

uskoro ću i ja... :)

Babitz
21-10-2006, 16:33
ne znma di drugdje bih to napisao, al ja sma uspio do obruča skočiti pod tjelesnim. konačno
visok sma 1.76S:pray:

uskoro ću i ja... :)ja počinjem s vježbama za odraz 8)

Big Al
21-10-2006, 16:44
To ti puno , zapravo ne znači!

Ementaler
21-10-2006, 18:15
a šta drguo ima u životu kad je visok 1.76?

nadu... samo nadu
:D

King tiger
21-10-2006, 18:17
I operaciju :D

goGAMERo
21-10-2006, 18:22
ne znma di drugdje bih to napisao, al ja sma uspio do obruča skočiti pod tjelesnim. konačno
visok sma 1.76

Ja sam 1.90, pa jos nemogu :shock:

Big Al
21-10-2006, 18:26
Moj frend ima 198CM i tek nedavno, nakon što je dugo vježbo odraz je zakuco! Neki mogu neki ne, onaj s 165cm može :D ! Rađe ti vježbaj neku drugu tehniku!

Rope
21-10-2006, 18:56
Ja sam 1.90, pa jos nemogu :shock:

Sta bre ne mozes :o ?! Dotaci obruc sa 1.90 :o !? Lol, onda bas slabo skaces..
Ja sam danas sa ekipom zakucavao posle basketa (interesantno, ali mnogo bolje skacem kad se izmorim :) ). Metar 90 je min. visina ako zelite kako tako zakucavati ... ispod toga nema sanse (osim ako niste nigger :) )...

King tiger
21-10-2006, 18:57
Ja sam 1.90, pa jos nemogu Shocked
Stvarno cudno, trebao bi moci, ja mogu isto sam 1.90.

Babitz
21-10-2006, 19:27
To ti puno , zapravo ne znači!S:?

Ementaler
21-10-2006, 20:00
Ja sam 1.90, pa jos nemogu :shock:

Sta bre ne mozes :o ?! Dotaci obruc sa 1.90 :o !? Lol, onda bas slabo skaces..
Ja sam danas sa ekipom zakucavao posle basketa (interesantno, ali mnogo bolje skacem kad se izmorim :) ). Metar 90 je min. visina ako zelite kako tako zakucavati ... ispod toga nema sanse (osim ako niste nigger :) )...

ja nisam niger pa mogu kako tako zakucat .... a imam 1.80

Babitz
21-10-2006, 20:13
[R]


Ja sam 1.90, pa jos nemogu :shock:

Sta bre ne mozes :o ?! Dotaci obruc sa 1.90 :o !? Lol, onda bas slabo skaces..
Ja sam danas sa ekipom zakucavao posle basketa (interesantno, ali mnogo bolje skacem kad se izmorim :) ). Metar 90 je min. visina ako zelite kako tako zakucavati ... ispod toga nema sanse (osim ako niste nigger :) )...

ja nisam niger pa mogu kako tako zakucat .... a imam 1.80al ne vjerujem da možeš neke divlje ko onaj spud

Big Al
21-10-2006, 20:54
Da, ko da ćeš ikad zakucati u na utakmici.... :?

Rope
21-10-2006, 21:36
Da, ko da ćeš ikad zakucati u na utakmici.... :?

To je moja zelja sad na skolskom turniru ... preseci jednu loptu i iz kontre puci jedan tomahawk (zakucavanje iz naskoka) ... a buduci da su obruci u skoli na 3.00 to ne bi trebalo biti problem :) .