PDA

Pogledaj cijelu verziju : B.net



cham3leon
18-01-2010, 13:22
Kad mi istekne ugovor s T-Comom definitivno ću naći drugog operatera, jer ovo je za drek. Zato mi je zapeo za oko B.net jer nisam baš zadovoljan ni sa postojećim operaterom kabelske, pa lijepo dobijem i net i televiziju.

Prema ovome što piše u njihovim prospektima i cjenicima, isplatilo bi mi se, ali bi volio čut što postojeći B.net korisnici (ako ih ima) misle, odnosno koliko su zadovoljni?

Prva stvar koja mi pada na pamet i s kojom me postojeći operater kabelske izluđuje je ukidanje najboljih programa i stavljanje nekih smeća umjesto njih. Sada imam praktički više od 25 programa koje nikad ne gledam. U B.netovom prospektu piše da zadržavaju pravo na promjenu popisa programa kad god im se prohtije, pa recite jel se to događa često kod njih?

Druga stvar koja me zanima - ide li kod njih i internet preko kabelske ili preko telefona?

E, ima i treća: Da li i korisnici osnovnog paketa uz analogne verzije programa dobivaju i DVB-C, odnosno digitalne programe, ili za to treba uzet dodatni paket, Xvision ili nešto?

Unaprijed zahvalan.

Lord Ragnarok
18-01-2010, 16:47
za tv program, evo ja sma korisnik kab televizije od njih vec jedno 7-8 godina i nemogu reci da su puno mjenjali, mozda nek talijanske/spanjolske programe koje sma imao te su maknuli FTV-fashon TV. ostalo nisam nis promjenio, a i sumnjam da ce mjenati pakete programa.

cham3leon
18-01-2010, 17:04
Ali nema onog da znaju odjednom zamijeniti Discovery ili nešto slično nekim žnj programom, ili VH1/MTV zamijeniti Vivom, kao kod mene? Ako je tako, onda mi se više sviđa.

Lord Ragnarok
18-01-2010, 17:52
ne kolko ja znam, imam dicovery svo to vrijeme, jedino su dodali ovih programa (discovery serijal programa) jer smo prije imali smao obicni discovery. za mtv imas samo mtv adria u osnovnom paketu.
i kolko znam, sve promjene ce ti biti objavljene na njihovom tv kanalu (da, imaju to) tak da ako se brines za to, uvijek mozes baciti oko tamo