PDA

Pogledaj cijelu verziju : garena disconnect



callista
15-01-2010, 19:30
Naime često igram warcrafta preko garenei imam glup problem. u sred gejma, na pocetku, ili na kraju pojavi mi se disconnect, i onda cekam 45 sekundi i izbaci me iz gejma, ali ne uvijek. Nekada uspije odigrati po sat vremena bez tog dropanja, ali rijetko... Zanimljivo je što me nekad izbaci čim krenem igrati, nekad na kraju.. itd. I jos nesto garena i mozzilla ili IE mi nemogu raditi istovremeno nikako... zanima me do cega to moze biti.
ping je najcesce u redu. koristim adsl 2048/512.... trebalo bi biti normalno. prije 2 god. sam imao drugi dsl modem, tada me je manje uzbacivalo, sad imam novi i jos vise uzbaciva...pokusavao sam reinstall warcrafta, garene, i svega zivoga ali ne pomaze.
pls help neznam sta da radim, warcraft mi je sve u zivotu :P

Luka123
15-01-2010, 19:53
ovo tvoje s garenom se i meni događa naprimjer:sad ja cekam u gareni hosta i on se pojavi tamo u listi onoj u local area network i vidim ga bez tunnelanja(valjda znas sto je tunnelanje)i onda mi cijeli gejm ide savrseno ako udjem u tog hosta kojeg netrebam tunnelat eventualno tu i tamo neki lagg i rijetko kad kad host nema net za hostat 5v5 dotu i sve nas disconecta 1 po jedan :twisted: ,a kada moram tunnelat hosta da ga vidim u popisu hosta i da mogu igrat onda se i meni ista stvar desi nekad na pocetku disconecta nekad na pola gamea a nekad predkraj...zato imam rjesenje:

nemoj ulazit u hostove koje trebas tunnelat,odnosno u one koji imaju x umjesto onih crtica koje oznacavaju ping :D

callista
15-01-2010, 20:03
jeli i ti igras dotu? :) a inace uvijek tunelujem hostove kod kojih se joinam, ili oni tuneluju mene, a inace vecina hostova tuneluje svoje igrace koji mu se joinaju. ali thx na savjetu, probat cu to pa cu bas vidjeti dropa li me kod onih sto ih ne moram tunelovati!! ;)

Luka123
15-01-2010, 20:46
da igram...Lukaaa123 mi je nick ali malo sam sad neaktivan,za tjedan dva kupujem laptop tako da mjenjam nick,niko mi neda igrat zato jel kazu da imam n00b nick :( a pwnam vecinu takvih morona 8)