PDA

Pogledaj cijelu verziju : Protis i Microline



MasaKrisT
12-01-2010, 20:54
2.12 sam narucio komplet kuciste iz Protisa, doslo mi je tri tjedna kasnije nakon dugog natezanja, sa neispravnim keksom rama i mrtvom gtx260...Odem u zg, subota ujutro direkt u microline posto su im ono dobavljac, servis ne radi, a trgovina to nece primit. Ostavim sve curi,ona odnese u pon, rjese mi rame i odobrenje za graficku tj povrat novca u protisu.cura sva sretna ide to pokupit,rame dobijam, za grafu joj objasnjavaju da ode u protis. To je odobreno 18.12. Svaki dan saljem frenda u prokleti protis i svaki dan mu govore da ovi iz microlinea nisu poslali odobrenje za povrat sredstava, a u microlineu mi se ne javljaju. KOGA DA UBIJEM DA DOBIJEM ONO STO SAM PLATIO?

Lord Ragnarok
12-01-2010, 21:03
microline.

odi tam i deri se nasred ducana. upalit ce 100%, zacas ces zavrsiti kod sefa di mu mos sve ponovo ispricati (povisenim tonom)

hansi
12-01-2010, 21:06
I reci tko si 8)

Feanor
12-01-2010, 21:07
I viči, jeli znate vi tko sam ja. Ja sam vam na televiziji bio.... :D

Kid A
12-01-2010, 21:08
S Enisom se rukov'o!

Lord Ragnarok
12-01-2010, 21:09
i masi zastavom.
crvenom
komunistickom
sa srpom i cekicem
ovakvom
http://www.worldclassflags.com/productimages/cf_ussr.gif

Arbiter of Change
12-01-2010, 21:10
Kasnim i da ne pomaže sada, ali ako ikada budeš opet slagao custom kućište naruči dijelove zasebno i odi u lokalni shop da ti ih tamo slože.

Constantine
12-01-2010, 21:22
2.12 sam narucio komplet kucisteSiz Protisa, doslo mi je tri tjedna kasnije nakon dugog natezanja, sa neispravnim keksom rama i mrtvom gtx260...Odem u zg, subota ujutro direkt u microline posto su im ono dobavljac, servis ne radi, a trgovina to nece primit. Ostavim sve curi,ona odnese u pon, rjese mi rame i odobrenje za graficku tj povrat novca u protisu.cura sva sretna ide to pokupit,rame dobijam, za grafu joj objasnjavaju da ode u protis. To je odobreno 18.12. Svaki dan saljem frenda u prokleti protis i svaki dan mu govore da ovi iz microlinea nisu poslali odobrenje za povrat sredstava, a u microlineu mi se ne javljaju. KOGA DA UBIJEM DA DOBIJEM ONO STO SAM PLATIO?
nista cudno,pogledaj thread o protisu na PCE forumu.

MasaKrisT
12-01-2010, 21:48
Kasnim i da ne pomaže sada, ali ako ikada budeš opet slagao custom kućište naruči dijelove zasebno i odi u lokalni shop da ti ih tamo slože.


nije problem,sam sam slozio kuciste, doslo je u dijelovima
@ constantine- da kasnije sam skuzio skim imam posla.

Niko Bellic
12-01-2010, 21:58
Odi im tamo i reci da su:

1. Pare dužni vratit ili oni ili Microlajn...
2. Pitaj lika koji auto vozi i objasni mu da je jako lako napraviti štetu u vrijednosti grafe, a da se počinitelj nikad ne sazna...
3. Da ti daju pare odmah i neka se sami zajebavaju s Microlajnom ili sami sa sobom...
4. I kako znaš nekog na Indexu...

Aral
12-01-2010, 22:41
Kak je lijepo ne živjet u zg-u i onda tak nabavljat opremu xD Brrr, ne želim ni pomislit uopće na to. Što se tiće mojih iskustva, nikad nisam imao nikakvih problema s niti jednim prodavaćem. Al to je sigurno zbog mojeg stava i ponašanja te prijetnjom tužbama i sl.