PDA

Pogledaj cijelu verziju : Instaliravanje na drugu particiju



TheBorg
16-01-2010, 00:18
Je li moguće kako podesit win da programe i igre automatski instalirava na drugu particiju bez moje pripomoći? Tu, upravo štelam laptop od frendice koja nema pojma niša a ja pak volim imat osigurane podatke...

mrxilix
16-01-2010, 10:00
Ovako odeš na start/run i upišeš Regedit i OK

Napraviš backup , odeš na File>> Export

Provjerite da gumb Export Range je na izvoz "Sve". (u donjem kutu) i sačuvaj na desktop

Promjena vrijednosti ProgramFilesDir

Klikni + za otvaranje podfileova sve do ovoga

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion]S


Dvaput klikni na vrijednosti ProgramFilesDir promijeniti svoju vrijednost:D: \ Program Files

To ti je to :friends:

mrxilix
16-01-2010, 10:01
i da restartaj komp

Vedro
16-01-2010, 15:49
E,može jedno pitanje :D jučer sam kupiuo The Orange Box i krenuo sa instalacijom Steama kojeg sam instalao na C gdje su mi Windowsi,nakon toga sam krenuo instalirati Team Fortress 2 ali nisam vidio opciju u instalaciji za odabrati odredište pa sam instalao na C,a htio bih to instalirati na drugu particiju.Dali moram sad sve to uninstall ponovo?

mrxilix
16-01-2010, 18:36
E,može jedno pitanje :D jučer sam kupiuo The Orange Box i krenuo sa instalacijom Steama kojeg sam instalao na C gdje su mi Windowsi,nakon toga sam krenuo instalirati Team Fortress 2 ali nisam vidio opciju u instalaciji za odabrati odredište pa sam instalao na C,a htio bih to instalirati na drugu particiju.Dali moram sad sve to uninstall ponovo?

pa da :boohoo:

TheBorg
16-01-2010, 23:53
hvala

mrxilix
17-01-2010, 10:28
hvala
nema problema :D :)