PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koji Music (Media) Player koristite?



Bartuc
20-01-2010, 11:24
Zanima me što forumaši koriste za slušanje muzike i gledanje "express filmeka" (kratki traileri, zajebancije i sl. - ne nužno BR/DVD filmovi)?


Ja koristim Windows Media Player za filmove, brzo se učita i super radi, ali za muziku mi je smeće. Dok za muziku koristim WinAMP, nije loš ali je dosta težak/spor, a za filmeke uopće ne valja.


Tako da mi treba neka zlatna sredina. Program koji je dobar i za muziku i za filmove, brz, kvalitetan i jednostavan.

Aral
20-01-2010, 11:29
Muzika - Winamp
Video i sve ostalo - Windows Media Player Classic Home Cinema sa Klite codecom

Radi savršeno :)

W3DR4N
20-01-2010, 11:30
Winamp 5 s Big Bento skinom za preslušavanje glazbe. Odlično je posložen full screen i imam fino organiziranu knjižnicu.
Na Macu koristim iTunes, jer je za razliku od Windows verzije tamo integriran u operativni sistem i radi besprijekorno.

Za kompletni pregled video datoteka koristim GOM Player s K-Lite Codec Packom i dodatnim kodekima QuickTime Alternative i RealPlayer Alternative.

The Boz
20-01-2010, 11:32
Foobar za mjuzu, Media Player Classic za filmove.

Bartuc
20-01-2010, 11:38
@Aral, Vedran... Kada snimate WinAMP, jel odaberete Full ili maknete neke komponente? Meni je nekako pre spor taj WinAMP.


Budem probao taj GOM i Foobar.

Aral
20-01-2010, 11:48
Kak misliš spor? Možda mu kod pokretanje treba par sekundi al niš strašno. Inače odaberem onaj po defaultu koji dolazi, mislim da je full, isključim sve one toolbare i neke dodatne pjesme i to je to, radi ko zvijer. S njim i rippam, pržim audio cd-e (za backup, da ne bi bila piratija) i sl, dobar programčić. I da, koristim onaj Bento skin, baš je dobar i sve ima ok posloženo.

Bartuc
20-01-2010, 11:58
Evo upravo sam isprobao Foobar, ultra brz program ali izgleda kao saobračajka. Također sam isprobao i GOM, odličan je, bolji mi je od WMP-a!


Mislim da mi je WinAMP spor zbog svih onih web stranica što u sebi otvara!? Ima previše toga integrirano u sebe. Da bar imaš samo player i play listu, bez Media Library, Browser, Video i Visualization tabova (u Bento skinu, pre savršeno mi izgleda) :( Drito bi dobro sjeo u desni gornji ćošak ekrana :D


Znači ovako izrezan...


http://i45.tinypic.com/2bwrq0.jpg

Raz
20-01-2010, 11:59
Za glazbu koristim Winamp... skinuh skin koji je dosta pregledan i ugodan oku, sam je player funkcionalan i jednostavan, a meni više od toga ne treba.

Za filmove koristim KMPlayer... do sad uvjerljivo najbolji i najbrži player kojeg sam imao prilike probat. Ne treba sa nikakvim pluginovima i glupostima prtljat jer već sve ima intergrirano u sebi, a podržava ogroman broj formata. Neka alternativa bi mogao biti i Media Player Classic, no KMP je imho superiorniji. (Haali's video renderer <3)

W3DR4N
20-01-2010, 12:00
@Aral, Vedran... Kada snimate WinAMP, jel odaberete Full ili maknete neke komponente? Meni je nekako pre spor taj WinAMP.


Budem probao taj GOM i Foobar.ž

Makni sve toolbare, dodatne pjesme i Winamp Agent, koji je u biti glavni krivac za ubijanje performansi.

Feanor
20-01-2010, 12:03
Winamp 5 s Big Bento skinom za preslušavanje glazbe. Odlično je posložen full screen i imam fino organiziranu knjižnicu.
Na MacuSkoristim iTunes, jer je za razliku od Windows verzije tamo integriran u operativni sistem i radi besprijekorno.

Za kompletni pregled video datoteka koristim GOM Player s K-Lite Codec Packom i dodatnim kodekima QuickTime Alternative i RealPlayer Alternative.

Hihiihih
Inače za glazbu Windows media player, jednostavno mi je dobar što netreba milijardu pluginova da bi radio kako spada, a za filmove BS player, jebiga navika. Iako planiram prijeći na GOM player jer cujem da je dobar.

Raz
20-01-2010, 12:05
Winamp 5 s Big Bento skinom za preslušavanje glazbe. Odlično je posložen full screen i imam fino organiziranu knjižnicu.
Na MacuSkoristim iTunes, jer je za razliku od Windows verzije tamo integriran u operativni sistem i radi besprijekorno.

Za kompletni pregled video datoteka koristim GOM Player s K-Lite Codec Packom i dodatnim kodekima QuickTime Alternative i RealPlayer Alternative.

Hihiihih
Inače za glazbu Windows media player, jednostavno mi je dobar što netreba milijardu pluginova da bi radio kako spada, a za filmove BS player, jebiga navika. Iako planiram prijeći na GOM player jer cujem da je dobar.

Hm, hm... *primjećuje plijen za nagovaranje na KMPlayer* :)

Feanor
20-01-2010, 12:06
/cut

Hm, hm... *primjećuje plijen za nagovaranje na KMPlayer* :)

Cujemo se još preko MSN-a... :D

Aral
20-01-2010, 12:07
Da, ni ja nemam Winamp agent, bespotrebno. Evo Bartuc kak moj izgleda, nemam playlistu trenutno jer baš ne slušam muziku s harda, visim manje više na streamingu.

http://lookpic.com/t/755/aTI5hcT3.jpeg (http://lookpic.com/i/755/aTI5hcT3.jpeg)S- klik za veću sliku

Bartuc
20-01-2010, 12:26
Evo puknuo sam uninstall i ponovno ga instalirao bez Library, Vizualizacije, Agenta itd. Zapravo, samo sam ostavio podršku za Bento i ostalo pogasio. Sada je dosta brži ali i dalje je kockica umjesto "L" kako sam se nadao. Ali nije bad, dosta je brži nego prije.


I da, otkrio sam Dock opciju :D Ludnica, dockao sam ga tako da se pojavi samo kada "udariš" vrh ekrana. Nisam znao za tu opciju.


Ostajem na WinAMP + GOM, ali prvo ću probati i KM da vidim kakav je.

Kostolomac
20-01-2010, 12:48
foobar (music) + KMPlayer (video).

Što se tiče ružnog foobara, pogle moj:
http://i12.servimg.com/u/f12/11/32/82/26/th/untitl11.jpg (http://www.servimg.com/image_preview.php?i=95&u=11328226)
Jedino što ovako cucla više resursa, oko 40MB RAM-a.

W3DR4N
20-01-2010, 12:55
Jep, samo si potvrdio koliko je Foobar pregadno neuporabljiv.

Bartuc
20-01-2010, 13:06
O da, evo mene na KMPlayeru :pray: Drito ispravlja sve što me smeta kod WMP-a, MPC-a i GOM-a. Filmek počinje na sredini ekrana u solidnoj veličini :pray:


PS: Najviše mrzim kada moram loviti po ekranu WMP pošto se otvara u ćošku :o

RIDER32
20-01-2010, 13:15
Kod mene stvari stoje ovako:
Glazba: Winamp
Video: BS Player
DVD: GOM

Prije sam za video koristio onaj stari BS, pa sam prešao na GOM, pa kad me on poceo prcati vratio sam na BS player. Video pokrene u rekordnom roku, a prozor mogu micati gdje got ocu po ekranu neovisno o kontrolama.

Raz
20-01-2010, 13:19
O da, evo mene na KMPlayeru :pray: Drito ispravlja sve što me smeta kod WMP-a, MPC-a i GOM-a. Filmek počinje na sredini ekrana u solidnoj veličini :pray:


PS: Najviše mrzim kada moram loviti po ekranu WMP pošto se otvara u ćošku :o

Tototo! Još jedan sljedbenik.
Čekaj samo dok vidiš koliko naprednih opcija sadrži... :)

MasaKrisT
20-01-2010, 14:08
winamp + gom sa nekim codecima koji su falili= gg

Bartuc
20-01-2010, 14:11
Čekaj samo dok vidiš koliko naprednih opcija sadrži... :)


Brijem da neću vidjeti pošto mi treba samo kao "express player". Ono, kada double klikaš filmek od 5 minuta da ti ga brzo otvori bez dodatnog mudrovanja...

R@pt0r
20-01-2010, 15:14
Evo kako foobar2000 izgleda kod mene.

http://lookpic.com/t/375/Az7fZtI.jpeg (http://lookpic.com/i/375/Az7fZtI.jpeg)

Samo što ga ne koristim.
Koristim WMP inaće, jer već duže vrijeme označavam favorite sa onim zvijezdicama, pa tako po želji odaberem 'My 5 stars', 'My 4 stars' itd. u Library-u.

@Bartuc, u Winampu probaj napravit slijedeće ako nisi:

Options - Preferences...
Skins - Modern Skins - klik na 'As fast as possible for this machine' - Go - Accept

Obrati pažnju na Spectrum Analyzer iliti Oscilloscope, ovisno šta koristiš. Na njemu ćeš vizualno uočit razliku u brzini.

Kao "express player" (dvoklik & play), za kratke filmiće, koristim MPC-HC.
Otvara se momentalno, ne kužim o kakvim dodatnim mudrovanjima prićaš Bartuc. Mislim da je MPC savršen za te svrhe.

Za filmove općenito, koristim KMPlayer.
Ako uleti koj DVD film, tu je PowerDVD 9.

Vedro
20-01-2010, 15:18
Win media player,winamp,VLC koristim,na svakome slušam i muziku i gledam video jer stalno nešto prtražujem,kombiniram,preslušavam pa pauziram u jednom playeru nešto,otvorim drugi i tako u krug :D skinuo sam neki dan iTunes ali nisam još instalirao,evo Weki je pričao o njemu pa ga budem probao za mjuzu.

Anarion.Umarth
20-01-2010, 15:42
Winamp-koristim ga već godinama i je da ima mane, zna se srušiti, ali mi je najbitnije orijentacija prema fonoteci, jer slušam skoro isključivo albume. Probao sam Foobar, ali mi se i ne da baš petljati po raznim sriptama i čemu već ne da dobijem upotrebljivo sučelje.
Gom-jer mi K-liteov MPC stvara probleme oko subtitlova, nemam nikakvih zamjerki.

W3DR4N
20-01-2010, 15:49
Win media player,winamp,VLC koristim,na svakome slušam i muziku i gledam video jer stalno nešto prtražujem,kombiniram,preslušavam pa pauziram u jednom playeru nešto,otvorim drugi i tako u krug :D skinuo sam neki dan iTunes ali nisam još instalirao,evo Weki je pričao o njemu pa ga budem probao za mjuzu.

iTunes je zakon samo ako imaš potpuno tagirane albume. Coverflow je apsolutno savršen, no zahtjeva ili pripremljeni materijal, ili puno zezanja oko vlastitig slaganja i upisivanja podataka.

Anarion.Umarth
20-01-2010, 16:17
Kakve su mu točno prednosti pored winampa?
EDIT- itoonesu

Vedro
20-01-2010, 17:10
Win media player,winamp,VLC koristim,na svakome slušam i muziku i gledam video jer stalno nešto prtražujem,kombiniram,preslušavam pa pauziram u jednom playeru nešto,otvorim drugi i tako u krug :D skinuo sam neki dan iTunes ali nisam još instalirao,evo Weki je pričao o njemu pa ga budem probao za mjuzu.

iTunes je zakon samo ako imaš potpuno tagirane albume. Coverflow je apsolutno savršen, no zahtjeva ili pripremljeni materijal, ili puno zezanja oko vlastitig slaganja i upisivanja podataka.
Baš sam i mislio pitati u vezi Coverflowa zato jer mi se svidjelo kako to izgleda na sličicama na web stranici.Inače imao sam Mediamonkey i posložio oko 80gb glazbe unutra ali mi nije bio dobar zbog problema sa nekim audio formatima,ali to sam riješio kada sam instalirao quick time,također za neke albume nije očitavao info(track,artist,album...) nego tek kada na prazninu klikneš očita pola stvari u folderu ili samo tu jednu,ali i to sam rješio Gold verzijom,javljali su se dupli folderi i još neke čudne stvari koje nisam skužio.Eh cool,sad ću se igrati sa iTunes-om :D

Kostolomac
20-01-2010, 17:29
@W3DR4N, lol.

@R@pt0r, zakon skin. Aj pukni link ako ti nije problem, jer i tako često mjenjam skinove pa bih mogao taj tvoj isprobat :)

R@pt0r
20-01-2010, 17:59
Izvoliš :)

http://dawxxx666.foobar2000.pl/fooava/

R@pt0r
20-01-2010, 19:18
Malo promjene. Došao sam do rješenja kako da si prebacim sve rateane pjesme sa WMP librarya, na Winampov Media Library.
Pa tako se za stalno prebacujem na Winamp.

Btw, meni najbolji skin za Winamp:

http://www.imagesforme.com/thumb/thumb_17c4c689.png (http://www.imagesforme.com/show.php/930284_Untitled.png)

Playlista dockana.

Kostolomac
20-01-2010, 19:31
Izvoliš :)

http://dawxxx666.foobar2000.pl/fooava/
Hvala :)

RIDER32
20-01-2010, 20:34
Malo promjene. Došao sam do rješenja kako da si prebacim sve rateane pjesme sa WMP librarya, na Winampov Media Library.
Pa tako se za stalno prebacujem na Winamp.
hehehe :thumbs2:

Nigdje prije sam dao jadnu malu šansicu WMPu ali nije dugro trajalo... zvuk mi je neusporedivo bolji i jaći na Winampu cak i nakon dobrog cjeđenja equalizera...

R@pt0r
20-01-2010, 20:43
Da. Zvukovi su, ne pretjerano, ali barem 5 do 10%, kristalniji i izraženiji.

Don Kihot
23-01-2010, 22:57
Foobar 2000 + FooAvA skin + DLL-opvi koje trebam.

Ostatak vidite ovdje:
viewtopic.php?f=34&t=36916 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=34&t=36916)

solo
23-01-2010, 23:09
Winamp + DFX Audio Enhancer = jebenica za glazbu!

A za video BS Player.

Don Kihot
23-01-2010, 23:13
Winamp + DFX Audio Enhancer = jebenica za glazbu!

A za video BS Player.


Super stvar. Ali na W7 nije to to.
Jednostavno Foobar daje bolji zvuk na W7 uz podešenja, dok DFX radi super na XP-u.

A BSPlayer je mrtav za mene, preloš, nema pola toga što mi treba.
Uključi mi screensaver u radu, isključi monitor etc etc...

Bolje GOM ako ti treba jednostavnost i kvaliteta, ili KMPlayer, ako trebaš HW GPU audio/video enkodiranje.

hrčak
23-01-2010, 23:19
Koristim winamp i windows media player.

hans
23-01-2010, 23:25
WINAMP i malo media playera :hangin:

Frky
24-01-2010, 01:10
Glazba:SWinAMP (iako bih htio neki drugi ali nema još tog playera koji se meni sviđa)

Video:S
na xp-u BSPlayer v.1.37.826 (jer su nove čisto sranje)
na visti KMPlayer
na 7-ici GOMPlayer

bezimeni
24-01-2010, 08:47
Muzika samo foobar .Sviđa mi se što omogućava odabir izvora slušanja muzike .Odabereš direktno sa zvučne i dobiješ najbolji mogući zvuk.

Filmovi ; mkv HD isključivo sa KM playerom.Savršen za tu namjenu .DVD sa Power DVD 9 jer jedini nudi dobro napravljeni uspscaling na višu rezoluciju .Jednom kad probaš nema nazad. Za ostale video formate koristim GOM player .

Jaster111
01-06-2010, 15:41
GOM i Winamp. Dvije najbolje stvari :D :hangin:

Sickmanno1
01-06-2010, 20:05
Winamp za glazbu a za video, MPC

RIDER32
01-06-2010, 21:51
KMPlayer za video i juce winamp zamjenio foobarom :D

Bartuc
15-06-2010, 11:39
Otkako sam na KMP-u, više ne postoji druga opcija za filmove. Pre pre savršeni player.

I da, kroz razgovor na PCE-u sam došao do spoznaje da na Win7 ne trebaš imati nikakve codece, a pogotovo ne K-Lite seriju codeca pošto mogu samo smetati, a od njih apsolutno nikakve koristi. Znači Win7 + KMP i nikakvi externi codeci.


U zadnje vrijeme gledam samo 720p ili 1080p filmove u mkv formatu i sve radi pre savršeno.

RIDER32
15-06-2010, 16:11
Također.

Samo mi smeta što se aero svaki puta gasi kada ga pokrenem i što na kraju videa izbaciva neku poruku.

Bartuc
15-06-2010, 21:14
Također.

Samo mi smeta što se aero svaki puta gasi kada ga pokrenem i što na kraju videa izbaciva neku poruku.

:?


Meni se niti ugasi Aero niti mi izbaci poruku na kraju!?

Kostolomac
15-06-2010, 21:43
Btw. stigla je nedavno nova verzija KMPlayera (2.9.4.1437): KLJIK (http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Players/KMPlayer.shtml)

lulix
15-06-2010, 21:51
mjuza - winamp only i to oldshool sa klasicnim skinom
sve ostalo - BS player

Bartuc
15-06-2010, 21:54
Btw. stigla je nedavno nova verzija KMPlayera (2.9.4.1437): KLJIK (http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Players/KMPlayer.shtml)

added multithread supportS8)


Ne znam jel potrebno, ali zvuči moćno :D


PS: Za BSPlayer kažu da je pobrao titlu uvjerljivo najgoreg playera na "tržištu"...

lulix
15-06-2010, 21:59
PS: Za BSPlayer kažu da je pobrao titlu uvjerljivo najgoreg playera na "tržištu"
naviko sam se na njega + besplatan je tak da to ni nije trziste....

Viper33
15-06-2010, 22:00
za filmove goristim gom player dok za muziku aimp2

RIDER32
16-06-2010, 00:11
Također.

Samo mi smeta što se aero svaki puta gasi kada ga pokrenem i što na kraju videa izbaciva neku poruku.

:?


Meni se niti ugasi Aero niti mi izbaci poruku na kraju!?
Kolko se sječam aero mi gasi odkako sam izbriso k-lite.

A poruka je bila neka "class not regged" tako nešto.

Al bilo pa prošlo. Nova verzija koju je da o kostolomac radi savršeno :pray: :)

Bartuc
16-06-2010, 08:26
Da, u vezi brisanja Codeca, likovi kažu da je to praktički nemoguće pošto se integriraju gotovo u srž sustava i uvijek ostane smeća od K-Litea u kompu. Samo formatiranje sustava ih obriše u potpunosti.


Ovo "Class not..." je meni izbacivalo samo kada bi prilikom instalacije ostavio preporučene postavke umjesto User Defined postavki s kojima se naravno poželjno poigrati. Dobiješ wizard od par koraka gdje podesiš kvalitetu slike, zvučnike, titlove itd.

bezimeni
16-06-2010, 08:51
Aero nema veze sa kodecima od k-litea. Meni se gasi iako nemam tik kodeka.U KM playeru se treba podesiti video render .Ako je stavljen defoltni (overlay mixer ) gasi se aero i daje najbolji prikaz slike .A ako se ostavi na onome na koji ga stavi KM nakon instalacije poput WMR9 ne gasi aero i prikazuje sliku digitalno pa se u filmovima niže rezolucije od samog monitora primjećuju sitni kvadratići kada se približiš monitoru .Ja ga držim na overlay mixeru i tako sam najzadovoljnjiji .Filmovi koji ne mogu pružiti potrebnu oštrinu izgledaju prirodnije kao i sami titlovi koji su ispeglaniji .

Bartuc
16-06-2010, 09:03
Da, ali moraš koristiti VMR9 ili Enhanced Video Renderer kako bi uopće mogao iskoristiti DXVA mogućnosti playera (uz dodatno tweakanje). Ne znam jel ovaj novi to uveo kao default, ali brijem da nije, pisalo bi. Mislim da je samo Media Player Classic (Home Cinema ili obični, nisam ziher) po defaultu kompatibilan sa DXVA HD filmovima...


PS: A i tko još gleda DivX :D Preporodio sam se otkako sam prešao na HD rezu :pray:

bezimeni
16-06-2010, 09:09
A ono...proc mi pri punom opterećenju troši 50W a kada gledam neki film opterećen je do 20% tak da to ostavljam onima što imaju potrošače u kompu :D .Probaj overlay mixer...meni je tako puno bolje .

Deadwalker
16-06-2010, 10:27
PS: A i tko još gleda DivX :D Preporodio sam se otkako sam prešao na HD rezu :pray:

Ja :)
Lijen sam preuzimati "teske" filmove.

RIDER32
16-06-2010, 13:28
Da, u vezi brisanja Codeca, likovi kažu da je to praktički nemoguće pošto se integriraju gotovo u srž sustava i uvijek ostane smeća od K-Litea u kompu. Samo formatiranje sustava ih obriše u potpunosti.Svejedno odkako sam ga izbriso video mi se pokrene odmah a ne nakom 5 sekundi


Ovo "Class not..." je meni izbacivalo samo kada bi prilikom instalacije ostavio preporučene postavke umjesto User Defined postavki s kojima se naravno poželjno poigrati. Dobiješ wizard od par koraka gdje podesiš kvalitetu slike, zvučnike, titlove itd.
Da sad sam išo i stavio da mi daje kvalitetu bez obzira na performanse. Srečom one mi nisu problem. Pa nisam đabe kupovo ovog kvada :D

Aero nema veze sa kodecima od k-litea. Meni se gasi iako nemam tik kodeka.U KM playeru se treba podesiti video render .Ako je stavljen defoltni (overlay mixer ) gasi se aero i daje najbolji prikaz slike .A ako se ostavi na onome na koji ga stavi KM nakon instalacije poput WMR9 ne gasi aero i prikazuje sliku digitalno pa se u filmovima niže rezolucije od samog monitora primjećuju sitni kvadratići kada se približiš monitoru .Ja ga držim na overlay mixeru i tako sam najzadovoljnjiji .Filmovi koji ne mogu pružiti potrebnu oštrinu izgledaju prirodnije kao i sami titlovi koji su ispeglaniji .
A jel postoji nešto između, da daje kvalitetnu sliku i negasi aero :) neda mi se svaki puta gledati ono bljeskanje pa prebacivanje sa aera na Win7 temu.

PS: A i tko još gleda DivX :D Preporodio sam se otkako sam prešao na HD rezu :pray:
What šta je to? :D

...kad se sjetim starog kompa koji nije mogo pokrenit mkv od 10 minuta reze 1280 pixela, a danas ništa ispod fullHD nedolazi u obzir :D

kikeron
18-06-2010, 18:08
glazba, mp3 - media monkey

video - windows media player

MILF hunter
19-06-2010, 03:47
Winamp i VLC!

W3DR4N
21-07-2010, 00:32
Preporučam korisnicima Winampa nadogradnju na posljednju verziju (5.5.81), jer dodaje integraciju kontrola u Windows 7 taskbar.
http://www.softsailor.com/wp-content/uploads/2009/09/win7shellwinamps-plugin-for-windows-7_-300x227.jpg

Razzarach
21-07-2010, 01:06
WMP za mjuzu i MPC za filmove.

la50
21-07-2010, 08:11
KMPlayer za filmove,a za muziku kako kad,sad sam malo prešao na WMP a inače sam koristio Winamp.Na WMP sam prešao zato jer kad igram CoD2 MP npr,izgasim game sound i upalim muziku i onda prebacujem pomoću spešl batuna pjesmu naprijed,nazad,pauziram,pojavačavam,smanjujem(bat uni ne rade sa Winampom...).

Viper33
21-07-2010, 09:57
koj player ima najvecu podrsku filmiskih formata? :S

Raz
21-07-2010, 10:15
koj player ima najvecu podrsku filmiskih formata? :S

Neznam za druge programe, ali KMPlayer bez problema čita sve video formate na koje sam do sad naletio.

Prešao na Foobar inače. Nije fancy poput winapa, ali se puno brže pali i ljepši mi je nekako zvuk. Još jedna stvar koja mi se sviđa je što visoke tonove čita bez problema, za razliku od winampa kod kojeg se često čulo "krckanje", naročito kod klavijatura.

Sonic_Moronic
21-07-2010, 10:54
Foobar je genijalan, ima ogromnu mogućnost customiziranja, samo treba istražiti.

Jedina zamjerka je što mi se svakih par mjeseci iz nekog razloga pobrišu sve plejliste, a ja obavezno zaboravim praviti backup. :(

Razzarach
21-07-2010, 11:40
KMPlayer za filmove,a za muziku kako kad,sad sam malo prešao na WMP a inače sam koristio Winamp.Na WMP sam prešao zato jer kad igram CoD2 MP npr,izgasim game sound i upalim muziku i onda prebacujem pomoću spešl batuna pjesmu naprijed,nazad,pauziram,pojavačavam,smanjujem(bat uni ne rade sa Winampom...).
XFire ingame podrzava winamp, mpc i wmp.
kliknes na onu ikonicu mjuze.

Niko Bellic
21-07-2010, 12:14
YouTube i onaj na mobitelu. Većinom mjuzu slušam dok sam u pokretu.

Izgubljeni
21-07-2010, 22:56
Windows Media Player za muziku i VLC za filmove.

Bartuc
26-07-2010, 20:03
Preporučam korisnicima Winampa nadogradnju na posljednju verziju (5.5.81), jer dodaje integraciju kontrola u Windows 7 taskbar.
http://www.softsailor.com/wp-content/uploads/2009/09/win7shellwinamps-plugin-for-windows-7_-300x227.jpg


Tek sam sada ovo skužio, kako jebeno :pray: :pray:

R@pt0r
26-07-2010, 21:42
Ma meni je tray control praktičniji, ovo mi je bezveze.

Razzarach
26-07-2010, 21:51
koj player ima najvecu podrsku filmiskih formata? :S
KLite + MPC ... svi formati.

Dinomite
26-07-2010, 21:53
iTunes za muziku (zbog iPod-a) VLC za filmove.

RIDER32
26-07-2010, 23:14
iTunes za muziku (zbog iPod-a)
Također imam iPod (tj iPhone ali isti ku...) i koristim foobar za muziku i preko njega upravljam mobitelom.
Puno brže, praktičnije i stabilnije.

Dinomite
26-07-2010, 23:43
Ne znam kako radi sa starijim iPodima (Nano 2 generacije) tj. da li podržava te verzije ili samo novije pa ću da ostanem na iTunesu :D

Dania
01-08-2010, 20:17
Winamp! It really kicks the llama&#39;s ass!

Reapper
18-12-2010, 09:26
Windows Media Player za muziku i Gom player za video
:D

duhsveti
22-05-2011, 12:44
Aimp2 i vlc player. Nakon što sam prošao mali milijun programa, ovo mi nekako savršeno paše. Također imam i windows media player classic za sve što vlc nedajbože nemože otvoriti :D

Sonic_Moronic
22-05-2011, 13:15
Sad sam na WMP-u, zakon su mi ove media tipke na tipkovnici, a ne znam da li bi radile sa foobarom i sličnim (vjerojatno imaju plugini, buh meh).

RIDER32
22-05-2011, 13:23
Zar je toliki problem instalirati foobar od 3MB i provjeriti :)

Meni radi bez ikakvih dodataka... doduše imam samo play tipku :D

Wizard
23-05-2011, 11:37
Sad sam na WMP-u, zakon su mi ove media tipke na tipkovnici, a ne znam da li bi radile sa foobarom i sličnim (vjerojatno imaju plugini, buh meh).
meni rade s foobarom pa bi mozda i tebi

blood4me
26-05-2011, 19:23
MPC+ Klite za video i WMP za mjuzu(najjednostavniji mi je za radit playliste n sheez)

.
26-05-2011, 19:33
winamp.

Frky
26-05-2011, 20:58
Aimp2! Rula!
Govno winamp mi se krašalo svakih 5-6 dana!
Foobar nevolim već odavno!
WMP koristi sestra!

KMP + Klite za video filove! Nekako sam navikao na ove KMP-ove ikone prijevoda i videa, a i naučio sam većinu shortcuta za njega!
VLC je ružan kao pas!
MPC je u redu ali mi se zna freezati!
GOM je isto dobar, ali pošto sam naučio shortcutove od KMP-a, KMP-u dajem prednost!

One Splayer i BSplayer sam već odavno zaboravio jer su retardirani (možda su sad bolji, ko zna?)!

MILF hunter
31-05-2011, 13:35
Foobar, od danas. Winamp mi se crashao oko 7 puta u zadnjih 7 sati pa sam ga deinstalirao.

RIDER32
31-05-2011, 23:57
Može neki mod napraviti anketu? (sa promjenjivim mišljenjem)

mortician
16-08-2011, 14:08
E, jel zna netko dal postoji na Winampu tj. njegovoj playlisti opcija da svrstava/kategorizira po albumima?
Npr. ko na foobaru (http://i.imgur.com/pjVys.png)S? Jerbo ovo (http://i.imgur.com/a8lna.png)Spo defaultu mi je ful nepregledno!

beba nema zvečku
16-08-2011, 14:40
za to postoji media library?

System
16-08-2011, 15:10
Foobar > sve
Tako je praktican, i radi sve sto treba da radi. A i pritom ne zauzima procesora ko winamp.

mortician
18-08-2011, 11:26
za to postoji media library?
viš fkt lol
ma stoljećima nisam koristio winamp, prviknut ću se ubrzo.

RIDER32
18-08-2011, 16:25
Zašto se privikavati na winamp kada se na foobar nemoraš ni privikavati :D

Wishmaster
23-08-2011, 11:01
KM Player za sve.
Bez ikakvih pluginova/codeca/ičega otvara sve kaj se otvoriti može, a sučelje je super pregledno i jednostavno.
Nema mi smisla koristiti dva ili više playera za određene vrste fajlova ako KM Player sve otvara, a idealan je u službi i video i music playera.
Posebno mi se dopada izbornik na desnom kliku jer je sve savršeno razvrstano.

Cookie monsta
23-08-2011, 12:27
Bs player za pjesme - naviko sam se i odgovara mi
Gom za filmove/serije - najjednostavniji je

Chupacabra
23-08-2011, 12:43
Za glazbu- Windows media player, nista mi vise ne treba.
Za filmove- The KM Player koji >>> sve, samo sto je slabo poznat i nije razvikan poput nekih drugih.

Bartuc
24-10-2011, 16:29
Prvi put da me KMPlayer iznevjerio. Kung Fu Panda 2 - 1080p - MKV - 20GB i film mi radi ubrzano, kao da čitavo vrijeme ide fast forward na VHS-u :( Se to kome kad desilo? Imam najnoviju verziju KMP-a, tak da update ne pomaže... Ostali MKV filmovi rade normalno.


Snimio sam VLC, na njemu radi normalno, ali zanima me zašto ovaj serucka!? Ne vjerujem da je do codeca...

Constantine
24-10-2011, 16:38
Prvi put da me KMPlayer iznevjerio. Kung Fu Panda 2 - 1080p - MKV - 20GB i film mi radi ubrzano, kao da čitavo vrijeme ide fast forward na VHS-u :( Se to kome kad desilo? Imam najnoviju verziju KMP-a, tak da update ne pomaže... Ostali MKV filmovi rade normalno.


Snimio sam VLC, na njemu radi normalno, ali zanima me zašto ovaj serucka!? Ne vjerujem da je do codeca...
probaj stavit malo stariju verziju,najnovija ni meni ne radi bas najbolje,a i nema fullscreen gumb vise.

Bartuc
24-10-2011, 16:52
Evo probao i ništa, kolje se i sa starijom verzijom... Ali ajde, pogledati ću ga na VLC-u, nadam se da me neće ubuduće jebati KMP pošto mi je uvjerljivo najbolji player koji sam koristio.

Frky
24-10-2011, 17:02
Instaliraj KMPlayer BEZ cocedca i kasnije pukni klite cocedce!!!

Pri instalaciji klite-a će te pitati nešto ala s kojim oćeš programom otvarati media filove!
Stavi KMP normalno!

HarDStyle[R]
24-10-2011, 17:48
Ma bjezi od tih codeca ko od vraga. Meni su se klali sa KMPom (vecina filmova je radila, al svaki deseti je imo crnu sliku sa zvukom ili je bio ubrzan kak je i kod ebe slucaj) jedno vrijeme dok mi nije dojadilo, nakon sto sam izbriso oboje i insaliro frisku verziju KMPa sve zivo radi.

Bartuc
24-10-2011, 18:09
Nema čanse da bi stavio Codece na komp.

Kid A
24-10-2011, 18:15
Meni su codeci dozivotno zajebali GTA VC, sad ga ne mogu uopce pokrenut u vecoj rezi od 640x480 (bas sam googlao i taj problem s rezolucijom je direktno povezan sa odredjenim third party codecima koje imam) ali djubrad su se tako ukopala u komp da ih sad samo reinstall windowsa moze ponistiti

Bartuc
24-10-2011, 18:18
Danas vise ne postoji potreba za codecima, sve je integrirano u bolje playere (KMP, VLC, Media Player Clasic). I dobro si rekao, jednom kad ih instaliras, nemoguce ih je iskorijeniti.

Raz
24-10-2011, 19:20
Ja jedino imam instaliran CCCP codec za Media Player Classic pošto je nužan ako želim pokrenuti 10bit anime.
Nego, svaki puta kada pokrenem neki film dok nisam online mi KMPlayer u pozadini upali onaj connection prozor, kao da se automatski želi spojiti na internet. Događa li se to još kome?

Necromonger
24-10-2011, 19:23
wmp za muziku, a za filmove gospodara svih playera:

http://img689.imageshack.us/img689/4572/unledfu.png

Bez ikakvih codeca, sve vrti. .mkv koristi graficku umisto procesora. Šalje 5.1 na kucno kino, i ima najbolji upscaler od svih playera...
EDIT: koristi pixel shadere, tako da se stvarno mogu napravit čuda od slike.

Frky
24-10-2011, 19:53
]Ma bjezi od tih codeca ko od vraga. Meni su se klali sa KMPom (vecina filmova je radila, al svaki deseti je imo crnu sliku sa zvukom ili je bio ubrzan kak je i kod ebe slucaj) jedno vrijeme dok mi nije dojadilo, nakon sto sam izbriso oboje i insaliro frisku verziju KMPa sve zivo radi.

Zato i jesam napisao da se odabere opcija NEINSTALIRANJA codeca unutar KMP-a!

Neznam, ja imam KMP (znači, samo program s svim mogući pizdarijama, ali bez codeca što dolaze s njim) i klite codece! Vrti sve moguće!!! A prije sam imao isiti problem kao i Bartuc!

Also, mala napomena, kad skidate klite coced pack, skinite si lite ili standard verziju! Full verzija je nepotreba (osim ako ne idete petljati oko tih pizdarija)!

@Raz - to lako isključiš u KMP-u! Mislim da je to na option/preferences/general/when starting tab i deaktiviraj Check if new verson is available!

Shaka
24-10-2011, 20:23
foobar forever...

Bartuc
24-10-2011, 20:29
Stalno čitam taj Foobar, a kad sam ga probao mi je bio u najmanju ruku meh :( Izgleda mi kao nečiji maturalni rad nakon srednje škole!? Zašto vam je tako poseban?

Raz
24-10-2011, 20:38
@Raz - to lako isključiš u KMP-u! Mislim da je to na option/preferences/general/when starting tab i deaktiviraj Check if new verson is available!

Tnx, upalilo je. :)

Čudna stvar je da sam i prije to isključio, no svejedno mi se stalno spajao na internet. Danas sam ga nešto reinstaliravao pa valjda zato. :S


A foobar mi baš odgovara, nekako mi najbolji zvuk daje. Sučelje mu baš i nije najljepše, ali je barem pregledno i to je meni dovoljno.

Frky
24-10-2011, 20:42
E, a sad ti meni reci kako si to uspio! Korak po korak plz! jer kad ja to isključim i ponovo pokrenem KMP sve se vrati na staro! Nemam pojma koji mu je!

EDIT: NWM, uspio sam! Malo sam si glup pa sam stiskao da mi resetira sve postavke!



Also, AIMP3 (još je ubeti) rula!

Raz
24-10-2011, 20:51
Išao sam baš kako si i ti rekao.

Options/Preferences/General/When starting.../[s:3emgzpn3]Check if new version is available[/s:3emgzpn3]

I to je to.

edit: nvm :D

RIDER32
26-10-2011, 00:27
Stalno čitam taj Foobar, a kad sam ga probao mi je bio u najmanju ruku meh :( Izgleda mi kao nečiji maturalni rad nakon srednje škole!? Zašto vam je tako poseban?
Startaš ga za tren (što nije slucaj kod winampa), imaš ono osnovno (razmisli šta ti zapravo treba na obicnom music playeru osim stop, play, pause...), daje prvoklasni zvuk, ako ti treba neki dodatak (iPod/iPhone upravljanje, prikaz glazbe na MSNu) instaliraš ga jednostavnim C/P akcijom.

I na kraju krajeva baš je simpatičan :D

Scarecrow
26-10-2011, 07:53
muzika:winamp
video:k lite codec pack media player classic i gom player
foobar sam prije koristio i nije mi se svidio zbog po meni smjesnog sucelja(iako je kvaliteta reprodukcije zvuka odlicna).

Sonic_Moronic
26-10-2011, 09:48
Stalno čitam taj Foobar, a kad sam ga probao mi je bio u najmanju ruku meh :( Izgleda mi kao nečiji maturalni rad nakon srednje škole!? Zašto vam je tako poseban?

Zato što ga možeš customizirati do mile volje, nema granica. I što su rekli, starta se odmah.

Kostolomac
26-10-2011, 15:18
I meni osobno ima malo "puniji" zvuk od ostalih plejera.

Wishmaster
26-10-2011, 16:31
I meni osobno ima malo "puniji" zvuk od ostalih plejera.
Što i nije baš neka prednost. Vjerojatno ima po defoltu stavljen neki filter i s time automatski ne slušaš original zvuk.

Kostolomac
26-10-2011, 18:44
Ne bih znao, nisam ga programirao. Ali znam da mi njegov zvuk više paše od WMP-a/Winampa. Iako...

Does foobar2000 sound better than other players?

No. Most of “sound quality differences” people “hear” are placebo effect (at least with real music), as actual differences in produced sound data are below their noise floor (1 or 2 last bits in 16bit samples). foobar2000 has sound processing features such as software resampling or 24bit output on new high-end soundcards, but most of other mainstream players are capable of doing the same by now.
http://www.foobar2000.org/FAQ#other_questions

RIDER32
26-10-2011, 21:59
I meni osobno ima malo "puniji" zvuk od ostalih plejera.
Što i nije baš neka prednost. Vjerojatno ima po defoltu stavljen neki filter i s time automatski ne slušaš original zvuk.
Ako tako misliš onda ocito krivo shvacas pojam kvalitetnoga zvuka.

To je koda kažeš da je 128kbps bolji od 320ice jer je zvuk "normalan".
Filteri služe da bi izrazili pojedine zvukove koje želimo cuti. I prije nego se pjesma pusti u javnost, prođe miliardu filtera koji naprave pjesmu onakvu kakvom bi ju trebali cuti, ali pošto nemamo svi Flac pjesme i jednako kvalitetan audio sustav, imamo bolje ili lošije playere sa filterima kako bi naše kompresiske formate što više približili pravom doživljaju.
Znaci kvalitetniji filter, kvalitetniji zvuk.
Eto tak nekako xD

ili slušaš cajke?

Gwin
27-10-2011, 02:10
winamp + MPC HomeCinema na kompu
MPC zbog filtera, winamp iz navike..
telka srećom ima integrirani divx hd+ player :D

Bartuc
28-10-2011, 21:47
Baš se igram sa Foobarom i jebeš ti player za kojega moram biti školovani programer da bi složio koliko toliko prihvatljiv UI :( Jel ima za skinuti neki gotovi skin ili se zbilja mora izgubiti par dana na sređivanje UI-a!?!?!?

HarDStyle[R]
28-10-2011, 21:56
Eo neke na brzaka kaj mi ostalo u bukmarksima, pa biraj :D
DarkOne (http://tedgo.deviantart.com/art/DarkOne-v3-0-1-187628705?q=in%3Acustomization%2Fskins%2Fmedia%2Ff oobar2000%20sort%3Atime&qo=46)
fooAvA (http://dawxxx666.deviantart.com/art/fooAvA-1-03-58156028?q=boost%3Apopular%20in%3Acustomization%2F skins%2Fmedia%2Ffoobar2000&qo=10)
Flex (http://raknor.deviantart.com/art/Flex-Foobar-v-0-5-156703815?q=boost%3Apopular%20in%3Acustomization%2 Fskins%2Fmedia%2Ffoobar2000&qo=14)
Perfekt Slim (http://ephoras.deviantart.com/art/Foobar2000-Perfekt-Slim-WIP-205226895?q=in%3Acustomization%2Fskins%2Fmedia%2Ff oobar2000%20sort%3Atime&qo=10)
fooGlasic (http://extremehunter1972.deviantart.com/art/fooGlassic-1-0-6-219079776?q=boost:popular%20in:customization/skins/media/foobar2000%20max_age:744h&qo=1&)
NightLife (http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=nightlife+foobar2000#/d2mc0if)
Xch4nge (http://br3tt.deviantart.com/art/Xch4nge-216397917?q=in%3Acustomization%2Fskins%2Fmedia%2Ff oobar2000%20sort%3Atime&qo=0)
Imas prepun Deviant tih skinova samo trebas trazit :)

Bartuc
28-10-2011, 22:14
Da, probao sam sa DarkOne u trenutku onog pisanja, lol :D Ako je i sa ostalima postupak tako spartanski, onda nema šanse. Da bi sredio player, moraš proučiti PDF od HRPU stranica, mda xD

Da bar ima neki auto konfigurator, koji ti sve sredi.

HarDStyle[R]
28-10-2011, 22:21
Ma to zavisi od skina do skina, nisu svi tak komplicirani.

Bartuc
28-10-2011, 22:48
Budem probao onda još koji, hvala na linkovima!

RIDER32
28-10-2011, 23:47
Šta fali ovome? Imam tako vec dosta dugo i prezadovoljan sam... svako se može snaci, sve mi je na dohvat ruke, ne iskace mi ništa sa svih strana...
Akonfiguriranje je trajalo 15 minuta, sa proucavanjem.

http://img695.imageshack.us/img695/2307/foobare.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/695/foobare.jpg/)

Kostolomac
29-10-2011, 15:52
Tebi možda ne fali. Ali zašto bi Bartuc razmišljao isto? Evo npr. moga:
http://i42.servimg.com/u/f42/11/32/82/26/01010111.jpg (http://www.servimg.com/image_preview.php?i=139&u=11328226)
Lyrics i biography su mi prekul opcije iako ih skoro nikada ne koristim x)

Bartuc
29-10-2011, 15:54
E ovaj izgleda savršeno :pray: Još kad bi postojao neki tut u 10 kratko napisanih točaka :D

Frky
29-10-2011, 17:36
Je li još kod foobar-a ista ona boljka da ne želi skočiti na trenutnu pjesmu??
Znate ono, u playlisti, kad stinete next (ako je shuffle uključen) odmah vam pjesma koja svira bude centrirana/označena na playlisti!

Deadwalker
29-10-2011, 18:49
Dosta sam eksperimentirao sa playerima, no po pitanju glazbe uvijek se vraćam winampu :)

Raz
29-10-2011, 20:26
Tebi možda ne fali. Ali zašto bi Bartuc razmišljao isto? Evo npr. moga:
http://i42.servimg.com/u/f42/11/32/82/26/01010111.jpg (http://www.servimg.com/image_preview.php?i=139&u=11328226)
Lyrics i biography su mi prekul opcije iako ih skoro nikada ne koristim x)
Full mi se sviđa ovaj skin. Može link na njega i neki lako shvatljiv tutorial za instalaciju?

Kostolomac
29-10-2011, 20:53
Metro skin za foobar2k 1.0 (http://fanco86.deviantart.com/art/Metro-163447843)
http://th01.deviantart.net/fs71/PRE/i/2010/131/8/e/FB2K_theme_Metro_by_fanco86.png
Ima unutar njega jako jednostavan tutorial, sa slikama! :D
Sredi se doslovno za minutu. Pazite da ga ne stavite na foobar stariji od v1.0 .

Raz
29-10-2011, 22:13
Krenem instaliravati skin i sad ne mogu naći general tab u preferences. Zar su ga preselili negdje u novijoj verziji ili sam ja to ćorav? :(

edit: nvm, sredio. Hvala Kostolomcu na awesome skinu. ^^

pat
29-10-2011, 22:17
Winamp + DFX plugin, najbolji zvuk.

Kostolomac
30-10-2011, 02:26
@Raz, np, uživaj!

bezimeni
30-10-2011, 09:41
http://img832.imageshack.us/img832/8082/windowclipping.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/832/windowclipping.jpg/)

Za muziku koristim player od Creativea .Malo je sporiji ali izgleda odlično i daje mi najčišći zvuk.

Kostolomac
30-10-2011, 11:55
Je li još kod foobar-a ista ona boljka da ne želi skočiti na trenutnu pjesmu??
Znate ono, u playlisti, kad stinete next (ako je shuffle uključen) odmah vam pjesma koja svira bude centrirana/označena na playlisti!
Probaj ovo:
http://i42.servimg.com/u/f42/11/32/82/26/untitl15.jpg (http://www.servimg.com/image_preview.php?i=141&u=11328226)

wildje
30-10-2011, 14:26
Krenem instaliravati skin i sad ne mogu naći general tab u preferences. Zar su ga preselili negdje u novijoj verziji ili sam ja to ćorav? :(

edit: nvm, sredio. Hvala Kostolomcu na awesome skinu. ^^

Ej jel možeš reći kako si uspio sredit to, jer ja također ne mogu naći?

Raz
30-10-2011, 15:03
Neznam što se dogodilo sa general tabom, no uglavnom moraš onaj fajl kopirati u - C:\Users\<tvoj user name>\AppData\Roaming\foobar2000

Frky
30-10-2011, 16:28
Je li još kod foobar-a ista ona boljka da ne želi skočiti na trenutnu pjesmu??
Znate ono, u playlisti, kad stinete next (ako je shuffle uključen) odmah vam pjesma koja svira bude centrirana/označena na playlisti!
Probaj ovo:
http://i42.servimg.com/u/f42/11/32/82/26/untitl15.jpg (http://www.servimg.com/image_preview.php?i=141&u=11328226)


Cool, valja, tnx! Znam da sam to prije pokušavao riješiti i nikako nisam moga naći riješenje!

Kostolomac
30-10-2011, 16:31
Np, i mene je to davno živciralo, pa sam proprčkao po foobaru i našao rješenje.

RIDER32
01-11-2011, 02:22
Neznam što se dogodilo sa general tabom...
Neznam što uopce traže u general tabu, no moda neznaju da se addoni u foobaru instaliravaju c/p metodom and restartom foobara. :)

Kostolomac
02-01-2012, 22:30
Prije koji tjedan sam prešao sa KMPlayera na PotPlayer.

PotPlayer is a free advanced multimedia player. Done by the same Korean author as The KMPlayer. Considered to be faster and improved version of KMP. Plenty of features and rich customization. Built in support for most video formats and support for video in ZIP and RAR archives.

Daum PotPlayer (http://www.videohelp.com/tools/PotPlayer/version-history)

Bartuc
02-01-2012, 22:33
Tvoje mišljenje u vezi njega (vs.)?

Kostolomac
02-01-2012, 22:41
Drukčiji skin, manje bugova, neke extra stvari. Fora je da je KMPlayer otkupila neka korejska televizija (PandoraTV), a originalni kreator je počeo raditi na PotPlayeru. Tako da KMPlayer ne mrda baš sa mjesta osim fixanja bugova, a PotPlayer će se dalje brzo razvijati. Komotno se prebaci, ne gubiš ništa.

bezimeni
02-01-2012, 23:39
Probao , solidan player.KM je bog i batina za ovo .Abum art je i dalje nedoirljiv , automatko podešvanje savršeno , slika izvanredna...ovaj Daum namješta krivi aspect na 16:10 monitoru .

Raz
03-01-2012, 00:53
+ nešto je brži od Kmplayera
+ nemam više problema kad mijenjam audio stream u videima veće rezolucije
+ bez problema mi pokreće 10-bit enkodirane animeje
+ nema više ružne prozirne trake koja mi se zbog problema sa codecima znala pojaviti u pojedinim filmovima
+ u traci za premotavanje su žutom bojom stavljeni markeri koji označuju chaptere (valjda), lijep dodatak

Full mi se sviđa player, ostaje na kompu. :thumbs2:

Frky
01-03-2012, 16:28
Upravo updateao KMP na najnoviju verziju, ajme koje smeće! Neke nove nepotrebne nebuloze s onim "menijem" (ili kako se to već zove) di moš skidati stvari ili što već... retardirano! Ja tražim samo player i to je to!

v 2.9.4.1435 će koristit jer je najbolja, po meni!

Constantine
01-03-2012, 16:31
ja sam ga prestao updateat kad su uklonili full screen gumb sa desnog klika

Kostolomac
01-03-2012, 17:11
PotPlayer je zadržao tu opciju. Barem ga isprobaj. I ti Frky!

Frky
01-03-2012, 18:33
Jesam! Odustao sam od njega, nesjećam se zašto! Ali jedna sitnica me užasno nervirala! Neznam stvarno što!

Wizard
13-03-2012, 14:43
Sad sam presao na PotPlayer, KMP me zivcira sto bi mi ponekad izgubia sinkronizaciju slike i zvuka, to ponekad je zapravo bilo vrlo cesto, tako da...

Kostolomac
22-10-2012, 23:09
Vratio se sa Media Jukebox 14-tke na dobri stari foobar2000. I naravno, našopao u njega (n)ovu temu: http://slowboyfast.deviantart.com/art/P ... -331527679 (http://slowboyfast.deviantart.com/art/Placebo-Monolithic-331527679)
Preseksi tema i ima nešto što sam odavno tražio, a to je uvijek i lako dostupan Media Library lijepo integriran unutar skina.

Lord Jambrek
31-10-2012, 11:38
Inače za sve korisnike winampa i androida, preporučujem ovo:

Playa Control: Instalirate plugin za winamp i aplikaciju za android i imate potpunu kontrolu winampa preko Wi-Fi mreže. Ima malo mana, ali inače radi fenomenalno.

App:
https://play.google.com/store/apps/deta ... trol&hl=en (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.david.playaControl&hl=en)


Plugin za Winamp:
http://android.malzner.net/playaControl_v1_65a.exe

IgGy
13-11-2012, 17:17
KM Player

Razzarach
13-11-2012, 17:26
foobar2000 za muziku, MPC-HC za filmove.