PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi podforum u Hardver zoni?!



zoky
18-01-2010, 10:47
Ovako, gledam malo druge naše forume i vidim da skoro svi imaju podforum Overclocking.
Pa si ja mislim, zšto i mi ne bi imali! :roll:

Nije da bi nešto kopirali druge forume, al bi bilo dobro da i "naš" forum to ima pod hardver zonom! Možda kod nas na forumu nije zastupljen toliko OC koliko je kod drugih, ali bi se to možda promjenilo, a možda i ne bi!

Tak da sam mišljenja da bi bilo možda dobro otvoriti neki podforum gdje bi se raspravljalo o: overclockingu, twekanju, pa čak i modingu, kojeg vidim da ima jako dosta na forumu u zadnje vrijeme....

E, a sad se postavlja pitanje zašto još jedan podforum, kada ima sličan, a to je "radioničke vježbe"! Po meni je taj podforum nije za to. To je više podforum, gdje forumaši stavljaju svoje eksperimente i radove, tj. više kao samogradnja i takve stvari.


Evo to mi je palo na pamet. Pa sad vi ostali komentirajte, dal da se otvori nešto novo ili ne!?

PS: sory ako nisam na dobrom mjestu otvorio temu, al sa pretpostavio da će egdje u hardveru biti najposjećenija, pa eto...

Karlo_from_Bjelovar
18-01-2010, 11:07
ili jednostavno promjenimo ime iz radioničke vjezbe u radionicke vjezbe i overclocking... ovaj podforum je ovako i onako manje vise mrtav....

zoky
18-01-2010, 11:13
I tu mogućnost sam mislio, al sam mislio da bolje neka ostane!
Jer se dosta ljudi vole igai " sam svoj majstor" pa je podforum "radioničke vježbe" ko stvoreno za njih!
A za OC bi ja opet drugi podforum otvorio!

A može i tako ako ne može drugačije :D

Constantine
18-01-2010, 14:38
bespotrebno,ionako je hardware sekcija ovdje polumrtva a nikom od modova se neda updejtat benmch liste islicno.

zoky
18-01-2010, 15:27
Neka nda postave nove moderatore.
Možda netko želi biti, šta ja znam....

Ivan_87
24-01-2010, 12:56
ovaj podjeljeni hardver je totalni promašaj .. em ljudi neznaju gdje i da postaju temu pa ih buni konfiguracije i konponente kad traže par konponenti .. em radioničke vježbe i nemaju nekog smisla kad vidiš kakve teme su unutra

najbolje bi bili ili sve u jedno ili podjelit na bar 6 podforuma

i da .. još nešto ..

Onaj tko je spustio cjeli hardver na dno stranice nije mogo usrat više nego je ..

more retardiranih tema iznad hardvera .. da ne kažem mravlja kiselina i ostale pizdarije .. 8)

http://cdn3.knowyourmeme.com/i/7773/original/fail.jpg

zoky
24-01-2010, 13:20
Najbolje da moderatori zaključaju ovu temu, jer neće biti ništa od toga!

Don Kihot
24-01-2010, 13:45
Onaj tko je spustio cjeli hardver na dno stranice nije mogo usrat više nego je ..

more retardiranih tema iznad hardvera .. da ne kažem mravlja kiselina i ostale pizdarije .. 8)

http://cdn3.knowyourmeme.com/i/7773/original/fail.jpg


True.

Poderem kotačić od miša dok dođem do dolje, a gore >70% podforuma je sranje i spam (mravlja kiselina i nedaj bože još nešto,
tamo sam samo jednom zalutao i nikad više, nisam ni post ostavio, bojim se da bi mi umanjilo kvalitetu života).

Ivan_87
24-01-2010, 16:39
eto ljudi složi me se zaključajmo ovo i hajmo u podforum ( pc play forum ) napravimo temu i rješimo ovo već jednom .. od kad su se stvari promjenile popularnost ovog podforuma je opako pala .. :toilet: